<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v behu do vrchu

Kláštor pod Znievom (10. 6. 2018)

Beh do vrchu - Muži (Beh)

Beh (ne, 10.6.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 167 Paulen AndrejPaulen Andrej 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 167 0:28:04
2 31 Urban JozefUrban Jozef 86 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 31 0:28:54
3 32 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 32 0:29:31
4 68 Foltín AndrejFoltín Andrej 83 83 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 68 0:29:48
5 40 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 40 0:30:14
6 168 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 168 0:30:35
7 12 Koleda ZdenoKoleda Zdeno 71 71 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 12 0:30:41
8 172 Žigo DávidŽigo Dávid 98 98 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 172 0:30:56
9 35 Henček EmilHenček Emil 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 35 0:31:22
10 140 Šarkan BranislavŠarkan Branislav 84 84 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 140 0:31:35
11 136 Kačáni PeterKačáni Peter 83 83 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 136 0:31:53
12 147 Benko TomášBenko Tomáš 87 87 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 147 0:32:29
13 34 Sopko DominikSopko Dominik 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 34 0:32:38
14 134 Gibala JozefGibala Jozef 97 97 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 134 0:33:22
15 121 Junga MarianJunga Marian 69 69 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 121 0:37:01
17 21 Spodniak JánSpodniak Ján 67 67 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 21 0:40:03
18 108 Pavol PeterPavol Peter 53 53 AŠK Nad Medzvou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzvou Spišská Nov... 108 0:44:54
Šoltýs MilanŠoltýs Milan 72 72 Bežecký klub PopradBežecký klub Poprad DNS
Vyhnička KamilVyhnička Kamil 79 79 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou DNS
Celkom 19 pretekárov

Beh do vrchu - Juniori (Beh)

Beh (ne, 10.6.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 135 Ursíny PeterUrsíny Peter 99 99 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 135 0:31:11
2 33 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 33 0:35:40
3 23 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 23 0:37:20
4 66 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 66 0:38:58
Celkom 4 pretekári

Beh do vrchu - Ženy (Beh)

Beh (ne, 10.6.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 74 Paulínyová KatarínaPaulínyová Katarína 75 75 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 74 0:35:20
2 131 Čubáňová LuciaČubáňová Lucia 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 131 0:37:28
3 83 Bakalarova VeronikaBakalarova Veronika 87 87 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 83 0:38:40
4 67 Chovanová MonikaChovanová Monika 87 87 Bežecký klub Dolný KubinBežecký klub Dolný Kubin 67 0:39:43
5 125 Balošáková AnnaBalošáková Anna 61 61 Športový klub polície ČadcaŠportový klub polície Čadca 125 0:43:43
6 54 Božová DanicaBožová Danica 63 63 Bežecký klub PopradBežecký klub Poprad 54 0:44:55
7 77 Takáčová DanicaTakáčová Danica 65 65 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 77 0:55:14
8 76 Marcibálová MáriaMarcibálová Mária 34 34 Klub Kysuckého maratónu ČadcaKlub Kysuckého maratónu Čadca 76 1:05:55
Vanáková DominikaVanáková Dominika 82 82 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec DNS
Koledová-Židek JanaKoledová-Židek Jana 60 60 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina DNS
Fainová MonikaFainová Monika 95 95 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNS
Celkom 11 pretekárov

Beh do vrchu - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 10.6.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
101 Gabčíková RebekaGabčíková Rebeka 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 101 0:36:01
130 Valková ZuzanaValková Zuzana 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:36:05
Poznámky:
MSR v behu do vrchu v kat. Juniorky nebude vyhlásené (2 pretekárky)
Celkom 2 pretekári