<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detský štafetový pohár (Stredné Slovensko)

Banská Bystrica (5. 6. 2022)

4 x 60 m kombinovaná - Detská atletika starší (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dugová, Janec, Foltínová, Cibulka Dugová, Janec, Foltínová, Cibulka AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 35.80
2 Sekerešová, Svoreňová, Tkáč, Výbošťok Sekerešová, Svoreňová, Tkáč, Výbošťok ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 36.52
3 Podmanická, Krchňavý, Schmidtmayer, Kubinyiová Podmanická, Krchňavý, Schmidtmayer, Kubinyiová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 37.12
4 Mihaliková, Sedláček, Šatková, Rosenberger Mihaliková, Sedláček, Šatková, Rosenberger BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 38.37
5 Jelžová, Lichtner, Šarišská, Inštitoris Jelžová, Lichtner, Šarišská, Inštitoris MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 38.88
6 Michalík, Kullová, Privarová, Végh Michalík, Kullová, Privarová, Végh Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 42.45
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miklová, Kisantal, Dimitriu, Budáč Miklová, Kisantal, Dimitriu, Budáč MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 39.14
2 Romanová, Krajčovič, Zemanová, Nemeš Romanová, Krajčovič, Zemanová, Nemeš Atletický klub Zlaté Moravce AAtletický klub Zlaté Moravce A 4 39.93
3 Lančarič, Lašák, Prítulová, Peknušiaková Lančarič, Lašák, Prítulová, Peknušiaková ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 41.48
4 Rajnohová, Krajčovič, Švolíková, Pavelková Rajnohová, Krajčovič, Švolíková, Pavelková Atletický klub Zlaté Moravce BAtletický klub Zlaté Moravce B 2 44.09
Tomáš, Cinka, Rusňáková, Rusňáková Tomáš, Cinka, Rusňáková, Rusňáková Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dugová, Janec, Foltínová, Cibulka Dugová, Janec, Foltínová, Cibulka AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 35.80
2 Sekerešová, Svoreňová, Tkáč, Výbošťok Sekerešová, Svoreňová, Tkáč, Výbošťok ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 36.52
3 Podmanická, Krchňavý, Schmidtmayer, Kubinyiová Podmanická, Krchňavý, Schmidtmayer, Kubinyiová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 37.12
4 Mihaliková, Sedláček, Šatková, Rosenberger Mihaliková, Sedláček, Šatková, Rosenberger BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 38.37
5 Jelžová, Lichtner, Šarišská, Inštitoris Jelžová, Lichtner, Šarišská, Inštitoris MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 38.88
6 Miklová, Kisantal, Dimitriu, Budáč Miklová, Kisantal, Dimitriu, Budáč MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 39.14
7 Romanová, Krajčovič, Zemanová, Nemeš Romanová, Krajčovič, Zemanová, Nemeš Atletický klub Zlaté Moravce AAtletický klub Zlaté Moravce A 4 39.93
8 Lančarič, Lašák, Prítulová, Peknušiaková Lančarič, Lašák, Prítulová, Peknušiaková ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 41.48
9 Michalík, Kullová, Privarová, Végh Michalík, Kullová, Privarová, Végh Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 42.45
10 Rajnohová, Krajčovič, Švolíková, Pavelková Rajnohová, Krajčovič, Švolíková, Pavelková Atletický klub Zlaté Moravce BAtletický klub Zlaté Moravce B 2 44.09
Tomáš, Cinka, Rusňáková, Rusňáková Tomáš, Cinka, Rusňáková, Rusňáková Atletický klub ZŠ SirkAtletický klub ZŠ Sirk 5 DNS

4 x 60 m kombinovaná - Detská atletika mladší (Beh)

Beh (ne, 5.6.2022 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kohútová, Kubela, Schmidtmayerová, Lehocký Kohútová, Kubela, Schmidtmayerová, Lehocký AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 45.55
2 Miklo, Ziman, Paššáková, Kollárová Miklo, Ziman, Paššáková, Kollárová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 46.16
3 Maďarová, Sýkorová, Tkáč, Uhrin Maďarová, Sýkorová, Tkáč, Uhrin ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 46.82
4 Urgelová, Vvong, Štefanková, Kútik Urgelová, Vvong, Štefanková, Kútik MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 47.46
5 Agócsová, Purdek, Purgát, Svoreňová Agócsová, Purdek, Purgát, Svoreňová ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 48.75
6 Pepichová, Mutkovičová, Kabina, Janek Pepichová, Mutkovičová, Kabina, Janek MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 49.45
7 Šprochová, Laštík, Nemešová, Šproch Šprochová, Laštík, Nemešová, Šproch Atletický klub Zlaté Moravce AAtletický klub Zlaté Moravce A 5 50.78
Celkom 7 pretekárov