<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ najmladšieho žiactva sk. 4

Dubnica nad Váhom (9. 5. 2022)

50 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (po, 9.5.2022 - 16:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Beňo AlexBeňo Alex 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 09.06 3.00
2 58 Halama PavolHalama Pavol 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.42
3 44 Hošták ŠimonHošták Šimon 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.86
4 76 Repka MatejRepka Matej 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 10.01
5 57 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 10.20
6 95 Ragan DávidRagan Dávid 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 10.29
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (po, 9.5.2022 - 16:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 08.62 14.00
2 56 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.00 6.00
3 67 Novosád TomášNovosád Tomáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 09.59
4 82 Ragan RichardRagan Richard 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 09.76
5 1 Kendera MatúšKendera Matúš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 10.16
6 77 Novotný OliverNovotný Oliver 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 10.20
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (po, 9.5.2022 - 16:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Jahôdka LucasJahôdka Lucas 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 08.21 19.00
2 16 Ilgo LukášIlgo Lukáš 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.94 7.00
3 68 Ilgo JurajIlgo Juraj 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.70
4 48 Rezák FilipRezák Filip 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.98
5 81 Zúbek JánZúbek Ján 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 10.55
6 42 Kohút TeodorKohút Teodor 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 11.71
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (po, 9.5.2022 - 16:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 50 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 08.93 8.00
2 19 Belás MarekBelás Marek 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.56
3 107 Ďurica LukášĎurica Lukáš 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.15
4 33 Valjent PeterValjent Peter 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.24
5 30 Dúbravka MichalDúbravka Michal 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.77
6 24 Sýkora MatúšSýkora Matúš 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.88
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (po, 9.5.2022 - 16:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Kuruc AlexKuruc Alex 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.69 13.00
2 39 Mahút ŠimonMahút Šimon 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.37
3 74 Matejka MatejMatejka Matej 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 10.07
4 53 Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.21
5 112 Tomaník RóbertTomaník Róbert 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.11
6 27 Čupka TomášČupka Tomáš 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 11.12
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (po, 9.5.2022 - 16:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.71 20.00
2 29 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.53 15.50
3 65 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.74 11.00
4 46 Ďurovec DamiánĎurovec Damián 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.29 1.00
5 41 Suchý MatheusSuchý Matheus 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.10
Seneši MarekSeneši Marek 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (po, 9.5.2022 - 16:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.02 5.00
2 94 Šarlay JakubŠarlay Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.89
3 28 Gašpárek LucasGašpárek Lucas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.06
4 75 Slezák ŠimonSlezák Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.16
5 99 Plevák ŠimonPlevák Šimon 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.44
6 87 Sádecký SamuelSádecký Samuel 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (po, 9.5.2022 - 16:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.05 4.00
2 34 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.61
3 21 Cigánik DanielCigánik Daniel 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.10
4 79 Kozík MatiasKozík Matias 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.14
5 55 Slezák JakubSlezák Jakub 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.80
6 80 Ferenec FilipFerenec Filip 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.93
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (po, 9.5.2022 - 16:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Posluch RobertPosluch Robert 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.53 15.50
2 60 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.71 12.00
3 93 Belan RastislavBelan Rastislav 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.82 10.00
4 98 Gabriš FilipGabriš Filip 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.58
5 40 Záhradník SamuelZáhradník Samuel 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.93
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (po, 9.5.2022 - 16:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.29 18.00
2 52 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.41 17.00
3 51 Slabý SebastiánSlabý Sebastián 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.84 9.00
4 25 Deneš MarkoDeneš Marko 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.88
5 96 Jáňa JakubJáňa Jakub 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.65
Celkom 5 pretekárov
Beh 11 (po, 9.5.2022 - 16:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Poznik AlexPoznik Alex 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.26 2.00
2 3 Matuščin MarkusMatuščin Markus 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.48
3 97 Šulavík SebastiánŠulavík Sebastián 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.56
4 70 Vokel JakubVokel Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.46
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.71 20.00
2 84 Jahôdka LucasJahôdka Lucas 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 08.21 19.00
3 37 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.29 18.00
4 52 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.41 17.00
5 29 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.53 15.50
5 36 Posluch RobertPosluch Robert 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.53 15.50
7 43 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 08.62 14.00
8 45 Kuruc AlexKuruc Alex 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.69 13.00
9 60 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.71 12.00
10 65 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.74 11.00
11 93 Belan RastislavBelan Rastislav 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.82 10.00
12 51 Slabý SebastiánSlabý Sebastián 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.84 9.00
13 50 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 08.93 8.00
14 16 Ilgo LukášIlgo Lukáš 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.94 7.00
15 56 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.00 6.00
16 62 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.02 5.00
17 59 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.05 4.00
18 49 Beňo AlexBeňo Alex 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 09.06 3.00
19 35 Poznik AlexPoznik Alex 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.26 2.00
20 46 Ďurovec DamiánĎurovec Damián 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.29 1.00
21 39 Mahút ŠimonMahút Šimon 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.37
22 58 Halama PavolHalama Pavol 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.42
23 3 Matuščin MarkusMatuščin Markus 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.48
24 19 Belás MarekBelás Marek 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.56
24 97 Šulavík SebastiánŠulavík Sebastián 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.56
26 98 Gabriš FilipGabriš Filip 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.58
27 67 Novosád TomášNovosád Tomáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 09.59
28 34 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.61
29 68 Ilgo JurajIlgo Juraj 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.70
30 82 Ragan RichardRagan Richard 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 09.76
31 44 Hošták ŠimonHošták Šimon 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.86
32 25 Deneš MarkoDeneš Marko 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.88
33 94 Šarlay JakubŠarlay Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.89
34 40 Záhradník SamuelZáhradník Samuel 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.93
35 48 Rezák FilipRezák Filip 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.98
36 76 Repka MatejRepka Matej 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 10.01
37 28 Gašpárek LucasGašpárek Lucas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.06
38 74 Matejka MatejMatejka Matej 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 10.07
39 41 Suchý MatheusSuchý Matheus 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.10
39 21 Cigánik DanielCigánik Daniel 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.10
41 79 Kozík MatiasKozík Matias 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.14
42 107 Ďurica LukášĎurica Lukáš 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.15
43 1 Kendera MatúšKendera Matúš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 10.16
43 75 Slezák ŠimonSlezák Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.16
45 57 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 10.20
45 77 Novotný OliverNovotný Oliver 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 10.20
47 53 Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.21
48 33 Valjent PeterValjent Peter 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.24
49 95 Ragan DávidRagan Dávid 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 10.29
50 99 Plevák ŠimonPlevák Šimon 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.44
51 81 Zúbek JánZúbek Ján 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 10.55
52 96 Jáňa JakubJáňa Jakub 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.65
53 30 Dúbravka MichalDúbravka Michal 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.77
54 55 Slezák JakubSlezák Jakub 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.80
55 87 Sádecký SamuelSádecký Samuel 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.06
56 112 Tomaník RóbertTomaník Róbert 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 11.11
57 27 Čupka TomášČupka Tomáš 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 11.12
58 70 Vokel JakubVokel Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.46
59 42 Kohút TeodorKohút Teodor 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 11.71
60 24 Sýkora MatúšSýkora Matúš 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.88
61 80 Ferenec FilipFerenec Filip 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.93
Seneši MarekSeneši Marek 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 DNS

50 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (po, 9.5.2022 - 17:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 07.99 16.00
2 115 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 08.76 8.00
3 102 Trochanová EllaTrochanová Ella 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.99 2.50
4 109 Čabáková TeréziaČabáková Terézia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.24
5 197 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 09.49
Jurašková EliškaJurašková Eliška 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (po, 9.5.2022 - 17:40) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Repková RáchelRepková Ráchel 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 08.51 12.00
2 193 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 09.04 1.00
3 113 Masaryková BarboraMasaryková Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.38
4 192 Ciesarová EmaCiesarová Ema 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 09.95
5 37 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.04
6 101 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 10.56
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (po, 9.5.2022 - 17:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.08 15.00
2 94 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.99 2.50
3 55 Križanová Emma ElizabethKrižanová Emma Elizabeth 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.18
4 62 Tatrnová EliškaTatrnová Eliška 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.00
5 194 Haladejová TerezaHaladejová Tereza 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.38
6 100 Čičková RebekaČičková Rebeka 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 10.42
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (po, 9.5.2022 - 17:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.94 18.00
2 90 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.78 7.00
3 106 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.19
4 50 Hôrková KarolínaHôrková Karolína 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.76
5 41 Frolová BiankaFrolová Bianka 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.36
6 51 Hnilicová LauraHnilicová Laura 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 10.41
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (po, 9.5.2022 - 17:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.83 5.00
2 24 Kureková HanaKureková Hana 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.52
3 53 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.83
4 28 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.94
5 57 Hoštáková EliškaHoštáková Eliška 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.09
6 112 Šterdasová KarinŠterdasová Karin 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 10.30
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (po, 9.5.2022 - 17:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.48 13.00
2 45 Sklenarová EmaSklenarová Ema 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.20
3 74 Helíková KláraHelíková Klára 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.87
4 70 Karačoňová LindaKaračoňová Linda 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.03
5 40 Lukačovičová TimeaLukačovičová Timea 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.27
6 97 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.34
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (po, 9.5.2022 - 17:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.53 11.00
2 79 Janeková NikolaJaneková Nikola 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.19
3 30 Zlatošová PetraZlatošová Petra 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.34
4 84 Kucharová AlexandraKucharová Alexandra 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.58
5 21 Melicheríková SáraMelicheríková Sára 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.77
6 29 Dzurianíková AlžbetkaDzurianíková Alžbetka 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (po, 9.5.2022 - 17:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.69 9.00
2 39 Lukušová KatarínaLukušová Katarína 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.81 6.00
3 103 Kleinedlerová PetraKleinedlerová Petra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.32
4 68 Trníková MarikaTrníková Marika 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.70
5 107 Bórová KatarínaBórová Katarína 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.30
6 33 Zlatošová VeronikaZlatošová Veronika 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.45
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (po, 9.5.2022 - 17:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 07.95 17.00
2 1 Grendelová EstherGrendelová Esther 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.63 10.00
3 42 Ježíková JustínaJežíková Justína 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.65
4 16 Malá AlžbetaMalá Alžbeta 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.89
5 43 Štolúnová TamaraŠtolúnová Tamara 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.54
6 49 Oláš ValentínaOláš Valentína 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (po, 9.5.2022 - 17:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.35 20.00
2 95 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 07.62 19.00
3 67 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.85 4.00
4 81 Prevužňaková Nella SophiaPrevužňaková Nella Sophia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.37
5 56 Sklenárová KláraSklenárová Klára 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.68
Celkom 5 pretekárov
Beh 11 (po, 9.5.2022 - 17:40) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.44 14.00
2 80 Mikulínová ElaMikulínová Ela 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.33
3 82 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.34
4 58 Tršková AnetaTršková Aneta 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.60
5 77 Olaš OliviaOlaš Olivia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.22
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 07.35 20.00
2 95 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 07.62 19.00
3 78 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.94 18.00
4 44 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 07.95 17.00
5 190 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 07.99 16.00
6 98 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.08 15.00
7 76 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.44 14.00
8 65 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.48 13.00
9 111 Repková RáchelRepková Ráchel 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 08.51 12.00
10 19 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.53 11.00
11 1 Grendelová EstherGrendelová Esther 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.63 10.00
12 27 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.69 9.00
13 115 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 08.76 8.00
14 90 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.78 7.00
15 39 Lukušová KatarínaLukušová Katarína 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.81 6.00
16 75 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.83 5.00
17 67 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.85 4.00
18 102 Trochanová EllaTrochanová Ella 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.99 2.50
18 94 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.99 2.50
20 193 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 09.04 1.00
21 55 Križanová Emma ElizabethKrižanová Emma Elizabeth 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.18
22 106 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.19
22 79 Janeková NikolaJaneková Nikola 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.19
24 45 Sklenarová EmaSklenarová Ema 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.20
25 109 Čabáková TeréziaČabáková Terézia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 09.24
26 103 Kleinedlerová PetraKleinedlerová Petra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.32
27 80 Mikulínová ElaMikulínová Ela 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.33
28 30 Zlatošová PetraZlatošová Petra 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.34
28 82 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.34
30 81 Prevužňaková Nella SophiaPrevužňaková Nella Sophia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.37
31 113 Masaryková BarboraMasaryková Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.38
32 197 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 09.49
33 24 Kureková HanaKureková Hana 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.52
34 84 Kucharová AlexandraKucharová Alexandra 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.58
35 58 Tršková AnetaTršková Aneta 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.60
36 42 Ježíková JustínaJežíková Justína 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.65
37 68 Trníková MarikaTrníková Marika 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.70
38 50 Hôrková KarolínaHôrková Karolína 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.76
39 53 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.83
40 74 Helíková KláraHelíková Klára 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.87
41 16 Malá AlžbetaMalá Alžbeta 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.89
42 28 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.94
43 192 Ciesarová EmaCiesarová Ema 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 09.95
44 62 Tatrnová EliškaTatrnová Eliška 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.00
45 70 Karačoňová LindaKaračoňová Linda 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.03
46 37 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.04
47 57 Hoštáková EliškaHoštáková Eliška 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.09
48 77 Olaš OliviaOlaš Olivia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.22
49 40 Lukačovičová TimeaLukačovičová Timea 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.27
50 112 Šterdasová KarinŠterdasová Karin 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 10.30
50 107 Bórová KatarínaBórová Katarína 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.30
52 97 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.34
53 41 Frolová BiankaFrolová Bianka 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.36
54 194 Haladejová TerezaHaladejová Tereza 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 10.38
55 51 Hnilicová LauraHnilicová Laura 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 10.41
56 100 Čičková RebekaČičková Rebeka 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 10.42
57 33 Zlatošová VeronikaZlatošová Veronika 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.45
58 43 Štolúnová TamaraŠtolúnová Tamara 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 10.54
59 101 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 10.56
60 49 Oláš ValentínaOláš Valentína 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.60
61 56 Sklenárová KláraSklenárová Klára 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.68
62 21 Melicheríková SáraMelicheríková Sára 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.77
63 29 Dzurianíková AlžbetkaDzurianíková Alžbetka 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.95
Jurašková EliškaJurašková Eliška 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (po, 9.5.2022 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 43 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 2:14.32 17.00
2 49 Beňo AlexBeňo Alex 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 2:22.59 11.00
3 58 Halama PavolHalama Pavol 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:30.03 5.00
4 76 Repka MatejRepka Matej 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 14 2:30.65 4.00
5 82 Ragan RichardRagan Richard 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 13 2:34.64 1.00
6 56 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 9 2:34.75
7 1 Kendera MatúšKendera Matúš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 2:40.32
8 77 Novotný OliverNovotný Oliver 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 11 2:43.35
9 16 Ilgo LukášIlgo Lukáš 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 2:43.85
10 44 Hošták ŠimonHošták Šimon 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 2:46.40
11 48 Rezák FilipRezák Filip 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 15 2:54.55
12 57 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 2:57.95
13 81 Zúbek JánZúbek Ján 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 16 2:58.27
14 67 Novosád TomášNovosád Tomáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 10 3:08.91
15 42 Kohút TeodorKohút Teodor 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 3:27.62
16 95 Ragan DávidRagan Dávid 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 12 3:41.94
Celkom 16 pretekárov
Beh 02 (po, 9.5.2022 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 84 Jahôdka LucasJahôdka Lucas 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 2:03.50 20.00
2 90 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:04.38 19.00
3 50 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 14 2:17.91 14.00
4 29 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:21.03 13.00
5 45 Kuruc AlexKuruc Alex 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:27.72 6.00
6 68 Ilgo JurajIlgo Juraj 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 2:30.76 3.00
7 107 Ďurica LukášĎurica Lukáš 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 2:34.43 2.00
8 74 Matejka MatejMatejka Matej 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11 2:43.84
9 39 Mahút ŠimonMahút Šimon 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 2:45.46
10 33 Valjent PeterValjent Peter 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 16 2:51.97
11 53 Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:59.01
12 27 Čupka TomášČupka Tomáš 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 3:00.78
13 19 Belás MarekBelás Marek 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:03.78
14 30 Dúbravka MichalDúbravka Michal 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 3:28.18
15 112 Tomaník RóbertTomaník Róbert 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 15 3:32.82
16 24 Sýkora MatúšSýkora Matúš 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 3:40.39
Celkom 16 pretekárov
Beh 03 (po, 9.5.2022 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 46 Ďurovec DamiánĎurovec Damián 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:26.15 8.00
2 59 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:26.55 7.00
3 62 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:35.31
4 28 Gašpárek LucasGašpárek Lucas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 3:04.16
5 94 Šarlay JakubŠarlay Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 15 3:10.83
6 21 Cigánik DanielCigánik Daniel 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:12.97
7 99 Plevák ŠimonPlevák Šimon 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 3:15.62
8 87 Sádecký SamuelSádecký Samuel 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 3:18.16
9 65 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 3:19.20
10 75 Slezák ŠimonSlezák Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 3:21.55
11 55 Slezák JakubSlezák Jakub 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 3:22.47
12 79 Kozík MatiasKozík Matias 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 3:24.64
13 41 Suchý MatheusSuchý Matheus 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 3:52.91
14 80 Ferenec FilipFerenec Filip 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 4:17.59
Seneši MarekSeneši Marek 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11 DNS
Celkom 15 pretekárov
Beh 04 (po, 9.5.2022 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 52 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:12.60 18.00
2 37 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:15.55 16.00
3 36 Posluch RobertPosluch Robert 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:17.67 15.00
4 3 Matuščin MarkusMatuščin Markus 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:21.54 12.00
5 35 Poznik AlexPoznik Alex 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:23.86 10.00
6 93 Belan RastislavBelan Rastislav 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:24.09 9.00
7 25 Deneš MarkoDeneš Marko 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:42.73
8 34 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 2:49.68
9 51 Slabý SebastiánSlabý Sebastián 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:50.40
10 97 Šulavík SebastiánŠulavík Sebastián 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 3:12.03
11 40 Záhradník SamuelZáhradník Samuel 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 15 3:12.15
12 96 Jáňa JakubJáňa Jakub 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 3:14.00
13 98 Gabriš FilipGabriš Filip 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 3:23.37
14 70 Vokel JakubVokel Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 4:07.04
60 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 DNF
Celkom 15 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 84 Jahôdka LucasJahôdka Lucas 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 2:03.50 20.00
2 90 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:04.38 19.00
3 52 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:12.60 18.00
4 43 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 2:14.32 17.00
5 37 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:15.55 16.00
6 36 Posluch RobertPosluch Robert 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:17.67 15.00
7 50 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 14 2:17.91 14.00
8 29 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:21.03 13.00
9 3 Matuščin MarkusMatuščin Markus 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:21.54 12.00
10 49 Beňo AlexBeňo Alex 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 2:22.59 11.00
11 35 Poznik AlexPoznik Alex 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:23.86 10.00
12 93 Belan RastislavBelan Rastislav 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:24.09 9.00
13 46 Ďurovec DamiánĎurovec Damián 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:26.15 8.00
14 59 Lovíšek AntonLovíšek Anton 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:26.55 7.00
15 45 Kuruc AlexKuruc Alex 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:27.72 6.00
16 58 Halama PavolHalama Pavol 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:30.03 5.00
17 76 Repka MatejRepka Matej 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 14 2:30.65 4.00
18 68 Ilgo JurajIlgo Juraj 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 2:30.76 3.00
19 107 Ďurica LukášĎurica Lukáš 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 2:34.43 2.00
20 82 Ragan RichardRagan Richard 12 12 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 13 2:34.64 1.00
21 56 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 9 2:34.75
22 62 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:35.31
23 1 Kendera MatúšKendera Matúš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 2:40.32
24 25 Deneš MarkoDeneš Marko 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:42.73
25 77 Novotný OliverNovotný Oliver 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 11 2:43.35
26 74 Matejka MatejMatejka Matej 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11 2:43.84
27 16 Ilgo LukášIlgo Lukáš 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 2:43.85
28 39 Mahút ŠimonMahút Šimon 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 2:45.46
29 44 Hošták ŠimonHošták Šimon 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 2:46.40
30 34 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 2:49.68
31 51 Slabý SebastiánSlabý Sebastián 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:50.40
32 33 Valjent PeterValjent Peter 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 16 2:51.97
33 48 Rezák FilipRezák Filip 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 15 2:54.55
34 57 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 2:57.95
35 81 Zúbek JánZúbek Ján 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 16 2:58.27
36 53 Kukučka SimonKukučka Simon 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:59.01
37 27 Čupka TomášČupka Tomáš 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 3:00.78
38 19 Belás MarekBelás Marek 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:03.78
39 28 Gašpárek LucasGašpárek Lucas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 3:04.16
40 67 Novosád TomášNovosád Tomáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 10 3:08.91
41 94 Šarlay JakubŠarlay Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 15 3:10.83
42 97 Šulavík SebastiánŠulavík Sebastián 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 3:12.03
43 40 Záhradník SamuelZáhradník Samuel 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 15 3:12.15
44 21 Cigánik DanielCigánik Daniel 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:12.97
45 96 Jáňa JakubJáňa Jakub 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 3:14.00
46 99 Plevák ŠimonPlevák Šimon 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 3:15.62
47 87 Sádecký SamuelSádecký Samuel 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 3:18.16
48 65 Palko OliverPalko Oliver 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 3:19.20
49 75 Slezák ŠimonSlezák Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 3:21.55
50 55 Slezák JakubSlezák Jakub 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 3:22.47
51 98 Gabriš FilipGabriš Filip 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 3:23.37
52 79 Kozík MatiasKozík Matias 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 3:24.64
53 42 Kohút TeodorKohút Teodor 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 3:27.62
54 30 Dúbravka MichalDúbravka Michal 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 3:28.18
55 112 Tomaník RóbertTomaník Róbert 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 15 3:32.82
56 24 Sýkora MatúšSýkora Matúš 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 3:40.39
57 95 Ragan DávidRagan Dávid 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 12 3:41.94
58 41 Suchý MatheusSuchý Matheus 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 3:52.91
59 70 Vokel JakubVokel Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 4:07.04
60 80 Ferenec FilipFerenec Filip 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 4:17.59
Seneši MarekSeneši Marek 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11 DNS
60 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 DNF

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (po, 9.5.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 190 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 2:00.89 19.00
2 111 Repková RáchelRepková Ráchel 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 10 2:06.53 17.00
3 102 Trochanová EllaTrochanová Ella 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:15.14 14.00
4 115 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 9 2:18.44 11.00
5 193 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 2:26.61 1.00
6 109 Čabáková TeréziaČabáková Terézia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 2:26.65
7 197 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 2:54.71
8 101 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 3:02.55
9 192 Ciesarová EmaCiesarová Ema 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 3:03.41
10 113 Masaryková BarboraMasaryková Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 3:10.51
Jurašková EliškaJurašková Eliška 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 DNS
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (po, 9.5.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:11.49 15.00
2 78 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:19.48 9.00
3 106 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 2:20.91 7.00
4 94 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:42.71
5 37 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 2:45.49
6 41 Frolová BiankaFrolová Bianka 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:50.78
7 194 Haladejová TerezaHaladejová Tereza 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 2:53.22
8 51 Hnilicová LauraHnilicová Laura 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 2:56.59
9 55 Križanová Emma ElizabethKrižanová Emma Elizabeth 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 9 2:59.80
10 62 Tatrnová EliškaTatrnová Eliška 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 3:02.80
11 100 Čičková RebekaČičková Rebeka 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 3:04.63
Celkom 11 pretekárov
Beh 03 (po, 9.5.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 2:03.94 18.00
2 90 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:19.17 10.00
3 24 Kureková HanaKureková Hana 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 2:23.53 5.00
4 65 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:24.48 2.00
5 74 Helíková KláraHelíková Klára 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 2:39.03
6 112 Šterdasová KarinŠterdasová Karin 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11 2:40.92
7 45 Sklenarová EmaSklenarová Ema 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:46.38
8 53 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 9 2:47.20
9 57 Hoštáková EliškaHoštáková Eliška 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 3:03.35
10 50 Hôrková KarolínaHôrková Karolína 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 3:30.33
11 28 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 4:00.10
Celkom 11 pretekárov
Beh 04 (po, 9.5.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 39 Lukušová KatarínaLukušová Katarína 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:17.69 12.00
2 19 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:31.08
3 84 Kucharová AlexandraKucharová Alexandra 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:45.15
4 97 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:47.75
5 79 Janeková NikolaJaneková Nikola 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:55.93
6 40 Lukačovičová TimeaLukačovičová Timea 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 3:00.08
7 30 Zlatošová PetraZlatošová Petra 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 3:00.21
8 70 Karačoňová LindaKaračoňová Linda 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 3:18.56
9 21 Melicheríková SáraMelicheríková Sára 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 3:32.50
10 33 Zlatošová VeronikaZlatošová Veronika 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 3:36.38
11 29 Dzurianíková AlžbetkaDzurianíková Alžbetka 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:39.15
Celkom 11 pretekárov
Beh 05 (po, 9.5.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 44 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:16.17 13.00
2 27 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:20.03 8.00
3 1 Grendelová EstherGrendelová Esther 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:22.05 6.00
4 103 Kleinedlerová PetraKleinedlerová Petra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:24.05 3.00
5 42 Ježíková JustínaJežíková Justína 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:41.10
6 107 Bórová KatarínaBórová Katarína 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:44.64
7 16 Malá AlžbetaMalá Alžbeta 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:54.41
8 43 Štolúnová TamaraŠtolúnová Tamara 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:59.48
9 68 Trníková MarikaTrníková Marika 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 3:01.38
10 49 Oláš ValentínaOláš Valentína 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 3:03.48
Celkom 10 pretekárov
Beh 06 (po, 9.5.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 48 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:57.47 20.00
2 95 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:07.22 16.00
3 76 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:23.55 4.00
4 82 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:27.94
5 80 Mikulínová ElaMikulínová Ela 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:32.96
6 81 Prevužňaková Nella SophiaPrevužňaková Nella Sophia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:37.83
7 67 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:40.67
8 77 Olaš OliviaOlaš Olivia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:47.89
9 58 Tršková AnetaTršková Aneta 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:49.97
10 56 Sklenárová KláraSklenárová Klára 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 3:28.32
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 48 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:57.47 20.00
2 190 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 2:00.89 19.00
3 75 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 2:03.94 18.00
4 111 Repková RáchelRepková Ráchel 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 10 2:06.53 17.00
5 95 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:07.22 16.00
6 98 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:11.49 15.00
7 102 Trochanová EllaTrochanová Ella 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:15.14 14.00
8 44 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:16.17 13.00
9 39 Lukušová KatarínaLukušová Katarína 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:17.69 12.00
10 115 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 9 2:18.44 11.00
11 90 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:19.17 10.00
12 78 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:19.48 9.00
13 27 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:20.03 8.00
14 106 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 2:20.91 7.00
15 1 Grendelová EstherGrendelová Esther 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:22.05 6.00
16 24 Kureková HanaKureková Hana 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 2:23.53 5.00
17 76 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:23.55 4.00
18 103 Kleinedlerová PetraKleinedlerová Petra 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:24.05 3.00
19 65 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:24.48 2.00
20 193 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 2:26.61 1.00
21 109 Čabáková TeréziaČabáková Terézia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 2:26.65
22 82 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:27.94
23 19 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:31.08
24 80 Mikulínová ElaMikulínová Ela 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:32.96
25 81 Prevužňaková Nella SophiaPrevužňaková Nella Sophia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:37.83
26 74 Helíková KláraHelíková Klára 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 2:39.03
27 67 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:40.67
28 112 Šterdasová KarinŠterdasová Karin 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11 2:40.92
29 42 Ježíková JustínaJežíková Justína 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:41.10
30 94 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:42.71
31 107 Bórová KatarínaBórová Katarína 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:44.64
32 84 Kucharová AlexandraKucharová Alexandra 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:45.15
33 37 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 2:45.49
34 45 Sklenarová EmaSklenarová Ema 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:46.38
35 53 Masaryková DorotaMasaryková Dorota 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 9 2:47.20
36 97 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:47.75
37 77 Olaš OliviaOlaš Olivia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:47.89
38 58 Tršková AnetaTršková Aneta 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:49.97
39 41 Frolová BiankaFrolová Bianka 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:50.78
40 194 Haladejová TerezaHaladejová Tereza 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 2:53.22
41 16 Malá AlžbetaMalá Alžbeta 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:54.41
42 197 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 2:54.71
43 79 Janeková NikolaJaneková Nikola 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:55.93
44 51 Hnilicová LauraHnilicová Laura 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 2:56.59
45 43 Štolúnová TamaraŠtolúnová Tamara 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:59.48
46 55 Križanová Emma ElizabethKrižanová Emma Elizabeth 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 9 2:59.80
47 40 Lukačovičová TimeaLukačovičová Timea 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 3:00.08
48 30 Zlatošová PetraZlatošová Petra 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 3:00.21
49 68 Trníková MarikaTrníková Marika 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 3:01.38
50 101 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 3:02.55
51 62 Tatrnová EliškaTatrnová Eliška 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 3:02.80
52 57 Hoštáková EliškaHoštáková Eliška 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 3:03.35
53 192 Ciesarová EmaCiesarová Ema 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 3:03.41
54 49 Oláš ValentínaOláš Valentína 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 3:03.48
55 100 Čičková RebekaČičková Rebeka 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 3:04.63
56 113 Masaryková BarboraMasaryková Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 3:10.51
57 70 Karačoňová LindaKaračoňová Linda 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 3:18.56
58 56 Sklenárová KláraSklenárová Klára 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 3:28.32
59 50 Hôrková KarolínaHôrková Karolína 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 3:30.33
60 21 Melicheríková SáraMelicheríková Sára 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 3:32.50
61 33 Zlatošová VeronikaZlatošová Veronika 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 3:36.38
62 29 Dzurianíková AlžbetkaDzurianíková Alžbetka 14 14 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:39.15
63 28 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 4:00.10
Jurašková EliškaJurašková Eliška 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 DNS

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(po, 9.5.2022 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 90 Michalička QuidoMichalička Quido
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 34 PB 430 +0.3 m/s 391  0,20 430  0,30 411  0,60 430 20.00
2 84 Jahôdka LucasJahôdka Lucas
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 22 PB 402 +0.3 m/s 402  0,30 377  0,50 381  0,50 402 19.00
3 43 Hošták LukášHošták Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 18 PB 380 +0.9 m/s 364  0,20 x 380  0,90 380 18.00
4 52 Belák AlbertBelák Albert
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 1 PB 370 +0.4 m/s 358  0,20 366  0,60 370  0,40 370 17.00
5 93 Belan RastislavBelan Rastislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 2 PB 359 +0.4 m/s 313  0,20 348  0,30 359  0,40 359 16.00
6 37 Deneš ŠimonDeneš Šimon
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 9 PB 355 +0.2 m/s 328  0,40 340  0,70 355  0,20 355 15.00
7 16 Ilgo LukášIlgo Lukáš
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
12 12 21 PB 347 +0.8 m/s 321  0,60 339  0,80 347  0,80 347 14.00
8 56 Novosád LukášNovosád Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 35 PB 345 +0.2 m/s 332  0,20 345  0,20 x 345 13.00
9 65 Palko OliverPalko Oliver
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 39 PB 337 +0.9 m/s 337  0,90 308  0,60 324  0,60 337 12.00
10 60 Bezecný LukášBezecný Lukáš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 5 PB 334 +0.2 m/s 334  0,20 298  0,90 328  0,60 334 11.00
11 49 Beňo AlexBeňo Alex
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 4 PB 331 +0.6 m/s 304  0,50 331  0,60 290  0,70 331 10.00
12 68 Ilgo JurajIlgo Juraj
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 20 PB 321 +0.2 m/s 317  0,50 321  0,20 321 9.00
13 51 Slabý SebastiánSlabý Sebastián
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 49 PB 316 +0.2 m/s 316  0,20 298  0,30 316 8.00
14 19 Belás MarekBelás Marek
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 3 PB 312 +0.9 m/s 307  0,50 312  0,90 312 7.00
15 36 Posluch RobertPosluch Robert
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 41 PB 308 +0.9 m/s 308  0,90 307  0,80 221  0,60 308 6.00
16 62 Košút ŠimonKošút Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 26 PB 306 +0.2 m/s 306  0,20 304  0,20 306 5.00
17 59 Lovíšek AntonLovíšek Anton
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 30 PB 303 +0.2 m/s 303  0,20 295  0,40 303 4.00
18 50 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 55 PB 301 +0.4 m/s 301  0,40 291  0,50 295  0,90 301 3.00
19 67 Novosád TomášNovosád Tomáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 37 PB 296 +0.7 m/s 270  0,50 296  0,70 291  0,60 296 2.00
20 1 Kendera MatúšKendera Matúš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 24 PB 295 +0.6 m/s 295  0,60 225  0,60 295 1.00
21 45 Kuruc AlexKuruc Alex
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 29 PB 290 +1.5 m/s 288  0,60 290  1,50 290
22 29 Geller PatrikGeller Patrik
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 16 PB 285 +0.3 m/s 274  1,20 285  0,30 285
23 46 Ďurovec DamiánĎurovec Damián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 12 PB 284 +0.3 m/s 245  0,30 284  0,30 284
24 39 Mahút ŠimonMahút Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 31 PB 284 +0.8 m/s 224  0,60 284  0,80 284
25 3 Matuščin MarkusMatuščin Markus
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 33 PB 281 +0.3 m/s x 281  0,30 281
26 94 Šarlay JakubŠarlay Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 54 PB 278 +0.1 m/s 278  0,10 225  0,30 278
27 44 Hošták ŠimonHošták Šimon
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 19 PB 274 +0.8 m/s 261  0,20 274  0,80 274
28 34 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 56 PB 272 +0.9 m/s 272  0,90 x 272
29 41 Suchý MatheusSuchý Matheus
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
14 14 52 PB 271 +0.6 m/s 269  0,30 271  0,60 271
30 21 Cigánik DanielCigánik Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 6 PB 270 +0.9 m/s x 270  0,90 270
31 81 Zúbek JánZúbek Ján
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 62 PB 269 +0.3 m/s 269  0,30 x 269
32 98 Gabriš FilipGabriš Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 14 PB 266 +0.3 m/s x 266  0,30 266
33 35 Poznik AlexPoznik Alex
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 42 PB 265 +0.3 m/s 257  0,80 265  0,30 265
34 107 Ďurica LukášĎurica Lukáš
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 11 PB 262 +0.5 m/s 251  0,60 262  0,50 262
35 82 Ragan RichardRagan Richard
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
12 12 44 PB 261 +0.3 m/s 261  0,30 245  0,90 261
36 97 Šulavík SebastiánŠulavík Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 57 PB 260 +0.9 m/s 236  0,80 260  0,90 260
37 48 Rezák FilipRezák Filip
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 46 PB 252 +0.4 m/s 236  0,60 252  0,40 252
38 28 Gašpárek LucasGašpárek Lucas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 15 PB 248 +0.9 m/s 248  0,90 241  0,30 248
39 76 Repka MatejRepka Matej
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 45 PB 244 +0.8 m/s 239  0,50 244  0,80 244
40 74 Matejka MatejMatejka Matej
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 32 PB 240 +0.6 m/s 232  0,00 240  0,60 240
41 75 Slezák ŠimonSlezák Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 51 PB 237 +0.6 m/s x 237  0,60 237
42 53 Kukučka SimonKukučka Simon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
14 14 28 PB 232 +0.6 m/s 232  0,60 231  1,20 232
43 96 Jáňa JakubJáňa Jakub
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 23 PB 231 +0.6 m/s 231  0,60 209  0,70 231
44 58 Halama PavolHalama Pavol
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 17 PB 227 +0.1 m/s 227  0,10 222  0,70 227
45 70 Vokel JakubVokel Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 60 PB 221 +0.9 m/s 221  0,90 218  0,60 221
46= 33 Valjent PeterValjent Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
14 14 59 PB 221 +0.3 m/s x 221  0,30 221
46= 27 Čupka TomášČupka Tomáš
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 7 PB 221 +0.9 m/s x 221  0,90 221
48 55 Slezák JakubSlezák Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 50 PB 219 +0.9 m/s 219  0,90 x 219
49 30 Dúbravka MichalDúbravka Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 10 PB 218 +0.3 m/s 218  0,30 217  0,80 218
50 25 Deneš MarkoDeneš Marko
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 8 PB 216 +0.3 m/s 195  0,50 216  0,30 216
51 99 Plevák ŠimonPlevák Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 40 PB 216 +0.6 m/s 216  0,60 - 216
52 57 Novosád TobiášNovosád Tobiáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 36 PB 215 +0.3 m/s 213  0,80 215  0,30 215
53 87 Sádecký SamuelSádecký Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 47 PB 205 +0.3 m/s 198  0,50 205  0,30 205
54 40 Záhradník SamuelZáhradník Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 61 PB 203 +0.8 m/s 200  0,60 203  0,80 203
55 95 Ragan DávidRagan Dávid
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 43 PB 198 +0.7 m/s 198  0,70 197  0,50 198
56 24 Sýkora MatúšSýkora Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 53 PB 198 +0.8 m/s 198  0,80 194  0,50 198
57 77 Novotný OliverNovotný Oliver
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 38 PB 176 +0.9 m/s 176  0,90 x 176
58 79 Kozík MatiasKozík Matias
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 27 PB 165 +0.8 m/s x 165  0,80 165
59 42 Kohút TeodorKohút Teodor
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 25 PB 161 +0.2 m/s 161  0,20 159  0,10 161
60= Seneši MarekSeneši Marek
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 48 PB 000 -
60= 80 Ferenec FilipFerenec Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 13 PB 000 x x -
60= 112 Tomaník RóbertTomaník Róbert
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 58 PB 000 x x -
Celkom 62 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(po, 9.5.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 48 Krupová AlexandraKrupová Alexandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 33 PB 410 +0.3 m/s 395  0,20 410  0,30 410  0,50 410 20.00
2 44 Brzá EmaBrzá Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 7 PB 404 +0.2 m/s 357  0,40 341  0,50 404  0,20 404 19.00
3 98 Koyšová AdelaKoyšová Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 31 PB 401 +0.5 m/s 401  0,50 385  0,50 x 401 18.00
4 190 Antalová EmaAntalová Ema
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 2 PB 385 +0.2 m/s 362  0,20 385  0,20 369  0,50 385 17.00
5 111 Repková RáchelRepková Ráchel
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 50 PB 377 +0.6 m/s 321  0,60 x 377  0,60 377 16.00
6 84 Kucharová AlexandraKucharová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 34 PB 376 +0.5 m/s 376  0,50 270  0,30 x 376 15.00
7 95 Bučková EmaBučková Ema
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 8 PB 361 +0.5 m/s x 361  0,50 336  0,20 361 14.00
8 39 Lukušová KatarínaLukušová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 38 PB 360 +0.5 m/s 360  0,50 346  0,90 328  0,60 360 13.00
9 75 Belobradová BarboraBelobradová Barbora
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 3 PB 352 +0.2 m/s 320  0,60 327  0,50 352  0,20 352 12.00
10 78 Turzová NinaTurzová Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 60 PB 350 +0.6 m/s 343  0,90 x 350  0,60 350 11.00
11 67 Košútová AdelaKošútová Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 30 PB 344 +0.5 m/s 331  0,60 344  0,50 341  0,90 344 10.00
12 19 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 46 PB 343 +0.6 m/s 328  0,50 319  0,50 343  0,60 343 9.00
13 27 Janíčková SáraJaníčková Sára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 25 PB 342 +0.3 m/s 333  0,80 336  0,20 342  0,30 342 8.00
14 109 Čabáková TeréziaČabáková Terézia
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 10 PB 325 +0.6 m/s 325  0,60 322  0,50 324  0,60 325 7.00
15 115 Mikušová NelaMikušová Nela
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 45 PB 321 +0.6 m/s 290  0,20 321  0,60 315  0,60 321 6.00
16 82 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 53 PB 320 +1.5 m/s 320  1,50 312  0,90 276  0,20 320 5.00
17 90 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 19 PB 320 +0.2 m/s 306  0,20 320  0,20 320 4.00
18 65 Lukušová DášaLukušová Dáša
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 37 PB 320 +0.6 m/s 298  0,60 320  0,60 320 3.00
19 24 Kureková HanaKureková Hana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 35 PB 316 +0.6 m/s 306  0,40 316  0,60 316 2.00
20 1 Grendelová EstherGrendelová Esther
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 17 PB 311 +0.9 m/s 280  0,90 311  0,90 311 1.00
21 55 Križanová Emma ElizabethKrižanová Emma Elizabeth
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 32 PB 309 +0.2 m/s 275  0,30 309  0,20 309
22 42 Ježíková JustínaJežíková Justína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 26 PB 307 +0.5 m/s x 307  0,50 307
23 106 Belobradová BelaBelobradová Bela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 4 PB 306 +0.8 m/s 306  0,80 292  0,30 306
24 94 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 14 PB 304 +0.2 m/s 296  0,30 304  0,20 304
25 76 Uličná RadkaUličná Radka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 61 PB 297 +0.3 m/s 297  0,30 292  0,30 297
26 45 Sklenarová EmaSklenarová Ema
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 51 PB 296 +0.6 m/s 296  0,60 281  0,90 296
27 113 Masaryková BarboraMasaryková Barbora
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 40 PB 294 +0.6 m/s 266  0,30 294  0,60 294
28 16 Malá AlžbetaMalá Alžbeta
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 39 PB 293 +0.2 m/s 293  0,20 288  0,60 293
29 79 Janeková NikolaJaneková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 24 PB 291 +0.1 m/s 277  0,20 291  0,10 291
30 194 Haladejová TerezaHaladejová Tereza
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 18 PB 283 +0.5 m/s 283  0,50 280  0,20 283
31 102 Trochanová EllaTrochanová Ella
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 58 PB 282 +0.6 m/s 281  0,30 282  0,60 282
32 53 Masaryková DorotaMasaryková Dorota
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 41 PB 273 +0.5 m/s 273  0,50 240  0,50 273
33 193 Bórová LíviaBórová Lívia
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 6 PB 272 +0.3 m/s 272  0,30 262  0,40 272
34 197 Antalová AnetaAntalová Aneta
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 1 PB 271 +0.6 m/s 248  0,50 271  0,60 271
35 37 Galková AdelaGalková Adela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 16 PB 270 +0.3 m/s 256  0,80 270  0,30 270
36 40 Lukačovičová TimeaLukačovičová Timea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 36 PB 266 +0.3 m/s 255  0,40 266  0,30 266
37 58 Tršková AnetaTršková Aneta
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 59 PB 266 +0.1 m/s 239  0,70 266  0,10 266
38 74 Helíková KláraHelíková Klára
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
12 12 20 PB 263 +0.1 m/s 263  0,10 237  0,50 263
39 30 Zlatošová PetraZlatošová Petra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
14 14 63 PB 261 +0.3 m/s 256  0,60 261  0,30 261
40 103 Kleinedlerová PetraKleinedlerová Petra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 29 PB 256 +0.3 m/s x 256  0,30 256
41 192 Ciesarová EmaCiesarová Ema
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 9 PB 252 +0.6 m/s 252  0,60 243  0,20 252
42 62 Tatrnová EliškaTatrnová Eliška
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 56 PB 252 +0.6 m/s x 252  0,60 252
43 43 Štolúnová TamaraŠtolúnová Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 55 PB 251 +0.9 m/s 228  0,60 251  0,90 251
44 100 Čičková RebekaČičková Rebeka
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 11 PB 251 +0.3 m/s 251  0,30 215  0,30 251
45 41 Frolová BiankaFrolová Bianka
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 15 PB 246 +0.8 m/s 214  0,30 246  0,80 246
46 68 Trníková MarikaTrníková Marika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 57 PB 242 +0.6 m/s 242  0,60 234  0,50 242
47 28 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 12 PB 235 +0.9 m/s 235  0,90 201  0,30 235
48 97 Varošová RiaVarošová Ria
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 62 PB 233 +0.9 m/s 217  0,30 233  0,90 233
49 70 Karačoňová LindaKaračoňová Linda
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 28 PB 230 +0.6 m/s 203  0,50 230  0,60 230
50 50 Hôrková KarolínaHôrková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
14 14 23 PB 223 +0.6 m/s x 223  0,60 223
51 51 Hnilicová LauraHnilicová Laura
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 21 PB 222 +0.7 m/s 222  0,70 215  0,60 222
52 112 Šterdasová KarinŠterdasová Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 54 PB 222 +0.6 m/s 222  0,60 185  0,30 222
53 80 Mikulínová ElaMikulínová Ela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 44 PB 220 +0.6 m/s 213  0,50 220  0,60 220
54 33 Zlatošová VeronikaZlatošová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 64 PB 218 +0.6 m/s 218  0,60 212  0,30 218
55 77 Olaš OliviaOlaš Olivia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 47 PB 214 +0.5 m/s 205  0,60 214  0,50 214
56 107 Bórová KatarínaBórová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 5 PB 211 +0.5 m/s 211  0,50 209  0,70 211
57 57 Hoštáková EliškaHoštáková Eliška
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 22 PB 202 +0.3 m/s x 202  0,30 202
58 101 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 42 PB 188 +0.6 m/s x 188  0,60 188
59 29 Dzurianíková AlžbetkaDzurianíková Alžbetka
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
14 14 13 PB 183 +0.2 m/s 183  0,20 143  0,20 183
60 21 Melicheríková SáraMelicheríková Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 43 PB 182 +0.3 m/s x 182  0,30 182
61 49 Oláš ValentínaOláš Valentína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 48 PB 181 +0.9 m/s 181  0,90 147  0,50 181
62 56 Sklenárová KláraSklenárová Klára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 52 PB 180 +0.6 m/s 151  1,00 180  0,60 180
63= 81 Prevužňaková Nella SophiaPrevužňaková Nella Sophia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 49 PB 000 x x -
63= Jurašková EliškaJurašková Eliška
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 27 PB 000 -
Celkom 64 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(po, 9.5.2022 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Ilgo LukášIlgo Lukáš
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
12 12 21 PB 33.74 33.74 33.74 20.00
2 98 Gabriš FilipGabriš Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 14 PB 30.78 30.78 30.78 19.00
3 90 Michalička QuidoMichalička Quido
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 34 PB 30.08 30.08 30.08 18.00
4 84 Jahôdka LucasJahôdka Lucas
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 22 PB 28.98 28.98 28.98 17.00
5 62 Košút ŠimonKošút Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 26 PB 28.60 28.60 28.60 16.00
6 29 Geller PatrikGeller Patrik
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 16 PB 26.17 26.17 26.17 15.00
7 45 Kuruc AlexKuruc Alex
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 29 PB 24.82 24.82 24.82 14.00
8 3 Matuščin MarkusMatuščin Markus
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 33 PB 23.18 23.18 23.18 13.00
9 28 Gašpárek LucasGašpárek Lucas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 15 PB 22.94 22.94 22.94 12.00
10 59 Lovíšek AntonLovíšek Anton
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 30 PB 22.90 22.90 22.90 11.00
11 81 Zúbek JánZúbek Ján
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 62 PB 22.68 22.68 22.68 10.00
12 50 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 55 PB 22.46 22.46 22.46 9.00
13 65 Palko OliverPalko Oliver
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 39 PB 21.95 21.95 21.95 8.00
14 43 Hošták LukášHošták Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 18 PB 21.93 21.93 21.93 7.00
15 39 Mahút ŠimonMahút Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 31 PB 21.32 21.32 21.32 6.00
16 107 Ďurica LukášĎurica Lukáš
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 11 PB 20.70 20.70 20.70 5.00
17 52 Belák AlbertBelák Albert
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 1 PB 20.36 20.36 20.36 4.00
18 60 Bezecný LukášBezecný Lukáš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 5 PB 20.27 20.27 20.27 3.00
19 82 Ragan RichardRagan Richard
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
12 12 44 PB 20.25 20.25 20.25 2.00
20= 68 Ilgo JurajIlgo Juraj
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 20 PB 19.83 19.83 19.83 0.50
20= 36 Posluch RobertPosluch Robert
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 41 PB 19.83 19.83 19.83 0.50
22 55 Slezák JakubSlezák Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 50 PB 18.58 18.58 18.58
23 44 Hošták ŠimonHošták Šimon
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 19 PB 18.53 18.53 18.53
24 48 Rezák FilipRezák Filip
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 46 PB 18.46 18.46 18.46
25 40 Záhradník SamuelZáhradník Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 61 PB 17.73 17.73 17.73
26 21 Cigánik DanielCigánik Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 6 PB 17.43 17.43 17.43
27 94 Šarlay JakubŠarlay Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 54 PB 17.35 17.35 17.35
28 19 Belás MarekBelás Marek
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 3 PB 17.34 17.34 17.34
29 95 Ragan DávidRagan Dávid
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 43 PB 17.08 17.08 17.08
30 58 Halama PavolHalama Pavol
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 17 PB 16.95 16.95 16.95
31 46 Ďurovec DamiánĎurovec Damián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 12 PB 16.69 16.69 16.69
32 56 Novosád LukášNovosád Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 35 PB 16.16 16.16 16.16
33 37 Deneš ŠimonDeneš Šimon
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 9 PB 15.44 15.44 15.44
34 27 Čupka TomášČupka Tomáš
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 7 PB 15.22 15.22 15.22
35 51 Slabý SebastiánSlabý Sebastián
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 49 PB 14.47 14.47 14.47
36 49 Beňo AlexBeňo Alex
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 4 PB 14.42 14.42 14.42
37 112 Tomaník RóbertTomaník Róbert
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 58 PB 14.27 14.27 14.27
38 34 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 56 PB 13.66 13.66 13.66
39 93 Belan RastislavBelan Rastislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 2 PB 13.47 13.47