<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S 2.kolo (Nitriansky kraj)

Levice (11. 5. 2022)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Jakub Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Jakub ŠK ŠOG Nitra A (A)ŠK ŠOG Nitra A (A) 006.00
2 Kraus, Lapin, Kóša, Hamranová, Hlôšková, Jakubek Matej Kraus, Lapin, Kóša, Hamranová, Hlôšková, Jakubek Matej Atletický klub Junior Levice A (A)Atletický klub Junior Levic... 019.00
3 Dvořáková, Sárazová, Račeková, Móča, Móča, Šimon Barbora Dvořáková, Sárazová, Račeková, Móča, Móča, Šimon Barbora Atletický klub Šurany A (A)Atletický klub Šurany A (A) 020.00
4 Kobesová, Vlhová, Kobesová, Krnáč, Vlha, Uličný Dorota Kobesová, Vlhová, Kobesová, Krnáč, Vlha, Uličný Dorota ŠK Atóm Levice A (A)ŠK Atóm Levice A (A) 021.00
5 Šípošová, Moravská, Grígerová, Kuma, Kvietok, Vaňatka Miriam Šípošová, Moravská, Grígerová, Kuma, Kvietok, Vaňatka Miriam ŠK Atóm Levice B (B)ŠK Atóm Levice B (B) 029.00
6 Končeková, Ungerová, Krasková, Nezbeda, Tóth, Tamáš Sofia Končeková, Ungerová, Krasková, Nezbeda, Tóth, Tamáš Sofia Atletický klub Junior Levice B (B)Atletický klub Junior Levic... 035.00
7 Šmondrková, Kováčová, Tokarčík, Uličný, Martiško, Beleš Tamara Šmondrková, Kováčová, Tokarčík, Uličný, Martiško, Beleš Tamara ŠK Atóm Levice C (C)ŠK Atóm Levice C (C) 038.00
8 Jakubcová, Džalajová, Straňovský, Straňovský, Nagy, Rampašeková Lujza Karolyn Jakubcová, Džalajová, Straňovský, Straňovský, Nagy, Rampašeková Lujza Karolyn Atletický club Nové Zámky A (A)Atletický club Nové Zámky A... 044.00
Celkom 8 pretekárov
Detská p-t-s - Detská atletika mladší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Červeňová, Tináková, Cehlárik, Porubský Kvetana Červeňová, Tináková, Cehlárik, Porubský Kvetana Atletický klub Šurany A (A)Atletický klub Šurany A (A) 007.00
2 Pilcová, Krnáčová, Steinemann, Gajdoš Vanda Pilcová, Krnáčová, Steinemann, Gajdoš Vanda ŠK Atóm Levice A (A)ŠK Atóm Levice A (A) 015.00
3 Hegedüš, Baštrnák, Mankovická, Duchoňová Roman Hegedüš, Baštrnák, Mankovická, Duchoňová Roman ŠAK športový AK Komárno A (A)ŠAK športový AK Komárno A (A) 016.00
4 Machalová, Forgáčová, Kraus, Petráš Mia Machalová, Forgáčová, Kraus, Petráš Mia Atletický klub Junior Levice A (A)Atletický klub Junior Levic... 021.00
MS Fiamová, Šimonová, Zeleňák Jana Fiamová, Šimonová, Zeleňák Jana Atletický klub Šurany B (B)Atletický klub Šurany B (B) 000.00
Celkom 5 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika mladší

(st, 11.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Červeňová, Tináková, Cehlárik, Porubský Červeňová, Tináková, Cehlárik, Porubský Atletický klub Šurany A (A)Atletický klub Šurany A (A) 2 1:23.89 1.00
2 Pilcová, Krnáčová, Steinemann, Gajdoš Pilcová, Krnáčová, Steinemann, Gajdoš ŠK Atóm Levice A (A)ŠK Atóm Levice A (A) 3 1:26.25 2.00
3 1 Hegedüš, Baštrnák, Mankovická, Duchoňová Hegedüš, Baštrnák, Mankovická, Duchoňová ŠAK športový AK Komárno A (A)ŠAK športový AK Komárno A (A) 1 1:31.86 3.00
4 Machalová, Forgáčová, Kraus, Petráš Machalová, Forgáčová, Kraus, Petráš Atletický klub Junior Levice A (A)Atletický klub Junior Levic... 4 1:39.61 4.00
MS Fiamová, Šimonová, Zeleňák Fiamová, Šimonová, Zeleňák Atletický klub Šurany B (B)Atletický klub Šurany B (B) 5 1:13.15
Celkom 5 pretekárov

Štafeta cez prekážky - Detská atletika starší

(st, 11.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová ŠK ŠOG Nitra A (A)ŠK ŠOG Nitra A (A) 4 1:39.36 1.00
2 Dvořáková, Sárazová, Račeková, Móča, Móča, Šimon Dvořáková, Sárazová, Račeková, Móča, Móča, Šimon Atletický klub Šurany A (A)Atletický klub Šurany A (A) 2 1:48.01 2.00
3 Kraus, Lapin, Kóša, Hamranová, Hlôšková, Jakubek Kraus, Lapin, Kóša, Hamranová, Hlôšková, Jakubek Atletický klub Junior Levice A (A)Atletický klub Junior Levic... 1 1:54.05 3.00
4 Kobesová, Vlhová, Kobesová, Krnáč, Vlha, Uličný Kobesová, Vlhová, Kobesová, Krnáč, Vlha, Uličný ŠK Atóm Levice A (A)ŠK Atóm Levice A (A) 3 1:54.57 4.00
5 Šípošová, Moravská, Grígerová, Kuma, Kvietok, Vaňatka Šípošová, Moravská, Grígerová, Kuma, Kvietok, Vaňatka ŠK Atóm Levice B (B)ŠK Atóm Levice B (B) 5 1:54.79 5.00
6 Šmondrková, Kováčová, Tokarčík, Uličný, Martiško, Beleš Šmondrková, Kováčová, Tokarčík, Uličný, Martiško, Beleš ŠK Atóm Levice C (C)ŠK Atóm Levice C (C) 8 2:04.39 6.00
7 Končeková, Ungerová, Krasková, Nezbeda, Tóth, Tamáš Končeková, Ungerová, Krasková, Nezbeda, Tóth, Tamáš Atletický klub Junior Levice B (B)Atletický klub Junior Levic... 7 2:08.16 7.00
8 Jakubcová, Džalajová, Straňovský, Straňovský, Nagy, Rampašeková Jakubcová, Džalajová, Straňovský, Straňovský, Nagy, Rampašeková Atletický club Nové Zámky A (A)Atletický club Nové Zámky A... 6 2:09.46 8.00
Celkom 8 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika starší

(st, 11.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová ŠK ŠOG Nitra A (A)ŠK ŠOG Nitra A (A) 4 1:37.10 1.00
2 Dvořáková, Sárazová, Račeková, Móča, Móča, Šimon Dvořáková, Sárazová, Račeková, Móča, Móča, Šimon Atletický klub Šurany A (A)Atletický klub Šurany A (A) 2 1:45.10 2.00
3 Kraus, Lapin, Kóša, Hamranová, Hlôšková, Jakubek Kraus, Lapin, Kóša, Hamranová, Hlôšková, Jakubek Atletický klub Junior Levice A (A)Atletický klub Junior Levic... 1 1:46.00 3.00
4 Kobesová, Vlhová, Kobesová, Krnáč, Vlha, Uličný Kobesová, Vlhová, Kobesová, Krnáč, Vlha, Uličný ŠK Atóm Levice A (A)ŠK Atóm Levice A (A) 3 1:47.20 4.00
5 Šípošová, Moravská, Grígerová, Kuma, Kvietok, Vaňatka Šípošová, Moravská, Grígerová, Kuma, Kvietok, Vaňatka ŠK Atóm Levice B (B)ŠK Atóm Levice B (B) 5 1:47.30 5.00
6 Končeková, Ungerová, Krasková, Nezbeda, Tóth, Tamáš Končeková, Ungerová, Krasková, Nezbeda, Tóth, Tamáš Atletický klub Junior Levice B (B)Atletický klub Junior Levic... 7 1:53.40 6.00
7 Jakubcová, Džalajová, Straňovský, Straňovský, Nagy, Rampašeková Jakubcová, Džalajová, Straňovský, Straňovský, Nagy, Rampašeková Atletický club Nové Zámky A (A)Atletický club Nové Zámky A... 6 1:54.60 7.00
8 Šmondrková, Kováčová, Tokarčík, Uličný, Martiško, Beleš Šmondrková, Kováčová, Tokarčík, Uličný, Martiško, Beleš ŠK Atóm Levice C (C)ŠK Atóm Levice C (C) 8 1:56.00 8.00
Celkom 8 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika mladší

(st, 11.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Červeňová, Tináková, Cehlárik, Porubský Červeňová, Tináková, Cehlárik, Porubský Atletický klub Šurany A (A)Atletický klub Šurany A (A) 2 1:19.70 1.00
2 Pilcová, Krnáčová, Steinemann, Gajdoš Pilcová, Krnáčová, Steinemann, Gajdoš ŠK Atóm Levice A (A)ŠK Atóm Levice A (A) 3 1:20.80 2.00
3 1 Hegedüš, Baštrnák, Mankovická, Duchoňová Hegedüš, Baštrnák, Mankovická, Duchoňová ŠAK športový AK Komárno A (A)ŠAK športový AK Komárno A (A) 1 1:21.90 3.00
4 Machalová, Forgáčová, Kraus, Petráš Machalová, Forgáčová, Kraus, Petráš Atletický klub Junior Levice A (A)Atletický klub Junior Levic... 4 1:22.80 4.00
MS Fiamová, Šimonová, Zeleňák Fiamová, Šimonová, Zeleňák Atletický klub Šurany B (B)Atletický klub Šurany B (B) 5 1:06.60
Celkom 5 pretekárov

3’ vytrvalostný beh - Detská atletika mladší

(st, 11.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Pilcová, Krnáčová, Steinemann, Gajdoš Vanda Pilcová, Krnáčová, Steinemann, Gajdoš Vanda ŠK Atóm Levice A (A)ŠK Atóm Levice A (A) 3 19 1.00
2= 1 Hegedüš, Baštrnák, Mankovická, Duchoňová Roman Hegedüš, Baštrnák, Mankovická, Duchoňová Roman ŠAK športový AK Komárno A (A)ŠAK športový AK Komárno A (A) 1 18 2.00
2= Červeňová, Tináková, Cehlárik, Porubský Lujza Červeňová, Tináková, Cehlárik, Porubský Lujza Atletický klub Šurany A (A)Atletický klub Šurany A (A) 2 18 2.00
4 Machalová, Forgáčová, Kraus, Petráš Mia Machalová, Forgáčová, Kraus, Petráš Mia Atletický klub Junior Levice A (A)Atletický klub Junior Levic... 4 17 4.00
MS Fiamová, Šimonová, Zeleňák Jana Fiamová, Šimonová, Zeleňák Jana Atletický klub Šurany B (B)Atletický klub Šurany B (B) 5 00
Celkom 5 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(st, 11.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Jakub Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Jakub ŠK ŠOG Nitra A (A)ŠK ŠOG Nitra A (A) 4 64 1.00
2= Šípošová, Moravská, Grígerová, Kuma, Kvietok, Vaňatka Natália Šípošová, Moravská, Grígerová, Kuma, Kvietok, Vaňatka Natália ŠK Atóm Levice B (B)ŠK Atóm Levice B (B) 5 62 2.00
2= Kobesová, Vlhová, Kobesová, Krnáč, Vlha, Uličný Dorota Kobesová, Vlhová, Kobesová, Krnáč, Vlha, Uličný Dorota ŠK Atóm Levice A (A)ŠK Atóm Levice A (A) 3 62 2.00
4 Kraus, Lapin, Kóša, Hamranová, Hlôšková, Jakubek Matej Kraus, Lapin, Kóša, Hamranová, Hlôšková, Jakubek Matej Atletický klub Junior Levice A (A)Atletický klub Junior Levic... 1 61 4.00
5= Dvořáková, Sárazová, Račeková, Móča, Móča, Šimon Barbora Dvořáková, Sárazová, Račeková, Móča, Móča, Šimon Barbora Atletický klub Šurany A (A)Atletický klub Šurany A (A) 2 59 5.00
5= Šmondrková, Kováčová, Tokarčík, Uličný, Martiško, Beleš Tamara Šmondrková, Kováčová, Tokarčík, Uličný, Martiško, Beleš Tamara ŠK Atóm Levice C (C)ŠK Atóm Levice C (C) 8 59 5.00
5= Končeková, Ungerová, Krasková, Nezbeda, Tóth, Tamáš Sofia Končeková, Ungerová, Krasková, Nezbeda, Tóth, Tamáš Sofia Atletický klub Junior Levice B (B)Atletický klub Junior Levic... 7 59 5.00
8 Jakubcová, Džalajová, Straňovský, Straňovský, Nagy, Rampašeková Lujza Karolyn Jakubcová, Džalajová, Straňovský, Straňovský, Nagy, Rampašeková Lujza Karolyn Atletický club Nové Zámky A (A)Atletický club Nové Zámky A... 6 58 8.00
Celkom 8 pretekárov

Diaľky(a) z miesta štafeta - Detská atletika mladší

(st, 11.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Červeňová, Tináková, Cehlárik, Porubský Kvetana Červeňová, Tináková, Cehlárik, Porubský Kvetana Atletický klub Šurany A (A)Atletický klub Šurany A (A) 2 05.31 1.00
2 1 Hegedüš, Baštrnák, Mankovická, Duchoňová Roman Hegedüš, Baštrnák, Mankovická, Duchoňová Roman ŠAK športový AK Komárno A (A)ŠAK športový AK Komárno A (A) 1 05.28 2.00
3 Pilcová, Krnáčová, Steinemann, Gajdoš Ela Pilcová, Krnáčová, Steinemann, Gajdoš Ela ŠK Atóm Levice A (A)ŠK Atóm Levice A (A) 3 04.88 3.00
4 Machalová, Forgáčová, Kraus, Petráš Mia Machalová, Forgáčová, Kraus, Petráš Mia Atletický klub Junior Levice A (A)Atletický klub Junior Levic... 4 04.50 4.00
MS Fiamová, Šimonová, Zeleňák Jana Fiamová, Šimonová, Zeleňák Jana Atletický klub Šurany B (B)Atletický klub Šurany B (B) 5 03.63
Celkom 5 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(st, 11.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Jakub Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Jakub ŠK ŠOG Nitra A (A)ŠK ŠOG Nitra A (A) 4 35.17 1.00
2 Dvořáková, Sárazová, Račeková, Móča, Móča, Šimon Barbora Dvořáková, Sárazová, Račeková, Móča, Móča, Šimon Barbora Atletický klub Šurany A (A)Atletický klub Šurany A (A) 2 34.17 2.00
3 Šípošová, Moravská, Grígerová, Kuma, Kvietok, Vaňatka Miriam Šípošová, Moravská, Grígerová, Kuma, Kvietok, Vaňatka Miriam ŠK Atóm Levice B (B)ŠK Atóm Levice B (B) 5 32.20 3.00
4 Kraus, Lapin, Kóša, Hamranová, Hlôšková, Jakubek Matej Kraus, Lapin, Kóša, Hamranová, Hlôšková, Jakubek Matej Atletický klub Junior Levice A (A)Atletický klub Junior Levic... 1 31.34 4.00
5 Kobesová, Vlhová, Kobesová, Krnáč, Vlha, Uličný Ema Kobesová, Vlhová, Kobesová, Krnáč, Vlha, Uličný Ema ŠK Atóm Levice A (A)ŠK Atóm Levice A (A) 3 30.83 5.00
6 Jakubcová, Džalajová, Straňovský, Straňovský, Nagy, Rampašeková Sofia Jakubcová, Džalajová, Straňovský, Straňovský, Nagy, Rampašeková Sofia Atletický club Nové Zámky A (A)Atletický club Nové Zámky A... 6 30.47 6.00
7 Končeková, Ungerová, Krasková, Nezbeda, Tóth, Tamáš Sofia Končeková, Ungerová, Krasková, Nezbeda, Tóth, Tamáš Sofia Atletický klub Junior Levice B (B)Atletický klub Junior Levic... 7 28.98 7.00
8 Šmondrková, Kováčová, Tokarčík, Uličný, Martiško, Beleš Tamara Šmondrková, Kováčová, Tokarčík, Uličný, Martiško, Beleš Tamara ŠK Atóm Levice C (C)ŠK Atóm Levice C (C) 8 27.24 8.00
Celkom 8 pretekárov

Odhod plnou loptou z kolien - Detská atletika mladší

(st, 11.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Červeňová, Tináková, Cehlárik, Porubský Kvetana Červeňová, Tináková, Cehlárik, Porubský Kvetana Atletický klub Šurany A (A)Atletický klub Šurany A (A) 2 23.60 1.00
2 Machalová, Forgáčová, Kraus, Petráš Mia Machalová, Forgáčová, Kraus, Petráš Mia Atletický klub Junior Levice A (A)Atletický klub Junior Levic... 4 21.50 2.00
3 Pilcová, Krnáčová, Steinemann, Gajdoš Vanda Pilcová, Krnáčová, Steinemann, Gajdoš Vanda ŠK Atóm Levice A (A)ŠK Atóm Levice A (A) 3 19.00 3.00
4 1 Hegedüš, Baštrnák, Mankovická, Duchoňová Roman Hegedüš, Baštrnák, Mankovická, Duchoňová Roman ŠAK športový AK Komárno A (A)ŠAK športový AK Komárno A (A) 1 18.13 4.00
MS Fiamová, Šimonová, Zeleňák Jana Fiamová, Šimonová, Zeleňák Jana Atletický klub Šurany B (B)Atletický klub Šurany B (B) 5 12.10
Celkom 5 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(st, 11.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Jakub Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Jakub ŠK ŠOG Nitra A (A)ŠK ŠOG Nitra A (A) 4 49.90 1.00
2 Kraus, Lapin, Kóša, Hamranová, Hlôšková, Jakubek Matej Kraus, Lapin, Kóša, Hamranová, Hlôšková, Jakubek Matej Atletický klub Junior Levice A (A)Atletický klub Junior Levic... 1 44.50 2.00
3 Končeková, Ungerová, Krasková, Nezbeda, Tóth, Tamáš Sofia Končeková, Ungerová, Krasková, Nezbeda, Tóth, Tamáš Sofia Atletický klub Junior Levice B (B)Atletický klub Junior Levic... 7 44.00 3.00
4 Kobesová, Vlhová, Kobesová, Krnáč, Vlha, Uličný Dorota Kobesová, Vlhová, Kobesová, Krnáč, Vlha, Uličný Dorota ŠK Atóm Levice A (A)ŠK Atóm Levice A (A) 3 43.00 4.00
5 Dvořáková, Sárazová, Račeková, Móča, Móča, Šimon Barbora Dvořáková, Sárazová, Račeková, Móča, Móča, Šimon Barbora Atletický klub Šurany A (A)Atletický klub Šurany A (A) 2 42.50 5.00
6 Šmondrková, Kováčová, Tokarčík, Uličný, Martiško, Beleš Karin Šmondrková, Kováčová, Tokarčík, Uličný, Martiško, Beleš Karin ŠK Atóm Levice C (C)ŠK Atóm Levice C (C) 8 42.30 6.00
7 Jakubcová, Džalajová, Straňovský, Straňovský, Nagy, Rampašeková Sofia Jakubcová, Džalajová, Straňovský, Straňovský, Nagy, Rampašeková Sofia Atletický club Nové Zámky A (A)Atletický club Nové Zámky A... 6 38.40 7.00
8 Šípošová, Moravská, Grígerová, Kuma, Kvietok, Vaňatka Miriam Šípošová, Moravská, Grígerová, Kuma, Kvietok, Vaňatka Miriam ŠK Atóm Levice B (B)ŠK Atóm Levice B (B) 5 34.40 8.00
Celkom 8 pretekárov

Hod vortexom - štafeta - Detská atletika starší

(st, 11.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Jakub Brachňák, Glenda, Hamza, Holešová, Jančovičová, Kulichová Jakub ŠK ŠOG Nitra A (A)ŠK ŠOG Nitra A (A) 4 127.90 1.00
2 Kobesová, Vlhová, Kobesová, Krnáč, Vlha, Uličný Dorota Kobesová, Vlhová, Kobesová, Krnáč, Vlha, Uličný Dorota ŠK Atóm Levice A (A)ŠK Atóm Levice A (A) 3 100.10 2.00
3 Kraus, Lapin, Kóša, Hamranová, Hlôšková, Jakubek Matej Kraus, Lapin, Kóša, Hamranová, Hlôšková, Jakubek Matej Atletický klub Junior Levice A (A)Atletický klub Junior Levic... 1 095.50 3.00
4 Dvořáková, Sárazová, Račeková, Móča, Móča, Šimon Barbora Dvořáková, Sárazová, Račeková, Móča, Móča, Šimon Barbora Atletický klub Šurany A (A)Atletický klub Šurany A (A) 2 090.30 4.00
5 Šmondrková, Kováčová, Tokarčík, Uličný, Martiško, Beleš Karin Šmondrková, Kováčová, Tokarčík, Uličný, Martiško, Beleš Karin ŠK Atóm Levice C (C)ŠK Atóm Levice C (C) 8 089.70 5.00
6 Šípošová, Moravská, Grígerová, Kuma, Kvietok, Vaňatka Miriam Šípošová, Moravská, Grígerová, Kuma, Kvietok, Vaňatka Miriam ŠK Atóm Levice B (B)ŠK Atóm Levice B (B) 5 087.10 6.00
7 Končeková, Ungerová, Krasková, Nezbeda, Tóth, Tamáš Sofia Končeková, Ungerová, Krasková, Nezbeda, Tóth, Tamáš Sofia Atletický klub Junior Levice B (B)Atletický klub Junior Levic... 7 083.40 7.00
8 Jakubcová, Džalajová, Straňovský, Straňovský, Nagy, Rampašeková Lujza Karolyn Jakubcová, Džalajová, Straňovský, Straňovský, Nagy, Rampašeková Lujza Karolyn Atletický club Nové Zámky A (A)Atletický club Nové Zámky A... 6 077.00 8.00
Celkom 8 pretekárov

Hod vortexom - štafeta - Detská atletika mladší

(st, 11.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Červeňová, Tináková, Cehlárik, Porubský Kvetana Červeňová, Tináková, Cehlárik, Porubský Kvetana Atletický klub Šurany A (A)Atletický klub Šurany A (A) 2 038.00 1.00
2 1 Hegedüš, Baštrnák, Mankovická, Duchoňová Roman Hegedüš, Baštrnák, Mankovická, Duchoňová Roman ŠAK športový AK Komárno A (A)ŠAK športový AK Komárno A (A) 1 036.60 2.00
3 Machalová, Forgáčová, Kraus, Petráš Mia Machalová, Forgáčová, Kraus, Petráš Mia Atletický klub Junior Levice A (A)Atletický klub Junior Levic... 4 033.20 3.00
4 Pilcová, Krnáčová, Steinemann, Gajdoš Ela Pilcová, Krnáčová, Steinemann, Gajdoš Ela ŠK Atóm Levice A (A)ŠK Atóm Levice A (A) 3 028.40 4.00
MS Fiamová, Šimonová, Zeleňák Jana Fiamová, Šimonová, Zeleňák Jana Atletický klub Šurany B (B)Atletický klub Šurany B (B) 5 032.00
Celkom 5 pretekárov