<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S (Žilinský kraj)

Žilina (6. 5. 2022)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Važan, Sládek, Capanda, Hanuliaková, Kováčová, Juračáková Jakub Važan, Sládek, Capanda, Hanuliaková, Kováčová, Juračáková Jakub ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 010.00
2 Sochuľák, Dvorštiaková, Mejtská, Rantová, Murček, Zachar Lukáš Sochuľák, Dvorštiaková, Mejtská, Rantová, Murček, Zachar Lukáš AC VICTORIA Turany A (A)AC VICTORIA Turany A (A) 011.00
3 Targošová, Sikelová, Medvedecova, Hnát, Hôrecký, Ondruš Soňa Targošová, Sikelová, Medvedecova, Hnát, Hôrecký, Ondruš Soňa Atletická akadémia Žilina C (E)Atletická akadémia Žilina C... 021.00
4 Kačerík, Kekely, Krutošík, Huráková, Kollárová, Švárna Marek Kačerík, Kekely, Krutošík, Huráková, Kollárová, Švárna Marek ŠK Juventa Žilina (B)ŠK Juventa Žilina (B) 026.00
5 Grechová, Kevešová, Rakyta, Kleinová, Holko, Avila Emma Grechová, Kevešová, Rakyta, Kleinová, Holko, Avila Emma AC VICTORIA Turany B (B)AC VICTORIA Turany B (B) 033.00
6 Tatarka, Privarová, Slivka, Kullová, Valko, Privarová Marek Tatarka, Privarová, Slivka, Kullová, Valko, Privarová Marek Atletický klub ZZO Čadca (A)Atletický klub ZZO Čadca (A) 034.00
7 Michnica, Okál, Suchanič, Košíková, Valovičová, Dubajová František Michnica, Okál, Suchanič, Košíková, Valovičová, Dubajová František ŠK Juventa Žilina (C)ŠK Juventa Žilina (C) 039.00
8 Machlica, Špaňo, Durčan, Bartošová, Holtanová, Neslušanová Marek Machlica, Špaňo, Durčan, Bartošová, Holtanová, Neslušanová Marek Atletická akadémia Žilina A (A)Atletická akadémia Žilina A... 046.00
9 Poništová, Koščálová, Ondrášková, Masnica, Trocha, Žibrúň Lucia Poništová, Koščálová, Ondrášková, Masnica, Trocha, Žibrúň Lucia Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 053.00
10 Cesneková, Svrčková, Lisková, Lisko, Tatarka, Šteiniger Karolína Cesneková, Svrčková, Lisková, Lisko, Tatarka, Šteiniger Karolína MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A) 059.00
11 Vrábel, Pall, Bartoš, Švaňová, Rožníková, Ondrišková Martin Vrábel, Pall, Bartoš, Švaňová, Rožníková, Ondrišková Martin Atletická akadémia Žilina B (B)Atletická akadémia Žilina B... 062.00
Celkom 11 pretekárov
Detská p-t-s - Detská atletika mladší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Palko, Petráš, Kuraťová, Remencová Tobias Palko, Petráš, Kuraťová, Remencová Tobias ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 010.00
2 Jandík, Šaray, Strnadova, Švancarová Filip Jandík, Šaray, Strnadova, Švancarová Filip Atletická akadémia Žilina A (A)Atletická akadémia Žilina A... 012.00
3 Dubovická, Hýll, Kublová, Látečka Tomáš Dubovická, Hýll, Kublová, Látečka Tomáš Atletický klub Stará Bystrica B (A)Atletický klub Stará Bystri... 016.00
4 Sýkora, Sýkora, Machlicová, Rechtoríkova Dávid Sýkora, Sýkora, Machlicová, Rechtoríkova Dávid Atletická akadémia Žilina B (B)Atletická akadémia Žilina B... 026.00
5 Kolarovszki, Mikula, Kucharová, Ondošová Tomáš Kolarovszki, Mikula, Kucharová, Ondošová Tomáš ŠK Juventa Žilina (B)ŠK Juventa Žilina (B) 027.00
6 Koščál, Ševec, Paveleková, Trocha Matúš Koščál, Ševec, Paveleková, Trocha Matúš Atletický klub Stará Bystrica (B)Atletický klub Stará Bystri... 033.00
Celkom 6 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika mladší

(pi, 6.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Palko, Petráš, Kuraťová, Remencová Palko, Petráš, Kuraťová, Remencová ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 1:22.31 1.00
2 Jandík, Šaray, Strnadova, Švancarová Jandík, Šaray, Strnadova, Švancarová Atletická akadémia Žilina A (A)Atletická akadémia Žilina A... 1:23.00 2.00
3 Dubovická, Hýll, Kublová, Látečka Dubovická, Hýll, Kublová, Látečka Atletický klub Stará Bystrica B (A)Atletický klub Stará Bystri... 1:24.03 3.00
4 Kolarovszki, Mikula, Kucharová, Ondošová Kolarovszki, Mikula, Kucharová, Ondošová ŠK Juventa Žilina (B)ŠK Juventa Žilina (B) 1:24.47 4.00
5 Sýkora, Sýkora, Machlicová, Rechtoríkova Sýkora, Sýkora, Machlicová, Rechtoríkova Atletická akadémia Žilina B (B)Atletická akadémia Žilina B... 1:30.68 5.00
6 Koščál, Ševec, Paveleková, Trocha Koščál, Ševec, Paveleková, Trocha Atletický klub Stará Bystrica (B)Atletický klub Stará Bystri... 1:34.97 6.00
Celkom 6 pretekárov

Štafeta cez prekážky - Detská atletika starší

(pi, 6.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Važan, Sládek, Capanda, Hanuliaková, Kováčová, Juračáková Važan, Sládek, Capanda, Hanuliaková, Kováčová, Juračáková ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 1:47.68 1.00
2 Sochuľák, Dvorštiaková, Mejtská, Rantová, Murček, Zachar Sochuľák, Dvorštiaková, Mejtská, Rantová, Murček, Zachar AC VICTORIA Turany A (A)AC VICTORIA Turany A (A) 1:51.93 2.00
3 Grechová, Kevešová, Rakyta, Kleinová, Holko, Avila Grechová, Kevešová, Rakyta, Kleinová, Holko, Avila AC VICTORIA Turany B (B)AC VICTORIA Turany B (B) 1:52.22 3.00
4 Targošová, Sikelová, Medvedecova, Hnát, Hôrecký, Ondruš Targošová, Sikelová, Medvedecova, Hnát, Hôrecký, Ondruš Atletická akadémia Žilina (E)Atletická akadémia Žilina (E) 1:52.97 4.00
5 Kačerík, Kekely, Krutošík, Huráková, Kollárová, Švárna Kačerík, Kekely, Krutošík, Huráková, Kollárová, Švárna ŠK Juventa Žilina (B)ŠK Juventa Žilina (B) 1:53.93 5.00
6 Machlica, Špaňo, Durčan, Bartošová, Holtanová, Neslušanová Machlica, Špaňo, Durčan, Bartošová, Holtanová, Neslušanová Atletická akadémia Žilina A (A)Atletická akadémia Žilina A... 1:54.37 6.00
7 Tatarka, Privarová, Slivka, Kullová, Valko, Privarová Tatarka, Privarová, Slivka, Kullová, Valko, Privarová Atletický klub ZZO Čadca (A)Atletický klub ZZO Čadca (A) 1:55.91 7.00
8 Poništová, Koščálová, Ondrášková, Masnica, Trocha, Žibrúň Poništová, Koščálová, Ondrášková, Masnica, Trocha, Žibrúň Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 1:58.84 8.00
9 Cesneková, Svrčková, Lisková, Lisko, Tatarka, Šteiniger Cesneková, Svrčková, Lisková, Lisko, Tatarka, Šteiniger MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A) 2:04.28 9.00
10 Michnica, Okál, Suchanič, Košíková, Valovičová, Dubajová Michnica, Okál, Suchanič, Košíková, Valovičová, Dubajová ŠK Juventa Žilina (C)ŠK Juventa Žilina (C) 2:06.00 10.00
11 Vrábel, Pall, Bartoš, Švaňová, Rožníková, Ondrišková Vrábel, Pall, Bartoš, Švaňová, Rožníková, Ondrišková Atletická akadémia Žilina B (B)Atletická akadémia Žilina B... 2:14.25 11.00
Celkom 11 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika starší

(pi, 6.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Važan, Sládek, Capanda, Hanuliaková, Kováčová, Juračáková Važan, Sládek, Capanda, Hanuliaková, Kováčová, Juračáková ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 1:25.40 1.00
2 Sochuľák, Dvorštiaková, Mejtská, Rantová, Murček, Zachar Sochuľák, Dvorštiaková, Mejtská, Rantová, Murček, Zachar AC VICTORIA Turany A (A)AC VICTORIA Turany A (A) 1:27.80 2.00
3 Targošová, Sikelová, Medvedecova, Hnát, Hôrecký, Ondruš Targošová, Sikelová, Medvedecova, Hnát, Hôrecký, Ondruš Atletická akadémia Žilina (E)Atletická akadémia Žilina (E) 1:27.90 3.00
4 Kačerík, Kekely, Krutošík, Huráková, Kollárová, Švárna Kačerík, Kekely, Krutošík, Huráková, Kollárová, Švárna ŠK Juventa Žilina (B)ŠK Juventa Žilina (B) 1:28.50 4.00
5 Grechová, Kevešová, Rakyta, Kleinová, Holko, Avila Grechová, Kevešová, Rakyta, Kleinová, Holko, Avila AC VICTORIA Turany B (B)AC VICTORIA Turany B (B) 1:29.50 5.00
6 Michnica, Okál, Suchanič, Košíková, Valovičová, Dubajová Michnica, Okál, Suchanič, Košíková, Valovičová, Dubajová ŠK Juventa Žilina (C)ŠK Juventa Žilina (C) 1:31.30 6.00
7 Poništová, Koščálová, Ondrášková, Masnica, Trocha, Žibrúň Poništová, Koščálová, Ondrášková, Masnica, Trocha, Žibrúň Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 1:31.50 7.00
8 Machlica, Špaňo, Durčan, Bartošová, Holtanová, Neslušanová Machlica, Špaňo, Durčan, Bartošová, Holtanová, Neslušanová Atletická akadémia Žilina A (A)Atletická akadémia Žilina A... 1:31.60 8.00
9 Tatarka, Privarová, Slivka, Kullová, Valko, Privarová Tatarka, Privarová, Slivka, Kullová, Valko, Privarová Atletický klub ZZO Čadca (A)Atletický klub ZZO Čadca (A) 1:31.80 9.00
10 Cesneková, Svrčková, Lisková, Lisko, Tatarka, Šteiniger Cesneková, Svrčková, Lisková, Lisko, Tatarka, Šteiniger MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A) 1:33.20 10.00
11 Vrábel, Pall, Bartoš, Švaňová, Rožníková, Ondrišková Vrábel, Pall, Bartoš, Švaňová, Rožníková, Ondrišková Atletická akadémia Žilina B (B)Atletická akadémia Žilina B... 1:45.00 11.00
Celkom 11 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika mladší

(pi, 6.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Jandík, Šaray, Strnadova, Švancarová Jandík, Šaray, Strnadova, Švancarová Atletická akadémia Žilina A (A)Atletická akadémia Žilina A... 1:02.68 1.00
2 Palko, Petráš, Kuraťová, Remencová Palko, Petráš, Kuraťová, Remencová ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 1:03.22 2.00
3 Dubovická, Hýll, Kublová, Látečka Dubovická, Hýll, Kublová, Látečka Atletický klub Stará Bystrica B (A)Atletický klub Stará Bystri... 1:03.97 3.00
4 Kolarovszki, Mikula, Kucharová, Ondošová Kolarovszki, Mikula, Kucharová, Ondošová ŠK Juventa Žilina (B)ŠK Juventa Žilina (B) 1:04.82 4.00
5 Sýkora, Sýkora, Machlicová, Rechtoríkova Sýkora, Sýkora, Machlicová, Rechtoríkova Atletická akadémia Žilina B (B)Atletická akadémia Žilina B... 1:06.60 5.00
6 Koščál, Ševec, Paveleková, Trocha Koščál, Ševec, Paveleková, Trocha Atletický klub Stará Bystrica (B)Atletický klub Stará Bystri... 1:08.37 6.00
Celkom 6 pretekárov

3’ vytrvalostný beh - Detská atletika mladší

(pi, 6.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Palko, Petráš, Kuraťová, Remencová Tobias Palko, Petráš, Kuraťová, Remencová Tobias ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 15 1.00
2= Dubovická, Hýll, Kublová, Látečka Sára Dubovická, Hýll, Kublová, Látečka Sára Atletický klub Stará Bystrica B (A)Atletický klub Stará Bystri... 14 2.00
2= Kolarovszki, Mikula, Kucharová, Ondošová Filip Kolarovszki, Mikula, Kucharová, Ondošová Filip ŠK Juventa Žilina (B)ŠK Juventa Žilina (B) 14 2.00
4 Jandík, Šaray, Strnadova, Švancarová Filip Jandík, Šaray, Strnadova, Švancarová Filip Atletická akadémia Žilina A (A)Atletická akadémia Žilina A... 13 4.00
5= Sýkora, Sýkora, Machlicová, Rechtoríkova Dávid Sýkora, Sýkora, Machlicová, Rechtoríkova Dávid Atletická akadémia Žilina B (B)Atletická akadémia Žilina B... 12 5.00
5= Koščál, Ševec, Paveleková, Trocha Matúš Koščál, Ševec, Paveleková, Trocha Matúš Atletický klub Stará Bystrica (B)Atletický klub Stará Bystri... 12 5.00
Celkom 6 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(pi, 6.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sochuľák, Dvorštiaková, Mejtská, Rantová, Murček, Zachar Lukáš Sochuľák, Dvorštiaková, Mejtská, Rantová, Murček, Zachar Lukáš AC VICTORIA Turany A (A)AC VICTORIA Turany A (A) 47 1.00
2 Važan, Sládek, Capanda, Hanuliaková, Kováčová, Juračáková Jakub Važan, Sládek, Capanda, Hanuliaková, Kováčová, Juračáková Jakub ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 46 2.00
3 Kačerík, Kekely, Krutošík, Huráková, Kollárová, Švárna Marek Kačerík, Kekely, Krutošík, Huráková, Kollárová, Švárna Marek ŠK Juventa Žilina (B)ŠK Juventa Žilina (B) 45 3.00
4= Tatarka, Privarová, Slivka, Kullová, Valko, Privarová Marek Tatarka, Privarová, Slivka, Kullová, Valko, Privarová Marek Atletický klub ZZO Čadca (A)Atletický klub ZZO Čadca (A) 44 5.00
4= Michnica, Okál, Suchanič, Košíková, Valovičová, Dubajová František Michnica, Okál, Suchanič, Košíková, Valovičová, Dubajová František ŠK Juventa Žilina (C)ŠK Juventa Žilina (C) 44 5.00
4= Targošová, Sikelová, Medvedecova, Hnát, Hôrecký, Ondruš Soňa Targošová, Sikelová, Medvedecova, Hnát, Hôrecký, Ondruš Soňa Atletická akadémia Žilina (E)Atletická akadémia Žilina (E) 44 5.00
7= Vrábel, Pall, Bartoš, Švaňová, Rožníková, Ondrišková Viliam Vrábel, Pall, Bartoš, Švaňová, Rožníková, Ondrišková Viliam Atletická akadémia Žilina B (B)Atletická akadémia Žilina B... 43 8.00
7= Machlica, Špaňo, Durčan, Bartošová, Holtanová, Neslušanová Marek Machlica, Špaňo, Durčan, Bartošová, Holtanová, Neslušanová Marek Atletická akadémia Žilina A (A)Atletická akadémia Žilina A... 43 8.00
7= Grechová, Kevešová, Rakyta, Kleinová, Holko, Avila Emma Grechová, Kevešová, Rakyta, Kleinová, Holko, Avila Emma AC VICTORIA Turany B (B)AC VICTORIA Turany B (B) 43 8.00
10 Cesneková, Svrčková, Lisková, Lisko, Tatarka, Šteiniger Karolína Cesneková, Svrčková, Lisková, Lisko, Tatarka, Šteiniger Karolína MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A) 42 10.00
11 Poništová, Koščálová, Ondrášková, Masnica, Trocha, Žibrúň Lilien Poništová, Koščálová, Ondrášková, Masnica, Trocha, Žibrúň Lilien Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 39 11.00
Celkom 11 pretekárov

Diaľky(a) z miesta štafeta - Detská atletika mladší

(pi, 6.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Jandík, Šaray, Strnadova, Švancarová Filip Jandík, Šaray, Strnadova, Švancarová Filip Atletická akadémia Žilina A (A)Atletická akadémia Žilina A... 05.92 1.00
2 Palko, Petráš, Kuraťová, Remencová Tobias Palko, Petráš, Kuraťová, Remencová Tobias ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 05.60 2.00
3 Sýkora, Sýkora, Machlicová, Rechtoríkova Daniel Sýkora, Sýkora, Machlicová, Rechtoríkova Daniel Atletická akadémia Žilina B (B)Atletická akadémia Žilina B... 05.35 3.00
4 Dubovická, Hýll, Kublová, Látečka Tomáš Dubovická, Hýll, Kublová, Látečka Tomáš Atletický klub Stará Bystrica B (A)Atletický klub Stará Bystri... 05.33 4.00
5 Koščál, Ševec, Paveleková, Trocha Marek Koščál, Ševec, Paveleková, Trocha Marek Atletický klub Stará Bystrica (B)Atletický klub Stará Bystri... 05.25 5.00
6 Kolarovszki, Mikula, Kucharová, Ondošová Tomáš Kolarovszki, Mikula, Kucharová, Ondošová Tomáš ŠK Juventa Žilina (B)ŠK Juventa Žilina (B) 05.05 6.00
Celkom 6 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(pi, 6.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1= Važan, Sládek, Capanda, Hanuliaková, Kováčová, Juračáková Jakub Važan, Sládek, Capanda, Hanuliaková, Kováčová, Juračáková Jakub ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 33.65 1.00
1= Sochuľák, Dvorštiaková, Mejtská, Rantová, Murček, Zachar Lukáš Sochuľák, Dvorštiaková, Mejtská, Rantová, Murček, Zachar Lukáš AC VICTORIA Turany A (A)AC VICTORIA Turany A (A) 33.65 1.00
3 Tatarka, Privarová, Slivka, Kullová, Valko, Privarová Marek Tatarka, Privarová, Slivka, Kullová, Valko, Privarová Marek Atletický klub ZZO Čadca (A)Atletický klub ZZO Čadca (A) 32.05 3.00
4 Grechová, Kevešová, Rakyta, Kleinová, Holko, Avila Emma Grechová, Kevešová, Rakyta, Kleinová, Holko, Avila Emma AC VICTORIA Turany B (B)AC VICTORIA Turany B (B) 31.90 4.00
5 Targošová, Sikelová, Medvedecova, Hnát, Hôrecký, Ondruš Soňa Targošová, Sikelová, Medvedecova, Hnát, Hôrecký, Ondruš Soňa Atletická akadémia Žilina (E)Atletická akadémia Žilina (E) 31.75 5.00
6 Kačerík, Kekely, Krutošík, Huráková, Kollárová, Švárna Marek Kačerík, Kekely, Krutošík, Huráková, Kollárová, Švárna Marek ŠK Juventa Žilina (B)ŠK Juventa Žilina (B) 31.35 6.00
7 Michnica, Okál, Suchanič, Košíková, Valovičová, Dubajová František Michnica, Okál, Suchanič, Košíková, Valovičová, Dubajová František ŠK Juventa Žilina (C)ŠK Juventa Žilina (C) 30.87 7.00
8 Poništová, Koščálová, Ondrášková, Masnica, Trocha, Žibrúň Lucia Poništová, Koščálová, Ondrášková, Masnica, Trocha, Žibrúň Lucia Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 30.10 8.00
9 Machlica, Špaňo, Durčan, Bartošová, Holtanová, Neslušanová Marek Machlica, Špaňo, Durčan, Bartošová, Holtanová, Neslušanová Marek Atletická akadémia Žilina A (A)Atletická akadémia Žilina A... 29.65 9.00
10 Cesneková, Svrčková, Lisková, Lisko, Tatarka, Šteiniger Karolína Cesneková, Svrčková, Lisková, Lisko, Tatarka, Šteiniger Karolína MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A) 28.07 10.00
11 Vrábel, Pall, Bartoš, Švaňová, Rožníková, Ondrišková Martin Vrábel, Pall, Bartoš, Švaňová, Rožníková, Ondrišková Martin Atletická akadémia Žilina B (B)Atletická akadémia Žilina B... 26.30 11.00
Celkom 11 pretekárov

Odhod plnou loptou z kolien - Detská atletika mladší

(pi, 6.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Jandík, Šaray, Strnadova, Švancarová Filip Jandík, Šaray, Strnadova, Švancarová Filip Atletická akadémia Žilina A (A)Atletická akadémia Žilina A... 25.40 1.00
2 Palko, Petráš, Kuraťová, Remencová Tobias Palko, Petráš, Kuraťová, Remencová Tobias ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 23.20 2.00
3 Dubovická, Hýll, Kublová, Látečka Tomáš Dubovická, Hýll, Kublová, Látečka Tomáš Atletický klub Stará Bystrica B (A)Atletický klub Stará Bystri... 22.20 3.00
4 Sýkora, Sýkora, Machlicová, Rechtoríkova Dávid Sýkora, Sýkora, Machlicová, Rechtoríkova Dávid Atletická akadémia Žilina B (B)Atletická akadémia Žilina B... 18.20 4.00
5 Kolarovszki, Mikula, Kucharová, Ondošová Tomáš Kolarovszki, Mikula, Kucharová, Ondošová Tomáš ŠK Juventa Žilina (B)ŠK Juventa Žilina (B) 18.00 5.00
6 Koščál, Ševec, Paveleková, Trocha Matúš Koščál, Ševec, Paveleková, Trocha Matúš Atletický klub Stará Bystrica (B)Atletický klub Stará Bystri... 17.40 6.00
Celkom 6 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(pi, 6.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Važan, Sládek, Capanda, Hanuliaková, Kováčová, Juračáková Jakub Važan, Sládek, Capanda, Hanuliaková, Kováčová, Juračáková Jakub ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 49.20 1.00
2 Targošová, Sikelová, Medvedecova, Hnát, Hôrecký, Ondruš Soňa Targošová, Sikelová, Medvedecova, Hnát, Hôrecký, Ondruš Soňa Atletická akadémia Žilina (E)Atletická akadémia Žilina (E) 48.00 2.00
3 Michnica, Okál, Suchanič, Košíková, Valovičová, Dubajová František Michnica, Okál, Suchanič, Košíková, Valovičová, Dubajová František ŠK Juventa Žilina (C)ŠK Juventa Žilina (C) 47.60 3.00
4 Sochuľák, Dvorštiaková, Mejtská, Rantová, Murček, Zachar Lukáš Sochuľák, Dvorštiaková, Mejtská, Rantová, Murček, Zachar Lukáš AC VICTORIA Turany A (A)AC VICTORIA Turany A (A) 46.60 4.00
5= Tatarka, Privarová, Slivka, Kullová, Valko, Privarová Marek Tatarka, Privarová, Slivka, Kullová, Valko, Privarová Marek Atletický klub ZZO Čadca (A)Atletický klub ZZO Čadca (A) 45.00 5.00
5= Kačerík, Kekely, Krutošík, Huráková, Kollárová, Švárna Marek Kačerík, Kekely, Krutošík, Huráková, Kollárová, Švárna Marek ŠK Juventa Žilina (B)ŠK Juventa Žilina (B) 45.00 5.00
7 Grechová, Kevešová, Rakyta, Kleinová, Holko, Avila Emma Grechová, Kevešová, Rakyta, Kleinová, Holko, Avila Emma AC VICTORIA Turany B (B)AC VICTORIA Turany B (B) 38.80 7.00
8 Machlica, Špaňo, Durčan, Bartošová, Holtanová, Neslušanová Marek Machlica, Špaňo, Durčan, Bartošová, Holtanová, Neslušanová Marek Atletická akadémia Žilina A (A)Atletická akadémia Žilina A... 37.00 8.00
9 Cesneková, Svrčková, Lisková, Lisko, Tatarka, Šteiniger Karolína Cesneková, Svrčková, Lisková, Lisko, Tatarka, Šteiniger Karolína MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A) 35.80 9.00
10 Poništová, Koščálová, Ondrášková, Masnica, Trocha, Žibrúň Lucia Poništová, Koščálová, Ondrášková, Masnica, Trocha, Žibrúň Lucia Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 34.40 10.00
11 Vrábel, Pall, Bartoš, Švaňová, Rožníková, Ondrišková Martin Vrábel, Pall, Bartoš, Švaňová, Rožníková, Ondrišková Martin Atletická akadémia Žilina B (B)Atletická akadémia Žilina B... 31.60 11.00
Celkom 11 pretekárov

Hod vortexom - štafeta - Detská atletika starší

(pi, 6.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sochuľák, Dvorštiaková, Mejtská, Rantová, Murček, Zachar Lukáš Sochuľák, Dvorštiaková, Mejtská, Rantová, Murček, Zachar Lukáš AC VICTORIA Turany A (A)AC VICTORIA Turany A (A) 126.40 1.00
2 Targošová, Sikelová, Medvedecova, Hnát, Hôrecký, Ondruš Soňa Targošová, Sikelová, Medvedecova, Hnát, Hôrecký, Ondruš Soňa Atletická akadémia Žilina (E)Atletická akadémia Žilina (E) 113.60 2.00
3 Kačerík, Kekely, Krutošík, Huráková, Kollárová, Švárna Marek Kačerík, Kekely, Krutošík, Huráková, Kollárová, Švárna Marek ŠK Juventa Žilina (B)ŠK Juventa Žilina (B) 111.80 3.00
4 Važan, Sládek, Capanda, Hanuliaková, Kováčová, Juračáková Jakub Važan, Sládek, Capanda, Hanuliaková, Kováčová, Juračáková Jakub ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 111.20 4.00
5 Tatarka, Privarová, Slivka, Kullová, Valko, Privarová Marek Tatarka, Privarová, Slivka, Kullová, Valko, Privarová Marek Atletický klub ZZO Čadca (A)Atletický klub ZZO Čadca (A) 096.80 5.00
6 Grechová, Kevešová, Rakyta, Kleinová, Holko, Avila Emma Grechová, Kevešová, Rakyta, Kleinová, Holko, Avila Emma AC VICTORIA Turany B (B)AC VICTORIA Turany B (B) 091.60 6.00
7 Machlica, Špaňo, Durčan, Bartošová, Holtanová, Neslušanová Marek Machlica, Špaňo, Durčan, Bartošová, Holtanová, Neslušanová Marek Atletická akadémia Žilina A (A)Atletická akadémia Žilina A... 091.20 7.00
8 Michnica, Okál, Suchanič, Košíková, Valovičová, Dubajová František Michnica, Okál, Suchanič, Košíková, Valovičová, Dubajová František ŠK Juventa Žilina (C)ŠK Juventa Žilina (C) 089.00 8.00
9 Poništová, Koščálová, Ondrášková, Masnica, Trocha, Žibrúň Lucia Poništová, Koščálová, Ondrášková, Masnica, Trocha, Žibrúň Lucia Atletický klub Stará Bystrica (A)Atletický klub Stará Bystri... 087.80 9.00
10 Vrábel, Pall, Bartoš, Švaňová, Rožníková, Ondrišková Viliam Vrábel, Pall, Bartoš, Švaňová, Rožníková, Ondrišková Viliam Atletická akadémia Žilina B (B)Atletická akadémia Žilina B... 087.00 10.00
11 Cesneková, Svrčková, Lisková, Lisko, Tatarka, Šteiniger Karolína Cesneková, Svrčková, Lisková, Lisko, Tatarka, Šteiniger Karolína MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A) 068.80 11.00
Celkom 11 pretekárov

Hod vortexom - štafeta - Detská atletika mladší

(pi, 6.5.2022 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Dubovická, Hýll, Kublová, Látečka Sára Dubovická, Hýll, Kublová, Látečka Sára Atletický klub Stará Bystrica B (A)Atletický klub Stará Bystri... 041.60 1.00
2 Palko, Petráš, Kuraťová, Remencová Tobias Palko, Petráš, Kuraťová, Remencová Tobias ŠK Juventa Žilina (A)ŠK Juventa Žilina (A) 040.40 2.00
3 Jandík, Šaray, Strnadova, Švancarová Filip Jandík, Šaray, Strnadova, Švancarová Filip Atletická akadémia Žilina A (A)Atletická akadémia Žilina A... 038.60 3.00
4 Sýkora, Sýkora, Machlicová, Rechtoríkova Dávid Sýkora, Sýkora, Machlicová, Rechtoríkova Dávid Atletická akadémia Žilina B (B)Atletická akadémia Žilina B... 029.40 4.00
5 Koščál, Ševec, Paveleková, Trocha Marek Koščál, Ševec, Paveleková, Trocha Marek Atletický klub Stará Bystrica (B)Atletický klub Stará Bystri... 027.40 5.00
6 Kolarovszki, Mikula, Kucharová, Ondošová Tomáš Kolarovszki, Mikula, Kucharová, Ondošová Tomáš ŠK Juventa Žilina (B)ŠK Juventa Žilina (B) 027.20 6.00
Celkom 6 pretekárov