<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ najmladšieho žiactva 2. skupina

Žiar nad Hronom (14. 9. 2022)

50 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 14.9.2022 - 16:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.86 20.00
2 175 Lichtner FilipLichtner Filip 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 07.98 19.00
3 173 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 PB 08.05 18.00
4 178 Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 08.26 17.00
5 182 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.62 11.00
6 178 Králik LukášKrálik Lukáš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 08.77 9.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 14.9.2022 - 16:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.58 14.00
2 180 Mesároš RichardMesároš Richard 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.60 12.00
3 194 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.74 10.00
4 177 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.81 7.50
5 183 Salva JakubSalva Jakub 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.02 4.00
6 180 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.03 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 14.9.2022 - 16:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.82 6.00
2 172 Leka AdamLeka Adam 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.13 2.00
3 176 Frayne SamuelFrayne Samuel 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.15 1.00
4 184 Masár DominikMasár Dominik 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.31
5 193 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 09.33
6 182 Petráš PatrikPetráš Patrik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 14.9.2022 - 16:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Baťala BranislavBaťala Branislav 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.55 15.50
2 173 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 08.81 7.50
3 184 Ďuriš MatejĎuriš Matej 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.83 5.00
4 Kóňa ŠimonKóňa Šimon 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.03
5 178 Bédi PeterBédi Peter 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.05
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 14.9.2022 - 16:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 194 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.59 13.00
2 183 Košarišťan AdamKošarišťan Adam 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.33
3 181 Rašner MichalRašner Michal 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 09.36
4 175 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 09.68
5 183 Kútik AdriánKútik Adrián 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.90
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (st, 14.9.2022 - 16:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 181 Támorský SamuelTámorský Samuel 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.36
2 180 Grznár MatejGrznár Matej 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.55 15.50
3 182 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.37
4 175 Kútik KristiánKútik Kristián 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.38
Nagy MartinNagy Martin 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.86 20.00
2 175 Lichtner FilipLichtner Filip 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 07.98 19.00
3 173 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 PB 08.05 18.00
4 178 Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 08.26 17.00
5 181 Támorský SamuelTámorský Samuel 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.36
6 172 Baťala BranislavBaťala Branislav 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.55 15.50
6 180 Grznár MatejGrznár Matej 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.55 15.50
8 181 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.58 14.00
9 194 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.59 13.00
10 180 Mesároš RichardMesároš Richard 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.60 12.00
11 182 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.62 11.00
12 194 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.74 10.00
13 178 Králik LukášKrálik Lukáš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 08.77 9.00
14 177 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.81 7.50
14 173 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 08.81 7.50
16 174 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.82 6.00
17 184 Ďuriš MatejĎuriš Matej 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.83 5.00
18 183 Salva JakubSalva Jakub 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.02 4.00
19 180 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.03 3.00
20 172 Leka AdamLeka Adam 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.13 2.00
21 176 Frayne SamuelFrayne Samuel 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.15 1.00
22 184 Masár DominikMasár Dominik 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.31
23 193 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 09.33
23 183 Košarišťan AdamKošarišťan Adam 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.33
25 181 Rašner MichalRašner Michal 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 09.36
26 175 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 09.68
27 182 Petráš PatrikPetráš Patrik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.70
28 Kóňa ŠimonKóňa Šimon 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.03
29 178 Bédi PeterBédi Peter 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.05
30 182 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.37
31 183 Kútik AdriánKútik Adrián 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.90
32 175 Kútik KristiánKútik Kristián 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.38
Nagy MartinNagy Martin 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS

50 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 14.9.2022 - 17:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 173 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 07.85 20.00
2 174 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 08.09 19.00
3 182 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.22 18.00
4 172 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 08.40 16.00
5 176 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 08.45 14.00
6 175 Kompasová KristínaKompasová Kristína 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.75 10.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 14.9.2022 - 17:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Mokrá NelaMokrá Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.92 8.00
2 183 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 08.94 6.50
3 194 Urgelová HannahUrgelová Hannah 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 08.99 5.00
4 177 Dimitriu MiaDimitriu Mia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.13 4.00
5 176 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.28
Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 14.9.2022 - 17:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 08.94 6.50
2 179 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 09.14 3.00
3 172 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.20 2.00
4 175 Tučeková VeronikaTučeková Veronika 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.42
5 181 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.53
6 174 Pepichová NikolaPepichová Nikola 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.68
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 14.9.2022 - 17:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.65
2 178 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.75
3 183 Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.76
4 180 Inštitoris EsterInštitoris Ester 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.82
5 178 Verešová LujzaVerešová Lujza 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.18
6 177 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.23
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 14.9.2022 - 17:40) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 184 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.73 11.00
2 193 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 PB 10.01
3 183 Salayová ElissaSalayová Elissa 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.10
4 173 Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.71
5 181 Štefanková NatálieŠtefanková Natálie 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.16
Hrmová SabinaHrmová Sabina 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (st, 14.9.2022 - 17:40) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 179 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.38 17.00
2 Kutunská AlanaKutunská Alana 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.44 15.00
3 193 Kostorová SáraKostorová Sára 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.49 13.00
4 184 Kostorová StelaKostorová Stela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.89 9.00
5 180 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.27 1.00
Vizváryová LuciaVizváryová Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (st, 14.9.2022 - 17:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 176 Kurčíková DorotaKurčíková Dorota 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.70
2 193 Kotryová LuciaKotryová Lucia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.76
3 181 Mokrošová DorotaMokrošová Dorota 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.08
4 177 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.40
Mutkovičová AmiaMutkovičová Amia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNS
Václavová NinkaVáclavová Ninka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (st, 14.9.2022 - 17:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.66 12.00
MS 176 Tököliova NinaTököliova Nina 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.45
3 182 Bakšová Nella SofiaBakšová Nella Sofia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.59
4= 175 Dekýšová Sarah AlžbetaDekýšová Sarah Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.77
4= 174 Majerová KarolínaMajerová Karolína 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.77
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 173 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 07.85 20.00
2 174 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 08.09 19.00
3 182 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.22 18.00
4 179 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.38 17.00
5 172 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 08.40 16.00
6 Kutunská AlanaKutunská Alana 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.44 15.00
7 176 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 08.45 14.00
8 193 Kostorová SáraKostorová Sára 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.49 13.00
9 181 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.66 12.00
10 184 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.73 11.00
11 175 Kompasová KristínaKompasová Kristína 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.75 10.00
12 184 Kostorová StelaKostorová Stela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.89 9.00
13 195 Mokrá NelaMokrá Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.92 8.00
14 183 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 08.94 6.50
14 184 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 08.94 6.50
16 194 Urgelová HannahUrgelová Hannah 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 08.99 5.00
17 177 Dimitriu MiaDimitriu Mia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.13 4.00
18 179 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 09.14 3.00
19 172 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.20 2.00
20 180 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.27 1.00
21 176 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.28
22 175 Tučeková VeronikaTučeková Veronika 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.42
23 176 Tököliova NinaTököliova Nina 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.45
24 181 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.53
25 182 Bakšová Nella SofiaBakšová Nella Sofia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.59
26 175 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.65
27 174 Pepichová NikolaPepichová Nikola 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.68
28 176 Kurčíková DorotaKurčíková Dorota 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.70
29 178 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.75
30 183 Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.76
30 193 Kotryová LuciaKotryová Lucia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.76
32 175 Dekýšová Sarah AlžbetaDekýšová Sarah Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.77
32 174 Majerová KarolínaMajerová Karolína 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.77
34 180 Inštitoris EsterInštitoris Ester 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.82
35 193 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 PB 10.01
36 181 Mokrošová DorotaMokrošová Dorota 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.08
37 183 Salayová ElissaSalayová Elissa 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.10
38 178 Verešová LujzaVerešová Lujza 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.18
39 177 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.23
40 177 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.40
41 173 Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.71
42 181 Štefanková NatálieŠtefanková Natálie 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.16
Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNS
Hrmová SabinaHrmová Sabina 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 DNS
Vizváryová LuciaVizváryová Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 DNS
Mutkovičová AmiaMutkovičová Amia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNS
Václavová NinkaVáclavová Ninka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 14.9.2022 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 173 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:02.94 20.00
2 194 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:03.74 19.00
3 178 Králik LukášKrálik Lukáš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:04.01 18.00
4 172 Baťala BranislavBaťala Branislav 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 2:07.27 17.00
5 183 Salva JakubSalva Jakub 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 2:08.86 16.00
6 182 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:10.41 15.00
7 180 Mesároš RichardMesároš Richard 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:11.41 14.00
8 184 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:12.75 13.00
9 177 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 2:22.42 8.00
10 175 Lichtner FilipLichtner Filip 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 2:24.07 5.00
11 181 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:24.53 3.00
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (st, 14.9.2022 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 176 Frayne SamuelFrayne Samuel 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:20.26 10.00
2 174 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:21.31 9.00
3 193 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 2:22.85 7.00
4 181 Rašner MichalRašner Michal 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 PB 2:29.40
5 172 Leka AdamLeka Adam 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:33.12
6 175 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 2:35.56
7 180 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:40.69
8 184 Masár DominikMasár Dominik 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 2:42.82
9 183 Kútik AdriánKútik Adrián 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 PB 3:00.90
10 182 Petráš PatrikPetráš Patrik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 3:02.88
11 178 Bédi PeterBédi Peter 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 3:04.66
Celkom 11 pretekárov
Beh 03 (st, 14.9.2022 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 178 Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:14.06 12.00
MS 181 Támorský SamuelTámorský Samuel 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 2:15.26
3 194 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:16.03 11.00
4 183 Košarišťan AdamKošarišťan Adam 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:23.19 6.00
5 184 Ďuriš MatejĎuriš Matej 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:24.30 4.00
6 173 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 10 2:25.11 2.00
7 180 Grznár MatejGrznár Matej 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:28.01 1.00
8 182 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:33.32
9 175 Kútik KristiánKútik Kristián 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 3:09.05
Nagy MartinNagy Martin 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 DNS
Kóňa ŠimonKóňa Šimon 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 173 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:02.94 20.00
2 194 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:03.74 19.00
3 178 Králik LukášKrálik Lukáš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:04.01 18.00
4 172 Baťala BranislavBaťala Branislav 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 2:07.27 17.00
5 183 Salva JakubSalva Jakub 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 2:08.86 16.00
6 182 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:10.41 15.00
7 180 Mesároš RichardMesároš Richard 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:11.41 14.00
8 184 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:12.75 13.00
9 178 Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:14.06 12.00
10 181 Támorský SamuelTámorský Samuel 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 2:15.26
11 194 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:16.03 11.00
12 176 Frayne SamuelFrayne Samuel 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 2:20.26 10.00
13 174 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:21.31 9.00
14 177 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 2:22.42 8.00
15 193 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 2:22.85 7.00
16 183 Košarišťan AdamKošarišťan Adam 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:23.19 6.00
17 175 Lichtner FilipLichtner Filip 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 2:24.07 5.00
18 184 Ďuriš MatejĎuriš Matej 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:24.30 4.00
19 181 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:24.53 3.00
20 173 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 10 2:25.11 2.00
21 180 Grznár MatejGrznár Matej 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:28.01 1.00
22 181 Rašner MichalRašner Michal 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 PB 2:29.40
23 172 Leka AdamLeka Adam 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:33.12
24 182 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:33.32
25 175 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 2:35.56
26 180 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:40.69
27 184 Masár DominikMasár Dominik 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 2:42.82
28 183 Kútik AdriánKútik Adrián 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 PB 3:00.90
29 182 Petráš PatrikPetráš Patrik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 3:02.88
30 178 Bédi PeterBédi Peter 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 3:04.66
31 175 Kútik KristiánKútik Kristián 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 3:09.05
Nagy MartinNagy Martin 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 DNS
Kóňa ŠimonKóňa Šimon 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 14.9.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 172 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:02.39 20.00
2 173 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 2:04.17 19.00
3 174 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 2:09.25 18.00
4 175 Kompasová KristínaKompasová Kristína 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 2:11.81 17.00
5 181 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 PB 2:16.98 15.00
6 176 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:19.84 14.00
7 177 Dimitriu MiaDimitriu Mia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 2:20.11 13.00
8 178 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:23.56 12.00
9 182 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 2:27.31 8.00
10 179 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:29.96 7.00
11 180 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:30.93 5.00
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (st, 14.9.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 184 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 2:26.43 9.00
2 194 Urgelová HannahUrgelová Hannah 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 2:30.52 6.00
3 193 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 2:32.55 4.00
4 176 Kurčíková DorotaKurčíková Dorota 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 PB 2:33.76 3.00
5 181 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:36.43
6 179 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 PB 2:37.63
7 195 Mokrá NelaMokrá Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 2:38.14
8 183 Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:38.40
9 172 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:39.28
10 180 Inštitoris EsterInštitoris Ester 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:41.93
11 175 Tučeková VeronikaTučeková Veronika 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 2:43.95
Celkom 11 pretekárov
Beh 03 (st, 14.9.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 184 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 2:16.82 16.00
2 193 Kostorová SáraKostorová Sára 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 2:25.14 11.00
3 178 Verešová LujzaVerešová Lujza 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 2:36.40
4 174 Pepichová NikolaPepichová Nikola 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 2:45.16
5 177 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 2:46.20
6 175 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 2:46.88
7 176 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 2:58.68
8 181 Štefanková NatálieŠtefanková Natálie 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 3:04.53
9 173 Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 3:06.00
183 Salayová ElissaSalayová Elissa 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 DNF
Celkom 10 pretekárov
Beh 04 (st, 14.9.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 184 Kostorová StelaKostorová Stela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:25.97 10.00
2 183 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:35.03 2.00
3 181 Mokrošová DorotaMokrošová Dorota 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:35.30 1.00
4 175 Dekýšová Sarah AlžbetaDekýšová Sarah Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:36.37
5 193 Kotryová LuciaKotryová Lucia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:42.20
6 177 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:46.59
7 174 Majerová KarolínaMajerová Karolína 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:55.98
8 182 Bakšová Nella SofiaBakšová Nella Sofia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:56.46
Kutunská AlanaKutunská Alana 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
176 Tököliova NinaTököliova Nina 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 DNF
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 172 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:02.39 20.00
2 173 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 2:04.17 19.00
3 174 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 2:09.25 18.00
4 175 Kompasová KristínaKompasová Kristína 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 2:11.81 17.00
5 184 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 2:16.82 16.00
6 181 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 PB 2:16.98 15.00
7 176 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:19.84 14.00
8 177 Dimitriu MiaDimitriu Mia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 2:20.11 13.00
9 178 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:23.56 12.00
10 193 Kostorová SáraKostorová Sára 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 2:25.14 11.00
11 184 Kostorová StelaKostorová Stela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:25.97 10.00
12 184 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 2:26.43 9.00
13 182 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 2:27.31 8.00
14 179 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:29.96 7.00
15 194 Urgelová HannahUrgelová Hannah 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 2:30.52 6.00
16 180 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:30.93 5.00
17 193 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 2:32.55 4.00
18 176 Kurčíková DorotaKurčíková Dorota 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 PB 2:33.76 3.00
19 183 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:35.03 2.00
20 181 Mokrošová DorotaMokrošová Dorota 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:35.30 1.00
21 175 Dekýšová Sarah AlžbetaDekýšová Sarah Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:36.37
22 178 Verešová LujzaVerešová Lujza 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 2:36.40
23 181 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:36.43
24 179 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 PB 2:37.63
25 195 Mokrá NelaMokrá Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 2:38.14
26 183 Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:38.40
27 172 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:39.28
28 180 Inštitoris EsterInštitoris Ester 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:41.93
29 193 Kotryová LuciaKotryová Lucia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:42.20
30 175 Tučeková VeronikaTučeková Veronika 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 2:43.95
31 174 Pepichová NikolaPepichová Nikola 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 2:45.16
32 177 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 2:46.20
33 177 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:46.59
34 175 Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 2:46.88
35 174 Majerová KarolínaMajerová Karolína 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:55.98
36 182 Bakšová Nella SofiaBakšová Nella Sofia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:56.46
37 176 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 2:58.68
38 181 Štefanková NatálieŠtefanková Natálie 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 3:04.53
39 173 Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 3:06.00
183 Salayová ElissaSalayová Elissa 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 DNF
Kutunská AlanaKutunská Alana 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
176 Tököliova NinaTököliova Nina 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 DNF

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(st, 14.9.2022 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 175 Lichtner FilipLichtner Filip
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 21 PB 393 +0.6 m/s 346  0,80 383  0,90 393  0,60 393 20.00
2 184 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 15 PB 392 +0.6 m/s 380  0,20 392  0,60 376  0,90 392 19.00
MS 181 Támorský SamuelTámorský Samuel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 32 PB 384 +0.2 m/s 363  0,20 359  0,90 384  0,20 384
4 178 Kisantal MatúšKisantal Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 12 PB 379 +0.1 m/s 379  0,10 377  0,20 370  0,60 379 18.00
5 172 Baťala BranislavBaťala Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 1 PB 377 +0.2 m/s 377  0,20 349  0,20 373  0,60 377 17.00
6 194 Vvong MarcosVvong Marcos
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 33 PB 365 +0.1 m/s 365  0,10 350  0,60 346  0,90 365 16.00
7 182 Nagy DominikNagy Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 24 PB 364 +0.5 m/s 327  0,20 x 364  0,50 364 15.00
8 184 Ďuriš MatejĎuriš Matej
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 5 PB 362 +0.2 m/s 362  0,20 344  0,30 349  0,10 362 14.00
9 173 Capuliak DamiánCapuliak Damián
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
12 12 4 PB 360 +0.2 m/s 344  0,60 350  0,30 360  0,20 360 13.00
10 177 Hanzel MatúšHanzel Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 10 PB 353 +0.6 m/s 346  0,50 344  0,90 353  0,60 353 12.00
11 194 Psota DavidPsota David
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 27 PB 352 +0.2 m/s 320  0,30 x 352  0,20 352 11.00
12 181 Gabula MichalGabula Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 8 PB 346 +0.0 m/s 335  0,20 333  0,20 346  0,00 346 10.00
13 180 Mesároš RichardMesároš Richard
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 23 PB 340 +0.5 m/s 332  0,20 329  0,60 340  0,50 340 9.00
14 183 Salva JakubSalva Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 30 PB 340 +0.9 m/s 340  0,90 317  0,80 289  0,20 340 8.00
15 178 Králik LukášKrálik Lukáš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 16 PB 338 +0.9 m/s 338  0,90 332  0,20 333  0,20 338 7.00
16 172 Leka AdamLeka Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 20 PB 322 +0.2 m/s 301  0,30 322  0,20 308  0,60 322 6.00
17 176 Frayne SamuelFrayne Samuel
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 7 PB 320 +0.2 m/s 320  0,20 312  0,20 275  0,20 320 5.00
18 180 Kramár SimonKramár Simon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 17 PB 319 +0.8 m/s 319  0,80 288  0,60 256  0,20 319 4.00
19 181 Rašner MichalRašner Michal
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
11 11 29 PB 318 +0.2 m/s 310  0,20 285  0,30 318  0,20 318 3.00
20 174 Hvozdík JurajHvozdík Juraj
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 11 PB 311 +0.6 m/s 311  0,60 309  0,90 308  0,20 311 2.00
21 173 Seko AdriánSeko Adrián
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
13 13 31 PB 303 +0.6 m/s 294  0,30 290  0,80 303  0,60 303 1.00
22 180 Grznár MatejGrznár Matej
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 9 PB 301 +0.5 m/s 301  0,50 289  0,60 x 301
23 184 Masár DominikMasár Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 22 PB 288 +0.6 m/s 240  0,90 288  0,90 288  0,60 288
24 183 Košarišťan AdamKošarišťan Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 14 PB 287 +0.6 m/s 281  0,50 287  0,60 260  0,30 287
25 175 Rašner MaximRašner Maxim
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
14 14 28 PB 286 +0.2 m/s 281  0,30 286  0,20 270  0,50 286
26 182 Fábry TomášFábry Tomáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 6 PB 279 +0.3 m/s 279  0,30 246  0,90 249  0,60 279
27 182 Petráš PatrikPetráš Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 26 PB 278 +0.2 m/s 278  0,20 277  0,30 261  0,30 278
28 178 Bédi PeterBédi Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 2 PB 263 +0.2 m/s x x 263  0,20 263
29 Kóňa ŠimonKóňa Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 13 PB 248 +0.2 m/s 248  0,20 213  0,60 223  0,60 248
30 193 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
14 14 3 PB 245 +0.3 m/s x 245  0,30 232  0,30 245
31 183 Kútik AdriánKútik Adrián
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 18 PB 220 +0.2 m/s 220  0,20 213  0,60 206  0,30 220
32 175 Kútik KristiánKútik Kristián
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 19 PB 210 +0.2 m/s 210  0,20 x x 210
Nagy MartinNagy Martin
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 25 DNS
Celkom 33 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(st, 14.9.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 182 Paučová NicolePaučová Nicole
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 30 PB 412 +0.2 m/s 385  0,50 412  0,20 398  0,20 412 20.00
2 193 Kostorová SáraKostorová Sára
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 16 PB 394 +0.6 m/s 384  0,20 376  0,20 394  0,60 394 19.00
3 173 Jelžová EmmaJelžová Emma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 12 PB 387 +0.2 m/s 379  0,20 387  0,20 378  0,20 387 18.00
4 Kutunská AlanaKutunská Alana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 20 PB 387 +0.1 m/s 340  0,20 354  0,60 387  0,10 387 17.00
5 176 Michaličková NinaMichaličková Nina
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 22 PB 380 +0.2 m/s 378  0,60 380  0,20 380  0,20 380 16.00
6 172 Halmešová NellyHalmešová Nelly
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 8 PB 360 +0.4 m/s 360  0,40 345  0,50 355  0,60 360 15.00
7 177 Dimitriu MiaDimitriu Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 6 PB 359 +0.2 m/s 302  0,60 330  0,60 359  0,20 359 14.00
8 174 Homolová SaraHomolová Sara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 9 PB 353 +0.6 m/s 325  0,20 353  0,60 348  0,30 353 13.00
9 184 Bakayová EmaBakayová Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 1 PB 352 +0.1 m/s 348  0,50 352  0,10 337  0,50 352 12.00
10 181 Víťazková HankaVíťazková Hanka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 44 PB 347 +0.8 m/s 347  0,80 322  0,30 328  0,20 347 11.00
11 179 Miklová SabinaMiklová Sabina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 24 PB 344 +0.6 m/s 326  0,20 344  0,60 334  0,20 344 10.00
12 195 Mokrá NelaMokrá Nela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 25 PB 328 +0.5 m/s 325  0,60 328  0,50 287  0,20 328 9.00
13 175 Kompasová KristínaKompasová Kristína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 14 PB 320 +0.3 m/s 297  0,20 320  0,30 312  0,60 320 8.00
14 175 Tučeková VeronikaTučeková Veronika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 39 PB 306 +0.8 m/s 306  0,80 x 281  0,70 306 7.00
15 174 Pepichová NikolaPepichová Nikola
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 31 PB 303 +0.5 m/s x 303  0,50 300  0,90 303 6.00
16 184 Kostorová StelaKostorová Stela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 17 PB 302 +0.2 m/s 293  0,60 292  0,30 302  0,20 302 5.00
MS 176 Tököliova NinaTököliova Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 38 PB 300 +0.2 m/s 300  0,20 274  0,50 282  0,20 300
18 193 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
12 12 33 PB 298 +0.2 m/s 286  0,20 298  0,20 290  0,30 298 4.00
19 178 Paššáková MarínaPaššáková Marína
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 29 PB 297 +0.3 m/s 280  0,10 297  0,30 246  0,30 297 3.00
20 177 Sporná AlexandraSporná Alexandra
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 35 PB 296 +0.1 m/s 296  0,10 276  0,30 288  0,60 296 2.00
21 179 Ondrejková HanaOndrejková Hana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
14 14 27 PB 293 +0.2 m/s 255  0,60 249  0,90 293  0,20 293 1.00
22 173 Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 7 PB 292 +0.5 m/s 292  0,50 226  0,30 283  0,20 292
23 180 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 46 PB 292 +0.3 m/s 282  0,20 x 292  0,30 292
24 194 Urgelová HannahUrgelová Hannah
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 40 PB 289 +0.3 m/s 280  0,20 289  0,30 280  0,70 289
25 183 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 36 PB 289 +0.2 m/s 272  0,30 289  0,20 276  0,10 289
26 183 Brezinová LilianaBrezinová Liliana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 3 PB 288 +0.3 m/s 288  0,30 275  0,60 245  0,30 288
27 178 Verešová LujzaVerešová Lujza
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 43 PB 287 +0.2 m/s 266  0,90 287  0,20 274  0,90 287
28 181 Mokrošová DorotaMokrošová Dorota
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 PB 286 +0.5 m/s 279  0,60 281  0,60 286  0,50 286
29 175 Dekýšová Sarah AlžbetaDekýšová Sarah Alžbeta
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 5 PB 282 +0.3 m/s 260  0,30 267  0,10 282  0,30 282
30 176 Kurčíková DorotaKurčíková Dorota
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 19 PB 280 +0.6 m/s 257  0,30 264  0,50 280  0,60 280
31 176 Vavrová SofiaVavrová Sofia
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 42 PB 279 +0.3 m/s 256  0,20 279  0,30 263  0,20 279
32 172 Kollárová NikolKollárová Nikol
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 13 PB 277 +0.3 m/s x 277  0,30 275  0,60 277
33 174 Majerová KarolínaMajerová Karolína
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 21 PB 275 +0.6 m/s 241  0,30 x 275  0,60 275
34 193 Kotryová LuciaKotryová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 18 PB 274 +0.3 m/s 274  0,30 270  0,50 273  0,20 274
35 181 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 32 PB 272 +0.3 m/s 255  0,30 272  0,30 x 272
36 177 Ondríková LuciaOndríková Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 28 PB 269 +0.3 m/s 269  0,30 265  0,30 251  0,60 269
37 175 Michlerová EliškaMichlerová Eliška
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 23 PB 257 +0.6 m/s 257  0,60 250  0,30 229  0,50 257
38 184 Kóňová SáraKóňová Sára
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 15 PB 255 +0.3 m/s 255  0,30 228  0,30 194  0,30 255
39 182 Bakšová Nella SofiaBakšová Nella Sofia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 2 PB 251 +0.3 m/s 251  0,30 x 231  0,50 251
40 181 Štefanková NatálieŠtefanková Natálie
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 37 PB 245 +0.6 m/s 234  0,20 243  0,60 245  0,60 245
41 180 Inštitoris EsterInštitoris Ester
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 11 PB 244 +0.3 m/s x 223  0,30 244  0,30 244
42 183 Salayová ElissaSalayová Elissa
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 34 PB 243 +0.3 m/s 243  0,30 220  0,30 237  0,20 243
Vizváryová LuciaVizváryová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 45 DNS
Václavová NinkaVáclavová Ninka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 41 DNS
Mutkovičová AmiaMutkovičová Amia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 26 DNS
Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 4 DNS
Hrmová SabinaHrmová Sabina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 10 DNS
Celkom 47 pretekárov

Hod vortexom - Najmladší žiaci

(st, 14.9.2022 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 176 Frayne SamuelFrayne Samuel
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 7 PB 34.36 34.36 34.36 20.00
2 172 Baťala BranislavBaťala Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 1 PB 31.11 31.11 31.11 19.00
3 175 Lichtner FilipLichtner Filip
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 21 PB 30.06 30.06 30.06 18.00
4 194 Vvong MarcosVvong Marcos
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 33 PB 29.30 29.30 29.30 17.00
5 182 Nagy DominikNagy Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 24 PB 28.62 28.62 28.62 16.00
6 178 Králik LukášKrálik Lukáš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 16 PB 28.51 28.51 28.51 15.00
7 194 Psota DavidPsota David
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 27 PB 26.18 26.18 26.18 14.00
8 184 Masár DominikMasár Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 22 PB 25.90 25.90 25.90 13.00
9 173 Capuliak DamiánCapuliak Damián
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
12 12 4 PB 25.80 25.80 25.80 12.00
10 180 Grznár MatejGrznár Matej
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 9 PB 24.84 24.84 24.84 11.00
11 178 Kisantal MatúšKisantal Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 12 PB 24.53 24.53 24.53 10.00
12 193 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
14 14 3 PB 24.21 24.21 24.21 9.00
13 184 Ďuriš MatejĎuriš Matej
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 5 PB 23.78 23.78 23.78 8.00
14 184 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 15 PB 23.64 23.64 23.64 7.00
15 177 Hanzel MatúšHanzel Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 10 PB 23.35 23.35 23.35 6.00
16 183 Salva JakubSalva Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 30 PB 22.03 22.03 22.03 5.00
17 174 Hvozdík JurajHvozdík Juraj
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 11 PB 21.51 21.51 21.51 4.00
MS 181 Támorský SamuelTámorský Samuel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 32 PB 20.91 20.91 20.91
19 178 Bédi PeterBédi Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 2 PB 19.71 19.71 19.71 3.00
20 181 Gabula MichalGabula Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 8 PB 19.60 19.60 19.60 2.00
21 172 Leka AdamLeka Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 20 PB 18.80 18.80 18.80 1.00
22 175 Rašner MaximRašner Maxim
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
14 14 28 PB 17.05 17.05 17.05
23 173 Seko AdriánSeko Adrián
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
13 13 31 PB 17.02 17.02 17.02
24 180 Mesároš RichardMesároš Richard
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 23 PB 16.46 16.46 16.46
25 182 Petráš PatrikPetráš Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 26 PB 16.40 16.40 16.40
26 180 Kramár SimonKramár Simon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 17 PB 15.89 15.89 15.89
27 Kóňa ŠimonKóňa Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 13 PB 15.78 15.78 15.78
28 181 Rašner MichalRašner Michal
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
11 11 29 PB 15.15 15.15 15.15
29 183 Kútik AdriánKútik Adrián
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 18 PB 13.30 13.30 13.30
30 183 Košarišťan AdamKošarišťan Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 14 PB 11.13 11.13 11.13
31 182 Fábry TomášFábry Tomáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 6 PB 10.74 10.74 10.74
32 175 Kútik KristiánKútik Kristián
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 19 PB 06.20 06.20 6.20
Nagy MartinNagy Martin
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 25 DNS
Celkom 33 pretekárov

Hod vortexom - Najmladšie žiačky

(st, 14.9.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 182 Paučová NicolePaučová Nicole
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 30 PB 30.88 30.88 30.88 20.00
2 177 Dimitriu MiaDimitriu Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 6 PB 28.68 28.68 28.68 19.00
3 174 Homolová SaraHomolová Sara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 9 PB 26.85 26.85 26.85 18.00
4 178 Verešová LujzaVerešová Lujza
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 43 PB 22.49 22.49 22.49 17.00
5 172 Halmešová NellyHalmešová Nelly
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 8 PB 21.64 21.64 21.64 16.00
6 173 Jelžová EmmaJelžová Emma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 12 PB 21.01 21.01 21.01 15.00
7 176 Michaličková NinaMichaličková Nina
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 22 PB 20.57 20.57 20.57 14.00
8 193 Kostorová SáraKostorová Sára
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 16 PB 19.14 19.14 19.14 13.00
9 Kutunská AlanaKutunská Alana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 20 PB 18.24 18.24 18.24 12.00
10 175 Dekýšová Sarah AlžbetaDekýšová Sarah Alžbeta
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 5 PB 18.02 18.02 18.02 11.00
11 174 Majerová KarolínaMajerová Karolína
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 21 PB 17.48 17.48 17.48 10.00
12 183 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 36 PB 17.29 17.29 17.29 9.00
13 180 Inštitoris EsterInštitoris Ester
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 11 PB 17.15 17.15 17.15 8.00
14 179 Miklová SabinaMiklová Sabina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 24 PB 16.82 16.82 16.82 7.00
15 184 Bakayová EmaBakayová Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 1 PB 16.50 16.50 16.50 6.00
16 181 Štefanková NatálieŠtefanková Natálie
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 37 PB 15.76 15.76 15.76 5.00
17 175 Kompasová KristínaKompasová Kristína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 14 PB 15.67 15.67 15.67 4.00
18 195 Mokrá NelaMokrá Nela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 25 PB 15.42 15.42 15.42 3.00
19 193 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
12 12 33 PB 15.08 15.08 15.08 2.00
20 176 Kurčíková DorotaKurčíková Dorota
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 19 PB 14.32 14.32 14.32 1.00
21 173 Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 7 PB 14.13 14.13 14.13
22 176 Vavrová SofiaVavrová Sofia
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 42 PB 13.90 13.90 13.90
23 177 Ondríková LuciaOndríková Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 28 PB 13.69 13.69 13.69
24 177 Sporná AlexandraSporná Alexandra
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 35 PB 13.68 13.68 13.68
25 175 Tučeková VeronikaTučeková Veronika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 39 PB 13.36 13.36 13.36
26 183 Brezinová LilianaBrezinová Liliana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 3 PB 12.60 12.60 12.60
MS 176 Tököliova NinaTököliova Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 38 PB 12.57 12.57 12.57
28 184 Kostorová StelaKostorová Stela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 17 PB 12.52 12.52 12.52
29 193 Kotryová LuciaKotryová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 18 PB 12.46 12.46 12.46
30 182 Bakšová Nella SofiaBakšová Nella Sofia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 2 PB 12.20 12.20 12.20
31 172 Kollárová NikolKollárová Nikol
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 13 PB 11.58 11.58 11.58
32 180 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 46 PB 11.52 11.52 11.52
33 181 Mokrošová DorotaMokrošová Dorota
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 47 PB 11.18 11.18 11.18
34 178 Paššáková MarínaPaššáková Marína
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 29 PB 11.15 11.15 11.15
35 194 Urgelová HannahUrgelová Hannah
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 40 PB 10.79 10.79 10.79
36 184 Kóňová SáraKóňová Sára
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 15 PB 10.18 10.18 10.18
37 179 Ondrejková HanaOndrejková Hana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
14 14 27 PB 10.14 10.14 10.14
38 183 Salayová ElissaSalayová Elissa
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 34 PB 09.75 09.75 9.75
39 175 Michlerová EliškaMichlerová Eliška
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 23 PB 09.68 09.68 9.68
40 174 Pepichová NikolaPepichová Nikola
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 31 PB 09.43 09.43 9.43
41 181 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 32 PB 08.44 08.44 8.44
42 181 Víťazková HankaVíťazková Hanka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 44 PB 06.70 06.70 6.70
Hrmová SabinaHrmová Sabina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 10 DNS
Václavová NinkaVáclavová Ninka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 41 DNS
Mutkovičová AmiaMutkovičová Amia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 26 DNS
Vizváryová LuciaVizváryová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 45 DNS
Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 4 DNS
Celkom 47 pretekárov
Štvorboj - Najmladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
1 Baťala BranislavBaťala Branislav 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0067
2 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0062
3 Lichtner FilipLichtner Filip 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0061
4 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0060
5 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0059
6 Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0056
7 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0055
MS Támorský SamuelTámorský Samuel 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0048
9 Králik LukášKrálik Lukáš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0047
10 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0046
11= Frayne SamuelFrayne Samuel 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0033
11= Mesároš RichardMesároš Richard 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0033
13 Salva JakubSalva Jakub 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0031
14 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0031
15 Ďuriš MatejĎuriš Matej 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0028
16 Grznár MatejGrznár Matej 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0026
17 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0025
18 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0018
19 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0015
20 Masár DominikMasár Dominik 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0013
21 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0008
22 Leka AdamLeka Adam 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0006
23= Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0005
23= Košarišťan AdamKošarišťan Adam 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0005
25= Bédi PeterBédi Peter 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0002
25= Rašner MichalRašner Michal 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0002
27= Petráš PatrikPetráš Patrik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0000
27= Kútik KristiánKútik Kristián 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0000
27= Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0000
27= Kútik AdriánKútik Adrián 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0000
27= Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0000
Nagy MartinNagy Martin 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Kóňa ŠimonKóňa Šimon 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNF
Celkom 33 pretekárov
Štvorboj - Najmladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
1 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0072
2 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0068
3 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0067
4 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0066
5 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0058
6 Kostorová SáraKostorová Sára 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0056
7 Dimitriu MiaDimitriu Mia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0050
8 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0045
9 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0041
10 Kompasová KristínaKompasová Kristína 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0039
11 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0038
12 Kostorová StelaKostorová Stela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0024
13 Mokrá NelaMokrá Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0020
14 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0018
15 Verešová LujzaVerešová Lujza 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0017
16 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0016
17 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0014
18= Dekýšová Sarah AlžbetaDekýšová Sarah Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0011
18= Urgelová HannahUrgelová Hannah 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0011
20 Majerová KarolínaMajerová Karolína 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0010
21 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0009
22 Inštitoris EsterInštitoris Ester 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0008
23 Tučeková VeronikaTučeková Veronika 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0007
24= Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0006
24= Pepichová NikolaPepichová Nikola 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0006
26 Štefanková NatálieŠtefanková Natálie 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0005
27= Kurčíková DorotaKurčíková Dorota 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0004
27= Tököliova NinaTököliova Nina 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0004
29 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0003
30 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0002
31= Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0001
31= Mokrošová DorotaMokrošová Dorota 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0001
33= Kotryová LuciaKotryová Lucia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0000
33= Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0000
33= Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0000
33= Domračeva VladislavaDomračeva Vladislava 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0000
33= Salayová ElissaSalayová Elissa 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0000
33= Bakšová Nella SofiaBakšová Nella Sofia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0000
33= Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0000
33= Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0000
33= Michlerová EliškaMichlerová Eliška 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0000
Mutkovičová AmiaMutkovičová Amia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Hrmová SabinaHrmová Sabina 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Václavová NinkaVáclavová Ninka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Vizváryová LuciaVizváryová Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
Kutunská AlanaKutunská Alana 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNF
Celkom 47 pretekárov