<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v maratóne - Medzinárodný maratón mieru

Košice (7. 10. 2018)

Maratón - Muži

(ne, 7.10.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 2:15:59
2 Urban JozefUrban Jozef 86 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2:24:46
3 Hladík MarekHladík Marek 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2:28:42
4 Zimmermann MariánZimmermann Marián 85 85 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2:33:46
5 Mockovčiak MarekMockovčiak Marek 78 78 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2:37:59
6 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2:40:12
7 Kalina RastislavKalina Rastislav 75 75 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 2:42:26
8 Henček EmilHenček Emil 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2:44:18
9 Mészaros JakubMészaros Jakub 91 91 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:46:12
10 Vidlička MarekVidlička Marek 81 81 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2:47:32
11 Kušnirik MartinKušnirik Martin 84 84 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2:47:45
12 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:48:56
13 Tichý PeterTichý Peter 69 69 Športový klub polície ČadcaŠportový klub polície Čadca 2:50:00
14 Štefina ŠtefanŠtefina Štefan 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:50:36
15 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2:51:15
16 Záhorec LukášZáhorec Lukáš 86 86 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:52:19
17 Šlúch RomanŠlúch Roman 75 75 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 2:53:41
18 Molčan JozefMolčan Jozef 67 67 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:56:17
19 Komara JánKomara Ján 84 84 AO Tatry Horný SmokovecAO Tatry Horný Smokovec 2:56:45
20 Páleník MatejPáleník Matej 92 92 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 2:58:21
21 Sentandráši StanislavSentandráši Stanislav 80 80 OZ Marathon BB Team Banská BystricaOZ Marathon BB Team Banská ... 2:59:15
22 Kováč VladimírKováč Vladimír 88 88 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 3:00:11
23 Tran TomášTran Tomáš 80 80 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3:00:13
24 Hanečák MarcelHanečák Marcel 81 81 Bežecký klub St. Lubovňa Stará LubovňaBežecký klub St. Lubovňa St... 3:04:12
25 Krahulec JozefKrahulec Jozef 70 70 AO Tatry Horný SmokovecAO Tatry Horný Smokovec 3:04:52
26 Šebestian PatrikŠebestian Patrik 72 72 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3:04:56
27 Hrúz JozefHrúz Jozef 76 76 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3:05:07
28 Sciranko JozefSciranko Jozef 61 61 Bežecký klub STEEL KošiceBežecký klub STEEL Košice 3:07:02
29 Valkovič MichalValkovič Michal 78 78 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 3:08:37
30 Kubálek ŠtefanKubálek Štefan 85 85 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 3:14:01
31 Papcun MiroslavPapcun Miroslav 69 69 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3:15:36
32 Puškár OndrejPuškár Ondrej 85 85 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3:16:12
33 Kosiba JakubKosiba Jakub 92 92 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 3:16:39
34 Kredatus IvanKredatus Ivan 90 90 OZ Marathon BB Team Banská BystricaOZ Marathon BB Team Banská ... 3:16:40
35 Hrmo ĽubomírHrmo Ľubomír 61 61 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3:17:10
36 Hanzlík OndrejHanzlík Ondrej 60 60 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3:17:10
37 Kormanik MartinKormanik Martin 89 89 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 3:18:37
38 Jurašek MartinJurašek Martin 75 75 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 3:18:45
39 Tomčo JozefTomčo Jozef 67 67 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 3:22:09
40 Bača MárioBača Mário 74 74 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 3:25:38
41 Kovaľ AlexanderKovaľ Alexander 78 78 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 3:28:44
42 Lipovský VladislavLipovský Vladislav 69 69 MBO StrážskeMBO Strážske 3:30:46
43 Bogdányi ĽubošBogdányi Ľuboš 79 79 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3:32:26
44 Balogh VladimírBalogh Vladimír 63 63 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3:35:24
45 Bato JaroslavBato Jaroslav 69 69 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 3:35:47
46 Rohaľ JánRohaľ Ján 78 78 MBO StrážskeMBO Strážske 3:36:17
47 Kostelník SlavomírKostelník Slavomír 72 72 Partizán BardejovPartizán Bardejov 3:37:48
48 Hudeček MilanHudeček Milan 62 62 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3:38:44
49 Bado RichardBado Richard 90 90 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 3:38:57
50 Bujňák JánBujňák Ján 62 62 Slov. asociácia ultramar. ŽilinaSlov. asociácia ultramar. Ž... 3:42:12
51 Tokarčík DušanTokarčík Dušan 72 72 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3:42:23
52 Michalec BranislavMichalec Branislav 84 84 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 3:44:41
53 Kamenčík JozefKamenčík Jozef 83 83 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3:45:48
54 Belianský AntonBelianský Anton 62 62 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3:46:30
55 Ščibran MiroslavŠčibran Miroslav 77 77 Športový klub polície ČadcaŠportový klub polície Čadca 3:47:55
56 Mitník GabrielMitník Gabriel 79 79 MBO StrážskeMBO Strážske 3:47:58
57 Hudák JozefHudák Jozef 56 56 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3:50:06
58 Smolár MarekSmolár Marek 82 82 OZ Marathon BB Team Banská BystricaOZ Marathon BB Team Banská ... 3:50:58
59 Pekár MartinPekár Martin 79 79 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3:52:16
60 Holko NorbertHolko Norbert 72 72 OZ Marathon BB Team Banská BystricaOZ Marathon BB Team Banská ... 3:55:19
61 Giertli TomášGiertli Tomáš 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3:55:55
62 Žiga AndrejŽiga Andrej 85 85 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 3:56:04
63 Hošala MichalHošala Michal 83 83 OZ Marathon BB Team Banská BystricaOZ Marathon BB Team Banská ... 3:59:36
64 Breznai MiroslavBreznai Miroslav 71 71 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 4:00:25
65 Butorac DušanButorac Dušan 78 78 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 4:01:09
66 Lipovský ĽubomírLipovský Ľubomír 66 66 MBO StrážskeMBO Strážske 4:01:22
67 Moravčík RóbertMoravčík Róbert 68 68 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4:03:51
68 Brašeň JánBrašeň Ján 85 85 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 4:11:03
69 Oborný JosefOborný Josef 49 49 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4:12:21
70 Prokein DenisProkein Denis 85 85 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 4:12:30
71 Mitník JánMitník Ján 83 83 MBO StrážskeMBO Strážske 4:13:59
72 Vician MartinVician Martin 80 80 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 4:17:12
73 Chrenka JozefChrenka Jozef 57 57 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4:19:30
74 Lipovský VratislavLipovský Vratislav 65 65 MBO StrážskeMBO Strážske 4:24:10
75 Tirpák MatúšTirpák Matúš 89 89 MBO StrážskeMBO Strážske 4:43:23
76 Rada LadislavRada Ladislav 53 53 MBO StrážskeMBO Strážske 4:53:59
77 Pavlík JánPavlík Ján 58 58 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4:59:22
78 Ferenčík MilošFerenčík Miloš 75 75 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5:00:39
79 Černý MiroslavČerný Miroslav 58 58 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:20:36
80 Kiaba MarcelKiaba Marcel 71 71 OZ Marathon BB Team Banská BystricaOZ Marathon BB Team Banská ... 5:31:40
81 Jakubík MilanJakubík Milan 81 81 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 5:33:04
Celkom 81 pretekárov

Maratón - Ženy

(ne, 7.10.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Šebestianová SylviaŠebestianová Sylvia 77 77 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3:01:39
2 Kleskeňová JanaKleskeňová Jana 76 76 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:05:15
3 Lamiová KatarínaLamiová Katarína 83 83 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3:07:36
4 Butoracová IvanaButoracová Ivana 80 80 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 3:08:20
5 Ondrijová ErikaOndrijová Erika 74 74 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 3:18:30
6 Chovanová MonikaChovanová Monika 87 87 Bežecký klub Dolný KubinBežecký klub Dolný Kubin 3:24:01
7 Prívarová RadkaPrívarová Radka 79 79 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3:26:42
8 Božová DanicaBožová Danica 63 63 Bežecký klub PopradBežecký klub Poprad 3:37:29
9 Dlhopolcová JanaDlhopolcová Jana 83 83 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 3:40:41
11 Lomnická LenkaLomnická Lenka 94 94 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 3:52:16
13 Raniaková PaulínaRaniaková Paulína 81 81 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 4:10:24
14 Jasíková MartaJasíková Marta 89 89 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 4:11:03
15 Holubeková KornéliaHolubeková Kornélia 82 82 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4:11:08
16 Puškárová JanaPuškárová Jana 91 91 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4:30:01
17 Hudáková IvetaHudáková Iveta 68 68 MBO StrážskeMBO Strážske 4:30:40
18 Berciková AndreaBerciková Andrea 78 78 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4:38:01
Celkom 16 pretekárov