<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

18.ročník Brezovské hry

Brezova p.B. (9. 5. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh (st, 9.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Línet SamuelLínet Samuel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 07.71
2 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.86
3 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.87
4 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 08.17
6 Ďuriš TimotejĎuriš Timotej 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.19
9 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.43
12 Kučera MatúšKučera Matúš 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 08.67
13 Slávka LukášSlávka Lukáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 08.73
18 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 09.31
20 Pekar DavidPekar David 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 09.76
Celkom 10 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (st, 9.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.75
2 Línet SamuelLínet Samuel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 07.77
3 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.87
4 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 08.09
Celkom 4 pretekári

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh (st, 9.5.2018 - 07:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.15
6 Valko JurajValko Juraj 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.73
13 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11.01
Celkom 3 pretekári

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (st, 9.5.2018 - 07:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.06
Celkom 1 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh (st, 9.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.70
2 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.76
3 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.96
4 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.97
5 Palanská LenkaPalanská Lenka 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.13
9 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.39
11 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.44
19 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 10.51
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (st, 9.5.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.43
2 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.68
3 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.80
4 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.98
Celkom 4 pretekári

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh (st, 9.5.2018 - 07:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.96
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.28
4 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.46
7 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 10.03
9 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 10.18
10 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.20
18 Suchánková SáraSuchánková Sára 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10.58
20 Bagalová KristínaBagalová Kristína 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 11.00
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (st, 9.5.2018 - 07:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.75
2 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.09
3 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.35
Celkom 3 pretekári