<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ v cezpoľnom behu

Trenčín (5. 11. 2022)

Cezpoľný beh - Muži

(so, 5.11.2022 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 321 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 321 0:37:11
2 320 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 320 0:39:24
3 262 Bogdányi ĽubošBogdányi Ľuboš 79 79 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 262 0:43:41
4 329 Mrva TomášMrva Tomáš 80 80 Galantská elitaGalantská elita 329 0:44:05
5 345 Čermák GabrielČermák Gabriel 79 79 AK Junior Holič AAK Junior Holič A 345 0:48:44
6 347 Vintr TomášVintr Tomáš 83 83 AK Junior Holič AAK Junior Holič A 347 0:49:36
7 346 Horný MarekHorný Marek 76 76 AK Junior Holič AAK Junior Holič A 346 0:57:45
MS 324 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 324 0:40:17
Poznámky:
10 km
Celkom 8 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniori

(so, 5.11.2022 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 263 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 263 0:29:50
2 244 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 244 0:33:51
3 344 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 344 0:35:48
4 130 Lelovský AdamLelovský Adam 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 130 0:39:39
MS 328 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 328 0:32:29
Poznámky:
7,5 km
Celkom 5 pretekárov

Cezpoľný beh - Dorastenci

(so, 5.11.2022 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 132 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 132 0:21:07
2 322 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 322 0:22:28
3 135 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 135 0:22:41
4 264 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 264 0:23:25
5 246 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 246 0:23:32
6 335 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 335 0:25:45
7 247 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 247 0:26:35
8 134 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 134 0:26:53
MS 326 Jančík FilipJančík Filip 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 326 0:21:51
Poznámky:
5 km
Celkom 9 pretekárov

Cezpoľný beh - Starší žiaci

(so, 5.11.2022 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 350 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 350 0:10:02
2 289 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 289 0:10:15
3 38 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 38 0:10:16
4 39 Janotka TomášJanotka Tomáš 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 39 0:10:36
5 218 Plavý FilipPlavý Filip 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 218 0:10:41
6 217 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 217 0:11:06
7 124 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 124 0:11:13
8 290 Samek LukášSamek Lukáš 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 290 0:11:48
9 114 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 114 0:11:56
10 195 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 195 0:12:04
11 144 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 144 0:12:06
12 112 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 112 0:12:54
13 216 Lánik AdamLánik Adam 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 216 0:12:55
14 123 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 123 0:13:08
15 121 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 121 0:13:47
Poznámky:
2,5 km
Celkom 15 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladší žiaci

(so, 5.11.2022 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 31 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 31 0:04:51
2 235 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 235 0:04:54
3 142 Drahovský DamiánDrahovský Damián 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 142 0:05:07
4 153 Massalkhi DanielMassalkhi Daniel 10 10 TJ Družba Piešťany ATJ Družba Piešťany A 153 0:05:13
5 177 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 177 0:05:15
6 237 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 237 0:05:19
7 154 Halaška MichalHalaška Michal 10 10 TJ Družba Piešťany ATJ Družba Piešťany A 154 0:05:25
8 78 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 78 0:05:29
9 156 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba Piešťany ATJ Družba Piešťany A 156 0:05:33
10 12 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 12 0:05:34
11 259 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 259 0:05:35
12 157 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 TJ Družba Piešťany ATJ Družba Piešťany A 157 0:05:36
13 214 Janíček MichalJaníček Michal 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 214 0:05:38
14 212 Martinčík AlexMartinčík Alex 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 212 0:05:41
15 76 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 76 0:05:46
16 30 Gašpar MatúšGašpar Matúš 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 30 0:05:49
17 74 Mareček AdamMareček Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 74 0:05:50
18 338 Rybnikár RichardRybnikár Richard 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 338 0:05:52
19 213 Lancz SebastiánLancz Sebastián 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 213 0:05:56
20 79 Dekan StanislavDekan Stanislav 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 79 0:06:01
21 215 Varga TomášVarga Tomáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 215 0:06:06
22 75 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 75 0:06:09
23 255 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 255 0:06:12
24 17 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 17 0:06:17
25 18 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 18 0:06:47
Poznámky:
1,3 km
Celkom 25 pretekárov

Cezpoľný beh - Ženy

(so, 5.11.2022 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 307 Hezká ZdenkaHezká Zdenka 80 80 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 307 0:32:40
2 145 Vargová DagmarVargová Dagmar 81 81 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 145 0:35:29
3 296 Kusendová MonikaKusendová Monika 94 94 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 296 0:37:42
4 146 Urminská AlexandraUrminská Alexandra 79 79 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 146 0:39:04
5 310 Martišová MichalaMartišová Michala 83 83 ŠK JablonicaŠK Jablonica 310 0:39:50
MS 327 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 327 0:33:57
Poznámky:
7,5 km
Celkom 6 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniorky

(so, 5.11.2022 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 323 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 323 0:36:28
2 336 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 336 0:38:03
3 147 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 147 0:38:56
Poznámky:
7,5 km
Celkom 3 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenky

(so, 5.11.2022 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 334 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 334 0:26:55
2 137 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 137 0:27:03
3 297 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 297 0:27:56
4 136 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 136 0:28:05
5 248 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 248 0:30:33
6 249 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 249 0:36:17
Poznámky:
5 km
Celkom 6 pretekárov

Cezpoľný beh - Staršie žiačky

(so, 5.11.2022 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 201 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 201 0:10:59
2 161 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 161 0:11:10
3 129 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 129 0:11:15
4 288 Orgoňová MichaelaOrgoňová Michaela 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 288 0:11:24
5 332 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 332 0:11:56
6 331 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 331 0:11:59
7 271 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 271 0:12:00
8 160 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 160 0:12:06
9 127 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 127 0:12:14
10 295 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 295 0:12:16
11 198 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 198 0:12:43
12 333 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 333 0:12:48
13 219 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 219 0:13:20
14 319 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 319 0:13:24
15 126 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 126 0:13:36
16 286 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 286 0:13:40
17 128 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 128 0:14:00
18 220 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 220 0:14:04
19 343 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 343 0:17:35
20 342 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 342 0:17:35
Poznámky:
2,5 km
Celkom 20 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladšie žiačky

(so, 5.11.2022 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 270 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 270 0:05:10
2 159 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 159 0:05:14
3 143 Tumová HanaTumová Hana 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 143 0:05:15
4 282 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš AMiestny ŠK Borský Mikuláš A 282 0:05:17
5 81 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 81 0:05:17
6 35 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 35 0:05:25
7 239 Sopková AlicaSopková Alica 09 09 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 239 0:05:26
8 111 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 111 0:05:29
9 83 Malec Nikol LiliMalec Nikol Lili 09 09 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 83 0:05:37
10 193 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 193 0:05:39
11 107 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 107 0:05:43
12 238 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 238 0:05:46
13 109 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 109 0:05:48
14 261 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 261 0:05:49
15 98 Supeková StelaSupeková Stela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 98 0:05:49
16 32 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 32 0:05:49
17 243 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 243 0:05:49
18 242 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 242 0:05:56
19 88 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 88 0:05:56
20 94 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 94 0:05:58
21 34 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 34 0:06:00
22 80 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 80 0:06:03
23 187 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 187 0:06:04
24 84 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia Trnava DAK AŠK Slávia Trnava D 84 0:06:05
25 100 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia Trnava DAK AŠK Slávia Trnava D 100 0:06:05
26 241 Masárová LýdiaMasárová Lýdia 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 241 0:06:06
27 186 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 186 0:06:08
28 99 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia Trnava DAK AŠK Slávia Trnava D 99 0:06:09
29 194 Kimerlingová TerezaKimerlingová Tereza 09 09 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 194 0:06:09
30 104 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia Trnava DAK AŠK Slávia Trnava D 104 0:06:09
31 106 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 106 0:06:10
32 299 Pargáčová AmyPargáčová Amy 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 299 0:06:11
33 330 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 330 0:06:12
34 85 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 85 0:06:12
35 86 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia Trnava EAK AŠK Slávia Trnava E 86 0:06:13
36 190 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 190 0:06:14
37 260 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 260 0:06:18
38 36 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 36 0:06:19
39 93 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia Trnava CAK AŠK Slávia Trnava C 93 0:06:20
40 87 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia Trnava EAK AŠK Slávia Trnava E 87 0:06:20
41 179 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 179 0:06:23
42 103 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia Trnava EAK AŠK Slávia Trnava E 103 0:06:26
43 285 Cintulová AgátaCintulová Agáta 09 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš AMiestny ŠK Borský Mikuláš A 285 0:06:29
44 97 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia Trnava CAK AŠK Slávia Trnava C 97 0:06:33
45 102 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia Trnava CAK AŠK Slávia Trnava C 102 0:06:33
46 90 Machovičová Timea MichaelaMachovičová Timea Michaela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 90 0:07:07
47 337 Šípošová SáraŠípošová Sára 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 337 0:07:08
48 279 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš AMiestny ŠK Borský Mikuláš A 279 0:07:23
Poznámky:
1,3 km
Celkom 48 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladší žiaci

(so, 5.11.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 50 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 50 0:02:07
2 148 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 148 0:02:11
3 265 Berlanský SamuelBerlanský Samuel 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 265 0:02:13
4 47 Žambokréthy DávidŽambokréthy Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 47 0:02:19
5 138 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 138 0:02:20
6 205 Gál JakubGál Jakub 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 205 0:02:23
7 149 Kovár MatejKovár Matej 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 149 0:02:23
8 46 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 46 0:02:27
9 165 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 165 0:02:30
10 224 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 224 0:02:32
11 3 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 0:02:32
12 223 Vojtíšek OndrejVojtíšek Ondrej 11 11 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 223 0:02:33
13 48 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 48 0:02:33
14 164 Grman JurajGrman Juraj 11 11 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 164 0:02:35
15 21 Mikuláš MarkusMikuláš Markus 11 11 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 21 0:02:36
16 225 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 225 0:02:37
17 22 Rondoš AdriánRondoš Adrián 12 12 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 22 0:02:37
18 41 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 41 0:02:40
19 54 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 54 0:02:41
20 55 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 55 0:02:44
21 169 Kozelka FilipKozelka Filip 11 11 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 169 0:02:50
22 499 Drahovský ValentínDrahovský Valentín 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 499 0:02:53
23 221 Pišoja OskarPišoja Oskar 12 12 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 221 0:02:57
24 2 Novota MatejNovota Matej 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 0:02:57
25 203 Czére TomášCzére Tomáš 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 203 0:03:21
26 20 Klapal SimeonKlapal Simeon 14 14 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 20 0:03:36
Poznámky:
0,65 km
Celkom 26 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladšie žiačky

(so, 5.11.2022 - 09:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 139 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 139 0:02:18
2 70 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 11 11 AK AŠK Slávia Trnava BAK AŠK Slávia Trnava B 70 0:02:21
3 228 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 228 0:02:22
4 28 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 28 0:02:26
5 27 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 27 0:02:29
6 174 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 174 0:02:31
7 252 Kisová RékaKisová Réka 11 11 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 252 0:02:32
8 141 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 141 0:02:33
9 253 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 253 0:02:33
10 230 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 230 0:02:34
11 150 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 11 11 TJ Družba Piešťany ATJ Družba Piešťany A 150 0:02:35
12 268 Margetíny Marie EmaMargetíny Marie Ema 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 268 0:02:37
13 250 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové Zámky AAtletický club Nové Zámky A 250 0:02:37
14 65 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 65 0:02:38
15 175 Gáliková AnetkaGáliková Anetka 11 11 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 175 0:02:39
16 25 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel Partizánske AAtletický oddiel Partizánske A 25 0:02:39
17 298 Kováčová NatáliaKováčová Natália 11 11 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 298 0:02:42
18 64 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 64 0:02:46
19 267 Pražienková DianaPražienková Diana 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 267 0:02:47
20 62 Adamcová AlicaAdamcová Alica 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 62 0:02:47
21 232 Chudá TerezaChudá Tereza 11 11 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 232 0:02:47
22 6 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 0:02:48
23 234 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia Trenčín o.z. BSlávia Trenčín o.z. B 234 0:02:48
24 339 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior Holič AAK Junior Holič A 339 0:02:48
25 73 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 73 0:02:49
26 229 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 Slávia Trenčín o.z. BSlávia Trenčín o.z. B 229 0:02:49
27 63 Liptáková MichaelaLiptáková Michaela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 63 0:02:50
28 176 Oravcová NinaOravcová Nina 13 13 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 176 0:02:50
29 66 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 66 0:02:50
30 208 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 208 0:02:51
31 209 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 209 0:02:51
32 275 Lasicová NinaLasicová Nina 11 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš BMiestny ŠK Borský Mikuláš B 275 0:02:51
33 59 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 59 0:02:52
34= 272 Sofková NatáliaSofková Natália 11 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš BMiestny ŠK Borský Mikuláš B 272 0:02:53
34= 231 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 231 0:02:53
36 341 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior Holič AAK Junior Holič A 341 0:02:53
37 58 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 58 0:02:53
38 207 Putyerová DianaPutyerová Diana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 207 0:02:54
39 273 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš BMiestny ŠK Borský Mikuláš B 273 0:02:55
40 274 Kováriková LianaKováriková Liana 12 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš BMiestny ŠK Borský Mikuláš B 274 0:02:55
41 67 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 67 0:02:56
42 57 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia Trnava AAK AŠK Slávia Trnava A 57 0:02:56
43 151 Kubalová SáraKubalová Sára 13 13 TJ Družba Piešťany ATJ Družba Piešťany A 151 0:02:56
44 278 Kolláriková OlíviaKolláriková Olívia 12 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš BMiestny ŠK Borský Mikuláš B 278 0:02:57
45 140 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 140 0:02:58
46 227 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 Slávia Trenčín o.z. ASlávia Trenčín o.z. A 227 0:02:58
47 7 Pavelková HanaPavelková Hana 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 0:02:59
48 226 Macharová LuciaMacharová Lucia 11 11 Slávia Trenčín o.z. BSlávia Trenčín o.z. B 226 0:03:02
49 61 Lenorák DorotkaLenorák Dorotka 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 61 0:03:03
50 171 Filová AméliaFilová Amélia 12 12 Funny athletics Piešťany AFunny athletics Piešťany A 171 0:03:03
51 10 Šprochová EmaŠprochová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 0:03:04
52 211 Michalcová KarolínaMichalcová Karolína 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 211 0:03:05
53 68 Jánošíková MartinaJánošíková Martina 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 68 0:03:07
54 4 Antoliková EmíliaAntoliková Emília 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 0:03:09
55 210 Dinková SofiaDinková Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 210 0:03:12
56 340 Mačeková DominikaMačeková Dominika 11 11 AK Junior Holič AAK Junior Holič A 340 0:03:13
57 23 Flórová AlexandraFlórová Alexandra 14 14 Atletický oddiel Partizánske BAtletický oddiel Partizánske B 23 0:03:13
58 29 Sovová LenkaSovová Lenka 11 11 Atletický oddiel Partizánske BAtletický oddiel Partizánske B 29 0:03:15
59 24 Zvalová EmaZvalová Ema 14 14 Atletický oddiel Partizánske BAtletický oddiel Partizánske B 24 0:03:16
60 152 Haberernová GrétaHaberernová Gréta 13 13 TJ Družba Piešťany ATJ Družba Piešťany A 152 0:03:16
Poznámky:
0,65 km
Celkom 60 pretekárov