<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a najml. žiactva

Skalica (5. 6. 2022)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 10:38) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 07.43 11.00
2 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 07.56 9.00
3 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 08.02 8.00
4 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 08.05 7.00
5 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 08.10 6.00
6 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 08.22 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 10:38) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 08.58 3.00
2 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.28 1.00
3 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.34
4 Cmarko RóbertCmarko Róbert 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 09.91
5 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.94
Sáraz SamuelSáraz Samuel 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 - dráha č. 4
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.6.2022 - 10:38) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovics SebastiánPetrovics Sebastián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.32 4.00
2 Boroš PatrikBoroš Patrik 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 08.77 2.00
3 375 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.65
4 Drahovský DamiánDrahovský Damián 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.88
5 376 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.02
6 377 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.79
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 07.43 11.00
2 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 07.56 9.00
3 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 08.02 8.00
4 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 08.05 7.00
5 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 08.10 6.00
6 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 08.22 5.00
7 Petrovics SebastiánPetrovics Sebastián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.32 4.00
8 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 08.58 3.00
9 Boroš PatrikBoroš Patrik 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 08.77 2.00
10 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.28 1.00
11 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.34
12 375 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.65
13 Drahovský DamiánDrahovský Damián 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.88
14 Cmarko RóbertCmarko Róbert 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 09.91
15 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.94
16 376 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.02
17 377 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.79
Sáraz SamuelSáraz Samuel 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 DQ

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 10:53) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 07.94 11.00
2 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.30 9.00
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 08.55 6.00
4 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.66 0.50
5 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 08.74
6 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 10:53) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.36 8.00
2 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.54 7.00
3 Mitúchová MichalaMitúchová Michala 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 PB 08.57 5.00
4 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 08.63 3.00
MS Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.70
6 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 08.88
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.6.2022 - 10:53) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 08.60 4.00
2 Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 PB 08.66 0.50
3 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 08.79
4 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.80
5 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.84
6 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.87
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.6.2022 - 10:53) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.64 2.00
2 383 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 08.72
3 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 08.77
4 Csiba CsengeCsiba Csenge 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 PB 08.84
5 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.99
6 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 5.6.2022 - 10:53) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 08.72
MS Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 08.86
3 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.88
4 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.89
5 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 08.99
6 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.01
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 5.6.2022 - 10:53) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.11
2 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.18
3= Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.33
3= Košíková TamaraKošíková Tamara 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.33
5= Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.39
5= Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.39
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 5.6.2022 - 10:53) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.92
2 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.03
MS Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.18
MS Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.23
5 Morongová Nelly JanaMorongová Nelly Jana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 09.31
6 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 5.6.2022 - 10:53) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 08.90
2 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.12
3 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.19
4 Hačková LaraHačková Lara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.40
5 385 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.64
Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 - dráha č. 2
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 5.6.2022 - 10:53) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Komínková NikolKomínková Nikol 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 09.55
2 19 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.56
3 392 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.69
4 394 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.76
5 15 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.79
6 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 5.6.2022 - 10:53) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.24
MS Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.54
3 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.65
4 386 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 09.66
5 Toráčová VanesaToráčová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 09.73
6 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.91
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 5.6.2022 - 10:53) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 381 Bocková DanielaBocková Daniela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 09.75
2 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.99
3= Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.12
3= Hržičová DianaHržičová Diana 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 10.12
MS 389 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.32
6 387 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (ne, 5.6.2022 - 10:53) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 08.99
MS Hnida OleksandraHnida Oleksandra 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 09.11
3 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.13
4 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 09.39
5 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 10.20
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 07.94 11.00
2 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.30 9.00
3 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.36 8.00
4 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.54 7.00
5 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 08.55 6.00
6 Mitúchová MichalaMitúchová Michala 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 PB 08.57 5.00
7 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 08.60 4.00
8 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 08.63 3.00
9 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.64 2.00
10 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.66 0.50
10 Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 PB 08.66 0.50
12 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.70
13 383 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 08.72
13 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 08.72
15 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 08.74
16 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 08.77
17 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 08.79
18 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.80
19 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.84
19 Csiba CsengeCsiba Csenge 07 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 PB 08.84
21 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 08.86
22 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.87
23 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 08.88
23 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.88
25 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.89
25 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.89
27 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 08.90
28 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.92
29 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.99
29 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 08.99
29 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 08.99
32 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.00
33 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.01
34 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.03
35 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.11
35 Hnida OleksandraHnida Oleksandra 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 09.11
37 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.12
38 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.13
39 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.18
39 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.18
41 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.19
42 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.23
43 Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.24
44 Morongová Nelly JanaMorongová Nelly Jana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 09.31
45 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.33
45 Košíková TamaraKošíková Tamara 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.33
45 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.33
48 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.39
48 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.39
48 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 09.39
51 Hačková LaraHačková Lara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.40
52 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.54
53 Komínková NikolKomínková Nikol 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 09.55
54 19 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.56
55 385 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.64
56 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.65
57 386 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 09.66
58 392 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.69
59 Toráčová VanesaToráčová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 09.73
60 381 Bocková DanielaBocková Daniela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 09.75
61 394 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.76
62 15 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.79
63 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.85
64 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.91
65 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.99
66 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.12
66 Hržičová DianaHržičová Diana 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 10.12
68 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 10.20
69 389 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.32
70 387 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.60
Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 DQ

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 11:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 204 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 08.71 64.00
2 369 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 08.86 63.00
3 76 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.92 62.00
4 74 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.20 61.00
5 365 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 09.28 60.00
6 220 Gál JakubGál Jakub 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.61 57.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 11:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 211 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.36 59.00
2 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 PB 09.58 58.00
3 230 Dušanič CypriánDušanič Cyprián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.68 55.00
4 296 Hájnik JurajHájnik Juraj 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.72 53.00
5 207 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.84 48.00
219 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.6.2022 - 11:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.62 56.00
2 181 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 09.69 54.00
3 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.88 47.00
4 178 Kretter MichalKretter Michal 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.08 42.00
5 51 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.30 35.00
177 Moravčík MatúšMoravčík Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.6.2022 - 11:10) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 189 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 09.78 50.00
2 4 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.98 45.00
3 180 Macák ArturMacák Artur 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 10.06 43.00
4 63 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.30 35.00
5 298 Móča IvanMóča Ivan 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 10.34 32.00
48 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 5.6.2022 - 11:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 438 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 09.73 52.00
2 184 Pethö PatrikPethö Patrik 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 10.28 38.00
3= 295 Fančovič SamuelFančovič Samuel 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.29 37.00
3= 85 Rotter ValterRotter Valter 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 10.29 37.00
5 9 Beňák OskarBeňák Oskar 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.51 28.00
6 5 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.75 23.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 5.6.2022 - 11:10) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 434 Harnúšek DavidHarnúšek David 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 09.73 52.00
2 186 Hritz DávidHritz Dávid 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 10.04 44.00
3 13 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.15 41.00
4 209 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 10.18 40.00
5 290 Povolný TadeášPovolný Tadeáš 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 10.30 35.00
6 293 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.48 30.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 5.6.2022 - 11:10) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Kállay JurajKállay Juraj 13 13 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 10.24 39.00
2 182 Mitošinka MatejMitošinka Matej 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 10.49 29.00
3 291 Tóth MichalTóth Michal 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.59 27.00
4 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 10.63 26.00
5 179 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.85 19.00
6 288 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.99 15.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 5.6.2022 - 11:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Móča MatejMóča Matej 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 10.84 20.00
2 185 Čahoj DanielČahoj Daniel 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.93 17.00
3 287 Segéň TobiasSegéň Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.12 13.00
4 289 Šulla RichardŠulla Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.54 9.00
5 191 Sprušanský Alex SimonSprušanský Alex Simon 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.88 6.00
6 190 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.13 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 5.6.2022 - 11:10) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 358 Riegel PeterRiegel Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.88 47.00
2 436 Maslík MikeMaslík Mike 13 13 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 10.76 22.00
3 440 Slávik OliverSlávik Oliver 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.91 18.00
4 437 Mitošinka AdamMitošinka Adam 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 11.03 14.00
5 442 Tichý AlbertTichý Albert 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 11.23 11.00
6 292 Papay MichalPapay Michal 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 12.71 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 5.6.2022 - 11:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 255 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 09.80 49.00
2 294 Czére TomášCzére Tomáš 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.67 25.00
3 424 Šedlbauer PatrikŠedlbauer Patrik 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.98 16.00
4 109 Prošvic DominikProšvic Dominik 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.17 12.00
5 432 Csikós PatrikCsikós Patrik 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.67 7.00
6 Kaňo Maxim IgorKaňo Maxim Igor 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 12.33 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 5.6.2022 - 11:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 297 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.37 31.00
2 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 10.72 24.00
3 433 Dermíšek MilanDermíšek Milan 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.81 21.00
4 362 Mešter LadislavMešter Ladislav 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.23 11.00
MS 435 Hostecký AlexejHostecký Alexej 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.24
6 441 Svatík JergušSvatík Jerguš 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.59 8.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 204 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 08.71 64.00
2 369 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 08.86 63.00
3 76 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.92 62.00
4 74 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.20 61.00
5 365 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 09.28 60.00
6 211 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.36 59.00
7 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 PB 09.58 58.00
8 220 Gál JakubGál Jakub 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.61 57.00
9 188 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.62 56.00
10 230 Dušanič CypriánDušanič Cyprián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.68 55.00
11 181 Šimon OliverŠimon Oliver 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 09.69 54.00
12 296 Hájnik JurajHájnik Juraj 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.72 53.00
13 438 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 09.73 52.00
13 434 Harnúšek DavidHarnúšek David 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 09.73 52.00
15 189 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 09.78 50.00
16 255 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 09.80 49.00
17 207 Brachňák JakubBrachňák Jakub 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.84 48.00
18 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.88 47.00
18 358 Riegel PeterRiegel Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.88 47.00
20 4 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.98 45.00
21 186 Hritz DávidHritz Dávid 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 10.04 44.00
22 180 Macák ArturMacák Artur 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 10.06 43.00
23 178 Kretter MichalKretter Michal 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.08 42.00
24 13 Illéš PeterIlléš Peter 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.15 41.00
25 209 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 10.18 40.00
26 183 Kállay JurajKállay Juraj 13 13 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 10.24 39.00
27 184 Pethö PatrikPethö Patrik 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 10.28 38.00
28 295 Fančovič SamuelFančovič Samuel 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.29 37.00
28 85 Rotter ValterRotter Valter 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 10.29 37.00
30 51 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.30 35.00
30 63 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.30 35.00
30 290 Povolný TadeášPovolný Tadeáš 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 10.30 35.00
33 298 Móča IvanMóča Ivan 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 10.34 32.00
34 297 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.37 31.00
35 293 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.48 30.00
36 182 Mitošinka MatejMitošinka Matej 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 10.49 29.00
37 9 Beňák OskarBeňák Oskar 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.51 28.00
38 291 Tóth MichalTóth Michal 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.59 27.00
39 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 10.63 26.00
40 294 Czére TomášCzére Tomáš 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.67 25.00
41 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 10.72 24.00
42 5 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.75 23.00
43 436 Maslík MikeMaslík Mike 13 13 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 10.76 22.00
44 433 Dermíšek MilanDermíšek Milan 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.81 21.00
45 187 Móča MatejMóča Matej 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 10.84 20.00
46 179 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.85 19.00
47 440 Slávik OliverSlávik Oliver 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.91 18.00
48 185 Čahoj DanielČahoj Daniel 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.93 17.00
49 424 Šedlbauer PatrikŠedlbauer Patrik 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.98 16.00
50 288 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.99 15.00
51 437 Mitošinka AdamMitošinka Adam 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 11.03 14.00
52 287 Segéň TobiasSegéň Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.12 13.00
53 109 Prošvic DominikProšvic Dominik 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.17 12.00
54 442 Tichý AlbertTichý Albert 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 11.23 11.00
54 362 Mešter LadislavMešter Ladislav 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.23 11.00
56 435 Hostecký AlexejHostecký Alexej 13 13 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.24
57 289 Šulla RichardŠulla Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.54 9.00
58 441 Svatík JergušSvatík Jerguš 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.59 8.00
59 432 Csikós PatrikCsikós Patrik 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.67 7.00
60 191 Sprušanský Alex SimonSprušanský Alex Simon 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.88 6.00
61 190 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.13 5.00
62 Kaňo Maxim IgorKaňo Maxim Igor 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 12.33 4.00
63 292 Papay MichalPapay Michal 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 12.71 3.00
219 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
177 Moravčík MatúšMoravčík Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
48 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 472 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.13 106.00
2 447 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.24 105.00
3 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.45 103.00
4 445 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.47 102.00
5 443 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.57 101.00
6 446 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.62 99.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 09.43 104.00
2 483 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 09.64 98.00
3 486 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.67 96.00
4 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 09.68 95.00
5 448 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 09.72 93.00
6 469 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.76 90.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 277 Stríbinská TamaraStríbinská Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.61 100.00
2 453 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.66 97.00
3 476 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.70 94.00
4 450 Peterková Emily RosePeterková Emily Rose 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.73 92.00
5 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 09.74 91.00
6 495 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.88 86.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 480 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.93 84.00
2 489 Hrabecová EmmaHrabecová Emma 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.05 79.00
3 457 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.08 77.00
4 449 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.10 76.00
5 475 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.13 75.00
6 213 Mikulová AnetaMikulová Aneta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.16 74.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 473 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.80 89.00
2 452 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 09.86 87.00
3 455 Kocianová TamaraKocianová Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.93 84.00
4 454 Vŕbiková AgátaVŕbiková Agáta 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.18 73.00
5 479 Sanchez NataliaSanchez Natalia 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.27 69.00
6 275 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.34 65.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 494 Šiškova DominikaŠiškova Dominika 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.85 88.00
2 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 3 PB 09.91 85.00
3= 262 Jančovičová MagdalénaJančovičová Magdaléna 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.00 82.00
3= 25 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 10.00 82.00
5 500 Farkašová AlicaFarkašová Alica 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.26 70.00
6 468 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.32 66.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 456 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 10.06 78.00
2 491 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 PB 10.24 71.00
3 451 Tokošová SáraTokošová Sára 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.44 61.00
4 485 Mačeková DominikaMačeková Dominika 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 10.45 60.00
5 487 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.59 55.00
6 481 Macháčková LeaMacháčková Lea 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.66 51.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.29 68.00
2 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.41 63.00
3 274 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.56 58.00
4 444 Štrosová LindaŠtrosová Linda 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 10.57 57.00
5 276 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 10.66 51.00
6 471 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 10.73 46.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 10.58 56.00
2 490 Haštová EmaHaštová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.68 48.00
3 482 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.75 45.00
4 Sovová LenkaSovová Lenka 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.83 43.00
5 478 Dobošová MargarétaDobošová Margaréta 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.85 41.00
6 470 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.94 39.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 280 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.66 51.00
2 497 Miturová DanielaMiturová Daniela 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 10.72 47.00
3 484 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.75 45.00
4 592 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.02 38.00
5 477 Chudá TerezaChudá Tereza 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 11.06 37.00
6 474 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.23 32.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 499 Masarovičová EmaMasarovičová Ema 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.08 36.00
2 493 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.32 31.00
3 271 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.62 23.00
4= 264 Hrubová KarolínaHrubová Karolína 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.70 20.00
4= 278 Povolná SoňaPovolná Soňa 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 11.70 20.00
6 265 Praženková EliškaPraženková Eliška 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 11.84 18.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zgurišová DominikaZgurišová Dominika 12 12 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 PB 11.21 33.00
2 Jánošíková MartinaJánošíková Martina 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.35 30.00
3 279 Krchnáková VeronikaKrchnáková Veronika 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.45 27.00
4 266 Kubatková LauraKubatková Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.62 23.00
5 268 Eckerová NellaEckerová Nella 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.91 17.00
6 270 Sprušanská Sofia MáriaSprušanská Sofia Mária 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.92 16.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 13 (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 245 Kisová RékaKisová Réka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.39 64.00
2 488 Korytárová DenisaKorytárová Denisa 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 11.44 29.00
3 286 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.97 15.00
4 Železníková PetraŽelezníková Petra 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 PB 12.54 9.00
Celkom 4 pretekári
Beh 14 (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 263 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 10.29 68.00
2 60 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.83 43.00
3 496 Dávideková TamaraDávideková Tamara 14 14 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 11.58 24.00
4 492 Lanžová NinaLanžová Nina 14 14 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.65 21.00
5 321 Tichá TerezaTichá Tereza 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 13.15 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 15 (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 272 Maťušová LauraMaťušová Laura 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.06
2 283 Boďo AlicaBoďo Alica 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.64 54.00
3 281 Ochotnická LauraOchotnická Laura 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 11.14 34.00
4 1 Slagter LindaSlagter Linda 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.44 29.00
5 338 Vician DorothyVician Dorothy 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.46 26.00
6 34 Beňáková AgnesBeňáková Agnes 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.98 14.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 16 (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Belánová LuciaBelánová Lucia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.90 40.00
2 78 Macharová EliškaMacharová Eliška 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 12.02 13.00
3 498 Masárová NatašaMasárová Nataša 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 12.06 12.00
4 Dobiašová ViktóriaDobiašová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 12.18 11.00
5 59 Hubinská RebekaHubinská Rebeka 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 12.26 10.00
6 Kuľhavá LuciaKuľhavá Lucia 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 12.92 7.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 17 (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.23 72.00
2 226 Hamarová MelisaHamarová Melisa 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.09 35.00
3 284 Csalová TatianaCsalová Tatiana 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.55 25.00
4 273 Mikúšková NellyMikúšková Nelly 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.83 8.00
Antalová ZaraAntalová Zara 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 18 (ne, 5.6.2022 - 11:30) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Ondreáková VivienOndreáková Vivien 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.03 80.00
2 282 Bagiová SzabinaBagiová Szabina 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.43 62.00
3 285 Červeňová GabrielaČerveňová Gabriela 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 10.50 59.00
4 24 Vladovičová PetraVladovičová Petra 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 10.64 54.00
5 261 Adamčíková NelaAdamčíková Nela 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.65 52.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 472 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.13 106.00
2 447 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.24 105.00
3 83 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 09.43 104.00
4 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.45 103.00
5 445 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.47 102.00
6 443 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.57 101.00
7 277 Stríbinská TamaraStríbinská Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.61 100.00
8 446 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.62 99.00
9 483 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 09.64 98.00
10 453 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 09.66 97.00
11 486 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.67 96.00
12 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 09.68 95.00
13 476 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.70 94.00
14 448 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 09.72 93.00
15 450 Peterková Emily RosePeterková Emily Rose 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.73 92.00
16 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 09.74 91.00
17 469 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.76 90.00
18 473 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.80 89.00
19 494 Šiškova DominikaŠiškova Dominika 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.85 88.00
20 452 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 09.86 87.00
21 495 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.88 86.00
22 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 3 PB 09.91 85.00
23 480 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.93 84.00
23 455 Kocianová TamaraKocianová Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.93 84.00
25 262 Jančovičová MagdalénaJančovičová Magdaléna 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.00 82.00
25 25 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 10.00 82.00
27 14 Ondreáková VivienOndreáková Vivien 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.03 80.00
28 489 Hrabecová EmmaHrabecová Emma 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.05 79.00
29 456 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 10.06 78.00
29 272 Maťušová LauraMaťušová Laura 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.06
31 457 Avenová AlenaAvenová Alena 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.08 77.00
32 449 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.10 76.00
33 475 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.13 75.00
34 213 Mikulová AnetaMikulová Aneta 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 10.16 74.00
35 454 Vŕbiková AgátaVŕbiková Agáta 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.18 73.00
36 29 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.23 72.00
37 491 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 PB 10.24 71.00
38 500 Farkašová AlicaFarkašová Alica 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.26 70.00
39 479 Sanchez NataliaSanchez Natalia 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.27 69.00
40 Mitasová AdelaMitasová Adela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.29 68.00
40 263 Fašanková SáraFašanková Sára 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 10.29 68.00
42 468 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.32 66.00
43 275 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.34 65.00
44 245 Kisová RékaKisová Réka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.39 64.00
45 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.41 63.00
46 282 Bagiová SzabinaBagiová Szabina 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.43 62.00
47 451 Tokošová SáraTokošová Sára 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.44 61.00
48 485 Mačeková DominikaMačeková Dominika 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 10.45 60.00
49 285 Červeňová GabrielaČerveňová Gabriela 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 10.50 59.00
50 274 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.56 58.00
51 444 Štrosová LindaŠtrosová Linda 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 10.57 57.00
52 47 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 10.58 56.00
53 487 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.59 55.00
54 283 Boďo AlicaBoďo Alica 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.64 54.00
54 24 Vladovičová PetraVladovičová Petra 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 10.64 54.00
56 261 Adamčíková NelaAdamčíková Nela 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.65 52.00
57 481 Macháčková LeaMacháčková Lea 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.66 51.00
57 276 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 10.66 51.00
57 280 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.66 51.00
60 490 Haštová EmaHaštová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.68 48.00
61 497 Miturová DanielaMiturová Daniela 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 10.72 47.00
62 471 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 10.73 46.00
63 482 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.75 45.00
63 484 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.75 45.00
65 Sovová LenkaSovová Lenka 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.83 43.00
65 60 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.83 43.00
67 478 Dobošová MargarétaDobošová Margaréta 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.85 41.00
68 28 Belánová LuciaBelánová Lucia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.90 40.00
69 470 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.94 39.00
70 592 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.02 38.00
71 477 Chudá TerezaChudá Tereza 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 11.06 37.00
72 499 Masarovičová EmaMasarovičová Ema 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.08 36.00
73 226 Hamarová MelisaHamarová Melisa 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.09 35.00
74 281 Ochotnická LauraOchotnická Laura 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 11.14 34.00
75 Zgurišová DominikaZgurišová Dominika 12 12 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 PB 11.21 33.00
76 474 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.23 32.00
77 493 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.32 31.00
78 Jánošíková MartinaJánošíková Martina 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.35 30.00
79 488 Korytárová DenisaKorytárová Denisa 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 11.44 29.00
79 1 Slagter LindaSlagter Linda 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.44 29.00
81 279 Krchnáková VeronikaKrchnáková Veronika 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.45 27.00
82 338 Vician DorothyVician Dorothy 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.46 26.00
83 284 Csalová TatianaCsalová Tatiana 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.55 25.00
84 496 Dávideková TamaraDávideková Tamara 14 14 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 11.58 24.00
85 271 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.62 23.00
85 266 Kubatková LauraKubatková Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.62 23.00
87 492 Lanžová NinaLanžová Nina 14 14 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.65 21.00
88 264 Hrubová KarolínaHrubová Karolína 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.70 20.00
88 278 Povolná SoňaPovolná Soňa 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 11.70 20.00
90 265 Praženková EliškaPraženková Eliška 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 11.84 18.00
91 268 Eckerová NellaEckerová Nella 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.91 17.00
92 270 Sprušanská Sofia MáriaSprušanská Sofia Mária 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.92 16.00
93 286 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.97 15.00
94 34 Beňáková AgnesBeňáková Agnes 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.98 14.00
95 78 Macharová EliškaMacharová Eliška 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 12.02 13.00
96 498 Masárová NatašaMasárová Nataša 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 12.06 12.00
97 Dobiašová ViktóriaDobiašová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 12.18 11.00
98 59 Hubinská RebekaHubinská Rebeka 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 12.26 10.00
99 Železníková PetraŽelezníková Petra 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 PB 12.54 9.00
100 273 Mikúšková NellyMikúšková Nelly 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.83 8.00
101 Kuľhavá LuciaKuľhavá Lucia 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 12.92 7.00
102 321 Tichá TerezaTichá Tereza 14 14 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 13.15 6.00
Antalová ZaraAntalová Zara 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 3 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 14:55) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 17.94 11.00
2 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 18.86 8.00
3 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 19.11 7.00
4 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 19.52 5.00
5 97 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.29
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 14:55) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 18.64 9.00
2 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 PB 19.25 6.00
3 26 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 19.67 4.00
4 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 20.13 3.00
5 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 20.83
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.6.2022 - 14:55) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 20.54 1.00
2 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 22.56
3 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.90
4 Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 23.30
5 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 24.40
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.6.2022 - 14:55) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lencsés NoelLencsés Noel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 20.37 2.00
2 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 24.07
3 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.41
4 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 24.58
5 Cmarko RóbertCmarko Róbert 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 24.85
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 17.94 11.00
2 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 18.64 9.00
3 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 18.86 8.00
4 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 19.11 7.00
5 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 PB 19.25 6.00
6 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 19.52 5.00
7 26 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 19.67 4.00
8 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 20.13 3.00
9 Lencsés NoelLencsés Noel 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 20.37 2.00
10 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 20.54 1.00
11 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 20.83
12 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 22.56
13 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 22.90
14 Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 23.30
15 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 24.07
16 97 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.29
17 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 24.40
18 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.41
19 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 24.58
20 Cmarko RóbertCmarko Róbert 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 24.85

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 15:15) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 20.03 9.00
2 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 20.63 8.00
3 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 20.90 6.00
4 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 21.40 1.00
5 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 21.58
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 15:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Palkovičová KristínaPalkovičová Kristína 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 1 PB 21.20 4.00
2 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 21.21 3.00
3 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 21.36 2.00
4 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 21.55
5 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 22.14
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.6.2022 - 15:15) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 20.74 7.00
2 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 21.58
3 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 21.72
4 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 21.98
5 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 22.10
6 Košíková TamaraKošíková Tamara 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.6.2022 - 15:15) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 391 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 PB 21.85
2 29 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 21.93
3 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.91
4 14 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 23.22
Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 DQ
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 5.6.2022 - 15:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 22.67
2 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 22.80
MS Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.12
4 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 23.15
5 Komínková NikolKomínková Nikol 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 23.51
6 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 PB 23.91
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 5.6.2022 - 15:15) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 22.70
2 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 23.20
3 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 24.33
4 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 24.73
5 393 Špániková NatáliaŠpániková Natália 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 24.79
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (ne, 5.6.2022 - 15:15) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 21.10 5.00
2 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 21.80
MS Hnida OleksandraHnida Oleksandra 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 22.38
4 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 24.55
5 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 25.48
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (ne, 5.6.2022 - 15:15) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 19.19 11.00
2 Hyránková AdelaHyránková Adela 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 2 22.26
3 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 23.35
4 Hržičová DianaHržičová Diana 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 25.55
MS Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 27.23
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 19.19 11.00
2 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 20.03 9.00
3 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 20.63 8.00
4 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 20.74 7.00
5 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 20.90 6.00
6 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 21.10 5.00
7 Palkovičová KristínaPalkovičová Kristína 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 1 PB 21.20 4.00
8 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 21.21 3.00
9 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 21.36 2.00
10 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 21.40 1.00
11 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 21.55
12 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 21.58
12 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 21.58
14 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 21.72
15 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 21.80
16 391 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 PB 21.85
17 29 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 21.93
18 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 21.98
19 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 22.10
20 Košíková TamaraKošíková Tamara 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.13
21 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 22.14
22 Hyránková AdelaHyránková Adela 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 2 22.26
23 Hnida OleksandraHnida Oleksandra 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 22.38
24 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 22.67
25 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 22.70
26 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 22.80
27 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.91
28 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.12
29 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 23.15
30 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 23.20
31 14 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 23.22
32 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 23.35
33 Komínková NikolKomínková Nikol 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 23.51
34 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 PB 23.91
35 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 24.33
36 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 24.55
37 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 24.73
38 393 Špániková NatáliaŠpániková Natália 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 24.79
39 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 25.48
40 Hržičová DianaHržičová Diana 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 25.55
41 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 27.23
Štiavnická MonikaŠtiavnická Monika 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Oremusová PatríciaOremusová Patrícia 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 DQ

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 12:43) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 39.30 11.00
2 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 39.52 9.00
3 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 42.28 8.00
4 Petrovics SebastiánPetrovics Sebastián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 43.12 7.00
5 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 PB 43.74 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 12:43) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 45.93 4.00
2 Kaufman TimotejKaufman Timotej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 50.22 2.00
3 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 51.17 1.00
4 Drahovský DamiánDrahovský Damián 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 52.20
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 5.6.2022 - 12:43) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 43.94 5.00
2 373 Bulejko MartinBulejko Martin 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 46.24 3.00
3 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 52.62
Bošnák FilipBošnák Filip 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 39.30 11.00
2 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 39.52 9.00
3 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 42.28 8.00
4 Petrovics SebastiánPetrovics Sebastián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 43.12 7.00
5 Sofka PatrikSofka Patrik 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 PB 43.74 6.00
6 3 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 43.94 5.00
7 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 45.93 4.00
8 373 Bulejko MartinBulejko Martin 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 46.24 3.00
9 Kaufman TimotejKaufman Timotej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 50.22 2.00
10 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 51.17 1.00
11 Drahovský DamiánDrahovský Damián 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 52.20
12 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 52.62
Bošnák FilipBošnák Filip 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 5.6.2022 - 12:58) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 43.25 11.00
2 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 44.47 9.00
3 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 45.91 8.00
4 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 45.98 6.00
5 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 46.97 3.00
6 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 47.99 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 5.6.2022 - 12:58) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 45.96 7.00
2 378 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 46.46 5.00
3 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 47.90 2.00
4 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 48.05
5 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 48.13
6 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 49.26
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 5.6.2022 - 12:58) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 48.39
MS Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 50.12
MS Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 50.75
MS Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 51.54
5 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 56.97
MS Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 57.35
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 5.6.2022 - 12:58) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 382 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 50.21
MS Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 53.68
3 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 54.82
4 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 56.54
MS Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 58.66
30 Papazova MariiaPapazova Mariia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 5.6.2022 - 12:58) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 46.76 4.00
2 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 48.74
3 Laurová RomanaLaurová Romana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 53.56
MS Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 53.86
5 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 54.44
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 43.25 11.00
2 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 44.47 9.00
3 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 45.91 8.00
4 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 45.96 7.00
5 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 45.98 6.00
6 378 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 46.46 5.00
7 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 46.76 4.00
8 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 46.97 3.00
9 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 47.90 2.00
10 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 47.99 1.00
11 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 48.05
12 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 48.13
13 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 48.39
14 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 48.74
15 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 49.26
16 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 50.12
17 382 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 50.21
18 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 50.75
19 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 51.54
20 Laurová RomanaLaurová Romana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 53.56
21 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 53.68
22 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória