<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

28. Majcichovská desiatka

Majcichov (4. 3. 2018)

10 km cesta - Muži (Beh)

Beh (ne, 4.3.2018 - 00:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Šarkan BranislavŠarkan Branislav 84 84 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 31:44
2 Hladík MarekHladík Marek 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 31:50
3 Valachovič JakubValachovič Jakub 85 85 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 32:16
4 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 32:38
5 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 32:40
6 Paulen AndrejPaulen Andrej 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 32:45
7 Ilavský MiroslavIlavský Miroslav 87 87 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 32:46
10 Puškár MichalPuškár Michal 86 86 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 33:17
13 Wahlandt PeterWahlandt Peter 89 89 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 33:55
14 Ďurec LukášĎurec Lukáš 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 33:57
16 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 34:15
18 Michalec TomášMichalec Tomáš 89 89 AŠK Fenix BratislavaAŠK Fenix Bratislava 34:32
19 Kocian KonštantínKocian Konštantín 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 34:32
20 Schieber MatejSchieber Matej 96 96 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 34:35
22 Páleník MatejPáleník Matej 92 92 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 34:44
23 Sopko JánSopko Ján 96 96 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 34:55
25 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 35:26
27 Záhorec LukášZáhorec Lukáš 86 86 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 35:31
28 Štefina ŠtefanŠtefina Štefan 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 35:36
30 Uher KristiánUher Kristián 96 96 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 35:52
33 Trosko TomášTrosko Tomáš 86 86 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 36:20
36 Pavlík IvanPavlík Ivan 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 35:42
40 Fedák MatejFedák Matej 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 37:02
41 Kosiba JakubKosiba Jakub 92 92 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 37:04
42 Janžo RóbertJanžo Róbert 80 80 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 37:05
47 Benko TomášBenko Tomáš 87 87 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 37:17
48 Lištjak MartinLištjak Martin 81 81 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 37:22
52 Miskolczi RóbertMiskolczi Róbert 84 84 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 37:43
54 Puškár OndrejPuškár Ondrej 85 85 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 38:20
56 Macháč MarcelMacháč Marcel 88 88 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 38:37
59 Marušinec JurajMarušinec Juraj 83 83 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 38:52
66 Čermák GabrielČermák Gabriel 79 79 AK Junior HoličAK Junior Holič 39:43
69 Kredatus IvanKredatus Ivan 90 90 OZ Marathon BB Team Banská BystricaOZ Marathon BB Team Banská ... 39:47
72 Hupka TimotejHupka Timotej 91 91 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 40:02
75 Ľubušký PeterĽubušký Peter 90 90 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 40:23
79 Vintr TomášVintr Tomáš 83 83 AK Junior HoličAK Junior Holič 40:40
82 Vaško MartinVaško Martin 94 94 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 40:50
84 Uhliar MartinUhliar Martin 80 80 AŠK Fenix BratislavaAŠK Fenix Bratislava 40:58
Celkom 38 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 02:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Hrčka ĽubomírHrčka Ľubomír 69 69 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 34:42
3 Šlúch RomanŠlúch Roman 75 75 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 35:08
8 Porubčan PavolPorubčan Pavol 71 71 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 36:31
9 Michalčík PavolMichalčík Pavol 80 80 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 37:32
10 Bugáň VendelínBugáň Vendelín 70 70 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 38:31
12 Junga MarianJunga Marian 69 69 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 38:44
23 Tvrdoň ĽubomírTvrdoň Ľubomír 78 78 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 40:18
27 Horňák MilošHorňák Miloš 75 75 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 40:49
30 Šoltýs MilanŠoltýs Milan 72 72 Bežecký klub PopradBežecký klub Poprad 41:09
41 Ferenc ĽubošFerenc Ľuboš 72 72 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 42:26
54 Branišovič FilipBranišovič Filip 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 44:20
Celkom 11 pretekárov
Beh 03 (ne, 4.3.2018 - 02:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Moravec JánMoravec Ján 67 67 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 36:21
3 Vlasatý VladimírVlasatý Vladimír 62 62 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 39:17
4 Haspra IvanHaspra Ivan 62 62 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 39:21
5 Hutyra JaroslavHutyra Jaroslav 62 62 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 40:27
6 Demovič ŠtefanDemovič Štefan 64 64 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 40:51
22 Janovčík MiroslavJanovčík Miroslav 59 59 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 47:58
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 4.3.2018 - 09:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Melicherčík BohuslavMelicherčík Bohuslav 57 57 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 39:03
4 Illéš JustínIlléš Justín 53 53 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 42:22
5 Chrenka JozefChrenka Jozef 57 57 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 42:39
6 Benč MariánnBenč Mariánn 55 55 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 44:30
7 Dzurinda MikulášDzurinda Mikuláš 55 55 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 44:48
12 Černý MiroslavČerný Miroslav 58 58 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 49:57
Celkom 6 pretekárov

10 km cesta - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 02:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 33:51
2 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 34:21
3 Grman MatejGrman Matej 00 00 VIETO DŠA LeviceVIETO DŠA Levice 34:41
4 Feder MedardFeder Medard 01 01 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 34:57
Celkom 4 pretekári

10 km cesta - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 01:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 37:08
2 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 37:17
3 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 37:23
4 Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 37:42
5 Chrenková BarbaraChrenková Barbara 95 95 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 38:52
6 Truissard MáriaTruissard Mária 87 87 AK Junior HoličAK Junior Holič 42:07
9 Glatzová KatarínaGlatzová Katarína 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 47:47
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 4.3.2018 - 02:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Tešovičová DianaTešovičová Diana 81 81 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 39:09
2 Škanderová JanaŠkanderová Jana 83 83 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 40:25
3 Burzová MartinaBurzová Martina 79 79 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 40:30
4 Vargová DagmarVargová Dagmar 81 81 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 42:16
5 Zíšková MiroslavaZíšková Miroslava 75 75 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 42:53
6 Krnáčová SoňaKrnáčová Soňa 75 75 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 42:55
12 Šiatinská StanislavaŠiatinská Stanislava 76 76 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 47:11
21 Sýkorová DanaSýkorová Dana 75 75 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 53:53
22 Kissová NatáliaKissová Natália 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 54:02
Celkom 9 pretekárov
Beh 03 (ne, 4.3.2018 - 02:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Božová DanicaBožová Danica 63 63 Bežecký klub PopradBežecký klub Poprad 48:00
8 Chrenková GizelaChrenková Gizela 54 54 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 58:35
Celkom 2 pretekári

10 km cesta - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 4.3.2018 - 01:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 43:32
Celkom 1 pretekári