<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

P-T-S

Šamorín (29. 6. 2018)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (pi, 29.6.2018 - 10:00) official Vietor: +5.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.77
3 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 10.98
4 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.06
5 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 11.16
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 29.6.2018 - 10:00) official Vietor: +5.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.77
2 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.12
5 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 11.56
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.77
1 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.77
3 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 10.98
4 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.06
5 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.12
6 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 11.16
7 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 11.56

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (pi, 29.6.2018 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.42
6 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.55
7 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.79
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (pi, 29.6.2018 - 10:00) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 10.07
6 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.76
8 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.07
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 10.07
2 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.42
3 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.55
4 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.76
5 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.79
6 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.07

100 m - Muži (Finále)

Finále (pi, 29.6.2018 - 10:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Volko JánVolko Ján 96 96 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 10.13
Celkom 1 pretekári

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (pi, 29.6.2018 - 10:00) official Vietor: +3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.94
3 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.01
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (pi, 29.6.2018 - 10:00) official Vietor: +5.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.83
2 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.03
3 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.09
4 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 12.10
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.83
2 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.94
3 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.01
4 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.03
5 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.09
6 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 12.10