<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S - 2. kolo (Prešovský kraj)

Prešov (13. 5. 2022)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Vašková, Vrbová, Pavlinská, Kamal, Kendický, Tomaščin Zuzana Vašková, Vrbová, Pavlinská, Kamal, Kendický, Tomaščin Zuzana ŠŠK-Junior Prešov A (A)ŠŠK-Junior Prešov A (A) 005.00
2 Kokoruďová, Paruševová, Lupták, Čechová, Lipták, Komár Michaela Kokoruďová, Paruševová, Lupták, Čechová, Lipták, Komár Michaela Atletika ŠPORT HROU Prešov A (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov ... 013.00
3 Kamenčíková, Brutvanová, Silvestrová, Papcun, Moroz, Novák Vivien Kamenčíková, Brutvanová, Silvestrová, Papcun, Moroz, Novák Vivien ŠŠK-Junior Prešov B (B)ŠŠK-Junior Prešov B (B) 019.00
4 Gernátová, Partilová, Vargušová, Pavelka, Kička, Slivka Zara Gernátová, Partilová, Vargušová, Pavelka, Kička, Slivka Zara Atletika ŠPORT HROU Prešov B (B)Atletika ŠPORT HROU Prešov ... 022.00
5 Slavkovský, Vlkovič, Husovský, Hudáková, Feretová, Pindešová Oliver Slavkovský, Vlkovič, Husovský, Hudáková, Feretová, Pindešová Oliver AC Run is Fun Prešov A (A)AC Run is Fun Prešov A (A) 026.00
6= Ferencko, Hotáry, Kuruc, Lutzová, Holásková, Promčák Peter Ferencko, Hotáry, Kuruc, Lutzová, Holásková, Promčák Peter POWERFIT Podolínec B (B)POWERFIT Podolínec B (B) 029.00
6= Hanečák, Hanečáková, Knapík, Lajčáková, Laučík, Nováková Tristan Hanečák, Hanečáková, Knapík, Lajčáková, Laučík, Nováková Tristan POWERFIT Podolínec A (A)POWERFIT Podolínec A (A) 029.00
8 Ferenc, Danko, Herdický, Morová, Sopúchová, Dankaničová Patrik Ferenc, Danko, Herdický, Morová, Sopúchová, Dankaničová Patrik Atletklub Bajkalská Prešov A (A)Atletklub Bajkalská Prešov ... 038.00
9 Gajdošová, Franková, Anderková, Lisová, Molková, Bartek, Koscelník, Chanáth Ľubica Gajdošová, Franková, Anderková, Lisová, Molková, Bartek, Koscelník, Chanáth Ľubica Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa A (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 040.00
10 Maníková, Vasková, Balážová, Nižník, Olejník, Senderák Michaela Maníková, Vasková, Balážová, Nižník, Olejník, Senderák Michaela Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa B (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 050.00
MS Kovaľ, Mirga, Marhefka, Jakubčáková, Pavlíková, Neupauerová Filip Kovaľ, Mirga, Marhefka, Jakubčáková, Pavlíková, Neupauerová Filip POWERFIT Podolínec C (C)POWERFIT Podolínec C (C) 000.00
Celkom 11 pretekárov
Detská p-t-s - Detská atletika mladší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Skyba, Galajdová, Kurucová, Novák Oliver Skyba, Galajdová, Kurucová, Novák Oliver POWERFIT Podolínec A (A)POWERFIT Podolínec A (A) 006.00
2 Nagy, Manduľa, Husovská, Sidorova Samuel Vojtech Nagy, Manduľa, Husovská, Sidorova Samuel Vojtech AC Run is Fun Prešov B (B)AC Run is Fun Prešov B (B) 013.00
3 Franko, Kočišová, Maňkoš, Iskrová Timon Franko, Kočišová, Maňkoš, Iskrová Timon AC Run is Fun Prešov A (A)AC Run is Fun Prešov A (A) 018.00
4 Maník, Senderák, Pilarčíková, Guregová Maximilián Maník, Senderák, Pilarčíková, Guregová Maximilián Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa A (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 019.00
5 Ciráková, Bizubová, Horník, Barlík Viktória Ciráková, Bizubová, Horník, Barlík Viktória POWERFIT Podolínec B (B)POWERFIT Podolínec B (B) 022.00
6 Hajdu, Valovič, Bizubová, Dindová Matúš Hajdu, Valovič, Bizubová, Dindová Matúš POWERFIT Podolínec C (C)POWERFIT Podolínec C (C) 026.00
MS Osvald, Zajacová, Hanečáková, Hanečáková Alexandra Osvald, Zajacová, Hanečáková, Hanečáková Alexandra POWERFIT Podolínec D (D)POWERFIT Podolínec D (D) 000.00
MS Maskaľová, Oračková, Marhefková, Schurdáková Lucia Maskaľová, Oračková, Marhefková, Schurdáková Lucia POWERFIT Podolínec E (E)POWERFIT Podolínec E (E) 000.00
Celkom 8 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika mladší

(pi, 13.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Skyba, Galajdová, Kurucová, Novák Skyba, Galajdová, Kurucová, Novák POWERFIT Podolínec A (A)POWERFIT Podolínec A (A) 1 0:39.02 1.00
2 Nagy, Manduľa, Husovská, Sidorova Nagy, Manduľa, Husovská, Sidorova AC Run is Fun Prešov B (B)AC Run is Fun Prešov B (B) 2 0:41.17 2.00
3 Franko, Kočišová, Maňkoš, Iskrová Franko, Kočišová, Maňkoš, Iskrová AC Run is Fun Prešov A (A)AC Run is Fun Prešov A (A) 3 0:41.67 3.00
4 Ciráková, Bizubová, Horník, Barlík Ciráková, Bizubová, Horník, Barlík POWERFIT Podolínec B (B)POWERFIT Podolínec B (B) 5 0:43.19 4.00
5 Hajdu, Valovič, Bizubová, Dindová Hajdu, Valovič, Bizubová, Dindová POWERFIT Podolínec C (C)POWERFIT Podolínec C (C) 6 0:45.97 5.00
6 Maník, Senderák, Pilarčíková, Guregová Maník, Senderák, Pilarčíková, Guregová Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa A (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 4 0:48.38 6.00
MS Osvald, Zajacová, Hanečáková, Hanečáková Osvald, Zajacová, Hanečáková, Hanečáková POWERFIT Podolínec D (D)POWERFIT Podolínec D (D) 7 0:45.34
MS 9 Maskaľová, Oračková, Marhefková, Schurdáková Maskaľová, Oračková, Marhefková, Schurdáková POWERFIT Podolínec E (E)POWERFIT Podolínec E (E) 8 1:15.04
Celkom 8 pretekárov

Štafeta cez prekážky - Detská atletika starší

(pi, 13.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Vašková, Vrbová, Pavlinská, Kamal, Kendický, Tomaščin Vašková, Vrbová, Pavlinská, Kamal, Kendický, Tomaščin ŠŠK-Junior Prešov A (A)ŠŠK-Junior Prešov A (A) 1 1:42.13 1.00
2 Kokoruďová, Paruševová, Lupták, Čechová, Lipták, Komár Kokoruďová, Paruševová, Lupták, Čechová, Lipták, Komár Atletika ŠPORT HROU Prešov A (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov ... 2 1:46.19 2.00
3 Gernátová, Partilová, Vargušová, Pavelka, Kička, Slivka Gernátová, Partilová, Vargušová, Pavelka, Kička, Slivka Atletika ŠPORT HROU Prešov B (B)Atletika ŠPORT HROU Prešov ... 4 1:48.08 3.00
4 Kamenčíková, Brutvanová, Silvestrová, Papcun, Moroz, Novák Kamenčíková, Brutvanová, Silvestrová, Papcun, Moroz, Novák ŠŠK-Junior Prešov B (B)ŠŠK-Junior Prešov B (B) 3 1:51.20 4.00
5 Slavkovský, Vlkovič, Husovský, Hudáková, Feretová, Pindešová Slavkovský, Vlkovič, Husovský, Hudáková, Feretová, Pindešová AC Run is Fun Prešov A (A)AC Run is Fun Prešov A (A) 5 1:53.64 5.00
6 Hanečák, Hanečáková, Knapík, Lajčáková, Laučík, Nováková Hanečák, Hanečáková, Knapík, Lajčáková, Laučík, Nováková POWERFIT Podolínec A (A)POWERFIT Podolínec A (A) 6 1:57.82 6.00
7 Gajdošová, Franková, Anderková, Lisová, Molková, Bartek, Koscelník, Chanáth Gajdošová, Franková, Anderková, Lisová, Molková, Bartek, Koscelník, Chanáth Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa A (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 9 1:59.67 7.00
8 Ferencko, Hotáry, Kuruc, Lutzová, Holásková, Promčák Ferencko, Hotáry, Kuruc, Lutzová, Holásková, Promčák POWERFIT Podolínec B (B)POWERFIT Podolínec B (B) 7 2:00.20 8.00
9 Ferenc, Danko, Herdický, Morová, Sopúchová, Dankaničová Ferenc, Danko, Herdický, Morová, Sopúchová, Dankaničová Atletklub Bajkalská Prešov A (A)Atletklub Bajkalská Prešov ... 8 2:06.78 9.00
10 Maníková, Vasková, Balážová, Nižník, Olejník, Senderák Maníková, Vasková, Balážová, Nižník, Olejník, Senderák Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa B (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 10 2:08.60 10.00
MS Kovaľ, Mirga, Marhefka, Jakubčáková, Pavlíková, Neupauerová Kovaľ, Mirga, Marhefka, Jakubčáková, Pavlíková, Neupauerová POWERFIT Podolínec C (C)POWERFIT Podolínec C (C) 11 2:10.85
Celkom 11 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika starší

(pi, 13.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Vašková, Vrbová, Pavlinská, Kamal, Kendický, Tomaščin Vašková, Vrbová, Pavlinská, Kamal, Kendický, Tomaščin ŠŠK-Junior Prešov A (A)ŠŠK-Junior Prešov A (A) 1 1:19.53 1.00
2 Kokoruďová, Paruševová, Lupták, Čechová, Lipták, Komár Kokoruďová, Paruševová, Lupták, Čechová, Lipták, Komár Atletika ŠPORT HROU Prešov A (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov ... 2 1:23.91 2.00
3 Kamenčíková, Brutvanová, Silvestrová, Papcun, Moroz, Novák Kamenčíková, Brutvanová, Silvestrová, Papcun, Moroz, Novák ŠŠK-Junior Prešov B (B)ŠŠK-Junior Prešov B (B) 3 1:25.29 3.00
4 Gernátová, Partilová, Vargušová, Pavelka, Kička, Slivka Gernátová, Partilová, Vargušová, Pavelka, Kička, Slivka Atletika ŠPORT HROU Prešov B (B)Atletika ŠPORT HROU Prešov ... 4 1:26.00 4.00
5 Slavkovský, Vlkovič, Husovský, Hudáková, Feretová, Pindešová Slavkovský, Vlkovič, Husovský, Hudáková, Feretová, Pindešová AC Run is Fun Prešov A (A)AC Run is Fun Prešov A (A) 5 1:27.45 5.00
6 Ferencko, Hotáry, Kuruc, Lutzová, Holásková, Promčák Ferencko, Hotáry, Kuruc, Lutzová, Holásková, Promčák POWERFIT Podolínec B (B)POWERFIT Podolínec B (B) 7 1:29.04 6.00
7 Hanečák, Hanečáková, Knapík, Lajčáková, Laučík, Nováková Hanečák, Hanečáková, Knapík, Lajčáková, Laučík, Nováková POWERFIT Podolínec A (A)POWERFIT Podolínec A (A) 6 1:29.56 7.00
8 Gajdošová, Franková, Anderková, Lisová, Molková, Bartek, Koscelník, Chanáth Gajdošová, Franková, Anderková, Lisová, Molková, Bartek, Koscelník, Chanáth Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa A (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 9 1:32.48 8.00
9 Ferenc, Danko, Herdický, Morová, Sopúchová, Dankaničová Ferenc, Danko, Herdický, Morová, Sopúchová, Dankaničová Atletklub Bajkalská Prešov A (A)Atletklub Bajkalská Prešov ... 8 1:34.69 9.00
10 Maníková, Vasková, Balážová, Nižník, Olejník, Senderák Maníková, Vasková, Balážová, Nižník, Olejník, Senderák Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa B (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 10 1:38.03 10.00
MS Kovaľ, Mirga, Marhefka, Jakubčáková, Pavlíková, Neupauerová Kovaľ, Mirga, Marhefka, Jakubčáková, Pavlíková, Neupauerová POWERFIT Podolínec C (C)POWERFIT Podolínec C (C) 11 1:35.15
Celkom 11 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika mladší

(pi, 13.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Skyba, Galajdová, Kurucová, Novák Skyba, Galajdová, Kurucová, Novák POWERFIT Podolínec A (A)POWERFIT Podolínec A (A) 1 0:45.77 1.00
2 Nagy, Manduľa, Husovská, Sidorova Nagy, Manduľa, Husovská, Sidorova AC Run is Fun Prešov B (B)AC Run is Fun Prešov B (B) 2 0:47.14 2.00
3 Maník, Senderák, Pilarčíková, Guregová Maník, Senderák, Pilarčíková, Guregová Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa A (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 4 0:47.24 3.00
4 Franko, Kočišová, Maňkoš, Iskrová Franko, Kočišová, Maňkoš, Iskrová AC Run is Fun Prešov A (A)AC Run is Fun Prešov A (A) 3 0:48.13 4.00
5 Ciráková, Bizubová, Horník, Barlík Ciráková, Bizubová, Horník, Barlík POWERFIT Podolínec B (B)POWERFIT Podolínec B (B) 5 0:51.18 5.00
6 Hajdu, Valovič, Bizubová, Dindová Hajdu, Valovič, Bizubová, Dindová POWERFIT Podolínec C (C)POWERFIT Podolínec C (C) 6 0:53.64 6.00
MS Osvald, Zajacová, Hanečáková, Hanečáková Osvald, Zajacová, Hanečáková, Hanečáková POWERFIT Podolínec D (D)POWERFIT Podolínec D (D) 7 0:51.99
MS 9 Maskaľová, Oračková, Marhefková, Schurdáková Maskaľová, Oračková, Marhefková, Schurdáková POWERFIT Podolínec E (E)POWERFIT Podolínec E (E) 8 1:09.35
Celkom 8 pretekárov

3’ vytrvalostný beh - Detská atletika mladší

(pi, 13.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Nagy, Manduľa, Husovská, Sidorova Samuel Vojtech Nagy, Manduľa, Husovská, Sidorova Samuel Vojtech AC Run is Fun Prešov B (B)AC Run is Fun Prešov B (B) 2 21 1.00
2= Ciráková, Bizubová, Horník, Barlík Viktória Ciráková, Bizubová, Horník, Barlík Viktória POWERFIT Podolínec B (B)POWERFIT Podolínec B (B) 5 20 2.00
2= Skyba, Galajdová, Kurucová, Novák Oliver Skyba, Galajdová, Kurucová, Novák Oliver POWERFIT Podolínec A (A)POWERFIT Podolínec A (A) 1 20 2.00
4 Maník, Senderák, Pilarčíková, Guregová Maximilián Maník, Senderák, Pilarčíková, Guregová Maximilián Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa A (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 4 19 4.00
5 Franko, Kočišová, Maňkoš, Iskrová Timon Franko, Kočišová, Maňkoš, Iskrová Timon AC Run is Fun Prešov A (A)AC Run is Fun Prešov A (A) 3 18 5.00
6 Hajdu, Valovič, Bizubová, Dindová Matúš Hajdu, Valovič, Bizubová, Dindová Matúš POWERFIT Podolínec C (C)POWERFIT Podolínec C (C) 6 17 6.00
MS Osvald, Zajacová, Hanečáková, Hanečáková Alexandra Osvald, Zajacová, Hanečáková, Hanečáková Alexandra POWERFIT Podolínec D (D)POWERFIT Podolínec D (D) 7 19
MS 9 Maskaľová, Oračková, Marhefková, Schurdáková Lucia Maskaľová, Oračková, Marhefková, Schurdáková Lucia POWERFIT Podolínec E (E)POWERFIT Podolínec E (E) 8 17
Celkom 8 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(pi, 13.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1= Ferencko, Hotáry, Kuruc, Lutzová, Holásková, Promčák Peter Ferencko, Hotáry, Kuruc, Lutzová, Holásková, Promčák Peter POWERFIT Podolínec B (B)POWERFIT Podolínec B (B) 7 65 1.00
1= Vašková, Vrbová, Pavlinská, Kamal, Kendický, Tomaščin Zuzana Vašková, Vrbová, Pavlinská, Kamal, Kendický, Tomaščin Zuzana ŠŠK-Junior Prešov A (A)ŠŠK-Junior Prešov A (A) 1 65 1.00
3= Gernátová, Partilová, Vargušová, Pavelka, Kička, Slivka Zara Gernátová, Partilová, Vargušová, Pavelka, Kička, Slivka Zara Atletika ŠPORT HROU Prešov B (B)Atletika ŠPORT HROU Prešov ... 4 63 3.00
3= Ferenc, Danko, Herdický, Morová, Sopúchová, Dankaničová Patrik Ferenc, Danko, Herdický, Morová, Sopúchová, Dankaničová Patrik Atletklub Bajkalská Prešov A (A)Atletklub Bajkalská Prešov ... 8 63 3.00
5= Kokoruďová, Paruševová, Lupták, Čechová, Lipták, Komár Michaela Kokoruďová, Paruševová, Lupták, Čechová, Lipták, Komár Michaela Atletika ŠPORT HROU Prešov A (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov ... 2 62 5.00
5= Kamenčíková, Brutvanová, Silvestrová, Papcun, Moroz, Novák Vivien Kamenčíková, Brutvanová, Silvestrová, Papcun, Moroz, Novák Vivien ŠŠK-Junior Prešov B (B)ŠŠK-Junior Prešov B (B) 3 62 5.00
7 Hanečák, Hanečáková, Knapík, Lajčáková, Laučík, Nováková Tristan Hanečák, Hanečáková, Knapík, Lajčáková, Laučík, Nováková Tristan POWERFIT Podolínec A (A)POWERFIT Podolínec A (A) 6 59 7.00
8 Gajdošová, Franková, Anderková, Lisová, Molková, Bartek, Koscelník, Chanáth Ľubica Gajdošová, Franková, Anderková, Lisová, Molková, Bartek, Koscelník, Chanáth Ľubica Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa A (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 9 58 8.00
9 Slavkovský, Vlkovič, Husovský, Hudáková, Feretová, Pindešová Oliver Slavkovský, Vlkovič, Husovský, Hudáková, Feretová, Pindešová Oliver AC Run is Fun Prešov A (A)AC Run is Fun Prešov A (A) 5 57 9.00
10 Maníková, Vasková, Balážová, Nižník, Olejník, Senderák Michaela Maníková, Vasková, Balážová, Nižník, Olejník, Senderák Michaela Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa B (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 10 53 10.00
MS Kovaľ, Mirga, Marhefka, Jakubčáková, Pavlíková, Neupauerová Filip Kovaľ, Mirga, Marhefka, Jakubčáková, Pavlíková, Neupauerová Filip POWERFIT Podolínec C (C)POWERFIT Podolínec C (C) 11 54
Celkom 11 pretekárov

Diaľky(a) z miesta štafeta - Detská atletika mladší

(pi, 13.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Skyba, Galajdová, Kurucová, Novák Oliver Skyba, Galajdová, Kurucová, Novák Oliver POWERFIT Podolínec A (A)POWERFIT Podolínec A (A) 1 05.40 1.00
2 Maník, Senderák, Pilarčíková, Guregová Maximilián Maník, Senderák, Pilarčíková, Guregová Maximilián Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa A (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 4 05.36 2.00
3 Nagy, Manduľa, Husovská, Sidorova Samuel Vojtech Nagy, Manduľa, Husovská, Sidorova Samuel Vojtech AC Run is Fun Prešov B (B)AC Run is Fun Prešov B (B) 2 05.35 3.00
4 Franko, Kočišová, Maňkoš, Iskrová Timon Franko, Kočišová, Maňkoš, Iskrová Timon AC Run is Fun Prešov A (A)AC Run is Fun Prešov A (A) 3 05.15 4.00
5 Ciráková, Bizubová, Horník, Barlík Viktória Ciráková, Bizubová, Horník, Barlík Viktória POWERFIT Podolínec B (B)POWERFIT Podolínec B (B) 5 04.71 5.00
6 Hajdu, Valovič, Bizubová, Dindová Matúš Hajdu, Valovič, Bizubová, Dindová Matúš POWERFIT Podolínec C (C)POWERFIT Podolínec C (C) 6 04.66 6.00
MS Osvald, Zajacová, Hanečáková, Hanečáková Alexandra Osvald, Zajacová, Hanečáková, Hanečáková Alexandra POWERFIT Podolínec D (D)POWERFIT Podolínec D (D) 7 04.70
MS 9 Maskaľová, Oračková, Marhefková, Schurdáková Lucia Maskaľová, Oračková, Marhefková, Schurdáková Lucia POWERFIT Podolínec E (E)POWERFIT Podolínec E (E) 8 04.50
Celkom 8 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(pi, 13.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Vašková, Vrbová, Pavlinská, Kamal, Kendický, Tomaščin Zuzana Vašková, Vrbová, Pavlinská, Kamal, Kendický, Tomaščin Zuzana ŠŠK-Junior Prešov A (A)ŠŠK-Junior Prešov A (A) 1 34.50 1.00
2 Kokoruďová, Paruševová, Lupták, Čechová, Lipták, Komár Michaela Kokoruďová, Paruševová, Lupták, Čechová, Lipták, Komár Michaela Atletika ŠPORT HROU Prešov A (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov ... 2 34.10 2.00
3 Slavkovský, Vlkovič, Husovský, Hudáková, Feretová, Pindešová Oliver Slavkovský, Vlkovič, Husovský, Hudáková, Feretová, Pindešová Oliver AC Run is Fun Prešov A (A)AC Run is Fun Prešov A (A) 5 33.30 3.00
4= Kamenčíková, Brutvanová, Silvestrová, Papcun, Moroz, Novák Vivien Kamenčíková, Brutvanová, Silvestrová, Papcun, Moroz, Novák Vivien ŠŠK-Junior Prešov B (B)ŠŠK-Junior Prešov B (B) 3 32.20 4.00
4= Hanečák, Hanečáková, Knapík, Lajčáková, Laučík, Nováková Tristan Hanečák, Hanečáková, Knapík, Lajčáková, Laučík, Nováková Tristan POWERFIT Podolínec A (A)POWERFIT Podolínec A (A) 6 32.20 4.00
6 Gernátová, Partilová, Vargušová, Pavelka, Kička, Slivka Zara Gernátová, Partilová, Vargušová, Pavelka, Kička, Slivka Zara Atletika ŠPORT HROU Prešov B (B)Atletika ŠPORT HROU Prešov ... 4 31.90 6.00
7 Ferencko, Hotáry, Kuruc, Lutzová, Holásková, Promčák Peter Ferencko, Hotáry, Kuruc, Lutzová, Holásková, Promčák Peter POWERFIT Podolínec B (B)POWERFIT Podolínec B (B) 7 30.30 7.00
8 Gajdošová, Franková, Anderková, Lisová, Molková, Bartek, Koscelník, Chanáth Ľubica Gajdošová, Franková, Anderková, Lisová, Molková, Bartek, Koscelník, Chanáth Ľubica Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa A (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 9 28.10 8.00
9 Ferenc, Danko, Herdický, Morová, Sopúchová, Dankaničová Patrik Ferenc, Danko, Herdický, Morová, Sopúchová, Dankaničová Patrik Atletklub Bajkalská Prešov A (A)Atletklub Bajkalská Prešov ... 8 27.50 9.00
10 Maníková, Vasková, Balážová, Nižník, Olejník, Senderák Michaela Maníková, Vasková, Balážová, Nižník, Olejník, Senderák Michaela Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa B (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 10 25.60 10.00
MS Kovaľ, Mirga, Marhefka, Jakubčáková, Pavlíková, Neupauerová Filip Kovaľ, Mirga, Marhefka, Jakubčáková, Pavlíková, Neupauerová Filip POWERFIT Podolínec C (C)POWERFIT Podolínec C (C) 11 26.80
Celkom 11 pretekárov

Odhod plnou loptou z kolien - Detská atletika mladší

(pi, 13.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Skyba, Galajdová, Kurucová, Novák Oliver Skyba, Galajdová, Kurucová, Novák Oliver POWERFIT Podolínec A (A)POWERFIT Podolínec A (A) 1 27.40 1.00
2 Franko, Kočišová, Maňkoš, Iskrová Timon Franko, Kočišová, Maňkoš, Iskrová Timon AC Run is Fun Prešov A (A)AC Run is Fun Prešov A (A) 3 27.00 2.00
3 Hajdu, Valovič, Bizubová, Dindová Matúš Hajdu, Valovič, Bizubová, Dindová Matúš POWERFIT Podolínec C (C)POWERFIT Podolínec C (C) 6 24.20 3.00
4 Maník, Senderák, Pilarčíková, Guregová Maximilián Maník, Senderák, Pilarčíková, Guregová Maximilián Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa A (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 4 22.40 4.00
5 Nagy, Manduľa, Husovská, Sidorova Samuel Vojtech Nagy, Manduľa, Husovská, Sidorova Samuel Vojtech AC Run is Fun Prešov B (B)AC Run is Fun Prešov B (B) 2 21.40 5.00
6 Ciráková, Bizubová, Horník, Barlík Viktória Ciráková, Bizubová, Horník, Barlík Viktória POWERFIT Podolínec B (B)POWERFIT Podolínec B (B) 5 20.40 6.00
MS Maskaľová, Oračková, Marhefková, Schurdáková Melissa Maskaľová, Oračková, Marhefková, Schurdáková Melissa POWERFIT Podolínec E (E)POWERFIT Podolínec E (E) 8 22.80
MS Osvald, Zajacová, Hanečáková, Hanečáková Alexandra Osvald, Zajacová, Hanečáková, Hanečáková Alexandra POWERFIT Podolínec D (D)POWERFIT Podolínec D (D) 7 21.60
Celkom 8 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(pi, 13.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Vašková, Vrbová, Pavlinská, Kamal, Kendický, Tomaščin Zuzana Vašková, Vrbová, Pavlinská, Kamal, Kendický, Tomaščin Zuzana ŠŠK-Junior Prešov A (A)ŠŠK-Junior Prešov A (A) 1 48.40 1.00
2 Kokoruďová, Paruševová, Lupták, Čechová, Lipták, Komár Michaela Kokoruďová, Paruševová, Lupták, Čechová, Lipták, Komár Michaela Atletika ŠPORT HROU Prešov A (A)Atletika ŠPORT HROU Prešov ... 2 46.80 2.00
3 Kamenčíková, Brutvanová, Silvestrová, Papcun, Moroz, Novák Vivien Kamenčíková, Brutvanová, Silvestrová, Papcun, Moroz, Novák Vivien ŠŠK-Junior Prešov B (B)ŠŠK-Junior Prešov B (B) 3 45.60 3.00
4 Slavkovský, Vlkovič, Husovský, Hudáková, Feretová, Pindešová Oliver Slavkovský, Vlkovič, Husovský, Hudáková, Feretová, Pindešová Oliver AC Run is Fun Prešov A (A)AC Run is Fun Prešov A (A) 5 44.20 4.00
5 Hanečák, Hanečáková, Knapík, Lajčáková, Laučík, Nováková Tristan Hanečák, Hanečáková, Knapík, Lajčáková, Laučík, Nováková Tristan POWERFIT Podolínec A (A)POWERFIT Podolínec A (A) 6 40.80 5.00
6 Gernátová, Partilová, Vargušová, Pavelka, Kička, Slivka Zara Gernátová, Partilová, Vargušová, Pavelka, Kička, Slivka Zara Atletika ŠPORT HROU Prešov B (B)Atletika ŠPORT HROU Prešov ... 4 37.40 6.00
7 Ferencko, Hotáry, Kuruc, Lutzová, Holásková, Promčák Peter Ferencko, Hotáry, Kuruc, Lutzová, Holásková, Promčák Peter POWERFIT Podolínec B (B)POWERFIT Podolínec B (B) 7 37.30 7.00
8 Ferenc, Danko, Herdický, Morová, Sopúchová, Dankaničová Patrik Ferenc, Danko, Herdický, Morová, Sopúchová, Dankaničová Patrik Atletklub Bajkalská Prešov A (A)Atletklub Bajkalská Prešov ... 8 35.80 8.00
9 Gajdošová, Franková, Anderková, Lisová, Molková, Bartek, Koscelník, Chanáth Ľubica Gajdošová, Franková, Anderková, Lisová, Molková, Bartek, Koscelník, Chanáth Ľubica Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa A (A)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 9 35.00 9.00
10 Maníková, Vasková, Balážová, Nižník, Olejník, Senderák Michaela Maníková, Vasková, Balážová, Nižník, Olejník, Senderák Michaela Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa B (B)Atletický klub ZŠ s MŠ Terň... 10 23.80 10.00
MS Kovaľ, Mirga, Marhefka, Jakubčáková, Pavlíková, Neupauerová Filip Kovaľ, Mirga, Marhefka, Jakubčáková, Pavlíková, Neupauerová Filip POWERFIT Podolínec C (C)POWERFIT Podolínec C (C) 11 34.30
Celkom 11 pretekárov