<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzinárodný chodecký míting 2018

Hlohovec (27. 5. 2018)

1 km chôdza - Mladší žiaci

(ne, 27.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:04
Celkom 1 pretekári

1 km chôdza - Mladšie žiačky

(ne, 27.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4:53
4 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 5:13
5 Gazárková MáriaGazárková Mária 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5:17
7 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:38
8 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:41
9 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:04
10 Kamenská TeréziaKamenská Terézia 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:07
11 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6:09
12 Beňová MiaBeňová Mia 05 05 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 6:15
13 Cvečková KristínaCvečková Kristína 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6:20
14 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6:36
Celkom 11 pretekárov

1 km chôdza - Miniprípravka-chlapci

(ne, 27.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:27
2 Kara LukášKara Lukáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9:36
Celkom 2 pretekári

1 km chôdza - Najmladší žiaci

(ne, 27.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:14
3 Libiak SamuelLibiak Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:29
4 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:56
Celkom 3 pretekári

1 km chôdza - Miniprípravka-dievčatá

(ne, 27.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:40
2 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5:59
3 Houšková DanielaHoušková Daniela 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:10
4 Jakušová SofiaJakušová Sofia 09 09 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6:25
5 Lopatková PetraLopatková Petra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:57
6 Fusková LeaFusková Lea 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:06
7 Medveďová BronislavaMedveďová Bronislava 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:13
Celkom 7 pretekárov

1 km chôdza - Najmladšie žiačky

(ne, 27.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:04
2 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:20
4 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:44
5 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:44
6 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:57
8 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6:19
9 Marušková SáraMarušková Sára 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6:25
10 Stachová SimonaStachová Simona 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:28
11 Voskárová VanesskaVoskárová Vanesska 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:29
13 Červenáková VeronikaČervenáková Veronika 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:48
Celkom 10 pretekárov