<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

ČSOB maratón

Bratislava (7. - 8. 4. 2018)

Polmaratón - Muži

Muži 01 (ne, 8.4.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Hladík MarekHladík Marek 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1:11:36
6 Zalubil ZdenkoZalubil Zdenko 84 84 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:14:58
8 Žigo DávidŽigo Dávid 98 98 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1:15:34
9 Prívara LukášPrívara Lukáš 96 96 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1:16:17
10 Kocian KonštantínKocian Konštantín 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:16:29
11 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1:16:39
12 Beňo DušanBeňo Dušan 79 79 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1:17:19
13 Krascsenits DávidKrascsenits Dávid 88 88 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1:17:51
21 Benko JakubBenko Jakub 91 91 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1:21:07
27 Mráz JozefMráz Jozef 80 80 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:22:07
48 Kredatus IvanKredatus Ivan 90 90 OZ Marathon BB Team Banská BystricaOZ Marathon BB Team Banská ... 1:26:10
54 Telepun MartinTelepun Martin 82 82 Bežecký klub STEEL KošiceBežecký klub STEEL Košice 1:26:58
63 Vaško MartinVaško Martin 94 94 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:27:49
Celkom 13 pretekárov
Muži 02 (ne, 8.4.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Psota AndrejPsota Andrej 70 70 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:18:19
3 Dobák SlavomírDobák Slavomír 73 73 ŠK Copy-Servis Liptovský MikulᚊK Copy-Servis Liptovský Mi... 1:18:38
6 Sobek PeterSobek Peter 78 78 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1:21:29
7 Bugáň VendelínBugáň Vendelín 70 70 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 1:22:38
12 Straňanek JozefStraňanek Jozef 75 75 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1:25:45
44 Šoltýs MilanŠoltýs Milan 72 72 Bežecký klub PopradBežecký klub Poprad 1:32:39
59 Václavík MichalVáclavík Michal 77 77 OZ Marathon BB Team Banská BystricaOZ Marathon BB Team Banská ... 1:34:43
Celkom 7 pretekárov

Polmaratón - Ženy

(ne, 8.4.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:21:11
3 Chrenková BarbaraChrenková Barbara 95 95 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 1:24:45
5 Čibová MartinaČibová Martina 83 83 SHEruns BratislavaSHEruns Bratislava 1:31:13
6 Kamenská LuciaKamenská Lucia 81 81 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1:31:22
9 Burzová MartinaBurzová Martina 79 79 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 1:32:29
13 Vargová DagmarVargová Dagmar 81 81 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:34:51
16 Bakalarova VeronikaBakalarova Veronika 87 87 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1:37:17
93 Juhošová DominikaJuhošová Dominika 94 94 AC MichalovceAC Michalovce 1:52:50
181 Boháčiková JanaBoháčiková Jana 84 84 OZ Marathon BB Team Banská BystricaOZ Marathon BB Team Banská ... 2:00:01
351 Donovalová EvaDonovalová Eva 84 84 OZ Marathon BB Team Banská BystricaOZ Marathon BB Team Banská ... 2:15:45
Celkom 10 pretekárov