<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva

Nitra (3. 9. 2022)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.9.2022 - 10:30) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.32
2 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 08.15 qA
3 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.48 qB
4 11 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 08.86 qB
5 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 08.86
6 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 10.15
7 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 10.98
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.9.2022 - 10:30) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 07.64
MS Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 07.65
3 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 07.91 qA
4 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.49 qB
MS Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 08.50
6 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 09.00
MS Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 SB 09.61
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.9.2022 - 10:30) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 07.74 qA
2 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.07 qA
3 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.76 qB
4 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.22
5 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.28
6 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 09.40
7 18 Kabát AdrianKabát Adrian 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.67
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.9.2022 - 10:30) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 07.78 qA
MS Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 08.03
3 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.64 qB
4 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.07
5 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.44
6 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 09.45
7 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.71
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 3.9.2022 - 10:30) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 07.87 qA
2 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 07.91 qA
MS Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.13
4 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 08.54 qB
5 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.91
MS Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.71
7 39 Gajdoš MartinGajdoš Martin 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.81
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 3.9.2022 - 10:30) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 07.81
2 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 07.96 qA
3 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.76 qB
4 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.85 qB
5 15 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 09.22
6 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.39
MS Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 10.21
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.32
2 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 07.64
3 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 07.65
4 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 07.74 qA
5 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 07.78 qA
6 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 07.81
7 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 07.87 qA
8 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 07.91 qA
8 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 07.91 qA
10 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 07.96 qA
11 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 08.03
12 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.07 qA
13 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.13
14 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 08.15 qA
15 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.48 qB
16 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.49 qB
17 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 08.50
18 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 08.54 qB
19 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.64 qB
20 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.76 qB
20 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.76 qB
22 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.85 qB
23 11 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 08.86 qB
23 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 08.86
25 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.91
26 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 09.00
27 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.07
28 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.22
28 15 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 09.22
30 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.28
31 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.39
32 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 09.40
33 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.44
34 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 09.45
35 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 SB 09.61
36 18 Kabát AdrianKabát Adrian 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.67
37 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.71
37 Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.71
39 39 Gajdoš MartinGajdoš Martin 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.81
40 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 10.15
41 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 10.21
42 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 10.98

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 3.9.2022 - 11:45) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 SB 07.73 11.00
2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 SB 07.74 9.00
3 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 SB 07.82 8.00
4 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 SB 07.88 7.00
5 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 07.94 6.00
6 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.95 5.00
7 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 SB 08.02 4.00
8 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 08.28 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 3.9.2022 - 11:45) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 SB 08.39 2.00
2 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 08.45 1.00
3 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 SB 08.65
4 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 08.69
5 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.87
6 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 08.89
7 11 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.94
8 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.95
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 3.9.2022 - 11:55) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 08.04 11.00
2 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 SB 08.05 9.00
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 SB 08.14 8.00
4 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 SB 08.30 7.00
5 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 SB 08.47 6.00
6 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 SB 08.61 5.00
7 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.68 4.00
8 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.73 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 3.9.2022 - 11:55) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 08.65 2.00
2 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 SB 08.69 1.00
3 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 SB 08.70
4 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 08.81
5 21 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 SB 08.87
6 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 SB 08.87
7 29 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.90
8 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.10
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 3.9.2022 - 10:50) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.20 qA
2 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.74 qB
3 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.44
4 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.48
5 35 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.52
6 Szabóová SofiaSzabóová Sofia 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.28
7 Černáková LenkaČernáková Lenka 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 10.55
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 3.9.2022 - 10:50) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.13 qA
2 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.05
MS Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.30
4 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.45
5 Očovská EmaOčovská Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.66
6 9 Kurucová MichaelaKurucová Michaela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 10.03
7 Giertlová LuciaGiertlová Lucia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.22
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 3.9.2022 - 10:50) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.46 qA
2 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.97 qB
3 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.10
4 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.50
5 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.53
6 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.37
7 Husárová TamaraHusárová Tamara 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.00
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 3.9.2022 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.22 qA
2 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.81 qB
3 21 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 PB 08.97 qB
4 36 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.04
5 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.50
6 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.86
7 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.95
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 3.9.2022 - 10:50) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.49
2 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 08.56 qA
3 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 08.79 qB
4 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 09.36
5 36 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.38
6 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.41
7 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 09.48
MS Sojková SilviaSojková Silvia 08 08 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 1 10.89
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 3.9.2022 - 10:50) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.59 qA
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.75 qB
3 29 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.82 qB
4 Pročová PetraPročová Petra 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 PB 09.25
5 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.26
6 44 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.49
7 Englerová JanaEnglerová Jana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.74
MS Kováčová VivienKováčová Vivien 08 08 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 8 10.71
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 3.9.2022 - 10:50) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.53 qA
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.73 qA
3 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 08.94 qB
4 Chromiaková Ema MariaChromiaková Ema Maria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.23
5 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.27
6 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.28
MS Bernoláková PetraBernoláková Petra 08 08 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 8 09.98
8 Račáková EllaRačáková Ella 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.30
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.13 qA
2 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.20 qA
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.22 qA
4 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.46 qA
5 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.49
6 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.53 qA
7 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 08.56 qA
8 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.59 qA
9 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.73 qA
10 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.74 qB
11 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.75 qB
12 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 08.79 qB
13 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.81 qB
14 29 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.82 qB
15 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 08.94 qB
16 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.97 qB
16 21 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 PB 08.97 qB
18 36 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.04
19 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.05
20 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.10
21 Chromiaková Ema MariaChromiaková Ema Maria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.23
22 Pročová PetraPročová Petra 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 PB 09.25
23 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.26
24 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.27
25 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.28
26 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.30
27 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 09.36
28 36 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.38
29 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.41
30 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.44
31 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.45
32 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.48
32 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 09.48
34 44 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.49
35 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.50
35 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.50
37 35 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.52
38 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.53
39 Očovská EmaOčovská Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.66
40 Englerová JanaEnglerová Jana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.74
41 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.86
42 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.95
43 Bernoláková PetraBernoláková Petra 08 08 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 8 09.98
44 9 Kurucová MichaelaKurucová Michaela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 10.03
45 Giertlová LuciaGiertlová Lucia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.22
46 Szabóová SofiaSzabóová Sofia 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.28
47 Račáková EllaRačáková Ella 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.30
48 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.37
49 Černáková LenkaČernáková Lenka 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 10.55
50 Kováčová VivienKováčová Vivien 08 08 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 8 10.71
51 Sojková SilviaSojková Silvia 08 08 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 1 10.89
52 Husárová TamaraHusárová Tamara 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.00

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.9.2022 - 13:40) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 18.20 11.00
MS Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 18.65
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 19.03 9.00
4 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 19.11 8.00
5 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 19.12 7.00
6 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 19.58 5.00
7 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 19.90 4.00
Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.9.2022 - 13:40) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 20.57 3.00
2 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 20.58 2.00
3 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 21.05
4 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 21.27
5 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.70
6 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.81
7 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 22.02
Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 3.9.2022 - 13:40) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 22.11
2 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 22.23
3 15 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 22.72
MS Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 PB 23.42
5 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 24.02
6 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 24.58
7 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 24.96
8 18 Kabát AdrianKabát Adrian 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.38
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 3.9.2022 - 13:40) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 19.14 6.00
MS Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 20.85
3 11 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 21.95
4 Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.02
5 1 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 23.03
6 Svitek SamuelSvitek Samuel 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 23.88
7 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 25.40
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 3.9.2022 - 13:40) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dodok DominikDodok Dominik 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 20.70 1.00
MS Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 PB 21.62
3 Moskaľ JurajMoskaľ Juraj 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 21.67
4 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 22.19
5 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 22.73
6 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 23.73
7 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.43
MS Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 25.83
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 18.20 11.00
2 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 18.65
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 19.03 9.00
4 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 19.11 8.00
5 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 19.12 7.00
6 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 19.14 6.00
7 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 19.58 5.00
8 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 19.90 4.00
9 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 20.57 3.00
10 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 20.58 2.00
11 Dodok DominikDodok Dominik 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 20.70 1.00
12 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 20.85
13 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 21.05
14 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 21.27
15 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 PB 21.62
16 Moskaľ JurajMoskaľ Juraj 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 21.67
17 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.70
18 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.81
19 11 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 21.95
20 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 22.02
21 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 22.11
22 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 22.19
23 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 22.23
24 15 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 22.72
25 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 22.73
26 Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.02
27 1 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 23.03
28 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 PB 23.42
29 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 23.73
30 Svitek SamuelSvitek Samuel 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 23.88
31 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 24.02
32 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.43
33 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 24.58
34 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 24.96
35 18 Kabát AdrianKabát Adrian 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.38
36 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 25.40
37 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 25.83
Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 DNS
Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.9.2022 - 14:00) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 19.61 11.00
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 19.70 9.00
3 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20.20 7.00
MS Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.21
5 43 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 20.25 6.00
MS Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 20.49
7 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 21.07 4.00
8 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 21.18 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 3.9.2022 - 14:00) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 SB 20.41
2 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 20.88 5.00
3 43 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 21.20 2.00
4 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 21.49
5 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 21.98
6 35 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.08
7 36 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 27.10
28 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 3.9.2022 - 14:00) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 21.79
2 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 22.09
3 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 22.13
4 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 22.22
5 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 22.80
6 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 22.81
7 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 23.31
8 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 24.16
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 3.9.2022 - 14:00) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 23.00
2 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 23.43
3 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 23.47
4 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 23.89
5 Giertlová LuciaGiertlová Lucia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 25.97
6 40 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 26.03
7 Černáková LenkaČernáková Lenka 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 28.45
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 3.9.2022 - 14:00) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 21.21 1.00
2 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.74
3 27 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.18
4 Pavlínyiová NatáliaPavlínyiová Natália 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 23.93
5 Kim GraceKim Grace 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 24.62
6 Englerová JanaEnglerová Jana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 24.92
7 Račáková EllaRačáková Ella 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 27.02
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 3.9.2022 - 14:00) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 20.13 8.00
2 Fojtíková JankaFojtíková Janka 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 21.39
3 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 21.68
4 40 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 23.37
5 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 23.42
6 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 23.83
45 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 3.9.2022 - 14:00) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 8 21.31
MS Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 21.68
3 21 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 21.95
4 Šadláková SáraŠadláková Sára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 23.61
MS Bernoláková PetraBernoláková Petra 08 08 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 5 24.65
MS Sojková SilviaSojková Silvia 08 08 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 7 26.67
MS Kováčová VivienKováčová Vivien 08 08 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 3 26.67
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 19.61 11.00
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 19.70 9.00
3 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 20.13 8.00
4 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 20.20 7.00
5 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.21
6 43 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 20.25 6.00
7 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 SB 20.41
8 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 20.49
9 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 20.88 5.00
10 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 21.07 4.00
11 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 21.18 3.00
12 43 Žúborová RenátaŽúborová Renáta 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 21.20 2.00
13 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 21.21 1.00
14 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 8 21.31
15 Fojtíková JankaFojtíková Janka 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 21.39
16 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 21.49
17 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 21.68
17 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 21.68
19 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 21.74
20 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 21.79
21 21 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 21.95
22 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 21.98
23 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 22.09
24 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 22.13
25 27 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.18
26 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 22.22
27 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 22.80
28 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 22.81
29 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 23.00
30 35 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 23.08
31 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 23.31
32 40 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 23.37
33 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 23.42
34 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 23.43
35 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 23.47
36 Šadláková SáraŠadláková Sára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 23.61
37 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 23.83
38 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 23.89
39 Pavlínyiová NatáliaPavlínyiová Natália 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 23.93
40 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 24.16
41 Kim GraceKim Grace 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 24.62
42 Bernoláková PetraBernoláková Petra 08 08 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 5 24.65
43 Englerová JanaEnglerová Jana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 24.92
44 Giertlová LuciaGiertlová Lucia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 25.97
45 40 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 26.03
46 Sojková SilviaSojková Silvia 08 08 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 7 26.67
46 Kováčová VivienKováčová Vivien 08 08 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 3 26.67
48 Račáková EllaRačáková Ella 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 27.02
49 36 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 27.10
50 Černáková LenkaČernáková Lenka 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 28.45
28 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 DNS
45 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.9.2022 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 38.53
MS Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 39.67
MS Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 40.02
4 23 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 41.44 9.00
5 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 43.50 8.00
6 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 43.94 7.00
7 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 45.05 6.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 3.9.2022 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 38.24
MS Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 38.41
MS Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 45.50
4 16 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 46.64 4.00
5 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 57.04 2.00
6 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 59.13 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 3.9.2022 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 39.75 11.00
2 Húšťava DanielHúšťava Daniel 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 45.48 5.00
3 Hruška AdamHruška Adam 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 47.76 3.00
MS Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 57.86
5 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 59.14
19 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 38.24
2 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 38.41
3 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 38.53
4 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 39.67
5 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 39.75 11.00
6 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 40.02
7 23 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 41.44 9.00
8 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 43.50 8.00
9 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 43.94 7.00
10 Vrábel MatúšVrábel Matúš 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 45.05 6.00
11 Húšťava DanielHúšťava Daniel 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 45.48 5.00
12 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 45.50
13 16 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 46.64 4.00
14 Hruška AdamHruška Adam 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 47.76 3.00
15 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 57.04 2.00
16 Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 57.86
17 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 59.13 1.00
18 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 59.14
19 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.9.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 41.24 11.00
MS Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 42.21
MS Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 45.26
4 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 PB 45.33 8.00
MS Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 46.02
MS Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 46.18
7 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 46.64 6.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 3.9.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 46.92 5.00
2 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 48.75 2.00
3 16 Stromková LenkaStromková Lenka 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 48.84 1.00
4 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 49.28
5 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 49.67
6 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 51.23
7 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 51.34
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 3.9.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 46.63 7.00
2 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 48.23 3.00
3 Hamžíková PaulínaHamžíková Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 49.65
4 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 49.66
MS 39 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 50.13
6 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 PB 50.34
7 44 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 53.56
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 3.9.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 44.29 9.00
2 Fojtíková JankaFojtíková Janka 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 47.66 4.00
3 Očovská EmaOčovská Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 52.12
MS Bernoláková PetraBernoláková Petra 08 08 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 5 57.57
MS Kováčová VivienKováčová Vivien 08 08 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 6 61.10
MS Sojková SilviaSojková Silvia 08 08 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 7 61.49
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 41.24 11.00
2 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 42.21
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 44.29 9.00
4 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 45.26
5 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 PB 45.33 8.00
6 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 46.02
7 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 46.18
8 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 46.63 7.00
9 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 46.64 6.00
10 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 46.92 5.00
11 Fojtíková JankaFojtíková Janka 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 47.66 4.00
12 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 48.23 3.00
13 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 48.75 2.00
14 16 Stromková LenkaStromková Lenka 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 48.84 1.00
15 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 49.28
16 Hamžíková PaulínaHamžíková Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 49.65
17 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 49.66
18 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 49.67
19 39 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 50.13
20 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 PB 50.34
21 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 51.23
22 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 51.34
23 Očovská EmaOčovská Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 52.12
24 44 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 53.56
25 Bernoláková PetraBernoláková Petra 08 08 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 5 57.57
26 Kováčová VivienKováčová Vivien 08 08 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 6 61.10
27 Sojková SilviaSojková Silvia 08 08 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 7 61.49

800 m - Starší žiaci

(so, 3.9.2022 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 11 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 PB 2:26.57 11.00
2 15 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:32.59 9.00
3 16 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:34.89 8.00
4 25 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 2:48.19 7.00
5 17 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:49.21 6.00
6 26 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 2:50.78 5.00
7 18 Kabát AdrianKabát Adrian 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:52.68 4.00
8 24 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:54.07 3.00
9 23 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:56.26 2.00
10 15 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 3:14.01 1.00
11 19 Kollár DanielKollár Daniel 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 3:19.77
Celkom 11 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(so, 3.9.2022 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 27 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:37.09 11.00
2 31 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 2:39.17 9.00
3 43 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 2:40.23 8.00
MS 32 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 2:41.06
5 29 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:41.66 7.00
6 21 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:41.81 6.00
7 41 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 2:47.75 5.00
MS 39 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:49.96
9 36 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 PB 2:51.39 4.00
10 45 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14 2:51.43 3.00
11 35 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 3:04.52 2.00
12 21 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 15 3:11.70 1.00
13 40 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 3:21.61
14 42 Kiseleva DariaKiseleva Daria 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 3:22.94
15 44 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 3:31.02
Celkom 15 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky

(so, 3.9.2022 - 12:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 29 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 7:35.66 11.00
2 29 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 7:36.46 9.00
3 40 Ochodničanová MiriamaOchodničanová Miriama 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 7:47.27 8.00
4 16 Stromková LenkaStromková Lenka 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 11 7:49.20 7.00
5 39 Jašková TamaraJašková Tamara 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 7:55.98 6.00
6 27 Plošticová AlžbetaPlošticová Alžbeta 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 10 8:41.78 5.00
7 45 Kamenišťáková SofiaKamenišťáková Sofia 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 8:51.57 4.00
8 21 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 SB 8:56.25 3.00
9 43 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 8:58.19 2.00
10 44 Malárová KatarínaMalárová Katarína 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 8:58.25 1.00
11 28 Hrubá AlexandraHrubá Alexandra 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 9:10.49
Celkom 11 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(so, 3.9.2022 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 44 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 11:10.30
2 18 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 12:00.62 11.00
3 43 Mikuš DanielMikuš Daniel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 12:19.51 9.00
4 39 Gajdoš MartinGajdoš Martin 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 12:22.16 8.00
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.9.2022 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.98 11.00
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 15.15 9.00
3 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 15.32 8.00
MS Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 15.33
5 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 15.68 7.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 3.9.2022 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 16.38 6.00
2 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 17.98 5.00
3 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.21 4.00
4 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 19.41 3.00
5 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 23.41 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.98 11.00
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 15.15 9.00
3 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 15.32 8.00
4 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 15.33
5 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 15.68 7.00
6 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 16.38 6.00
7 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 17.98 5.00
8 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.21 4.00
9 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 19.41 3.00
10 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 23.41 2.00

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.9.2022 - 10:15) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 15.07 11.00
2 31 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 SB 16.87 9.00
3 47 Letková NatáliaLetková Natália 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 19.06 7.00
4 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 19.13 5.50
5 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 21.41 2.00
6 46 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 24.09 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 3.9.2022 - 10:15) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 18.29 8.00
MS Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 7 18.59
3 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 19.13 5.50
4 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 19.62 4.00
5 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.80 3.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 15.07 11.00
2 31 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 SB 16.87 9.00
3 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 18.29 8.00
4 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 7 18.59
5 47 Letková NatáliaLetková Natália 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 19.06 7.00
6 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 19.13 5.50
6 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 19.13 5.50
8 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 19.62 4.00
9 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.80 3.00
10 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 21.41 2.00
11 46 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 24.09 1.00

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Vložený beh)

Vložený beh (so, 3.9.2022 - 10:10) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 14.55
Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNF
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 3.9.2022 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 0:43.06 11.00
MS Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 0:46.12
3 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 0:46.33 8.00
4 1 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:47.30 7.00
5 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 0:48.29 6.00
Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 3.9.2022 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 0:45.61 9.00
2 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 0:49.55 5.00
3 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:52.50 4.00
4 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 0:54.60 3.00
5 23 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:00.02 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 0:43.06 11.00
2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 0:45.61 9.00
3 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 0:46.12
4 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 0:46.33 8.00
5 1 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:47.30 7.00
6 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 0:48.29 6.00
7 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 0:49.55 5.00
8 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:52.50 4.00
9 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 0:54.60 3.00
10 23 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:00.02 2.00
Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 DNS

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 3.9.2022 - 13:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 0:47.57
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 0:48.61 11.00
3 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 0:48.64 9.00
4 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 0:51.46 8.00
5 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:52.83 7.00
6 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 0:55.70 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 3.9.2022 - 13:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 0:56.97 5.00
2 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:58.41 4.00
3 27 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 0:58.72 3.00
4 Pročová PetraPročová Petra 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 1:00.90 2.00
5 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 1:01.43 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 0:47.57
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 0:48.61 11.00
3 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 0:48.64 9.00
4 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 0:51.46 8.00
5 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:52.83 7.00
6 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 0:55.70 6.00
7 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 0:56.97 5.00
8 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:58.41 4.00
9 27 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 0:58.72 3.00
10 Pročová PetraPročová Petra 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 1:00.90 2.00
11 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 1:01.43 1.00

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(so, 3.9.2022 - 14:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 4:57.80 11.00
2 15 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 5:03.08 9.00
Celkom 2 pretekári

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(so, 3.9.2022 - 15:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 32 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 6:00.70 11.00
2 27 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 6:15.06 9.00
3 47 Letková NatáliaLetková Natália 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 6:15.55 8.00
4 5 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 6:52.60 7.00
5 7 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 7:06.98 6.00
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(so, 3.9.2022 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 2 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 18:34.03 11.00
2 7 Vicáňová NicolVicáňová Nicol 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 19:31.02 9.00
3 40 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 20:12.97 8.00
4 9 Kurucová MichaelaKurucová Michaela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 22:09.59 7.00
MS 1 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 22:09.71
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 3.9.2022 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 169 173 176 179 182 184 Body
MS Šlajferčík TobiasŠlajferčík Tobias
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
07 07 7 176 - - o xo o xo xo xxo xxx
2 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 PB 173 o o o o o o xo 11.00
MS Staš SebastiánStaš Sebastián
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 2 PB 173 - o o xxo o o xo xxx
4 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 PB 160 o o o xxo xxx 9.00
5 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 5 150 o o xxx 8.00
1 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 1 DNS xr
Kriška MichalKriška Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 3 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 3.9.2022 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125 130 135 140 145 150 154 160 Body
1 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 15 154 - - - - - o o xxx 11.00
2 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 10 PB 150 - o - o xxo o xxx 9.00
3 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 13 145 - o o o o xxx 8.00
4 Grossová MichaelaGrossová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 11 145 - o xo o xo xxx 7.00
5 Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 9 140 o o o o xxx 6.00
6 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 8 140 o o o xo xxx 5.00
7= Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 14 135 - - o xxx 2.50
7= Valašíková LuciaValašíková Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 6 PB 135 o o o xxx 2.50
7= Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 12 135 - - o - xxx 2.50
7= Hamžíková PaulínaHamžíková Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 5 PB 135 o o o xxx 2.50
11 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 1 PB 135 - o xo xxx
12 45 Gajdošová LianaGajdošová Liana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 7 125 o xxx
13 7 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 125 xo xxx
14 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 3 125 xxo xxx
Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 2 NM xxx
Celkom 15 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 3.9.2022 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180 200 220 240 260 270 280 285 300 Body
1 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 1 270 - o o o xo o - o xo
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 3.9.2022 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160 180 200 210 220 230 240 250 260 270 Body
1 Juhásová IvanaJuhásová Ivana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 3 PB 260 - - - - o xo o o o xxx 11.00
2 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 2 230 - o o xo o o xxx 9.00
MS Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 4 230 - - - o - xxo xxx
4 19 Tóthová KamilaTóthová Kamila
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 1 PB 220 - o o o o xxx 8.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 3.9.2022 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 25 560 +0.9 m/s x x 560  0,90 560
2 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 24 556 +0.3 m/s 482  0,30 512  0,90 516  0,30 516 556  0,30 514  0,90 516  0,80 11.00
MS Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 23 PB 554 +0.6 m/s 526  0,30 554  0,60 508  0,30 554
4 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 22 514 +0.6 m/s 502  0,60 496  0,20 494  0,60 502 514  0,60 x 247  0,60 9.00
5 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 18 PB 503 +0.6 m/s x 503  0,60 468  0,50 503 502  0,50 228  0,30 x 8.00
6 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 19 502 +0.6 m/s 302  0,30 467  0,30 502  0,60 502 486  0,60 493  0,60 492  0,60 7.00
7 Briš TomášBriš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 21 496 +0.2 m/s 496  0,20 x x 496 x x x 6.00
8 Ambrozy RichardAmbrozy Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 16 PB 483 +0.5 m/s 482  0,90 460  0,30 480  0,60 482 472  0,60 479  0,60 483  0,50 5.00
9 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 20 482 +0.9 m/s 459  0,70 482  0,90 389  0,90 482 4.00
10 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 15 469 +0.4 m/s 456  0,30 456  0,30 469  0,40 469 447  0,50 x 432  0,60 3.00
11 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 17 447 +0.2 m/s 447  0,20 438  0,20 x 447 x x x 2.00
12 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 11 PB 442 +0.6 m/s 428  0,20 418  0,20 442  0,60 442 1.00
13 Korčok JakubKorčok Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 14 419 +0.2 m/s 419  0,20 407  0,20 388  0,50 419
14 Pluhár MatúšPluhár Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 12 409 +0.3 m/s 409  0,30 390  0,20 396  0,50 409
MS Turčan MatúšTurčan Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 2 SB 406 +0.8 m/s 406  0,80 367  0,50 403  0,20 406
16 Lovíšek DarrenLovíšek Darren
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 6 PB 406 +0.3 m/s 406  0,30 375  0,10 377  0,50 406
17 Bielak MartinBielak Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 5 395 +0.5 m/s x 395  0,50 369  0,80 395
18 Katuščák MichalKatuščák Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 1 PB 388 +0.5 m/s x x 388  0,50 388
19 Brštiak BorisBrštiak Boris
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 4 385 +0.7 m/s 385  0,70 377  0,50 264  0,30 385
20 24 Hriň LukášHriň Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 7 372 +0.5 m/s 346  0,80 221  0,30 372  0,50 372
21 23 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 10 369 +0.3 m/s 314  0,20 369  0,30 348  0,50 369
22 39 Gajdoš MartinGajdoš Martin
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 9 357 +0.6 m/s 357  0,60 354  0,60 337  0,50 357
23 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 8 355 +0.6 m/s - - 355  0,60 355
24 Húdek ŠimonHúdek Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 3 342 +0.8 m/s 342  0,80 327  0,30 331  0,20 342
25 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 13 329 +0.5 m/s x 316  0,30 329  0,50 329
Celkom 25 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 3.9.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 1 PB 509 +0.6 m/s 462  0,20 448  0,20 509  0,60 509