<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S - 2.kolo (Trnavský kraj)

Trnava (7. 5. 2022)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Feranec, Tuma, Dvorský, Velikova, Plevková, Galánková Matej Feranec, Tuma, Dvorský, Velikova, Plevková, Galánková Matej Atletický klub Bojničky A (A)Atletický klub Bojničky A (A) 017.00
2 Gbelcová, Harnúšek, Jamrichová, Chalúpka, Matejov, Poláčková Agáta Gbelcová, Harnúšek, Jamrichová, Chalúpka, Matejov, Poláčková Agáta ŠK Jablonica A (A)ŠK Jablonica A (A) 019.00
3 Čochráčová, Polláková, Slováková, Kalinay, Rakús, Buchta Kristína Čochráčová, Polláková, Slováková, Kalinay, Rakús, Buchta Kristína Pohybko Sereď A (A)Pohybko Sereď A (A) 023.00
4 Procházka, Ralbovský, Kubovič, Hušková, Machová, Trubačová Jakub Procházka, Ralbovský, Kubovič, Hušková, Machová, Trubačová Jakub Atletický klub Kúty A (A)Atletický klub Kúty A (A) 023.00
5 Bílik, Akay, Kozelka, Šerjeniková, Kurucová, Jansová Tomáš Bílik, Akay, Kozelka, Šerjeniková, Kurucová, Jansová Tomáš Funny athletics Piešťany A (A)Funny athletics Piešťany A (A) 029.00
6 Šimo, Vysudil, Binovec, Čerňanská, Zuzčáková, Gažiova Sebastian Max Šimo, Vysudil, Binovec, Čerňanská, Zuzčáková, Gažiova Sebastian Max AK AŠK Slávia Trnava A (A)AK AŠK Slávia Trnava A (A) 031.00
7 Janečková, Pechová, Tomek, Tomek, Petráš, Polláková Natália Janečková, Pechová, Tomek, Tomek, Petráš, Polláková Natália AK Borský Svätý Jur A (A)AK Borský Svätý Jur A (A) 034.00
8 Beličák, Roščáková, Susková, Mitasová, Haršány, Dvonč Matej Beličák, Roščáková, Susková, Mitasová, Haršány, Dvonč Matej AK AŠK Slávia Trnava C (C)AK AŠK Slávia Trnava C (C) 052.00
9 Riška, Kákoš, Cibík, Rišková, Šimková, Antálková Martin Riška, Kákoš, Cibík, Rišková, Šimková, Antálková Martin Atletický klub Kúty B (B)Atletický klub Kúty B (B) 055.00
10 Kurtiš, Nguyen, Badinková, Kuban, Andrea, Kubalová Martin Kurtiš, Nguyen, Badinková, Kuban, Andrea, Kubalová Martin Funny athletics Piešťany B (B)Funny athletics Piešťany B (B) 058.00
11= Blažeková, Kadlicová, Lopatníková, Uher, Hrnčiar, Valovič Sofia Blažeková, Kadlicová, Lopatníková, Uher, Hrnčiar, Valovič Sofia AK Borský Svätý Jur B (B)AK Borský Svätý Jur B (B) 067.00
11= Oravcová, Zimová, Partelová, Kolej, Hluchý, Mitas Veronika Oravcová, Zimová, Partelová, Kolej, Hluchý, Mitas Veronika AK AŠK Slávia Trnava B (B)AK AŠK Slávia Trnava B (B) 067.00
13 Pribilová, Vávrová, Trubirohová, Šmida, Kubina, Valachovič Natália Pribilová, Vávrová, Trubirohová, Šmida, Kubina, Valachovič Natália Atletický klub Kúty C (C)Atletický klub Kúty C (C) 068.00
14 Koreň, Oslovič, Noščák, Cvečková, Štefíková, Čárska Matej Koreň, Oslovič, Noščák, Cvečková, Štefíková, Čárska Matej Funny athletics Piešťany C (C)Funny athletics Piešťany C (C) 081.00
MS Krajč, Svatík, Mikúšková, Ochotnická, Dosoudilová, Masárová Jerguš Krajč, Svatík, Mikúšková, Ochotnická, Dosoudilová, Masárová Jerguš ŠK Jablonica B (B)ŠK Jablonica B (B) 000.00
MS Foltýnová, Šulanová, Krchnáková, Sprušanský, Jánošíková, Sprušanská Hanka Foltýnová, Šulanová, Krchnáková, Sprušanský, Jánošíková, Sprušanská Hanka AK AŠK Slávia Trnava D (D)AK AŠK Slávia Trnava D (D) 000.00
MS Rybnikárová, Valašek, Beličáková, Ivanovič, Klimová, Rolníkova Nikolas Rybnikárová, Valašek, Beličáková, Ivanovič, Klimová, Rolníkova Nikolas AK AŠK Slávia Trnava E (E)AK AŠK Slávia Trnava E (E) 000.00
Celkom 17 pretekárov
Detská p-t-s - Detská atletika mladší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Repčíková, Juricová, Čelín, Michalec Linda Repčíková, Juricová, Čelín, Michalec Linda Funny athletics Piešťany A (A)Funny athletics Piešťany A (A) 010.00
2 Salajková, Kákoš, Hušková, Smolinský Ella Salajková, Kákoš, Hušková, Smolinský Ella Atletický klub Kúty A (A)Atletický klub Kúty A (A) 017.00
3 Lanžová, Juriga, Zemánková, Hollý Nina Lanžová, Juriga, Zemánková, Hollý Nina AK Junior Holič A (A)AK Junior Holič A (A) 018.00
4 Bisták, Fančovič, Oravcová, Habesová Lukáš Bisták, Fančovič, Oravcová, Habesová Lukáš AK AŠK Slávia Trnava A (A)AK AŠK Slávia Trnava A (A) 030.00
5 Ščevko, Michalec, Kučerová, Piovarčiová Filip Ščevko, Michalec, Kučerová, Piovarčiová Filip Funny athletics Piešťany B (B)Funny athletics Piešťany B (B) 031.00
6 Dávideková, Jaňour, Barcziová, Rivas Tamara Dávideková, Jaňour, Barcziová, Rivas Tamara AK Junior Holič B (B)AK Junior Holič B (B) 041.00
7 Vávra, Ondrisková, Trubirohová, Kinder Rebeka Vávra, Ondrisková, Trubirohová, Kinder Rebeka Atletický klub Kúty C (C)Atletický klub Kúty C (C) 043.00
8 Kotek, Šmida, Antálková, Vizváry Matias Kotek, Šmida, Antálková, Vizváry Matias Atletický klub Kúty B (B)Atletický klub Kúty B (B) 044.00
9 Cigánková, Drinka, Podaná, Gál Samuel Cigánková, Drinka, Podaná, Gál Samuel Junior club Borský Mikuláš A (A)Junior club Borský Mikuláš ... 046.00
10 Hazucha, Hubinská, Polakovičová, Vozár Rebeka Hazucha, Hubinská, Polakovičová, Vozár Rebeka ŠK Jablonica A (A)ŠK Jablonica A (A) 049.00
11 Hubinský, Tomeková, Ochotnická, Juhász Richard Hubinský, Tomeková, Ochotnická, Juhász Richard ŠK Jablonica B (B)ŠK Jablonica B (B) 060.00
12 Karabínová, Gažová, Foltýn, Rácik Eliška Karabínová, Gažová, Foltýn, Rácik Eliška AK AŠK Slávia Trnava B (B)AK AŠK Slávia Trnava B (B) 067.00
MS Abrahámová, Bisták, Brna, Grúňová Juraj Abrahámová, Bisták, Brna, Grúňová Juraj Funny athletics Piešťany C (C)Funny athletics Piešťany C (C) 000.00
MS Plačková, Bistáková, Čárska Karolína Plačková, Bistáková, Čárska Karolína Funny athletics Piešťany D (D)Funny athletics Piešťany D (D) 000.00
MS Strapko, Strapková, Jamrichová, Moravčíková Adriána Strapko, Strapková, Jamrichová, Moravčíková Adriána AK AŠK Slávia Trnava C (C)AK AŠK Slávia Trnava C (C) 000.00
Celkom 15 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika mladší

(so, 7.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Repčíková, Juricová, Čelín, Michalec Repčíková, Juricová, Čelín, Michalec Funny athletics Piešťany A (A)Funny athletics Piešťany A (A) 0:37.00 1.00
2 Salajková, Kákoš, Hušková, Smolinský Salajková, Kákoš, Hušková, Smolinský Atletický klub Kúty A (A)Atletický klub Kúty A (A) 0:39.20 2.00
3 Lanžová, Juriga, Zemánková, Hollý Lanžová, Juriga, Zemánková, Hollý AK Junior Holič A (A)AK Junior Holič A (A) 0:40.30 3.00
4 Bisták, Fančovič, Oravcová, Habesová Bisták, Fančovič, Oravcová, Habesová AK AŠK Slávia Trnava A (A)AK AŠK Slávia Trnava A (A) 0:41.70 4.00
5 Kotek, Šmida, Antálková, Vizváry Kotek, Šmida, Antálková, Vizváry Atletický klub Kúty B (B)Atletický klub Kúty B (B) 0:42.00 5.00
6 Ščevko, Michalec, Kučerová, Piovarčiová Ščevko, Michalec, Kučerová, Piovarčiová Funny athletics Piešťany B (B)Funny athletics Piešťany B (B) 0:42.50 6.00
7 Dávideková, Jaňour, Barcziová, Rivas Dávideková, Jaňour, Barcziová, Rivas AK Junior Holič B (B)AK Junior Holič B (B) 0:44.90 7.00
8= Vávra, Ondrisková, Trubirohová, Kinder Vávra, Ondrisková, Trubirohová, Kinder Atletický klub Kúty C (C)Atletický klub Kúty C (C) 0:45.10 8.00
8= Cigánková, Drinka, Podaná, Gál Cigánková, Drinka, Podaná, Gál Junior club Borský Mikuláš A (A)Junior club Borský Mikuláš ... 0:45.10 8.00
10 Hazucha, Hubinská, Polakovičová, Vozár Hazucha, Hubinská, Polakovičová, Vozár ŠK Jablonica A (A)ŠK Jablonica A (A) 0:46.80 10.00
11 Karabínová, Gažová, Foltýn, Rácik Karabínová, Gažová, Foltýn, Rácik AK AŠK Slávia Trnava B (B)AK AŠK Slávia Trnava B (B) 0:47.30 11.00
12 Hubinský, Tomeková, Ochotnická, Juhász Hubinský, Tomeková, Ochotnická, Juhász ŠK Jablonica B (B)ŠK Jablonica B (B) 0:48.00 12.00
MS Abrahámová, Bisták, Brna, Grúňová Abrahámová, Bisták, Brna, Grúňová Funny athletics Piešťany C (C)Funny athletics Piešťany C (C) 0:32.30
MS Plačková, Bistáková, Čárska Plačková, Bistáková, Čárska Funny athletics Piešťany D (D)Funny athletics Piešťany D (D) 0:40.80
MS Strapko, Strapková, Jamrichová, Moravčíková Strapko, Strapková, Jamrichová, Moravčíková AK AŠK Slávia Trnava C (C)AK AŠK Slávia Trnava C (C) 0:51.20
Celkom 15 pretekárov

Štafeta cez prekážky - Detská atletika starší

(so, 7.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Feranec, Tuma, Dvorský, Velikova, Plevková, Galánková Feranec, Tuma, Dvorský, Velikova, Plevková, Galánková Atletický klub Bojničky A (A)Atletický klub Bojničky A (A) 1:41.40 1.00
2 Procházka, Ralbovský, Kubovič, Hušková, Machová, Trubačová Procházka, Ralbovský, Kubovič, Hušková, Machová, Trubačová Atletický klub Kúty A (A)Atletický klub Kúty A (A) 1:41.60 2.00
3 Čochráčová, Polláková, Slováková, Kalinay, Rakús, Buchta Čochráčová, Polláková, Slováková, Kalinay, Rakús, Buchta Pohybko Sereď A (A)Pohybko Sereď A (A) 1:45.60 3.00
4 Janečková, Pechová, Tomek, Tomek, Petráš, Polláková Janečková, Pechová, Tomek, Tomek, Petráš, Polláková AK Borský Svätý Jur A (A)AK Borský Svätý Jur A (A) 1:48.60 4.00
5 Bílik, Akay, Kozelka, Šerjeniková, Kurucová, Jansová Bílik, Akay, Kozelka, Šerjeniková, Kurucová, Jansová Funny athletics Piešťany A (A)Funny athletics Piešťany A (A) 1:49.50 5.00
6 Gbelcová, Harnúšek, Jamrichová, Chalúpka, Matejov, Poláčková Gbelcová, Harnúšek, Jamrichová, Chalúpka, Matejov, Poláčková ŠK Jablonica A (A)ŠK Jablonica A (A) 1:51.10 6.00
7 Šimo, Vysudil, Binovec, Čerňanská, Zuzčáková, Gažiova Šimo, Vysudil, Binovec, Čerňanská, Zuzčáková, Gažiova AK AŠK Slávia Trnava A (A)AK AŠK Slávia Trnava A (A) 1:52.70 7.00
8 Beličák, Roščáková, Susková, Mitasová, Haršány, Dvonč Beličák, Roščáková, Susková, Mitasová, Haršány, Dvonč AK AŠK Slávia Trnava C (C)AK AŠK Slávia Trnava C (C) 1:56.90 8.00
9 Riška, Kákoš, Cibík, Rišková, Šimková, Antálková Riška, Kákoš, Cibík, Rišková, Šimková, Antálková Atletický klub Kúty B (B)Atletický klub Kúty B (B) 1:59.00 9.00
10 Pribilová, Vávrová, Trubirohová, Šmida, Kubina, Valachovič Pribilová, Vávrová, Trubirohová, Šmida, Kubina, Valachovič Atletický klub Kúty C (C)Atletický klub Kúty C (C) 2:00.50 10.00
11 Oravcová, Zimová, Partelová, Kolej, Hluchý, Mitas Oravcová, Zimová, Partelová, Kolej, Hluchý, Mitas AK AŠK Slávia Trnava B (B)AK AŠK Slávia Trnava B (B) 2:01.50 11.00
12 Blažeková, Kadlicová, Lopatníková, Uher, Hrnčiar, Valovič Blažeková, Kadlicová, Lopatníková, Uher, Hrnčiar, Valovič AK Borský Svätý Jur B (B)AK Borský Svätý Jur B (B) 2:02.40 12.00
13 Kurtiš, Nguyen, Badinková, Kuban, Andrea, Kubalová Kurtiš, Nguyen, Badinková, Kuban, Andrea, Kubalová Funny athletics Piešťany B (B)Funny athletics Piešťany B (B) 2:02.70 13.00
14 Koreň, Oslovič, Noščák, Cvečková, Štefíková, Čárska Koreň, Oslovič, Noščák, Cvečková, Štefíková, Čárska Funny athletics Piešťany C (C)Funny athletics Piešťany C (C) 2:06.20 14.00
MS Rybnikárová, Valašek, Beličáková, Ivanovič, Klimová, Rolníkova Rybnikárová, Valašek, Beličáková, Ivanovič, Klimová, Rolníkova AK AŠK Slávia Trnava E (E)AK AŠK Slávia Trnava E (E) 2:03.80
MS Foltýnová, Šulanová, Krchnáková, Sprušanský, Jánošíková, Sprušanská Foltýnová, Šulanová, Krchnáková, Sprušanský, Jánošíková, Sprušanská AK AŠK Slávia Trnava D (D)AK AŠK Slávia Trnava D (D) 2:05.20
MS Krajč, Svatík, Mikúšková, Ochotnická, Dosoudilová, Masárová Krajč, Svatík, Mikúšková, Ochotnická, Dosoudilová, Masárová ŠK Jablonica B (B)ŠK Jablonica B (B) 2:11.30
Celkom 17 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika starší

(so, 7.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Feranec, Tuma, Dvorský, Velikova, Plevková, Galánková Feranec, Tuma, Dvorský, Velikova, Plevková, Galánková Atletický klub Bojničky A (A)Atletický klub Bojničky A (A) 1:36.10 1.00
2 Procházka, Ralbovský, Kubovič, Hušková, Machová, Trubačová Procházka, Ralbovský, Kubovič, Hušková, Machová, Trubačová Atletický klub Kúty A (A)Atletický klub Kúty A (A) 1:39.30 2.00
3 Gbelcová, Harnúšek, Jamrichová, Chalúpka, Matejov, Poláčková Gbelcová, Harnúšek, Jamrichová, Chalúpka, Matejov, Poláčková ŠK Jablonica A (A)ŠK Jablonica A (A) 1:41.40 3.00
4 Čochráčová, Polláková, Slováková, Kalinay, Rakús, Buchta Čochráčová, Polláková, Slováková, Kalinay, Rakús, Buchta Pohybko Sereď A (A)Pohybko Sereď A (A) 1:41.80 4.00
5 Šimo, Vysudil, Binovec, Čerňanská, Zuzčáková, Gažiova Šimo, Vysudil, Binovec, Čerňanská, Zuzčáková, Gažiova AK AŠK Slávia Trnava A (A)AK AŠK Slávia Trnava A (A) 1:42.30 5.00
6 Janečková, Pechová, Tomek, Tomek, Petráš, Polláková Janečková, Pechová, Tomek, Tomek, Petráš, Polláková AK Borský Svätý Jur A (A)AK Borský Svätý Jur A (A) 1:42.80 6.00
7 Bílik, Akay, Kozelka, Šerjeniková, Kurucová, Jansová Bílik, Akay, Kozelka, Šerjeniková, Kurucová, Jansová Funny athletics Piešťany A (A)Funny athletics Piešťany A (A) 1:43.60 7.00
8 Beličák, Roščáková, Susková, Mitasová, Haršány, Dvonč Beličák, Roščáková, Susková, Mitasová, Haršány, Dvonč AK AŠK Slávia Trnava C (C)AK AŠK Slávia Trnava C (C) 1:45.00 8.00
9 Riška, Kákoš, Cibík, Rišková, Šimková, Antálková Riška, Kákoš, Cibík, Rišková, Šimková, Antálková Atletický klub Kúty B (B)Atletický klub Kúty B (B) 1:45.40 9.00
10 Kurtiš, Nguyen, Badinková, Kuban, Andrea, Kubalová Kurtiš, Nguyen, Badinková, Kuban, Andrea, Kubalová Funny athletics Piešťany B (B)Funny athletics Piešťany B (B) 1:48.70 10.00
11 Oravcová, Zimová, Partelová, Kolej, Hluchý, Mitas Oravcová, Zimová, Partelová, Kolej, Hluchý, Mitas AK AŠK Slávia Trnava B (B)AK AŠK Slávia Trnava B (B) 1:49.70 11.00
12 Blažeková, Kadlicová, Lopatníková, Uher, Hrnčiar, Valovič Blažeková, Kadlicová, Lopatníková, Uher, Hrnčiar, Valovič AK Borský Svätý Jur B (B)AK Borský Svätý Jur B (B) 1:50.10 12.00
13 Koreň, Oslovič, Noščák, Cvečková, Štefíková, Čárska Koreň, Oslovič, Noščák, Cvečková, Štefíková, Čárska Funny athletics Piešťany C (C)Funny athletics Piešťany C (C) 1:57.30 13.00
14 Pribilová, Vávrová, Trubirohová, Šmida, Kubina, Valachovič Pribilová, Vávrová, Trubirohová, Šmida, Kubina, Valachovič Atletický klub Kúty C (C)Atletický klub Kúty C (C) 2:08.00 14.00
MS Krajč, Svatík, Mikúšková, Ochotnická, Dosoudilová, Masárová Krajč, Svatík, Mikúšková, Ochotnická, Dosoudilová, Masárová ŠK Jablonica B (B)ŠK Jablonica B (B) 1:49.90
MS Rybnikárová, Valašek, Beličáková, Ivanovič, Klimová, Rolníkova Rybnikárová, Valašek, Beličáková, Ivanovič, Klimová, Rolníkova AK AŠK Slávia Trnava E (E)AK AŠK Slávia Trnava E (E) 1:52.70
MS Foltýnová, Šulanová, Krchnáková, Sprušanský, Jánošíková, Sprušanská Foltýnová, Šulanová, Krchnáková, Sprušanský, Jánošíková, Sprušanská AK AŠK Slávia Trnava D (D)AK AŠK Slávia Trnava D (D) 1:54.80
Celkom 17 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika mladší

(so, 7.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Repčíková, Juricová, Čelín, Michalec Repčíková, Juricová, Čelín, Michalec Funny athletics Piešťany A (A)Funny athletics Piešťany A (A) 0:50.50 1.00
2 Salajková, Kákoš, Hušková, Smolinský Salajková, Kákoš, Hušková, Smolinský Atletický klub Kúty A (A)Atletický klub Kúty A (A) 0:53.30 2.00
3 Bisták, Fančovič, Oravcová, Habesová Bisták, Fančovič, Oravcová, Habesová AK AŠK Slávia Trnava A (A)AK AŠK Slávia Trnava A (A) 0:55.70 3.00
4 Lanžová, Juriga, Zemánková, Hollý Lanžová, Juriga, Zemánková, Hollý AK Junior Holič A (A)AK Junior Holič A (A) 0:56.30 4.00
5= Vávra, Ondrisková, Trubirohová, Kinder Vávra, Ondrisková, Trubirohová, Kinder Atletický klub Kúty C (C)Atletický klub Kúty C (C) 0:58.10 5.00
5= Ščevko, Michalec, Kučerová, Piovarčiová Ščevko, Michalec, Kučerová, Piovarčiová Funny athletics Piešťany B (B)Funny athletics Piešťany B (B) 0:58.10 5.00
7 Cigánková, Drinka, Podaná, Gál Cigánková, Drinka, Podaná, Gál Junior club Borský Mikuláš A (A)Junior club Borský Mikuláš ... 1:00.30 7.00
8 Dávideková, Jaňour, Barcziová, Rivas Dávideková, Jaňour, Barcziová, Rivas AK Junior Holič B (B)AK Junior Holič B (B) 1:01.10 8.00
9 Kotek, Šmida, Antálková, Vizváry Kotek, Šmida, Antálková, Vizváry Atletický klub Kúty B (B)Atletický klub Kúty B (B) 1:01.20 9.00
10= Hazucha, Hubinská, Polakovičová, Vozár Hazucha, Hubinská, Polakovičová, Vozár ŠK Jablonica A (A)ŠK Jablonica A (A) 1:02.00 10.00
10= Karabínová, Gažová, Foltýn, Rácik Karabínová, Gažová, Foltýn, Rácik AK AŠK Slávia Trnava B (B)AK AŠK Slávia Trnava B (B) 1:02.00 10.00
12 Hubinský, Tomeková, Ochotnická, Juhász Hubinský, Tomeková, Ochotnická, Juhász ŠK Jablonica B (B)ŠK Jablonica B (B) 1:05.00 12.00
MS Abrahámová, Bisták, Brna, Grúňová Abrahámová, Bisták, Brna, Grúňová Funny athletics Piešťany C (C)Funny athletics Piešťany C (C) 0:44.90
MS Plačková, Bistáková, Čárska Plačková, Bistáková, Čárska Funny athletics Piešťany D (D)Funny athletics Piešťany D (D) 0:54.50
MS Strapko, Strapková, Jamrichová, Moravčíková Strapko, Strapková, Jamrichová, Moravčíková AK AŠK Slávia Trnava C (C)AK AŠK Slávia Trnava C (C) 1:04.20
Celkom 15 pretekárov

3’ vytrvalostný beh - Detská atletika mladší

(so, 7.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Ščevko, Michalec, Kučerová, Piovarčiová Filip Ščevko, Michalec, Kučerová, Piovarčiová Filip Funny athletics Piešťany B (B)Funny athletics Piešťany B (B) 27 1.00
2 Salajková, Kákoš, Hušková, Smolinský Ella Salajková, Kákoš, Hušková, Smolinský Ella Atletický klub Kúty A (A)Atletický klub Kúty A (A) 25 2.00
3= Lanžová, Juriga, Zemánková, Hollý Nina Lanžová, Juriga, Zemánková, Hollý Nina AK Junior Holič A (A)AK Junior Holič A (A) 24 3.00
3= Hubinský, Tomeková, Ochotnická, Juhász Richard Hubinský, Tomeková, Ochotnická, Juhász Richard ŠK Jablonica B (B)ŠK Jablonica B (B) 24 3.00
5= Vávra, Ondrisková, Trubirohová, Kinder Rebeka Vávra, Ondrisková, Trubirohová, Kinder Rebeka Atletický klub Kúty C (C)Atletický klub Kúty C (C) 23 5.00
5= Cigánková, Drinka, Podaná, Gál Samuel Cigánková, Drinka, Podaná, Gál Samuel Junior club Borský Mikuláš A (A)Junior club Borský Mikuláš ... 23 5.00
5= Bisták, Fančovič, Oravcová, Habesová Lukáš Bisták, Fančovič, Oravcová, Habesová Lukáš AK AŠK Slávia Trnava A (A)AK AŠK Slávia Trnava A (A) 23 5.00
5= Repčíková, Juricová, Čelín, Michalec Linda Repčíková, Juricová, Čelín, Michalec Linda Funny athletics Piešťany A (A)Funny athletics Piešťany A (A) 23 5.00
9 Dávideková, Jaňour, Barcziová, Rivas Michal Dávideková, Jaňour, Barcziová, Rivas Michal AK Junior Holič B (B)AK Junior Holič B (B) 22 9.00
10 Kotek, Šmida, Antálková, Vizváry Matias Kotek, Šmida, Antálková, Vizváry Matias Atletický klub Kúty B (B)Atletický klub Kúty B (B) 21 10.00
11= Hazucha, Hubinská, Polakovičová, Vozár Rebeka Hazucha, Hubinská, Polakovičová, Vozár Rebeka ŠK Jablonica A (A)ŠK Jablonica A (A) 20 11.00
11= Karabínová, Gažová, Foltýn, Rácik Eliška Karabínová, Gažová, Foltýn, Rácik Eliška AK AŠK Slávia Trnava B (B)AK AŠK Slávia Trnava B (B) 20 11.00
MS Plačková, Bistáková, Čárska Magdaléna Plačková, Bistáková, Čárska Magdaléna Funny athletics Piešťany D (D)Funny athletics Piešťany D (D) 23
MS Strapko, Strapková, Jamrichová, Moravčíková Peter Strapko, Strapková, Jamrichová, Moravčíková Peter AK AŠK Slávia Trnava C (C)AK AŠK Slávia Trnava C (C) 22
MS Abrahámová, Bisták, Brna, Grúňová Juraj Abrahámová, Bisták, Brna, Grúňová Juraj Funny athletics Piešťany C (C)Funny athletics Piešťany C (C) 17
Celkom 15 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(so, 7.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Feranec, Tuma, Dvorský, Velikova, Plevková, Galánková Matej Feranec, Tuma, Dvorský, Velikova, Plevková, Galánková Matej Atletický klub Bojničky A (A)Atletický klub Bojničky A (A) 78 1.00
2 Bílik, Akay, Kozelka, Šerjeniková, Kurucová, Jansová Tomáš Bílik, Akay, Kozelka, Šerjeniková, Kurucová, Jansová Tomáš Funny athletics Piešťany A (A)Funny athletics Piešťany A (A) 77 2.00
3 Šimo, Vysudil, Binovec, Čerňanská, Zuzčáková, Gažiova Sebastian Max Šimo, Vysudil, Binovec, Čerňanská, Zuzčáková, Gažiova Sebastian Max AK AŠK Slávia Trnava A (A)AK AŠK Slávia Trnava A (A) 76 3.00
4= Procházka, Ralbovský, Kubovič, Hušková, Machová, Trubačová Jakub Procházka, Ralbovský, Kubovič, Hušková, Machová, Trubačová Jakub Atletický klub Kúty A (A)Atletický klub Kúty A (A) 74 4.00
4= Riška, Kákoš, Cibík, Rišková, Šimková, Antálková Martin Riška, Kákoš, Cibík, Rišková, Šimková, Antálková Martin Atletický klub Kúty B (B)Atletický klub Kúty B (B) 74 4.00
6= Beličák, Roščáková, Susková, Mitasová, Haršány, Dvonč Natália Beličák, Roščáková, Susková, Mitasová, Haršány, Dvonč Natália AK AŠK Slávia Trnava C (C)AK AŠK Slávia Trnava C (C) 72 6.00
6= Oravcová, Zimová, Partelová, Kolej, Hluchý, Mitas Nela Oravcová, Zimová, Partelová, Kolej, Hluchý, Mitas Nela AK AŠK Slávia Trnava B (B)AK AŠK Slávia Trnava B (B) 72 6.00
6= Gbelcová, Harnúšek, Jamrichová, Chalúpka, Matejov, Poláčková Agáta Gbelcová, Harnúšek, Jamrichová, Chalúpka, Matejov, Poláčková Agáta ŠK Jablonica A (A)ŠK Jablonica A (A) 72 6.00
9 Janečková, Pechová, Tomek, Tomek, Petráš, Polláková Alexandra Janečková, Pechová, Tomek, Tomek, Petráš, Polláková Alexandra AK Borský Svätý Jur A (A)AK Borský Svätý Jur A (A) 70 9.00
10 Pribilová, Vávrová, Trubirohová, Šmida, Kubina, Valachovič Táňa Pribilová, Vávrová, Trubirohová, Šmida, Kubina, Valachovič Táňa Atletický klub Kúty C (C)Atletický klub Kúty C (C) 69 10.00
11 Čochráčová, Polláková, Slováková, Kalinay, Rakús, Buchta Kristína Čochráčová, Polláková, Slováková, Kalinay, Rakús, Buchta Kristína Pohybko Sereď A (A)Pohybko Sereď A (A) 68 11.00
12 Kurtiš, Nguyen, Badinková, Kuban, Andrea, Kubalová Martin Kurtiš, Nguyen, Badinková, Kuban, Andrea, Kubalová Martin Funny athletics Piešťany B (B)Funny athletics Piešťany B (B) 67 12.00
13= Koreň, Oslovič, Noščák, Cvečková, Štefíková, Čárska Matej Koreň, Oslovič, Noščák, Cvečková, Štefíková, Čárska Matej Funny athletics Piešťany C (C)Funny athletics Piešťany C (C) 66 13.00
13= Blažeková, Kadlicová, Lopatníková, Uher, Hrnčiar, Valovič Bibiana Blažeková, Kadlicová, Lopatníková, Uher, Hrnčiar, Valovič Bibiana AK Borský Svätý Jur B (B)AK Borský Svätý Jur B (B) 66 13.00
MS Rybnikárová, Valašek, Beličáková, Ivanovič, Klimová, Rolníkova Ria Rybnikárová, Valašek, Beličáková, Ivanovič, Klimová, Rolníkova Ria AK AŠK Slávia Trnava E (E)AK AŠK Slávia Trnava E (E) 67
MS Foltýnová, Šulanová, Krchnáková, Sprušanský, Jánošíková, Sprušanská Hanka Foltýnová, Šulanová, Krchnáková, Sprušanský, Jánošíková, Sprušanská Hanka AK AŠK Slávia Trnava D (D)AK AŠK Slávia Trnava D (D) 66
MS Krajč, Svatík, Mikúšková, Ochotnická, Dosoudilová, Masárová Jerguš Krajč, Svatík, Mikúšková, Ochotnická, Dosoudilová, Masárová Jerguš ŠK Jablonica B (B)ŠK Jablonica B (B) 65
Celkom 17 pretekárov

Diaľky(a) z miesta štafeta - Detská atletika mladší

(so, 7.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Repčíková, Juricová, Čelín, Michalec Linda Repčíková, Juricová, Čelín, Michalec Linda Funny athletics Piešťany A (A)Funny athletics Piešťany A (A) 05.98 1.00
2 Salajková, Kákoš, Hušková, Smolinský Ella Salajková, Kákoš, Hušková, Smolinský Ella Atletický klub Kúty A (A)Atletický klub Kúty A (A) 05.73 2.00
3 Bisták, Fančovič, Oravcová, Habesová Lukáš Bisták, Fančovič, Oravcová, Habesová Lukáš AK AŠK Slávia Trnava A (A)AK AŠK Slávia Trnava A (A) 05.50 3.00
4 Lanžová, Juriga, Zemánková, Hollý Nina Lanžová, Juriga, Zemánková, Hollý Nina AK Junior Holič A (A)AK Junior Holič A (A) 05.41 4.00
5 Hazucha, Hubinská, Polakovičová, Vozár Martin Hazucha, Hubinská, Polakovičová, Vozár Martin ŠK Jablonica A (A)ŠK Jablonica A (A) 05.20 5.00
6 Kotek, Šmida, Antálková, Vizváry Matias Kotek, Šmida, Antálková, Vizváry Matias Atletický klub Kúty B (B)Atletický klub Kúty B (B) 05.18 6.00
7 Dávideková, Jaňour, Barcziová, Rivas Tamara Dávideková, Jaňour, Barcziová, Rivas Tamara AK Junior Holič B (B)AK Junior Holič B (B) 05.10 7.00
8 Ščevko, Michalec, Kučerová, Piovarčiová Filip Ščevko, Michalec, Kučerová, Piovarčiová Filip Funny athletics Piešťany B (B)Funny athletics Piešťany B (B) 04.80 8.00
9 Vávra, Ondrisková, Trubirohová, Kinder Rebeka Vávra, Ondrisková, Trubirohová, Kinder Rebeka Atletický klub Kúty C (C)Atletický klub Kúty C (C) 04.63 9.00
10 Cigánková, Drinka, Podaná, Gál Samuel Cigánková, Drinka, Podaná, Gál Samuel Junior club Borský Mikuláš A (A)Junior club Borský Mikuláš ... 04.60 10.00
11 Karabínová, Gažová, Foltýn, Rácik Eliška Karabínová, Gažová, Foltýn, Rácik Eliška AK AŠK Slávia Trnava B (B)AK AŠK Slávia Trnava B (B) 04.58 11.00
12 Hubinský, Tomeková, Ochotnická, Juhász Richard Hubinský, Tomeková, Ochotnická, Juhász Richard ŠK Jablonica B (B)ŠK Jablonica B (B) 04.57 12.00
MS Plačková, Bistáková, Čárska Magdaléna Plačková, Bistáková, Čárska Magdaléna Funny athletics Piešťany D (D)Funny athletics Piešťany D (D) 05.46
MS Strapko, Strapková, Jamrichová, Moravčíková Peter Strapko, Strapková, Jamrichová, Moravčíková Peter AK AŠK Slávia Trnava C (C)AK AŠK Slávia Trnava C (C) 04.12
MS Abrahámová, Bisták, Brna, Grúňová Juraj Abrahámová, Bisták, Brna, Grúňová Juraj Funny athletics Piešťany C (C)Funny athletics Piešťany C (C) 03.23
Celkom 15 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(so, 7.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Čochráčová, Polláková, Slováková, Kalinay, Rakús, Buchta Kristína Čochráčová, Polláková, Slováková, Kalinay, Rakús, Buchta Kristína Pohybko Sereď A (A)Pohybko Sereď A (A) 34.73 1.00
2 Gbelcová, Harnúšek, Jamrichová, Chalúpka, Matejov, Poláčková Agáta Gbelcová, Harnúšek, Jamrichová, Chalúpka, Matejov, Poláčková Agáta ŠK Jablonica A (A)ŠK Jablonica A (A) 33.20 2.00
3 Procházka, Ralbovský, Kubovič, Hušková, Machová, Trubačová Jakub Procházka, Ralbovský, Kubovič, Hušková, Machová, Trubačová Jakub Atletický klub Kúty A (A)Atletický klub Kúty A (A) 32.81 3.00
4 Janečková, Pechová, Tomek, Tomek, Petráš, Polláková Alexandra Janečková, Pechová, Tomek, Tomek, Petráš, Polláková Alexandra AK Borský Svätý Jur A (A)AK Borský Svätý Jur A (A) 32.69 4.00
5 Feranec, Tuma, Dvorský, Velikova, Plevková, Galánková Matej Feranec, Tuma, Dvorský, Velikova, Plevková, Galánková Matej Atletický klub Bojničky A (A)Atletický klub Bojničky A (A) 32.20 5.00
6 Šimo, Vysudil, Binovec, Čerňanská, Zuzčáková, Gažiova Sebastian Max Šimo, Vysudil, Binovec, Čerňanská, Zuzčáková, Gažiova Sebastian Max AK AŠK Slávia Trnava A (A)AK AŠK Slávia Trnava A (A) 31.94 6.00
7 Bílik, Akay, Kozelka, Šerjeniková, Kurucová, Jansová Tomáš Bílik, Akay, Kozelka, Šerjeniková, Kurucová, Jansová Tomáš Funny athletics Piešťany A (A)Funny athletics Piešťany A (A) 31.44 7.00
8 Kurtiš, Nguyen, Badinková, Kuban, Andrea, Kubalová Martin Kurtiš, Nguyen, Badinková, Kuban, Andrea, Kubalová Martin Funny athletics Piešťany B (B)Funny athletics Piešťany B (B) 30.74 8.00
9 Pribilová, Vávrová, Trubirohová, Šmida, Kubina, Valachovič Natália Pribilová, Vávrová, Trubirohová, Šmida, Kubina, Valachovič Natália Atletický klub Kúty C (C)Atletický klub Kúty C (C) 30.31 9.00
10 Beličák, Roščáková, Susková, Mitasová, Haršány, Dvonč Natália Beličák, Roščáková, Susková, Mitasová, Haršány, Dvonč Natália AK AŠK Slávia Trnava C (C)AK AŠK Slávia Trnava C (C) 30.22 10.00
11 Riška, Kákoš, Cibík, Rišková, Šimková, Antálková Martin Riška, Kákoš, Cibík, Rišková, Šimková, Antálková Martin Atletický klub Kúty B (B)Atletický klub Kúty B (B) 29.53 11.00
12 Blažeková, Kadlicová, Lopatníková, Uher, Hrnčiar, Valovič Bibiana Blažeková, Kadlicová, Lopatníková, Uher, Hrnčiar, Valovič Bibiana AK Borský Svätý Jur B (B)AK Borský Svätý Jur B (B) 29.04 12.00
13 Oravcová, Zimová, Partelová, Kolej, Hluchý, Mitas Nela Oravcová, Zimová, Partelová, Kolej, Hluchý, Mitas Nela AK AŠK Slávia Trnava B (B)AK AŠK Slávia Trnava B (B) 28.95 13.00
14 Koreň, Oslovič, Noščák, Cvečková, Štefíková, Čárska Matej Koreň, Oslovič, Noščák, Cvečková, Štefíková, Čárska Matej Funny athletics Piešťany C (C)Funny athletics Piešťany C (C) 26.15 14.00
MS Rybnikárová, Valašek, Beličáková, Ivanovič, Klimová, Rolníkova Ria Rybnikárová, Valašek, Beličáková, Ivanovič, Klimová, Rolníkova Ria AK AŠK Slávia Trnava E (E)AK AŠK Slávia Trnava E (E) 29.37
MS Krajč, Svatík, Mikúšková, Ochotnická, Dosoudilová, Masárová Jakub Krajč, Svatík, Mikúšková, Ochotnická, Dosoudilová, Masárová Jakub ŠK Jablonica B (B)ŠK Jablonica B (B) 29.21
MS Foltýnová, Šulanová, Krchnáková, Sprušanský, Jánošíková, Sprušanská Hanka Foltýnová, Šulanová, Krchnáková, Sprušanský, Jánošíková, Sprušanská Hanka AK AŠK Slávia Trnava D (D)AK AŠK Slávia Trnava D (D) 27.57
Celkom 17 pretekárov

Odhod plnou loptou z kolien - Detská atletika mladší

(so, 7.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Repčíková, Juricová, Čelín, Michalec Linda Repčíková, Juricová, Čelín, Michalec Linda Funny athletics Piešťany A (A)Funny athletics Piešťany A (A) 24.70 1.00
2 Lanžová, Juriga, Zemánková, Hollý Nina Lanžová, Juriga, Zemánková, Hollý Nina AK Junior Holič A (A)AK Junior Holič A (A) 20.90 2.00
3 Dávideková, Jaňour, Barcziová, Rivas Tamara Dávideková, Jaňour, Barcziová, Rivas Tamara AK Junior Holič B (B)AK Junior Holič B (B) 20.50 3.00
4 Bisták, Fančovič, Oravcová, Habesová Lukáš Bisták, Fančovič, Oravcová, Habesová Lukáš AK AŠK Slávia Trnava A (A)AK AŠK Slávia Trnava A (A) 19.60 4.00
5 Salajková, Kákoš, Hušková, Smolinský Ella Salajková, Kákoš, Hušková, Smolinský Ella Atletický klub Kúty A (A)Atletický klub Kúty A (A) 19.50 5.00
6 Hazucha, Hubinská, Polakovičová, Vozár Martin Hazucha, Hubinská, Polakovičová, Vozár Martin ŠK Jablonica A (A)ŠK Jablonica A (A) 18.00 6.00
7 Cigánková, Drinka, Podaná, Gál Ema Cigánková, Drinka, Podaná, Gál Ema Junior club Borský Mikuláš A (A)Junior club Borský Mikuláš ... 17.90 7.00
8 Ščevko, Michalec, Kučerová, Piovarčiová Filip Ščevko, Michalec, Kučerová, Piovarčiová Filip Funny athletics Piešťany B (B)Funny athletics Piešťany B (B) 17.10 8.00
9 Kotek, Šmida, Antálková, Vizváry Matias Kotek, Šmida, Antálková, Vizváry Matias Atletický klub Kúty B (B)Atletický klub Kúty B (B) 17.00 9.00
10 Vávra, Ondrisková, Trubirohová, Kinder Rebeka Vávra, Ondrisková, Trubirohová, Kinder Rebeka Atletický klub Kúty C (C)Atletický klub Kúty C (C) 16.80 10.00
11 Hubinský, Tomeková, Ochotnická, Juhász Richard Hubinský, Tomeková, Ochotnická, Juhász Richard ŠK Jablonica B (B)ŠK Jablonica B (B) 15.70 11.00
12 Karabínová, Gažová, Foltýn, Rácik Eliška Karabínová, Gažová, Foltýn, Rácik Eliška AK AŠK Slávia Trnava B (B)AK AŠK Slávia Trnava B (B) 12.60 12.00
MS Plačková, Bistáková, Čárska Magdaléna Plačková, Bistáková, Čárska Magdaléna Funny athletics Piešťany D (D)Funny athletics Piešťany D (D) 17.90
MS Strapko, Strapková, Jamrichová, Moravčíková Peter Strapko, Strapková, Jamrichová, Moravčíková Peter AK AŠK Slávia Trnava C (C)AK AŠK Slávia Trnava C (C) 17.00
MS Abrahámová, Bisták, Brna, Grúňová Juraj Abrahámová, Bisták, Brna, Grúňová Juraj Funny athletics Piešťany C (C)Funny athletics Piešťany C (C) 11.30
Celkom 15 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(so, 7.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Gbelcová, Harnúšek, Jamrichová, Chalúpka, Matejov, Poláčková Agáta Gbelcová, Harnúšek, Jamrichová, Chalúpka, Matejov, Poláčková Agáta ŠK Jablonica A (A)ŠK Jablonica A (A) 49.20 1.00
2 Čochráčová, Polláková, Slováková, Kalinay, Rakús, Buchta Kristína Čochráčová, Polláková, Slováková, Kalinay, Rakús, Buchta Kristína Pohybko Sereď A (A)Pohybko Sereď A (A) 49.00 2.00
3 Feranec, Tuma, Dvorský, Velikova, Plevková, Galánková Matej Feranec, Tuma, Dvorský, Velikova, Plevková, Galánková Matej Atletický klub Bojničky A (A)Atletický klub Bojničky A (A) 48.40 3.00
4 Janečková, Pechová, Tomek, Tomek, Petráš, Polláková Alexandra Janečková, Pechová, Tomek, Tomek, Petráš, Polláková Alexandra AK Borský Svätý Jur A (A)AK Borský Svätý Jur A (A) 44.20 4.00
5 Bílik, Akay, Kozelka, Šerjeniková, Kurucová, Jansová Tomáš Bílik, Akay, Kozelka, Šerjeniková, Kurucová, Jansová Tomáš Funny athletics Piešťany A (A)Funny athletics Piešťany A (A) 43.40 5.00
6 Šimo, Vysudil, Binovec, Čerňanská, Zuzčáková, Gažiova Sebastian Max Šimo, Vysudil, Binovec, Čerňanská, Zuzčáková, Gažiova Sebastian Max AK AŠK Slávia Trnava A (A)AK AŠK Slávia Trnava A (A) 43.20 6.00
7 Procházka, Ralbovský, Kubovič, Hušková, Machová, Trubačová Jakub Procházka, Ralbovský, Kubovič, Hušková, Machová, Trubačová Jakub Atletický klub Kúty A (A)Atletický klub Kúty A (A) 41.60 7.00
8 Kurtiš, Nguyen, Badinková, Kuban, Andrea, Kubalová Martin Kurtiš, Nguyen, Badinková, Kuban, Andrea, Kubalová Martin Funny athletics Piešťany B (B)Funny athletics Piešťany B (B) 41.20 8.00
9 Blažeková, Kadlicová, Lopatníková, Uher, Hrnčiar, Valovič Bibiana Blažeková, Kadlicová, Lopatníková, Uher, Hrnčiar, Valovič Bibiana AK Borský Svätý Jur B (B)AK Borský Svätý Jur B (B) 38.60 9.00
10 Beličák, Roščáková, Susková, Mitasová, Haršány, Dvonč Natália Beličák, Roščáková, Susková, Mitasová, Haršány, Dvonč Natália AK AŠK Slávia Trnava C (C)AK AŠK Slávia Trnava C (C) 34.50 10.00
11 Riška, Kákoš, Cibík, Rišková, Šimková, Antálková Martin Riška, Kákoš, Cibík, Rišková, Šimková, Antálková Martin Atletický klub Kúty B (B)Atletický klub Kúty B (B) 32.00 11.00
12 Oravcová, Zimová, Partelová, Kolej, Hluchý, Mitas Nela Oravcová, Zimová, Partelová, Kolej, Hluchý, Mitas Nela AK AŠK Slávia Trnava B (B)AK AŠK Slávia Trnava B (B) 31.80 12.00
13 Pribilová, Vávrová, Trubirohová, Šmida, Kubina, Valachovič Táňa Pribilová, Vávrová, Trubirohová, Šmida, Kubina, Valachovič Táňa Atletický klub Kúty C (C)Atletický klub Kúty C (C) 30.80 13.00
14 Koreň, Oslovič, Noščák, Cvečková, Štefíková, Čárska Matej Koreň, Oslovič, Noščák, Cvečková, Štefíková, Čárska Matej Funny athletics Piešťany C (C)Funny athletics Piešťany C (C) 26.60 14.00
MS Rybnikárová, Valašek, Beličáková, Ivanovič, Klimová, Rolníkova Ria Rybnikárová, Valašek, Beličáková, Ivanovič, Klimová, Rolníkova Ria AK AŠK Slávia Trnava E (E)AK AŠK Slávia Trnava E (E) 32.20
MS Foltýnová, Šulanová, Krchnáková, Sprušanský, Jánošíková, Sprušanská Hanka Foltýnová, Šulanová, Krchnáková, Sprušanský, Jánošíková, Sprušanská Hanka AK AŠK Slávia Trnava D (D)AK AŠK Slávia Trnava D (D) 30.20
MS Krajč, Svatík, Mikúšková, Ochotnická, Dosoudilová, Masárová Jerguš Krajč, Svatík, Mikúšková, Ochotnická, Dosoudilová, Masárová Jerguš ŠK Jablonica B (B)ŠK Jablonica B (B) 29.20
Celkom 17 pretekárov

Hod vortexom - štafeta - Detská atletika starší

(so, 7.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Gbelcová, Harnúšek, Jamrichová, Chalúpka, Matejov, Poláčková Agáta Gbelcová, Harnúšek, Jamrichová, Chalúpka, Matejov, Poláčková Agáta ŠK Jablonica A (A)ŠK Jablonica A (A) 129.40 1.00
2 Čochráčová, Polláková, Slováková, Kalinay, Rakús, Buchta Kristína Čochráčová, Polláková, Slováková, Kalinay, Rakús, Buchta Kristína Pohybko Sereď A (A)Pohybko Sereď A (A) 118.80 2.00
3 Bílik, Akay, Kozelka, Šerjeniková, Kurucová, Jansová Tomáš Bílik, Akay, Kozelka, Šerjeniková, Kurucová, Jansová Tomáš Funny athletics Piešťany A (A)Funny athletics Piešťany A (A) 113.60 3.00
4 Šimo, Vysudil, Binovec, Čerňanská, Zuzčáková, Gažiova Sebastian Max Šimo, Vysudil, Binovec, Čerňanská, Zuzčáková, Gažiova Sebastian Max AK AŠK Slávia Trnava A (A)AK AŠK Slávia Trnava A (A) 106.20 4.00
5 Procházka, Ralbovský, Kubovič, Hušková, Machová, Trubačová Jakub Procházka, Ralbovský, Kubovič, Hušková, Machová, Trubačová Jakub Atletický klub Kúty A (A)Atletický klub Kúty A (A) 100.40 5.00
6 Feranec, Tuma, Dvorský, Velikova, Plevková, Galánková Matej Feranec, Tuma, Dvorský, Velikova, Plevková, Galánková Matej Atletický klub Bojničky A (A)Atletický klub Bojničky A (A) 098.20 6.00
7= Janečková, Pechová, Tomek, Tomek, Petráš, Polláková Alexandra Janečková, Pechová, Tomek, Tomek, Petráš, Polláková Alexandra AK Borský Svätý Jur A (A)AK Borský Svätý Jur A (A) 085.60 7.00
7= Kurtiš, Nguyen, Badinková, Kuban, Andrea, Kubalová Martin Kurtiš, Nguyen, Badinková, Kuban, Andrea, Kubalová Martin Funny athletics Piešťany B (B)Funny athletics Piešťany B (B) 085.60 7.00
9 Blažeková, Kadlicová, Lopatníková, Uher, Hrnčiar, Valovič Bibiana Blažeková, Kadlicová, Lopatníková, Uher, Hrnčiar, Valovič Bibiana AK Borský Svätý Jur B (B)AK Borský Svätý Jur B (B) 085.00 9.00
10 Beličák, Roščáková, Susková, Mitasová, Haršány, Dvonč Natália Beličák, Roščáková, Susková, Mitasová, Haršány, Dvonč Natália AK AŠK Slávia Trnava C (C)AK AŠK Slávia Trnava C (C) 082.80 10.00
11 Riška, Kákoš, Cibík, Rišková, Šimková, Antálková Martin Riška, Kákoš, Cibík, Rišková, Šimková, Antálková Martin Atletický klub Kúty B (B)Atletický klub Kúty B (B) 077.60 11.00
12 Pribilová, Vávrová, Trubirohová, Šmida, Kubina, Valachovič Natália Pribilová, Vávrová, Trubirohová, Šmida, Kubina, Valachovič Natália Atletický klub Kúty C (C)Atletický klub Kúty C (C) 066.00 12.00
13 Koreň, Oslovič, Noščák, Cvečková, Štefíková, Čárska Matej Koreň, Oslovič, Noščák, Cvečková, Štefíková, Čárska Matej Funny athletics Piešťany C (C)Funny athletics Piešťany C (C) 058.40 13.00
14 Oravcová, Zimová, Partelová, Kolej, Hluchý, Mitas Nela Oravcová, Zimová, Partelová, Kolej, Hluchý, Mitas Nela AK AŠK Slávia Trnava B (B)AK AŠK Slávia Trnava B (B) 038.40 14.00
MS Rybnikárová, Valašek, Beličáková, Ivanovič, Klimová, Rolníkova Ria Rybnikárová, Valašek, Beličáková, Ivanovič, Klimová, Rolníkova Ria AK AŠK Slávia Trnava E (E)AK AŠK Slávia Trnava E (E) 068.40
MS Krajč, Svatík, Mikúšková, Ochotnická, Dosoudilová, Masárová Jakub Krajč, Svatík, Mikúšková, Ochotnická, Dosoudilová, Masárová Jakub ŠK Jablonica B (B)ŠK Jablonica B (B) 062.40
MS Foltýnová, Šulanová, Krchnáková, Sprušanský, Jánošíková, Sprušanská Hanka Foltýnová, Šulanová, Krchnáková, Sprušanský, Jánošíková, Sprušanská Hanka AK AŠK Slávia Trnava D (D)AK AŠK Slávia Trnava D (D) 058.20
Celkom 17 pretekárov

Hod vortexom - štafeta - Detská atletika mladší

(so, 7.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Repčíková, Juricová, Čelín, Michalec Linda Repčíková, Juricová, Čelín, Michalec Linda Funny athletics Piešťany A (A)Funny athletics Piešťany A (A) 039.00 1.00
2 Lanžová, Juriga, Zemánková, Hollý Nina Lanžová, Juriga, Zemánková, Hollý Nina AK Junior Holič A (A)AK Junior Holič A (A) 036.00 2.00
3 Ščevko, Michalec, Kučerová, Piovarčiová Filip Ščevko, Michalec, Kučerová, Piovarčiová Filip Funny athletics Piešťany B (B)Funny athletics Piešťany B (B) 034.40 3.00
4 Salajková, Kákoš, Hušková, Smolinský Ella Salajková, Kákoš, Hušková, Smolinský Ella Atletický klub Kúty A (A)Atletický klub Kúty A (A) 033.60 4.00
5 Kotek, Šmida, Antálková, Vizváry Matias Kotek, Šmida, Antálková, Vizváry Matias Atletický klub Kúty B (B)Atletický klub Kúty B (B) 030.00 5.00
6 Vávra, Ondrisková, Trubirohová, Kinder Rebeka Vávra, Ondrisková, Trubirohová, Kinder Rebeka Atletický klub Kúty C (C)Atletický klub Kúty C (C) 029.80 6.00
7= Dávideková, Jaňour, Barcziová, Rivas Tamara Dávideková, Jaňour, Barcziová, Rivas Tamara AK Junior Holič B (B)AK Junior Holič B (B) 026.60 7.00
7= Hazucha, Hubinská, Polakovičová, Vozár Martin Hazucha, Hubinská, Polakovičová, Vozár Martin ŠK Jablonica A (A)ŠK Jablonica A (A) 026.60 7.00
9 Cigánková, Drinka, Podaná, Gál Samuel Cigánková, Drinka, Podaná, Gál Samuel Junior club Borský Mikuláš A (A)Junior club Borský Mikuláš ... 025.00 9.00
10 Hubinský, Tomeková, Ochotnická, Juhász Richard Hubinský, Tomeková, Ochotnická, Juhász Richard ŠK Jablonica B (B)ŠK Jablonica B (B) 023.60 10.00
11 Bisták, Fančovič, Oravcová, Habesová Michael Bisták, Fančovič, Oravcová, Habesová Michael AK AŠK Slávia Trnava A (A)AK AŠK Slávia Trnava A (A) 022.20 11.00
12 Karabínová, Gažová, Foltýn, Rácik Eliška Karabínová, Gažová, Foltýn, Rácik Eliška AK AŠK Slávia Trnava B (B)AK AŠK Slávia Trnava B (B) 016.60 12.00
MS Strapko, Strapková, Jamrichová, Moravčíková Peter Strapko, Strapková, Jamrichová, Moravčíková Peter AK AŠK Slávia Trnava C (C)AK AŠK Slávia Trnava C (C) 023.20
MS Plačková, Bistáková, Čárska Magdaléna Plačková, Bistáková, Čárska Magdaléna Funny athletics Piešťany D (D)Funny athletics Piešťany D (D) 020.20
MS Abrahámová, Bisták, Brna, Grúňová Juraj Abrahámová, Bisták, Brna, Grúňová Juraj Funny athletics Piešťany C (C)Funny athletics Piešťany C (C) 014.40
Celkom 15 pretekárov