<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

26. ročník Memoriálu Štefana Stanislaya v skoku do výšky mládeže

Prešov (16. 2. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (pi, 16.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 186
2 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
01 01 165
3 Vanek MiroslavVanek Miroslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 160
4 Jackanin PatrickJackanin Patrick
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 150
5 Kubiček MartinKubiček Martin
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 150
6 Samseli JánSamseli Ján
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 140
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci (Finále)

Finále (pi, 16.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 170
2 Žigraj DávidŽigraj Dávid
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 160
3 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 160
4 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 155
5 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 155
6 Vraník SebastiánVraník Sebastián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 150
7 Chovanec AdamChovanec Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 145
8 Stredný AdamStredný Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 135
9 Riják SamuelRiják Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 135
10 Novák DávidNovák Dávid
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 130
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 16.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Lichvár AdamLichvár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 130
2= Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 130
2= Chovanec MartinChovanec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 130
4 Vadoc FilipVadoc Filip
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 125
5 Vojtko PatrikVojtko Patrik
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 120
6 Morek SamuelMorek Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 120
7 Kažimír ŠimonKažimír Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 120
8 Milas RobertMilas Robert
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 115
9 Solár MatejSolár Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 115
10 Olejár SamuelOlejár Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 110
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (pi, 16.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Naďová NatáliaNaďová Natália
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 155
2 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 130
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (pi, 16.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Sučková TimeaSučková Timea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 140
2 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 140
3 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 135
4 Majirská KarolínaMajirská Karolína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 135
5 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 130
6 Laktičová DominikaLaktičová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 130
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 16.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 140
2 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 130
3 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 125
4= Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 115
4= Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 115
6 Petrová HenrietaPetrová Henrieta
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 115
7 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 105
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 16.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Smolák Lange AdamSmolák Lange Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 105
2 Kancír MarošKancír Maroš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 105
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 16.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Križovenská LilianaKrižovenská Liliana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 125
2 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 105
3 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 105
4 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 100
Celkom 4 pretekárov