<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 4.kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Košice (22. 9. 2018)

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(so, 22.9.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Benko ĽudovítBenko Ľudovít
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 27 445 445444  +2.0445
2 63 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 23 403 +2.0 m/s 397403  +2.0403
3 181 Krajčír SamuelKrajčír Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 26 395 +2.7 m/s 325395  +2.7395
4 39 Prosták MiroslavProsták Miroslav
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
07 07 24 387 387306  +1.7387
5 45 Brehuv JakubBrehuv Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 22 385 +1.1 m/s 363385  +1.1385
6 8 Janovický AdamJanovický Adam
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 25 373 +1.5 m/s 372373  +1.5373
7 69 Müller AdamMüller Adam
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 7 371 371308  +1.9371
8 33 Kovaľ PatrikKovaľ Patrik
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
07 07 6 370 370324  +1.8370
9 4 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš
ABC HumennéABC Humenné
09 09 20 352 352351  +0.3352
10 74 Gajdoš DávidGajdoš Dávid
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 351 351338  +0.5351
11 47 Dzubák JakubDzubák Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 1 345 +1.8 m/s 345  +1.8316  +0.5345
12 30 Griglák DenisGriglák Denis
AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
08 08 21 338 338325  +1.9338
13 18 Záboj ĽubomírZáboj Ľubomír
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 10 336 336323  +0.2336
14 77 Sobota MatejSobota Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 17 307 +0.2 m/s 299307  +0.2307
15 2 Matta MiroslavMatta Miroslav
ABC HumennéABC Humenné
10 10 16 307 307272  +0.5307
16 38 Olexa LukášOlexa Lukáš
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
07 07 8 301 -1.2 m/s 267301  -1.2301
17 76 Petrov BorisPetrov Boris
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 19 298 298276  +0.2298
18 177 Kostík LukášKostík Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 5 296 296294  +1.4296
19 15 Szabo ŠimonSzabo Šimon
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 14 291 291244  -0.3291
20 11 Korfant ErichKorfant Erich
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 12 285 +0.8 m/s 281285  +0.8285
21 14 Petrovič AlexanderPetrovič Alexander
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 9 276 276269  +1.9276
22 9 Katoč TomášKatoč Tomáš
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 13 276 276248  +0.3276
23 29 Griglák DanielGriglák Daniel
AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
10 10 15 268 268255  -2.2268
24 23 Kočiš RichardKočiš Richard
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
10 10 4 228 +0.9 m/s 209228  +0.9228
25 3 Petrik AdamPetrik Adam
ABC HumennéABC Humenné
10 10 11 217 217188  +2.0217
170 Gajdoš JánGajdoš Ján
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
10 10 3 DNS 0.0
21 Berko EnricoBerko Enrico
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 18 DNS 0.0
Celkom 27 pretekárov