<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzištátne stretnutie v chôdzi M, Ž 20 km, juniori, juniorky 10 km: CZE-FRA-HUN-IRL-ITA- LTU-SVK

Poděbrady CZE (7. 4. 2018)

5 km chôdza - Juniori

(so, 7.4.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 22:07
Hamzič AlanHamzič Alan 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23:46
Kováč DanielKováč Daniel 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21:58
Celkom 3 pretekári

5 km chôdza - Dorastenci

(so, 7.4.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Nemčok PatrikNemčok Patrik 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22:43
8 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 28:14
Celkom 2 pretekári

5 km chôdza - Veteráni

(so, 7.4.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Medera ZdenkoMedera Zdenko 75 75 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25:14
16 Černý JaroslavČerný Jaroslav 72 72 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 33:28
Celkom 2 pretekári

5 km chôdza - Juniorky

(so, 7.4.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25:19
Hačundová EmaHačundová Ema 99 99 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 25:10
Celkom 2 pretekári

5 km chôdza - Dorastenky

(so, 7.4.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
8 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25:24
14 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27:58
15 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 28:15
17 Rusková LuciaRusková Lucia 01 01 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 28:40
18 Zemková KláraZemková Klára 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 29:09
23 Ševčíková NikoletaŠevčíková Nikoleta 01 01 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 30:51
25 Krestianková AnežkaKrestianková Anežka 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 31:58
29 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 32:52
30 Beličková MichaelaBeličková Michaela 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 33:18
31 Hubcejová LauraHubcejová Laura 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 33:18
Celkom 10 pretekárov

5 km chôdza - Veteránky

(so, 7.4.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
8 Černá DanaČerná Dana 73 73 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 30:46
Celkom 1 pretekári