<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

XIV. ŽUPNÁ OLYMPIÁDA stredoškolákov Trnavského samosprávneho kraja.

Trnava (29. 4. 2022)

100 m - Študenti SŠ (Rozbeh)

Rozbeh 01 (pi, 29.4.2022 - 10:10) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.68
7 Laczkó AdamLaczkó Adam 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14.65
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 02 (pi, 29.4.2022 - 10:10) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 12.60
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (pi, 29.4.2022 - 10:10) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.44
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 04 (pi, 29.4.2022 - 10:10) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Varga MátéVarga Máté 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12.41
5 Halász AlexHalász Alex 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.09
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 05 (pi, 29.4.2022 - 10:10) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.67
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.67
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.68
3 Varga MátéVarga Máté 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12.41
4 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.44
5 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 12.60
6 Halász AlexHalász Alex 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.09
7 Laczkó AdamLaczkó Adam 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14.65

100 m - Študenti SŠ (Finále)

Finále A (pi, 29.4.2022 - 10:10) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.37
Celkom 1 pretekári

100 m - Študentky SŠ (Rozbeh)

Rozbeh 01 (pi, 29.4.2022 - 10:05) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 13.36
2 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13.44
3 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13.48
4 Keszegh KyraKeszegh Kyra 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14.10
5 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.74
6 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 14.92
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (pi, 29.4.2022 - 10:05) official Vietor: +3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.06
2 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.24
3 Bernátová DominikaBernátová Dominika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.64
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (pi, 29.4.2022 - 10:05) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.80
3 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.63
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 04 (pi, 29.4.2022 - 10:05) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13.84
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (pi, 29.4.2022 - 10:05) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13.07
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.80
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13.07
3 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 13.36
4 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13.44
5 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13.48
6 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13.84
7 Keszegh KyraKeszegh Kyra 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14.10
8 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.63
9 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.74
10 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 14.92
11 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.06
12 Dúbravská VeronikaDúbravská Veronika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.24
13 Bernátová DominikaBernátová Dominika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.64

100 m - Študentky SŠ (Finále)

Finále A (pi, 29.4.2022 - 10:05) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.53
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13.00
3 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 13.35
4 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13.44
5 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13.60
6 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13.77
8 Keszegh KyraKeszegh Kyra 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14.34
Celkom 7 pretekárov

200 m - Študenti SŠ (Beh)

Beh A (pi, 29.4.2022 - 12:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.76
Celkom 1 pretekári
Beh C (pi, 29.4.2022 - 12:00) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Varga MátéVarga Máté 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.45
3 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 25.73
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varga MátéVarga Máté 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.45
2 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 25.73
3 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.76

200 m - Študentky SŠ (Beh)

Beh A (pi, 29.4.2022 - 12:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 28.00
2 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 28.37
3 Mesáková Natália MáriaMesáková Natália Mária 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 31.63
Celkom 3 pretekári
Beh B (pi, 29.4.2022 - 12:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 27.03
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 27.03
2 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 28.00
3 Blahová ChiaraBlahová Chiara 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 28.37
4 Mesáková Natália MáriaMesáková Natália Mária 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 31.63

400 m - Študenti SŠ (Beh)

Beh A (pi, 29.4.2022 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:59.42
Celkom 1 pretekári

400 m - Študentky SŠ (Beh)

Beh (pi, 29.4.2022 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 0:59.99
2 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:01.60
3 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:03.26
4 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:09.75
Celkom 4 pretekári

800 m - Študenti SŠ (Beh)

Beh A (pi, 29.4.2022 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:06.22
2 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 2:09.07
3 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:13.73
5 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:19.14
8 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:26.60
Celkom 5 pretekárov

800 m - Študentky SŠ

(pi, 29.4.2022 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:35.26
2 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:35.31
3 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:35.47
4 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:42.17
Celkom 4 pretekári

1500 m - Študentky SŠ (Beh)

Beh (pi, 29.4.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5:25.74
2 Černeková KatarínaČerneková Katarína 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5:41.76
Celkom 2 pretekári

3000 m - Študenti SŠ (Beh)

Beh A (pi, 29.4.2022 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 09:48.30
2 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10:32.09
3 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10:45.50
13 Pčola RadoslavPčola Radoslav 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11:40.82
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Študentky SŠ (Beh)

Beh (pi, 29.4.2022 - 10:05) official Vietor: +3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16.94
2 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16.94
3 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18.63
4 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.61
Celkom 4 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Študenti SŠ (Beh)

Beh 01 (pi, 29.4.2022 - 10:00) official Vietor: +3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miko DominikMiko Dominik 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17.37
Celkom 1 pretekári

Skok do výšky - Študenti SŠ

(pi, 29.4.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 178
2 Miko DominikMiko Dominik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 175
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Študentky SŠ

(pi, 29.4.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Mišová LuciaMišová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 156
2 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 153
3 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 150
4 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 140
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Študenti SŠ

(pi, 29.4.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 667 +2.4 m/s 634 +0.6 m/s 636  4,20 667  2,40 663  2,50 667 614  0,70 634  0,60 -
4 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 546 +1.5 m/s x 537  2,90 546  1,50 546 x 463  2,00 534  4,50
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Študentky SŠ

(pi, 29.4.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 481 +2.0 m/s x 480  1,20 480  1,00 480 481  2,00 472  2,50 x
7 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 396 +1.1 m/s x x 396  1,10 396 x x 389  2,50
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Študentky SŠ

(pi, 29.4.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 10.78 0.0
2 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 09.53 0.0
3 Matulová NatáliaMatulová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 09.46 0.0
8 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 08.62 0.0
10 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 07.46 0.0
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Študenti SŠ

(pi, 29.4.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 14.82 0.0
2 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 14.53 0.0
3 Mráz MárioMráz Mário
AK Junior HoličAK Junior Holič
03 03 14.32 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Študentky SŠ

(pi, 29.4.2022 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 24.90 0.0
2 Matulová NatáliaMatulová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 23.50 0.0
3 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 23.06 0.0
4 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 21.87 0.0
5 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 20.60 0.0
6 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 16.02 0.0
7 Izakovičová AlžbetaIzakovičová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 15.77 0.0
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Študenti SŠ

(pi, 29.4.2022 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 38.98 0.0
2 Mráz MárioMráz Mário
AK Junior HoličAK Junior Holič
03 03 27.49 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Študentky SŠ

(pi, 29.4.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matulová NatáliaMatulová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 33.75 0.0
2 Bernátová DominikaBernátová Dominika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 24.55 0.0
3 Šipovská LaraŠipovská Lara
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 22.07 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Študenti SŠ

(pi, 29.4.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 46.09 0.0
2 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 42.41 0.0
3 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 39.38 0.0
4 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 34.74 0.0
7 Halász AlexHalász Alex
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 29.79 0.0
Celkom 5 pretekárov