<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ najmladšieho žiactva 4. skupina

Dubnica nad Váhom (13. 6. 2022)

50 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (po, 13.6.2022 - 16:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.60 16.00
2 196 Mahút ŠimonMahút Šimon 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.53 4.00
3 79 Gašpárek LucasGašpárek Lucas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.76 1.50
4 200 Hnilica DavidHnilica David 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.99
5 82 Hnilica LukášHnilica Lukáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 10.03
6 Šištík AndrejŠištík Andrej 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 11.35
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (po, 13.6.2022 - 16:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 08.66 15.00
2 36 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 08.70 14.00
3 16 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.02 11.00
4 61 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.05
5 84 Cabala MatúšCabala Matúš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.35
6 198 Marcinák MatúšMarcinák Matúš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 11.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (po, 13.6.2022 - 16:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.85 20.00
2 113 Kuruc AlexKuruc Alex 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.84 13.00
3 78 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.85 12.00
4 194 Poznik AlexPoznik Alex 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.15 8.50
5 174 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.82
Koyš OliverKoyš Oliver 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (po, 13.6.2022 - 16:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.41 18.00
2 103 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.48 17.00
3 190 Krátky JakubKrátky Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.15 8.50
4 100 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.16 7.00
5 189 Novosád TomášNovosád Tomáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 09.46 6.00
6 95 Gabriš FilipGabriš Filip 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.62 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (po, 13.6.2022 - 16:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.20 19.00
2 44 Ilgo JurajIlgo Juraj 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.04 10.00
3 62 Deneš MarkoDeneš Marko 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.50 5.00
4 193 Kendera MatúšKendera Matúš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.89
5 102 Matejka MatejMatejka Matej 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 10.25
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (po, 13.6.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Kukučka TomášKukučka Tomáš 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.76 1.50
2 106 Šujan MaximilánŠujan Maximilán 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.12
3 109 Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.37
4 81 Kohút TeodorKohút Teodor 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 11.00
5 107 Ványi JurajVányi Juraj 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11.17
Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.85 20.00
2 75 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.20 19.00
3 195 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.41 18.00
4 103 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.48 17.00
5 114 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.60 16.00
6 115 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 08.66 15.00
7 36 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 08.70 14.00
8 113 Kuruc AlexKuruc Alex 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.84 13.00
9 78 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.85 12.00
10 16 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.02 11.00
11 44 Ilgo JurajIlgo Juraj 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.04 10.00
12 194 Poznik AlexPoznik Alex 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.15 8.50
12 190 Krátky JakubKrátky Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.15 8.50
14 100 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.16 7.00
15 189 Novosád TomášNovosád Tomáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 09.46 6.00
16 62 Deneš MarkoDeneš Marko 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.50 5.00
17 196 Mahút ŠimonMahút Šimon 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.53 4.00
18 95 Gabriš FilipGabriš Filip 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.62 3.00
19 79 Gašpárek LucasGašpárek Lucas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.76 1.50
19 192 Kukučka TomášKukučka Tomáš 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.76 1.50
21 174 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.82
22 193 Kendera MatúšKendera Matúš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.89
23 200 Hnilica DavidHnilica David 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.99
24 82 Hnilica LukášHnilica Lukáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 10.03
25 61 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.05
26 106 Šujan MaximilánŠujan Maximilán 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.12
27 102 Matejka MatejMatejka Matej 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 10.25
28 84 Cabala MatúšCabala Matúš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.35
29 109 Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.37
30 81 Kohút TeodorKohút Teodor 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 11.00
31 107 Ványi JurajVányi Juraj 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11.17
32 198 Marcinák MatúšMarcinák Matúš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 11.20
33 Šištík AndrejŠištík Andrej 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 11.35
Koyš OliverKoyš Oliver 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS

50 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (po, 13.6.2022 - 17:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Kureková HanaKureková Hana 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.12
2 96 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 09.17
3 98 Helíková KláraHelíková Klára 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.81
4 53 Mejsnarová MichaelaMejsnarová Michaela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.05
5 90 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.31
6 112 Piščeková LenkaPiščeková Lenka 13 13 OSA-Šport. akadémia o.z Dubnica n/V.OSA-Šport. akadémia o.z Dub... 6 10.53
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (po, 13.6.2022 - 17:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Repková RáchelRepková Ráchel 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 08.68 7.00
2 60 Trochanová EllaTrochanová Ella 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.88 3.00
3 30 Žáčiková VeronikaŽáčiková Veronika 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 09.41
4 25 Švecová NelaŠvecová Nela 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.68
5 35 Štolúnová TamaraŠtolúnová Tamara 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.07
6 41 Hnilicová LauraHnilicová Laura 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 10.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (po, 13.6.2022 - 17:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.60 10.00
2 55 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.85 5.00
3 97 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 09.10 0.33
4 65 Kucharová AlexandraKucharová Alexandra 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.64
5 34 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.70
6 52 Šterdasová KarinŠterdasová Karin 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 10.82
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (po, 13.6.2022 - 17:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.09 16.00
2 59 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.53 11.00
3 33 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.10 0.33
4 46 Čabáková TeréziaČabáková Terézia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 09.18
5 70 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 09.42
6 80 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.69
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (po, 13.6.2022 - 17:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.28 20.00
2 39 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.82 6.00
3 51 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.10 0.33
4 94 Bórová KatarínaBórová Katarína 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.84
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (po, 13.6.2022 - 17:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.73 19.00
2 37 Malá AlžbetaMalá Alžbeta 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.31
3 40 Masaryková BarboraMasaryková Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 09.35
4 93 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 09.58
5 56 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 10.46
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (po, 13.6.2022 - 17:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 07.84 17.00
2 28 Lukušová KatarínaLukušová Katarína 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.49 14.00
3 48 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.61 9.00
4 76 Svoradova LeaSvoradova Lea 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.52
Prevužňaková Nella SophiaPrevužňaková Nella Sophia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (po, 13.6.2022 - 17:40) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Grendelová EstherGrendelová Esther 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.66 8.00
2 82 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.86 4.00
3 99 Janeková NikolaJaneková Nikola 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.46
4 68 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.78
5 24 Dudášová NinaDudášová Nina 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 10.47
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (po, 13.6.2022 - 17:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.76 18.00
2 58 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.24 15.00
3 77 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.51 13.00
4 50 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.52 12.00
5 67 Sklenarová EmaSklenarová Ema 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.04 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.28 20.00
2 21 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.73 19.00
3 57 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.76 18.00
4 49 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 07.84 17.00
5 74 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.09 16.00
6 58 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.24 15.00
7 28 Lukušová KatarínaLukušová Katarína 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.49 14.00
8 77 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.51 13.00
9 50 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.52 12.00
10 59 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.53 11.00
11 29 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.60 10.00
12 48 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.61 9.00
13 42 Grendelová EstherGrendelová Esther 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.66 8.00
14 19 Repková RáchelRepková Ráchel 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 08.68 7.00
15 39 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.82 6.00
16 55 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.85 5.00
17 82 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.86 4.00
18 60 Trochanová EllaTrochanová Ella 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.88 3.00
19 67 Sklenarová EmaSklenarová Ema 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.04 2.00
20 97 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 09.10 0.33
20 33 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.10 0.33
20 51 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.10 0.33
23 27 Kureková HanaKureková Hana 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.12
24 96 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 09.17
25 46 Čabáková TeréziaČabáková Terézia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 09.18
26 37 Malá AlžbetaMalá Alžbeta 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.31
27 40 Masaryková BarboraMasaryková Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 09.35
28 30 Žáčiková VeronikaŽáčiková Veronika 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 09.41
29 70 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 09.42
30 99 Janeková NikolaJaneková Nikola 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.46
31 76 Svoradova LeaSvoradova Lea 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.52
32 93 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 09.58
33 65 Kucharová AlexandraKucharová Alexandra 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.64
34 25 Švecová NelaŠvecová Nela 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.68
35 80 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.69
36 34 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.70
37 68 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.78
38 98 Helíková KláraHelíková Klára 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.81
39 94 Bórová KatarínaBórová Katarína 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.84
40 53 Mejsnarová MichaelaMejsnarová Michaela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.05
41 35 Štolúnová TamaraŠtolúnová Tamara 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.07
42 41 Hnilicová LauraHnilicová Laura 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 10.13
43 90 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.31
44 56 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 10.46
45 24 Dudášová NinaDudášová Nina 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 10.47
46 112 Piščeková LenkaPiščeková Lenka 13 13 OSA-Šport. akadémia o.z Dubnica n/V.OSA-Šport. akadémia o.z Dub... 6 10.53
47 52 Šterdasová KarinŠterdasová Karin 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 10.82
Prevužňaková Nella SophiaPrevužňaková Nella Sophia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (po, 13.6.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 114 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:03.90 20.00
2 36 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 9 2:07.30 18.00
3 75 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:14.36 16.00
4 115 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 16 2:24.06 13.00
5 44 Ilgo JurajIlgo Juraj 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10 2:28.16 10.00
6 62 Deneš MarkoDeneš Marko 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:31.22 7.00
7 192 Kukučka TomášKukučka Tomáš 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 13 2:32.16 6.00
8 196 Mahút ŠimonMahút Šimon 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 2:39.63 4.00
9 79 Gašpárek LucasGašpárek Lucas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:42.01 3.00
10 198 Marcinák MatúšMarcinák Matúš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 15 2:43.06 2.00
11 61 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 2:44.01 1.00
12 200 Hnilica DavidHnilica David 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 2:47.47
13 81 Kohút TeodorKohút Teodor 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11 2:53.21
14 84 Cabala MatúšCabala Matúš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:53.54
15 107 Ványi JurajVányi Juraj 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 18 3:13.06
Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS
Šištík AndrejŠištík Andrej 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 17 DNS
Celkom 17 pretekárov
Beh 02 (po, 13.6.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 197 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:04.50 19.00
2 195 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:10.52 17.00
3 100 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2:21.92 15.00
4 194 Poznik AlexPoznik Alex 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:23.61 14.00
5 103 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:25.88 12.00
6 113 Kuruc AlexKuruc Alex 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:26.39 11.00
7 102 Matejka MatejMatejka Matej 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10 2:29.14 9.00
8 16 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:30.16 8.00
9 190 Krátky JakubKrátky Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:35.29 5.00
10 174 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 12 2:44.21
11 106 Šujan MaximilánŠujan Maximilán 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:45.47
12 193 Kendera MatúšKendera Matúš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 2:46.72
13 82 Hnilica LukášHnilica Lukáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 2:52.63
14 189 Novosád TomášNovosád Tomáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 13 2:53.77
15 95 Gabriš FilipGabriš Filip 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:56.71
16 109 Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 3:01.95
17 78 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3:26.30
Koyš OliverKoyš Oliver 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 DNS
Celkom 18 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 114 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:03.90 20.00
2 197 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:04.50 19.00
3 36 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 9 2:07.30 18.00
4 195 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:10.52 17.00
5 75 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:14.36 16.00
6 100 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2:21.92 15.00
7 194 Poznik AlexPoznik Alex 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:23.61 14.00
8 115 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 16 2:24.06 13.00
9 103 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:25.88 12.00
10 113 Kuruc AlexKuruc Alex 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:26.39 11.00
11 44 Ilgo JurajIlgo Juraj 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10 2:28.16 10.00
12 102 Matejka MatejMatejka Matej 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10 2:29.14 9.00
13 16 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:30.16 8.00
14 62 Deneš MarkoDeneš Marko 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:31.22 7.00
15 192 Kukučka TomášKukučka Tomáš 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 13 2:32.16 6.00
16 190 Krátky JakubKrátky Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:35.29 5.00
17 196 Mahút ŠimonMahút Šimon 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 2:39.63 4.00
18 79 Gašpárek LucasGašpárek Lucas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:42.01 3.00
19 198 Marcinák MatúšMarcinák Matúš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 15 2:43.06 2.00
20 61 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 2:44.01 1.00
21 174 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 12 2:44.21
22 106 Šujan MaximilánŠujan Maximilán 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:45.47
23 193 Kendera MatúšKendera Matúš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 2:46.72
24 200 Hnilica DavidHnilica David 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 2:47.47
25 82 Hnilica LukášHnilica Lukáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 2:52.63
26 81 Kohút TeodorKohút Teodor 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11 2:53.21
27 84 Cabala MatúšCabala Matúš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:53.54
28 189 Novosád TomášNovosád Tomáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 13 2:53.77
29 95 Gabriš FilipGabriš Filip 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:56.71
30 109 Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 3:01.95
31 107 Ványi JurajVányi Juraj 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 18 3:13.06
32 78 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3:26.30
Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DNS
Šištík AndrejŠištík Andrej 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 17 DNS
Koyš OliverKoyš Oliver 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (po, 13.6.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 19 Repková RáchelRepková Ráchel 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 9 2:04.58 17.00
2 60 Trochanová EllaTrochanová Ella 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:15.38 13.00
3 97 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 2:21.85 6.00
4 98 Helíková KláraHelíková Klára 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:27.97
5 27 Kureková HanaKureková Hana 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 2:29.37
6 30 Žáčiková VeronikaŽáčiková Veronika 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2:31.54
7 96 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 2:33.25
8 52 Šterdasová KarinŠterdasová Karin 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10 2:36.91
9 90 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:40.36
10 55 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:41.89
11 34 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:42.74
12 53 Mejsnarová MichaelaMejsnarová Michaela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 2:43.44
13 25 Švecová NelaŠvecová Nela 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 13 2:44.38
14 35 Štolúnová TamaraŠtolúnová Tamara 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:45.23
15 41 Hnilicová LauraHnilicová Laura 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 2:55.12
16 112 Piščeková LenkaPiščeková Lenka 13 13 OSA-Šport. akadémia o.z Dubnica n/V.OSA-Šport. akadémia o.z Dub... 1 3:04.68
Celkom 16 pretekárov
Beh 02 (po, 13.6.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 1:55.96 20.00
2 39 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:00.70 18.00
3 21 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:07.65 16.00
4 59 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:13.93 14.00
5 93 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:15.96 12.00
6 74 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:20.44 8.00
7 51 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:22.12 5.00
8 33 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:23.35 4.00
9 46 Čabáková TeréziaČabáková Terézia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 2:24.88 3.00
10 29 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2:32.24
11 94 Bórová KatarínaBórová Katarína 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:34.14
12 37 Malá AlžbetaMalá Alžbeta 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:36.27
13 80 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 13 2:41.74
14 65 Kucharová AlexandraKucharová Alexandra 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 2:44.74
15 70 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 2:48.04
16 56 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2:53.97
Celkom 16 pretekárov
Beh 03 (po, 13.6.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 49 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 1:59.54 19.00
2 57 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:10.06 15.00
3 50 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:17.84 11.00
4 77 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:18.62 10.00
5 28 Lukušová KatarínaLukušová Katarína 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:19.54 9.00
6 58 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:21.18 7.00
7 48 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:27.38 2.00
8 42 Grendelová EstherGrendelová Esther 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:27.44 1.00
9 67 Sklenarová EmaSklenarová Ema 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 13 2:35.13
10 68 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 2:35.79
11 99 Janeková NikolaJaneková Nikola 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:37.99
12 76 Svoradova LeaSvoradova Lea 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2:49.42
13 40 Masaryková BarboraMasaryková Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11 2:59.28
14 24 Dudášová NinaDudášová Nina 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:59.86
Prevužňaková Nella SophiaPrevužňaková Nella Sophia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 DNS
82 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNF
Celkom 16 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 87 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 1:55.96 20.00
2 49 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 1:59.54 19.00
3 39 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:00.70 18.00
4 19 Repková RáchelRepková Ráchel 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 9 2:04.58 17.00
5 21 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:07.65 16.00
6 57 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:10.06 15.00
7 59 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:13.93 14.00
8 60 Trochanová EllaTrochanová Ella 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:15.38 13.00
9 93 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:15.96 12.00
10 50 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:17.84 11.00
11 77 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:18.62 10.00
12 28 Lukušová KatarínaLukušová Katarína 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:19.54 9.00
13 74 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:20.44 8.00
14 58 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:21.18 7.00
15 97 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 2:21.85 6.00
16 51 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:22.12 5.00
17 33 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:23.35 4.00
18 46 Čabáková TeréziaČabáková Terézia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 2:24.88 3.00
19 48 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:27.38 2.00
20 42 Grendelová EstherGrendelová Esther 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:27.44 1.00
21 98 Helíková KláraHelíková Klára 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:27.97
22 27 Kureková HanaKureková Hana 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 2:29.37
23 30 Žáčiková VeronikaŽáčiková Veronika 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2:31.54
24 29 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2:32.24
25 96 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 2:33.25
26 94 Bórová KatarínaBórová Katarína 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:34.14
27 67 Sklenarová EmaSklenarová Ema 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 13 2:35.13
28 68 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 2:35.79
29 37 Malá AlžbetaMalá Alžbeta 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:36.27
30 52 Šterdasová KarinŠterdasová Karin 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 10 2:36.91
31 99 Janeková NikolaJaneková Nikola 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:37.99
32 90 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:40.36
33 80 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 13 2:41.74
34 55 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:41.89
35 34 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:42.74
36 53 Mejsnarová MichaelaMejsnarová Michaela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 2:43.44
37 25 Švecová NelaŠvecová Nela 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 13 2:44.38
38 65 Kucharová AlexandraKucharová Alexandra 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 2:44.74
39 35 Štolúnová TamaraŠtolúnová Tamara 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:45.23
40 70 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 2:48.04
41 76 Svoradova LeaSvoradova Lea 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2:49.42
42 56 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2:53.97
43 41 Hnilicová LauraHnilicová Laura 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 2:55.12
44 40 Masaryková BarboraMasaryková Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11 2:59.28
45 24 Dudášová NinaDudášová Nina 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:59.86
46 112 Piščeková LenkaPiščeková Lenka 13 13 OSA-Šport. akadémia o.z Dubnica n/V.OSA-Šport. akadémia o.z Dub... 1 3:04.68
Prevužňaková Nella SophiaPrevužňaková Nella Sophia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 DNS
82 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNF

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(po, 13.6.2022 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 197 Michalička QuidoMichalička Quido
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 26 PB 423 +0.3 m/s 423  0,30 393  0,20 423 20.00
2 75 Deneš ŠimonDeneš Šimon
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 5 PB 378 +0.2 m/s 353  0,20 378  0,20 378 19.00
3 36 Hošták LukášHošták Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 11 PB 363 +0.2 m/s 361  0,20 363  0,20 363 18.00
4 114 Belák AlbertBelák Albert
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 1 PB 362 +0.6 m/s 362  0,60 190  0,20 362 17.00
5 115 Novosád LukášNovosád Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 27 PB 352 +0.6 m/s 352  0,60 349  0,20 352 16.00
6 195 Geller PatrikGeller Patrik
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 8 PB 334 +0.5 m/s 334  0,50 326  0,20 334 15.00
7 16 Lovíšek AntonLovíšek Anton
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 21 PB 319 +0.2 m/s 319  0,20 x 319 14.00
8 78 Palko OliverPalko Oliver
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 30 PB 311 +0.2 m/s 282  0,20 311  0,20 311 13.00
9 190 Krátky JakubKrátky Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 17 PB 308 +0.3 m/s 210  0,20 308  0,30 308 12.00
10 44 Ilgo JurajIlgo Juraj
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 12 PB 298 +0.8 m/s 280  0,20 298  0,80 298 11.00
11 61 Košút ŠimonKošút Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 15 PB 297 +0.6 m/s 287  0,30 297  0,60 297 10.00
12 95 Gabriš FilipGabriš Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 6 PB 293 +0.1 m/s 265  0,90 293  0,10 293 9.00
13 189 Novosád TomášNovosád Tomáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 29 PB 291 +0.2 m/s 286  0,20 291  0,20 291 8.00
14 194 Poznik AlexPoznik Alex
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 31 PB 289 +0.2 m/s 267  0,20 289  0,20 289 7.00
15 196 Mahút ŠimonMahút Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 22 PB 286 +0.2 m/s 286  0,20 282  0,20 286 6.00
16 192 Kukučka TomášKukučka Tomáš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
15 15 19 PB 283 +0.2 m/s 261  0,30 283  0,20 283 5.00
17 113 Kuruc AlexKuruc Alex
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 20 PB 282 +0.3 m/s 282  0,30 x 282 4.00
18 100 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 33 PB 276 +0.5 m/s 276  0,50 276 3.00
19 200 Hnilica DavidHnilica David
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 9 PB 274 +0.5 m/s 274  0,50 231  0,50 274 2.00
20 109 Kukučka SimonKukučka Simon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
14 14 18 PB 273 +0.5 m/s 273  0,50 236  0,20 273 1.00
21 174 Novosád TobiášNovosád Tobiáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 28 PB 271 +0.2 m/s 268  0,30 271  0,20 271
22 103 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 23 PB 269 +0.2 m/s 269  0,20 268  0,20 269
23 82 Hnilica LukášHnilica Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 10 PB 268 +0.2 m/s 268  0,20 249  0,50 268
24 106 Šujan MaximilánŠujan Maximilán
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 34 PB 260 +0.2 m/s 260  0,20 260
25 79 Gašpárek LucasGašpárek Lucas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 7 PB 258 +0.3 m/s 258  0,30 250  0,30 258
26 62 Deneš MarkoDeneš Marko
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 4 PB 255 +0.3 m/s 210  0,30 255  0,30 255
27 102 Matejka MatejMatejka Matej
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 25 PB 248 +0.2 m/s 248  0,20 241  0,20 248
28 198 Marcinák MatúšMarcinák Matúš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 24 PB 244 +0.2 m/s 235  0,60 244  0,20 244
29 84 Cabala MatúšCabala Matúš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 3 PB 225 +0.6 m/s 225  0,60 190  0,20 225
30 193 Kendera MatúšKendera Matúš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 13 PB 212 +0.3 m/s 212  0,30 196  0,60 212
31 81 Kohút TeodorKohút Teodor
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 14 PB 191 +0.2 m/s 191  0,20 182  0,20 191
32 107 Ványi JurajVányi Juraj
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 PB 150 +0.5 m/s x 150  0,50 150
Koyš OliverKoyš Oliver
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 16 DNS
Bezecný LukášBezecný Lukáš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 2 DNS
Šištík AndrejŠištík Andrej
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 32 DNS
Celkom 35 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(po, 13.6.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 87 Krupová AlexandraKrupová Alexandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 21 PB 460 +0.6 m/s 390  0,20 460  0,60 460 20.00
2 49 Antalová EmaAntalová Ema
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 2 PB 392 +0.5 m/s 368  0,20 392  0,50 392 19.00
3 21 Bučková EmaBučková Ema
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 6 PB 390 +0.2 m/s 314  0,90 390  0,20 390 18.00
4 55 Košútová AdelaKošútová Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 20 PB 366 +0.8 m/s 366  0,80 360  0,10 366 17.00
5 74 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 19 PB 364 +0.2 m/s 337  0,50 364  0,20 364 16.00
6 28 Lukušová KatarínaLukušová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 25 PB 362 +0.2 m/s 344  0,50 362  0,20 362 15.00
7 57 Turzová NinaTurzová Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 45 PB 359 +0.2 m/s 350  1,00 359  0,20 359 14.00
8 94 Bórová KatarínaBórová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 5 PB 357 +0.1 m/s 357  0,10 208  0,20 357 13.00
9 19 Repková RáchelRepková Ráchel
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 36 PB 350 +0.2 m/s 344  0,50 350  0,20 350 12.00
10 27 Kureková HanaKureková Hana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 23 PB 348 +0.5 m/s 328  0,50 348  0,50 348 11.00
11 29 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 33 PB 340 +0.3 m/s 336  0,20 340  0,30 340 10.00
12 48 Janíčková SáraJaníčková Sára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 18 PB 339 +0.1 m/s 334  0,20 339  0,10 339 9.00
13 58 Lukušová DášaLukušová Dáša
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 24 PB 336 +0.2 m/s 331  0,20 336  0,20 336 8.00
14 77 Uličná RadkaUličná Radka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 46 PB 336 +0.2 m/s 318  0,50 336  0,20 336 7.00
15 60 Trochanová EllaTrochanová Ella
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 44 PB 330 +0.1 m/s 301  0,50 330  0,10 330 6.00
16 59 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 14 PB 325 +0.2 m/s x 325  0,20 325 5.00
17 50 Macháčková AnnaMacháčková Anna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 26 PB 318 +0.5 m/s 318  0,50 318  0,50 318 4.00
18 46 Čabáková TeréziaČabáková Terézia
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 7 PB 317 +0.2 m/s 259  0,50 317  0,20 317 3.00
19 42 Grendelová EstherGrendelová Esther
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 13 PB 310 +0.6 m/s x 310  0,60 310 2.00
20 37 Malá AlžbetaMalá Alžbeta
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 27 PB 309 +0.2 m/s 277  0,20 309  0,20 309 1.00
21 97 Mikušová NelaMikušová Nela
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 32 PB 308 +0.5 m/s 308  0,50 305  0,20 308
22 67 Sklenarová EmaSklenarová Ema
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 37 PB 308 +0.2 m/s 297  0,50 308  0,20 308
23 40 Masaryková BarboraMasaryková Barbora
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 28 PB 308 +0.2 m/s 295  0,50 308  0,20 308
24 99 Janeková NikolaJaneková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 17 PB 307 +0.2 m/s 295  0,20 307  0,20 307
25 65 Kucharová AlexandraKucharová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 22 PB 300 +0.2 m/s 300  0,20 290  0,50 300
26 93 Belobradová BelaBelobradová Bela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 4 PB 298 +0.5 m/s 298  0,50 287  0,50 298
27 39 Belobradová BarboraBelobradová Barbora
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 3 PB 291 +0.1 m/s x 291  0,10 291
28 96 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 10 PB 285 +0.4 m/s 273  0,40 285  0,40 285
29 70 Antalová AnetaAntalová Aneta
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 1 PB 283 +0.5 m/s 282  0,20 283  0,50 283
30 33 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 38 PB 282 +0.2 m/s 278  0,50 282  0,20 282
31 24 Dudášová NinaDudášová Nina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 8 PB 281 +0.2 m/s 281  0,20 239  0,50 281
32 82 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 9 PB 274 +0.9 m/s 274  0,90 222  0,10 274
33 80 Masaryková DorotaMasaryková Dorota
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 29 PB 273 +0.4 m/s 273  0,40 266  0,10 273
34 41 Hnilicová LauraHnilicová Laura
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 16 PB 272 +0.1 m/s 272  0,10 268  0,20 272
35 51 Gallová LindaGallová Linda
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 12 PB 270 +0.6 m/s 270  0,60 x 270
36 112 Piščeková LenkaPiščeková Lenka
OSA-Šport. akadémia o.z Dubnica n/V.OSA-Šport. akadémia o.z Dub...
13 13 34 PB 260 +0.5 m/s 232  0,50 260  0,50 260
37 53 Mejsnarová MichaelaMejsnarová Michaela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 31 PB 255 +0.2 m/s 253  0,60 255  0,20 255
38 76 Svoradova LeaSvoradova Lea
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 39 PB 254 +0.5 m/s 254  0,50 248  0,30 254
39 25 Švecová NelaŠvecová Nela
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 43 PB 253 +0.2 m/s 236  0,50 253  0,20 253
40 35 Štolúnová TamaraŠtolúnová Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 41 PB 249 +0.5 m/s 249  0,50 247  0,20 249
41 68 Galková AdelaGalková Adela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 11 PB 242 +0.6 m/s 242  0,60 x 242
42 98 Helíková KláraHelíková Klára
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
12 12 15 PB 240 +0.5 m/s x 240  0,50 240
43 34 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 42 PB 236 +0.5 m/s 236  0,50 200  0,30 236
44 30 Žáčiková VeronikaŽáčiková Veronika
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 49 PB 218 +0.5 m/s 218  0,50 204  0,50 218
45 90 Varošová RiaVarošová Ria
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 48 PB 213 +0.6 m/s 213  0,60 211  0,20 213
46 52 Šterdasová KarinŠterdasová Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 40 PB 212 +0.5 m/s 212  0,50 182  0,20 212
47 56 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 30 PB 192 +0.2 m/s 190  0,10 192  0,20 192
48 Prevužňaková Nella SophiaPrevužňaková Nella Sophia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 35 PB 000 -
Celkom 48 pretekárov

Hod vortexom - Najmladší žiaci

(po, 13.6.2022 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 61 Košút ŠimonKošút Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 15 PB 32.69 - 20.00
2 197 Michalička QuidoMichalička Quido
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 26 PB 31.03 - 19.00
3 190 Krátky JakubKrátky Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 17 PB 28.43 - 18.00
4 113 Kuruc AlexKuruc Alex
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 20 PB 25.59 - 17.00
5 195 Geller PatrikGeller Patrik
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 8 PB 25.17 - 16.00
6 100 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 33 PB 25.12 - 15.00
7 78 Palko OliverPalko Oliver
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 30 PB 24.18 - 14.00
8 36 Hošták LukášHošták Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 11 PB 24.08 - 13.00
9 114 Belák AlbertBelák Albert
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 1 PB 24.02 - 12.00
10 95 Gabriš FilipGabriš Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 6 PB 23.12 - 11.00
11 79 Gašpárek LucasGašpárek Lucas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 7 PB 21.50 - 10.00
12 16 Lovíšek AntonLovíšek Anton
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 21 PB 21.02 - 9.00
13 115 Novosád LukášNovosád Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 27 PB 19.70 - 8.00
14 44 Ilgo JurajIlgo Juraj
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 12 PB 17.69 - 7.00
15 196 Mahút ŠimonMahút Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 22 PB 17.41 - 6.00
16 103 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 23 PB 17.18 - 5.00
17 75 Deneš ŠimonDeneš Šimon
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 5 PB 16.49 - 4.00
18 81 Kohút TeodorKohút Teodor
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 14 PB 14.30 - 3.00
19 174 Novosád TobiášNovosád Tobiáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 28 PB 13.45 - 2.00
20 109 Kukučka SimonKukučka Simon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
14 14 18 PB 12.18 - 1.00
21 82 Hnilica LukášHnilica Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 10 PB 12.07 -
22 62 Deneš MarkoDeneš Marko
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 4 PB 11.44 -
23 193 Kendera MatúšKendera Matúš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 13 PB 11.36 -
24 192 Kukučka TomášKukučka Tomáš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
15 15 19 PB 10.75 -
25 102 Matejka MatejMatejka Matej
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 25 PB 10.34 -
26 200 Hnilica DavidHnilica David
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 9 PB 09.79 -
27 198 Marcinák MatúšMarcinák Matúš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 24 PB 08.51 -
28 194 Poznik AlexPoznik Alex
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 31 PB 08.20 -
29 189 Novosád TomášNovosád Tomáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 29 PB 07.95 -
30 106 Šujan MaximilánŠujan Maximilán
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 34 PB 06.49 -
31 84 Cabala MatúšCabala Matúš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 3 PB 06.19 -
32 107 Ványi JurajVányi Juraj
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 PB 04.04 -
Koyš OliverKoyš Oliver
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 16 DNS
Bezecný LukášBezecný Lukáš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 2 DNS
Šištík AndrejŠištík Andrej
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 32 DNS
Celkom 35 pretekárov

Hod vortexom - Najmladšie žiačky

(po, 13.6.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 87 Krupová AlexandraKrupová Alexandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 21 PB 23.89 0.0 20.00
2 29 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 33 PB 23.63 0.0 19.00
3 28 Lukušová KatarínaLukušová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 25 PB 22.68 0.0 18.00
4 96 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 10 PB 22.28 0.0 17.00
5 57 Turzová NinaTurzová Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 45 PB 21.92 0.0 16.00
6 19 Repková RáchelRepková Ráchel
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 36 PB 20.82 0.0 15.00
7 67 Sklenarová EmaSklenarová Ema
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 37 PB 18.50 0.0 14.00
8 49 Antalová EmaAntalová Ema
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 2 PB 18.19 0.0 13.00
9 50 Macháčková AnnaMacháčková Anna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 26 PB 18.09 0.0 12.00
10 77 Uličná RadkaUličná Radka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 46 PB 17.60 0.0 11.00
11 33 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 38 PB 17.32 0.0 10.00
12 40 Masaryková BarboraMasaryková Barbora
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 28 PB 16.82 0.0 9.00
13 99 Janeková NikolaJaneková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 17 PB 16.59 0.0 8.00
14 46 Čabáková TeréziaČabáková Terézia
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 7 PB 16.56 0.0 7.00
15 52 Šterdasová KarinŠterdasová Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 40 PB 15.97 0.0 6.00
16 58 Lukušová DášaLukušová Dáša
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 24 PB 15.65 0.0 5.00
17 82 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 9 PB 15.57 0.0 4.00
18 97 Mikušová NelaMikušová Nela
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 32 PB 15.56 0.0 3.00
19= 41 Hnilicová LauraHnilicová Laura
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 16 PB 15.37 0.0 1.50
19= 42 Grendelová EstherGrendelová Esther
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 13 PB 15.37 0.0 1.50
21 74 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 19 PB 15.12 0.0
22 98 Helíková KláraHelíková Klára
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
12 12 15 PB 15.05 0.0
23 37 Malá AlžbetaMalá Alžbeta
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 27 PB 15.03 0.0
24 60 Trochanová EllaTrochanová Ella
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 44 PB 14.44 0.0
25 59 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 14 PB 13.98 0.0
26= 55 Košútová AdelaKošútová Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 20 PB 13.96 0.0
26= 70 Antalová AnetaAntalová Aneta
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 1 PB 13.96 0.0
28 39 Belobradová BarboraBelobradová Barbora
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 3 PB 13.60 0.0
29 27 Kureková HanaKureková Hana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 23 PB 13.42 0.0
30 21 Bučková EmaBučková Ema
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 6 PB 13.20 0.0
31 94 Bórová KatarínaBórová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 5 PB 13.10 0.0
32 65 Kucharová AlexandraKucharová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 22 PB 12.99 0.0
33 93 Belobradová BelaBelobradová Bela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 4 PB 12.83 0.0
34 48 Janíčková SáraJaníčková Sára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 18 PB 12.76 0.0
35 112 Piščeková LenkaPiščeková Lenka
OSA-Šport. akadémia o.z Dubnica n/V.OSA-Šport. akadémia o.z Dub...
13 13 34 PB 12.70 0.0
36 24 Dudášová NinaDudášová Nina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 8 PB 12.62 0.0
37 68 Galková AdelaGalková Adela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 11 PB 12.58 0.0
38 53 Mejsnarová MichaelaMejsnarová Michaela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 31 PB 11.70 0.0
39 25 Švecová NelaŠvecová Nela
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 43 PB 11.03 0.0
40 80 Masaryková DorotaMasaryková Dorota
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 29 PB 10.26 0.0
41 51 Gallová LindaGallová Linda
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 12 PB 10.00 0.0
42 56 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 30 PB 09.77 0.0
43 30 Žáčiková VeronikaŽáčiková Veronika
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 49 PB 09.29 0.0
44 76 Svoradova LeaSvoradova Lea
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 39 PB 09.18 0.0
45 34 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 42 PB 08.76 0.0
46 35 Štolúnová TamaraŠtolúnová Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 41 PB 08.53 0.0
47 90 Varošová RiaVarošová Ria
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 48 PB 06.65 0.0
Prevužňaková Nella SophiaPrevužňaková Nella Sophia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 35 DNS 0.0
Celkom 48 pretekárov
Štvorboj - Najmladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0078
2 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0066
3 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0065
4 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 0063
5 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0058
6 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 0052
7 Kuruc AlexKuruc Alex 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0045
8 Krátky JakubKrátky Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0044
9 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0042
10 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 0040
11 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0039
12 Ilgo JurajIlgo Juraj 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 0038
13 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0034
14 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0031
15 Poznik AlexPoznik Alex 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0030
16 Gabriš FilipGabriš Filip 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0023
17 Mahút ŠimonMahút Šimon 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0020
18 Gašpárek LucasGašpárek Lucas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0015
19 Novosád TomášNovosád Tomáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 0014
20 Kukučka TomášKukučka Tomáš 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0013
21 Deneš MarkoDeneš Marko 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0012
22 Matejka MatejMatejka Matej 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 0009
23 Kohút TeodorKohút Teodor 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 0003
24= Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0002
24= Hnilica DavidHnilica David 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 0002
24= Marcinák MatúšMarcinák Matúš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 0002
24= Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 0002
28 Ványi JurajVányi Juraj 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0000
29= Šujan MaximilánŠujan Maximilán 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0000
29= Kendera MatúšKendera Matúš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 0000
29= Hnilica LukášHnilica Lukáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 0000
29= Cabala MatúšCabala Matúš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0000
Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom DNS
Koyš OliverKoyš Oliver 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom DNS
Šištík AndrejŠištík Andrej 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom DNF
Celkom 35 pretekárov
Štvorboj - Najmladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0080
2 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 0068
3 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0063
4 Lukušová KatarínaLukušová Katarína 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0056
5 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0053
6 Repková RáchelRepková Ráchel 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 0051
7 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0041
8 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0040
9= Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0039
9= Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0039
11 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0035
12 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0030
13 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 0024
14= Trochanová EllaTrochanová Ella 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0022
14= Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0022
16 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0020
17 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 0017
18 Sklenarová EmaSklenarová Ema 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0016
19 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0014
20= Čabáková TeréziaČabáková Terézia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 0013
20= Bórová KatarínaBórová Katarína 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0013
22 Grendelová EstherGrendelová Esther 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0013
23 Kureková HanaKureková Hana 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 0011
24 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 0009
25 Masaryková BarboraMasaryková Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 0009
26= Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0008
26= Janeková NikolaJaneková Nikola 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0008
28 Šterdasová KarinŠterdasová Karin 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 0006
29 Gallová LindaGallová Linda 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0005
30 Malá AlžbetaMalá Alžbeta 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0001
31= Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0000
31= Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 0000
31= Svoradova LeaSvoradova Lea 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 0000
31= Dudášová NinaDudášová Nina 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 0000
31= Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 0000
31= Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0000
31= Švecová NelaŠvecová Nela 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 0000
31= Žáčiková VeronikaŽáčiková Veronika 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 0000
31= Štolúnová TamaraŠtolúnová Tamara 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0000
31= Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 0000
31= Kucharová AlexandraKucharová Alexandra 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0000
31= Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 0000
31= Mejsnarová MichaelaMejsnarová Michaela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 0000
31= Helíková KláraHelíková Klára 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 0000
31= Piščeková LenkaPiščeková Lenka 13 13 OSA-Šport. akadémia o.z Dubnica n/V.OSA-Šport. akadémia o.z Dub... 0000
Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 0012
Prevužňaková Nella SophiaPrevužňaková Nella Sophia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom DNF
Hnilicová LauraHnilicová Laura 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom DNF
Celkom 48 pretekárov