<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v chôdzi

Bratislava (28. 1. 2018)

Chôdza dráha 1000 m - Mladší žiaci

(ne, 28.1.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 245 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:40.27
2 232 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:52.59
3 246 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:06.51
4 240 Rosenbaum LukášRosenbaum Lukáš 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:12.74
5 239 Libiak SamuelLibiak Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:40.12
6 235 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:54.79
7 238 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:56.50
8 243 Truban MatúšTruban Matúš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6:02.11
9 241 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:41.30
10 237 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:01.79
11 244 Repta RomanRepta Roman 08 08 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7:12.19
12 242 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7:13.17
233 Švantner ŠimonŠvantner Šimon 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica DNS
Celkom 13 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Mladšie žiačky

(ne, 28.1.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 231 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:38.11
2 203 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 5:09.86
3 229 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5:09.97
4 205 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:26.75
5 224 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 05 05 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 5:32.47
6 228 Gazárková MáriaGazárková Mária 05 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5:36.96
7 218 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5:39.02
8 209 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:52.06
9 202 Beňová MiaBeňová Mia 05 05 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 5:56.96
10 211 Potančoková SofiaPotančoková Sofia 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:00.60
11 219 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:02.06
12 208 Kamenská TeréziaKamenská Terézia 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:03.57
13 215 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:20.75
14 200 Šebestová SandraŠebestová Sandra 07 07 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 6:29.21
15 223 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 07 07 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 6:36.82
16 204 Stachová SimonaStachová Simona 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:40.79
17 207 Houšková DanielaHoušková Daniela 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:42.88
18 225 Cintulová AgátaCintulová Agáta 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6:44.14
19 212 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:46.34
20 227 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6:47.17
21 217 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6:49.81
22 230 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7:01.32
23 220 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 06 06 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 7:08.29
24 210 Pôbišová ZuzkaPôbišová Zuzka 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:25.10
25 206 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:29.79
Celkom 25 pretekárov