<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ najmladšieho žiactva 3. skupina

Martin (16. 6. 2022)

50 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 16.6.2022 - 16:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Belorid MatúšBelorid Matúš 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.72 15.00
2 5 Lilge Samuel ChristopherLilge Samuel Christopher 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.87 12.00
3 27 Richvalský ŠtefanRichvalský Štefan 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.93 9.00
4 84 Dirnbach AlexanderDirnbach Alexander 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.08 7.00
5 81 Labant AlexLabant Alex 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.48 1.00
6 13 Vnučák MartinVnučák Martin 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.59
7 10 Pramuk JergušPramuk Jerguš 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.79
8 100 Ignačák MarošIgnačák Maroš 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (št, 16.6.2022 - 16:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.34 19.00
2 92 Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.37 18.00
3 64 Geisbacher MatejGeisbacher Matej 11 11 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 3 08.76 13.00
4 87 Crkoň JozefCrkoň Jozef 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.17 4.50
5 74 Michna JánMichna Ján 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.17 4.50
6 116 Ignačák TomášIgnačák Tomáš 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.20 3.00
7 82 Hrivnák AdamHrivnák Adam 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.24 2.00
Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (št, 16.6.2022 - 16:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Šupica MarkoŠupica Marko 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.03 8.00
2 179 Kalman ViliamKalman Viliam 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.62
3 149 Trnovec OliverTrnovec Oliver 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 10.00
4 60 Moncel DanielMoncel Daniel 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 10.59
5 Cervan EduardCervan Eduard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.20
Crkoň LukášCrkoň Lukáš 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DNS
95 Matejka MichalMatejka Michal 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (št, 16.6.2022 - 16:00) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Zachar ŠimonZachar Šimon 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 8 07.97 20.00
2 134 Sochuľák LukášSochuľák Lukáš 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 08.45 17.00
3 7 Rakyta PatrikRakyta Patrik 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 08.65 16.00
4 152 Kohút RichardKohút Richard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.74 14.00
5 159 Paulovič GregorPaulovič Gregor 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.91 11.00
6 124 Hlavatý JakubHlavatý Jakub 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 08.92 10.00
7 187 Schwarc RichardSchwarc Richard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.11 6.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Zachar ŠimonZachar Šimon 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 8 07.97 20.00
2 90 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.34 19.00
3 92 Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.37 18.00
4 134 Sochuľák LukášSochuľák Lukáš 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 08.45 17.00
5 7 Rakyta PatrikRakyta Patrik 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 08.65 16.00
6 104 Belorid MatúšBelorid Matúš 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.72 15.00
7 152 Kohút RichardKohút Richard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.74 14.00
8 64 Geisbacher MatejGeisbacher Matej 11 11 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 3 08.76 13.00
9 5 Lilge Samuel ChristopherLilge Samuel Christopher 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.87 12.00
10 159 Paulovič GregorPaulovič Gregor 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.91 11.00
11 124 Hlavatý JakubHlavatý Jakub 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 08.92 10.00
12 27 Richvalský ŠtefanRichvalský Štefan 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.93 9.00
13 183 Šupica MarkoŠupica Marko 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.03 8.00
14 84 Dirnbach AlexanderDirnbach Alexander 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.08 7.00
15 187 Schwarc RichardSchwarc Richard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.11 6.00
16 87 Crkoň JozefCrkoň Jozef 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.17 4.50
16 74 Michna JánMichna Ján 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.17 4.50
18 116 Ignačák TomášIgnačák Tomáš 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.20 3.00
19 82 Hrivnák AdamHrivnák Adam 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.24 2.00
20 81 Labant AlexLabant Alex 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.48 1.00
21 13 Vnučák MartinVnučák Martin 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.59
22 179 Kalman ViliamKalman Viliam 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.62
23 10 Pramuk JergušPramuk Jerguš 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.79
24 149 Trnovec OliverTrnovec Oliver 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 10.00
25 100 Ignačák MarošIgnačák Maroš 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.05
26 60 Moncel DanielMoncel Daniel 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 10.59
27 Cervan EduardCervan Eduard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.20
Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 DNS
Crkoň LukášCrkoň Lukáš 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DNS
95 Matejka MichalMatejka Michal 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DNS

50 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 16.6.2022 - 17:40) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 179 Gavorníková BarboraGavorníková Barbora 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.64 16.00
2 124 Pavlišová ZojaPavlišová Zoja 12 12 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 3 09.21 9.00
3 100 Rešetárová TerezaRešetárová Tereza 14 14 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 7 10.07
4 187 Kleinová MáriaKleinová Mária 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.09
5 84 Tadlánková MichaelaTadlánková Michaela 14 14 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 2 10.24
6 149 Buvalová ElizabethBuvalová Elizabeth 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.66
81 Vargončíková SáraVargončíková Sára 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (št, 16.6.2022 - 17:40) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.41 20.00
2 87 Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.54 18.00
3 13 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.91 14.00
4 116 Turčanová VeronikaTurčanová Veronika 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.92 13.00
5 159 Boreková JúliaBoreková Júlia 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.11 12.00
6 82 Uličianska MiaUličianska Mia 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.26 8.00
7 152 Gorgoszová NatáliaGorgoszová Natália 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.32
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (št, 16.6.2022 - 17:40) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.20 10.00
2 5 Balážová NatáliaBalážová Natália 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.28 7.00
3 64 Michnová VieraMichnová Viera 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.66 1.00
4 104 Tuchyňová EliškaTuchyňová Eliška 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.70
5 134 Ozaniaková BarboraOzaniaková Barbora 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.76
Blaščíková AdélkaBlaščíková Adélka 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 DNS
Blaščíková DorotaBlaščíková Dorota 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (št, 16.6.2022 - 17:40) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Petrášková JasmínaPetrášková Jasmína 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.70 15.00
2 60 Turčeková DorotaTurčeková Dorota 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.51 3.50
3 74 Vybošťoková LenkaVybošťoková Lenka 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.62 2.00
4 70 Mikulášová AlexandraMikulášová Alexandra 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.71
5 7 Noracová MagdalénaNoracová Magdaléna 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.90
6 56 Adamovská AlžbetaAdamovská Alžbeta 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.14
10 Vargončíková LeaVargončíková Lea 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (št, 16.6.2022 - 17:40) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Daníšková MichaelaDaníšková Michaela 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.46 19.00
2 81 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 08.63 17.00
3 22 Laková TimeaLaková Timea 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.17 11.00
4 23 Maková AlexandraMaková Alexandra 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.33 6.00
5 8 Kevešová KarolínaKevešová Karolína 13 13 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 09.46 5.00
6 92 Hýroššová NinaHýroššová Nina 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 09.51 3.50
7 27 Kleinová ZinaKleinová Zina 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 09.70
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.41 20.00
2 45 Daníšková MichaelaDaníšková Michaela 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.46 19.00
3 87 Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.54 18.00
4 81 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 08.63 17.00
5 179 Gavorníková BarboraGavorníková Barbora 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.64 16.00
6 99 Petrášková JasmínaPetrášková Jasmína 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.70 15.00
7 13 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.91 14.00
8 116 Turčanová VeronikaTurčanová Veronika 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.92 13.00
9 159 Boreková JúliaBoreková Júlia 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.11 12.00
10 22 Laková TimeaLaková Timea 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.17 11.00
11 19 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.20 10.00
12 124 Pavlišová ZojaPavlišová Zoja 12 12 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 3 09.21 9.00
13 82 Uličianska MiaUličianska Mia 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.26 8.00
14 5 Balážová NatáliaBalážová Natália 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.28 7.00
15 23 Maková AlexandraMaková Alexandra 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.33 6.00
16 8 Kevešová KarolínaKevešová Karolína 13 13 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 09.46 5.00
17 60 Turčeková DorotaTurčeková Dorota 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.51 3.50
17 92 Hýroššová NinaHýroššová Nina 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 09.51 3.50
19 74 Vybošťoková LenkaVybošťoková Lenka 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.62 2.00
20 64 Michnová VieraMichnová Viera 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 09.66 1.00
21 104 Tuchyňová EliškaTuchyňová Eliška 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09.70
21 27 Kleinová ZinaKleinová Zina 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 7 09.70
23 70 Mikulášová AlexandraMikulášová Alexandra 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.71
24 134 Ozaniaková BarboraOzaniaková Barbora 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.76
25 7 Noracová MagdalénaNoracová Magdaléna 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.90
26 100 Rešetárová TerezaRešetárová Tereza 14 14 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 7 10.07
27 187 Kleinová MáriaKleinová Mária 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.09
28 56 Adamovská AlžbetaAdamovská Alžbeta 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.14
29 84 Tadlánková MichaelaTadlánková Michaela 14 14 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 2 10.24
30 152 Gorgoszová NatáliaGorgoszová Natália 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.32
31 149 Buvalová ElizabethBuvalová Elizabeth 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.66
81 Vargončíková SáraVargončíková Sára 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 DNS
Blaščíková AdélkaBlaščíková Adélka 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 DNS
Blaščíková DorotaBlaščíková Dorota 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DNS
10 Vargončíková LeaVargončíková Lea 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 16.6.2022 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 64 Geisbacher MatejGeisbacher Matej 11 11 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 7 2:10.35 20.00
2 84 Dirnbach AlexanderDirnbach Alexander 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:10.40 19.00
3 5 Lilge Samuel ChristopherLilge Samuel Christopher 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 2:12.16 18.00
4 104 Belorid MatúšBelorid Matúš 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:15.63 14.50
5 116 Ignačák TomášIgnačák Tomáš 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:16.42 13.00
6 82 Hrivnák AdamHrivnák Adam 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:16.79 12.00
7 92 Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:17.25 11.00
8 74 Michna JánMichna Ján 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 2:20.11 9.00
9 87 Crkoň JozefCrkoň Jozef 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:21.65 8.00
10 13 Vnučák MartinVnučák Martin 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15 2:22.15 7.00
11 27 Richvalský ŠtefanRichvalský Štefan 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 2:23.83 4.00
12 10 Pramuk JergušPramuk Jerguš 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13 2:26.82 3.00
13 100 Ignačák MarošIgnačák Maroš 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:40.42
14 81 Labant AlexLabant Alex 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:42.44
Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 DNS
Poznámky:
ŽK nešportové správanie - štartovné číslo 10
Celkom 15 pretekárov
Beh 02 (št, 16.6.2022 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 70 Zachar ŠimonZachar Šimon 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 15 2:15.36 17.00
2 183 Šupica MarkoŠupica Marko 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13 2:15.61 16.00
3 7 Rakyta PatrikRakyta Patrik 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 10 2:15.63 14.50
4 152 Kohút RichardKohút Richard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:18.64 10.00
5 90 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:22.30 6.00
6 134 Sochuľák LukášSochuľák Lukáš 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 12 2:22.33 5.00
7 179 Kalman ViliamKalman Viliam 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:31.64 2.00
8 124 Hlavatý JakubHlavatý Jakub 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 2:32.42 1.00
9 159 Paulovič GregorPaulovič Gregor 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:33.96
10 187 Schwarc RichardSchwarc Richard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 2:35.38
11 149 Trnovec OliverTrnovec Oliver 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 2:42.92
12 60 Moncel DanielMoncel Daniel 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:47.85
13 95 Matejka MichalMatejka Michal 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:57.03
Crkoň LukášCrkoň Lukáš 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
Cervan EduardCervan Eduard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DNS
Celkom 15 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 64 Geisbacher MatejGeisbacher Matej 11 11 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 7 2:10.35 20.00
2 84 Dirnbach AlexanderDirnbach Alexander 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:10.40 19.00
3 5 Lilge Samuel ChristopherLilge Samuel Christopher 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 2:12.16 18.00
4 70 Zachar ŠimonZachar Šimon 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 15 2:15.36 17.00
5 183 Šupica MarkoŠupica Marko 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13 2:15.61 16.00
6 104 Belorid MatúšBelorid Matúš 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:15.63 14.50
6 7 Rakyta PatrikRakyta Patrik 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 10 2:15.63 14.50
8 116 Ignačák TomášIgnačák Tomáš 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:16.42 13.00
9 82 Hrivnák AdamHrivnák Adam 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:16.79 12.00
10 92 Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:17.25 11.00
11 152 Kohút RichardKohút Richard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:18.64 10.00
12 74 Michna JánMichna Ján 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 2:20.11 9.00
13 87 Crkoň JozefCrkoň Jozef 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:21.65 8.00
14 13 Vnučák MartinVnučák Martin 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15 2:22.15 7.00
15 90 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:22.30 6.00
16 134 Sochuľák LukášSochuľák Lukáš 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 12 2:22.33 5.00
17 27 Richvalský ŠtefanRichvalský Štefan 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 2:23.83 4.00
18 10 Pramuk JergušPramuk Jerguš 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13 2:26.82 3.00
19 179 Kalman ViliamKalman Viliam 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:31.64 2.00
20 124 Hlavatý JakubHlavatý Jakub 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 2:32.42 1.00
21 159 Paulovič GregorPaulovič Gregor 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:33.96
22 187 Schwarc RichardSchwarc Richard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 2:35.38
23 100 Ignačák MarošIgnačák Maroš 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:40.42
24 81 Labant AlexLabant Alex 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:42.44
25 149 Trnovec OliverTrnovec Oliver 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 2:42.92
26 60 Moncel DanielMoncel Daniel 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:47.85
27 95 Matejka MichalMatejka Michal 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:57.03
Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 DNS
Crkoň LukášCrkoň Lukáš 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
Cervan EduardCervan Eduard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 16.6.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 179 Gavorníková BarboraGavorníková Barbora 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:16.22 18.00
2 124 Pavlišová ZojaPavlišová Zoja 12 12 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 10 2:17.19 17.00
3 116 Turčanová VeronikaTurčanová Veronika 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16 2:18.99 15.00
4 104 Tuchyňová EliškaTuchyňová Eliška 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 17 2:20.20 14.00
5 159 Boreková JúliaBoreková Júlia 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:21.06 12.00
6 87 Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 2:21.90 11.00
7 13 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13 2:24.77 10.00
8 100 Rešetárová TerezaRešetárová Tereza 14 14 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 11 2:34.58 4.00
9 183 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:36.34 3.00
10 82 Uličianska MiaUličianska Mia 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15 2:37.12 2.00
11 134 Ozaniaková BarboraOzaniaková Barbora 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:42.37
12 187 Kleinová MáriaKleinová Mária 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:43.03
13 84 Tadlánková MichaelaTadlánková Michaela 14 14 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 14 2:49.96
14 149 Buvalová ElizabethBuvalová Elizabeth 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:57.46
15 152 Gorgoszová NatáliaGorgoszová Natália 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:59.27
Blaščíková AdélkaBlaščíková Adélka 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DNS
81 Vargončíková SáraVargončíková Sára 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 18 DNS
Blaščíková DorotaBlaščíková Dorota 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNS
Celkom 18 pretekárov
Beh 02 (št, 16.6.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 19 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:13.48 20.00
2 45 Daníšková MichaelaDaníšková Michaela 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:13.89 19.00
3 8 Kevešová KarolínaKevešová Karolína 13 13 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 8 2:18.94 16.00
4 70 Mikulášová AlexandraMikulášová Alexandra 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 2:20.96 13.00
5 22 Laková TimeaLaková Timea 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:30.02 9.00
6 23 Maková AlexandraMaková Alexandra 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:31.07 8.00
7 5 Balážová NatáliaBalážová Natália 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:31.17 7.00
8 64 Michnová VieraMichnová Viera 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 2:32.49 6.00
9 60 Turčeková DorotaTurčeková Dorota 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16 2:33.18 5.00
10 81 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 2:37.68 1.00
11 99 Petrášková JasmínaPetrášková Jasmína 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 17 2:37.92
12 92 Hýroššová NinaHýroššová Nina 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 2:42.99
13 56 Adamovská AlžbetaAdamovská Alžbeta 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:45.30
14 7 Noracová MagdalénaNoracová Magdaléna 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13 2:45.79
15 27 Kleinová ZinaKleinová Zina 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 2:48.62
10 Vargončíková LeaVargončíková Lea 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15 DNS
74 Vybošťoková LenkaVybošťoková Lenka 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 DNS
Celkom 17 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 19 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:13.48 20.00
2 45 Daníšková MichaelaDaníšková Michaela 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:13.89 19.00
3 179 Gavorníková BarboraGavorníková Barbora 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:16.22 18.00
4 124 Pavlišová ZojaPavlišová Zoja 12 12 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 10 2:17.19 17.00
5 8 Kevešová KarolínaKevešová Karolína 13 13 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 8 2:18.94 16.00
6 116 Turčanová VeronikaTurčanová Veronika 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16 2:18.99 15.00
7 104 Tuchyňová EliškaTuchyňová Eliška 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 17 2:20.20 14.00
8 70 Mikulášová AlexandraMikulášová Alexandra 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 2:20.96 13.00
9 159 Boreková JúliaBoreková Júlia 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:21.06 12.00
10 87 Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 2:21.90 11.00
11 13 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13 2:24.77 10.00
12 22 Laková TimeaLaková Timea 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:30.02 9.00
13 23 Maková AlexandraMaková Alexandra 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:31.07 8.00
14 5 Balážová NatáliaBalážová Natália 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:31.17 7.00
15 64 Michnová VieraMichnová Viera 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 2:32.49 6.00
16 60 Turčeková DorotaTurčeková Dorota 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16 2:33.18 5.00
17 100 Rešetárová TerezaRešetárová Tereza 14 14 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 11 2:34.58 4.00
18 183 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:36.34 3.00
19 82 Uličianska MiaUličianska Mia 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15 2:37.12 2.00
20 81 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 2:37.68 1.00
21 99 Petrášková JasmínaPetrášková Jasmína 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 17 2:37.92
22 134 Ozaniaková BarboraOzaniaková Barbora 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:42.37
23 92 Hýroššová NinaHýroššová Nina 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 2:42.99
24 187 Kleinová MáriaKleinová Mária 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:43.03
25 56 Adamovská AlžbetaAdamovská Alžbeta 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:45.30
26 7 Noracová MagdalénaNoracová Magdaléna 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13 2:45.79
27 27 Kleinová ZinaKleinová Zina 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 1 2:48.62
28 84 Tadlánková MichaelaTadlánková Michaela 14 14 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 14 2:49.96
29 149 Buvalová ElizabethBuvalová Elizabeth 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:57.46
30 152 Gorgoszová NatáliaGorgoszová Natália 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:59.27
Blaščíková AdélkaBlaščíková Adélka 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DNS
81 Vargončíková SáraVargončíková Sára 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 18 DNS
Blaščíková DorotaBlaščíková Dorota 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNS
10 Vargončíková LeaVargončíková Lea 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15 DNS
74 Vybošťoková LenkaVybošťoková Lenka 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 DNS

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(št, 16.6.2022 - 17:40) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
5 Lilge Samuel ChristopherLilge Samuel Christopher
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 17 NM 0.0
104 Belorid MatúšBelorid Matúš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 2 NM 0.0
84 Dirnbach AlexanderDirnbach Alexander
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 7 NM 0.0
74 Michna JánMichna Ján
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 19 NM 0.0
116 Ignačák TomášIgnačák Tomáš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 12 NM 0.0
82 Hrivnák AdamHrivnák Adam
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 10 NM 0.0
92 Čierny SlavomírČierny Slavomír
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 6 NM 0.0
87 Crkoň JozefCrkoň Jozef
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 4 NM 0.0
Jankola RafaelJankola Rafael
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 13 NM 0.0
64 Geisbacher MatejGeisbacher Matej
Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk...
11 11 8 NM 0.0
90 Banáry ThomasBanáry Thomas
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 1 NM 0.0
149 Trnovec OliverTrnovec Oliver
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 28 NM 0.0
95 Matejka MichalMatejka Michal
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 18 NM 0.0
Cervan EduardCervan Eduard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 3 NM 0.0
Crkoň LukášCrkoň Lukáš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
14 14 5 NM 0.0
183 Šupica MarkoŠupica Marko
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 27 NM 0.0
179 Kalman ViliamKalman Viliam
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 14 NM 0.0
60 Moncel DanielMoncel Daniel
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
14 14 20 NM 0.0
159 Paulovič GregorPaulovič Gregor
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 21 NM 0.0
152 Kohút RichardKohút Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 15 NM 0.0
187 Schwarc RichardSchwarc Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 25 NM 0.0
70 Zachar ŠimonZachar Šimon
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 30 NM 0.0
134 Sochuľák LukášSochuľák Lukáš
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 26 NM 0.0
7 Rakyta PatrikRakyta Patrik
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 23 NM 0.0
124 Hlavatý JakubHlavatý Jakub
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
12 12 9 NM 0.0
100 Ignačák MarošIgnačák Maroš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
15 15 11 NM 0.0
13 Vnučák MartinVnučák Martin
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 29 NM 0.0
81 Labant AlexLabant Alex
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 16 NM 0.0
10 Pramuk JergušPramuk Jerguš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 22 NM 0.0
27 Richvalský ŠtefanRichvalský Štefan
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 24 NM 0.0
Celkom 30 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(št, 16.6.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 81 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
12 12 9 PB 373 373 364 372 373 20.00
2 70 Mikulášová AlexandraMikulášová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 20 PB 350 350 338 321 350 19.00
3 159 Boreková JúliaBoreková Júlia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 5 PB 344 344 327 314 344 18.00
4 179 Gavorníková BarboraGavorníková Barbora
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 10 PB 342 340 342 335 342 17.00
5 183 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 8 PB 331 304 301 331 331 16.00
6 87 Rybanská EvaRybanská Eva
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 26 PB 330 287 303 330 330 15.00
7 116 Turčanová VeronikaTurčanová Veronika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 30 PB 323 303 315 323 323 14.00
8 45 Daníšková MichaelaDaníšková Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 7 PB 322 322 287 317 322 13.00
9 19 Husková LauraHusková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 12 PB 310 x 302 310 310 12.00
10 5 Balážová NatáliaBalážová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 2 PB 305 305 302 285 305 11.00
11 22 Laková TimeaLaková Timea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 17 PB 302 300 291 302 302 10.00
12 82 Uličianska MiaUličianska Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 32 PB 298 298 290 290 298 9.00
13 23 Maková AlexandraMaková Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 18 PB 297 290 291 297 297 8.00
14 104 Tuchyňová EliškaTuchyňová Eliška
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 29 PB 296 285 296 266 296 7.00
15 13 Suržinová SarahSuržinová Sarah
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 27 PB 293 282 288 293 293 6.00
16 92 Hýroššová NinaHýroššová Nina
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 13 PB 290 286 290 288 290 5.00
17 99 Petrášková JasmínaPetrášková Jasmína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
14 14 24 PB 287 282 271 287 287 4.00
18 8 Kevešová KarolínaKevešová Karolína
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
13 13 14 PB 286 281 286 286 286 3.00
19 27 Kleinová ZinaKleinová Zina
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 16 PB 283 259 271 283 283 2.00
20 64 Michnová VieraMichnová Viera
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
14 14 19 PB 277 223 277 257 277 1.00
21 60 Turčeková DorotaTurčeková Dorota
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 31 PB 272 272 267 256 272
22 187 Kleinová MáriaKleinová Mária
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
14 14 15 PB 261 261 257 245 261
23 152 Gorgoszová NatáliaGorgoszová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 11 PB 261 261 242 247 261
24 84 Tadlánková MichaelaTadlánková Michaela
Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk...
14 14 28 PB 256 229 256 225 256
25 74 Vybošťoková LenkaVybošťoková Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
14 14 35 PB 254 240 254 221 254
26 124 Pavlišová ZojaPavlišová Zoja
Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk...
12 12 23 PB 250 250 237 241 250
27 134 Ozaniaková BarboraOzaniaková Barbora
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
14 14 22 PB 249 249 235 231 249
28 56 Adamovská AlžbetaAdamovská Alžbeta
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 1 PB 240 213 240 233 240
29 7 Noracová MagdalénaNoracová Magdaléna
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 21 PB 238 237 238 230 238
30 149 Buvalová ElizabethBuvalová Elizabeth
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
15 15 6 PB 212 212 211 204 212
31 100 Rešetárová TerezaRešetárová Tereza
Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk...
14 14 25 PB 210 203 210 207 210
Blaščíková AdélkaBlaščíková Adélka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
14 14 3 DNS
10 Vargončíková LeaVargončíková Lea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 33 DNS
81 Vargončíková SáraVargončíková Sára
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
15 15 34 DNS
Blaščíková DorotaBlaščíková Dorota
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 4 DNS
Celkom 35 pretekárov

Hod vortexom - Najmladší žiaci

(št, 16.6.2022 - 17:40) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
5 Lilge Samuel ChristopherLilge Samuel Christopher
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 17 NM 0.0
104 Belorid MatúšBelorid Matúš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 2 NM 0.0
84 Dirnbach AlexanderDirnbach Alexander
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 7 NM 0.0
74 Michna JánMichna Ján
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 19 NM 0.0
116 Ignačák TomášIgnačák Tomáš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 12 NM 0.0
82 Hrivnák AdamHrivnák Adam
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 10 NM 0.0
92 Čierny SlavomírČierny Slavomír
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 6 NM 0.0
87 Crkoň JozefCrkoň Jozef
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 4 NM 0.0
Jankola RafaelJankola Rafael
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 13 NM 0.0
64 Geisbacher MatejGeisbacher Matej
Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk...
11 11 8 NM 0.0
90 Banáry ThomasBanáry Thomas
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 1 NM 0.0
149 Trnovec OliverTrnovec Oliver
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 28 NM 0.0
95 Matejka MichalMatejka Michal
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 18 NM 0.0
Cervan EduardCervan Eduard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 3 NM 0.0
Crkoň LukášCrkoň Lukáš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
14 14 5 NM 0.0
183 Šupica MarkoŠupica Marko
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 27 NM 0.0
179 Kalman ViliamKalman Viliam
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 14 NM 0.0
60 Moncel DanielMoncel Daniel
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
14 14 20 NM 0.0
159 Paulovič GregorPaulovič Gregor
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 21 NM 0.0
152 Kohút RichardKohút Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 15 NM 0.0
187 Schwarc RichardSchwarc Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 25 NM 0.0
70 Zachar ŠimonZachar Šimon
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 30 NM 0.0
134 Sochuľák LukášSochuľák Lukáš
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 26 NM 0.0
7 Rakyta PatrikRakyta Patrik
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 23 NM 0.0
124 Hlavatý JakubHlavatý Jakub
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
12 12 9 NM 0.0
100 Ignačák MarošIgnačák Maroš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
15 15 11 NM 0.0
13 Vnučák MartinVnučák Martin
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 29 NM 0.0
81 Labant AlexLabant Alex
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 16 NM 0.0
10 Pramuk JergušPramuk Jerguš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 22 NM 0.0
27 Richvalský ŠtefanRichvalský Štefan
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 24 NM 0.0
Celkom 30 pretekárov

Hod vortexom - Najmladšie žiačky

(št, 16.6.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 152 Gorgoszová NatáliaGorgoszová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 11 PB 26.58 0.0 20.00
2 45 Daníšková MichaelaDaníšková Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 7 PB 24.66 0.0 19.00
3 70 Mikulášová AlexandraMikulášová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 20 PB 23.96 0.0 18.00
4 23 Maková AlexandraMaková Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 18 PB 22.50 0.0 17.00
5 13 Suržinová SarahSuržinová Sarah
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 27 PB 20.22 0.0 16.00
6 92 Hýroššová NinaHýroššová Nina
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 13 PB 19.19 0.0 15.00
7 82 Uličianska MiaUličianska Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 32 PB 18.86 0.0 14.00
8 179 Gavorníková BarboraGavorníková Barbora
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 10 PB 17.34 0.0 13.00
9 159 Boreková JúliaBoreková Júlia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 5 PB 16.54 0.0 12.00
10 56 Adamovská AlžbetaAdamovská Alžbeta
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 1 PB 16.26 0.0 11.00
11 64 Michnová VieraMichnová Viera
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
14 14 19 PB 15.82 0.0 10.00
12= 116 Turčanová VeronikaTurčanová Veronika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 30 PB 15.55 0.0 8.50
12= 27 Kleinová ZinaKleinová Zina
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 16 PB 15.55 0.0 8.50
14 22 Laková TimeaLaková Timea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 17 PB 15.14 0.0 7.00
15 60 Turčeková DorotaTurčeková Dorota
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 31 PB 14.50 0.0 6.00
16 187 Kleinová MáriaKleinová Mária
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
14 14 15 PB 13.99 0.0 5.00
17 81 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
12 12 9 PB 12.33 0.0 4.00
18 183 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 8 PB 11.46 0.0 3.00
19 19 Husková LauraHusková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 12 PB 11.21 0.0 2.00
20 99 Petrášková JasmínaPetrášková Jasmína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
14 14 24 PB 11.17 0.0 1.00
21 124 Pavlišová ZojaPavlišová Zoja
Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk...
12 12 23 PB 10.07 0.0
22 5 Balážová NatáliaBalážová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 2 PB 09.88 0.0
23 100 Rešetárová TerezaRešetárová Tereza
Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk...
14 14 25 PB 09.83 0.0
24 87 Rybanská EvaRybanská Eva
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 26 PB 09.60 0.0
25 7 Noracová MagdalénaNoracová Magdaléna
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 21 PB 09.40 0.0
26 74 Vybošťoková LenkaVybošťoková Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
14 14 35 PB 09.36 0.0
27 8 Kevešová KarolínaKevešová Karolína
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
13 13 14 PB 08.54 0.0
28 104 Tuchyňová EliškaTuchyňová Eliška
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 29 PB 08.19 0.0
29 134 Ozaniaková BarboraOzaniaková Barbora
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
14 14 22 PB 07.76 0.0
30 149 Buvalová ElizabethBuvalová Elizabeth
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
15 15 6 PB 06.45 0.0
31 84 Tadlánková MichaelaTadlánková Michaela
Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk...
14 14 28 PB 05.88 0.0
Blaščíková AdélkaBlaščíková Adélka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
14 14 3 DNS 0.0
10 Vargončíková LeaVargončíková Lea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
13 13 33 DNS 0.0
81 Vargončíková SáraVargončíková Sára
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
15 15 34 DNS 0.0
Blaščíková DorotaBlaščíková Dorota
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 4 DNS 0.0
Celkom 35 pretekárov
Štvorboj - Najmladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Zachar ŠimonZachar Šimon 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 0037
2 Geisbacher MatejGeisbacher Matej 11 11 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 0033
3 Rakyta PatrikRakyta Patrik 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 0031
4 Lilge Samuel ChristopherLilge Samuel Christopher 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0030
5 Belorid MatúšBelorid Matúš 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0030
6 Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0029
7 Dirnbach AlexanderDirnbach Alexander 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0026
8 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0025
9= Kohút RichardKohút Richard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0024
9= Šupica MarkoŠupica Marko 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0024
11 Sochuľák LukášSochuľák Lukáš 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 0022
12 Ignačák TomášIgnačák Tomáš 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0016
13 Hrivnák AdamHrivnák Adam 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0014
14 Michna JánMichna Ján 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0014
15 Richvalský ŠtefanRichvalský Štefan 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0013
16 Crkoň JozefCrkoň Jozef 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0013
17= Paulovič GregorPaulovič Gregor 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0011
17= Hlavatý JakubHlavatý Jakub 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 0011
19 Vnučák MartinVnučák Martin 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0007
20 Schwarc RichardSchwarc Richard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0006
21 Pramuk JergušPramuk Jerguš 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0003
22 Kalman ViliamKalman Viliam 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0002
23 Labant AlexLabant Alex 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0001
24= Moncel DanielMoncel Daniel 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0000
24= Trnovec OliverTrnovec Oliver 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0000
24= Ignačák MarošIgnačák Maroš 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0000
Cervan EduardCervan Eduard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin DNF
Crkoň LukášCrkoň Lukáš 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin DNF
Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin DNF
Matejka MichalMatejka Michal 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin DNF
Celkom 30 pretekárov
Štvorboj - Najmladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Daníšková MichaelaDaníšková Michaela 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0070
2 Gavorníková BarboraGavorníková Barbora 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0064
3 Boreková JúliaBoreková Júlia 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0054
4 Turčanová VeronikaTurčanová Veronika 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0051
5 Mikulášová AlexandraMikulášová Alexandra 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0050
6 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0046
7= Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0044
7= Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0044
9 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0042
10 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 0041
11 Maková AlexandraMaková Alexandra 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0039
12 Laková TimeaLaková Timea 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0037
13 Uličianska MiaUličianska Mia 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0033
14 Pavlišová ZojaPavlišová Zoja 12 12 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 0026
15 Balážová NatáliaBalážová Natália 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0025
16 Kevešová KarolínaKevešová Karolína 13 13 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 0024
17 Hýroššová NinaHýroššová Nina 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 0024
18= Petrášková JasmínaPetrášková Jasmína 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0021
18= Tuchyňová EliškaTuchyňová Eliška 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0021
20 Gorgoszová NatáliaGorgoszová Natália 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0020
21 Michnová VieraMichnová Viera 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0018
22 Turčeková DorotaTurčeková Dorota 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0015
23 Adamovská AlžbetaAdamovská Alžbeta 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0011
24 Kleinová ZinaKleinová Zina 11 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 0011
25 Kleinová MáriaKleinová Mária 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0005
26 Rešetárová TerezaRešetárová Tereza 14 14 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 0004
27= Ozaniaková BarboraOzaniaková Barbora 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0000
27= Noracová MagdalénaNoracová Magdaléna 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0000
27= Tadlánková MichaelaTadlánková Michaela 14 14 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 0000
27= Buvalová ElizabethBuvalová Elizabeth 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0000
Vargončíková LeaVargončíková Lea 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin DNS
Blaščíková AdélkaBlaščíková Adélka 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš DNS
Blaščíková DorotaBlaščíková Dorota 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš DNS
Vargončíková SáraVargončíková Sára 15 15 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin DNS
Vybošťoková LenkaVybošťoková Lenka 14 14 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin DNF
Celkom 35 pretekárov