<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ najmladšieho žiactva 1. skupina

Brezno (21. 6. 2022)

50 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ut, 21.6.2022 - 15:30) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 07.80 20.00
2 60 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.10 17.00
3 27 Mlčal TomášMlčal Tomáš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.14 16.00
4 90 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 08.24 14.00
5 85 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.27 12.00
6 94 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 08.35 11.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 21.6.2022 - 15:30) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.01 19.00
2 83 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.07 18.00
3 57 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 08.21 15.00
4 61 Sojka MichalSojka Michal 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 08.38 9.00
5 69 Kobela MatejKobela Matej 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 08.41 7.00
6 81 Rybár JúliusRybár Július 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.69 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 21.6.2022 - 15:30) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 08.85 3.00
2 84 Franek FilipFranek Filip 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 08.98 1.00
3 59 Zima FilipZima Filip 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.03
4 82 Mihalík PavolMihalík Pavol 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 09.12
5 65 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 09.44
95 Lančarič MatúšLančarič Matúš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 21.6.2022 - 15:30) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Babka OliverBabka Oliver 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.36 10.00
2 53 Krutošík JurajKrutošík Juraj 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.40 8.00
3 93 Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.01
4 64 Lašák AlanLašák Alan 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 09.38
5 56 Žilka JakubŽilka Jakub 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 5 PB 09.89
6 54 Ľupták JozefĽupták Jozef 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 10.03
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ut, 21.6.2022 - 15:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.25 13.00
2 87 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.56 6.00
3 70 Babic PeterBabic Peter 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 08.78 4.00
4 100 Chladný MaximChladný Maxim 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.92 2.00
5 19 Solár ŠimonSolár Šimon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.19
6 67 Sedlaček FilipSedlaček Filip 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.20
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 07.80 20.00
2 63 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.01 19.00
3 83 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.07 18.00
4 60 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.10 17.00
5 27 Mlčal TomášMlčal Tomáš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.14 16.00
6 57 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 08.21 15.00
7 90 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 08.24 14.00
8 52 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.25 13.00
9 85 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.27 12.00
10 94 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 08.35 11.00
11 68 Babka OliverBabka Oliver 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.36 10.00
12 61 Sojka MichalSojka Michal 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 08.38 9.00
13 53 Krutošík JurajKrutošík Juraj 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.40 8.00
14 69 Kobela MatejKobela Matej 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 08.41 7.00
15 87 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.56 6.00
16 81 Rybár JúliusRybár Július 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.69 5.00
17 70 Babic PeterBabic Peter 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 08.78 4.00
18 79 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 08.85 3.00
19 100 Chladný MaximChladný Maxim 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.92 2.00
20 84 Franek FilipFranek Filip 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 08.98 1.00
21 93 Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.01
22 59 Zima FilipZima Filip 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.03
23 82 Mihalík PavolMihalík Pavol 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 09.12
24 19 Solár ŠimonSolár Šimon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.19
25 67 Sedlaček FilipSedlaček Filip 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.20
26 64 Lašák AlanLašák Alan 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 09.38
27 65 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 09.44
28 56 Žilka JakubŽilka Jakub 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 5 PB 09.89
29 54 Ľupták JozefĽupták Jozef 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 10.03
95 Lančarič MatúšLančarič Matúš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 DNS

50 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 21.6.2022 - 17:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 07.68 20.00
2 37 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 PB 07.86 19.00
3 3 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 08.15 18.00
4 13 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.31 16.00
5 69 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.38 14.00
6 63 Javorová DominikaJavorová Dominika 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 08.43 13.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 21.6.2022 - 17:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.22 17.00
2 87 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.46 12.00
3 33 Kalmáneková AlicaKalmáneková Alica 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 08.54 11.00
4 100 Peknušiaková NellaPeknušiaková Nella 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 08.81 8.00
5 81 Podmanická EmilyPodmanická Emily 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.89 3.00
6 84 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.93 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 21.6.2022 - 17:10) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 82 Babicova NinaBabicova Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 PB 08.84 6.00
2 26 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.86 5.00
3 72 Majchútová AnnaMajchútová Anna 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.08
4 42 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.11
5 85 Hanusková MarcelaHanusková Marcela 12 12 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 6 09.17
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ut, 21.6.2022 - 17:10) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Fábová TerezaFábová Tereza 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.94
2 51 Jandelová MichaelaJandelová Michaela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.32
3 68 Fašangová EmmaFašangová Emma 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 09.65
4 92 Murgašová ZoeMurgašová Zoe 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.72
5 Durilová DorotaDurilová Dorota 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ut, 21.6.2022 - 17:10) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 08.55 10.00
2 89 Frtúsová SlávkaFrtúsová Slávka 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.83 7.00
3 6 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 08.88 4.00
4 96 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.94
5 67 Babjaková VeronikaBabjaková Veronika 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.73
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ut, 21.6.2022 - 17:10) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Patzová SofiaPatzová Sofia 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.32 15.00
2 35 Jurná VivienJurná Vivien 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.71 9.00
3 9 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.90 2.00
4 55 Mesíková KristínaMesíková Kristína 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.22
5 97 Fatkulinová PaulínaFatkulinová Paulína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.25
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 07.68 20.00
2 37 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 PB 07.86 19.00
3 3 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 08.15 18.00
4 77 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.22 17.00
5 13 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.31 16.00
6 27 Patzová SofiaPatzová Sofia 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.32 15.00
7 69 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.38 14.00
8 63 Javorová DominikaJavorová Dominika 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 08.43 13.00
9 87 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.46 12.00
10 33 Kalmáneková AlicaKalmáneková Alica 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 08.54 11.00
11 66 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 08.55 10.00
12 35 Jurná VivienJurná Vivien 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.71 9.00
13 100 Peknušiaková NellaPeknušiaková Nella 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 08.81 8.00
14 89 Frtúsová SlávkaFrtúsová Slávka 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.83 7.00
15 82 Babicova NinaBabicova Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 PB 08.84 6.00
16 26 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.86 5.00
17 6 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 08.88 4.00
18 81 Podmanická EmilyPodmanická Emily 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.89 3.00
19 9 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.90 2.00
20 84 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.93 1.00
21 28 Fábová TerezaFábová Tereza 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.94
21 96 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.94
23 72 Majchútová AnnaMajchútová Anna 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.08
24 42 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.11
25 85 Hanusková MarcelaHanusková Marcela 12 12 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 6 09.17
26 55 Mesíková KristínaMesíková Kristína 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.22
27 97 Fatkulinová PaulínaFatkulinová Paulína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.25
28 51 Jandelová MichaelaJandelová Michaela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.32
29 68 Fašangová EmmaFašangová Emma 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 PB 09.65
30 92 Murgašová ZoeMurgašová Zoe 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.72
31 67 Babjaková VeronikaBabjaková Veronika 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.73
5 Durilová DorotaDurilová Dorota 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ut, 21.6.2022 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 66 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 1:59.73 20.00
2 61 Sojka MichalSojka Michal 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 2:04.63 19.00
3 59 Zima FilipZima Filip 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:05.81 18.00
4 81 Rybár JúliusRybár Július 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:09.05 17.00
5 90 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10 PB 2:09.12 16.00
6 27 Mlčal TomášMlčal Tomáš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:09.79 15.00
7 69 Kobela MatejKobela Matej 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 2:11.00 13.00
8 60 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:15.35 12.00
9 63 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:16.16 11.00
10 94 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 11 2:17.42 7.00
11 52 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 2:18.76 6.00
12 57 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 2:19.64 5.00
13 68 Babka OliverBabka Oliver 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 15 PB 2:20.36 3.00
14 93 Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 14 2:22.05
15 83 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 2:25.46
Celkom 15 pretekárov
Beh 02 (ut, 21.6.2022 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 15 2:10.65 14.00
2 67 Sedlaček FilipSedlaček Filip 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 14 2:16.83 10.00
3 19 Solár ŠimonSolár Šimon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 PB 2:17.17 9.00
4 84 Franek FilipFranek Filip 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 8 PB 2:17.18 8.00
5 65 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 5 PB 2:20.14 4.00
6 100 Chladný MaximChladný Maxim 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 13 2:20.37 2.00
7 64 Lašák AlanLašák Alan 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 PB 2:21.55 1.00
8 70 Babic PeterBabic Peter 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 2:21.58
9 53 Krutošík JurajKrutošík Juraj 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 SB 2:22.94
10 79 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 2:24.26
11 85 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:29.41
12 82 Mihalík PavolMihalík Pavol 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 PB 2:36.54
13 56 Žilka JakubŽilka Jakub 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 11 2:40.35
14 54 Ľupták JozefĽupták Jozef 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 12 PB 2:43.06
95 Lančarič MatúšLančarič Matúš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 DNS
Celkom 15 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 66 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 1:59.73 20.00
2 61 Sojka MichalSojka Michal 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 2:04.63 19.00
3 59 Zima FilipZima Filip 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:05.81 18.00
4 81 Rybár JúliusRybár Július 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:09.05 17.00
5 90 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10 PB 2:09.12 16.00
6 27 Mlčal TomášMlčal Tomáš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:09.79 15.00
7 87 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 15 2:10.65 14.00
8 69 Kobela MatejKobela Matej 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 2:11.00 13.00
9 60 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:15.35 12.00
10 63 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:16.16 11.00
11 67 Sedlaček FilipSedlaček Filip 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 14 2:16.83 10.00
12 19 Solár ŠimonSolár Šimon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 PB 2:17.17 9.00
13 84 Franek FilipFranek Filip 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 8 PB 2:17.18 8.00
14 94 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 11 2:17.42 7.00
15 52 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 2:18.76 6.00
16 57 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 2:19.64 5.00
17 65 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 5 PB 2:20.14 4.00
18 68 Babka OliverBabka Oliver 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 15 PB 2:20.36 3.00
19 100 Chladný MaximChladný Maxim 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 13 2:20.37 2.00
20 64 Lašák AlanLašák Alan 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 PB 2:21.55 1.00
21 70 Babic PeterBabic Peter 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 2:21.58
22 93 Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 14 2:22.05
23 53 Krutošík JurajKrutošík Juraj 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 SB 2:22.94
24 79 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 2:24.26
25 83 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 2:25.46
26 85 Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:29.41
27 82 Mihalík PavolMihalík Pavol 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 PB 2:36.54
28 56 Žilka JakubŽilka Jakub 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 11 2:40.35
29 54 Ľupták JozefĽupták Jozef 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 12 PB 2:43.06
95 Lančarič MatúšLančarič Matúš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 21.6.2022 - 17:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 2:07.13 20.00
2 3 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:08.80 19.00
3 86 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 2:11.82 18.00
4 77 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:16.33 17.00
5 9 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 PB 2:16.76 16.00
6 87 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:20.32 14.00
7 81 Podmanická EmilyPodmanická Emily 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 2:21.87 13.00
8 66 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 2:21.93 12.00
9 6 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10 2:22.26 11.00
10 63 Javorová DominikaJavorová Dominika 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 14 2:23.77 10.00
11 27 Patzová SofiaPatzová Sofia 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 13 2:24.48 8.00
12 72 Majchútová AnnaMajchútová Anna 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:25.51 6.00
13 33 Kalmáneková AlicaKalmáneková Alica 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 15 2:30.91 3.00
14 28 Fábová TerezaFábová Tereza 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 16 2:32.57 1.00
15 69 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 2:35.79
5 Durilová DorotaDurilová Dorota 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 16 pretekárov
Beh 02 (ut, 21.6.2022 - 17:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 13 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 2:17.05 15.00
2 26 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 2:23.94 9.00
3 85 Hanusková MarcelaHanusková Marcela 12 12 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 PB 2:24.72 7.00
4 84 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 2:28.11 5.00
5 42 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 2:30.52 4.00
6 51 Jandelová MichaelaJandelová Michaela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 15 2:31.77 2.00
7 55 Mesíková KristínaMesíková Kristína 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 16 2:32.60
8 35 Jurná VivienJurná Vivien 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 PB 2:33.21
9 82 Babicova NinaBabicova Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 2:33.84
10 96 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 14 2:35.92
11 89 Frtúsová SlávkaFrtúsová Slávka 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 13 2:36.99
12 97 Fatkulinová PaulínaFatkulinová Paulína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 PB 2:38.25
13 68 Fašangová EmmaFašangová Emma 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10 PB 2:43.91
14 67 Babjaková VeronikaBabjaková Veronika 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 PB 2:45.95
15 92 Murgašová ZoeMurgašová Zoe 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:55.04
16 100 Peknušiaková NellaPeknušiaková Nella 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 9 2:58.03
Celkom 16 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 2:07.13 20.00
2 3 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:08.80 19.00
3 86 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 2:11.82 18.00
4 77 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:16.33 17.00
5 9 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 PB 2:16.76 16.00
6 13 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 2:17.05 15.00
7 87 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:20.32 14.00
8 81 Podmanická EmilyPodmanická Emily 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 2:21.87 13.00
9 66 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 2:21.93 12.00
10 6 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10 2:22.26 11.00
11 63 Javorová DominikaJavorová Dominika 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 14 2:23.77 10.00
12 26 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 2:23.94 9.00
13 27 Patzová SofiaPatzová Sofia 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 13 2:24.48 8.00
14 85 Hanusková MarcelaHanusková Marcela 12 12 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 PB 2:24.72 7.00
15 72 Majchútová AnnaMajchútová Anna 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:25.51 6.00
16 84 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 2:28.11 5.00
17 42 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 2:30.52 4.00
18 33 Kalmáneková AlicaKalmáneková Alica 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 15 2:30.91 3.00
19 51 Jandelová MichaelaJandelová Michaela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 15 2:31.77 2.00
20 28 Fábová TerezaFábová Tereza 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 16 2:32.57 1.00
21 55 Mesíková KristínaMesíková Kristína 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 16 2:32.60
22 35 Jurná VivienJurná Vivien 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 PB 2:33.21
23 82 Babicova NinaBabicova Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 2:33.84
24 69 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 2:35.79
25 96 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 14 2:35.92
26 89 Frtúsová SlávkaFrtúsová Slávka 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 13 2:36.99
27 97 Fatkulinová PaulínaFatkulinová Paulína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 PB 2:38.25
28 68 Fašangová EmmaFašangová Emma 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10 PB 2:43.91
29 67 Babjaková VeronikaBabjaková Veronika 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 PB 2:45.95
30 92 Murgašová ZoeMurgašová Zoe 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:55.04
31 100 Peknušiaková NellaPeknušiaková Nella 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 9 2:58.03
5 Durilová DorotaDurilová Dorota 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 DNS

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ut, 21.6.2022 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 66 Rosenberger AlexRosenberger Alex
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 30 415 406 415 x 415 20.00
2 60 Sedláček MatúšSedláček Matúš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 28 PB 394 358 394 378 394 19.00
3 27 Mlčal TomášMlčal Tomáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 20 PB 386 368 386 382 386 18.00
4 94 Tkáč MatejTkáč Matej
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 29 378 338 378 354 378 17.00
5 69 Kobela MatejKobela Matej
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 24 PB 377 334 377 352 377 16.00
6 52 Aneštík JakubAneštík Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 23 SB 373 373 x 332 373 15.00
7 83 Meloš ŠimonMeloš Šimon
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 27 365 355 360 365 365 14.00
8 63 Krchňavý JánKrchňavý Ján
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 22 360 360 342 328 360 13.00
9 53 Krutošík JurajKrutošík Juraj
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 18 PB 357 343 357 355 357 12.00
10 68 Babka OliverBabka Oliver
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 21 354 x x 354 354 11.00
11 85 Krchňavý FilipKrchňavý Filip
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 16 PB 352 344 352 349 352 10.00
12 90 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
12 12 25 351 346 351 343 351 9.00
13 57 Siman MichalSiman Michal
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 26 345 332 333 345 345 8.00
14 79 Paľo PatrikPaľo Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 19 342 342 332 341 342 7.00
15 59 Zima FilipZima Filip
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 17 338 329 338 328 338 6.00
16 87 Tuška MarkoTuška Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 4 PB 332 330 324 332 332 5.00
17 84 Franek FilipFranek Filip
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
13 13 14 PB 332 284 237 332 332 4.00
18 67 Sedlaček FilipSedlaček Filip
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 2 PB 325 325 311 275 325 3.00
19 19 Solár ŠimonSolár Šimon
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 3 PB 323 303 303 323 323 2.00
20 70 Babic PeterBabic Peter
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 11 PB 322 322 308 319 322 1.00
21 93 Prč DávidPrč Dávid
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 15 318 315 318 306 318
22 81 Rybár JúliusRybár Július
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 8 PB 317 317 312 275 317
23 61 Sojka MichalSojka Michal
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
12 12 13 317 275 308 317 317
24 64 Lašák AlanLašák Alan
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
13 13 12 316 300 274 316 316
25 100 Chladný MaximChladný Maxim
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 1 PB 314 x 314 x 314
26 82 Mihalík PavolMihalík Pavol
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 10 PB 312 312 304 306 312
27 65 Kliment SamuelKliment Samuel
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
14 14 7 PB 296 258 296 283 296
28 54 Ľupták JozefĽupták Jozef
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
14 14 6 254 x 254 245 254
29 56 Žilka JakubŽilka Jakub
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
14 14 5 238 236 238 225 238
95 Lančarič MatúšLančarič Matúš
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
12 12 9 DNS - - -
Celkom 30 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ut, 21.6.2022 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 86 Pôbišová LeaPôbišová Lea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 32 PB 413 413 393 390 413 20.00
2 77 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
12 12 28 PB 387 334 369 387 387 19.00
3 69 Hudecová NikolHudecová Nikol
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 31 383 366 383 372 383 18.00
4 82 Babicova NinaBabicova Nina
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 27 PB 365 333 320 365 365 17.00
5 13 Šádeková LilianaŠádeková Liliana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 30 362 345 362 x 362 16.00
6 37 Svoreňová NelaSvoreňová Nela
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 24 PB 360 357 350 360 360 15.00
7 72 Majchútová AnnaMajchútová Anna
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 23 PB 354 327 339 354 354 14.00
8 63 Javorová DominikaJavorová Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 29 350 345 350 x 350 13.00
9 27 Patzová SofiaPatzová Sofia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 8 PB 349 333 349 333 349 12.00
10 3 Šatková TamaraŠatková Tamara
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 26 337 x 337 315 337 11.00
11 87 Jandelová LauraJandelová Laura
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 25 336 328 336 335 336 10.00
12 33 Kalmáneková AlicaKalmáneková Alica
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 20 336 332 320 336 336 9.00
13 85 Hanusková MarcelaHanusková Marcela
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
12 12 19 329 318 329 322 329 8.00
14 89 Frtúsová SlávkaFrtúsová Slávka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 3 PB 328 315 328 308 328 7.00
15 42 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 21 326 326 304 288 326 6.00
16 28 Fábová TerezaFábová Tereza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 18 317 317 317 310 317 5.00
17 81 Podmanická EmilyPodmanická Emily
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 15 PB 314 314 287 310 314 4.00
18 35 Jurná VivienJurná Vivien
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 6 PB 310 305 304 310 310 3.00
19 26 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 22 310 297 310 296 310 2.00
20 84 Tabaková KarolínaTabaková Karolína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 17 307 295 273 307 307 1.00
21 100 Peknušiaková NellaPeknušiaková Nella
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
12 12 13 PB 306 x 297 306 306
22 5 Durilová DorotaDurilová Dorota
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 1 SB 303 x 288 303 303
23 55 Mesíková KristínaMesíková Kristína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 7 PB 302 286 302 x 302
24 9 Vodrážková ElisVodrážková Elis
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 12 PB 302 302 263 277 302
25 6 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 9 PB 297 293 255 297 297
26 96 Grniaková HanaGrniaková Hana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
12 12 4 PB 295 278 295 x 295
27 97 Fatkulinová PaulínaFatkulinová Paulína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 2 PB 291 281 265 291 291
28 66 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
12 12 16 287 286 287 x 287
29 92 Murgašová ZoeMurgašová Zoe
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 14 272 x 268 272 272
30 67 Babjaková VeronikaBabjaková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 10 PB 258 250 250 258 258
31 51 Jandelová MichaelaJandelová Michaela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
14 14 5 PB 249 230 249 233 249
32 68 Fašangová EmmaFašangová Emma
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
13 13 11 236 235 234 236 236
Celkom 32 pretekárov

Hod vortexom - Najmladší žiaci

(ut, 21.6.2022 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 66 Rosenberger AlexRosenberger Alex
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 29 PB 36.78 0.0 20.00
2 70 Babic PeterBabic Peter
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 2 PB 34.61 0.0 19.00
3 94 Tkáč MatejTkáč Matej
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 30 33.95 0.0 18.00
4 83 Meloš ŠimonMeloš Šimon
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 24 PB 31.30 0.0 17.00
5 87 Tuška MarkoTuška Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 9 PB 31.20 0.0 16.00
6 27 Mlčal TomášMlčal Tomáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 28 29.39 0.0 15.00
7 59 Zima FilipZima Filip
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 27 27.99 0.0 14.00
8 60 Sedláček MatúšSedláček Matúš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 26 27.95 0.0 13.00
9 79 Paľo PatrikPaľo Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 25 27.76 0.0 12.00
10 19 Solár ŠimonSolár Šimon
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 8 PB 26.99 0.0 11.00
11 82 Mihalík PavolMihalík Pavol
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 22 25.39 0.0 10.00
12 85 Krchňavý FilipKrchňavý Filip
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 19 PB 24.20 0.0 9.00
13 53 Krutošík JurajKrutošík Juraj
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 5 PB 23.58 0.0 8.00
14 68 Babka OliverBabka Oliver
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 3 PB 22.70 0.0 7.00
15 61 Sojka MichalSojka Michal
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
12 12 23 21.86 0.0 6.00
16 90 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
12 12 21 21.13 0.0 5.00
17 52 Aneštík JakubAneštík Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 1 PB 20.70 0.0 4.00
18 65 Kliment SamuelKliment Samuel
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
14 14 14 PB 19.90 0.0 3.00
19 57 Siman MichalSiman Michal
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 18 19.79 0.0 2.00
20 100 Chladný MaximChladný Maxim
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 4 PB 19.78 0.0 1.00
21 81 Rybár JúliusRybár Július
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 20 18.77 0.0
22 69 Kobela MatejKobela Matej
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 17 17.14 0.0
23 67 Sedlaček FilipSedlaček Filip
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 7 PB 17.05 0.0
24 64 Lašák AlanLašák Alan
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
13 13 13 PB 16.95 0.0
25 84 Franek FilipFranek Filip
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
13 13 16 16.14 0.0
26 56 Žilka JakubŽilka Jakub
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
14 14 10 PB 12.51 0.0
27 63 Krchňavý JánKrchňavý Ján
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 12 10.66 0.0
28 93 Prč DávidPrč Dávid
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 6 PB 09.81 0.0
29 54 Ľupták JozefĽupták Jozef
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
14 14 11 09.76 0.0
95 Lančarič MatúšLančarič Matúš
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
12 12 15 DNS 0.0
Celkom 30 pretekárov

Hod vortexom - Najmladšie žiačky

(ut, 21.6.2022 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Fábová TerezaFábová Tereza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 30 PB 27.84 0.0 20.00
2 69 Hudecová NikolHudecová Nikol
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 28 PB 27.24 0.0 19.00
3 77 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
12 12 29 PB 26.29 0.0 18.00
4 100 Peknušiaková NellaPeknušiaková Nella
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
12 12 26 PB 25.41 0.0 17.00
5 3 Šatková TamaraŠatková Tamara
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 31 25.36 0.0 16.00
6 89 Frtúsová SlávkaFrtúsová Slávka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 4 PB 25.00 0.0 15.00
7 37 Svoreňová NelaSvoreňová Nela
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 15 PB 22.24 0.0 14.00
8 5 Durilová DorotaDurilová Dorota
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 2 PB 22.06 0.0 13.00
9 26 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 32 21.48 0.0 12.00
10 87 Jandelová LauraJandelová Laura
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 22 PB 21.33 0.0 11.00
11 85 Hanusková MarcelaHanusková Marcela
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
12 12 27 20.55 0.0 10.00
12 9 Vodrážková ElisVodrážková Elis
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 12 PB 18.70 0.0 9.00
13 82 Babicova NinaBabicova Nina
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 20 PB 18.50 0.0 8.00
14 55 Mesíková KristínaMesíková Kristína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 8 PB 18.18 0.0 7.00
15 81 Podmanická EmilyPodmanická Emily
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 21 17.76 0.0 6.00
16 84 Tabaková KarolínaTabaková Karolína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 24 17.61 0.0 5.00
17 33 Kalmáneková AlicaKalmáneková Alica
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 16 PB 17.22 0.0 4.00
18 27 Patzová SofiaPatzová Sofia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 9 PB 17.16 0.0 3.00
19 42 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 18 16.06 0.0 2.00
20 13 Šádeková LilianaŠádeková Liliana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 23 15.84 0.0 1.00
21 92 Murgašová ZoeMurgašová Zoe
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 19 15.13 0.0
22 97 Fatkulinová PaulínaFatkulinová Paulína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 3 PB 14.82 0.0
23 96 Grniaková HanaGrniaková Hana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
12 12 5 PB 14.66 0.0
24 63 Javorová DominikaJavorová Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 17 14.34 0.0
25 86 Pôbišová LeaPôbišová Lea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 25 14.16 0.0
26 6 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 10 PB 13.67 0.0
27 68 Fašangová EmmaFašangová Emma
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
13 13 14 PB 13.05 0.0
28 66 Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
12 12 11 PB 12.09 0.0
29 72 Majchútová AnnaMajchútová Anna
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 13 PB 10.10 0.0
30 51 Jandelová MichaelaJandelová Michaela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
14 14 6 PB 09.96 0.0
31 67 Babjaková VeronikaBabjaková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 1 PB 08.69 0.0
35 Jurná VivienJurná Vivien
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 7 DNS 0.0
Celkom 32 pretekárov
Štvorboj - Najmladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0080
2 Mlčal TomášMlčal Tomáš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0064
3 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0061
4 Tkáč MatejTkáč Matej 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0053
5 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0049
6 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0044
7 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0043
8 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0041
9= Zima FilipZima Filip 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0038
9= Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0038
11 Kobela MatejKobela Matej 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0036
12 Sojka MichalSojka Michal 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0034
13= Krchňavý FilipKrchňavý Filip 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0031
13= Babka OliverBabka Oliver 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0031
15 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0030
16 Krutošík JurajKrutošík Juraj 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0028
17 Babic PeterBabic Peter 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0025
18= Rybár JúliusRybár Július 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0022
18= Solár ŠimonSolár Šimon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0022
18= Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0022
21= Franek FilipFranek Filip 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 0013
21= Sedlaček FilipSedlaček Filip 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0013
23 Mihalík PavolMihalík Pavol 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0010
24 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 0007
25 Chladný MaximChladný Maxim 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0005
26= Lašák AlanLašák Alan 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0000
26= Žilka JakubŽilka Jakub 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 0000
26= Ľupták JozefĽupták Jozef 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 0000
26= Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0000
Lančarič MatúšLančarič Matúš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe DNS
Celkom 30 pretekárov
Štvorboj - Najmladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0071
2 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0068
3 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0064
4 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0058
5 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0057
6 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0048
7 Patzová SofiaPatzová Sofia 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0040
8 Javorová DominikaJavorová Dominika 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0037
9 Šádeková LilianaŠádeková Liliana 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0033
10= Fábová TerezaFábová Tereza 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0032
10= Kalmáneková AlicaKalmáneková Alica 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0032
12 Babicova NinaBabicova Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0031
13 Frtúsová SlávkaFrtúsová Slávka 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0029
14= Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0027
14= Podmanická EmilyPodmanická Emily 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0027
16 Peknušiaková NellaPeknušiaková Nella 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0025
17= Sekerešová ZuzanaSekerešová Zuzana 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0023
17= Majchútová AnnaMajchútová Anna 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 0023
19 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0019
20 Hanusková MarcelaHanusková Marcela 12 12 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 0018
21 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0016
22 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0008
23= Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0007
23= Mesíková KristínaMesíková Kristína 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0007
25= Fatkulinová PaulínaFatkulinová Paulína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0000
25= Babjaková VeronikaBabjaková Veronika 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0000
25= Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0000
25= Fašangová EmmaFašangová Emma 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 0000
25= Jandelová MichaelaJandelová Michaela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0000
25= Murgašová ZoeMurgašová Zoe 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0000
Jurná VivienJurná Vivien 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica DNF
Durilová DorotaDurilová Dorota 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica DNF
Celkom 32 pretekárov