<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S 2022 (Celoslovenské finále)

Šamorín (9. 6. 2022)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Mráz, Haba, Šmida, Stašková, Glembusová, Šelcová Richard Mráz, Haba, Šmida, Stašková, Glembusová, Šelcová Richard Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 010.00
2 Boháč, Gadomský, Jančo, Bártová, Rebrošová, Šišková Michal Boháč, Gadomský, Jančo, Bártová, Rebrošová, Šišková Michal ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 017.00
3 Rosenberger, Sedláček, Mlčal, Šatková, Durilová, Mihaliková Alex Rosenberger, Sedláček, Mlčal, Šatková, Durilová, Mihaliková Alex BŠK Banská Bystrica (A)BŠK Banská Bystrica (A) 024.00
4 Beňo, Dubina, Kňažek, Začková, Fialová, Spišáková Timothy Beňo, Dubina, Kňažek, Začková, Fialová, Spišáková Timothy Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 032.00
5 Deneš, Michalička, Kameništiaková, Krupová, Turzová, Belák Šimon Deneš, Michalička, Kameništiaková, Krupová, Turzová, Belák Šimon AK Spartak Dubnica nad Váhom (A)AK Spartak Dubnica nad Váho... 035.00
6 Bryndza, Veisenpacher, Veisenpacher, Kukelčíková, Spišáková, Weagová Šimon Bryndza, Veisenpacher, Veisenpacher, Kukelčíková, Spišáková, Weagová Šimon AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)AŠK Nad Medzou Spišská Nová... 040.00
7 Noga, Tuška, Schmidtmayer, Fábová, Kubinyiová, Podmanická Oliver Noga, Tuška, Schmidtmayer, Fábová, Kubinyiová, Podmanická Oliver AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 047.00
8 Cibulka, Janec, Madluška, Foltínová, Dugová, Krčová-Šeberová Richard Cibulka, Janec, Madluška, Foltínová, Dugová, Krčová-Šeberová Richard AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 047.00
9 Kováčik, Kelemen, Svoreň, Grebáčová, Gáliková, Kucejová Patrik Kováčik, Kelemen, Svoreň, Grebáčová, Gáliková, Kucejová Patrik MAC REDOX Lučenec (A)MAC REDOX Lučenec (A) 050.00
10 Capanda, Sládek, Važan, Bučeková, Hanuliaková, Kováčová Dávid Capanda, Sládek, Važan, Bučeková, Hanuliaková, Kováčová Dávid ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 051.00
11 Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Jakub Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Jakub ŠK ŠOG Nitra (A)ŠK ŠOG Nitra (A) 053.00
12 Papinčák, Hreňko, Palka-Jusko, Sikorai, Džubáková, Vajdová Daniel Papinčák, Hreňko, Palka-Jusko, Sikorai, Džubáková, Vajdová Daniel ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 057.00
13 Gabula, Košarišťan, Nagy, Halmešová, Katunská, Michaličková Michal Gabula, Košarišťan, Nagy, Halmešová, Katunská, Michaličková Michal AC Stavbár Nitra (A)AC Stavbár Nitra (A) 058.00
14 Dvorský, Feranec, Tuma, Velikova, Galánková, Plevková Lukáš Dvorský, Feranec, Tuma, Velikova, Galánková, Plevková Lukáš Atletický klub Bojničky (A)Atletický klub Bojničky (A) 060.00
15 Kondor, Krajňák, Tresa, Strýčková, Tamášová, Jesenská Šimon Kondor, Krajňák, Tresa, Strýčková, Tamášová, Jesenská Šimon ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 062.00
16 Kamal, Kendický, Tomaščin, Vašková, Vrbová, Pavlinská Samuel Kamal, Kendický, Tomaščin, Vašková, Vrbová, Pavlinská Samuel ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 069.00
17 Barcaj, Harnúšek, Matejov, Gbelcová, Jamrichová, Poláčková Jakub Barcaj, Harnúšek, Matejov, Gbelcová, Jamrichová, Poláčková Jakub ŠK Jablonica (A)ŠK Jablonica (A) 072.00
18 Melo, Ďuríček, Kohút, Boreková, Turčanová, Daníšková Maxim Melo, Ďuríček, Kohút, Boreková, Turčanová, Daníšková Maxim Atletický klub ZTS Martin (A)Atletický klub ZTS Martin (A) 072.00
19 Lipták, Komár, Slivka, Gernátová, Paruševová, Hindošová Ján Lipták, Komár, Slivka, Gernátová, Paruševová, Hindošová Ján Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 090.00
20 Legéň, Bzdúch, Hanušiak, Rybos, Sarr, Königsmarková Marek Legéň, Bzdúch, Hanušiak, Rybos, Sarr, Königsmarková Marek Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 093.00
Celkom 20 pretekárov

Štafeta cez prekážky - Detská atletika starší

(št, 9.6.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Boháč, Gadomský, Jančo, Bártová, Rebrošová, Šišková Boháč, Gadomský, Jančo, Bártová, Rebrošová, Šišková ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 1:33.07 1.00
2 Mráz, Haba, Šmida, Stašková, Glembusová, Šelcová Mráz, Haba, Šmida, Stašková, Glembusová, Šelcová Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 1:33.59 2.00
3 Beňo, Dubina, Kňažek, Začková, Fialová, Spišáková Beňo, Dubina, Kňažek, Začková, Fialová, Spišáková Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 1:34.33 3.00
4 Deneš, Michalička, Kameništiaková, Krupová, Turzová, Belák Deneš, Michalička, Kameništiaková, Krupová, Turzová, Belák AK Spartak Dubnica nad Váhom (A)AK Spartak Dubnica nad Váho... 1:36.27 4.00
5 Rosenberger, Sedláček, Mlčal, Šatková, Durilová, Mihaliková Rosenberger, Sedláček, Mlčal, Šatková, Durilová, Mihaliková BŠK Banská Bystrica (A)BŠK Banská Bystrica (A) 1:38.53 5.00
6 Gabula, Košarišťan, Nagy, Halmešová, Katunská, Michaličková Gabula, Košarišťan, Nagy, Halmešová, Katunská, Michaličková AC Stavbár Nitra (A)AC Stavbár Nitra (A) 1:38.57 6.00
7 Dvorský, Feranec, Tuma, Velikova, Galánková, Plevková Dvorský, Feranec, Tuma, Velikova, Galánková, Plevková Atletický klub Bojničky (A)Atletický klub Bojničky (A) 1:38.69 7.00
8 Papinčák, Hreňko, Palka-Jusko, Sikorai, Džubáková, Vajdová Papinčák, Hreňko, Palka-Jusko, Sikorai, Džubáková, Vajdová ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1:38.89 8.00
9 Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová ŠK ŠOG Nitra (A)ŠK ŠOG Nitra (A) 1:38.99 9.00
10 Noga, Tuška, Schmidtmayer, Fábová, Kubinyiová, Podmanická Noga, Tuška, Schmidtmayer, Fábová, Kubinyiová, Podmanická AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 1:39.11 10.00
11 Capanda, Sládek, Važan, Bučeková, Hanuliaková, Kováčová Capanda, Sládek, Važan, Bučeková, Hanuliaková, Kováčová ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 1:39.31 11.00
12 Bryndza, Veisenpacher, Veisenpacher, Kukelčíková, Spišáková, Weagová Bryndza, Veisenpacher, Veisenpacher, Kukelčíková, Spišáková, Weagová AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)AŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1:39.52 12.00
13 Kováčik, Kelemen, Svoreň, Grebáčová, Gáliková, Kucejová Kováčik, Kelemen, Svoreň, Grebáčová, Gáliková, Kucejová MAC REDOX Lučenec (A)MAC REDOX Lučenec (A) 1:39.73 13.00
14 Cibulka, Janec, Madluška, Foltínová, Dugová, Krčová-Šeberová Cibulka, Janec, Madluška, Foltínová, Dugová, Krčová-Šeberová AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 1:40.28 14.00
15 Melo, Ďuríček, Kohút, Boreková, Turčanová, Daníšková Melo, Ďuríček, Kohút, Boreková, Turčanová, Daníšková Atletický klub ZTS Martin (A)Atletický klub ZTS Martin (A) 1:41.17 15.00
16 Barcaj, Harnúšek, Matejov, Gbelcová, Jamrichová, Poláčková Barcaj, Harnúšek, Matejov, Gbelcová, Jamrichová, Poláčková ŠK Jablonica (A)ŠK Jablonica (A) 1:41.81 16.00
17 Kamal, Kendický, Tomaščin, Vašková, Vrbová, Pavlinská Kamal, Kendický, Tomaščin, Vašková, Vrbová, Pavlinská ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 1:44.03 17.00
18 Lipták, Komár, Slivka, Gernátová, Paruševová, Hindošová Lipták, Komár, Slivka, Gernátová, Paruševová, Hindošová Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 1:45.23 18.00
19 Kondor, Krajňák, Tresa, Strýčková, Tamášová, Jesenská Kondor, Krajňák, Tresa, Strýčková, Tamášová, Jesenská ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 1:45.46 19.00
20 Legéň, Bzdúch, Hanušiak, Rybos, Sarr, Königsmarková Legéň, Bzdúch, Hanušiak, Rybos, Sarr, Königsmarková Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 1:51.92 20.00
Celkom 20 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika starší

(št, 9.6.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Beňo, Dubina, Kňažek, Začková, Fialová, Spišáková Beňo, Dubina, Kňažek, Začková, Fialová, Spišáková Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 1:03.69 1.00
2 Boháč, Gadomský, Jančo, Bártová, Rebrošová, Šišková Boháč, Gadomský, Jančo, Bártová, Rebrošová, Šišková ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 1:05.22 2.00
3 Mráz, Haba, Šmida, Stašková, Glembusová, Šelcová Mráz, Haba, Šmida, Stašková, Glembusová, Šelcová Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 1:05.39 3.00
4 Bryndza, Veisenpacher, Veisenpacher, Kukelčíková, Spišáková, Weagová Bryndza, Veisenpacher, Veisenpacher, Kukelčíková, Spišáková, Weagová AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)AŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1:06.58 4.00
5 Dvorský, Feranec, Tuma, Velikova, Galánková, Plevková Dvorský, Feranec, Tuma, Velikova, Galánková, Plevková Atletický klub Bojničky (A)Atletický klub Bojničky (A) 1:06.81 5.00
6 Kondor, Krajňák, Tresa, Strýčková, Tamášová, Jesenská Kondor, Krajňák, Tresa, Strýčková, Tamášová, Jesenská ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 1:08.21 6.00
7 Deneš, Michalička, Kameništiaková, Krupová, Turzová, Belák Deneš, Michalička, Kameništiaková, Krupová, Turzová, Belák AK Spartak Dubnica nad Váhom (A)AK Spartak Dubnica nad Váho... 1:08.29 7.00
8 Melo, Ďuríček, Kohút, Boreková, Turčanová, Daníšková Melo, Ďuríček, Kohút, Boreková, Turčanová, Daníšková Atletický klub ZTS Martin (A)Atletický klub ZTS Martin (A) 1:08.56 8.00
9 Capanda, Sládek, Važan, Bučeková, Hanuliaková, Kováčová Capanda, Sládek, Važan, Bučeková, Hanuliaková, Kováčová ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 1:08.83 9.00
10 Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová ŠK ŠOG Nitra (A)ŠK ŠOG Nitra (A) 1:08.94 10.00
11 Rosenberger, Sedláček, Mlčal, Šatková, Durilová, Mihaliková Rosenberger, Sedláček, Mlčal, Šatková, Durilová, Mihaliková BŠK Banská Bystrica (A)BŠK Banská Bystrica (A) 1:09.22 11.00
12 Kováčik, Kelemen, Svoreň, Grebáčová, Gáliková, Kucejová Kováčik, Kelemen, Svoreň, Grebáčová, Gáliková, Kucejová MAC REDOX Lučenec (A)MAC REDOX Lučenec (A) 1:10.46 12.00
13 Kamal, Kendický, Tomaščin, Vašková, Vrbová, Pavlinská Kamal, Kendický, Tomaščin, Vašková, Vrbová, Pavlinská ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 1:10.92 13.00
14 Noga, Tuška, Schmidtmayer, Fábová, Kubinyiová, Podmanická Noga, Tuška, Schmidtmayer, Fábová, Kubinyiová, Podmanická AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 1:11.04 14.00
15 Gabula, Košarišťan, Nagy, Halmešová, Katunská, Michaličková Gabula, Košarišťan, Nagy, Halmešová, Katunská, Michaličková AC Stavbár Nitra (A)AC Stavbár Nitra (A) 1:12.57 15.00
16 Legéň, Bzdúch, Hanušiak, Rybos, Sarr, Königsmarková Legéň, Bzdúch, Hanušiak, Rybos, Sarr, Königsmarková Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 1:12.75 16.00
17 Cibulka, Janec, Madluška, Foltínová, Dugová, Krčová-Šeberová Cibulka, Janec, Madluška, Foltínová, Dugová, Krčová-Šeberová AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 1:14.08 17.00
18 Barcaj, Harnúšek, Matejov, Gbelcová, Jamrichová, Poláčková Barcaj, Harnúšek, Matejov, Gbelcová, Jamrichová, Poláčková ŠK Jablonica (A)ŠK Jablonica (A) 1:17.01 18.00
19 Lipták, Komár, Slivka, Gernátová, Paruševová, Hindošová Lipták, Komár, Slivka, Gernátová, Paruševová, Hindošová Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 1:19.64 19.00
20 Papinčák, Hreňko, Palka-Jusko, Sikorai, Džubáková, Vajdová Papinčák, Hreňko, Palka-Jusko, Sikorai, Džubáková, Vajdová ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1:20.14 20.00
Celkom 20 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(št, 9.6.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Boháč, Gadomský, Jančo, Bártová, Rebrošová, Šišková Michal Boháč, Gadomský, Jančo, Bártová, Rebrošová, Šišková Michal ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 11.63 1.00
2 Deneš, Michalička, Kameništiaková, Krupová, Turzová, Belák Šimon Deneš, Michalička, Kameništiaková, Krupová, Turzová, Belák Šimon AK Spartak Dubnica nad Váhom (A)AK Spartak Dubnica nad Váho... 11.36 2.00
3 Mráz, Haba, Šmida, Stašková, Glembusová, Šelcová Richard Mráz, Haba, Šmida, Stašková, Glembusová, Šelcová Richard Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 11.33 3.00
4 Rosenberger, Sedláček, Mlčal, Šatková, Durilová, Mihaliková Alex Rosenberger, Sedláček, Mlčal, Šatková, Durilová, Mihaliková Alex BŠK Banská Bystrica (A)BŠK Banská Bystrica (A) 11.20 4.00
5= Bryndza, Veisenpacher, Veisenpacher, Kukelčíková, Spišáková, Weagová Šimon Bryndza, Veisenpacher, Veisenpacher, Kukelčíková, Spišáková, Weagová Šimon AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)AŠK Nad Medzou Spišská Nová... 11.19 5.00
5= Beňo, Dubina, Kňažek, Začková, Fialová, Spišáková Timothy Beňo, Dubina, Kňažek, Začková, Fialová, Spišáková Timothy Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 11.19 5.00
7 Capanda, Sládek, Važan, Bučeková, Hanuliaková, Kováčová Dávid Capanda, Sládek, Važan, Bučeková, Hanuliaková, Kováčová Dávid ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 11.10 7.00
8 Cibulka, Janec, Madluška, Foltínová, Dugová, Krčová-Šeberová Richard Cibulka, Janec, Madluška, Foltínová, Dugová, Krčová-Šeberová Richard AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 11.00 8.00
9 Gabula, Košarišťan, Nagy, Halmešová, Katunská, Michaličková Michal Gabula, Košarišťan, Nagy, Halmešová, Katunská, Michaličková Michal AC Stavbár Nitra (A)AC Stavbár Nitra (A) 10.73 9.00
10= Papinčák, Hreňko, Palka-Jusko, Sikorai, Džubáková, Vajdová Daniel Papinčák, Hreňko, Palka-Jusko, Sikorai, Džubáková, Vajdová Daniel ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10.65 10.00
10= Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Jakub Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Jakub ŠK ŠOG Nitra (A)ŠK ŠOG Nitra (A) 10.65 10.00
12 Kováčik, Kelemen, Svoreň, Grebáčová, Gáliková, Kucejová Patrik Kováčik, Kelemen, Svoreň, Grebáčová, Gáliková, Kucejová Patrik MAC REDOX Lučenec (A)MAC REDOX Lučenec (A) 10.60 12.00
13 Noga, Tuška, Schmidtmayer, Fábová, Kubinyiová, Podmanická Oliver Noga, Tuška, Schmidtmayer, Fábová, Kubinyiová, Podmanická Oliver AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 10.43 13.00
14 Kamal, Kendický, Tomaščin, Vašková, Vrbová, Pavlinská Samuel Kamal, Kendický, Tomaščin, Vašková, Vrbová, Pavlinská Samuel ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 10.33 14.00
15 Melo, Ďuríček, Kohút, Boreková, Turčanová, Daníšková Maxim Melo, Ďuríček, Kohút, Boreková, Turčanová, Daníšková Maxim Atletický klub ZTS Martin (A)Atletický klub ZTS Martin (A) 10.31 15.00
16= Barcaj, Harnúšek, Matejov, Gbelcová, Jamrichová, Poláčková Jakub Barcaj, Harnúšek, Matejov, Gbelcová, Jamrichová, Poláčková Jakub ŠK Jablonica (A)ŠK Jablonica (A) 10.23 16.00
16= Kondor, Krajňák, Tresa, Strýčková, Tamášová, Jesenská Šimon Kondor, Krajňák, Tresa, Strýčková, Tamášová, Jesenská Šimon ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 10.23 16.00
18 Dvorský, Feranec, Tuma, Velikova, Galánková, Plevková Lukáš Dvorský, Feranec, Tuma, Velikova, Galánková, Plevková Lukáš Atletický klub Bojničky (A)Atletický klub Bojničky (A) 10.14 18.00
19 Legéň, Bzdúch, Hanušiak, Rybos, Sarr, Königsmarková Marek Legéň, Bzdúch, Hanušiak, Rybos, Sarr, Königsmarková Marek Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 09.75 19.00
20 Lipták, Komár, Slivka, Gernátová, Paruševová, Hindošová Alexej Lipták, Komár, Slivka, Gernátová, Paruševová, Hindošová Alexej Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 09.16 20.00
Celkom 20 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(št, 9.6.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Mráz, Haba, Šmida, Stašková, Glembusová, Šelcová Richard Mráz, Haba, Šmida, Stašková, Glembusová, Šelcová Richard Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 64.50 1.00
2 Rosenberger, Sedláček, Mlčal, Šatková, Durilová, Mihaliková Alex Rosenberger, Sedláček, Mlčal, Šatková, Durilová, Mihaliková Alex BŠK Banská Bystrica (A)BŠK Banská Bystrica (A) 62.00 2.00
3 Noga, Tuška, Schmidtmayer, Fábová, Kubinyiová, Podmanická Oliver Noga, Tuška, Schmidtmayer, Fábová, Kubinyiová, Podmanická Oliver AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 51.00 3.00
4 Cibulka, Janec, Madluška, Foltínová, Dugová, Krčová-Šeberová Richard Cibulka, Janec, Madluška, Foltínová, Dugová, Krčová-Šeberová Richard AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 49.50 4.00
5= Papinčák, Hreňko, Palka-Jusko, Sikorai, Džubáková, Vajdová Daniel Papinčák, Hreňko, Palka-Jusko, Sikorai, Džubáková, Vajdová Daniel ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 49.00 5.00
5= Deneš, Michalička, Kameništiaková, Krupová, Turzová, Belák Šimon Deneš, Michalička, Kameništiaková, Krupová, Turzová, Belák Šimon AK Spartak Dubnica nad Váhom (A)AK Spartak Dubnica nad Váho... 49.00 5.00
7 Boháč, Gadomský, Jančo, Bártová, Rebrošová, Šišková Michal Boháč, Gadomský, Jančo, Bártová, Rebrošová, Šišková Michal ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 48.50 7.00
8 Kováčik, Kelemen, Svoreň, Grebáčová, Gáliková, Kucejová Patrik Kováčik, Kelemen, Svoreň, Grebáčová, Gáliková, Kucejová Patrik MAC REDOX Lučenec (A)MAC REDOX Lučenec (A) 48.00 8.00
9 Bryndza, Veisenpacher, Veisenpacher, Kukelčíková, Spišáková, Weagová Šimon Bryndza, Veisenpacher, Veisenpacher, Kukelčíková, Spišáková, Weagová Šimon AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)AŠK Nad Medzou Spišská Nová... 47.50 9.00
10 Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Jakub Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Jakub ŠK ŠOG Nitra (A)ŠK ŠOG Nitra (A) 46.00 10.00
11= Kondor, Krajňák, Tresa, Strýčková, Tamášová, Jesenská Šimon Kondor, Krajňák, Tresa, Strýčková, Tamášová, Jesenská Šimon ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 45.00 11.00
11= Capanda, Sládek, Važan, Bučeková, Hanuliaková, Kováčová Dávid Capanda, Sládek, Važan, Bučeková, Hanuliaková, Kováčová Dávid ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 45.00 11.00
13 Lipták, Komár, Slivka, Gernátová, Paruševová, Hindošová Ján Lipták, Komár, Slivka, Gernátová, Paruševová, Hindošová Ján Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 44.50 13.00
14 Dvorský, Feranec, Tuma, Velikova, Galánková, Plevková Lukáš Dvorský, Feranec, Tuma, Velikova, Galánková, Plevková Lukáš Atletický klub Bojničky (A)Atletický klub Bojničky (A) 43.50 14.00
15 Beňo, Dubina, Kňažek, Začková, Fialová, Spišáková Timothy Beňo, Dubina, Kňažek, Začková, Fialová, Spišáková Timothy Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 43.00 15.00
16= Kamal, Kendický, Tomaščin, Vašková, Vrbová, Pavlinská Samuel Kamal, Kendický, Tomaščin, Vašková, Vrbová, Pavlinská Samuel ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 42.00 16.00
16= Melo, Ďuríček, Kohút, Boreková, Turčanová, Daníšková Maxim Melo, Ďuríček, Kohút, Boreková, Turčanová, Daníšková Maxim Atletický klub ZTS Martin (A)Atletický klub ZTS Martin (A) 42.00 16.00
16= Gabula, Košarišťan, Nagy, Halmešová, Katunská, Michaličková Michal Gabula, Košarišťan, Nagy, Halmešová, Katunská, Michaličková Michal AC Stavbár Nitra (A)AC Stavbár Nitra (A) 42.00 16.00
19 Barcaj, Harnúšek, Matejov, Gbelcová, Jamrichová, Poláčková Jakub Barcaj, Harnúšek, Matejov, Gbelcová, Jamrichová, Poláčková Jakub ŠK Jablonica (A)ŠK Jablonica (A) 39.00 19.00
20 Legéň, Bzdúch, Hanušiak, Rybos, Sarr, Königsmarková Marek Legéň, Bzdúch, Hanušiak, Rybos, Sarr, Königsmarková Marek Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 37.00 20.00
Celkom 20 pretekárov

Hod vortexom - štafeta - Detská atletika starší

(št, 9.6.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Mráz, Haba, Šmida, Stašková, Glembusová, Šelcová Richard Mráz, Haba, Šmida, Stašková, Glembusová, Šelcová Richard Atletický klub AC Malacky (A)Atletický klub AC Malacky (A) 169.40 1.00
2 Rosenberger, Sedláček, Mlčal, Šatková, Durilová, Mihaliková Alex Rosenberger, Sedláček, Mlčal, Šatková, Durilová, Mihaliková Alex BŠK Banská Bystrica (A)BŠK Banská Bystrica (A) 151.00 2.00
3 Barcaj, Harnúšek, Matejov, Gbelcová, Jamrichová, Poláčková Jakub Barcaj, Harnúšek, Matejov, Gbelcová, Jamrichová, Poláčková Jakub ŠK Jablonica (A)ŠK Jablonica (A) 149.40 3.00
4 Cibulka, Janec, Madluška, Foltínová, Dugová, Krčová-Šeberová Richard Cibulka, Janec, Madluška, Foltínová, Dugová, Krčová-Šeberová Richard AO TJ Spartak Myjava (A)AO TJ Spartak Myjava (A) 146.00 4.00
5 Kováčik, Kelemen, Svoreň, Grebáčová, Gáliková, Kucejová Patrik Kováčik, Kelemen, Svoreň, Grebáčová, Gáliková, Kucejová Patrik MAC REDOX Lučenec (A)MAC REDOX Lučenec (A) 141.40 5.00
6 Boháč, Gadomský, Jančo, Bártová, Rebrošová, Šišková Michal Boháč, Gadomský, Jančo, Bártová, Rebrošová, Šišková Michal ŠK Run For Fun Bratislava (A)ŠK Run For Fun Bratislava (A) 140.80 6.00
7 Noga, Tuška, Schmidtmayer, Fábová, Kubinyiová, Podmanická Oliver Noga, Tuška, Schmidtmayer, Fábová, Kubinyiová, Podmanická Oliver AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 137.60 7.00
8 Beňo, Dubina, Kňažek, Začková, Fialová, Spišáková Timothy Beňo, Dubina, Kňažek, Začková, Fialová, Spišáková Timothy Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)Atletika ŠPORT HROU Bratisl... 136.80 8.00
9 Kamal, Kendický, Tomaščin, Vašková, Vrbová, Pavlinská Samuel Kamal, Kendický, Tomaščin, Vašková, Vrbová, Pavlinská Samuel ŠŠK-Junior Prešov (A)ŠŠK-Junior Prešov (A) 134.40 9.00
10= Kondor, Krajňák, Tresa, Strýčková, Tamášová, Jesenská Šimon Kondor, Krajňák, Tresa, Strýčková, Tamášová, Jesenská Šimon ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 132.40 10.00
10= Bryndza, Veisenpacher, Veisenpacher, Kukelčíková, Spišáková, Weagová Šimon Bryndza, Veisenpacher, Veisenpacher, Kukelčíková, Spišáková, Weagová Šimon AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)AŠK Nad Medzou Spišská Nová... 132.40 10.00
12 Gabula, Košarišťan, Nagy, Halmešová, Katunská, Michaličková Michal Gabula, Košarišťan, Nagy, Halmešová, Katunská, Michaličková Michal AC Stavbár Nitra (A)AC Stavbár Nitra (A) 125.00 12.00
13 Capanda, Sládek, Važan, Bučeková, Hanuliaková, Kováčová Dávid Capanda, Sládek, Važan, Bučeková, Hanuliaková, Kováčová Dávid ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 124.40 13.00
14= Papinčák, Hreňko, Palka-Jusko, Sikorai, Džubáková, Vajdová Daniel Papinčák, Hreňko, Palka-Jusko, Sikorai, Džubáková, Vajdová Daniel ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 120.80 14.00
14= Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Jakub Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Jakub ŠK ŠOG Nitra (A)ŠK ŠOG Nitra (A) 120.80 14.00
16 Dvorský, Feranec, Tuma, Velikova, Galánková, Plevková Lukáš Dvorský, Feranec, Tuma, Velikova, Galánková, Plevková Lukáš Atletický klub Bojničky (A)Atletický klub Bojničky (A) 120.00 16.00
17 Deneš, Michalička, Kameništiaková, Krupová, Turzová, Belák Šimon Deneš, Michalička, Kameništiaková, Krupová, Turzová, Belák Šimon AK Spartak Dubnica nad Váhom (A)AK Spartak Dubnica nad Váho... 119.20 17.00
18= Legéň, Bzdúch, Hanušiak, Rybos, Sarr, Königsmarková Marek Legéň, Bzdúch, Hanušiak, Rybos, Sarr, Königsmarková Marek Naša atletika Bratislava (A)Naša atletika Bratislava (A) 093.20 18.00
18= Melo, Ďuríček, Kohút, Boreková, Turčanová, Daníšková Denis Melo, Ďuríček, Kohút, Boreková, Turčanová, Daníšková Denis Atletický klub ZTS Martin (A)Atletický klub ZTS Martin (A) 093.20 18.00
20 Lipták, Komár, Slivka, Gernátová, Paruševová, Hindošová Alexej Lipták, Komár, Slivka, Gernátová, Paruševová, Hindošová Alexej Atletika ŠPORT HROU Prešov (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov (A) 089.60 20.00
Celkom 20 pretekárov