<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-AZB mladších žiakov/žiačok a najmladších žiakov/žiačok

Bratislava (12. 5. 2018)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 77 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 1:50.69
2 28 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:55.33
3 33 Čambálik MatúšČambálik Matúš 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 1:55.85
4 37 Jánošík JakubJánošík Jakub 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:03.05
31 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 72 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 15 1:47.06
2 62 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12 1:51.56
3 9 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 1:53.76
4 18 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:54.96
5 7 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 1:58.34
6 54 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 1:58.82
7 12 Hubertová DankaHubertová Danka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:59.60
8 24 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:03.98
9 67 Šintalová DorotaŠintalová Dorota 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 13 2:05.48
10 61 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11 2:07.84
11 32 Macháčková HanaMacháčková Hana 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 2:08.70
12 57 Rolna AnnaRolna Anna 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 10 2:08.82
13 2 Baleková AlenaBaleková Alena 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:11.76
68 Tranžíková DominikaTranžíková Dominika 06 06 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 14 DNS
40 Mihálová MichaelaMihálová Michaela 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 DNS
Celkom 15 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 107 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 1:58.05
2 104 Hornáček DanielHornáček Daniel 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:04.08
3 15 Pieružek TomášPieružek Tomáš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 2:05.52
4 116 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:16.21
5 121 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 2:17.47
6 20 Regeš LeoRegeš Leo 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 2:35.45
103 Dulík TiborDulík Tibor 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 DNS
Celkom 7 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 98 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:05.64
2 94 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:09.06
3 92 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 2:15.50
4 102 Vitková NatáliaVitková Natália 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 2:23.24
5 96 Nogová NinaNogová Nina 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:32.12
101 Šilhárová DášaŠilhárová Dáša 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 DNS
93 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 DNS
77 Dulíková RomanaDulíková Romana 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 DNS
Celkom 8 pretekárov