<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

II. ročník chodeckých pretekov o pohár Jozefa Pribilinca

Žiar nad Hronom (1. 6. 2018)

3 km chôdza - Starší žiaci

(pi, 1.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Nemčok PatrikNemčok Patrik 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13:10
2 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:50
3 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:52
4 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:43
5 Simons BrookSimons Brook 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:54
Celkom 5 pretekárov

3 km chôdza - Veteráni

(pi, 1.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Záhončík JánZáhončík Ján 65 65 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:28
2 Krestianko BorisKrestianko Boris 64 64 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:28
3 Baďura JozefBaďura Jozef 55 55 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 17:43
4 Straka EduardStraka Eduard 46 46 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 20:05
Celkom 4 pretekári

3 km chôdza - Staršie žiačky

Staršie žiačky 02 (pi, 1.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15:58
2 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16:12
3 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 17:04
4 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 17:50
5 Beličková MichaelaBeličková Michaela 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:37
Celkom 5 pretekárov