<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Athletics Indoor Ostrava I

Ostrava CZE (8. 2. 2018)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 8.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.91
5 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 07.02
6 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.03
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (št, 8.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 06.99
2 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 07.13
6 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.33
8 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.85
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (št, 8.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 07.28
4 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.39
7 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.48
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 04 (št, 8.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.63
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (št, 8.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.76
Celkom 1 pretekári

60 m - Muži (Finále)

Finále 01 (št, 8.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.96
5 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.03
6 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 07.07
Celkom 3 pretekári
Finále 02 (št, 8.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 07.14
4 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.30
Celkom 2 pretekári

60 m - Ženy (Finále)

Finále 01 (št, 8.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Velďáková DanaVelďáková Dana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.72
5 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.81
6 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 07.91
Celkom 3 pretekári
Finále 02 (št, 8.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.75
2 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.85
4 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.97
7 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.10
8 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.13
Celkom 5 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 8.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Velďáková JanaVelďáková Jana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.73
7 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.94
8 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.97
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (št, 8.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.80
2 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 07.82
4 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.98
5 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.03
6 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.08
Celkom 5 pretekárov