<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

DBZL - Silvestrovský beh na tartane - "Memoriál Pavla Rajca"

Dubnica nad Váhom (30. 12. 2018)

5000 m - Muži

(ne, 30.12.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bubeník JozefBubeník Jozef 87 87 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 15:35.74
2 Ilavský MiroslavIlavský Miroslav 87 87 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 16:10.02
3 Križák JánKrižák Ján 70 70 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 17:08.15
4 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 17:08.69
5 Štefina ŠtefanŠtefina Štefan 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 17:18.32
6 Sobek PeterSobek Peter 78 78 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 17:44.76
7 Šebestian PatrikŠebestian Patrik 72 72 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 18:11.66
8 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 18:15.86
9 Stanik JozefStanik Jozef 73 73 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 18:16.79
10 Pavlík IvanPavlík Ivan 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 18:19.08
11 Kosiba JakubKosiba Jakub 92 92 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 18:34.25
12 Trepáč LukášTrepáč Lukáš 85 85 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 18:39.55
13 Horňák JakubHorňák Jakub 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 18:52.13
14 Klobučník PeterKlobučník Peter 63 63 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 19:07.06
15 Cvičela JánCvičela Ján 56 56 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19:18.87
16 Vlasatý VladimírVlasatý Vladimír 62 62 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 19:25.27
17 Bugáň VendelínBugáň Vendelín 70 70 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 19:30.66
18 Janík VladimírJaník Vladimír 74 74 Klub bež. a priat. športu PúchovKlub bež. a priat. športu P... 19:35.94
19 Tomčány MiroslavTomčány Miroslav 71 71 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 19:37.04
20 Horňák MilošHorňák Miloš 75 75 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 19:42.01
21 Junga MarianJunga Marian 69 69 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 19:42.43
22 Červenka ŠtefanČervenka Štefan 66 66 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 20:18.86
23 Marušinec JurajMarušinec Juraj 83 83 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 20:20.35
24 Janíček RóbertJaníček Róbert 69 69 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 21:15.23
25 Ďuriga StanislavĎuriga Stanislav 61 61 Slov. asociácia ultramar. ŽilinaSlov. asociácia ultramar. Ž... 21:40.78
26 Sviták StanislavSviták Stanislav 50 50 Slov. asociácia ultramar. ŽilinaSlov. asociácia ultramar. Ž... 21:53.53
27 Jambor MiroslavJambor Miroslav 63 63 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 22:46.71
28 Dobrodenka AntonDobrodenka Anton 48 48 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 22:56.43
Celkom 28 pretekárov

5000 m - Ženy

(ne, 30.12.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 18:44.33
2 Chrenková BarbaraChrenková Barbara 95 95 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 19:21.36
3 Šebestianová SylviaŠebestianová Sylvia 77 77 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 19:29.67
4 Bakalarova VeronikaBakalarova Veronika 87 87 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 20:55.25
5 Brisudová Anna MáriaBrisudová Anna Mária 98 98 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 21:12.04
6 Chomaničová KamilaChomaničová Kamila 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22:04.80
7 Klobučníková MichaelaKlobučníková Michaela 88 88 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 22:15.81
8 Žilková MichaelaŽilková Michaela 72 72 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 22:40.14
9 Portášikova AnnaPortášikova Anna 63 63 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23:03.15
10 Dopjerová NatáliaDopjerová Natália 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25:14.06
11 Jancová OľgaJancová Oľga 61 61 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 25:16.16
12 Rajtárová JankaRajtárová Janka 71 71 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 25:21.31
13 Chrenková GizelaChrenková Gizela 54 54 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 27:33.13
Celkom 13 pretekárov