<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzištátne stretnutie U20 CZE - HUN - POL - SLO - SVK

Vyškov CZE (16. 6. 2018)

100 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 16.6.2018 - 10:00) Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.89
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (so, 16.6.2018 - 10:00) Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.46
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.89
2 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.46

100 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 16.6.2018 - 10:00) Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12.97
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (so, 16.6.2018 - 10:00) Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 12.37
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 12.37
2 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12.97

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 16.6.2018 - 10:00) Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.09
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (so, 16.6.2018 - 10:00) Vietor: -3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.91
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.09
2 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.91

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 16.6.2018 - 10:00) Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 26.83
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (so, 16.6.2018 - 10:00) Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 26.33
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 26.33
2 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 26.83

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:49.09
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:54.15
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:49.09
2 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:54.15

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:56.73
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:56.53
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:56.53
2 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:56.73

800 m - Juniori

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1:54.29
9 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1:53.48
11 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1:56.03
Celkom 3 pretekári

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:05.73
10 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:23.92
Celkom 2 pretekári

1500 m - Juniori

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
8 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4:04.99
10 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:15.83
Celkom 2 pretekári

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
5 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4:31.25
6 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4:38.93
Celkom 2 pretekári

3000 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
7 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:32.66
9 Kadlečíková EditaKadlečíková Edita 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11:41.03
Celkom 2 pretekári

5000 m - Juniori

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
6 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 16:03.40
8 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 16:08.40
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 16.6.2018 - 10:00) Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15.91
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (so, 16.6.2018 - 10:00) Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 15.21
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 15.21
2 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15.91

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 16.6.2018 - 10:00) Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 14.57
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (so, 16.6.2018 - 10:00) Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14.93
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 14.57
2 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14.93

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 0:55.77
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 0:54.31
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 0:54.31
2 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 0:55.77

400 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:57.95
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1:05.67
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:57.95
2 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1:05.67

3000 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
9 Šajter RomanŠajter Roman 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10:44.94
Celkom 1 pretekári

3000 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
7 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 12:19.71
10 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14:17.64
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Juniori

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
8 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 185
10 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 180
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
2 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
99 99 176
4 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 173
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 415
7 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
00 00 415
9 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 415
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
9 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 330
10 Ošková RomanaOšková Romana
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
99 99 330
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
6 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 686 +2.0 m/s 686  +2.0686
10 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 676 +1.0 m/s 676  +1.0676
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
8 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 561 +0.8 m/s 561  +0.8561
10 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 524 +1.9 m/s 524  +1.9524
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Juniori

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
9 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 13.38 +3.6 m/s 12.74 +1.8 m/s 13,38  +3.612,74  +1.813,38
10 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 12.84 +2.0 m/s 12,84  +2.012,84
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
7 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 11.96 +1.6 m/s 11,96  +1.611,96
8 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 11.86 +1.6 m/s 11,86  +1.611,86
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
6 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
01 01 12.27 0.0
7 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 12.23 0.0
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
99 99 18.77 0.0
9 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 16.71 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
10 Palanská LenkaPalanská Lenka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
02 02 36.49 0.0
11 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 34.46 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
7 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 50.79 0.0
8 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
99 99 50.49 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Juniorky

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
9 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 44.66 0.0
10 Gálová VeronikaGálová Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 31.82 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
7 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 56.36 0.0
8 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 55.55 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
6 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 42.92 0.0
10 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
99 99 25.91 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 64.82 0.0
8 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 54.84 0.0
Celkom 2 pretekárov

4 x 100 m kombinovaná - Juniori

(so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Megela, Fabian, Benda, Kišš Megela, Fabian, Benda, Kišš SLOVENSKOSLOVENSKO 0:42.13
Celkom 1 pretekári

4 x 100 m kombinovaná - Juniorky (Beh)

Beh (so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Nagyová, Rudzanová, Zapletalová, Šimlovičová Nagyová, Rudzanová, Zapletalová, Šimlovičová SLOVENSKOSLOVENSKO 0:47.56
Celkom 1 pretekári

4 x 400 m kombinovaná - Juniorky (Beh)

Beh (so, 16.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Cidoríková, Šimlovičová, Bučičová, Zápotočná Cidoríková, Šimlovičová, Bučičová, Zápotočná SLOVENSKOSLOVENSKO 3:52.71
Celkom 1 pretekári