<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

III. kolo Žiacka chodecká liga

Banská Bystrica (25. 1. 2018)

Chôdza dráha 1000 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (št, 25.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Nemčok PatrikNemčok Patrik 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:07.0
2 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:57.3
3 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:24.6
4 Simons BrookSimons Brook 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:43.4
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (št, 25.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:49.2
2 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:02.7
3 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:34.0
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (št, 25.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Krestianková AnežkaKrestianková Anežka 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:16.0
3 Beličková MichaelaBeličková Michaela 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:56.6
4 Potančoková SofiaPotančoková Sofia 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:05.9
5= Masaryková JohankaMasaryková Johanka 03 03 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 6:14.0
5= Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5:29.2
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (št, 25.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Kamenská TeréziaKamenská Terézia 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:23.5
Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 6:25.4
1 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5:15.1
2 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 5:21.8
3 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:22.3
4 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 05 05 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 5:42.7
5 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:47.0
6 Beňová MiaBeňová Mia 05 05 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 5:57.9
7 Šebestová SandraŠebestová Sandra 07 07 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 6:10.8
10 Smrtičová NinaSmrtičová Nina 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 6:34.2
11 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:06.4
12 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 7:10.0
13 Stachová SimonaStachová Simona 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:12.1
14 Hrušovská SimonaHrušovská Simona 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 7:28.5
15 Faboková StellaFaboková Stella 09 09 AK ZŠ Radvanská Banská BystricaAK ZŠ Radvanská Banská Byst... 7:32.9
Celkom 15 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (št, 25.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:12.0
2 Libiak SamuelLibiak Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:34.9
3 Kolár SamuelKolár Samuel 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5:38.1
4 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:03.4
5 Ivanič MichalIvanič Michal 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:22.9
6 Švantner ŠimonŠvantner Šimon 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:32.1
7 Hew MichalHew Michal 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:34.3
8 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:50.4
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (št, 25.1.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:05.0
3 Houšková DanielaHoušková Daniela 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:36.8
4 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:52.7
5 Škvarková EmaŠkvarková Ema 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:07.0
7 Pôbišová ZuzkaPôbišová Zuzka 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:17.9
9 Voskárová VanesskaVoskárová Vanesska 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:21.2
12 Radochová AgátaRadochová Agáta 08 08 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 7:46.0
13 Lovičová NatáliaLovičová Natália 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8:26.0
Celkom 8 pretekárov