<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Ostrava CZE (6. 1. 2018)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 06.77
2 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.45
4 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 07.93
6 Sárkozi AndrejSárkozi Andrej 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 07.44
Celkom 4 pretekári

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.51 0.751
7 Sárkozi AndrejSárkozi Andrej 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 07.39
8 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 06.73
Celkom 3 pretekári

60 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.21
Celkom 1 pretekári

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.22
8 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.96
Celkom 2 pretekári

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.72
4 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 07.70
6 Paško AdamPaško Adam 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.39
7= Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 08.29
7= Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.28
Celkom 5 pretekárov

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.90
6 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.65
Celkom 2 pretekári

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.93
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.46
Celkom 1 pretekári

150 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.35
3 Sárkozi AndrejSárkozi Andrej 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 17.60
4= Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 18.56
4= Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 18.83
Celkom 4 pretekári

150 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Federič FilipFederič Filip 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 18.63
Celkom 1 pretekári

150 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 19.21
2 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 19.32
3 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 20.69
4 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21.11
Celkom 4 pretekári

300 m - Muži (Beh)

Beh (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 33.93
3 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 36.97
5 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 40.88
6 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 42.44
Celkom 4 pretekári

300 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 35.57
Celkom 1 pretekári

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Melega DominikMelega Dominik 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 41.94
Celkom 1 pretekári

300 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 37.77
Celkom 1 pretekári

300 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 43.14
1= Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 40.54
2 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 42.36
Celkom 3 pretekári

600 m - Muži (Beh)

Beh (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
6 Paško MichalPaško Michal 99 99 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:38.44
Celkom 1 pretekári

600 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
4 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:43.98
8 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1:43.24
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.51
Celkom 1 pretekári

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 574 0.0
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 495 0.0
6 Hatinová KláraHatinová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
00 00 490 0.0
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Juniori (Finále)

Finále (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 13.28 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 6.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
6 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 10.42 0.0
Celkom 1 pretekárov