<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický míting pre najmladšie žiactvo

Bratislava (18. 6. 2022)

60 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 09:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Šuran PeterŠuran Peter 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 10.70
2 12 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.33
3 17 Bezák FilipBezák Filip 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 11.72
4 4 Šimo JakuŠimo Jaku 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 12.07
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 09:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.41
2 2 Murín ViktorMurín Viktor 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 12.89
3 25 Kaiser JonášKaiser Jonáš 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.19
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 09:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Balčák AdamBalčák Adam 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 11.54
2 26 Felix AdamFelix Adam 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 12.70
3 20 Slovák MatejSlovák Matej 15 15 Longital sport clubLongital sport club 1 14.36
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 18.6.2022 - 09:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.00
2 7 Rapant BranislavRapant Branislav 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.80
3 8 Riška RichardRiška Richard 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.34
4 16 Figar LeoFigar Leo 16 16 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 21.30
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 18.6.2022 - 09:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Kučera MaximKučera Maxim 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 11.23
2 39 Šulík AlfrédŠulík Alfréd 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.13
3 15 Hanajík LadislavHanajík Ladislav 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 12.75
4 23 Zaluský TomášZaluský Tomáš 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.67
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Šuran PeterŠuran Peter 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 10.70
2 6 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.00
3 113 Kučera MaximKučera Maxim 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 11.23
4 12 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.33
5 27 Balčák AdamBalčák Adam 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 11.54
6 17 Bezák FilipBezák Filip 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 11.72
7 7 Rapant BranislavRapant Branislav 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.80
8 4 Šimo JakuŠimo Jaku 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 12.07
9 39 Šulík AlfrédŠulík Alfréd 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.13
10 8 Riška RichardRiška Richard 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.34
11 9 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.41
12 26 Felix AdamFelix Adam 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 12.70
13 15 Hanajík LadislavHanajík Ladislav 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 12.75
14 2 Murín ViktorMurín Viktor 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 12.89
15 25 Kaiser JonášKaiser Jonáš 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.19
16 23 Zaluský TomášZaluský Tomáš 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.67
17 20 Slovák MatejSlovák Matej 15 15 Longital sport clubLongital sport club 1 14.36
18 16 Figar LeoFigar Leo 16 16 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 21.30

60 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Šulík AlbertŠulík Albert 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.60
2 28 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.94
3 133 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 12.76
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 151 Deneš MarkoDeneš Marko 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.80
2 101 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.89
3 126 Čudrnák TomášČudrnák Tomáš 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 11.08
4 150 Lobpreis MatúšLobpreis Matúš 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.48
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Tomovič MatúšTomovič Matúš 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.84
2 78 Hulík MarcelHulík Marcel 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 11.00
3 146 Prokypčák JakubProkypčák Jakub 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.98
205 Zimmermann MartinZimmermann Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.6.2022 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 10.29
2 141 Slovák RichardSlovák Richard 13 13 Longital sport clubLongital sport club 1 11.16
3 138 Adamovský RichardAdamovský Richard 13 13 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 11.64
4 100 Navrátil LukášNavrátil Lukáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 12.40
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 18.6.2022 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Magdolen ValentínMagdolen Valentín 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 10.59
2 125 Bošanský AlexBošanský Alex 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 10.62
3 145 Macík LukášMacík Lukáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.97
4 49 Rácz HugoRácz Hugo 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 11.25
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 18.6.2022 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.75
2 97 Rapant RadoslavRapant Radoslav 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.09
3 149 Maťašovský MartinMaťašovský Martin 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 12.39
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 18.6.2022 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.00
2 144 Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.15
3 102 Priesol JánPriesol Ján 13 13 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 10.19
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (so, 18.6.2022 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Jaroš MatejJaroš Matej 13 13 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 10.47
2 124 Bezák MatúšBezák Matúš 13 13 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 10.67
3 147 Putiška OskarPutiška Oskar 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.05
4 47 Kiripolský MichaKiripolský Micha 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 11.41
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.00
2 144 Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.15
3 102 Priesol JánPriesol Ján 13 13 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 10.19
4 60 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 10.29
5 148 Jaroš MatejJaroš Matej 13 13 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 10.47
6 56 Magdolen ValentínMagdolen Valentín 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 10.59
7 34 Šulík AlbertŠulík Albert 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.60
8 125 Bošanský AlexBošanský Alex 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 10.62
9 124 Bezák MatúšBezák Matúš 13 13 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 10.67
10 151 Deneš MarkoDeneš Marko 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.80
11 75 Tomovič MatúšTomovič Matúš 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.84
12 101 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.89
13 28 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.94
14 145 Macík LukášMacík Lukáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.97
15 78 Hulík MarcelHulík Marcel 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 11.00
16 147 Putiška OskarPutiška Oskar 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.05
17 126 Čudrnák TomášČudrnák Tomáš 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 11.08
18 141 Slovák RichardSlovák Richard 13 13 Longital sport clubLongital sport club 1 11.16
19 49 Rácz HugoRácz Hugo 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 11.25
20 47 Kiripolský MichaKiripolský Micha 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 11.41
21 150 Lobpreis MatúšLobpreis Matúš 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.48
22 138 Adamovský RichardAdamovský Richard 13 13 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 11.64
23 84 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.75
24 146 Prokypčák JakubProkypčák Jakub 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.98
25 97 Rapant RadoslavRapant Radoslav 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.09
26 149 Maťašovský MartinMaťašovský Martin 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 12.39
27 100 Navrátil LukášNavrátil Lukáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 12.40
28 133 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 12.76
205 Zimmermann MartinZimmermann Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 DNS

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 11.01
2 249 Sauerová LilySauerová Lily 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 11.16
3 248 Jeskova JanaJeskova Jana 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 12.22
4 251 Sedláček RebeccaSedláček Rebecca 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 12.74
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 241 Šulíková AméliaŠulíková Amélia 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.32
2 243 Požgayová MariannaPožgayová Marianna 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.80
3 252 Poláková NaďaPoláková Naďa 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.14
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 253 Obtulovičová EllaObtulovičová Ella 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.47
2 246 Baráthová ZuzanaBaráthová Zuzana 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 11.95
3 245 Saifi LouisaSaifi Louisa 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 12.96
4 244 Ráczová LauraRáczová Laura 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 13.05
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.6.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 254 Lackovičová Lyli AnnaLackovičová Lyli Anna 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.26
2 255 Bukovinska HanaBukovinska Hana 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 13.50
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 11.01
2 249 Sauerová LilySauerová Lily 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 11.16
3 241 Šulíková AméliaŠulíková Amélia 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.32
4 253 Obtulovičová EllaObtulovičová Ella 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.47
5 243 Požgayová MariannaPožgayová Marianna 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.80
6 246 Baráthová ZuzanaBaráthová Zuzana 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 11.95
7 248 Jeskova JanaJeskova Jana 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 12.22
8 251 Sedláček RebeccaSedláček Rebecca 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 12.74
9 245 Saifi LouisaSaifi Louisa 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 12.96
10 244 Ráczová LauraRáczová Laura 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 13.05
11 252 Poláková NaďaPoláková Naďa 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.14
12 254 Lackovičová Lyli AnnaLackovičová Lyli Anna 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.26
13 255 Bukovinska HanaBukovinska Hana 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 13.50

60 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 266 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.44
2 277 Kollárová ElaKollárová Ela 13 13 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 1 10.45
3 278 Juneková EliškaJuneková Eliška 13 13 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 10.91
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 257 Fehérová NelaFehérová Nela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.68
2 274 Kubíková HanaKubíková Hana 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.48
267 Galiková SoničkaGaliková Sonička 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 297 Gažová HanaGažová Hana 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.87
2 295 Holkovičová NatáliaHolkovičová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.47
3 296 Poláková EmaPoláková Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.99
4 265 Vargová KristiínkaVargová Kristiínka 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 13.19
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.6.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 283 Kuchtíková KristínaKuchtíková Kristína 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.52
2 284 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 11.05
3 275 Feciskaninová AgátaFeciskaninová Agáta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.73
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 18.6.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 369 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.36
2 288 Točeková VandaTočeková Vanda 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 10.38
3 285 Bútorová MatildaBútorová Matilda 13 13 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 10.84
4 287 Točeková LindaTočeková Linda 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 10.90
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 18.6.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 289 Bartíková NelaBartíková Nela 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.35
2 298 Tittelová NatáliaTittelová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.44
3 293 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.52
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 18.6.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 281 Oravcová NinaOravcová Nina 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.72
2 259 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.84
3 279 Geletová LuciaGeletová Lucia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 11.08
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (so, 18.6.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 291 Ovčíková KristínaOvčíková Kristína 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 10.77
2 268 Rebrošová EmaRebrošová Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.69
3 282 Seidlová OlíviaSeidlová Olívia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 12.01
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (so, 18.6.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 299 Mihaľová SvetlanaMihaľová Svetlana 13 13 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 10.57
2 263 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.65
3 269 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.84
4 270 Hanajíková KarinHanajíková Karin 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.48
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 18.6.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 280 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 10.15
2 272 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.22
3 292 Vlková Lili AnnaVlková Lili Anna 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.52
4 271 Hladíková KatarínaHladíková Katarína 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.78
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 18.6.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.84
2 258 Straská SofiaStraská Sofia 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.00
3 256 Cabadajová ElaCabadajová Ela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.16
4 261 Kopčeková HankaKopčeková Hanka 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 11.20
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 18.6.2022 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.63
2 454 Martišová PaulaMartišová Paula 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.01
3 375 Lovasova EllaLovasova Ella 13 13 Longital sport clubLongital sport club 2 12.24
4 294 Ulbrichtová EmaUlbrichtová Ema 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.91
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 297 Gažová HanaGažová Hana 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.87
2 280 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 10.15
3 289 Bartíková NelaBartíková Nela 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.35
4 369 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.36
5 288 Točeková VandaTočeková Vanda 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 10.38
6 266 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.44
6 298 Tittelová NatáliaTittelová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.44
8 277 Kollárová ElaKollárová Ela 13 13 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 1 10.45
9 283 Kuchtíková KristínaKuchtíková Kristína 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.52
10 299 Mihaľová SvetlanaMihaľová Svetlana 13 13 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 10.57
11 276 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.63
12 263 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.65
13 257 Fehérová NelaFehérová Nela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.68
14 281 Oravcová NinaOravcová Nina 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.72
15 291 Ovčíková KristínaOvčíková Kristína 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 10.77
16 285 Bútorová MatildaBútorová Matilda 13 13 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 10.84
16 259 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.84
16 269 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.84
16 273 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.84
20 287 Točeková LindaTočeková Linda 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 10.90
21 278 Juneková EliškaJuneková Eliška 13 13 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 10.91
22 258 Straská SofiaStraská Sofia 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.00
23 454 Martišová PaulaMartišová Paula 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.01
24 284 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 11.05
25 279 Geletová LuciaGeletová Lucia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 11.08
26 256 Cabadajová ElaCabadajová Ela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.16
27 261 Kopčeková HankaKopčeková Hanka 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 11.20
28 272 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.22
29 295 Holkovičová NatáliaHolkovičová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.47
30 274 Kubíková HanaKubíková Hana 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.48
30 270 Hanajíková KarinHanajíková Karin 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.48
32 293 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.52
32 292 Vlková Lili AnnaVlková Lili Anna 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.52
34 268 Rebrošová EmaRebrošová Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.69
35 275 Feciskaninová AgátaFeciskaninová Agáta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.73
36 271 Hladíková KatarínaHladíková Katarína 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.78
37 296 Poláková EmaPoláková Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.99
38 282 Seidlová OlíviaSeidlová Olívia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 12.01
39 375 Lovasova EllaLovasova Ella 13 13 Longital sport clubLongital sport club 2 12.24
40 294 Ulbrichtová EmaUlbrichtová Ema 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.91
41 265 Vargová KristiínkaVargová Kristiínka 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 13.19
267 Galiková SoničkaGaliková Sonička 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 DNS

150 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 27.57
2 18 Šuran PeterŠuran Peter 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 27.63
3 113 Kučera MaximKučera Maxim 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 28.20
4 17 Bezák FilipBezák Filip 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 30.75
5= 2 Murín ViktorMurín Viktor 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 32.69
5= 4 Šimo JakuŠimo Jaku 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 32.69
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Balčák AdamBalčák Adam 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 29.37
2 26 Felix AdamFelix Adam 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 30.15
3 7 Rapant BranislavRapant Branislav 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 30.61
4 9 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 32.23
5 8 Riška RichardRiška Richard 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 32.41
6 20 Slovák MatejSlovák Matej 15 15 Longital sport clubLongital sport club 6 44.45
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 28.76
2 39 Šulík AlfrédŠulík Alfréd 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 31.68
3 15 Hanajík LadislavHanajík Ladislav 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 33.13
4 23 Zaluský TomášZaluský Tomáš 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 37.98
5 16 Figar LeoFigar Leo 16 16 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 38.80
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 27.57
2 18 Šuran PeterŠuran Peter 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 27.63
3 113 Kučera MaximKučera Maxim 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 28.20
4 6 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 28.76
5 27 Balčák AdamBalčák Adam 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 29.37
6 26 Felix AdamFelix Adam 16 16 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 30.15
7 7 Rapant BranislavRapant Branislav 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 30.61
8 17 Bezák FilipBezák Filip 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 30.75
9 39 Šulík AlfrédŠulík Alfréd 16 16 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 31.68
10 9 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 32.23
11 8 Riška RichardRiška Richard 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 32.41
12 2 Murín ViktorMurín Viktor 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 32.69
12 4 Šimo JakuŠimo Jaku 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 32.69
14 15 Hanajík LadislavHanajík Ladislav 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 33.13
15 23 Zaluský TomášZaluský Tomáš 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 37.98
16 16 Figar LeoFigar Leo 16 16 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 38.80
17 20 Slovák MatejSlovák Matej 15 15 Longital sport clubLongital sport club 6 44.45

150 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Šulík AlbertŠulík Albert 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 26.81
2 28 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 27.99
3 151 Deneš MarkoDeneš Marko 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 29.17
4 150 Lobpreis MatúšLobpreis Matúš 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.61
133 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Tomovič MatúšTomovič Matúš 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 27.35
2 78 Hulík MarcelHulík Marcel 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 27.42
3 126 Čudrnák TomášČudrnák Tomáš 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 27.93
4 101 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 28.49
5 146 Prokypčák JakubProkypčák Jakub 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 31.83
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 25.79
2 141 Slovák RichardSlovák Richard 13 13 Longital sport clubLongital sport club 1 27.58
3 138 Adamovský RichardAdamovský Richard 13 13 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 29.48
4 100 Navrátil LukášNavrátil Lukáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 31.96
205 Zimmermann MartinZimmermann Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 18.6.2022 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Bošanský AlexBošanský Alex 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 26.87
2 56 Magdolen ValentínMagdolen Valentín 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 28.16
3 145 Macík LukášMacík Lukáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 29.16
4 49 Rácz HugoRácz Hugo 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 29.40
5 97 Rapant RadoslavRapant Radoslav 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 30.22
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 18.6.2022 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 25.60
2 102 Priesol JánPriesol Ján 13 13 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 28.79
3 84 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 29.39
4 149 Maťašovský MartinMaťašovský Martin 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 32.53
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 18.6.2022 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 24.95
2 148 Jaroš MatejJaroš Matej 13 13 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 26.65
3 124 Bezák MatúšBezák Matúš 13 13 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 28.01
4 47 Kiripolský MichaKiripolský Micha 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 29.87
147 Putiška OskarPutiška Oskar 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 24.95
2 144 Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 25.60
3 60 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 25.79
4 148 Jaroš MatejJaroš Matej 13 13 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 26.65
5 34 Šulík AlbertŠulík Albert 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 26.81
6 125 Bošanský AlexBošanský Alex 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 26.87
7 75 Tomovič MatúšTomovič Matúš 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 27.35
8 78 Hulík MarcelHulík Marcel 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 27.42
9 141 Slovák RichardSlovák Richard 13 13 Longital sport clubLongital sport club 1 27.58
10 126 Čudrnák TomášČudrnák Tomáš 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 27.93
11 28 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 27.99
12 124 Bezák MatúšBezák Matúš 13 13 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 28.01
13 56 Magdolen ValentínMagdolen Valentín 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 28.16
14 101 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 28.49
15 102 Priesol JánPriesol Ján 13 13 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 28.79
16 145 Macík LukášMacík Lukáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 29.16
17 151 Deneš MarkoDeneš Marko 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 29.17
18 84 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 29.39
19 49 Rácz HugoRácz Hugo 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 29.40
20 138 Adamovský RichardAdamovský Richard 13 13 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 29.48
21 150 Lobpreis MatúšLobpreis Matúš 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 29.61
22 47 Kiripolský MichaKiripolský Micha 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 29.87
23 97 Rapant RadoslavRapant Radoslav 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 30.22
24 146 Prokypčák JakubProkypčák Jakub 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 31.83
25 100 Navrátil LukášNavrátil Lukáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 31.96
26 149 Maťašovský MartinMaťašovský Martin 14 14 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 32.53
133 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 DNS
205 Zimmermann MartinZimmermann Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 DNS
147 Putiška OskarPutiška Oskar 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.67
2 230 Lovas MatusLovas Matus 12 12 Longital sport clubLongital sport club 1 28.77
3 235 Charkov JelisejCharkov Jelisej 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 29.01
4 208 Vöröš SamuelVöröš Samuel 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 29.13
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 212 Komanek TomášKomanek Tomáš 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 25.57
2 215 Komanek BorisKomanek Boris 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 26.83
3 221 Vavríček RadkoVavríček Radko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 29.34
205 Zimmermann MartinZimmermann Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 21.81
2 204 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 24.05
3 173 Trnovec FilipTrnovec Filip 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 24.49
4 237 Podstrelenec TobiasPodstrelenec Tobias 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 24.71
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.6.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Kollár MatejKollár Matej 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 1 23.40
2 222 Bombala MarkoBombala Marko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 25.33
3 232 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 4 25.38
4 233 Klepáč OliverKlepáč Oliver 12 12 Longital sport clubLongital sport club 3 26.36
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 18.6.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 210 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 22.75
2 185 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 23.37
3 225 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 24.93
4 203 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 26.13
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 18.6.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.70
2 193 Nemeth RastislavNemeth Rastislav 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 24.87
3 223 Kurtiš MartinKurtiš Martin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 25.02
4 219 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 26.16
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 18.6.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 23.31
2 162 Noris LukášNoris Lukáš 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 25.11
3 238 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.45
4 211 Brix MartinBrix Martin 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 26.99
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 18.6.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 163 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 22.47
2 206 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 25.67
3 228 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 1 26.61
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (so, 18.6.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.34
2 166 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.63
3 207 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 25.04
Celkom 3 pretekári
Beh 10 (so, 18.6.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 239 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.87
2 234 Legéň JurajLegéň Juraj 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 24.95
3 226 Šiška AlexanderŠiška Alexander 12 12 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 25.55
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 21.81
2 165 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.34
3 163 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 22.47
4 210 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 22.75
5 155 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 23.31
6 185 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 23.37
7 218 Kollár MatejKollár Matej 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 1 23.40
8 227 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.70
9 239 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.87
10 204 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 24.05
11 173 Trnovec FilipTrnovec Filip 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 24.49
12 166 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.63
13 240 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.67
14 237 Podstrelenec TobiasPodstrelenec Tobias 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 24.71
15 193 Nemeth RastislavNemeth Rastislav 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 24.87
16 225 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 24.93
17 234 Legéň JurajLegéň Juraj 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 24.95
18 223 Kurtiš MartinKurtiš Martin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 25.02
19 207 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 25.04
20 162 Noris LukášNoris Lukáš 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 25.11
21 222 Bombala MarkoBombala Marko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 25.33
22 232 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 4 25.38
23 238 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.45
24 226 Šiška AlexanderŠiška Alexander 12 12 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 25.55
25 212 Komanek TomášKomanek Tomáš 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 25.57
26 206 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 25.67
27 203 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 26.13
28 219 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 26.16
29 233 Klepáč OliverKlepáč Oliver 12 12 Longital sport clubLongital sport club 3 26.36
30 228 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 1 26.61
31 215 Komanek BorisKomanek Boris 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 26.83
32 211 Brix MartinBrix Martin 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 26.99
33 230 Lovas MatusLovas Matus 12 12 Longital sport clubLongital sport club 1 28.77
34 235 Charkov JelisejCharkov Jelisej 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 29.01
35 208 Vöröš SamuelVöröš Samuel 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 29.13
36 221 Vavríček RadkoVavríček Radko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 29.34
205 Zimmermann MartinZimmermann Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 DNS

150 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 28.68
2 249 Sauerová LilySauerová Lily 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 29.99
3 241 Šulíková AméliaŠulíková Amélia 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 31.24
4 248 Jeskova JanaJeskova Jana 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 32.94
5 251 Sedláček RebeccaSedláček Rebecca 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 34.59
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 253 Obtulovičová EllaObtulovičová Ella 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 28.86
2 243 Požgayová MariannaPožgayová Marianna 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 31.90
3 244 Ráczová LauraRáczová Laura 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 34.96
4 252 Poláková NaďaPoláková Naďa 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 37.68
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Baráthová ZuzanaBaráthová Zuzana 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 32.22
2 255 Bukovinska HanaBukovinska Hana 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 36.24
3 254 Lackovičová Lyli AnnaLackovičová Lyli Anna 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 38.56
4 245 Saifi LouisaSaifi Louisa 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 40.54
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 28.68
2 253 Obtulovičová EllaObtulovičová Ella 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 28.86
3 249 Sauerová LilySauerová Lily 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 29.99
4 241 Šulíková AméliaŠulíková Amélia 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 31.24
5 243 Požgayová MariannaPožgayová Marianna 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 31.90
6 246 Baráthová ZuzanaBaráthová Zuzana 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 32.22
7 248 Jeskova JanaJeskova Jana 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 32.94
8 251 Sedláček RebeccaSedláček Rebecca 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 34.59
9 244 Ráczová LauraRáczová Laura 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 34.96
10 255 Bukovinska HanaBukovinska Hana 15 15 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 36.24
11 252 Poláková NaďaPoláková Naďa 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 37.68
12 254 Lackovičová Lyli AnnaLackovičová Lyli Anna 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 38.56
13 245 Saifi LouisaSaifi Louisa 16 16 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 40.54

150 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 291 Ovčíková KristínaOvčíková Kristína 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 26.39
2 281 Oravcová NinaOravcová Nina 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 26.85
3 279 Geletová LuciaGeletová Lucia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 27.47
4 259 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 28.27
5 268 Rebrošová EmaRebrošová Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 30.27
6 293 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 31.87
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 299 Mihaľová SvetlanaMihaľová Svetlana 13 13 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 25.96
2 263 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 26.73
3 269 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 27.72
4 270 Hanajíková KarinHanajíková Karin 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 30.38
5 282 Seidlová OlíviaSeidlová Olívia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 31.23
6 271 Hladíková KatarínaHladíková Katarína 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 31.38
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 280 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 26.20
2 272 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 28.33
3 261 Kopčeková HankaKopčeková Hanka 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 29.26
4 273 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 29.33
5 256 Cabadajová ElaCabadajová Ela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 29.72
6 292 Vlková Lili AnnaVlková Lili Anna 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 29.93
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 18.6.2022 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 266 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 25.91
2 277 Kollárová ElaKollárová Ela 13 13 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 26.35
3 257 Fehérová NelaFehérová Nela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 27.12
4 278 Juneková EliškaJuneková Eliška 13 13 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 27.86
5 258 Straská SofiaStraská Sofia 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 28.20
6 294 Ulbrichtová EmaUlbrichtová Ema 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 32.34
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 18.6.2022 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 297 Gažová HanaGažová Hana 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 23.82
2 274 Kubíková HanaKubíková Hana 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 29.66
3 295 Holkovičová NatáliaHolkovičová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 30.10
4 296 Poláková EmaPoláková Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 32.02
5 265 Vargová KristiínkaVargová Kristiínka 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 33.82
267 Galiková SoničkaGaliková Sonička 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 18.6.2022 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 369 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 25.65
2 283 Kuchtíková KristínaKuchtíková Kristína 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 26.70
3 284 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 27.18
4 285 Bútorová MatildaBútorová Matilda 13 13 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 27.64
5 276 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 27.76
6 275 Feciskaninová AgátaFeciskaninová Agáta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 29.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 18.6.2022 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 288 Točeková VandaTočeková Vanda 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 25.35
2 289 Bartíková NelaBartíková Nela 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 25.90
3 298 Tittelová NatáliaTittelová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 26.72
4 287 Točeková LindaTočeková Linda 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 27.08
5 375 Lovasova EllaLovasova Ella 13 13 Longital sport clubLongital sport club 3 31.46
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 297 Gažová HanaGažová Hana 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 23.82
2 288 Točeková VandaTočeková Vanda 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 25.35
3 369 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 25.65
4 289 Bartíková NelaBartíková Nela 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 25.90
5 266 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 25.91
6 299 Mihaľová SvetlanaMihaľová Svetlana 13 13 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 25.96
7 280 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 26.20
8 277 Kollárová ElaKollárová Ela 13 13 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 26.35
9 291 Ovčíková KristínaOvčíková Kristína 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 26.39
10 283 Kuchtíková KristínaKuchtíková Kristína 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 26.70
11 298 Tittelová NatáliaTittelová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 26.72
12 263 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 26.73
13 281 Oravcová NinaOravcová Nina 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 26.85
14 287 Točeková LindaTočeková Linda 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 27.08
15 257 Fehérová NelaFehérová Nela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 27.12
16 284 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 27.18
17 279 Geletová LuciaGeletová Lucia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 27.47
18 285 Bútorová MatildaBútorová Matilda 13 13 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 27.64
19 269 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 27.72
20 276 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 27.76
21 278 Juneková EliškaJuneková Eliška 13 13 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 27.86
22 258 Straská SofiaStraská Sofia 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 28.20
23 259 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 28.27
24 272 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 28.33
25 275 Feciskaninová AgátaFeciskaninová Agáta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 29.08
26 261 Kopčeková HankaKopčeková Hanka 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 29.26
27 273 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 29.33
28 274 Kubíková HanaKubíková Hana 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 29.66
29 256 Cabadajová ElaCabadajová Ela 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 29.72
30 292 Vlková Lili AnnaVlková Lili Anna 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 29.93
31 295 Holkovičová NatáliaHolkovičová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 30.10
32 268 Rebrošová EmaRebrošová Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 30.27
33 270 Hanajíková KarinHanajíková Karin 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 30.38
34 282 Seidlová OlíviaSeidlová Olívia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 31.23
35 271 Hladíková KatarínaHladíková Katarína 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 31.38
36 375 Lovasova EllaLovasova Ella 13 13 Longital sport clubLongital sport club 3 31.46
37 293 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 31.87
38 296 Poláková EmaPoláková Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 32.02
39 294 Ulbrichtová EmaUlbrichtová Ema 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 32.34
40 265 Vargová KristiínkaVargová Kristiínka 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 33.82
267 Galiková SoničkaGaliková Sonička 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 351 Máleková HanaMáleková Hana 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 23.01
2 301 Slobodová VanessaSlobodová Vanessa 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.06
3 356 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 25.65
4 355 Vančová NinaVančová Nina 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 27.37
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 312 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.44
2 310 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 23.42
3 391 Poláková LauraPoláková Laura 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.09
4 311 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.25
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 309 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.75
2 334 Zuzkáčová LauraZuzkáčová Laura 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 25.39
3 337 Valenteje ViktoriaValenteje Viktoria 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 27.24
4 336 Feciskaninová HanaFeciskaninová Hana 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 27.85
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 338 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 23.48
2 321 Žilková ValériaŽilková Valéria 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 26.33
3 322 Klinčoková SimonkaKlinčoková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 26.94
323 Zimmermann TheresiaZimmermann Theresia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 374 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 21.86
2 313 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.26
3 314 Drgoňová Vilma MáriaDrgoňová Vilma Mária 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.71
4 324 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 26.64
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 343 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 23.21
2 364 Bittnerová KristínaBittnerová Kristína 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 23.75
3 380 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.05
4 339 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 25.99
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 305 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.38
2 377 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 24.18
3 308 Halková RadoslavaHalková Radoslava 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 25.50
4 378 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 26.46
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 373 Ovčíková MartinaOvčíková Martina 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 24.68
2 315 Saifi SophieSaifi Sophie 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 25.27
3 319 Šeboková SimonkaŠeboková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 25.63
4 360 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 25.70
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 386 Bratek NinaBratek Nina 11 11 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 26.93
2 345 Čibová VeronikaČibová Veronika 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 27.17
3 358 Gajarská AlicaGajarská Alica 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 29.19
369 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 320 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 22.16
2 304 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.75
3 347 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 24.97
4 389 Trefilová PaulínaTrefilová Paulína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.29
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 22.63
2 326 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 23.86
3 327 Mikuličová EliškaMikuličová Eliška 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 25.59
328 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 331 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 23.98
2 330 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 24.11
3 332 Michaličková AlicaMichaličková Alica 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 26.08
Celkom 3 pretekári
Beh 13 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 349 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 25.44
2 333 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 25.66
350 Gažová DanielaGažová Daniela 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 14 (so, 18.6.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 390 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.16
2 359 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 24.44
3 344 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 25.21
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 374 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 21.86
2 320 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 22.16
3 312 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.44
4 329 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 22.63
5 351 Máleková HanaMáleková Hana 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 23.01
6 343 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 23.21
7 305 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.38
8 310 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 23.42
9 338 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 23.48
10 364 Bittnerová KristínaBittnerová Kristína 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 23.75
10 304 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.75
12 326 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 23.86
13 331 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 23.98
14 301 Slobodová VanessaSlobodová Vanessa 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.06
15 391 Poláková LauraPoláková Laura 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.09
16 330 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 24.11
17 390 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.16
18 377 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 24.18
19 311 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.25
20 313 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.26
21 359 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 24.44
22 373 Ovčíková MartinaOvčíková Martina 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 24.68
23 314 Drgoňová Vilma MáriaDrgoňová Vilma Mária 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.71
24 309 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.75
25 347 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 24.97
26 380 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.05
27 344 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 25.21
28 315 Saifi SophieSaifi Sophie 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 25.27
29 334 Zuzkáčová LauraZuzkáčová Laura 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 25.39
30 349 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 25.44
31 308 Halková RadoslavaHalková Radoslava 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 25.50
32 327 Mikuličová EliškaMikuličová Eliška 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 25.59
33 319 Šeboková SimonkaŠeboková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 25.63
34 356 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 25.65
35 333 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 25.66
36 360 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 25.70
37 339 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 25.99
38 332 Michaličková AlicaMichaličková Alica 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 26.08
39 321 Žilková ValériaŽilková Valéria 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 26.33
40 378 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 26.46
41 324 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 26.64
42 386 Bratek NinaBratek Nina 11 11 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 26.93
43 322 Klinčoková SimonkaKlinčoková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 26.94
44 345 Čibová VeronikaČibová Veronika 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 27.17
45 337 Valenteje ViktoriaValenteje Viktoria 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 27.24
46 389 Trefilová PaulínaTrefilová Paulína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.29
47 355 Vančová NinaVančová Nina 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 27.37
48 336 Feciskaninová HanaFeciskaninová Hana 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 27.85
49 358 Gajarská AlicaGajarská Alica 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 29.19
323 Zimmermann TheresiaZimmermann Theresia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 DNS
369 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 DNS
328 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 DNS
350 Gažová DanielaGažová Daniela 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 240 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:06.65
2 212 Komanek TomášKomanek Tomáš 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 2:10.45
3 215 Komanek BorisKomanek Boris 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 2:18.00
4 230 Lovas MatusLovas Matus 12 12 Longital sport clubLongital sport club 5 2:21.62
5 235 Charkov JelisejCharkov Jelisej 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 2:24.39
6 221 Vavríček RadkoVavríček Radko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 2:32.10
7 208 Vöröš SamuelVöröš Samuel 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 2:42.28
205 Zimmermann MartinZimmermann Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 209 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 1:59.08
2 204 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 2:01.68
3 218 Kollár MatejKollár Matej 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 2:06.21
4 173 Trnovec FilipTrnovec Filip 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 2:07.18
5 237 Podstrelenec TobiasPodstrelenec Tobias 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 6 2:10.43
6 232 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 8 2:26.30
7 233 Klepáč OliverKlepáč Oliver 12 12 Longital sport clubLongital sport club 4 2:26.68
8 222 Bombala MarkoBombala Marko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 2:43.52
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 227 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:04.17
2 210 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 2:06.46
3 185 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 2:09.90
4 225 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 2:11.08
5 223 Kurtiš MartinKurtiš Martin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 2:16.24
6 193 Nemeth RastislavNemeth Rastislav 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 2:18.00
7 203 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 2:24.20
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 18.6.2022 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 155 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:00.82
2 238 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:15.52
3 206 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 2:21.40
4 162 Noris LukášNoris Lukáš 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:21.94
5 211 Brix MartinBrix Martin 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 2:28.86
6 228 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 7 2:31.44
219 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 18.6.2022 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 165 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:56.85
2 163 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:57.97
3 239 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:00.45
4 234 Legéň JurajLegéň Juraj 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:09.93
5 226 Šiška AlexanderŠiška Alexander 12 12 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 2:10.97
6 207 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 2:13.43
7 166 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:23.53
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 165 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:56.85
2 163 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:57.97
3 209 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 1:59.08
4 239 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:00.45
5 155 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:00.82
6 204 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 2:01.68
7 227 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:04.17
8 218 Kollár MatejKollár Matej 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 2:06.21
9 210 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 2:06.46
10 240 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:06.65
11 173 Trnovec FilipTrnovec Filip 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 2:07.18
12 185 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 2:09.90
13 234 Legéň JurajLegéň Juraj 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:09.93
14 237 Podstrelenec TobiasPodstrelenec Tobias 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 6 2:10.43
15 212 Komanek TomášKomanek Tomáš 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 2:10.45
16 226 Šiška AlexanderŠiška Alexander 12 12 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 2:10.97
17 225 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 2:11.08
18 207 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 2:13.43
19 238 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:15.52
20 223 Kurtiš MartinKurtiš Martin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 2:16.24
21 215 Komanek BorisKomanek Boris 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 2:18.00
21 193 Nemeth RastislavNemeth Rastislav 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 2:18.00
23 206 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 2:21.40
24 230 Lovas MatusLovas Matus 12 12 Longital sport clubLongital sport club 5 2:21.62
25 162 Noris LukášNoris Lukáš 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:21.94
26 166 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:23.53
27 203 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 2:24.20
28 235 Charkov JelisejCharkov Jelisej 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 2:24.39
29 232 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 8 2:26.30
30 233 Klepáč OliverKlepáč Oliver 12 12 Longital sport clubLongital sport club 4 2:26.68
31 211 Brix MartinBrix Martin 12 12 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 2:28.86
32 228 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 7 2:31.44
33 221 Vavríček RadkoVavríček Radko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 2:32.10
34 208 Vöröš SamuelVöröš Samuel 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 2:42.28
35 222 Bombala MarkoBombala Marko 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 2:43.52
205 Zimmermann MartinZimmermann Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 DNS
219 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
301 Slobodová VanessaSlobodová Vanessa 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:04.60
310 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:12.56
311 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:15.20
312 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:58.04
391 Poláková LauraPoláková Laura 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:22.28
355 Vančová NinaVančová Nina 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 DNS
356 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 DNS
351 Máleková HanaMáleková Hana 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
336 Feciskaninová HanaFeciskaninová Hana 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 2:33.36
334 Zuzkáčová LauraZuzkáčová Laura 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 2:26.88
309 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:06.38
338 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 2:07.90
321 Žilková ValériaŽilková Valéria 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 2:19.78
322 Klinčoková SimonkaKlinčoková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 2:30.18
323 Zimmermann TheresiaZimmermann Theresia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 DNS
337 Valenteje ViktoriaValenteje Viktoria 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
313 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:01.30
374 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 1:55.92
314 Drgoňová Vilma MáriaDrgoňová Vilma Mária 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:05.53
364 Bittnerová KristínaBittnerová Kristína 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 2:00.70
380 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:26.21
343 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 2:12.44
339 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 2:17.63
324 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 2:21.87
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 18.6.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
305 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:17.52
378 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 2:37.06
377 Kalmárová NinaKalmárová Nina 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 2:22.34
315 Saifi SophieSaifi Sophie 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 7 2:21.38
319 Šeboková SimonkaŠeboková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 2:34.28
373 Ovčíková MartinaOvčíková Martina 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 2:21.59
360 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 2:21.85
308 Halková RadoslavaHalková Radoslava 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:33.18
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 18.6.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
386 Bratek NinaBratek Nina 11 11 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 2:28.17
345 Čibová VeronikaČibová Veronika 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 2:31.07
358 Gajarská AlicaGajarská Alica 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 2:43.93
347 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 2:22.47
304 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:20.75
320 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 1:58.99
369 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 18.6.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
326 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 2:10.52
327 Mikuličová EliškaMikuličová Eliška 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 2:29.78
389 Trefilová PaulínaTrefilová Paulína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:21.02
329 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 2:02.00
330 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 2:18.87
331 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 2:16.12
328 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 18.6.2022 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 359 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 2:11.62
2 350 Gažová DanielaGažová Daniela 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 2:13.74
3 344 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 2:18.64
4 332 Michaličková AlicaMichaličková Alica 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 2:24.40
5 333 Holásková SimonaHolásková Simona 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 2:30.64
6 390 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:33.70
349 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 374 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 1:55.92
2 312 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:58.04
3 320 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 1:58.99
4 364 Bittnerová KristínaBittnerová Kristína 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 2:00.70
5 313 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:01.30
6 329 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 2:02.00
7 301 Slobodová VanessaSlobodová Vanessa 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:04.60
8 314 Drgoňová Vilma MáriaDrgoňová Vilma Mária 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:05.53
9 309 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:06.38
10 338 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 2:07.90
11 326 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 2:10.52
12 359 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 2:11.62
13 343 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 2:12.44
14 310 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:12.56
15 350 Gažová DanielaGažová Daniela 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 2:13.74
16 311 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela