<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detský štafetový pohár (Západné Slovensko)

Trnava (1. 9. 2022)

4 x 60 m kombinovaná - Detská atletika starší (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 1.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šelcová, Straský, Stašková, Mráz Šelcová, Straský, Stašková, Mráz Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 35.69
2 Bártová, Gadomský, Mihóková, Vacula Bártová, Gadomský, Mihóková, Vacula ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 35.88
3 Plevková, Dvorský, Velikova, Tuma Plevková, Dvorský, Velikova, Tuma Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 37.84
4 Kurucová, Grman, Wirth, Talpaš Kurucová, Grman, Wirth, Talpaš Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 38.64
5 Ježková, Timura, Oravcová, Mitas Ježková, Timura, Oravcová, Mitas AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 46.40
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (št, 1.9.2022 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zelenáková, Išunin, Glembusová, Šmida Zelenáková, Išunin, Glembusová, Šmida Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 36.84
2 Matejov, Poláčková, Harnúšek, Gbelcová Matejov, Poláčková, Harnúšek, Gbelcová ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 37.33
3 Lukáčková, Pagáčová, Farkaš, Pauko Lukáčková, Pagáčová, Farkaš, Pauko Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 37.36
4 Zemanová, Krajčovič, Šprochová, Novota Zemanová, Krajčovič, Šprochová, Novota Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 39.13
MS Jamrichová, Masárová, Mikúšková, Ochotnická Jamrichová, Masárová, Mikúšková, Ochotnická ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 46.05
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šelcová, Straský, Stašková, Mráz Šelcová, Straský, Stašková, Mráz Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 35.69
2 Bártová, Gadomský, Mihóková, Vacula Bártová, Gadomský, Mihóková, Vacula ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 35.88
3 Zelenáková, Išunin, Glembusová, Šmida Zelenáková, Išunin, Glembusová, Šmida Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 36.84
4 Matejov, Poláčková, Harnúšek, Gbelcová Matejov, Poláčková, Harnúšek, Gbelcová ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 37.33
5 Lukáčková, Pagáčová, Farkaš, Pauko Lukáčková, Pagáčová, Farkaš, Pauko Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 37.36
6 Plevková, Dvorský, Velikova, Tuma Plevková, Dvorský, Velikova, Tuma Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 37.84
7 Kurucová, Grman, Wirth, Talpaš Kurucová, Grman, Wirth, Talpaš Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 38.64
8 Zemanová, Krajčovič, Šprochová, Novota Zemanová, Krajčovič, Šprochová, Novota Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 39.13
9 Jamrichová, Masárová, Mikúšková, Ochotnická Jamrichová, Masárová, Mikúšková, Ochotnická ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 46.05
10 Ježková, Timura, Oravcová, Mitas Ježková, Timura, Oravcová, Mitas AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 46.40

4 x 60 m kombinovaná - Detská atletika mladší

(št, 1.9.2022 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Oravcová, Fančovič, Habesová, Bisták Oravcová, Fančovič, Habesová, Bisták AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 43.86
2 Juricová, Michalec, Repčíková, Čelín Juricová, Michalec, Repčíková, Čelín Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 43.91
3 Krajčovič, Nemešová, Šproch, Pavelková Krajčovič, Nemešová, Šproch, Pavelková Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 48.12
4 Karabínová, Foltýn, Prachárová, Rácik Karabínová, Foltýn, Prachárová, Rácik AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 48.77
MS Gažová, Strapko, Strapková, Varga Gažová, Strapko, Strapková, Varga AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 58.26
Celkom 5 pretekárov