<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ najmladšieho žiactva 5. skupina

Čadca (3. 5. 2022)

50 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ut, 3.5.2022 - 16:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Valko JakubValko Jakub 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 08.67 18.00
2 4 Halvoník PatrikHalvoník Patrik 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.32 16.00
3 2 Michalík ŠtefanMichalík Štefan 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.47 14.00
4 8 Pavlík VincentPavlík Vincent 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.70 10.00
MS 1 Staškovan MiroslavStaškovan Miroslav 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 10.05
6 6 Hruška TomášHruška Tomáš 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 10.19 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 3.5.2022 - 16:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.08 20.00
2 9 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 08.42 19.00
MS 10 Kanárik DominikKanárik Dominik 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.65
4 3 Ondrušek MichalOndrušek Michal 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 08.98 17.00
5 7 Masnica BranislavMasnica Branislav 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 5 09.57 12.00
6 5 Čečotka TobiasČečotka Tobias 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.90
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 3.5.2022 - 16:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Tatarka MarekTatarka Marek 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 10.31 4.50
2 2 Tatarka NikolasTatarka Nikolas 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 10.31 4.50
3 1 Tatarka PavolTatarka Pavol 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.63 1.00
4 4 Lisko SimonLisko Simon 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 11.08
5 5 Kirkpatrick Luke JamesKirkpatrick Luke James 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 11.10
6 6 Ochodničan AdriánOchodničan Adrián 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 11.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 3.5.2022 - 16:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Slivka MartinSlivka Martin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.36 15.00
2 9 Végh OliverVégh Oliver 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.85 9.00
3 5 Goralka RogerGoralka Roger 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.41 3.00
4 2 Slivka JakubSlivka Jakub 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.49 2.00
5 6 Kocifaj VratislavKocifaj Vratislav 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 12.34
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ut, 3.5.2022 - 16:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 3 Masnica ŠimonMasnica Šimon 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 09.55 13.00
2 1 Šenfeld MichalŠenfeld Michal 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.60 11.00
3 8 Sojčák TobiasSojčák Tobias 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.98 8.00
4 4 Chupáč MatejChupáč Matej 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.13 7.00
5 7 Michalík MartinMichalík Martin 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 10.91
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.08 20.00
2 9 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 08.42 19.00
3 10 Kanárik DominikKanárik Dominik 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.65
4 10 Valko JakubValko Jakub 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 08.67 18.00
5 3 Ondrušek MichalOndrušek Michal 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 08.98 17.00
6 4 Halvoník PatrikHalvoník Patrik 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.32 16.00
7 7 Slivka MartinSlivka Martin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.36 15.00
8 2 Michalík ŠtefanMichalík Štefan 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.47 14.00
9 3 Masnica ŠimonMasnica Šimon 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 09.55 13.00
10 7 Masnica BranislavMasnica Branislav 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 5 09.57 12.00
11 1 Šenfeld MichalŠenfeld Michal 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.60 11.00
12 8 Pavlík VincentPavlík Vincent 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.70 10.00
13 9 Végh OliverVégh Oliver 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.85 9.00
14 8 Sojčák TobiasSojčák Tobias 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.98 8.00
15 1 Staškovan MiroslavStaškovan Miroslav 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 10.05
16 4 Chupáč MatejChupáč Matej 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.13 7.00
17 6 Hruška TomášHruška Tomáš 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 10.19 6.00
18 8 Tatarka MarekTatarka Marek 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 10.31 4.50
18 2 Tatarka NikolasTatarka Nikolas 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 10.31 4.50
20 5 Goralka RogerGoralka Roger 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.41 3.00
21 2 Slivka JakubSlivka Jakub 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.49 2.00
22 1 Tatarka PavolTatarka Pavol 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.63 1.00
23 5 Čečotka TobiasČečotka Tobias 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.90
24 7 Michalík MartinMichalík Martin 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 10.91
25 4 Lisko SimonLisko Simon 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 11.08
26 5 Kirkpatrick Luke JamesKirkpatrick Luke James 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 11.10
26 6 Ochodničan AdriánOchodničan Adrián 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 11.10
28 6 Kocifaj VratislavKocifaj Vratislav 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 12.34

50 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 3.5.2022 - 17:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 08.90 19.00
MS 3 Marečková ZuzanaMarečková Zuzana 11 11 TK Žabka ČadcaTK Žabka Čadca 3 09.10
3 1 Staškovanová EliškaStaškovanová Eliška 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.31 11.00
4 7 Polačková TamaraPolačková Tamara 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 10.14
MS 4 Karelina SabinaKarelina Sabina 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.66
MS 8 Pošteková LindaPošteková Linda 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 11.15
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 3.5.2022 - 17:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.34 20.00
2 3 Koščálová LilienKoščálová Lilien 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 5 09.19 14.50
3 4 Cesneková TeréziaCesneková Terézia 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 09.28 12.00
4 2 Poništová LuciaPoništová Lucia 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 09.49 8.00
MS 10 Žáková AlexandraŽáková Alexandra 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 09.67
6 6 Mačasová TamaraMačasová Tamara 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 2 09.77 7.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 3.5.2022 - 17:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Ondrášková EmaOndrášková Ema 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 09.18 16.00
2 8 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 09.19 14.50
3 6 Cesneková AnetaCesneková Aneta 14 14 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 09.96 5.00
4 1 Luciaková NinaLuciaková Nina 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 10.04 3.00
5 11 Badžgoňová IvanaBadžgoňová Ivana 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.06 1.00
6 5 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 3.5.2022 - 17:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.92 18.00
2 6 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.39 10.00
3 9 Šperková GabrielaŠperková Gabriela 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.85 6.00
4 10 Truchliková KarinTruchliková Karin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.00 4.00
5 7 Privarová TamaraPrivarová Tamara 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.13
6 7 Krónová KlaudiaKrónová Klaudia 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 11.21
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ut, 3.5.2022 - 17:40) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Puváková NelaPuváková Nela 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.05 17.00
2 2 Privarová AgátaPrivarová Agáta 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.24 13.00
3 1 Svrčková KarolínaSvrčková Karolína 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 09.48 9.00
4 4 Kubáňová KarinKubáňová Karin 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 10.05 2.00
5 5 Brandis NelaBrandis Nela 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.20
6 3 Mešťanová NikolaMešťanová Nikola 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 10.67
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.34 20.00
2 9 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 08.90 19.00
3 2 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.92 18.00
4 8 Puváková NelaPuváková Nela 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.05 17.00
5 3 Marečková ZuzanaMarečková Zuzana 11 11 TK Žabka ČadcaTK Žabka Čadca 3 09.10
6 9 Ondrášková EmaOndrášková Ema 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 09.18 16.00
7 3 Koščálová LilienKoščálová Lilien 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 5 09.19 14.50
7 8 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 09.19 14.50
9 2 Privarová AgátaPrivarová Agáta 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.24 13.00
10 4 Cesneková TeréziaCesneková Terézia 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 09.28 12.00
11 1 Staškovanová EliškaStaškovanová Eliška 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.31 11.00
12 6 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.39 10.00
13 1 Svrčková KarolínaSvrčková Karolína 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 09.48 9.00
14 2 Poništová LuciaPoništová Lucia 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 09.49 8.00
15 10 Žáková AlexandraŽáková Alexandra 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 09.67
16 6 Mačasová TamaraMačasová Tamara 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 2 09.77 7.00
17 9 Šperková GabrielaŠperková Gabriela 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.85 6.00
18 6 Cesneková AnetaCesneková Aneta 14 14 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 09.96 5.00
19 10 Truchliková KarinTruchliková Karin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.00 4.00
20 1 Luciaková NinaLuciaková Nina 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 10.04 3.00
21 4 Kubáňová KarinKubáňová Karin 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 10.05 2.00
22 11 Badžgoňová IvanaBadžgoňová Ivana 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.06 1.00
23 7 Privarová TamaraPrivarová Tamara 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.13
24 7 Polačková TamaraPolačková Tamara 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 10.14
25 5 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.18
26 5 Brandis NelaBrandis Nela 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.20
27 4 Karelina SabinaKarelina Sabina 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 10.66
28 3 Mešťanová NikolaMešťanová Nikola 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 10.67
29 8 Pošteková LindaPošteková Linda 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 11.15
30 7 Krónová KlaudiaKrónová Klaudia 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 11.21

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ut, 3.5.2022 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 9 2:13.47 19.00
2 4 Halvoník PatrikHalvoník Patrik 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:15.31 18.00
3 2 Michalík ŠtefanMichalík Štefan 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:22.59 17.00
4 10 Valko JakubValko Jakub 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:26.05 14.00
5 8 Pavlík VincentPavlík Vincent 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:37.17 8.50
MS 1 Staškovan MiroslavStaškovan Miroslav 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:38.28
7 6 Hruška TomášHruška Tomáš 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:40.84 7.00
8 7 Masnica BranislavMasnica Branislav 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 7 3:12.29
9 5 Čečotka TobiasČečotka Tobias 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 3:16.43
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ut, 3.5.2022 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 2:07.61 20.00
2 2 Tatarka NikolasTatarka Nikolas 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:23.90 16.00
3 8 Tatarka MarekTatarka Marek 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:25.19 15.00
4 7 Slivka MartinSlivka Martin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:28.13 13.00
5 1 Tatarka PavolTatarka Pavol 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:30.25 12.00
6 3 Ondrušek MichalOndrušek Michal 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:36.73 10.00
7 4 Lisko SimonLisko Simon 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:41.40 6.00
8 5 Kirkpatrick Luke JamesKirkpatrick Luke James 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:42.94 5.00
9 6 Ochodničan AdriánOchodničan Adrián 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 3:04.83 1.00
Celkom 9 pretekárov
Beh 03 (ut, 3.5.2022 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 10 Kanárik DominikKanárik Dominik 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:35.42
2 8 Sojčák TobiasSojčák Tobias 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:36.05 11.00
3 7 Michalík MartinMichalík Martin 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:37.17 8.50
4 5 Goralka RogerGoralka Roger 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:51.54 4.00
5 6 Kocifaj VratislavKocifaj Vratislav 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:53.47 3.00
6 2 Slivka JakubSlivka Jakub 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:59.94 2.00
7 9 Végh OliverVégh Oliver 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 3:08.54
8 3 Masnica ŠimonMasnica Šimon 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 3:21.51
9 4 Chupáč MatejChupáč Matej 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 3:35.75
10 1 Šenfeld MichalŠenfeld Michal 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 3:49.34
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 2:07.61 20.00
2 9 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 9 2:13.47 19.00
3 4 Halvoník PatrikHalvoník Patrik 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:15.31 18.00
4 2 Michalík ŠtefanMichalík Štefan 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:22.59 17.00
5 2 Tatarka NikolasTatarka Nikolas 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:23.90 16.00
6 8 Tatarka MarekTatarka Marek 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:25.19 15.00
7 10 Valko JakubValko Jakub 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:26.05 14.00
8 7 Slivka MartinSlivka Martin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:28.13 13.00
9 1 Tatarka PavolTatarka Pavol 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:30.25 12.00
10 10 Kanárik DominikKanárik Dominik 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:35.42
11 8 Sojčák TobiasSojčák Tobias 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:36.05 11.00
12 3 Ondrušek MichalOndrušek Michal 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:36.73 10.00
13 8 Pavlík VincentPavlík Vincent 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:37.17 8.50
13 7 Michalík MartinMichalík Martin 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:37.17 8.50
15 1 Staškovan MiroslavStaškovan Miroslav 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:38.28
16 6 Hruška TomášHruška Tomáš 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:40.84 7.00
17 4 Lisko SimonLisko Simon 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:41.40 6.00
18 5 Kirkpatrick Luke JamesKirkpatrick Luke James 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:42.94 5.00
19 5 Goralka RogerGoralka Roger 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:51.54 4.00
20 6 Kocifaj VratislavKocifaj Vratislav 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:53.47 3.00
21 2 Slivka JakubSlivka Jakub 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:59.94 2.00
22 6 Ochodničan AdriánOchodničan Adrián 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 3:04.83 1.00
23 9 Végh OliverVégh Oliver 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 3:08.54
24 7 Masnica BranislavMasnica Branislav 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 7 3:12.29
25 5 Čečotka TobiasČečotka Tobias 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 3:16.43
26 3 Masnica ŠimonMasnica Šimon 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 3:21.51
27 4 Chupáč MatejChupáč Matej 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 3:35.75
28 1 Šenfeld MichalŠenfeld Michal 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 3:49.34

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 3.5.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 2:09.26 20.00
2 5 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:09.89 19.00
MS 3 Marečková ZuzanaMarečková Zuzana 11 11 TK Žabka ČadcaTK Žabka Čadca 3 2:13.39
4 1 Staškovanová EliškaStaškovanová Eliška 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:33.29 12.00
MS 10 Žáková AlexandraŽáková Alexandra 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 10 2:44.14
6 6 Mačasová TamaraMačasová Tamara 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 2:52.16 6.00
7 2 Poništová LuciaPoništová Lucia 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 2 2:54.37 3.00
8 7 Polačková TamaraPolačková Tamara 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 3:08.13
MS 8 Pošteková LindaPošteková Linda 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 3:17.96
MS 4 Karelina SabinaKarelina Sabina 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 3:40.52
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ut, 3.5.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 4 Cesneková TeréziaCesneková Terézia 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:23.68 18.00
2 8 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 2:25.01 16.00
3 6 Cesneková AnetaCesneková Aneta 14 14 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:31.13 15.00
4 2 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:39.00 10.00
5 9 Ondrášková EmaOndrášková Ema 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 9 2:39.45 9.00
6 3 Koščálová LilienKoščálová Lilien 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 2:44.67 7.00
7 5 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:53.09 5.00
8 1 Luciaková NinaLuciaková Nina 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 3:03.73
9 7 Krónová KlaudiaKrónová Klaudia 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 3:29.39
10 Žúborová StanislavaŽúborová Stanislava 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 10 DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (ut, 3.5.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Svrčková KarolínaSvrčková Karolína 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:24.81 17.00
2 8 Puváková NelaPuváková Nela 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:31.44 14.00
3 2 Privarová AgátaPrivarová Agáta 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:32.92 13.00
4 4 Kubáňová KarinKubáňová Karin 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:35.53 11.00
5 10 Truchliková KarinTruchliková Karin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:43.69 8.00
6 9 Šperková GabrielaŠperková Gabriela 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:53.94 4.00
7 5 Brandis NelaBrandis Nela 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:56.17 2.00
8 7 Privarová TamaraPrivarová Tamara 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:58.83 1.00
9 6 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 3:12.64
10 3 Mešťanová NikolaMešťanová Nikola 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 3:16.28
11 11 Badžgoňová IvanaBadžgoňová Ivana 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 3:32.11
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 2:09.26 20.00
2 5 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:09.89 19.00
3 3 Marečková ZuzanaMarečková Zuzana 11 11 TK Žabka ČadcaTK Žabka Čadca 3 2:13.39
4 4 Cesneková TeréziaCesneková Terézia 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:23.68 18.00
5 1 Svrčková KarolínaSvrčková Karolína 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:24.81 17.00
6 8 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 2:25.01 16.00
7 6 Cesneková AnetaCesneková Aneta 14 14 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:31.13 15.00
8 8 Puváková NelaPuváková Nela 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:31.44 14.00
9 2 Privarová AgátaPrivarová Agáta 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:32.92 13.00
10 1 Staškovanová EliškaStaškovanová Eliška 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:33.29 12.00
11 4 Kubáňová KarinKubáňová Karin 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:35.53 11.00
12 2 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:39.00 10.00
13 9 Ondrášková EmaOndrášková Ema 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 9 2:39.45 9.00
14 10 Truchliková KarinTruchliková Karin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 2:43.69 8.00
15 10 Žáková AlexandraŽáková Alexandra 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 10 2:44.14
16 3 Koščálová LilienKoščálová Lilien 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 2:44.67 7.00
17 6 Mačasová TamaraMačasová Tamara 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 6 2:52.16 6.00
18 5 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:53.09 5.00
19 9 Šperková GabrielaŠperková Gabriela 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 2:53.94 4.00
20 2 Poništová LuciaPoništová Lucia 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 2 2:54.37 3.00
21 5 Brandis NelaBrandis Nela 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:56.17 2.00
22 7 Privarová TamaraPrivarová Tamara 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 2:58.83 1.00
23 1 Luciaková NinaLuciaková Nina 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 3:03.73
24 7 Polačková TamaraPolačková Tamara 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 3:08.13
25 6 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 3:12.64
26 3 Mešťanová NikolaMešťanová Nikola 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 3:16.28
27 8 Pošteková LindaPošteková Linda 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 3:17.96
28 7 Krónová KlaudiaKrónová Klaudia 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 3:29.39
29 11 Badžgoňová IvanaBadžgoňová Ivana 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 3:32.11
30 4 Karelina SabinaKarelina Sabina 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 3:40.52
10 Žúborová StanislavaŽúborová Stanislava 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 10 DNS

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ut, 3.5.2022 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Trocha RolandTrocha Roland
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
13 13 25 PB 344 +0.6 m/s 341  0,50 342  0,50 344  0,60 344 20.00
2 9 Zábojník SamuelZábojník Samuel
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
11 11 28 PB 342 +0.5 m/s 320  0,50 311  0,90 342  0,50 342 19.00
3 3 Ondrušek MichalOndrušek Michal
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
11 11 15 PB 325 +0.6 m/s 300  0,20 281  0,60 325  0,60 325 18.00
4 10 Valko JakubValko Jakub
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 26 PB 302 +0.6 m/s 288  0,60 302  0,60 292  0,30 302 17.00
MS 10 Kanárik DominikKanárik Dominik
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 6 PB 300 +0.3 m/s 300  0,30 233  0,60 295  0,50 300
6 7 Masnica BranislavMasnica Branislav
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
12 12 10 PB 296 +0.3 m/s 266  0,60 271  0,80 296  0,30 296 16.00
7 8 Tatarka MarekTatarka Marek
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 22 PB 295 +0.8 m/s 295  0,80 290  0,60 282  0,30 295 15.00
8 2 Tatarka NikolasTatarka Nikolas
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
12 12 23 PB 295 +0.6 m/s 264  1,00 265  0,60 295  0,60 295 14.00
9 2 Michalík ŠtefanMichalík Štefan
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 13 PB 285 +0.6 m/s x 265  0,60 285  0,60 285 13.00
10 4 Halvoník PatrikHalvoník Patrik
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 3 PB 279 +0.4 m/s 268  0,20 270  0,60 279  0,40 279 12.00
11 4 Lisko SimonLisko Simon
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
12 12 9 PB 271 +0.9 m/s 266  0,30 271  0,90 269  0,60 271 11.00
12 9 Végh OliverVégh Oliver
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 27 PB 268 +0.8 m/s 219  0,60 265  0,30 268  0,80 268 10.00
13 5 Kirkpatrick Luke JamesKirkpatrick Luke James
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 7 PB 263 +0.3 m/s 263  0,30 202  0,90 235  0,60 263 9.00
14 1 Tatarka PavolTatarka Pavol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 24 PB 261 +0.2 m/s 251  0,30 243  0,60 261  0,20 261 8.00
15 6 Hruška TomášHruška Tomáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 4 PB 256 +0.3 m/s 230  0,30 240  0,60 256  0,30 256 7.00
16 2 Slivka JakubSlivka Jakub
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 17 PB 255 +0.6 m/s 250  0,60 255  0,60 254  0,60 255 6.00
17 1 Šenfeld MichalŠenfeld Michal
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 21 PB 254 +0.6 m/s 220  0,60 236  0,50 254  0,60 254 5.00
18 8 Sojčák TobiasSojčák Tobias
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 19 PB 252 +0.3 m/s 247  0,30 252  0,60 252  0,30 252 4.00
19 3 Masnica ŠimonMasnica Šimon
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
12 12 11 PB 249 +0.3 m/s 240  0,60 241  0,30 249  0,30 249 3.00
20 7 Slivka MartinSlivka Martin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 18 PB 244 +0.6 m/s 220  0,30 244  0,60 244  0,60 244 2.00
21 4 Chupáč MatejChupáč Matej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 5 PB 240 +0.3 m/s 240  0,30 230  0,60 237  0,80 240 1.00
MS 1 Staškovan MiroslavStaškovan Miroslav
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 20 PB 239 +0.6 m/s 180  0,50 239  0,60 239  0,60 239
23 5 Čečotka TobiasČečotka Tobias
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 1 PB 227 +0.5 m/s 227  0,50 226  0,30 223  0,80 227
24 8 Pavlík VincentPavlík Vincent
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 16 PB 221 +0.2 m/s 210  0,60 213  0,60 221  0,20 221
25 5 Goralka RogerGoralka Roger
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
13 13 2 PB 219 +0.3 m/s 219  0,30 213  0,60 196  0,60 219
26 7 Michalík MartinMichalík Martin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 12 PB 215 +0.3 m/s 180  0,60 215  0,30 197  0,40 215
27 6 Kocifaj VratislavKocifaj Vratislav
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 8 PB 197 +0.3 m/s 182  0,60 173  0,60 197  0,30 197
28 6 Ochodničan AdriánOchodničan Adrián
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
13 13 14 PB 189 +0.2 m/s 158  0,60 180  0,60 189  0,20 189
Celkom 28 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ut, 3.5.2022 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Targošová SoňaTargošová Soňa
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 27 PB 386 +0.2 m/s 386  0,20 383  0,60 380  0,60 386 20.00
2 5 Duháčková PetraDuháčková Petra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
11 11 5 PB 344 +0.2 m/s 344  0,20 337  0,50 336  0,20 344 19.00
3 2 Kullová KatarínaKullová Katarína
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 10 PB 322 +0.2 m/s x x 322  0,20 322 18.00
4 8 Puváková NelaPuváková Nela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
12 12 23 PB 311 +0.2 m/s 311  0,20 294  0,50 284  0,10 311 17.00
5 1 Svrčková KarolínaSvrčková Karolína
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
12 12 25 PB 311 +0.5 m/s 311  0,50 287  0,60 x 311 16.00
6 6 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 13 PB 306 +0.2 m/s 294  0,30 298  0,90 306  0,20 306 15.00
7 2 Privarová AgátaPrivarová Agáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 21 PB 301 +0.6 m/s 284  0,50 301  0,60 x 301 14.00
8 9 Ondrášková EmaOndrášková Ema
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
12 12 17 PB 297 +0.6 m/s 293  0,20 297  0,60 284  0,60 297 13.00
9 7 Krónová KlaudiaKrónová Klaudia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
13 13 8 PB 296 +0.4 m/s 296  0,40 193  0,20 200  0,20 296 12.00
10 9 Šperková GabrielaŠperková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 26 PB 286 +0.6 m/s 286  0,60 x 245  0,60 286 11.00
11 4 Cesneková TeréziaCesneková Terézia
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
11 11 4 PB 273 +0.1 m/s 254  0,30 254  0,60 273  0,10 273 10.00
12 3 Koščálová LilienKoščálová Lilien
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
13 13 7 PB 272 +0.3 m/s 269  0,40 272  0,30 262  0,10 272 9.00
13 1 Luciaková NinaLuciaková Nina
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
13 13 12 PB 270 +0.6 m/s 270  0,60 260  0,20 244  0,50 270 8.00
14 7 Privarová TamaraPrivarová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 22 PB 261 +0.3 m/s 254  0,40 242  0,60 261  0,30 261 7.00
MS 4 Karelina SabinaKarelina Sabina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
13 13 6 PB 260 +0.2 m/s 260  0,20 254  0,30 246  0,10 260
16 5 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 2 PB 256 +0.2 m/s 240  0,20 223  0,20 256  0,20 256 6.00
17 7 Polačková TamaraPolačková Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
13 13 18 PB 255 +0.6 m/s 228  0,50 255  0,60 237  0,60 255 5.00
18 11 Badžgoňová IvanaBadžgoňová Ivana
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 31 PB 250 +0.3 m/s 250  0,30 228  0,60 244  0,50 250 4.00
19 5 Brandis NelaBrandis Nela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 1 PB 247 +0.5 m/s 240  -0,20 224  0,50 247  0,50 247 3.00
20 4 Kubáňová KarinKubáňová Karin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
13 13 9 PB 242 +0.3 m/s 241  0,00 231  0,20 242  0,30 242 2.00
MS 10 Žáková AlexandraŽáková Alexandra
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
13 13 29 PB 241 +0.3 m/s 236  0,50 241  0,30 235  0,60 241
22 8 Lisková NatáliaLisková Natália
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
12 12 11 PB 241 +0.2 m/s 236  0,40 x 241  0,20 241 1.00
23 2 Poništová LuciaPoništová Lucia
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
13 13 19 PB 240 +0.5 m/s x 240  0,50 238  0,20 240
24 6 Mačasová TamaraMačasová Tamara
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
12 12 14 PB 235 +0.5 m/s 224  0,30 216  0,30 235  0,50 235
25 6 Cesneková AnetaCesneková Aneta
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
14 14 3 PB 235 +0.3 m/s 222  0,30 235  0,30 221  0,20 235
MS 3 Marečková ZuzanaMarečková Zuzana
TK Žabka ČadcaTK Žabka Čadca
11 11 15 PB 231 +0.4 m/s 231  0,40 223  0,60 220  0,60 231
27 1 Staškovanová EliškaStaškovanová Eliška
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 24 PB 222 +0.6 m/s 214  0,20 x 222  0,60 222
28 10 Truchliková KarinTruchliková Karin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 28 PB 205 +0.6 m/s 205  0,60 202  0,60 196  0,30 205
29 3 Mešťanová NikolaMešťanová Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
13 13 16 PB 198 +0.5 m/s 198  0,50 x 198  0,50 198
MS 8 Pošteková LindaPošteková Linda
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
13 13 20 PB 169 +0.1 m/s 169  0,10 166  0,60 154  0,60 169
10 Žúborová StanislavaŽúborová Stanislava
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
13 13 30 NM x x x -
Celkom 31 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ut, 3.5.2022 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Végh OliverVégh Oliver
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 27 PB 22.98 22.98 22.98 20.00
2 9 Zábojník SamuelZábojník Samuel
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
11 11 28 PB 22.43 22.43 22.43 19.00
3 10 Valko JakubValko Jakub
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 26 PB 22.25 22.25 22.25 18.00
4 4 Halvoník PatrikHalvoník Patrik
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 3 PB 21.85 21.85 21.85 17.00
5 9 Trocha RolandTrocha Roland
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
13 13 25 PB 21.22 21.22 21.22 16.00
6 2 Michalík ŠtefanMichalík Štefan
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 13 PB 20.47 20.47 20.47 15.00
7 5 Čečotka TobiasČečotka Tobias
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 1 PB 19.34 19.34 19.34 14.00
8 8 Tatarka MarekTatarka Marek
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 22 PB 18.36 18.36 18.36 13.00
9 7 Slivka MartinSlivka Martin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 18 PB 18.04 18.04 18.04 12.00
10 1 Tatarka PavolTatarka Pavol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 24 PB 16.27 16.27 16.27 11.00
11 4 Lisko SimonLisko Simon
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
12 12 9 PB 14.84 14.84 14.84 10.00
12 5 Kirkpatrick Luke JamesKirkpatrick Luke James
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 7 PB 14.48 14.48 14.48 9.00
13 5 Goralka RogerGoralka Roger
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
13 13 2 PB 14.15 14.15 14.15 8.00
14 6 Ochodničan AdriánOchodničan Adrián
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
13 13 14 PB 13.43 13.43 13.43 7.00
15 2 Tatarka NikolasTatarka Nikolas
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
12 12 23 PB 13.10 13.10 13.10 6.00
16 3 Ondrušek MichalOndrušek Michal
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
11 11 15 PB 12.97 12.97 12.97 5.00
17 1 Šenfeld MichalŠenfeld Michal
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 21 PB 12.71 12.71 12.71 4.00
18 8 Pavlík VincentPavlík Vincent
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 16 PB 12.63 12.63 12.63 3.00
19 7 Masnica BranislavMasnica Branislav
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
12 12 10 PB 12.61 12.61 12.61 2.00
20 6 Hruška TomášHruška Tomáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 4 PB 12.16 12.16 12.16 1.00
21 2 Slivka JakubSlivka Jakub
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 17 PB 10.56 10.56 10.56
MS 1 Staškovan MiroslavStaškovan Miroslav
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 20 PB 09.93 09.93 9.93
23 3 Masnica ŠimonMasnica Šimon
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
12 12 11 PB 08.97 08.97 8.97
MS 10 Kanárik DominikKanárik Dominik
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 6 PB 08.92 08.92 8.92
25 4 Chupáč MatejChupáč Matej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 5 PB 08.83 08.83 8.83
26 8 Sojčák TobiasSojčák Tobias
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 19 PB 08.55 08.55 8.55
27 6 Kocifaj VratislavKocifaj Vratislav
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 8 PB 07.91 07.91 7.91
28 7 Michalík MartinMichalík Martin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
14 14 12 PB 06.83 06.83 6.83
Celkom 28 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ut, 3.5.2022 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Targošová SoňaTargošová Soňa
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 27 PB 23.93 23.93 23.93 20.00
2 2 Kullová KatarínaKullová Katarína
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 10 PB 20.18 20.18 20.18 19.00
3 9 Ondrášková EmaOndrášková Ema
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
12 12 17 PB 16.18 16.18 16.18 18.00
4 5 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 2 PB 15.71 15.71 15.71 17.00
5 1 Luciaková NinaLuciaková Nina
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
13 13 12 PB 14.67 14.67 14.67 16.00
6 6 Lukáčová SofiaLukáčová Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 13 PB 14.21 14.21 14.21 15.00
7 3 Koščálová LilienKoščálová Lilien
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
13 13 7 PB 13.74 13.74 13.74 14.00
8 2 Privarová AgátaPrivarová Agáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 21 PB 13.37 13.37 13.37 13.00
9 5 Duháčková PetraDuháčková Petra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
11 11 5 PB 12.84 12.84 12.84 12.00
10 4 Cesneková TeréziaCesneková Terézia
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
11 11 4 PB 11.45 11.45 11.45 11.00
11 10 Truchliková KarinTruchliková Karin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 28 PB 11.33 11.33 11.33 10.00
12 8 Puváková NelaPuváková Nela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
12 12 23 PB 10.55 10.55 10.55 9.00
13 8 Lisková NatáliaLisková Natália
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
12 12 11 PB 10.48 10.48 10.48 8.00
MS 4 Karelina SabinaKarelina Sabina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
13 13 6 PB 10.41 10.41 10.41
15 11 Badžgoňová IvanaBadžgoňová Ivana
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 31 PB 10.14 10.14 10.14 7.00
MS 10 Žáková AlexandraŽáková Alexandra
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
13 13 29 PB 09.75 09.75 9.75
17 6 Mačasová TamaraMačasová Tamara
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
12 12 14 PB 09.53 09.53 9.53 6.00
18 3 Mešťanová NikolaMešťanová Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
13 13 16 PB 09.50 09.50 9.50 5.00
19 6 Cesneková AnetaCesneková Aneta
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
14 14 3 PB 09.32 09.32 9.32 4.00
20 1 Svrčková KarolínaSvrčková Karolína
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
12 12 25 PB 09.16 09.16 9.16 3.00
21 5 Brandis NelaBrandis Nela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 1 PB 09.12 09.12 9.12 2.00
22 7 Polačková TamaraPolačková Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
13 13 18 PB 09.07 09.07 9.07 1.00
23= 3 Marečková ZuzanaMarečková Zuzana
TK Žabka ČadcaTK Žabka Čadca
11 11 15 PB 08.81 08.81 8.81
23= 7 Privarová TamaraPrivarová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 22 PB 08.81 08.81 8.81
25 1 Staškovanová EliškaStaškovanová Eliška
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
12 12 24 PB 08.73 08.73 8.73
26= 7 Krónová KlaudiaKrónová Klaudia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
13 13 8 PB 08.29 08.29 8.29
26= 2 Poništová LuciaPoništová Lucia
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
13 13 19 PB 08.29 08.29 8.29
28 4 Kubáňová KarinKubáňová Karin
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
13 13 9 PB 07.92 07.92 7.92
MS 8 Pošteková LindaPošteková Linda
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
13 13 20 PB 07.27 07.27 7.27
30 9 Šperková GabrielaŠperková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 26 PB 06.86 06.86 6.86
10 Žúborová StanislavaŽúborová Stanislava
MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
13 13 30 DNS
Celkom 31 pretekárov
Štvorboj - Najmladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 0078
2 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 0074
3 Valko JakubValko Jakub 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0067
4 Halvoník PatrikHalvoník Patrik 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0063
5 Michalík ŠtefanMichalík Štefan 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0059
6 Ondrušek MichalOndrušek Michal 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0051
7 Tatarka MarekTatarka Marek 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0048
8 Slivka MartinSlivka Martin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0042
9 Tatarka NikolasTatarka Nikolas 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0041
10 Végh OliverVégh Oliver 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0039
11 Masnica BranislavMasnica Branislav 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 0035
12 Tatarka PavolTatarka Pavol 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0032
13 Lisko SimonLisko Simon 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0029
14 Kirkpatrick Luke JamesKirkpatrick Luke James 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0025
15= Pavlík VincentPavlík Vincent 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0023
15= Hruška TomášHruška Tomáš 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0023
17 Šenfeld MichalŠenfeld Michal 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0020
18 Čečotka TobiasČečotka Tobias 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0018
19 Masnica ŠimonMasnica Šimon 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 0016
20 Ochodničan AdriánOchodničan Adrián 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0013
21 Sojčák TobiasSojčák Tobias 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0012
22 Goralka RogerGoralka Roger 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0011
23= Chupáč MatejChupáč Matej 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0008
23= Slivka JakubSlivka Jakub 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0008
25= Kocifaj VratislavKocifaj Vratislav 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0000
25= Staškovan MiroslavStaškovan Miroslav 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0000
25= Kanárik DominikKanárik Dominik 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0000
25= Michalík MartinMichalík Martin 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0000
Celkom 28 pretekárov
Štvorboj - Najmladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 0079
2 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 0070
3 Kullová KatarínaKullová Katarína 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0069
4 Ondrášková EmaOndrášková Ema 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 0060
5 Cesneková TeréziaCesneková Terézia 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0051
6 Koščálová LilienKoščálová Lilien 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 0050
7 Puváková NelaPuváková Nela 12 12 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 0043
8 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0041
9= Privarová AgátaPrivarová Agáta 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0040
9= Lukáčová SofiaLukáčová Sofia 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0040
11 Luciaková NinaLuciaková Nina 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0035
12 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0033
13 Svrčková KarolínaSvrčková Karolína 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0028
14 Staškovanová EliškaStaškovanová Eliška 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0026
15 Cesneková AnetaCesneková Aneta 14 14 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0025
16 Mačasová TamaraMačasová Tamara 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 0024
17 Krónová KlaudiaKrónová Klaudia 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0018
18= Šperková GabrielaŠperková Gabriela 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0017
18= Poništová LuciaPoništová Lucia 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 0017
20 Truchliková KarinTruchliková Karin 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0014
21 Polačková TamaraPolačková Tamara 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0013
22 Badžgoňová IvanaBadžgoňová Ivana 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0012
23 Privarová TamaraPrivarová Tamara 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0007
24= Brandis NelaBrandis Nela 12 12 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0005
24= Mešťanová NikolaMešťanová Nikola 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0005
26 Kubáňová KarinKubáňová Karin 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0004
27= Marečková ZuzanaMarečková Zuzana 11 11 TK Žabka ČadcaTK Žabka Čadca 0000
27= Karelina SabinaKarelina Sabina 13 13 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0000
27= Pošteková LindaPošteková Linda 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0000
27= Žáková AlexandraŽáková Alexandra 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0000
27= Žúborová StanislavaŽúborová Stanislava 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0000
Celkom 31 pretekárov