<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov

Bratislava (22. 9. 2018)

100 m - Muži 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 22.9.2018 - 11:50) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.96 0.197
2 79 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.27 0.208
3 28 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.28 0.160
4 67 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.35 0.155
5 74 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.56 0.191
6 65 Antolík PavolAntolík Pavol 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.86 0.227
7 89 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.07 0.189
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 22.9.2018 - 11:50) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.26 0.158
2 53 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.39 0.178
3 85 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 11.52 0.168
4 15 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.92 0.198
5 31 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.01 0.117
6 77 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.91 0.229
23 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.96 0.197
2 30 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.26 0.158
3 79 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.27 0.208
4 28 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.28 0.160
5 67 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.35 0.155
6 53 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.39 0.178
7 85 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 11.52 0.168
8 74 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.56 0.191
9 65 Antolík PavolAntolík Pavol 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.86 0.227
10 15 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.92 0.198
11 31 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.01 0.117
12 89 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.07 0.189
13 77 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.91 0.229
23 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS

100 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 13:15) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10.78 0.184
2 30 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.13 0.145
3 79 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.14 0.192
4 67 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.21 0.156
5 28 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.23 0.152
6 53 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.25 0.154
7 74 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.53 0.193
8 85 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 11.81 0.167
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 12:05) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.31 0.212
2 140 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.63 0.170
3 131 Švecová NatáliaŠvecová Natália 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.72 0.184
4 105 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.73 0.331
5 152 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.29 0.178
6 99 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.48 0.211
7 159 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 14.00 0.177
Celkom 7 pretekárov

200 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 22.9.2018 - 14:35) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.47 0.155
2 80 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.91 0.187
3 14 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.10 0.194
4 36 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 22.55 0.195
5 67 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.85 0.141
6 15 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.62 0.206
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 22.9.2018 - 14:35) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.39 0.180
2 38 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 23.74 0.185
3 89 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.02 0.186
4 65 Antolík PavolAntolík Pavol 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.29 0.171
5 72 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.57 0.186
23 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.47 0.155
2 80 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.91 0.187
3 14 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.10 0.194
4 36 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 22.55 0.195
5 67 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.85 0.141
6 74 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.39 0.180
7 15 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 23.62 0.206
8 38 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 23.74 0.185
9 89 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.02 0.186
10 65 Antolík PavolAntolík Pavol 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.29 0.171
11 72 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.57 0.186
23 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS

200 m - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 22.9.2018 - 14:50) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.60 0.147
2 146 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.31 0.170
3 153 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 25.99 0.191
4 131 Švecová NatáliaŠvecová Natália 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.30 0.182
5 105 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 26.56 0.190
6 161 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.20 0.187
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 22.9.2018 - 14:50) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.47 0.182
2 99 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.67 0.209
3 159 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 28.90 0.165
4 181 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 28.99 0.154
5 147 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 29.58 0.207
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.60 0.147
2 146 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.31 0.170
3 153 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 25.99 0.191
4 131 Švecová NatáliaŠvecová Natália 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.30 0.182
5 105 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 26.56 0.190
6 161 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.20 0.187
7 152 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.47 0.182
8 99 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.67 0.209
9 159 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 28.90 0.165
10 181 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 28.99 0.154
11 147 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 29.58 0.207

400 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 22.9.2018 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:49.47 0.200
2 36 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 0:50.14 0.196
3 85 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 0:51.54 0.199
4 83 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 0:52.71 0.188
5 88 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:53.16 0.184
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 22.9.2018 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:52.38 0.235
2 61 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 0:53.39 0.204
3 86 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:55.14 0.194
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:49.47 0.200
2 36 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 0:50.14 0.196
3 85 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 0:51.54 0.199
4 70 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:52.38 0.235
5 83 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 0:52.71 0.188
6 88 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:53.16 0.184
7 61 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 0:53.39 0.204
8 86 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:55.14 0.194

400 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 169 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:55.19 0.280
2 146 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:57.31 0.183
3 142 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 1:00.17 0.200
4 153 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 1:00.82 0.302
5 129 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.93 0.258
6 161 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:01.66 0.265
Celkom 6 pretekárov

800 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 22.9.2018 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 5 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:55.92
2 90 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:56.76
3 84 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 1:57.12
4 22 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 2 1:57.36
5 96 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:57.40
6 66 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:57.84
7 87 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:00.50
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 22.9.2018 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:04.77
2 71 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:07.61
3 11 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 2:10.37
4 10 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 2:10.53
5 61 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:20.59
6 75 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:25.01
7 175 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:27.81
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 5 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:55.92
2 90 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:56.76
3 84 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 1:57.12
4 22 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 2 1:57.36
5 96 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:57.40
6 66 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:57.84
7 87 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:00.50
8 2 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:04.77
9 71 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:07.61
10 11 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 2:10.37
11 10 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 2:10.53
12 61 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 2:20.59
13 75 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:25.01
14 175 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:27.81

800 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 169 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:14.55
2 142 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:21.04
3 170 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:27.33
4 177 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:29.43
5 168 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:29.83
6 124 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:32.77
7 150 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:36.98
100 Klučka VivienKlučka Vivien 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 93 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 4:03.60
2 51 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 4:10.28
3 95 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 4:14.19
4 60 Uher KristiánUher Kristián 96 96 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 5 4:18.64
5 50 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:24.76
6 29 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 4:43.78
7 37 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 5:02.50
8 32 Búzek FilipBúzek Filip 00 00 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 5:12.17
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 113 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 4:37.83
2 114 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 4:47.08
3 178 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 5:06.53
Celkom 3 pretekári

5000 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 98 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 15:56.92
2 41 Kašša LadislavKašša Ladislav 98 98 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10 15:58.76
3 91 Bučo RobinBučo Robin 96 96 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 16:13.63
4 22 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 6 16:26.54
5 34 Marenčík OndrejMarenčík Ondrej 96 96 AK Junior HoličAK Junior Holič 12 16:33.38
6 97 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 16:36.95
7 57 Čižmar FilipČižmar Filip 99 99 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 16:41.49
8 87 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 16:44.87
9 33 Flajžík ErikFlajžík Erik 97 97 AK Junior HoličAK Junior Holič 9 16:45.86
10 56 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 16:49.11
11 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 11 16:50.96
12 94 Ulbricht AdamUlbricht Adam 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 17:09.01
3 Fazekaš TadeášFazekaš Tadeáš 96 96 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
58 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 13 DNF
Celkom 14 pretekárov

5000 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 143 Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 18:12.76
2 115 Trebulová KristínaTrebulová Kristína 98 98 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 20:51.76
3 116 Vorková DanielaVorková Daniela 99 99 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 21:58.19
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 11:40) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.54 0.241
2 154 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 15.49 0.213
3 167 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 15.78 0.179
4 176 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.84 0.228
5 106 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 16.25 0.171
6 126 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 16.64 0.199
7 125 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 17.98 0.200
Celkom 7 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 11:30) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:15.05 0.200
2 59 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 0:15.16 0.186
3 180 Šoka ŠimonŠoka Šimon 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:16.07 0.210
4 55 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:19.76 0.347
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:52.85 0.157
2 8 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:54.44 0.208
3 76 Martinec ErikMartinec Erik 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:57.76 0.207
4 63 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:00.45 0.182
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 22.9.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:03.58 0.191
2 182 Svrčková KarinSvrčková Karin 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:05.53 0.240
3 132 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:07.06 0.180
4 165 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:07.62 0.220
5 151 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:12.18 0.207
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 22.9.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 149 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:04.70 0.204
2 141 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:08.77 0.214
3 154 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 1:11.58 0.214
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:03.58 0.191
2 149 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:04.70 0.204
3 182 Svrčková KarinSvrčková Karin 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:05.53 0.240
4 132 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:07.06 0.180
5 165 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:07.62 0.220
6 141 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 1:08.77 0.214
7 154 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 1:11.58 0.214
8 151 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:12.18 0.207

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10:07.84
2 46 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:37.57
3 54 Šajter RomanŠajter Roman 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10:48.38
4 9 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 11:16.06
5 35 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 11:52.80
Celkom 5 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 128 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11:56.70
2 163 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12:06.04
3 164 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 13:21.06
4 155 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 13:33.62
5 130 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13:55.88
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Muži 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 175180185190195200205208211216219221
1 7 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 8 208 ---oooxoxxoxxx
2 42 Sýkora MartinSýkora Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
97 97 7 190 ooooxxx
3 19 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 4 190 oxoxoxxoxxx
4 180 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 6 185 -ooxxx
5 78 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 5 185 xoxooxxx
6 40 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 3 175 xoxxx
25 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 1 DNS
43 Kondé PeterKondé Peter
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
99 99 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Ženy 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155160165169173177180183185
1 301 Hrašková EmaHrašková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 3 165 -oooxoxxx
2= 176 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 1 160 -oooxxx
2= 179 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 2 160 ooooxxx
4 118 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 4 145 xxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Muži 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 300320340360380400420430440450460470480490500510520
1 172 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 3 360 --ooxxx
2 24 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 360 ooxxoxxoxxx
3 49 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 340 oooxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200220240260280290300310320330340350360
1 160 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
02 02 5 330 ----xoooxooxoxxx
2 156 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 4 300 ----oooxxx
3 162 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 3 300 ---ooxxooxxx
4 101 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 2 280 --ooxoxxx
5 120 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 240 -xxooxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Muži 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 25 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 8 707 +1.1 m/s 687  +1.3707  +1.1 +0.3707704  -0.7706  +1.3695  -0.2
2 79 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 7 663 +0.5 m/s 663  +0.5265  +1.0-663 +0.2 +1.7 +1.4
3 28 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 6 647 +0.7 m/s 637  +0.6647  +0.7-647497  +0.8615  +2.0625  +0.2
4 20 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 2 615 +0.2 m/s 601  +1.1 +0.6615  +0.2615609  +1.5607  +1.7604  +0.8
5 62 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 5 610 +1.0 m/s  +0.4609  +1.5610  +1.0610608  +1.1--
6 17 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 4 602 -0.1 m/s 592  +0.4602  -0.1598  +1.2602590  +1.2600  +1.2590  +0.8
7 45 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
98 98 3 599 +0.1 m/s 594  +1.2599  +0.1592  +0.4599593  +0.5439  +1.1594  +0.1
8 123 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 554 +0.9 m/s  +0.7 +0.5551  +0.6551 +1.7 +0.2554  +0.9
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 138 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 3 538 +0.9 m/s 515  +0.8526  +1.3538  +0.9538502  +2.6 +0.4533  +1.1
2 148 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 4 505 +1.0 m/s 498  +0.6505  +1.0498  +0.8505397  +0.3 +1.7 +1.7
3 127 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 498 +0.9 m/s  +0.0463  +0.4471  +2.0471498  +0.9481  +2.2476  +0.6
4 111 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 5 487 +0.9 m/s 487  +0.9430  +0.3-487---
5 145 Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
00 00 1 394 -0.5 m/s  +1.1 +0.1372  -0.6372394  -0.5 +2.6 +0.8
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Muži 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 6 Toth AttilaToth Attila
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 3 13.49 +2.5 m/s 13.27 +1.4 m/s  +0.7 +1.113.49  +2.513.49 +2.113.27  +1.4 +2.4
2 16 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 4 13.30 +1.7 m/s 11.65  +0.413.09  +2.413.30  +1.713.30 +1.413.16  +1.8 +3.7
3 62 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 2 12.97 +1.1 m/s 11.65  +0.812.59  +0.812.49  +2.012.5912.65  +0.812.56  +0.612.97  +1.1
4 123 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 11.91 +0.7 m/s  +0.6 +1.811.82  +0.411.82 +1.8 +1.611.91  +0.7
Celkom 4 pretekárov

Trojskok - Ženy 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 176 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 4 11.60 -0.6 m/s 11.31  +0.711.33  +0.111.42  +0.011.4211.60  -0.611.35  +0.111.15  -0.5
2 138 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 3 11.42 -0.3 m/s 11.28  +0.711.25  -0.111.22  -0.811.2811.42  -0.311.39  -0.3 -0.4
3 140 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 2 11.29 -0.6 m/s 10.76  +0.7 -0.411.01  +0.011.0110.90  -0.911.12  +0.211.29  -0.6
4 135 Faturová GabrielaFaturová Gabriela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
99 99 1 09.78 -1.1 m/s  +0.59.63  +0.09.72  +0.39.729.53  -0.39.78  -1.1 +0.0
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 108 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 4 13.94 13.4913.94x13.9413.3413.2513.88
2 137 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 2 10.62 10.5110.4810.6010.6010.62xx
3 102 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
98 98 3 10.38 10.0610.38x10.38xxx
4 181 Trnková ViktóriaTrnková Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
00 00 1 08.63 08.3808.3208.4308.4308.3208.3508.63
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 44 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 4 15.95 15.6515.9515.7715.9515.68xx
2 4 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 2 15.78 15.78xx15.78xxx
3 48 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 3 14.94 13.7314.94x14.94xxx
4 174 Mečiar SamuelMečiar Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 11.35 10.5411.35x11.3510.9910.1111.12
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 108 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 4 40.34 39.82x37.8339.82x40.34x
2 102 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
98 98 3 35.06 32.7232.6833.6333.6333.5235.06x
3 121 Dirnbachová LuciaDirnbachová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 28.38 27.94x28.3828.38xx26.31
4 137 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 1 27.95 x26.6527.9527.95xxx
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 48 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 5 48.23 46.6548.23x48.23x47.82x
2 4 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 4 48.04 48.0445.2346.0448.0447.4347.1946.24
3 44 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 3 45.03 43.1045.0344.6045.0342.4743.6344.49
4 21 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 1 30.36 25.47x26.7926.7930.36x29.14
5 81 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 2 29.03 x28.0128.0228.02xx29.03
Celkom 5 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 117 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
01 01 3 37.04 36.97xx36.9737.04xx
2 158 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 2 32.34 30.2529.2632.3432.34x29.4731.94
3 136 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 1 23.74 23.1023.57x23.5723.7423.0323.00
Celkom 3 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 21 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 3 47.12 45.9046.57x46.5745.8043.6447.12
2 81 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 2 45.51 42.9245.51x45.5144.3445.10x
3 82 Rusnák MichalRusnák Michal
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
96 96 1 36.39 32.9433.8435.0835.08x36.3936.14
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 136 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 7 44.32 x42.7141.4342.7142.2644.32x
2 137 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 5 41.33 40.0940.59x40.5941.33xx
3 139 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
96 96 6 41.23 38.9140.3741.2341.23xxx
4 109 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 4 34.91 xxx0.034.91-x
5 119 Kochanová KatarínaKochanová Katarína
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 3 31.18 x31.1831.1631.1828.44xx
6 134 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 1 29.75 29.7528.8528.6029.7528.0225.2328.42
7 147 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 2 27.20 23.9626.6926.6226.6925.6027.20x
Celkom 7 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 73 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 2 42.41 39.8036.0041.9441.94xx42.41
68 Briežnik JakubBriežnik Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 1 DNS ---0---
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži 20-22 rokov

(so, 22.9.2018 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 173 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 3 63.17 62.9162.2160.5062.9161.3860.3563.17
2 12 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 2 52.10 42.5350.0752.1052.1050.78x-
3 49 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 45.60 40.11-45.6045.60--44.45
Celkom 3 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Ďurdina, Cidorík, Igaz, Beladič Ďurdina, Cidorík, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:45.22 0.231
2 123 Brath, Fronc, Rigo, Šajter Brath, Fronc, Rigo, Šajter ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:46.82 0.227
3 77 Rumanovič, Antolík, Martinec, Lapšanský Rumanovič, Antolík, Martinec, Lapšanský AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:47.58 0.243
Celkom 3 pretekári

4 x 100 m kluby - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Takácsová, Zapletalová, Holešová, Švecová Takácsová, Zapletalová, Holešová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:49.12 0.298
2 Šmigová, Svrčková, Matejíčková, Cidoríková Šmigová, Svrčková, Matejíčková, Cidoríková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.08 0.162
3 126 Luptáková, Lukáčová, Merčáková, Lackovičová Luptáková, Lukáčová, Merčáková, Lackovičová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:52.98 0.192
Celkom 3 pretekári

4 x 400 m kluby - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Lazar, Paulíny, Vojtáš, Beloš Lazar, Paulíny, Vojtáš, Beloš Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 3:27.43 0.185
2 76 Martinec, Drobný, Cidorík, Babulík Martinec, Drobný, Cidorík, Babulík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:31.69 0.205
3 11 Revaj, Baluch, Lazar, Koperdák Revaj, Baluch, Lazar, Koperdák AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 3:37.30 0.169
4 53 Rigo, Kačina, Borovka, Mazúch Rigo, Kačina, Borovka, Mazúch ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:40.16 0.184
5 32 Búzek, Riečicky, Flajžík, Marenčík Búzek, Riečicky, Flajžík, Marenčík AK Junior HoličAK Junior Holič 2 4:03.85 0.151
Celkom 5 pretekárov

4 x 400 m kluby - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Takáčová, Svrčková, Matejíčková, Cidoríková Takáčová, Svrčková, Matejíčková, Cidoríková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:12.36 0.249
2 129 Nováková, Holešová, Luptáková, Lackovičová Nováková, Holešová, Luptáková, Lackovičová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:21.32 0.247
3 125 Lukáčová, Merčáková, Ondrušová, Dirnbachová Lukáčová, Merčáková, Ondrušová, Dirnbachová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 5:00.63 0.191
Celkom 3 pretekári