<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ najmladšieho žiactva sk. 5

Žilina (7. 6. 2022)

50 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ut, 7.6.2022 - 16:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 07.80 20.00
2 6 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 08.71 14.50
3 1 Koša PeterKoša Peter 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.73 13.00
4 8 Kekely RichardKekely Richard 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.00 8.00
5 9 Ondruš MichalOndruš Michal 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.28 0.50
6 5 Bacula MichalBacula Michal 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.28 0.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 7.6.2022 - 16:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 07.97 19.00
2 2 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.67 16.00
3 7 Jantošík MichalJantošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.93 10.00
4 10 Petráš MartinPetráš Martin 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.32
5 4 Buček MiroslavBuček Miroslav 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.45
6 3 Hulej LukášHulej Lukáš 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 7.6.2022 - 16:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.05 18.00
2 19 Miksák SamuelMiksák Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.75 12.00
3 22 Tatarka MarekTatarka Marek 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.04 7.00
4 14 Pavlík VincentPavlík Vincent 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.60
5 15 Kobolka DamiánKobolka Damián 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.68
6 21 Šimala MarekŠimala Marek 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 7.6.2022 - 16:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.07 17.00
2 16 Halvoník PatrikHalvoník Patrik 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.16 3.00
3 13 Slivka MartinSlivka Martin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.21 2.00
4 23 Végh OliverVégh Oliver 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.46
5 18 Kirkpatrick Luke JamesKirkpatrick Luke James 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.48
6 17 Čečotka TobiasČečotka Tobias 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.66
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ut, 7.6.2022 - 16:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Capanda DávidCapanda Dávid 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.71 14.50
2 31 Michalík ŠtefanMichalík Štefan 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.91 11.00
3 25 Remšík ŠimonRemšík Šimon 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.10 6.00
4 27 Letko MichalLetko Michal 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.11 5.00
5 33 Slivka JakubSlivka Jakub 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.54
6 34 Sojčák TobiasSojčák Tobias 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.04
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ut, 7.6.2022 - 16:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Michnica FrantišekMichnica František 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.98 9.00
2 35 Tatarka PavolTatarka Pavol 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.14 4.00
3 30 Chupáč MatejChupáč Matej 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.53
4 32 Okál AlexanderOkál Alexander 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.71
5 28 Goralka RogerGoralka Roger 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.07
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 07.80 20.00
2 12 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 07.97 19.00
3 24 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.05 18.00
4 20 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.07 17.00
5 2 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.67 16.00
6 6 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 08.71 14.50
6 29 Capanda DávidCapanda Dávid 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.71 14.50
8 1 Koša PeterKoša Peter 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.73 13.00
9 19 Miksák SamuelMiksák Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.75 12.00
10 31 Michalík ŠtefanMichalík Štefan 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.91 11.00
11 7 Jantošík MichalJantošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.93 10.00
12 26 Michnica FrantišekMichnica František 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.98 9.00
13 8 Kekely RichardKekely Richard 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.00 8.00
14 22 Tatarka MarekTatarka Marek 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.04 7.00
15 25 Remšík ŠimonRemšík Šimon 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.10 6.00
16 27 Letko MichalLetko Michal 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.11 5.00
17 35 Tatarka PavolTatarka Pavol 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.14 4.00
18 16 Halvoník PatrikHalvoník Patrik 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.16 3.00
19 13 Slivka MartinSlivka Martin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.21 2.00
20 9 Ondruš MichalOndruš Michal 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.28 0.50
20 5 Bacula MichalBacula Michal 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.28 0.50
22 10 Petráš MartinPetráš Martin 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.32
23 4 Buček MiroslavBuček Miroslav 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.45
24 23 Végh OliverVégh Oliver 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.46
25 18 Kirkpatrick Luke JamesKirkpatrick Luke James 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.48
26 3 Hulej LukášHulej Lukáš 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.50
27 30 Chupáč MatejChupáč Matej 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.53
28 33 Slivka JakubSlivka Jakub 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.54
29 14 Pavlík VincentPavlík Vincent 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.60
30 15 Kobolka DamiánKobolka Damián 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.68
31 32 Okál AlexanderOkál Alexander 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.71
32 21 Šimala MarekŠimala Marek 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.75
33 34 Sojčák TobiasSojčák Tobias 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.04
34 28 Goralka RogerGoralka Roger 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.07
35 17 Čečotka TobiasČečotka Tobias 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.66

50 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 7.6.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.17 18.00
2 7 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.25 17.00
3 1 Matušáková SimonaMatušáková Simona 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.83 11.00
4 6 Faithová MonikaFaithová Monika 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.28
5 11 Remencová VeronikaRemencová Veronika 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.71
6 2 Krkoškoková NelaKrkoškoková Nela 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.16
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 7.6.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Rovňaníková KlaudiaRovňaníková Klaudia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.86 10.00
2 9 Miháliková DianaMiháliková Diana 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.10 2.00
3 5 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.53
4 3 Kocifajová MartinaKocifajová Martina 14 14 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.90
5 19 Čerňanová RebeccaČerňanová Rebecca 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.63
Zrebná SimonaZrebná Simona 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 7.6.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.63 15.00
2 21 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.76 12.00
3 14 Košíková AlicaKošíková Alica 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.18
4 25 Šmáriková SaskiaŠmáriková Saskia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.33
5 24 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.70
6 18 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 7.6.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 07.81 20.00
2 29 Bobaňová NikoletaBobaňová Nikoleta 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 08.88 9.00
3 26 Valovičová NelaValovičová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 08.97 7.00
4 33 Kollárová NatáliaKollárová Natália 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.01 5.50
5 16 Dubajová DominikaDubajová Dominika 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.21
6 35 Privarová TamaraPrivarová Tamara 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.48
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ut, 7.6.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 08.15 19.00
2 28 Bariličová NelaBariličová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.73 13.00
3 32 Jankechová LauraJankechová Laura 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 08.94 8.00
4 30 Cenigová EmaCenigová Ema 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.11 1.00
5 34 Kubáňová KarinKubáňová Karin 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.60
6 27 Badžgoňová IvanaBadžgoňová Ivana 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.96
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ut, 7.6.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.62 16.00
2 15 Huráková DanielaHuráková Daniela 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.02 4.00
3 20 Hodásová LuciHodásová Luci 13 13 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.08 3.00
4 39 Truchliková KarinTruchliková Karin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.12
5 12 Šperková GabrielaŠperková Gabriela 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.34
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (ut, 7.6.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Puváková NelaPuváková Nela 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.71 14.00
2 8 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.01 5.50
3 36 Privarová AgátaPrivarová Agáta 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.21
4 37 Rebrošová DominikaRebrošová Dominika 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.30
Švárna SabínaŠvárna Sabína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 DNF
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 07.81 20.00
2 38 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 08.15 19.00
3 4 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.17 18.00
4 7 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.25 17.00
5 22 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.62 16.00
6 17 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.63 15.00
7 10 Puváková NelaPuváková Nela 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.71 14.00
8 28 Bariličová NelaBariličová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.73 13.00
9 21 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.76 12.00
10 1 Matušáková SimonaMatušáková Simona 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.83 11.00
11 23 Rovňaníková KlaudiaRovňaníková Klaudia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.86 10.00
12 29 Bobaňová NikoletaBobaňová Nikoleta 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 08.88 9.00
13 32 Jankechová LauraJankechová Laura 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 08.94 8.00
14 26 Valovičová NelaValovičová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 08.97 7.00
15 33 Kollárová NatáliaKollárová Natália 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.01 5.50
15 8 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.01 5.50
17 15 Huráková DanielaHuráková Daniela 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.02 4.00
18 20 Hodásová LuciHodásová Luci 13 13 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.08 3.00
19 9 Miháliková DianaMiháliková Diana 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.10 2.00
20 30 Cenigová EmaCenigová Ema 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.11 1.00
21 39 Truchliková KarinTruchliková Karin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.12
22 14 Košíková AlicaKošíková Alica 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.18
23 16 Dubajová DominikaDubajová Dominika 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.21
23 36 Privarová AgátaPrivarová Agáta 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.21
25 6 Faithová MonikaFaithová Monika 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.28
26 37 Rebrošová DominikaRebrošová Dominika 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.30
27 25 Šmáriková SaskiaŠmáriková Saskia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.33
28 12 Šperková GabrielaŠperková Gabriela 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.34
29 35 Privarová TamaraPrivarová Tamara 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.48
30 5 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.53
31 34 Kubáňová KarinKubáňová Karin 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.60
32 24 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.70
33 11 Remencová VeronikaRemencová Veronika 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.71
34 3 Kocifajová MartinaKocifajová Martina 14 14 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.90
35 27 Badžgoňová IvanaBadžgoňová Ivana 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.96
36 18 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.99
37 2 Krkoškoková NelaKrkoškoková Nela 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.16
38 19 Čerňanová RebeccaČerňanová Rebecca 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.63
Zrebná SimonaZrebná Simona 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 DNS
Švárna SabínaŠvárna Sabína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 DNF

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ut, 7.6.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 11 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11 2:02.56 20.00
2 12 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 2:04.09 18.00
3 1 Koša PeterKoša Peter 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:15.44 13.00
4 3 Hulej LukášHulej Lukáš 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:16.39 12.00
5 7 Jantošík MichalJantošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:22.10 8.00
6 8 Kekely RichardKekely Richard 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:23.68 7.00
7 2 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:24.06 6.00
8 4 Buček MiroslavBuček Miroslav 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:24.24 5.00
9 10 Petráš MartinPetráš Martin 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:24.33 4.00
10 9 Ondruš MichalOndruš Michal 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 2:24.45 3.00
11 6 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:36.07
12 5 Bacula MichalBacula Michal 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:44.05
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ut, 7.6.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12 2:04.72 17.00
2 20 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:07.83 16.00
3 16 Halvoník PatrikHalvoník Patrik 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:09.90 15.00
4 22 Tatarka MarekTatarka Marek 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:24.49 2.00
5 13 Slivka MartinSlivka Martin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:26.87 1.00
6 18 Kirkpatrick Luke JamesKirkpatrick Luke James 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:35.77
7 14 Pavlík VincentPavlík Vincent 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:37.27
8 21 Šimala MarekŠimala Marek 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:38.85
9 15 Kobolka DamiánKobolka Damián 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:38.89
10 19 Miksák SamuelMiksák Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:42.60
11 23 Végh OliverVégh Oliver 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 3:01.54
12 17 Čečotka TobiasČečotka Tobias 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 3:07.47
Celkom 12 pretekárov
Beh 03 (ut, 7.6.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 29 Capanda DávidCapanda Dávid 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:03.15 19.00
2 26 Michnica FrantišekMichnica František 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:15.20 14.00
3 31 Michalík ŠtefanMichalík Štefan 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:17.74 11.00
4 25 Remšík ŠimonRemšík Šimon 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:20.68 10.00
5 32 Okál AlexanderOkál Alexander 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:20.81 9.00
6 35 Tatarka PavolTatarka Pavol 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 2:30.08
7 34 Sojčák TobiasSojčák Tobias 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:31.96
8 27 Letko MichalLetko Michal 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:38.79
9 33 Slivka JakubSlivka Jakub 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:39.68
10 30 Chupáč MatejChupáč Matej 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:44.31
11 28 Goralka RogerGoralka Roger 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:45.27
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 11 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11 2:02.56 20.00
2 29 Capanda DávidCapanda Dávid 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:03.15 19.00
3 12 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 2:04.09 18.00
4 24 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12 2:04.72 17.00
5 20 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:07.83 16.00
6 16 Halvoník PatrikHalvoník Patrik 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:09.90 15.00
7 26 Michnica FrantišekMichnica František 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:15.20 14.00
8 1 Koša PeterKoša Peter 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:15.44 13.00
9 3 Hulej LukášHulej Lukáš 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:16.39 12.00
10 31 Michalík ŠtefanMichalík Štefan 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:17.74 11.00
11 25 Remšík ŠimonRemšík Šimon 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:20.68 10.00
12 32 Okál AlexanderOkál Alexander 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:20.81 9.00
13 7 Jantošík MichalJantošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:22.10 8.00
14 8 Kekely RichardKekely Richard 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:23.68 7.00
15 2 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:24.06 6.00
16 4 Buček MiroslavBuček Miroslav 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:24.24 5.00
17 10 Petráš MartinPetráš Martin 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:24.33 4.00
18 9 Ondruš MichalOndruš Michal 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 2:24.45 3.00
19 22 Tatarka MarekTatarka Marek 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:24.49 2.00
20 13 Slivka MartinSlivka Martin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:26.87 1.00
21 35 Tatarka PavolTatarka Pavol 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 2:30.08
22 34 Sojčák TobiasSojčák Tobias 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:31.96
23 18 Kirkpatrick Luke JamesKirkpatrick Luke James 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:35.77
24 6 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:36.07
25 14 Pavlík VincentPavlík Vincent 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:37.27
26 27 Letko MichalLetko Michal 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:38.79
27 21 Šimala MarekŠimala Marek 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:38.85
28 15 Kobolka DamiánKobolka Damián 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:38.89
29 33 Slivka JakubSlivka Jakub 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:39.68
30 19 Miksák SamuelMiksák Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:42.60
31 5 Bacula MichalBacula Michal 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:44.05
32 30 Chupáč MatejChupáč Matej 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:44.31
33 28 Goralka RogerGoralka Roger 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:45.27
34 23 Végh OliverVégh Oliver 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 3:01.54
35 17 Čečotka TobiasČečotka Tobias 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 3:07.47

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 7.6.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 4 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:13.51 18.00
2 10 Puváková NelaPuváková Nela 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10 2:19.85 16.00
3 1 Matušáková SimonaMatušáková Simona 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:21.51 14.00
4 5 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 2:28.81 8.00
5 7 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:34.41 3.00
6 12 Šperková GabrielaŠperková Gabriela 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12 2:38.57
7 9 Miháliková DianaMiháliková Diana 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:39.61
8 3 Kocifajová MartinaKocifajová Martina 14 14 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:46.07
9 8 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:47.92
10 2 Krkoškoková NelaKrkoškoková Nela 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:51.45
11 11 Remencová VeronikaRemencová Veronika 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:53.60
Zrebná SimonaZrebná Simona 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 13 DNS
6 Faithová MonikaFaithová Monika 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 DNF
Celkom 13 pretekárov
Beh 02 (ut, 7.6.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 21 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 2:20.62 15.00
2 15 Huráková DanielaHuráková Daniela 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:23.84 13.00
3 17 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:26.89 11.00
4 24 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:29.96 7.00
5 20 Hodásová LuciHodásová Luci 13 13 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 2:33.67 4.00
6 22 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:37.96 1.00
7 23 Rovňaníková KlaudiaRovňaníková Klaudia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:39.29
8 16 Dubajová DominikaDubajová Dominika 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:40.36
9 26 Valovičová NelaValovičová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 13 2:41.72
10 25 Šmáriková SaskiaŠmáriková Saskia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 2:45.31
11 14 Košíková AlicaKošíková Alica 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:48.13
12 18 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 3:01.76
13 19 Čerňanová RebeccaČerňanová Rebecca 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 3:06.93
Celkom 13 pretekárov
Beh 03 (ut, 7.6.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 31 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:07.34 20.00
2 38 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 2:08.19 19.00
3 33 Kollárová NatáliaKollárová Natália 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:18.63 17.00
4 30 Cenigová EmaCenigová Ema 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 2:25.06 12.00
5 34 Kubáňová KarinKubáňová Karin 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:27.12 10.00
6 36 Privarová AgátaPrivarová Agáta 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:28.13 9.00
7 39 Truchliková KarinTruchliková Karin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14 2:31.09 6.00
8 37 Rebrošová DominikaRebrošová Dominika 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 2:32.07 5.00
9 29 Bobaňová NikoletaBobaňová Nikoleta 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:37.04 2.00
10 28 Bariličová NelaBariličová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:37.99
11 32 Jankechová LauraJankechová Laura 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:41.44
12 35 Privarová TamaraPrivarová Tamara 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:44.26
13 27 Badžgoňová IvanaBadžgoňová Ivana 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 3:19.20
Švárna SabínaŠvárna Sabína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 DNS
Celkom 14 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 31 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:07.34 20.00
2 38 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 2:08.19 19.00
3 4 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:13.51 18.00
4 33 Kollárová NatáliaKollárová Natália 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:18.63 17.00
5 10 Puváková NelaPuváková Nela 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10 2:19.85 16.00
6 21 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 2:20.62 15.00
7 1 Matušáková SimonaMatušáková Simona 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:21.51 14.00
8 15 Huráková DanielaHuráková Daniela 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:23.84 13.00
9 30 Cenigová EmaCenigová Ema 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 2:25.06 12.00
10 17 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:26.89 11.00
11 34 Kubáňová KarinKubáňová Karin 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:27.12 10.00
12 36 Privarová AgátaPrivarová Agáta 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:28.13 9.00
13 5 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 2:28.81 8.00
14 24 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:29.96 7.00
15 39 Truchliková KarinTruchliková Karin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14 2:31.09 6.00
16 37 Rebrošová DominikaRebrošová Dominika 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 2:32.07 5.00
17 20 Hodásová LuciHodásová Luci 13 13 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 2:33.67 4.00
18 7 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:34.41 3.00
19 29 Bobaňová NikoletaBobaňová Nikoleta 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:37.04 2.00
20 22 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:37.96 1.00
21 28 Bariličová NelaBariličová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:37.99
22 12 Šperková GabrielaŠperková Gabriela 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12 2:38.57
23 23 Rovňaníková KlaudiaRovňaníková Klaudia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:39.29
24 9 Miháliková DianaMiháliková Diana 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:39.61
25 16 Dubajová DominikaDubajová Dominika 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:40.36
26 32 Jankechová LauraJankechová Laura 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:41.44
27 26 Valovičová NelaValovičová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 13 2:41.72
28 35 Privarová TamaraPrivarová Tamara 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:44.26
29 25 Šmáriková SaskiaŠmáriková Saskia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 2:45.31
30 3 Kocifajová MartinaKocifajová Martina 14 14 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:46.07
31 8 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:47.92
32 14 Košíková AlicaKošíková Alica 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:48.13
33 2 Krkoškoková NelaKrkoškoková Nela 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:51.45
34 11 Remencová VeronikaRemencová Veronika 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:53.60
35 18 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 3:01.76
36 19 Čerňanová RebeccaČerňanová Rebecca 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 3:06.93
37 27 Badžgoňová IvanaBadžgoňová Ivana 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 3:19.20
Zrebná SimonaZrebná Simona 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 13 DNS
6 Faithová MonikaFaithová Monika 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 DNF
Švárna SabínaŠvárna Sabína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 DNS

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ut, 7.6.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Sládek RichardSládek Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 26 PB 392 +0.4 m/s 392  0,40 365  0,90 392 20.00
2 12 Važan JakubVažan Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 33 PB 389 +0.5 m/s 371  0,20 389  0,50 389 19.00
3 24 Zábojník SamuelZábojník Samuel
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
11 11 35 PB 385 +0.9 m/s 385  0,90 370  0,50 385 18.00
4 19 Miksák SamuelMiksák Samuel
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 19 PB 351 +0.2 m/s 314  0,50 351  0,20 351 17.00
5 11 Pšenica MatejPšenica Matej
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
11 11 24 PB 344 +0.2 m/s 344  0,20 333  0,20 344 16.00
6 29 Capanda DávidCapanda Dávid
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 3 PB 339 +0.3 m/s 339  0,30 325  0,80 339 15.00
7 6 Hnát MatejHnát Matej
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
11 11 7 PB 316 +0.8 m/s 316  0,80 316  0,80 316 14.00
8 3 Hulej LukášHulej Lukáš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 8 PB 305 +0.4 m/s 301  0,50 305  0,40 305 13.00
9 8 Kekely RichardKekely Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 12 PB 302 +0.4 m/s 294  0,90 302  0,40 302 12.00
10 16 Halvoník PatrikHalvoník Patrik
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 6 PB 301 +0.2 m/s 301  0,20 299  0,40 301 11.00
11 26 Michnica FrantišekMichnica František
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 18 PB 297 +0.2 m/s 276  0,50 297  0,20 297 10.00
12 22 Tatarka MarekTatarka Marek
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 31 PB 297 +0.3 m/s 275  0,60 297  0,30 297 9.00
13 9 Ondruš MichalOndruš Michal
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 21 PB 294 +0.1 m/s 293  0,20 294  0,10 294 8.00
14 7 Jantošík MichalJantošík Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 10 PB 294 +0.3 m/s 294  0,30 290  0,40 294 7.00
15 27 Letko MichalLetko Michal
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 16 PB 292 +0.3 m/s 267  0,40 292  0,30 292 6.00
16 13 Slivka MartinSlivka Martin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 28 PB 292 +0.3 m/s 292  0,30 x 292 5.00
17 25 Remšík ŠimonRemšík Šimon
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 25 PB 287 +0.2 m/s 285  0,20 287  0,20 287 4.00
18 2 Kačerík MarekKačerík Marek
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 11 PB 286 +0.4 m/s 283  0,10 286  0,40 286 3.00
19 10 Petráš MartinPetráš Martin
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
14 14 23 PB 285 +0.4 m/s 277  0,30 285  0,40 285 2.00
20 1 Koša PeterKoša Peter
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
12 12 15 PB 285 +0.6 m/s 244  0,80 285  0,60 285 1.00
21 5 Bacula MichalBacula Michal
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 1 PB 281 +0.2 m/s 258  0,20 281  0,20 281
22 31 Michalík ŠtefanMichalík Štefan
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 17 PB 280 +0.9 m/s 276  0,80 280  0,90 280
23 33 Slivka JakubSlivka Jakub
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 27 PB 280 +0.2 m/s 280  0,20 265  0,30 280
24 32 Okál AlexanderOkál Alexander
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 20 PB 270 +0.2 m/s 270  0,20 256  0,10 270
25 18 Kirkpatrick Luke JamesKirkpatrick Luke James
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 13 PB 267 +0.5 m/s 262  0,90 267  0,50 267
26 14 Pavlík VincentPavlík Vincent
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 22 PB 260 +0.7 m/s 260  0,70 253  0,40 260
27 4 Buček MiroslavBuček Miroslav
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
14 14 2 PB 254 +0.2 m/s 174  0,30 254  0,20 254
28 23 Végh OliverVégh Oliver
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 34 PB 250 +0.9 m/s 246  0,50 250  0,90 250
29 21 Šimala MarekŠimala Marek
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
14 14 30 PB 246 +0.2 m/s 236  0,20 246  0,20 246
30 17 Čečotka TobiasČečotka Tobias
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 4 PB 246 +0.1 m/s 246  0,10 228  0,50 246
31 35 Tatarka PavolTatarka Pavol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 32 PB 245 +0.6 m/s 245  0,60 240  0,30 245
32 30 Chupáč MatejChupáč Matej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 9 PB 242 +0.6 m/s 191  0,40 242  0,60 242
33 34 Sojčák TobiasSojčák Tobias
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 29 PB 235 +0.6 m/s 231  0,10 235  0,60 235
34 28 Goralka RogerGoralka Roger
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
13 13 5 PB 223 +0.1 m/s 223  0,10 217  0,20 223
35 15 Kobolka DamiánKobolka Damián
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 14 PB 223 +0.7 m/s 223  0,70 x 223
Celkom 35 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ut, 7.6.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 38 Targošová SoňaTargošová Soňa
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 37 PB 389 +0.1 m/s 389  0,10 385  0,50 389 20.00
2 7 Kováčová LuciaKováčová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 20 PB 370 +0.2 m/s 315  0,20 370  0,20 370 19.00
3 4 Duháčková PetraDuháčková Petra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
11 11 10 PB 363 +0.3 m/s 356  0,20 363  0,30 363 18.00
4 30 Cenigová EmaCenigová Ema
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
11 11 6 PB 348 +1.3 m/s 348  1,30 340  0,80 348 17.00
5 17 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 5 PB 343 +0.9 m/s 312  0,10 343  0,90 343 16.00
6 28 Bariličová NelaBariličová Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 2 PB 340 +0.4 m/s 324  0,30 340  0,40 340 15.00
7 22 Kullová KatarínaKullová Katarína
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 23 PB 335 +0.2 m/s 335  0,20 323  0,20 335 14.00
8 32 Jankechová LauraJankechová Laura
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 16 PB 333 +0.5 m/s 328  0,10 333  0,50 333 13.00
9 21 Chromiaková AničkaChromiaková Anička
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 15 PB 330 +0.9 m/s 300  0,60 330  0,90 330 12.00
10 26 Valovičová NelaValovičová Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 39 PB 324 +0.8 m/s 324  0,80 310  0,50 324 11.00
11 25 Šmáriková SaskiaŠmáriková Saskia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 34 PB 323 +0.5 m/s 317  0,80 323  0,50 323 10.00
12 23 Rovňaníková KlaudiaRovňaníková Klaudia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 32 PB 323 +0.6 m/s 323  0,60 310  0,20 323 9.00
13 8 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 24 PB 318 +0.2 m/s 314  0,20 318  0,20 318 8.00
14 29 Bobaňová NikoletaBobaňová Nikoleta
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
11 11 3 PB 318 +0.2 m/s 308  0,30 318  0,20 318 7.00
15 33 Kollárová NatáliaKollárová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 18 PB 315 +0.2 m/s 301  0,20 315  0,20 315 6.00
16 36 Privarová AgátaPrivarová Agáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 27 PB 309 +0.4 m/s 282  0,80 309  0,40 309 5.00
17 20 Hodásová LuciHodásová Luci
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
13 13 13 PB 307 +0.8 m/s 307  0,80 287  0,60 307 4.00
18 31 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 12 PB 305 +0.6 m/s 294  0,30 305  0,60 305 3.00
19 35 Privarová TamaraPrivarová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 28 PB 300 +0.4 m/s 300  0,40 298  0,50 300 2.00
20 9 Miháliková DianaMiháliková Diana
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 26 PB 300 +0.9 m/s 300  0,90 296  0,10 300 1.00
21 Švárna SabínaŠvárna Sabína
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 36 PB 296 +0.4 m/s 296  0,40 278  0,50 296
22 10 Puváková NelaPuváková Nela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
12 12 29 PB 295 +0.7 m/s 295  0,70 286  0,40 295
23 15 Huráková DanielaHuráková Daniela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 14 PB 293 +0.2 m/s 290  1,60 293  0,20 293
24 12 Šperková GabrielaŠperková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 35 PB 284 +0.5 m/s 263  0,10 284  0,50 284
25 24 Solárová AlexandraSolárová Alexandra
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 33 PB 280 +0.3 m/s 271  0,10 280  0,30 280
26 14 Košíková AlicaKošíková Alica
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 19 PB 280 +0.1 m/s 280  0,10 x 280
27 34 Kubáňová KarinKubáňová Karin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
13 13 22 PB 276 +0.3 m/s 276  0,30 274  0,10 276
28 1 Matušáková SimonaMatušáková Simona
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 25 PB 275 +0.3 m/s 275  0,30 206  0,40 275
29 11 Remencová VeronikaRemencová Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
14 14 31 PB 271 +0.2 m/s 271  0,20 249  0,10 271
30 27 Badžgoňová IvanaBadžgoňová Ivana
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 1 PB 270 +0.1 m/s 258  0,20 270  0,10 270
31 6 Faithová MonikaFaithová Monika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 11 PB 269 +0.4 m/s 259  1,20 269  0,40 269
32 16 Dubajová DominikaDubajová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 9 PB 263 +0.6 m/s 263  0,60 260  0,10 263
33 18 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 4 PB 261 +0.3 m/s 261  0,30 250  0,10 261
34 37 Rebrošová DominikaRebrošová Dominika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 30 PB 255 +0.3 m/s 255  0,30 253  0,10 255
35 5 Červená PatríciaČervená Patrícia
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
11 11 8 PB 253 +0.6 m/s 242  0,10 253  0,60 253
36 2 Krkoškoková NelaKrkoškoková Nela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 21 PB 245 +0.2 m/s 245  0,20 236  0,20 245
37 3 Kocifajová MartinaKocifajová Martina
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
14 14 17 PB 237 +0.5 m/s 220  1,20 237  0,50 237
38 39 Truchliková KarinTruchliková Karin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 38 PB 229 +0.2 m/s 229  0,20 213  0,50 229
39 19 Čerňanová RebeccaČerňanová Rebecca
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 7 PB 210 +0.5 m/s 178  0,10 210  0,50 210
Zrebná SimonaZrebná Simona
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
12 12 40 PB DNS
Celkom 40 pretekárov

Hod vortexom - Najmladší žiaci

(ut, 7.6.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Važan JakubVažan Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 33 PB 35.04 0.0 20.00
2 24 Zábojník SamuelZábojník Samuel
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
11 11 35 PB 31.08 0.0 19.00
3 2 Kačerík MarekKačerík Marek
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 11 PB 27.28 0.0 18.00
4 8 Kekely RichardKekely Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 12 PB 26.49 0.0 17.00
5 22 Tatarka MarekTatarka Marek
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 31 PB 26.22 0.0 16.00
6 11 Pšenica MatejPšenica Matej
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
11 11 24 PB 26.17 0.0 15.00
7 16 Halvoník PatrikHalvoník Patrik
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 6 PB 25.72 0.0 14.00
8 26 Michnica FrantišekMichnica František
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 18 PB 24.56 0.0 13.00
9 20 Sládek RichardSládek Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 26 PB 24.36 0.0 12.00
10 3 Hulej LukášHulej Lukáš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 8 PB 23.56 0.0 11.00
11 29 Capanda DávidCapanda Dávid
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 3 PB 22.78 0.0 10.00
12 23 Végh OliverVégh Oliver
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 34 PB 21.79 0.0 9.00
13 31 Michalík ŠtefanMichalík Štefan
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 17 PB 20.44 0.0 8.00
14 18 Kirkpatrick Luke JamesKirkpatrick Luke James
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 13 PB 19.08 0.0 7.00
15 35 Tatarka PavolTatarka Pavol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 32 PB 18.95 0.0 6.00
16 1 Koša PeterKoša Peter
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
12 12 15 PB 18.71 0.0 5.00
17 6 Hnát MatejHnát Matej
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
11 11 7 PB 17.64 0.0 4.00
18 9 Ondruš MichalOndruš Michal
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 21 PB 17.56 0.0 3.00
19 13 Slivka MartinSlivka Martin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 28 PB 16.81 0.0 2.00
20 10 Petráš MartinPetráš Martin
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
14 14 23 PB 16.75 0.0 1.00
21 17 Čečotka TobiasČečotka Tobias
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 4 PB 16.44 0.0
22 19 Miksák SamuelMiksák Samuel
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 19 PB 16.07 0.0
23 4 Buček MiroslavBuček Miroslav
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
14 14 2 PB 15.79 0.0
24 7 Jantošík MichalJantošík Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 10 PB 15.51 0.0
25 33 Slivka JakubSlivka Jakub
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 27 PB 14.75 0.0
26 32 Okál AlexanderOkál Alexander
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 20 PB 14.69 0.0
27 27 Letko MichalLetko Michal
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 16 PB 14.63 0.0
28= 21 Šimala MarekŠimala Marek
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
14 14 30 PB 14.29 0.0
28= 25 Remšík ŠimonRemšík Šimon
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 25 PB 14.29 0.0
30 5 Bacula MichalBacula Michal
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 1 PB 14.10 0.0
31 30 Chupáč MatejChupáč Matej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 9 PB 12.92 0.0
32 34 Sojčák TobiasSojčák Tobias
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 29 PB 11.72 0.0
33 28 Goralka RogerGoralka Roger
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
13 13 5 PB 10.88 0.0
34 15 Kobolka DamiánKobolka Damián
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 14 PB 10.39 0.0
35 14 Pavlík VincentPavlík Vincent
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 22 PB 10.23 0.0
Celkom 35 pretekárov

Hod vortexom - Najmladšie žiačky

(ut, 7.6.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 22 Kullová KatarínaKullová Katarína
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 23 PB 25.80 0.0 20.00
2 24 Solárová AlexandraSolárová Alexandra
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 33 PB 21.19 0.0 19.00
3 38 Targošová SoňaTargošová Soňa
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 37 PB 20.43 0.0 18.00
4 15 Huráková DanielaHuráková Daniela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 14 PB 18.96 0.0 17.00
5 33 Kollárová NatáliaKollárová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 18 PB 18.25 0.0 16.00
6 17 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 5 PB 17.44 0.0 15.00
7 25 Šmáriková SaskiaŠmáriková Saskia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 34 PB 17.31 0.0 14.00
8 4 Duháčková PetraDuháčková Petra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
11 11 10 PB 16.43 0.0 13.00
9 7 Kováčová LuciaKováčová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 20 PB 16.31 0.0 12.00
10 31 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 12 PB 16.23 0.0 11.00
11 26 Valovičová NelaValovičová Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 39 PB 16.16 0.0 10.00
12 8 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 24 PB 15.96 0.0 9.00
13 21 Chromiaková AničkaChromiaková Anička
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 15 PB 15.68 0.0 8.00
14 36 Privarová AgátaPrivarová Agáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 27 PB 15.47 0.0 7.00
15 16 Dubajová DominikaDubajová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 9 PB 15.20 0.0 6.00
16 39 Truchliková KarinTruchliková Karin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 38 PB 15.02 0.0 5.00
17 18 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 4 PB 14.72 0.0 4.00
18 14 Košíková AlicaKošíková Alica
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 19 PB 14.13 0.0 3.00
19 29 Bobaňová NikoletaBobaňová Nikoleta
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
11 11 3 PB 14.12 0.0 2.00
20 34 Kubáňová KarinKubáňová Karin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
13 13 22 PB 13.66 0.0 1.00
21 28 Bariličová NelaBariličová Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 2 PB 13.37 0.0
22 9 Miháliková DianaMiháliková Diana
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 26 PB 13.33 0.0
23 35 Privarová TamaraPrivarová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 28 PB 13.14 0.0
24 5 Červená PatríciaČervená Patrícia
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
11 11 8 PB 13.07 0.0
25 Švárna SabínaŠvárna Sabína
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 36 PB 12.91 0.0
26 23 Rovňaníková KlaudiaRovňaníková Klaudia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 32 PB 12.88 0.0
27 32 Jankechová LauraJankechová Laura
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 16 PB 12.12 0.0
28 27 Badžgoňová IvanaBadžgoňová Ivana
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 1 PB 12.09 0.0
29 37 Rebrošová DominikaRebrošová Dominika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 30 PB 11.78 0.0
30 2 Krkoškoková NelaKrkoškoková Nela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 21 PB 11.71 0.0
31 10 Puváková NelaPuváková Nela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
12 12 29 PB 11.19 0.0
32 6 Faithová MonikaFaithová Monika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 11 PB 11.04 0.0
33 11 Remencová VeronikaRemencová Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
14 14 31 PB 10.38 0.0
34 12 Šperková GabrielaŠperková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 35 PB 10.14 0.0
35 3 Kocifajová MartinaKocifajová Martina
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
14 14 17 PB 10.08 0.0
36 1 Matušáková SimonaMatušáková Simona
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 25 PB 10.00 0.0
37 30 Cenigová EmaCenigová Ema
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
11 11 6 PB 09.90 0.0
38 20 Hodásová LuciHodásová Luci
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
13 13 13 PB 08.19 0.0
39 19 Čerňanová RebeccaČerňanová Rebecca
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 7 PB 06.09 0.0
Zrebná SimonaZrebná Simona
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
12 12 40 DNS 0.0
Celkom 40 pretekárov
Štvorboj - Najmladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Važan JakubVažan Jakub 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0076
2 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 0072
3 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 0071
4 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0065
5 Capanda DávidCapanda Dávid 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0058
6 Michnica FrantišekMichnica František 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0046
7 Kekely RichardKekely Richard 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0044
8= Halvoník PatrikHalvoník Patrik 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0043
8= Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0043
10 Hulej LukášHulej Lukáš 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0036
11 Tatarka MarekTatarka Marek 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0034
12 Hnát MatejHnát Matej 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0033
13 Koša PeterKoša Peter 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 0032
14 Michalík ŠtefanMichalík Štefan 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0030
15 Miksák SamuelMiksák Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0029
16 Jantošík MichalJantošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0025
17 Remšík ŠimonRemšík Šimon 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0020
18 Ondruš MichalOndruš Michal 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0015
19 Letko MichalLetko Michal 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0011
20= Slivka MartinSlivka Martin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0010
20= Tatarka PavolTatarka Pavol 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0010
22= Végh OliverVégh Oliver 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0009
22= Okál AlexanderOkál Alexander 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0009
24= Kirkpatrick Luke JamesKirkpatrick Luke James 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0007
24= Petráš MartinPetráš Martin 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0007
26 Buček MiroslavBuček Miroslav 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0005
27 Bacula MichalBacula Michal 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0001
28= Sojčák TobiasSojčák Tobias 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0000
28= Slivka JakubSlivka Jakub 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0000
28= Goralka RogerGoralka Roger 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0000
28= Pavlík VincentPavlík Vincent 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0000
28= Šimala MarekŠimala Marek 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0000
28= Kobolka DamiánKobolka Damián 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0000
28= Chupáč MatejChupáč Matej 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0000
28= Čečotka TobiasČečotka Tobias 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0000
Celkom 35 pretekárov
Štvorboj - Najmladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0076
2 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 0067
3 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0057
4 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0054
5= Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0051
5= Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0051
7 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0047
8 Kollárová NatáliaKollárová Natália 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0045
9 Huráková DanielaHuráková Daniela 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0034
10= Puváková NelaPuváková Nela 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 0030
10= Cenigová EmaCenigová Ema 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0030
12= Bariličová NelaBariličová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0028
12= Valovičová NelaValovičová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0028
14 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0026
15 Matušáková SimonaMatušáková Simona 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0025
16 Šmáriková SaskiaŠmáriková Saskia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0024
17 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0023
18= Jankechová LauraJankechová Laura 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0021
18= Privarová AgátaPrivarová Agáta 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0021
20 Bobaňová NikoletaBobaňová Nikoleta 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0020
21 Rovňaníková KlaudiaRovňaníková Klaudia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0019
22= Kubáňová KarinKubáňová Karin 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0011
22= Truchliková KarinTruchliková Karin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0011
22= Hodásová LuciHodásová Luci 13 13 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 0011
25 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0008
26 Dubajová DominikaDubajová Dominika 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0006
27 Rebrošová DominikaRebrošová Dominika 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0005
28 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0004
29= Miháliková DianaMiháliková Diana 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0003
29= Košíková AlicaKošíková Alica 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0003
31 Privarová TamaraPrivarová Tamara 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0002
32= Badžgoňová IvanaBadžgoňová Ivana 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0000
32= Šperková GabrielaŠperková Gabriela 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0000
32= Faithová MonikaFaithová Monika 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0000
32= Kocifajová MartinaKocifajová Martina 14 14 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 0000
32= Čerňanová RebeccaČerňanová Rebecca 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0000
32= Krkoškoková NelaKrkoškoková Nela 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0000
32= Remencová VeronikaRemencová Veronika 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 0000
Zrebná SimonaZrebná Simona 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina DNS
Švárna SabínaŠvárna Sabína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina DNF
Celkom 40 pretekárov