<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

53. rd International Race Walking Meeting Záhorácka "20"

Borský Mikuláš (4. 6. 2022)

1 km chôdza - Prípravka-chlapci

(so, 4.6.2022 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 101 Benčík MichalBenčík Michal 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 05:38
2 102 Kučera MatúšKučera Matúš 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 06:18
Celkom 2 pretekári

1 km chôdza - Najmladší žiaci

(so, 4.6.2022 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 155 Kara LukášKara Lukáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 07:29
Celkom 1 pretekári

1 km chôdza - Prípravka-dievčata

(so, 4.6.2022 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 109 Holecová SimonaHolecová Simona 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 PB 05:54
2 106 Poláková TeréziaPoláková Terézia 14 14 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 7 06:33
3 104 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 06:35
4 108 Závodská EmaZávodská Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 06:37
5 110 Cintulová TerezaCintulová Tereza 14 14 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 PB 07:09
6 160 Šumáková ElaŠumáková Ela 14 14 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 9 07:18
7 105 Nesnadná VeronikaNesnadná Veronika 13 13 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 07:18
8 107 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 07:21
9 103 Dorazilová VeronikaDorazilová Veronika 14 14 Jednota Orel VyškovJednota Orel Vyškov 4 07:55
10 157 Barešová TamaraBarešová Tamara 15 15 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 08:43
Celkom 10 pretekárov

1 km chôdza - Najmladšie žiačky

(so, 4.6.2022 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 116 Lasicová NinaLasicová Nina 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 05:04
2 117 Adamcová AlicaAdamcová Alica 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 05:20
3 111 Gligorijevic UnaGligorijevic Una 12 12 AK VlasotinceAK Vlasotince 8 05:38
4 113 Prevendar MiaPrevendar Mia 11 11 AK Dynamo Zrinjevac CRWTAK Dynamo Zrinjevac CRWT 10 05:39
5 118 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 05:43
6 121 Sofková NatáliaSofková Natália 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 PB 05:46
7 119 Kolláriková OlíviaKolláriková Olívia 12 12 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 06:12
8 122 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 06:14
9 120 Debnárová TerezaDebnárová Tereza 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 06:24
10 112 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HoličAK Junior Holič 9 06:32
11 115 Zemanová AndreaZemanová Andrea 11 11 Jednota Orel VyškovJednota Orel Vyškov 12 07:00
12 114 Skřivánková NikolaSkřivánková Nikola 12 12 Jednota Orel VyškovJednota Orel Vyškov 11 07:11
Celkom 12 pretekárov

2 km chôdza - Mladší žiaci

(so, 4.6.2022 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 156 Maltarič TimMaltarič Tim 09 09 AK RadovljicaAK Radovljica 1 12:44
Celkom 1 pretekári

2 km chôdza - Mladšie žiačky

(so, 4.6.2022 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 132 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10:03
2 133 Tsianava MariaTsianava Maria 09 09 GréckoGrécko 2 SB 10:54
3 123 Cintulová AgátaCintulová Agáta 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 11:28
4 125 Erneková LauraErneková Laura 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 12:11
5 129 Supeková StelaSupeková Stela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 12:23
6 126 Jovanovic MilaJovanovic Mila 09 09 AK VlasotinceAK Vlasotince 7 12:44
7 130 Tóthová LindaTóthová Linda 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 13:05
8 127 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 8 14:48
9 124 Dorazilová KristýnaDorazilová Kristýna 09 09 Jednota Orel VyškovJednota Orel Vyškov 5 15:00
10 134 Maslínová TamaraMaslínová Tamara 09 09 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 3 PB 15:01
11 131 Zemanová ViktorieZemanová Viktorie 09 09 Jednota Orel VyškovJednota Orel Vyškov 12 15:16
Poznámky:
133 Tsianava Maria ~~~, PZ 132 Pernická Dominika >
Celkom 11 pretekárov

3 km chôdza - Starší žiaci

(so, 4.6.2022 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 136 Pfajfar RokPfajfar Rok 07 07 AK RadovljicaAK Radovljica 8 16:28
2 140 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 16:37
3 138 Topor ČeněkTopor Čeněk 07 07 Jednota Orel VyškovJednota Orel Vyškov 7 16:45
4 141 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 18:03
5 139 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 18:07
6 137 Todorovic DusanTodorovic Dusan 08 08 AK VlasotinceAK Vlasotince 6 18:23
7 135 Pačnik JakaPačnik Jaka 08 08 AK RadovljicaAK Radovljica 22:10
Poznámky:
137 Todorovic Dusan ~~
Celkom 7 pretekárov

3 km chôdza - Staršie žiačky

(so, 4.6.2022 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 148 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 16:31
2 149 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 16:50
3 142 Djikic AndjelaDjikic Andjela 08 08 AK VlasotinceAK Vlasotince 8 17:31
4 151 Supeková SofiaSupeková Sofia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 17:54
5 143 Harež MilenaHarež Milena 08 08 UKS Maraton-Korzeniowski.pl BieruňUKS Maraton-Korzeniowski.pl... 9 18:11
6 150 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 18:26
7 145 Jovanovic MarijaJovanovic Marija 08 08 AK VlasotinceAK Vlasotince 11 18:47
8 153 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 19:01
9 146 Ristic TeodoraRistic Teodora 08 08 AK VlasotinceAK Vlasotince 12 19:25
10 152 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 19:26
11 144 Hrabovská ViktóriaHrabovská Viktória 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 21:03
12 154 Ritková AlexandraRitková Alexandra 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 21:09
13 147 Sidor EmíliaSidor Emília 08 08 UKS Maraton-Korzeniowski.pl BieruňUKS Maraton-Korzeniowski.pl... 13 22:09
Poznámky:
147 Sidor Emília ~ 146 Ristic Teodora ~
Celkom 13 pretekárov

5 km chôdza - Dorastenci

(so, 4.6.2022 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 67 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 23:38
2 66 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 23:56
Poznámky:
67 Krestianko Filip ~>
Celkom 2 pretekári

5 km chôdza - Veteráni

(so, 4.6.2022 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 96 Zámečník PeterZámečník Peter 74 74 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 27:11
2 97 Malík OndrejMalík Ondrej 61 61 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 28:14
3 83 Graberec IvanGraberec Ivan 64 64 AK Svetice CRWTAK Svetice CRWT 5 29:42
4 88 Lackovič BorisLackovič Boris 82 82 AK Dinamo Zrinjevac CRWTAK Dinamo Zrinjevac CRWT 9 29:54
5 91 Penolazzi ClaudioPenolazzi Claudio 55 55 Centro Lazzio InternationaleCentro Lazzio Internationale 11 30:02
6 84 Haubrih ŽelimirHaubrih Želimir 63 63 AK Dinamo Zrinjevac CRWTAK Dinamo Zrinjevac CRWT 6 30:24
7 98 Herman ZbynekHerman Zbynek 69 69 TJ Lokomotiva BreclavTJ Lokomotiva Breclav 14 30:31
8 85 Janouček JiříJanouček Jiří 51 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 33:09
9 4 Tanchev StanislavTanchev Stanislav 75 75 BulharskoBulharsko 12 33:38
10 92 Tadič MladenTadič Mladen 59 59 AK Dinamo ZrinjevacAK Dinamo Zrinjevac 12 35:15
11 95 Toporek MartinToporek Martin 61 61 ZnojmoZnojmo 13 38:05
12 82 Dostalík VáclavDostalík Václav 40 40 AK OlomoucAK Olomouc 4 41:32
13 81 Andreoti PiergiorgioAndreoti Piergiorgio 40 40 Centro Lazio InternationaleCentro Lazio Internationale 3 42:28
14 87 Kovář RostislavKovář Rostislav 51 51 AK OlomoucAK Olomouc 8 43:14
89 Malecki WademarMalecki Wademar 58 58 UKS Maraton-Korzeniowski.pl BieruňUKS Maraton-Korzeniowski.pl... 10 DNF
Poznámky:
82 Dostalík Václav > 85 Janouček Jiří >
Celkom 15 pretekárov

5 km chôdza - Dorastenky

(so, 4.6.2022 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 57 Franklová AlzbětaFranklová Alzběta 05 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26:39
2 59 Pittnerová AdélaPittnerová Adéla 06 06 TJ Vrchlabí Smola KonstrukceTJ Vrchlabí Smola Konstrukce 5 27:13
3 64 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29:18
4 60 Plešáková MichaelaPlešáková Michaela 05 05 TJ Sokol České BudějoviceTJ Sokol České Budějovice 6 32:56
5 58 Krpan JosipaKrpan Josipa 06 06 AK Dinamo Zrinjevac CRWTAK Dinamo Zrinjevac CRWT 4 34:29
6 52 Furchová NikolaFurchová Nikola 06 06 TJ Lokomotiva BreclavTJ Lokomotiva Breclav 8 36:35
62 Reicht TamaraReicht Tamara 05 05 AD ŠtajerskaAD Štajerska 7 DNF
Poznámky:
62 Reicht Tamara ~
Celkom 7 pretekárov

5 km chôdza - Veteránky

(so, 4.6.2022 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 75 Sleziona KaratzynaSleziona Karatzyna 70 70 UKS Maraton-Korzeniowski.pl BieruňUKS Maraton-Korzeniowski.pl... 5 29:21
2 69 Kolasa AgnieszkaKolasa Agnieszka 72 72 PoľskoPoľsko 3 30:48
3 79 Černá DanaČerná Dana 73 73 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 31:33
4 76 Vranková IvanaVranková Ivana 74 74 Jednota Orel VyškovJednota Orel Vyškov 6 31:56
5 71 Lisiecka AngelikaLisiecka Angelika 74 74 PoľskoPoľsko 4 35:37
77 Ziólkowska KatarzynaZiólkowska Katarzyna 81 81 PoľskoPoľsko 7 DNF
Celkom 6 pretekárov

10 km chôdza - Muži

(so, 4.6.2022 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Černý DominikČerný Dominik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:41:37
2 5 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:42:03
3 11 Hlaváč VítHlaváč Vít 97 97 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 3 SB 0:42:18
4 15 Tóth NorbertTóth Norbert 01 01 MaďarskoMaďarsko 5 0:46:38
5 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:47:37
6 17 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 0:47:57
7 3 Rízek MilanRízek Milan 78 78 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 0:49:12
8 12 Gdula LukášGdula Lukáš 91 91 Hviezda Pardubice z.s.Hviezda Pardubice z.s. 4 0:49:39
9 18 Machník ĽubošMachník Ľuboš 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 0:51:45
10 19 Poláček MilanPoláček Milan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 0:57:40
11 2 Dumitru FlorinDumitru Florin 74 74 KanadaKanada 10 1:02:01
Poznámky:
15 Tóth Norbert PZ 2 Dumitru Florin PZ 12 >> 16 >~
Celkom 11 pretekárov

10 km chôdza - Juniori

(so, 4.6.2022 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 42 Morávek JaromírMorávek Jaromír 03 03 AC Škoda PlzeňAC Škoda Plzeň 4 0:44:21
2 45 Papastergioy AndreasPapastergioy Andreas 03 03 GréckoGrécko 1 SB 0:45:42
3 47 Hanyk RomanHanyk Roman 04 04 AC TurnovAC Turnov 2 0:53:40
4 43 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:57:10
Poznámky:
47 Hanyk Roman PZ 43 >
Celkom 4 pretekári

10 km chôdza - Ženy

(so, 4.6.2022 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 30 Olyanovska LyudmilaOlyanovska Lyudmila 93 93 UkrajinaUkrajina 2 0:42:57
2 25 Schevchuk HannaSchevchuk Hanna 96 96 UkrajinaUkrajina 14 0:44:19
3 23 Mirotvortseva JekaterinaMirotvortseva Jekaterina 02 02 EstónskoEstónsko 12 0:46:55
4 34 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:48:11
5 21 Durdiaková TerezaDurdiaková Tereza 91 91 Universita BrnoUniversita Brno 10 0:48:19
6 35 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:50:12
7 37 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:51:24
8 22 Koval IrinaKoval Irina 99 99 UkrajinaUkrajina 11 0:51:38
9 38 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:52:26
10 24 Savicevic TijanaSavicevic Tijana 94 94 AAK NisAAK Nis 13 0:53:01
11 39 Hačundová EmaHačundová Ema 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:54:01
12 40 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:55:35
13 27 Torma AnettTorma Anett 84 84 MaďarskoMaďarsko 15 0:56:44
Poznámky:
27 Torma Anett PZ 40 >~
Celkom 13 pretekárov

10 km chôdza - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Karlsen Bekkestad MarenKarlsen Bekkestad Maren 03 03 Sturla IFSturla IF 1 0:51:06
2 55 Hlaváčová KláraHlaváčová Klára 03 03 A.C. Tepo KladnodnoA.C. Tepo Kladnodno 3 0:54:17
3 53 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:55:09
4 50 Nedeljkovic AnjaNedeljkovic Anja 03 03 AK KruševacAK Kruševac 7 0:56:24
5 48 Antic TanjaAntic Tanja 04 04 AK DubocicaAK Dubocica 5 0:59:34
6 159 Pittnerová TerezaPittnerová Tereza 04 04 TJ Vrchlabí Smola KonstrukceTJ Vrchlabí Smola Konstrukce 8 1:04:18
7 49 Danilovic UnaDanilovic Una 03 03 AK PirotAK Pirot 6 1:05:44
8 56 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 1:05:56
Poznámky:
51 >~
Celkom 8 pretekárov