<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M SR mužov, žien, juniorov a junioriek, veteránov a veteránok v cestnom behu na 10 km - jednotlivcov a družstiev (11.kolo BP SAZ)

Prievidza (24. 9. 2022)

10 km cesta - Muži (Beh)

Beh (so, 24.9.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
35 Žáčik PeterŽáčik Peter 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 36:22
36 Barto AurelBarto Aurel 01 01 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 36:22
37 Richtárik PeterRichtárik Peter 86 86 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 36:31
39 Patraš PeterPatraš Peter 78 78 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 37:00
40 Šrámek VladimírŠrámek Vladimír 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 37:05
41 Beňuš MatejBeňuš Matej 87 87 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 37:06
42 Kršek MatúšKršek Matúš 81 81 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 37:45
43 Stanik AndrejStanik Andrej 97 97 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 37:55
44 Kráľ MatúšKráľ Matúš 93 93 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 38:03
45 Čelín AndrejČelín Andrej 81 81 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 38:05
46 Jurko JánJurko Ján 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 38:11
47 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 38:15
48 Šimko JánŠimko Ján 80 80 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 38:21
49 Krebes ViliamKrebes Viliam 91 91 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 38:31
50 Kovalčík MatúšKovalčík Matúš 94 94 Bratislavský maratónBratislavský maratón 38:34
51 Hájek TomášHájek Tomáš 91 91 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 38:34
53 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 38:43
54 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 38:48
55 Tvrdoň ĽubomírTvrdoň Ľubomír 78 78 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 39:02
56 Tran TomášTran Tomáš 80 80 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 39:10
57 Kubík MatejKubík Matej 92 92 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 39:14
58 Keblúšek AndrejKeblúšek Andrej 83 83 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 39:50
59 Jambrich RadoslavJambrich Radoslav 88 88 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 40:01
60 Drozdik AdrianDrozdik Adrian 85 85 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 40:02
61 Purgát LukášPurgát Lukáš 00 00 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 41:14
62 Pekár MartinPekár Martin 79 79 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 42:19
63 Kubík TomášKubík Tomáš 75 75 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 43:47
64 Urbán PeterUrbán Peter 82 82 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 44:12
65 Rohár IvanRohár Ivan 72 72 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 45:14
66 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 47:02
68 Linkeš MilanLinkeš Milan 59 59 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 47:19
69 Detvaj MartinDetvaj Martin 77 77 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 48:08
1 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 30:16
2 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 30:18
3 Hladík MarekHladík Marek 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 30:50
4 Lenčéš MarekLenčéš Marek 88 88 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 31:10
5 Rusina MartinRusina Martin 94 94 Bratislavský maratónBratislavský maratón 31:29
6 Hujsa MatúšHujsa Matúš 91 91 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 31:44
7 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 32:17
8 Mihalov AdamMihalov Adam 92 92 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 32:20
9 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 32:25
10 Polák JurajPolák Juraj 98 98 Bratislavský maratónBratislavský maratón 32:36
11 Ceniga PeterCeniga Peter 90 90 Elite Trail & Obstacles Sportteam Slovakia, o.z.Elite Trail & Obstacles Spo... 33:08
12 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 33:25
13 Tolkunov TomášTolkunov Tomáš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 33:26
14 Sopko JánSopko Ján 96 96 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 33:30
15 Švajda GabrielŠvajda Gabriel 84 84 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 33:42
16 Hudák ĽubošHudák Ľuboš 94 94 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 34:07
17 Lunter MatúšLunter Matúš 89 89 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 34:17
18 Miklovič ĽubošMiklovič Ľuboš 80 80 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 34:18
19 Nemček FilipNemček Filip 88 88 Bratislavský maratónBratislavský maratón 34:25
20 Belovič TomášBelovič Tomáš 88 88 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 34:25
21 Švec MatejŠvec Matej 94 94 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 34:26
22 Gdovin LukášGdovin Lukáš 95 95 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 34:31
23 Masaryk PavolMasaryk Pavol 80 80 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 34:45
24 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 34:52
25 Tabačko DanielTabačko Daniel 78 78 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 35:08
26 Šubert RóbertŠubert Róbert 94 94 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 35:23
27 Zaťko DominikZaťko Dominik 93 93 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 35:26
28 Hladík PeterHladík Peter 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 35:37
29 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 35:38
30 Kubík MarekKubík Marek 99 99 Elite Trail & Obstacles Sportteam Slovakia, o.z.Elite Trail & Obstacles Spo... 35:42
31 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 35:49
32 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 35:50
33 Macháček MatejMacháček Matej 01 01 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 35:59
34 Foltán GabrielFoltán Gabriel 88 88 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 36:03
Celkom 66 pretekárov

10 km cesta - Juniori (Beh)

Beh (so, 24.9.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 32:41
2 Brejčák PavolBrejčák Pavol 03 03 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 32:44
3 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 33:14
4 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 33:38
5 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 34:12
6 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 34:17
7 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 35:16
8 Dubravík ŠimonDubravík Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 35:29
9 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 35:55
10 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 36:13
11 Šujan MarošŠujan Maroš 04 04 ŠK Život v pohybe Zem. KostoľanyŠK Život v pohybe Zem. Kost... 37:23
12 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 39:48
13 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 39:59
14 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 40:26
15 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 40:57
16 Valent SimonValent Simon 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 44:46
17 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 45:41
18 Suchý GabrielSuchý Gabriel 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 54:03
Celkom 18 pretekárov

10 km cesta - Ženy (Beh)

Beh (so, 24.9.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pejpková KatarínaPejpková Katarína 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 35:09
2 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 35:16
3 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 35:20
4 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 36:31
5 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 36:52
6 Resslová KristínaResslová Kristína 86 86 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 37:08
7 Líšková IvanaLíšková Ivana 89 89 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 37:27
8 Furáková IvetaFuráková Iveta 73 73 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 37:37
9 Tulejová EvaTulejová Eva 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 38:08
10 Podhorná EmaPodhorná Ema 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 38:21
11 Gejdošová ZuzanaGejdošová Zuzana 94 94 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 38:30
12 Miklóšová IvonaMiklóšová Ivona 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 38:56
13 Pivarčiová LuciaPivarčiová Lucia 83 83 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 38:58
14= Hanáková VeronikaHanáková Veronika 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 39:58
14= Luptáková PetraLuptáková Petra 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 39:58
16 Kurucová SimonaKurucová Simona 93 93 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 40:09
17 Roháčová RadkaRoháčová Radka 77 77 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 40:19
18 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 99 99 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 40:48
19 Dolinajová MonikaDolinajová Monika 87 87 Bratislavský maratónBratislavský maratón 41:21
20 Belovičová NatáliaBelovičová Natália 90 90 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 41:29
21 Doricová KristínaDoricová Kristína 88 88 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 41:36
22 Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 Bratislavský maratónBratislavský maratón 41:54
23 Lomnická LenkaLomnická Lenka 94 94 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 42:13
24 Kusendová MonikaKusendová Monika 94 94 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 42:32
25 Šimunková JanaŠimunková Jana 92 92 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42:39
26 Čellárová VeronikaČellárová Veronika 02 02 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 43:08
27 Durcova AnnaDurcova Anna 64 64 Bratislavský maratónBratislavský maratón 43:57
28 Vetráková StanislavaVetráková Stanislava 98 98 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 46:03
29 Popracová DrahomíraPopracová Drahomíra 58 58 AO Tatry Horný SmokovecAO Tatry Horný Smokovec 48:59
30 Gajdošíková AnitaGajdošíková Anita 76 76 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 50:01
31 Zöld HajnalkaZöld Hajnalka 85 85 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 50:01
32 Zeljenková VeronikaZeljenková Veronika 85 85 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 54:08
Celkom 32 pretekárov

10 km cesta - Juniorky (Beh)

Beh (so, 24.9.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 37:37
2 Mácsaiová JanaMácsaiová Jana 04 04 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 39:38
3 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 40:01
4 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 41:05
5 Zimenová KatarínaZimenová Katarína 03 03 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 41:17
6 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 41:31
7 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 48:28
Celkom 7 pretekárov