<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

OKRESNÉHO KOLA V 4-boji mladších žiakov/žiačok ZŠ/SŠ

Šahy (17. 5. 2022)

60 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 17.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 7 Nádas BalázsNádas Balázs 08 08 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... 5 08.17
2 100 Tariška OndrejTariška Ondrej 08 08 ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice 1 09.05 16.00
MS 8 Tóth Ferenc PéterTóth Ferenc Péter 08 08 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... 6 09.35
4 51 Hanula OliverHanula Oliver 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce 4 09.50 9.00
5 52 Kondacs SamuelKondacs Samuel 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce 2 09.66 6.50
MS 9 Bérczi DávidBérczi Dávid 09 09 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... 3 10.25
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 17.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 13 Ozsváth Sarok ÁkosOzsváth Sarok Ákos 08 08 Kálvin Téri Ref.Által.iskola VeresegyházKálvin Téri Ref.Által.iskol... 6 08.34
MS 14 Hargitai CsanádHargitai Csanád 08 08 Kálvin Téri Ref.Által.iskola VeresegyházKálvin Téri Ref.Által.iskol... 1 09.59
3 46 Frenko TomášFrenko Tomáš 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 5 09.98
4 45 Červen KevinČerven Kevin 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 4 10.66
5 1 Bakai BálintBakai Bálint 11 11 SKŠ FF s VJM ul. SNP ŠahySKŠ FF s VJM ul. SNP Šahy 3 10.73
70 Fabian TobiašFabian Tobiaš 09 09 ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 17.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Suba MichalSuba Michal 09 09 ZŠ Hlavná Pohronský RuskovZŠ Hlavná Pohronský Ruskov 1 09.24 14.00
2 93 Buda FilipBuda Filip 09 09 ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk... 4 10.04
3 95 Kubiš AlexanderKubiš Alexander 09 09 ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk... 5 10.52
4 94 Krištof TamášKrištof Tamáš 09 09 ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk... 2 10.68
5 25 Yelin YevhenYelin Yevhen 09 09 ZŠ Hlavná Pohronský RuskovZŠ Hlavná Pohronský Ruskov 6 10.88
6 23 Anguš TomášAnguš Tomáš 09 09 ZŠ Hlavná Pohronský RuskovZŠ Hlavná Pohronský Ruskov 3 11.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 17.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Argyusi OliverArgyusi Oliver 09 09 ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače 3 08.74 17.00
2 77 Habara MartinHabara Martin 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 5 09.17 15.00
3 3 Bodzsár DávidBodzsár Dávid 09 09 SKŠ FF s VJM ul. SNP ŠahySKŠ FF s VJM ul. SNP Šahy 4 09.44 10.00
4 78 Demény DenisDemény Denis 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 2 10.50
5 79 Zoller ÁronZoller Áron 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 6 10.62
2 Hornyacsek KevinHornyacsek Kevin 10 10 SKŠ FF s VJM ul. SNP ŠahySKŠ FF s VJM ul. SNP Šahy 1 DQ
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ut, 17.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Zálešák ŠimonZálešák Šimon 09 09 ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače 6 08.32 20.00
2 88 Papp PéterPapp Péter 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 2 09.56 8.00
3 89 Selieni ŠimonSelieni Šimon 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 5 09.66 6.50
4 18 Morauszky BenceMorauszky Bence 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... 4 09.87 2.00
5 87 Hareznik SamuelHareznik Samuel 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 3 10.56
6 19 Vékony OliverVékony Oliver 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... 1 11.68
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ut, 17.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Píri CsabaPíri Csaba 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 5 08.65 18.00
2 40 Kékesi BalázsKékesi Balázs 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 4 09.42 11.00
3 39 Balogh KristiánBalogh Kristián 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 3 09.80 4.00
4 63 Ševčík SebastiánŠevčík Sebastián 09 09 ZŠ s MŠ ČajkovZŠ s MŠ Čajkov 6 10.29
5 28 Šaláta Félix EduardŠaláta Félix Eduard 09 09 ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy 1 10.57
66 Mjartan MarianMjartan Marian 09 09 ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ut, 17.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Kapusta BarnabášKapusta Barnabáš 09 09 ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce 2 08.60 19.00
2 33 Mišenko MatejMišenko Matej 09 09 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 5 09.69 5.00
3 32 Herda AdriánHerda Adrián 09 09 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 3 10.89
71 Kabát AdriánKabát Adrián 09 09 ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce 4 DNS
67 Valach FelixValach Felix 09 09 ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (ut, 17.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Kasala SamuelKasala Samuel 09 09 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 3 09.35 13.00
2 101 Tamáš MichalTamáš Michal 08 08 ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice 1 09.40 12.00
3 99 Konc SamuelKonc Samuel 08 08 ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice 4 09.81 3.00
Švolík MatejŠvolík Matej 09 09 ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce 5 DNS
72 Švec PavolŠvec Pavol 09 09 ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Nádas BalázsNádas Balázs 08 08 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... 5 08.17
2 84 Zálešák ŠimonZálešák Šimon 09 09 ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače 6 08.32 20.00
3 13 Ozsváth Sarok ÁkosOzsváth Sarok Ákos 08 08 Kálvin Téri Ref.Által.iskola VeresegyházKálvin Téri Ref.Által.iskol... 6 08.34
4 73 Kapusta BarnabášKapusta Barnabáš 09 09 ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce 2 08.60 19.00
5 38 Píri CsabaPíri Csaba 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 5 08.65 18.00
6 83 Argyusi OliverArgyusi Oliver 09 09 ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače 3 08.74 17.00
7 100 Tariška OndrejTariška Ondrej 08 08 ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice 1 09.05 16.00
8 77 Habara MartinHabara Martin 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 5 09.17 15.00
9 24 Suba MichalSuba Michal 09 09 ZŠ Hlavná Pohronský RuskovZŠ Hlavná Pohronský Ruskov 1 09.24 14.00
10 8 Tóth Ferenc PéterTóth Ferenc Péter 08 08 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... 6 09.35
10 34 Kasala SamuelKasala Samuel 09 09 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 3 09.35 13.00
12 101 Tamáš MichalTamáš Michal 08 08 ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice 1 09.40 12.00
13 40 Kékesi BalázsKékesi Balázs 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 4 09.42 11.00
14 3 Bodzsár DávidBodzsár Dávid 09 09 SKŠ FF s VJM ul. SNP ŠahySKŠ FF s VJM ul. SNP Šahy 4 09.44 10.00
15 51 Hanula OliverHanula Oliver 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce 4 09.50 9.00
16 88 Papp PéterPapp Péter 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 2 09.56 8.00
17 14 Hargitai CsanádHargitai Csanád 08 08 Kálvin Téri Ref.Által.iskola VeresegyházKálvin Téri Ref.Által.iskol... 1 09.59
18 52 Kondacs SamuelKondacs Samuel 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce 2 09.66 6.50
18 89 Selieni ŠimonSelieni Šimon 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 5 09.66 6.50
20 33 Mišenko MatejMišenko Matej 09 09 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 5 09.69 5.00
21 39 Balogh KristiánBalogh Kristián 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 3 09.80 4.00
22 99 Konc SamuelKonc Samuel 08 08 ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice 4 09.81 3.00
23 18 Morauszky BenceMorauszky Bence 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... 4 09.87 2.00
24 46 Frenko TomášFrenko Tomáš 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 5 09.98
25 93 Buda FilipBuda Filip 09 09 ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk... 4 10.04
26 9 Bérczi DávidBérczi Dávid 09 09 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... 3 10.25
27 63 Ševčík SebastiánŠevčík Sebastián 09 09 ZŠ s MŠ ČajkovZŠ s MŠ Čajkov 6 10.29
28 78 Demény DenisDemény Denis 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 2 10.50
29 95 Kubiš AlexanderKubiš Alexander 09 09 ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk... 5 10.52
30 87 Hareznik SamuelHareznik Samuel 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 3 10.56
31 28 Šaláta Félix EduardŠaláta Félix Eduard 09 09 ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy 1 10.57
32 79 Zoller ÁronZoller Áron 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 6 10.62
33 45 Červen KevinČerven Kevin 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 4 10.66
34 94 Krištof TamášKrištof Tamáš 09 09 ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk... 2 10.68
35 1 Bakai BálintBakai Bálint 11 11 SKŠ FF s VJM ul. SNP ŠahySKŠ FF s VJM ul. SNP Šahy 3 10.73
36 25 Yelin YevhenYelin Yevhen 09 09 ZŠ Hlavná Pohronský RuskovZŠ Hlavná Pohronský Ruskov 6 10.88
37 32 Herda AdriánHerda Adrián 09 09 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 3 10.89
38 23 Anguš TomášAnguš Tomáš 09 09 ZŠ Hlavná Pohronský RuskovZŠ Hlavná Pohronský Ruskov 3 11.00
39 19 Vékony OliverVékony Oliver 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... 1 11.68
70 Fabian TobiašFabian Tobiaš 09 09 ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce 2 DNS
2 Hornyacsek KevinHornyacsek Kevin 10 10 SKŠ FF s VJM ul. SNP ŠahySKŠ FF s VJM ul. SNP Šahy 1 DQ
66 Mjartan MarianMjartan Marian 09 09 ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany 2 DNS
71 Kabát AdriánKabát Adrián 09 09 ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce 4 DNS
67 Valach FelixValach Felix 09 09 ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany 1 DNS
Švolík MatejŠvolík Matej 09 09 ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce 5 DNS
72 Švec PavolŠvec Pavol 09 09 ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce 2 DNS

60 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (ut, 17.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 11 Horváth Laura AnnaHorváth Laura Anna 08 08 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... 4 09.01
MS 10 Horvath Boglárka PetraHorvath Boglárka Petra 10 10 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... 3 09.21
3 54 Konopková KarolínaKonopková Karolína 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce 5 09.97 13.00
4 74 Nagyová AndreaNagyová Andrea 08 08 ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce 1 10.11 10.00
5 55 Šándorová LaraŠándorová Lara 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce 6 10.91
6 53 Jahodová ViktóriaJahodová Viktória 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce 2 11.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 17.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 12 Soós VivienSoós Vivien 10 10 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... 1 09.48
2 48 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 2 09.49 19.00
3 47 Bukovinová EmmaBukovinová Emma 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 3 09.75 16.00
4 49 Vargová SimonaVargová Simona 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 6 09.99 12.00
5 98 Lovašová DominikaLovašová Dominika 09 09 ZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovsk... 5 10.45
6 96 Gombíková EmaGombíková Ema 08 08 ZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovsk... 4 10.94
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 17.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Kopernická KristínaKopernická Kristína 09 09 ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk... 2 09.95 14.50
2 4 Lehnerová AnnaLehnerová Anna 09 09 Cir.Gymn.KSŠ SNP ŠahyCir.Gymn.KSŠ SNP Šahy 5 10.09 11.00
3 56 Glonská VeronikaGlonská Veronika 09 09 ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce 3 10.27 3.00
4 5 Mokso KamillaMokso Kamilla 09 09 Cir.Gymn.KSŠ SNP ŠahyCir.Gymn.KSŠ SNP Šahy 1 10.37 1.00
5 60 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia 09 09 ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice 6 10.67
6 57 Kissová JúliaKissová Júlia 09 09 ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce 4 11.19
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 17.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Bajnoková TamaraBajnoková Tamara 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3 09.95 14.50
2 81 Lovasová SvetlanaLovasová Svetlana 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 5 10.16 8.00
3 82 Macáková NatáliaMacáková Natália 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 1 10.18 7.00
4 76 Kóšová A.V.AndreaKóšová A.V.Andrea 09 09 ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce 4 10.30 2.00
5 75 Kozáková ViktóriaKozáková Viktória 10 10 ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce 2 10.40
6 58 Zacharová VeronikaZacharová Veronika 09 09 ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce 6 10.42
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ut, 17.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače 1 09.32 20.00
2 85 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 09 09 ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače 2 09.57 18.00
3 90 Cicerová LauraCicerová Laura 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 4 10.21 6.00
4 92 Šuhalová LauraŠuhalová Laura 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 6 10.24 5.00
5 91 Havranová EmaHavranová Ema 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 5 10.53
6 20 Antalová AnikóAntalová Anikó 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... 3 11.78
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ut, 17.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Frenková VivienFrenková Vivien 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 4 10.42
2 41 Dömötörová VivienDömötörová Vivien 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 3 10.56
3 29 Klapalová MonikaKlapalová Monika 09 09 ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy 2 11.13
4 22 Truska LillyTruska Lilly 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... 6 11.21
5 30 Krištofová EmmaKrištofová Emma 09 09 ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy 1 11.90
6 21 Kminiaková KarolínaKminiaková Karolína 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... 5 12.02
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ut, 17.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Pohoraczká Laura SimonaPohoraczká Laura Simona 08 08 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 6 09.72 17.00
2 65 Ižová DianaIžová Diana 09 09 ZŠ s MŠ ČajkovZŠ s MŠ Čajkov 5 10.56
3 43 Orosová LaraOrosová Lara 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 1 10.60
4 64 Gulyásová AndreaGulyásová Andrea 09 09 ZŠ s MŠ ČajkovZŠ s MŠ Čajkov 2 11.54
69 Adamová SofiaAdamová Sofia 09 09 ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany 4 DNS
68 Adamová MiaAdamová Mia 09 09 ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ut, 17.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Pólyová VivienPólyová Vivien 08 08 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 2 10.12 9.00
2 31 Rádiová LaraRádiová Lara 09 09 ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy 5 10.25 4.00
3 6 Pálffy ZsuzsannaPálffy Zsuzsanna 09 09 Cir.Gymn.KSŠ SNP ŠahyCir.Gymn.KSŠ SNP Šahy 4 10.52
4 37 Kapustová JessicaKapustová Jessica 10 10 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 3 10.98
5 61 Šebová ZojaŠebová Zoja 09 09 ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice 1 11.08
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Horváth Laura AnnaHorváth Laura Anna 08 08 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... 4 09.01
2 10 Horvath Boglárka PetraHorvath Boglárka Petra 10 10 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... 3 09.21
3 86 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače 1 09.32 20.00
4 12 Soós VivienSoós Vivien 10 10 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... 1 09.48
5 48 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 2 09.49 19.00
6 85 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 09 09 ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače 2 09.57 18.00
7 35 Pohoraczká Laura SimonaPohoraczká Laura Simona 08 08 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 6 09.72 17.00
8 47 Bukovinová EmmaBukovinová Emma 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 3 09.75 16.00
9 97 Kopernická KristínaKopernická Kristína 09 09 ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk... 2 09.95 14.50
9 80 Bajnoková TamaraBajnoková Tamara 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3 09.95 14.50
11 54 Konopková KarolínaKonopková Karolína 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce 5 09.97 13.00
12 49 Vargová SimonaVargová Simona 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 6 09.99 12.00
13 4 Lehnerová AnnaLehnerová Anna 09 09 Cir.Gymn.KSŠ SNP ŠahyCir.Gymn.KSŠ SNP Šahy 5 10.09 11.00
14 74 Nagyová AndreaNagyová Andrea 08 08 ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce 1 10.11 10.00
15 36 Pólyová VivienPólyová Vivien 08 08 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 2 10.12 9.00
16 81 Lovasová SvetlanaLovasová Svetlana 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 5 10.16 8.00
17 82 Macáková NatáliaMacáková Natália 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 1 10.18 7.00
18 90 Cicerová LauraCicerová Laura 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 4 10.21 6.00
19 92 Šuhalová LauraŠuhalová Laura 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 6 10.24 5.00
20 31 Rádiová LaraRádiová Lara 09 09 ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy 5 10.25 4.00
21 56 Glonská VeronikaGlonská Veronika 09 09 ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce 3 10.27 3.00
22 76 Kóšová A.V.AndreaKóšová A.V.Andrea 09 09 ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce 4 10.30 2.00
23 5 Mokso KamillaMokso Kamilla 09 09 Cir.Gymn.KSŠ SNP ŠahyCir.Gymn.KSŠ SNP Šahy 1 10.37 1.00
24 75 Kozáková ViktóriaKozáková Viktória 10 10 ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce 2 10.40
25 58 Zacharová VeronikaZacharová Veronika 09 09 ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce 6 10.42
25 42 Frenková VivienFrenková Vivien 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 4 10.42
27 98 Lovašová DominikaLovašová Dominika 09 09 ZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovsk... 5 10.45
28 6 Pálffy ZsuzsannaPálffy Zsuzsanna 09 09 Cir.Gymn.KSŠ SNP ŠahyCir.Gymn.KSŠ SNP Šahy 4 10.52
29 91 Havranová EmaHavranová Ema 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 5 10.53
30 41 Dömötörová VivienDömötörová Vivien 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 3 10.56
30 65 Ižová DianaIžová Diana 09 09 ZŠ s MŠ ČajkovZŠ s MŠ Čajkov 5 10.56
32 43 Orosová LaraOrosová Lara 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 1 10.60
33 60 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia 09 09 ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice 6 10.67
34 55 Šándorová LaraŠándorová Lara 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce 6 10.91
35 96 Gombíková EmaGombíková Ema 08 08 ZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovsk... 4 10.94
36 37 Kapustová JessicaKapustová Jessica 10 10 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 3 10.98
37 61 Šebová ZojaŠebová Zoja 09 09 ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice 1 11.08
38 29 Klapalová MonikaKlapalová Monika 09 09 ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy 2 11.13
39 57 Kissová JúliaKissová Júlia 09 09 ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce 4 11.19
40 22 Truska LillyTruska Lilly 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... 6 11.21
41 53 Jahodová ViktóriaJahodová Viktória 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce 2 11.40
42 64 Gulyásová AndreaGulyásová Andrea 09 09 ZŠ s MŠ ČajkovZŠ s MŠ Čajkov 2 11.54
43 20 Antalová AnikóAntalová Anikó 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... 3 11.78
44 30 Krištofová EmmaKrištofová Emma 09 09 ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy 1 11.90
45 21 Kminiaková KarolínaKminiaková Karolína 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... 5 12.02
69 Adamová SofiaAdamová Sofia 09 09 ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany 4 DNS
68 Adamová MiaAdamová Mia 09 09 ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany 3 DNS

600 m - Žiačky ZŠ

Žiačky ZŠ 01 (ut, 17.5.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 90 Cicerová LauraCicerová Laura 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 6 1:58.53 20.00
2 85 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 09 09 ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače 8 2:01.47 17.00
3 56 Glonská VeronikaGlonská Veronika 09 09 ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce 10 2:20.13 8.00
4 47 Bukovinová EmmaBukovinová Emma 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 5 2:21.31 7.00
5 80 Bajnoková TamaraBajnoková Tamara 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 4 2:24.90 4.00
6 64 Gulyásová AndreaGulyásová Andrea 09 09 ZŠ s MŠ ČajkovZŠ s MŠ Čajkov 2:35.30
7 41 Dömötörová VivienDömötörová Vivien 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 7 2:39.25
8 42 Frenková VivienFrenková Vivien 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 9 3:00.22
9 96 Gombíková EmaGombíková Ema 08 08 ZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovsk... 3:02.62
20 Antalová AnikóAntalová Anikó 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... 3 NM
69 Adamová SofiaAdamová Sofia 09 09 ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany 2 DNS
68 Adamová MiaAdamová Mia 09 09 ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany 1 DNS
Celkom 12 pretekárov
Žiačky ZŠ 02 (ut, 17.5.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 10 Horvath Boglárka PetraHorvath Boglárka Petra 10 10 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... 3 1:58.52
MS 11 Horváth Laura AnnaHorváth Laura Anna 08 08 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... 4 1:58.85
3 86 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače 11 1:59.17 19.00
4 91 Havranová EmaHavranová Ema 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 2 2:11.80 16.00
5 54 Konopková KarolínaKonopková Karolína 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce 13 2:17.95 11.00
6 48 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 5 2:25.79 3.00
7 53 Jahodová ViktóriaJahodová Viktória 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce 7 2:28.91 1.00
8 57 Kissová JúliaKissová Júlia 09 09 ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce 9 2:31.77
9 65 Ižová DianaIžová Diana 09 09 ZŠ s MŠ ČajkovZŠ s MŠ Čajkov 6 2:35.93
10 29 Klapalová MonikaKlapalová Monika 09 09 ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy 10 2:36.55
11 37 Kapustová JessicaKapustová Jessica 10 10 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 8 2:37.57
12 21 Kminiaková KarolínaKminiaková Karolína 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... 12 3:19.31
64 Gulyásová AndreaGulyásová Andrea 09 09 ZŠ s MŠ ČajkovZŠ s MŠ Čajkov 1 NM
Celkom 13 pretekárov
Žiačky ZŠ 03 (ut, 17.5.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 82 Macáková NatáliaMacáková Natália 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 8 2:00.81 18.00
2 97 Kopernická KristínaKopernická Kristína 09 09 ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk... 1 2:13.59 15.00
3 81 Lovasová SvetlanaLovasová Svetlana 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 6 2:15.29 14.00
4 74 Nagyová AndreaNagyová Andrea 08 08 ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce 10 2:18.09 10.00
5 5 Mokso KamillaMokso Kamilla 09 09 Cir.Gymn.KSŠ SNP ŠahyCir.Gymn.KSŠ SNP Šahy 9 2:19.69 9.00
6 98 Lovašová DominikaLovašová Dominika 09 09 ZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovsk... 7 2:28.33 2.00
7 76 Kóšová A.V.AndreaKóšová A.V.Andrea 09 09 ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce 2 2:36.05
8 4 Lehnerová AnnaLehnerová Anna 09 09 Cir.Gymn.KSŠ SNP ŠahyCir.Gymn.KSŠ SNP Šahy 5 2:39.32
9 6 Pálffy ZsuzsannaPálffy Zsuzsanna 09 09 Cir.Gymn.KSŠ SNP ŠahyCir.Gymn.KSŠ SNP Šahy 2:45.71
10 75 Kozáková ViktóriaKozáková Viktória 10 10 ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce 3 2:51.99
11 43 Orosová LaraOrosová Lara 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 3:13.11
12 30 Krištofová EmmaKrištofová Emma 09 09 ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy 4 3:13.44
Celkom 12 pretekárov
Žiačky ZŠ 04 (ut, 17.5.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 12 Soós VivienSoós Vivien 10 10 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... 4 2:00.73
2 61 Šebová ZojaŠebová Zoja 09 09 ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice 7 2:16.72 13.00
3 92 Šuhalová LauraŠuhalová Laura 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 8 2:17.83 12.00
4 58 Zacharová VeronikaZacharová Veronika 09 09 ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce 2:23.33 6.00
5 49 Vargová SimonaVargová Simona 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 10 2:24.56 5.00
6 35 Pohoraczká Laura SimonaPohoraczká Laura Simona 08 08 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 1 2:36.58
7 31 Rádiová LaraRádiová Lara 09 09 ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy 3 2:43.92
8 36 Pólyová VivienPólyová Vivien 08 08 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 2 2:44.62
9 55 Šándorová LaraŠándorová Lara 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce 6 2:50.82
10 22 Truska LillyTruska Lilly 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... 9 3:36.62
Celkom 10 pretekárov

1000 m - Žiaci ZŠ

Žiaci ZŠ 01 (ut, 17.5.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 9 Bérczi DávidBérczi Dávid 09 09 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... 3:49.60
2 46 Frenko TomášFrenko Tomáš 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 3:49.99 14.00
3 3 Bodzsár DávidBodzsár Dávid 09 09 SKŠ FF s VJM ul. SNP ŠahySKŠ FF s VJM ul. SNP Šahy 3:52.17 13.00
4 39 Balogh KristiánBalogh Kristián 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 3:52.51 11.00
5 77 Habara MartinHabara Martin 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3:55.45 9.00
6 45 Červen KevinČerven Kevin 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 4:03.81 6.00
7 23 Anguš TomášAnguš Tomáš 09 09 ZŠ Hlavná Pohronský RuskovZŠ Hlavná Pohronský Ruskov 4:15.95 2.00
8 93 Buda FilipBuda Filip 09 09 ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk... 4:26.02
9 1 Bakai BálintBakai Bálint 11 11 SKŠ FF s VJM ul. SNP ŠahySKŠ FF s VJM ul. SNP Šahy 4:33.77
10 83 Argyusi OliverArgyusi Oliver 09 09 ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače 4:48.49
11 78 Demény DenisDemény Denis 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 5:09.67
70 Fabian TobiašFabian Tobiaš 09 09 ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce DNF
Celkom 12 pretekárov
Žiaci ZŠ 02 (ut, 17.5.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 14 Hargitai CsanádHargitai Csanád 08 08 Kálvin Téri Ref.Által.iskola VeresegyházKálvin Téri Ref.Által.iskol... 3:28.28
2 73 Kapusta BarnabášKapusta Barnabáš 09 09 ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce 3:38.03 20.00
3 40 Kékesi BalázsKékesi Balázs 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 3:43.55 17.00
4 32 Herda AdriánHerda Adrián 09 09 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 4:01.15 7.00
5 34 Kasala SamuelKasala Samuel 09 09 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 4:08.09 5.00
6 87 Hareznik SamuelHareznik Samuel 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 4:19.64
7 94 Krištof TamášKrištof Tamáš 09 09 ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk... 4:27.45
8 99 Konc SamuelKonc Samuel 08 08 ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice 4:33.33
9 2 Hornyacsek KevinHornyacsek Kevin 10 10 SKŠ FF s VJM ul. SNP ŠahySKŠ FF s VJM ul. SNP Šahy 4:36.05
71 Kabát AdriánKabát Adrián 09 09 ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce DNS
52 Kondacs SamuelKondacs Samuel 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce DNF
51 Hanula OliverHanula Oliver 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce DNF
Celkom 12 pretekárov
Žiaci ZŠ 03 (ut, 17.5.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 7 Nádas BalázsNádas Balázs 08 08 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... 3:37.05
MS 13 Ozsváth Sarok ÁkosOzsváth Sarok Ákos 08 08 Kálvin Téri Ref.Által.iskola VeresegyházKálvin Téri Ref.Által.iskol... 3:41.85
3 24 Suba MichalSuba Michal 09 09 ZŠ Hlavná Pohronský RuskovZŠ Hlavná Pohronský Ruskov 3:46.49 16.00
4 38 Píri CsabaPíri Csaba 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 3:47.79 15.00
5 89 Selieni ŠimonSelieni Šimon 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 3:52.37 12.00
6 18 Morauszky BenceMorauszky Bence 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... 3:55.24 10.00
7 88 Papp PéterPapp Péter 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 3:57.12 8.00
8 33 Mišenko MatejMišenko Matej 09 09 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 4:13.13 3.00
9 95 Kubiš AlexanderKubiš Alexander 09 09 ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk... 4:25.87
10 28 Šaláta Félix EduardŠaláta Félix Eduard 09 09 ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy 4:42.65
66 Mjartan MarianMjartan Marian 09 09 ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany DNF
Celkom 11 pretekárov
Žiaci ZŠ 04 (ut, 17.5.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 8 Tóth Ferenc PéterTóth Ferenc Péter 08 08 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... 3:35.91
2 100 Tariška OndrejTariška Ondrej 08 08 ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice 3:38.32 19.00
3 79 Zoller ÁronZoller Áron 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3:40.92 18.00
4 101 Tamáš MichalTamáš Michal 08 08 ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice 4:09.91 4.00
5 63 Ševčík SebastiánŠevčík Sebastián 09 09 ZŠ s MŠ ČajkovZŠ s MŠ Čajkov 4:26.04
6 25 Yelin YevhenYelin Yevhen 09 09 ZŠ Hlavná Pohronský RuskovZŠ Hlavná Pohronský Ruskov 4:29.50
7 84 Zálešák ŠimonZálešák Šimon 09 09 ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače 4:33.82
67 Valach FelixValach Felix 09 09 ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany DNF
72 Švec PavolŠvec Pavol 09 09 ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce DNF
Švolík MatejŠvolík Matej 09 09 ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce DNF
19 Vékony OliverVékony Oliver 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... DNF
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Žiaci ZŠ

(ut, 17.5.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 84 Zálešák ŠimonZálešák Šimon
ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače
09 09 45 PB 505 486 490 505 505 20.00
MS 7 Nádas BalázsNádas Balázs
Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve...
08 08 29 PB 444 432 430 444 444
3 83 Argyusi OliverArgyusi Oliver
ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače
09 09 2 PB 442 440 336 442 442 19.00
4 73 Kapusta BarnabášKapusta Barnabáš
ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce
09 09 19 PB 435 435 427 401 435 18.00
5 101 Tamáš MichalTamáš Michal
ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice
08 08 39 PB 403 349 403 391 403 17.00
6 100 Tariška OndrejTariška Ondrej
ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice
08 08 40 PB 402 398 402 391 402 16.00
7 38 Píri CsabaPíri Csaba
ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež...
09 09 32 PB 382 332 339 382 382 15.00
MS 14 Hargitai CsanádHargitai Csanád
Kálvin Téri Ref.Által.iskola VeresegyházKálvin Téri Ref.Által.iskol...
08 08 15 PB 382 382 322 - 382
9 99 Konc SamuelKonc Samuel
ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice
08 08 22 PB 379 347 363 379 379 14.00
MS 13 Ozsváth Sarok ÁkosOzsváth Sarok Ákos
Kálvin Téri Ref.Által.iskola VeresegyházKálvin Téri Ref.Által.iskol...
08 08 30 PB 372 356 356 372 372
11 51 Hanula OliverHanula Oliver
ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce
09 09 13 PB 366 - 366 - 366 13.00
12 52 Kondacs SamuelKondacs Samuel
ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce
09 09 23 PB 362 360 362 271 362 12.00
13 2 Hornyacsek KevinHornyacsek Kevin
SKŠ FF s VJM ul. SNP ŠahySKŠ FF s VJM ul. SNP Šahy
10 10 17 PB 358 - 347 358 358 11.00
14 18 Morauszky BenceMorauszky Bence
ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens...
09 09 28 PB 356 356 340 339 356 10.00
15 88 Papp PéterPapp Péter
ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice
09 09 31 PB 350 350 346 - 350 9.00
16 87 Hareznik SamuelHareznik Samuel
ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice
09 09 14 PB 350 306 309 350 350 8.00
17 93 Buda FilipBuda Filip
ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk...
09 09 7 PB 347 347 336 345 347 7.00
18 33 Mišenko MatejMišenko Matej
ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom
09 09 26 PB 346 346 207 294 346 6.00
19 28 Šaláta Félix EduardŠaláta Félix Eduard
ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy
09 09 35 PB 345 - 343 345 345 5.00
20 77 Habara MartinHabara Martin
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
09 09 12 PB 339 - 287 339 339 4.00
MS 8 Tóth Ferenc PéterTóth Ferenc Péter
Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve...
08 08 41 PB 336 313 318 336 336
22 25 Yelin YevhenYelin Yevhen
ZŠ Hlavná Pohronský RuskovZŠ Hlavná Pohronský Ruskov
09 09 44 PB 329 329 272 - 329 3.00
23 24 Suba MichalSuba Michal
ZŠ Hlavná Pohronský RuskovZŠ Hlavná Pohronský Ruskov
09 09 34 PB 328 - 316 328 328 2.00
24 45 Červen KevinČerven Kevin
ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy
09 09 8 PB 328 328 - 298 328
25 89 Selieni ŠimonSelieni Šimon
ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice
09 09 33 PB 318 317 318 - 318
26 32 Herda AdriánHerda Adrián
ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom
09 09 16 PB 313 313 - - 313
27 1 Bakai BálintBakai Bálint
SKŠ FF s VJM ul. SNP ŠahySKŠ FF s VJM ul. SNP Šahy
11 11 3 PB 312 312 280 288 312
MS 9 Bérczi DávidBérczi Dávid
Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve...
09 09 5 PB 306 289 306 - 306
29 3 Bodzsár DávidBodzsár Dávid
SKŠ FF s VJM ul. SNP ŠahySKŠ FF s VJM ul. SNP Šahy
09 09 6 PB 306 - 306 276 306
30= 78 Demény DenisDemény Denis
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
09 09 9 PB 297 297 - 293 297
30= 79 Zoller ÁronZoller Áron
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
09 09 46 PB 297 293 - 297 297
32 46 Frenko TomášFrenko Tomáš
ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy
09 09 11 PB 294 278 294 279 294
33 19 Vékony OliverVékony Oliver
ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens...
09 09 43 PB 289 - 228 289 289
34 95 Kubiš AlexanderKubiš Alexander
ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk...
09 09 25 PB 286 276 286 - 286
35 39 Balogh KristiánBalogh Kristián
ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež...
09 09 4 PB 281 281 - - 281
36 34 Kasala SamuelKasala Samuel
ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom
09 09 20 PB 278 - - 278 278
37 40 Kékesi BalázsKékesi Balázs
ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež...
09 09 21 PB 276 245 276 271 276
38 94 Krištof TamášKrištof Tamáš
ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk...
09 09 24 PB 247 222 247 - 247
39 23 Anguš TomášAnguš Tomáš
ZŠ Hlavná Pohronský RuskovZŠ Hlavná Pohronský Ruskov
09 09 1 PB 238 231 238 238
40 63 Ševčík SebastiánŠevčík Sebastián
ZŠ s MŠ ČajkovZŠ s MŠ Čajkov
09 09 36 PB 216 150 190 216 216
71 Kabát AdriánKabát Adrián
ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce
09 09 18 DNS
72 Švec PavolŠvec Pavol
ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce
09 09 37 DNS
Švolík MatejŠvolík Matej
ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce
09 09 38 DNS
67 Valach FelixValach Felix
ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany
09 09 42 DNS
66 Mjartan MarianMjartan Marian
ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany
09 09 27 DNS
70 Fabian TobiašFabian Tobiaš
ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce
09 09 10 DNS
Celkom 46 pretekárov

Skok do diaľky - Žiačky ZŠ

(ut, 17.5.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 11 Horváth Laura AnnaHorváth Laura Anna
Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve...
08 08 15 PB 439 0.0
MS 10 Horvath Boglárka PetraHorvath Boglárka Petra
Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve...
10 10 14 PB 401 0.0
3 86 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma
ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače
09 09 22 PB 381 0.0 20.00
4 85 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam
ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače
09 09 8 PB 377 0.0 19.00
5 47 Bukovinová EmmaBukovinová Emma
ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy
09 09 5 PB 371 0.0 18.00
MS 12 Soós VivienSoós Vivien
Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve...
10 10 40 PB 364 0.0
7 55 Šándorová LaraŠándorová Lara
ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce
09 09 42 PB 358 0.0 17.00
8= 76 Kóšová A.V.AndreaKóšová A.V.Andrea
ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce
09 09 26 PB 351 0.0 15.00
8= 5 Mokso KamillaMokso Kamilla
Cir.Gymn.KSŠ SNP ŠahyCir.Gymn.KSŠ SNP Šahy
09 09 33 PB 351 0.0 15.00
8= 92 Šuhalová LauraŠuhalová Laura
ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice
09 09 44 PB 351 0.0 15.00
11 48 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy
09 09 16 PB 342 0.0 13.00
12= 36 Pólyová VivienPólyová Vivien
ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom
08 08 38 PB 338 0.0 11.50
12= 61 Šebová ZojaŠebová Zoja
ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice
09 09 43 PB 338 0.0 11.50
14 6 Pálffy ZsuzsannaPálffy Zsuzsanna
Cir.Gymn.KSŠ SNP ŠahyCir.Gymn.KSŠ SNP Šahy
09 09 36 PB 337 0.0 10.00
15= 54 Konopková KarolínaKonopková Karolína
ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce
09 09 24 PB 336 0.0 8.50
15= 81 Lovasová SvetlanaLovasová Svetlana
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
09 09 30 PB 336 0.0 8.50
17 91 Havranová EmaHavranová Ema
ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice
09 09 13 PB 327 0.0 7.00
18 74 Nagyová AndreaNagyová Andrea
ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce
08 08 34 PB 324 0.0 6.00
19= 60 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia
ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice
09 09 41 PB 320 0.0 4.50
19= 80 Bajnoková TamaraBajnoková Tamara
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
09 09 4 PB 320 0.0 4.50
21 82 Macáková NatáliaMacáková Natália
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
09 09 32 PB 318 0.0 3.00
22= 75 Kozáková ViktóriaKozáková Viktória
ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce
10 10 27 PB 317 0.0 1.50
22= 4 Lehnerová AnnaLehnerová Anna
Cir.Gymn.KSŠ SNP ŠahyCir.Gymn.KSŠ SNP Šahy
09 09 29 PB 317 0.0 1.50
24 53 Jahodová ViktóriaJahodová Viktória
ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce
09 09 18 PB 310 0.0
25 49 Vargová SimonaVargová Simona
ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy
09 09 46 PB 303 0.0
26 31 Rádiová LaraRádiová Lara
ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy
09 09 39 PB 302 0.0
27 42 Frenková VivienFrenková Vivien
ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež...
09 09 9 PB 300 0.0
28 97 Kopernická KristínaKopernická Kristína
ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk...
09 09 25 PB 292 0.0
29= 65 Ižová DianaIžová Diana
ZŠ s MŠ ČajkovZŠ s MŠ Čajkov
09 09 17 PB 289 0.0
29= 90 Cicerová LauraCicerová Laura
ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice
09 09 6 PB 289 0.0
31 96 Gombíková EmaGombíková Ema
ZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovsk...
08 08 11 PB 283 0.0
32 37 Kapustová JessicaKapustová Jessica
ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom
10 10 19 PB 281 0.0
33 41 Dömötörová VivienDömötörová Vivien
ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež...
09 09 7 PB 280 0.0
34= 58 Zacharová VeronikaZacharová Veronika
ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce
09 09 47 PB 276 0.0
34= 22 Truska LillyTruska Lilly
ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens...
09 09 45 PB 276 0.0
36 21 Kminiaková KarolínaKminiaková Karolína
ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens...
09 09 23 PB 264 0.0
37 35 Pohoraczká Laura SimonaPohoraczká Laura Simona
ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom
08 08 37 PB 260 0.0
38 43 Orosová LaraOrosová Lara
ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež...
09 09 35 PB 243 0.0
39 98 Lovašová DominikaLovašová Dominika
ZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovsk...
09 09 31 PB 238 0.0
40 57 Kissová JúliaKissová Júlia
ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce
09 09 20 PB 211 0.0
41 64 Gulyásová AndreaGulyásová Andrea
ZŠ s MŠ ČajkovZŠ s MŠ Čajkov
09 09 12 PB 202 0.0
42 56 Glonská VeronikaGlonská Veronika
ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce
09 09 10 PB 188 0.0
43 29 Klapalová MonikaKlapalová Monika
ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy
09 09 21 PB 182 0.0
44 30 Krištofová EmmaKrištofová Emma
ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy
09 09 28 PB 170 0.0
68 Adamová MiaAdamová Mia
ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany
09 09 1 DNS 0.0
69 Adamová SofiaAdamová Sofia
ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany
09 09 2 DNS 0.0
20 Antalová AnikóAntalová Anikó
ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens...
09 09 3 DNF 0.0
Celkom 47 pretekárov

Hod vortexom - Žiaci ZŠ (Skupina)

Skupina 01 (ut, 17.5.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 14 Hargitai CsanádHargitai Csanád
Kálvin Téri Ref.Által.iskola VeresegyházKálvin Téri Ref.Által.iskol...
08 08 15 PB 41.30 0.0
2 40 Kékesi BalázsKékesi Balázs
ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež...
09 09 21 PB 40.05 0.0 19.00
3 39 Balogh KristiánBalogh Kristián
ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež...
09 09 4 PB 37.45 0.0 16.00
4 99 Konc SamuelKonc Samuel
ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice
08 08 22 PB 35.50 0.0 15.00
5 3 Bodzsár DávidBodzsár Dávid
SKŠ FF s VJM ul. SNP ŠahySKŠ FF s VJM ul. SNP Šahy
09 09 6 PB 35.40 0.0 14.00
6 87 Hareznik SamuelHareznik Samuel
ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice
09 09 14 PB 35.18 0.0 13.00
7 83 Argyusi OliverArgyusi Oliver
ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače
09 09 2 PB 34.14 0.0 12.00
8 46 Frenko TomášFrenko Tomáš
ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy
09 09 11 PB 32.68 0.0 9.00
9 93 Buda FilipBuda Filip
ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk...
09 09 7 PB 32.39 0.0 7.00
10 77 Habara MartinHabara Martin
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
09 09 12 PB 32.20 0.0 6.00
11 45 Červen KevinČerven Kevin
ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy
09 09 8 PB 31.90 0.0 4.00
12 52 Kondacs SamuelKondacs Samuel
ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce
09 09 23 PB 30.40 0.0 1.00
MS 9 Bérczi DávidBérczi Dávid
Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve...
09 09 5 PB 29.60 0.0
14 32 Herda AdriánHerda Adrián
ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom
09 09 16 PB 29.20 0.0
15 73 Kapusta BarnabášKapusta Barnabáš
ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce
09 09 19 PB 29.04 0.0
16 2 Hornyacsek KevinHornyacsek Kevin
SKŠ FF s VJM ul. SNP ŠahySKŠ FF s VJM ul. SNP Šahy
10 10 17 PB 29.00 0.0
17 78 Demény DenisDemény Denis
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
09 09 9 PB 28.10 0.0
18 51 Hanula OliverHanula Oliver
ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce
09 09 13 PB 27.73 0.0
19 23 Anguš TomášAnguš Tomáš
ZŠ Hlavná Pohronský RuskovZŠ Hlavná Pohronský Ruskov
09 09 1 PB 25.40 0.0
20 34 Kasala SamuelKasala Samuel
ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom
09 09 20 PB 25.30 0.0
21 1 Bakai BálintBakai Bálint
SKŠ FF s VJM ul. SNP ŠahySKŠ FF s VJM ul. SNP Šahy
11 11 3 PB 20.55 0.0
70 Fabian TobiašFabian Tobiaš
ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce
09 09 10 DNF 0.0
71 Kabát AdriánKabát Adrián
ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce
09 09 18 DNF 0.0
Celkom 23 pretekárov
Skupina 02 (ut, 17.5.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 84 Zálešák ŠimonZálešák Šimon
ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače
09 09 22 PB 52.32 0.0 20.00
MS 7 Nádas BalázsNádas Balázs
Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve...
08 08 6 PB 42.86 0.0
MS 8 Tóth Ferenc PéterTóth Ferenc Péter
Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve...
08 08 18 PB 40.59 0.0
MS 13 Ozsváth Sarok ÁkosOzsváth Sarok Ákos
Kálvin Téri Ref.Által.iskola VeresegyházKálvin Téri Ref.Által.iskol...
08 08 7 PB 40.05 0.0
5 24 Suba MichalSuba Michal
ZŠ Hlavná Pohronský RuskovZŠ Hlavná Pohronský Ruskov
09 09 11 PB 39.01 0.0 18.00
6 33 Mišenko MatejMišenko Matej
ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom
09 09 3 PB 38.42 0.0 17.00
7 89 Selieni ŠimonSelieni Šimon
ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice
09 09 10 PB 34.07 0.0 11.00
8 94 Krištof TamášKrištof Tamáš
ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk...
09 09 1 PB 33.10 0.0 10.00
9 100 Tariška OndrejTariška Ondrej
ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice
08 08 17 PB 32.51 0.0 8.00
10 101 Tamáš MichalTamáš Michal
ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice
08 08 16 PB 32.12 0.0 5.00
11 38 Píri CsabaPíri Csaba
ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež...
09 09 9 PB 31.06 0.0 3.00
12 88 Papp PéterPapp Péter
ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice
09 09 8 PB 30.55 0.0 2.00
13 25 Yelin YevhenYelin Yevhen
ZŠ Hlavná Pohronský RuskovZŠ Hlavná Pohronský Ruskov
09 09 21 PB 30.13 0.0
14 79 Zoller ÁronZoller Áron
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
09 09 23 PB 25.45 0.0
15 18 Morauszky BenceMorauszky Bence
ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens...
09 09 5 PB 24.82 0.0
16 19 Vékony OliverVékony Oliver
ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens...
09 09 20 PB 23.97 0.0
17 95 Kubiš AlexanderKubiš Alexander
ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk...
09 09 2 PB 23.81 0.0
18 28 Šaláta Félix EduardŠaláta Félix Eduard
ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy
09 09 12 PB 21.10 0.0
19 63 Ševčík SebastiánŠevčík Sebastián
ZŠ s MŠ ČajkovZŠ s MŠ Čajkov
09 09 13 PB 19.32 0.0
67 Valach FelixValach Felix
ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany
09 09 19 DNS 0.0
66 Mjartan MarianMjartan Marian
ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany
09 09 4 DNS 0.0
Švolík MatejŠvolík Matej
ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce
09 09 15 DNS 0.0
72 Švec PavolŠvec Pavol
ZŠ s MŠ KozárovceZŠ s MŠ Kozárovce
09 09 14 DNS 0.0
Celkom 23 pretekárov

Hod vortexom - Žiačky ZŠ (Skupina)

Skupina 01 (ut, 17.5.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 10 Horvath Boglárka PetraHorvath Boglárka Petra
Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve...
10 10 14 30.35 0.0
2 41 Dömötörová VivienDömötörová Vivien
ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež...
09 09 7 29.80 0.0 20.00
3 37 Kapustová JessicaKapustová Jessica
ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom
10 10 19 28.95 0.0 18.00
4 54 Konopková KarolínaKonopková Karolína
ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce
09 09 24 26.80 0.0 16.00
5 48 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy
09 09 16 25.80 0.0 15.00
6 96 Gombíková EmaGombíková Ema
ZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovsk...
08 08 11 24.65 0.0 13.00
MS 11 Horváth Laura AnnaHorváth Laura Anna
Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve...
08 08 15 23.75 0.0
8 47 Bukovinová EmmaBukovinová Emma
ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy
09 09 5 21.50 0.0 7.00
9 57 Kissová JúliaKissová Júlia
ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce
09 09 20 21.00 0.0 3.00
10 53 Jahodová ViktóriaJahodová Viktória
ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce
09 09 18 20.76 0.0 1.00
11 42 Frenková VivienFrenková Vivien
ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež...
09 09 9 19.45 0.0
12 91 Havranová EmaHavranová Ema
ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice
09 09 13 19.00 0.0
13 80 Bajnoková TamaraBajnoková Tamara
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
09 09 4 18.30 0.0
14 86 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma
ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače
09 09 22 16.54 0.0
15 85 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam
ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače
09 09 8 16.40 0.0
16 56 Glonská VeronikaGlonská Veronika
ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce
09 09 10 15.00 0.0
17 21 Kminiaková KarolínaKminiaková Karolína
ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens...
09 09 23 14.40 0.0
18 90 Cicerová LauraCicerová Laura
ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice
09 09 6 14.15 0.0
19 65 Ižová DianaIžová Diana
ZŠ s MŠ ČajkovZŠ s MŠ Čajkov
09 09 17 13.28 0.0
20 29 Klapalová MonikaKlapalová Monika
ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy
09 09 21 12.86 0.0
21 64 Gulyásová AndreaGulyásová Andrea
ZŠ s MŠ ČajkovZŠ s MŠ Čajkov
09 09 12 12.50 0.0
22 20 Antalová AnikóAntalová Anikó
ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens...
09 09 3 09.50 0.0
69 Adamová SofiaAdamová Sofia
ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany
09 09 2 DNS 0.0
68 Adamová MiaAdamová Mia
ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany
09 09 1 DNS 0.0
Celkom 24 pretekárov
Skupina 02 (ut, 17.5.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 12 Soós VivienSoós Vivien
Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve...
10 10 16 29.24 0.0
2 61 Šebová ZojaŠebová Zoja
ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice
09 09 19 29.03 0.0 19.00
3 74 Nagyová AndreaNagyová Andrea
ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce
08 08 10 27.45 0.0 17.00
4 49 Vargová SimonaVargová Simona
ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy
09 09 22 24.71 0.0 14.00
5 92 Šuhalová LauraŠuhalová Laura
ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice
09 09 20 24.64 0.0 12.00
6 55 Šándorová LaraŠándorová Lara
ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce
09 09 18 23.41 0.0 11.00
7 98 Lovašová DominikaLovašová Dominika
ZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovsk...
09 09 7 23.18 0.0 10.00
8 81 Lovasová SvetlanaLovasová Svetlana
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
09 09 6 21.83 0.0 9.00
9 36 Pólyová VivienPólyová Vivien
ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom
08 08 14 21.51 0.0 8.00
10 76 Kóšová A.V.AndreaKóšová A.V.Andrea
ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce
09 09 2 21.44 0.0 6.00
11 75 Kozáková ViktóriaKozáková Viktória
ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce
10 10 3 21.38 0.0 5.00
12 60 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia
ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice
09 09 17 21.33 0.0 4.00
13 58 Zacharová VeronikaZacharová Veronika
ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce
09 09 23 20.89 0.0 2.00
14 97 Kopernická KristínaKopernická Kristína
ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk...
09 09 1 20.09 0.0
15 43 Orosová LaraOrosová Lara
ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež...
09 09 11 18.73 0.0
16 31 Rádiová LaraRádiová Lara
ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy
09 09 15 18.18 0.0
17 5 Mokso KamillaMokso Kamilla
Cir.Gymn.KSŠ SNP ŠahyCir.Gymn.KSŠ SNP Šahy
09 09 9 16.82 0.0
18 4 Lehnerová AnnaLehnerová Anna
Cir.Gymn.KSŠ SNP ŠahyCir.Gymn.KSŠ SNP Šahy
09 09 5 15.29 0.0
19 6 Pálffy ZsuzsannaPálffy Zsuzsanna
Cir.Gymn.KSŠ SNP ŠahyCir.Gymn.KSŠ SNP Šahy
09 09 12 13.60 0.0
20 82 Macáková NatáliaMacáková Natália
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
09 09 8 12.52 0.0
21 35 Pohoraczká Laura SimonaPohoraczká Laura Simona
ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom
08 08 13 09.51 0.0
22 30 Krištofová EmmaKrištofová Emma
ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy
09 09 4 08.29 0.0
22 Truska LillyTruska Lilly
ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens...
09 09 21 DNS 0.0
Celkom 23 pretekárov
Štvorboj - Žiaci ZŠ
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Zálešák ŠimonZálešák Šimon 09 09 ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače 0060
2 Tariška OndrejTariška Ondrej 08 08 ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice 0059
3 Kapusta BarnabášKapusta Barnabáš 09 09 ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce 0057
4 Píri CsabaPíri Csaba 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 0051
5 Suba MichalSuba Michal 09 09 ZŠ Hlavná Pohronský RuskovZŠ Hlavná Pohronský Ruskov 0050
6 Argyusi OliverArgyusi Oliver 09 09 ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače 0048
7 Kékesi BalázsKékesi Balázs 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 0047
8 Konc SamuelKonc Samuel 08 08 ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice 0032
9= Balogh KristiánBalogh Kristián 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 0031
9= Mišenko MatejMišenko Matej 09 09 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 0031
11 Selieni ŠimonSelieni Šimon 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 0029
12 Papp PéterPapp Péter 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 0027
13 Frenko TomášFrenko Tomáš 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 0023
14= Morauszky BenceMorauszky Bence 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... 0022
14= Hanula OliverHanula Oliver 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce 0022
16 Hareznik SamuelHareznik Samuel 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 0021
17 Kondacs SamuelKondacs Samuel 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce 0019
18= Zoller ÁronZoller Áron 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 0018
18= Kasala SamuelKasala Samuel 09 09 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 0018
20 Buda FilipBuda Filip 09 09 ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk... 0014
21 Hornyacsek KevinHornyacsek Kevin 10 10 SKŠ FF s VJM ul. SNP ŠahySKŠ FF s VJM ul. SNP Šahy 0011
22= Krištof TamášKrištof Tamáš 09 09 ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk... 0010
22= Červen KevinČerven Kevin 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 0010
24 Herda AdriánHerda Adrián 09 09 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 0007
25 Šaláta Félix EduardŠaláta Félix Eduard 09 09 ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy 0005
26 Yelin YevhenYelin Yevhen 09 09 ZŠ Hlavná Pohronský RuskovZŠ Hlavná Pohronský Ruskov 0003
27 Anguš TomášAnguš Tomáš 09 09 ZŠ Hlavná Pohronský RuskovZŠ Hlavná Pohronský Ruskov 0002
Celkom 27 pretekárov
Štvorboj - Žiačky ZŠ
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače 0059
2 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 09 09 ZŠ Školská TlmačeZŠ Školská Tlmače 0054
3 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 0050
4= Konopková KarolínaKonopková Karolína 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce 0048
4= Bukovinová EmmaBukovinová Emma 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 0048
6 Šuhalová LauraŠuhalová Laura 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 0044
7= Nagyová AndreaNagyová Andrea 08 08 ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce 0043
7= Šebová ZojaŠebová Zoja 09 09 ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice 0043
9 Lovasová SvetlanaLovasová Svetlana 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 0039
10 Vargová SimonaVargová Simona 09 09 ZŠ Ladislava Balleka ŠahyZŠ Ladislava Balleka Šahy 0031
11 Kopernická KristínaKopernická Kristína 09 09 ZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.V.dePaul Saratovsk... 0029
12= Macáková NatáliaMacáková Natália 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 0028
12= Šándorová LaraŠándorová Lara 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce 0028
12= Pólyová VivienPólyová Vivien 08 08 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 0028
15 Cicerová LauraCicerová Laura 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 0026
16 Mokso KamillaMokso Kamilla 09 09 Cir.Gymn.KSŠ SNP ŠahyCir.Gymn.KSŠ SNP Šahy 0025
17= Bajnoková TamaraBajnoková Tamara 09 09 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 0023
17= Havranová EmaHavranová Ema 09 09 ZŠ Ul.sv.Michala LeviceZŠ Ul.sv.Michala Levice 0023
17= Kóšová A.V.AndreaKóšová A.V.Andrea 09 09 ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce 0023
20 Dömötörová VivienDömötörová Vivien 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... 0020
21 Kapustová JessicaKapustová Jessica 10 10 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 0018
22 Pohoraczká Laura SimonaPohoraczká Laura Simona 08 08 ZŠ Kalná nad HronomZŠ Kalná nad Hronom 0017
23 Gombíková EmaGombíková Ema 08 08 ZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovsk... 0013
24= Lovašová DominikaLovašová Dominika 09 09 ZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovská LeviceZŠsMŠ sv.v.dePaul Saratovsk... 0012
24= Lehnerová AnnaLehnerová Anna 09 09 Cir.Gymn.KSŠ SNP ŠahyCir.Gymn.KSŠ SNP Šahy 0012
26 Glonská VeronikaGlonská Veronika 09 09 ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce 0011
27 Pálffy ZsuzsannaPálffy Zsuzsanna 09 09 Cir.Gymn.KSŠ SNP ŠahyCir.Gymn.KSŠ SNP Šahy 0010
28= Zacharová VeronikaZacharová Veronika 09 09 ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce 0008
28= Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia 09 09 ZŠ Pri Podlužianke LeviceZŠ Pri Podlužianke Levice 0008
30 Kozáková ViktóriaKozáková Viktória 10 10 ZŠ s VJM Komenského ŽeliezovceZŠ s VJM Komenského Želiezovce 0006
31 Rádiová LaraRádiová Lara 09 09 ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy 0004
32 Kissová JúliaKissová Júlia 09 09 ZŠ PlášťovceZŠ Plášťovce 0003
33 Jahodová ViktóriaJahodová Viktória 09 09 ZŠ Mierová ŽeliezovceZŠ Mierová Želiezovce 0002
Adamová MiaAdamová Mia 09 09 ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany DNF
Antalová AnikóAntalová Anikó 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... DNF
Kminiaková KarolínaKminiaková Karolína 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... DNF
Truska LillyTruska Lilly 09 09 ZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesenského LeviceZŠ G.Juhásza s VJM J.Jesens... DNF
Klapalová MonikaKlapalová Monika 09 09 ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy DNF
Krištofová EmmaKrištofová Emma 09 09 ZŠ J.Kráľa Mládežnícka ŠahyZŠ J.Kráľa Mládežnícka Šahy DNF
Frenková VivienFrenková Vivien 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... DNF
Orosová LaraOrosová Lara 09 09 ZŠ L.Pongrácza s VJM Mládežnícka ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Mládež... DNF
Gulyásová AndreaGulyásová Andrea 09 09 ZŠ s MŠ ČajkovZŠ s MŠ Čajkov DNF
Adamová SofiaAdamová Sofia 09 09 ZŠ S MŠ Hronské KľačanyZŠ S MŠ Hronské Kľačany DNF
Horvath Boglárka PetraHorvath Boglárka Petra 10 10 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... DNF
Horváth Laura AnnaHorváth Laura Anna 08 08 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... DNF
Soós VivienSoós Vivien 10 10 Fabriczius J. Alt.iskola VeresegyházFabriczius J. Alt.iskola Ve... DNF
Ižová DianaIžová Diana 09 09 ZŠ s MŠ ČajkovZŠ s MŠ Čajkov DNF
Celkom 47 pretekárov