<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Franz Schuster Memorial

Schwechat (20. 5. 2018)

100 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.5.2018 - 14:30) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 12.15
4 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12.26
5 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13.75
6 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 22.26
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 20.5.2018 - 14:30) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12.65
4 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13.14
5 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13.73
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 12.15
2 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12.26
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12.65
4 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13.14
5 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13.73
6 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13.75
7 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 22.26

100 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2018 - 15:35) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11.85
4 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11.97
6 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12.53
Celkom 3 pretekári

100 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 20.5.2018 - 15:15) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13.16
3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13.34
Celkom 2 pretekári
Finále B (ne, 20.5.2018 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13.68
6 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13.89
Celkom 2 pretekári

100 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.5.2018 - 14:00) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13.37
5 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14.01
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 20.5.2018 - 14:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13.53
4 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13.78
5 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13.87
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13.37
2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 13.53
3 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13.78
4 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 13.87
5 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 14.01