<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Elán míting

Bratislava (28. 1. 2018)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 28.1.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Barnes Zafer EmreBarnes Zafer Emre 88 88 TurkeyTurkey 4 06.70 0.256
2 54 Lawson ConfidenceLawson Confidence 90 90 Great Britain & NIGreat Britain & NI 5 06.75 0.241
3 150 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 06.77 0.199
4 50 Ashwell DominicAshwell Dominic 99 99 Great Britain & NIGreat Britain & NI 3 06.90 0.198
5 92 Kwiatkowski KarolKwiatkowski Karol 96 96 PolandPoland 2 06.94 0.158
6 72 Didikov RomanDidikov Roman 93 93 IsraelIsrael 7 07.02 0.167
7 105 Kramberger JanKramberger Jan 95 95 SloveniaSlovenia 6 07.05 0.177
8 120 Ištvanovič FilipIštvanovič Filip 92 92 SerbiaSerbia 1 07.24 0.188
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.1.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Stromšík ZdeněkStromšík Zdeněk 94 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 06.72 0.197
2 75 Malka AsafMalka Asaf 80 80 IsraelIsrael 4 07.01 0.193
3 117 Bojanič StjepanBojanič Stjepan 96 96 SerbiaSerbia 2 07.07 0.186
4 118 Bulajič NemanjaBulajič Nemanja 96 96 SerbiaSerbia 7 07.12 0.185
5 89 Camilleri SteveCamilleri Steve 92 92 MaltaMalta 1 07.15 0.191
6 99 Celec NinoCelec Nino 97 97 SloveniaSlovenia 5 07.17 0.184
7 119 Draksimovič SlobodanDraksimovič Slobodan 90 90 SerbiaSerbia 8 07.27 0.237
8 66 Osztrogonácz AndrásOsztrogonácz András 94 94 HungaryHungary 6 07.48 0.164
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.1.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.03 0.185
2 149 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.09 0.168
3 74 Ifraimov IshayIfraimov Ishay 97 97 IsraelIsrael 4 07.16 0.195
4 97 Benko ŽigaBenko Žiga 98 98 SloveniaSlovenia 7 07.21 0.199
5 2 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.23 0.184
6 111 Viher ŽanViher Žan 99 99 SloveniaSlovenia 6 07.24 0.187
7 86 Pacini MichelePacini Michele 96 96 ItalyItaly 8 07.39 0.178
8 110 Šuštaršič MatevžŠuštaršič Matevž 01 01 SloveniaSlovenia 1 07.41 0.194
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 28.1.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 127 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.29 0.201
2 152 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.44 0.235
3 130 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.45 0.195
4 44 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.51 0.226
5 102 Erpič MaticErpič Matic 02 02 SloveniaSlovenia 2 07.59 0.207
6 104 Kostanjevec JakaKostanjevec Jaka 99 99 SloveniaSlovenia 7 07.62 0.214
7 85 Maestripieri MassimiMaestripieri Massimi 99 99 ItalyItaly 1 07.84 0.194
121 Jovanovič DavidJovanovič David 00 00 SerbiaSerbia 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 28.1.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 06.99 0.227
2 96 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.06 0.200
3 25 Tastepe AliTastepe Ali 97 97 AustriaAustria 1 07.09 0.184
4 13 Nuhanovic AlenNuhanovic Alen 97 97 AD MASS LjubljanaAD MASS Ljubljana 7 07.11 0.210
5 46 Fraňo DenisFraňo Denis 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.61 0.202
6 78 Arcangeli MassimoArcangeli Massimo 97 97 ItalyItaly 3 07.66 0.183
7 83 Frosini PietroFrosini Pietro 99 99 ItalyItaly 5 07.68 0.200
84 Giacomini MicheleGiacomini Michele 84 84 ItalyItaly 6 DQ -0.082
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 28.1.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 157 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.17 0.214
2 37 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.21 0.212
3 11 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 SK BardejovSK Bardejov 6 07.31 0.217
4 4 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.35 0.159
5 31 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 07.38 0.223
6 137 Sárkozi AndrejSárkozi Andrej 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.67 0.178
7 133 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.84 0.200
8 34 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 8 07.93 0.155
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 28.1.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Turčáni RomanTurčáni Roman 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.97 0.203
2 62 Kalácska ÁronKalácska Áron 00 00 HungaryHungary 5 07.23 0.201
3 151 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 07.39 0.177
4 43 Blaha MariánBlaha Marián 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.62 0.249
5 129 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.88 0.175
6 136 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.89 0.186
7 15 Šoba AlbertŠoba Albert 59 59 AD MASS LjubljanaAD MASS Ljubljana 7 08.13 0.200
8 79 Carobbi RiccardoCarobbi Riccardo 93 93 ItalyItaly 2 08.23 0.186
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 28.1.2018 - 15:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Horváth MárkHorváth Márk 00 00 HungaryHungary 5 07.52 0.234
2 47 Jančík MiroslavJančík Miroslav 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.55 0.251
3 114 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 07.58 0.378
4 48 Líška IgorLíška Igor 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.64 0.188
5 42 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 4 07.84 0.292
6 134 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.89 0.159
7 67 Pintér DávidPintér Dávid 03 03 HungaryHungary 1 08.19 0.231
Celkom 7 pretekárov

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 28.1.2018 - 16:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Barnes Zafer EmreBarnes Zafer Emre 88 88 TurkeyTurkey 4 06.67 0.198
2 54 Lawson ConfidenceLawson Confidence 90 90 Great Britain & NIGreat Britain & NI 3 06.69 0.177
3 10 Stromšík ZdeněkStromšík Zdeněk 94 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 06.70 0.173
4 150 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 06.76 0.188
5 50 Ashwell DominicAshwell Dominic 99 99 Great Britain & NIGreat Britain & NI 2 06.82 0.166
6 155 Turčáni RomanTurčáni Roman 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 06.91 0.200
7 49 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 06.95 0.147
8 92 Kwiatkowski KarolKwiatkowski Karol 96 96 PolandPoland 7 06.97 0.184
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 28.1.2018 - 16:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Didikov RomanDidikov Roman 93 93 IsraelIsrael 6 06.95 0.165
2 105 Kramberger JanKramberger Jan 95 95 SloveniaSlovenia 7 07.02 0.256
3 75 Malka AsafMalka Asaf 80 80 IsraelIsrael 3 07.05 0.144
4 117 Bojanič StjepanBojanič Stjepan 96 96 SerbiaSerbia 8 07.07 0.199
5 96 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.08 0.178
6 45 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.09 0.174
7 149 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.11 0.172
121 Jovanovič DavidJovanovič David 00 00 SerbiaSerbia 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále C (ne, 28.1.2018 - 16:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Bulajič NemanjaBulajič Nemanja 96 96 SerbiaSerbia 6 07.01 0.154
2 13 Nuhanovic AlenNuhanovic Alen 97 97 AD MASS LjubljanaAD MASS Ljubljana 3 07.07 0.192
3 25 Tastepe AliTastepe Ali 97 97 AustriaAustria 5 07.09 0.166
4 99 Celec NinoCelec Nino 97 97 SloveniaSlovenia 8 07.14 0.157
5 157 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 07.16 0.243
6 74 Ifraimov IshayIfraimov Ishay 97 97 IsraelIsrael 7 07.22 0.168
89 Camilleri SteveCamilleri Steve 92 92 MaltaMalta 2 DQ -0.063
Celkom 7 pretekárov
Finále D (ne, 28.1.2018 - 16:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= 120 Ištvanovič FilipIštvanovič Filip 92 92 SerbiaSerbia 2 07.20 0.190
1= 37 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.20 0.177
3 2 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.22 0.169
4 127 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.25 0.189
5 97 Benko ŽigaBenko Žiga 98 98 SloveniaSlovenia 4 07.27 0.210
6 62 Kalácska ÁronKalácska Áron 00 00 HungaryHungary 6 07.27 0.216
7 111 Viher ŽanViher Žan 99 99 SloveniaSlovenia 7 07.32 0.155
8 119 Draksimovič SlobodanDraksimovič Slobodan 90 90 SerbiaSerbia 1 07.41 0.203
Celkom 8 pretekárov
Finále E (ne, 28.1.2018 - 16:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.28 0.213
2 110 Šuštaršič MatevžŠuštaršič Matevž 01 01 SloveniaSlovenia 7 07.32 0.153
3 151 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 07.34 0.146
4 31 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 07.37 0.233
5 130 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.44 0.182
6 86 Pacini MichelePacini Michele 96 96 ItalyItaly 2 07.49 0.244
7 152 Dudáš AdamDudáš Adam 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 07.61 0.201
11 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 SK BardejovSK Bardejov 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále F (ne, 28.1.2018 - 16:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Osztrogonácz AndrásOsztrogonácz András 94 94 HungaryHungary 4 07.44 0.195
2 102 Erpič MaticErpič Matic 02 02 SloveniaSlovenia 7 07.53 0.191
3 44 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.54 0.189
4 43 Blaha MariánBlaha Marián 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.59 0.214
5 114 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 07.59 0.359
6 47 Jančík MiroslavJančík Miroslav 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.60 0.241
7 46 Fraňo DenisFraňo Denis 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.71 0.255
61 Horváth MárkHorváth Márk 00 00 HungaryHungary 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále G (ne, 28.1.2018 - 16:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 78 Arcangeli MassimoArcangeli Massimo 97 97 ItalyItaly 3 07.46 0.158
2 83 Frosini PietroFrosini Pietro 99 99 ItalyItaly 2 07.61 0.204
3 137 Sárkozi AndrejSárkozi Andrej 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.64 0.196
4 48 Líška IgorLíška Igor 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.66 0.187
5 133 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.79 0.188
6 42 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 Športklub Dobrá Niva o.z. Dobrá NivaŠportklub Dobrá Niva o.z. D... 7 07.82 0.265
7 84 Giacomini MicheleGiacomini Michele 84 84 ItalyItaly 1 08.12 0.347
104 Kostanjevec JakaKostanjevec Jaka 99 99 SloveniaSlovenia 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále H (ne, 28.1.2018 - 16:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.84 0.183
2 136 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.85 0.221
3 34 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 07.87 0.182
4 129 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.90 0.195
5 67 Pintér DávidPintér Dávid 03 03 HungaryHungary 7 08.08 0.197
6 15 Šoba AlbertŠoba Albert 59 59 AD MASS LjubljanaAD MASS Ljubljana 2 08.14 0.213
7 79 Carobbi RiccardoCarobbi Riccardo 93 93 ItalyItaly 1 08.14 0.217
Celkom 7 pretekárov

60 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 28.1.2018 - 15:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Kiddle AleshaKiddle Alesha 92 92 Great Britain & NIGreat Britain & NI 3 07.50 0.219
2 202 Thompson ToremaThompson Torema 90 90 Great Britain & NIGreat Britain & NI 4 07.55 0.190
3 223 Jones ChereseJones Cherese 85 85 South AfricaSouth Africa 5 07.61 0.210
4 242 Širmič KatarinaŠirmič Katarina 91 91 SerbiaSerbia 2 07.77 0.217
5 252 Sancak BerfeSancak Berfe 94 94 TurkeyTurkey 6 07.83 0.193
6 172 Mahlfleisch KathiMahlfleisch Kathi 01 01 AustriaAustria 7 07.87 0.223
7 178 Bumbálková HanaBumbálková Hana 01 01 Sk Speed BrnoSk Speed Brno 8 07.95 0.184
8 236 Zalokar TinkaraZalokar Tinkara 98 98 SloveniaSlovenia 1 08.03 0.214
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.1.2018 - 15:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 258 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.81 0.225
2 192 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.03 0.235
3 267 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.05 0.321
4 217 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.07 0.404
5 181 Fornůsková AdrianaFornůsková Adriana 02 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 08.15 0.192
6 218 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.18 0.267
7 211 Svarda DóraSvarda Dóra 01 01 HungaryHungary 2 08.25 0.180
8 165 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.46 0.224
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 28.1.2018 - 15:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.15 0.266
2 179 Lenská VěraLenská Věra 01 01 Sk Speed BrnoSk Speed Brno 5 08.27 0.198
3 183 Lánská JanaLánská Jana 91 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.58 0.188
4 161 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.66 0.254
246 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 28.1.2018 - 16:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Kiddle AleshaKiddle Alesha 92 92 Great Britain & NIGreat Britain & NI 4 07.46 0.256
2 202 Thompson ToremaThompson Torema 90 90 Great Britain & NIGreat Britain & NI 5 07.53 0.188
3 223 Jones ChereseJones Cherese 85 85 South AfricaSouth Africa 3 07.59 0.199
4 258 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.70 0.198
5 242 Širmič KatarinaŠirmič Katarina 91 91 SerbiaSerbia 6 07.71 0.178
6 252 Sancak BerfeSancak Berfe 94 94 TurkeyTurkey 7 07.79 0.157
7 172 Mahlfleisch KathiMahlfleisch Kathi 01 01 AustriaAustria 1 07.84 0.168
8 178 Bumbálková HanaBumbálková Hana 01 01 Sk Speed BrnoSk Speed Brno 8 07.85 0.133
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 28.1.2018 - 16:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 236 Zalokar TinkaraZalokar Tinkara 98 98 SloveniaSlovenia 5 07.93 0.159
2 267 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.98 0.199
3 192 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.99 0.200
4 217 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.05 0.203
5 259 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.06 0.204
6 218 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.11 0.207
7 181 Fornůsková AdrianaFornůsková Adriana 02 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 08.14 0.222
8 211 Svarda DóraSvarda Dóra 01 01 HungaryHungary 8 08.29 0.188
Celkom 8 pretekárov
Finále C (ne, 28.1.2018 - 16:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Lenská VěraLenská Věra 01 01 Sk Speed BrnoSk Speed Brno 4 08.26 0.178
2 165 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.36 0.199
3 183 Lánská JanaLánská Jana 91 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.49 0.188
4 161 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.54 0.176
Celkom 4 pretekári