<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Banskobystrická latka 2018, Finále Latky 5 miest

Banská Bystrica (6. 2. 2018)

Skok do výšky - Muži (Finále)

Finále A (ut, 6.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
10= Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 220
10= Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
89 89 220
Celkom 2 pretekárov
Finále B (ut, 6.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 205
2 Sýkora MartinSýkora Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
97 97 200
3 Kalafus MartinKalafus Martin
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
88 88 200
4 Votruba AdamVotruba Adam
AK Junior HoličAK Junior Holič
95 95 200
5 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 185
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Juniori (Finále)

Finále (ut, 6.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
3 Škultéty JozefŠkultéty Jozef
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 195
4 Králik MatúšKrálik Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 190
5 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 180
6 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 165
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (ut, 6.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 185
2 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 180
3 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 180
4 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 180
5 Ďuračka JozefĎuračka Jozef
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 170
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ut, 6.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
03 03 165
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Ženy (Finále)

Finále A (ut, 6.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
9 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 180
10 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
99 99 180
Celkom 2 pretekárov
Finále B (ut, 6.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 165
2 Hrašková EmaHrašková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 165
3 Michlíková MiroslavaMichlíková Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
91 91 165
4 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 165
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky (Finále)

Finále (ut, 6.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
99 99 183
2 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 174
3 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 160
4 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 150
5 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 150
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (ut, 6.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 160
2 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 155
3 Vilhanová WandaVilhanová Wanda
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 150
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ut, 6.2.2018) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 160
2 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 160
3 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 155
4 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 150
5 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 150
6 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 140
Celkom 6 pretekárov