<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ vo viacboji mladšieho žiactva

Martin (19. 6. 2022)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh A1 (ne, 19.6.2022 - 13:15) official Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.28 481.00
2 109 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.69 376.00
3 111 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 08.81 347.00
4 110 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.26 249.00
5 112 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.28 245.00
6 108 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.29 243.00
7 132 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.45 212.00
Celkom 7 pretekárov
Beh A2 (ne, 19.6.2022 - 13:15) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 09.31 239.00
2 130 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.71 166.00
3 135 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.11 105.00
4 134 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.21 91.00
5 128 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 10.31 79.00
Celkom 5 pretekárov
Beh B1 (ne, 19.6.2022 - 13:25) official Vietor: -4.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 146 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.11 280.00
2 156 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.53 197.00
3 145 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.79 153.00
4 148 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.95 128.00
5 150 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.32 78.00
6 142 Grigoryan MichaelGrigoryan Michael 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 10.40 68.00
Celkom 6 pretekárov
Beh B2 (ne, 19.6.2022 - 13:25) official Vietor: -5.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 SB 09.68 171.00
2 155 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.46 62.00
3 143 Daraboš SamuelDaraboš Samuel 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 10.48 60.00
4 151 Muška MatejMuška Matej 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.86 25.00
5 153 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.95 19.00
6 154 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 11.22 5.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.28 481.00
2 109 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.69 376.00
3 111 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 08.81 347.00
4 146 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.11 280.00
5 110 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.26 249.00
6 112 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.28 245.00
7 108 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.29 243.00
8 138 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 09.31 239.00
9 132 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.45 212.00
10 156 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.53 197.00
11 144 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 SB 09.68 171.00
12 130 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.71 166.00
13 145 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.79 153.00
14 148 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.95 128.00
15 135 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.11 105.00
16 134 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.21 91.00
17 128 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 10.31 79.00
18 150 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.32 78.00
19 142 Grigoryan MichaelGrigoryan Michael 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 10.40 68.00
20 155 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.46 62.00
21 143 Daraboš SamuelDaraboš Samuel 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 10.48 60.00
22 151 Muška MatejMuška Matej 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 10.86 25.00
23 153 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.95 19.00
24 154 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 11.22 5.00

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh A1 (ne, 19.6.2022 - 12:50) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.84 608.00
2 8 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.84 608.00
3 3 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.85 605.00
4 1 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.93 584.00
5 9 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.08 546.00
6 2 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.09 543.00
7 7 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.15 528.00
Celkom 7 pretekárov
Beh A2 (ne, 19.6.2022 - 12:50) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 08.91 589.00
2 6 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.17 523.00
3 21 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.18 521.00
4 5 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.33 484.00
5 10 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 09.37 475.00
6 11 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.40 468.00
7 13 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 09.42 463.00
Celkom 7 pretekárov
Beh B1 (ne, 19.6.2022 - 13:00) official Vietor: -4.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 09.47 451.00
2 46 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.55 433.00
3 47 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.55 433.00
4 24 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.79 380.00
5 26 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.96 344.00
6 34 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.03 330.00
7 49 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10.31 276.00
25 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh B2 (ne, 19.6.2022 - 13:00) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Halašová MiaHalašová Mia 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.20 516.00
2 48 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.60 422.00
3 32 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 09.62 417.00
4 37 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.76 386.00
5 41 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 10.20 297.00
6 28 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.00 161.00
Celkom 6 pretekárov
Beh C1 (ne, 19.6.2022 - 13:45) official Vietor: -3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.93 584.00
2 59 Letková NatáliaLetková Natália 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.50 444.00
3 68 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.55 433.00
4 76 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.95 346.00
5 77 Novýsedláková PatríciaNovýsedláková Patrícia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.18 300.00
6 69 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.19 299.00
7 56 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.20 297.00
8 67 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 10.32 274.00
Celkom 8 pretekárov
Beh C2 (ne, 19.6.2022 - 13:45) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Vanfleteren ElisaVanfleteren Elisa 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.12 536.00
2 57 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 09.64 413.00
3 78 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 SB 09.96 344.00
4 66 Leskóová NinaLeskóová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.10 316.00
5 65 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 10.32 274.00
6 53 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.36 267.00
7 54 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 10.37 265.00
Celkom 7 pretekárov
Beh D1 (ne, 19.6.2022 - 13:55) official Vietor: -4.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.61 419.00
2 82 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.87 363.00
3 84 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 10.09 318.00
4 92 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.31 276.00
5 98 Lejčíková NelaLejčíková Nela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.33 272.00
6 90 Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 10.39 261.00
7 94 Lovásová NinaLovásová Nina 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 10.41 258.00
8 83 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.83 187.00
Celkom 8 pretekárov
Beh D2 (ne, 19.6.2022 - 13:55) official Vietor: -4.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Výbohová DanielaVýbohová Daniela 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.76 386.00
2 88 Tutková TamaraTutková Tamara 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.09 318.00
3 87 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.18 300.00
4 89 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 10.28 281.00
5 97 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.38 263.00
6 85 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 10.68 211.00
7 96 Zacharovská ZoeZacharovská Zoe 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 11.03 157.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.84 608.00
1 8 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.84 608.00
3 3 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.85 605.00
4 12 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 08.91 589.00
5 1 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.93 584.00
5 58 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.93 584.00
7 9 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.08 546.00
8 2 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.09 543.00
9 75 Vanfleteren ElisaVanfleteren Elisa 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.12 536.00
10 7 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.15 528.00
11 6 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.17 523.00
12 21 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.18 521.00
13 31 Halašová MiaHalašová Mia 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.20 516.00
14 5 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.33 484.00
15 10 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 09.37 475.00
16 11 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 09.40 468.00
17 13 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 09.42 463.00
18 27 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 09.47 451.00
19 59 Letková NatáliaLetková Natália 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 09.50 444.00
20 46 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.55 433.00
20 47 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.55 433.00
20 68 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.55 433.00
23 48 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.60 422.00
24 81 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 09.61 419.00
25 32 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 09.62 417.00
26 57 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 09.64 413.00
27 37 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.76 386.00
27 95 Výbohová DanielaVýbohová Daniela 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.76 386.00
29 24 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.79 380.00
30 82 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.87 363.00
31 76 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.95 346.00
32 26 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.96 344.00
32 78 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 SB 09.96 344.00
34 34 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.03 330.00
35 84 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 10.09 318.00
35 88 Tutková TamaraTutková Tamara 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.09 318.00
37 66 Leskóová NinaLeskóová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.10 316.00
38 77 Novýsedláková PatríciaNovýsedláková Patrícia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.18 300.00
38 87 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.18 300.00
40 69 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.19 299.00
41 41 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 10.20 297.00
41 56 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.20 297.00
43 89 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 10.28 281.00
44 49 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10.31 276.00
44 92 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.31 276.00
46 67 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 10.32 274.00
46 65 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 10.32 274.00
48 98 Lejčíková NelaLejčíková Nela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.33 272.00
49 53 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.36 267.00
50 54 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 10.37 265.00
51 97 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.38 263.00
52 90 Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 10.39 261.00
53 94 Lovásová NinaLovásová Nina 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 10.41 258.00
54 85 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 10.68 211.00
55 83 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.83 187.00
56 28 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.00 161.00
57 96 Zacharovská ZoeZacharovská Zoe 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 11.03 157.00
25 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 DNS

600 m - Mladší žiaci (Skupina)

Skupina 01 (ne, 19.6.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 111 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 1:56.70 558.00
2 130 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 1:57.94 539.00
3 109 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 1:58.96 524.00
4 101 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:03.38 460.00
5 110 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:04.66 442.00
6 108 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 PB 2:04.67 442.00
7 138 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:06.36 419.00
8 128 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 2:12.62 339.00
9 135 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:13.20 332.00
10 132 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:33.50 130.00
11 112 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 PB 2:34.46 123.00
12 134 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:43.44 63.00
Celkom 12 pretekárov
Skupina 02 (ne, 19.6.2022 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 146 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 2:00.89 496.00
2 143 Daraboš SamuelDaraboš Samuel 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 2:05.41 432.00
3 151 Muška MatejMuška Matej 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 2:15.81 301.00
4 144 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:18.29 273.00
5 148 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:21.89 235.00
6 156 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:24.29 211.00
7 155 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:24.57 208.00
8 150 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:24.63 207.00
9 154 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:26.41 191.00
10 153 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 2:26.87 186.00
11 145 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:27.83 178.00
142 Grigoryan MichaelGrigoryan Michael 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNS
Celkom 12 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Skupina)

Skupina 01 (ne, 19.6.2022 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 2 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:57.50 546.00
2 7 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:57.86 541.00
3 9 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 2:00.36 503.00
4 4 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 2:01.26 490.00
5 21 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:02.48 473.00
6 1 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 2:03.16 463.00
7 10 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 2:04.32 447.00
8 12 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 14 PB 2:06.50 417.00
9 3 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 PB 2:09.80 374.00
10 11 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 2:10.92 360.00
11 8 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 PB 2:16.16 297.00
12 5 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 2:23.52 218.00
13 6 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:23.98 214.00
14 13 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:32.78 136.00
Celkom 14 pretekárov
Skupina 02 (ne, 19.6.2022 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13 2:04.07 450.00
2 47 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 2:04.95 438.00
3 41 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 2:04.97 438.00
4 32 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:05.51 431.00
5 46 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 2:06.83 413.00
6 26 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:07.13 409.00
7 24 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11 2:08.95 385.00
8 49 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 2:09.43 379.00
9 28 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:09.99 372.00
10 34 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:10.50 365.00
11 27 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:10.57 364.00
12 31 Halašová MiaHalašová Mia 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:14.95 311.00
13 48 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:16.29 296.00
Celkom 13 pretekárov
Skupina 03 (ne, 19.6.2022 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 58 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 1:53.47 609.00
2 57 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 1:54.83 588.00
3 78 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:59.31 519.00
4 59 Letková NatáliaLetková Natália 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:02.65 470.00
5 75 Vanfleteren ElisaVanfleteren Elisa 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15 2:08.49 391.00
6 54 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13 2:11.53 352.00
7 76 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:14.53 316.00
8 68 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 2:15.65 303.00
9 66 Leskóová NinaLeskóová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:19.13 264.00
10 53 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:25.97 195.00
11 77 Novýsedláková PatríciaNovýsedláková Patrícia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:29.55 162.00
12 67 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12 2:35.51 115.00
13 69 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 2:38.29 95.00
14 56 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:40.89 78.00
15 65 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:42.71 68.00
Celkom 15 pretekárov
Skupina 04 (ne, 19.6.2022 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 82 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:07.08 409.00
2 84 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 2:13.18 332.00
3 88 Tutková TamaraTutková Tamara 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12 2:16.94 288.00
4 81 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:16.94 288.00
5 90 Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 2:17.24 285.00
6 98 Lejčíková NelaLejčíková Nela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:20.69 247.00
7 89 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 15 2:22.46 229.00
8 95 Výbohová DanielaVýbohová Daniela 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13 2:23.79 216.00
9 85 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:25.50 199.00
10 97 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:26.62 189.00
11 87 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:30.16 157.00
12 83 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 2:30.44 155.00
13 96 Zacharovská ZoeZacharovská Zoe 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 2:30.86 151.00
14 92 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 2:40.09 83.00
15 94 Lovásová NinaLovásová Nina 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:46.26 49.00
Celkom 15 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh A1 (ne, 19.6.2022 - 11:24) official Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.72 595.00
2 108 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.92 381.00
3 109 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.04 362.00
4 132 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.30 322.00
5 138 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 12.00 227.00
6 134 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 12.14 210.00
7 112 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 13.98 45.00
Celkom 7 pretekárov
Beh A2 (ne, 19.6.2022 - 11:24) official Vietor: -4.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 11.86 245.00
2 110 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 12.18 205.00
3 130 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 12.54 164.00
4 128 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13.70 63.00
5 135 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 14.26 31.00
Celkom 5 pretekárov
Beh B1 (ne, 19.6.2022 - 11:36) official Vietor: -4.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 13.17 104.00
2 150 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 13.42 83.00
3 143 Daraboš SamuelDaraboš Samuel 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 13.86 53.00
4 155 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.90 50.00
5 148 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 14.38 25.00
6 145 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 14.68 14.00
Celkom 6 pretekárov
Beh B2 (ne, 19.6.2022 - 11:36) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 146 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 12.18 205.00
2 156 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 13.42 83.00
3 153 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 13.96 47.00
4 151 Muška MatejMuška Matej 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 PB 14.28 30.00
5 142 Grigoryan MichaelGrigoryan Michael 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 14.40 24.00
6 154 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 14.86 8.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.72 595.00
2 108 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.92 381.00
3 109 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.04 362.00
4 132 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.30 322.00
5 111 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 11.86 245.00
6 138 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 12.00 227.00
7 134 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 12.14 210.00
8 110 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 12.18 205.00
8 146 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 12.18 205.00
10 130 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 12.54 164.00
11 144 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 13.17 104.00
12 150 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 13.42 83.00
12 156 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 13.42 83.00
14 128 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 13.70 63.00
15 143 Daraboš SamuelDaraboš Samuel 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 13.86 53.00
16 155 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.90 50.00
17 153 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 13.96 47.00
18 112 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 13.98 45.00
19 135 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 14.26 31.00
20 151 Muška MatejMuška Matej 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 PB 14.28 30.00
21 148 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 14.38 25.00
22 142 Grigoryan MichaelGrigoryan Michael 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 14.40 24.00
23 145 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 14.68 14.00
24 154 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 14.86 8.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh A1 (ne, 19.6.2022 - 11:00) official Vietor: -3.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 10.21 673.00
2 3 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.58 607.00
3 2 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.91 551.00
4 8 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 11.69 429.00
5 10 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 12.07 374.00
6 5 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.13 366.00
7 4 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 12.73 287.00
Celkom 7 pretekárov
Beh A2 (ne, 19.6.2022 - 11:00) official Vietor: -4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.76 577.00
2 9 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.90 553.00
3 7 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 11.36 479.00
4 13 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.39 331.00
5 11 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 12.40 329.00
6 6 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 12.65 297.00
7 21 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 14.08 143.00
Celkom 7 pretekárov
Beh B1 (ne, 19.6.2022 - 11:12) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Halašová MiaHalašová Mia 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.78 573.00
2 24 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 11.34 482.00
3 27 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.38 332.00
4 32 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 12.61 302.00
5 48 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.09 244.00
6 41 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 13.74 175.00
7 49 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13.78 171.00
8 25 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 15.42 46.00
Celkom 8 pretekárov
Beh B2 (ne, 19.6.2022 - 11:12) official Vietor: -3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 12.21 355.00
2 34 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 12.43 325.00
3 47 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 12.63 300.00
4 46 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 13.31 220.00
5 37 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 14.09 142.00
6 28 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 15.41 46.00
Celkom 6 pretekárov
Beh C1 (ne, 19.6.2022 - 11:48) official Vietor: -4.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Letková NatáliaLetková Natália 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 12.01 382.00
2 57 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 12.13 366.00
3 66 Leskóová NinaLeskóová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 13.11 242.00
4 78 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.43 207.00
5 58 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 13.65 184.00
6 56 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 14.32 122.00
7 53 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.33 121.00
8 65 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.93 76.00
Celkom 8 pretekárov
Beh C2 (ne, 19.6.2022 - 11:48) official Vietor: -5.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Vanfleteren ElisaVanfleteren Elisa 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15 11.63 438.00
2 68 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 12.25 349.00
3 76 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 12.65 297.00
4 67 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12 14.05 145.00
5 69 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 14.65 96.00
6 54 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13 14.81 84.00
7 77 Novýsedláková PatríciaNovýsedláková Patrícia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 16.35 9.00
Celkom 7 pretekárov
Beh D1 (ne, 19.6.2022 - 12:00) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 12.86 271.00
2 82 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 13.38 212.00
3 98 Lejčíková NelaLejčíková Nela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.58 191.00
4 81 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.60 189.00
5= 90 Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 13.66 183.00
5= 94 Lovásová NinaLovásová Nina 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.66 183.00
7 97 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 14.36 119.00
8 84 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.45 111.00
Celkom 8 pretekárov
Beh D2 (ne, 19.6.2022 - 12:00) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Výbohová DanielaVýbohová Daniela 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13 13.05 249.00
2 88 Tutková TamaraTutková Tamara 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12 13.14 239.00
3 89 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 15 13.15 237.00
4 92 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 14.23 130.00
5 96 Zacharovská ZoeZacharovská Zoe 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 14.83 83.00
6 85 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 15.27 54.00
7 83 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 16.61 3.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 10.21 673.00
2 3 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.58 607.00
3 12 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.76 577.00
4 31 Halašová MiaHalašová Mia 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.78 573.00
5 9 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.90 553.00
6 2 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.91 551.00
7 24 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 11.34 482.00
8 7 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 11.36 479.00
9 75 Vanfleteren ElisaVanfleteren Elisa 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 15 11.63 438.00
10 8 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 11.69 429.00
11 59 Letková NatáliaLetková Natália 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 12.01 382.00
12 10 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 12.07 374.00
13 5 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.13 366.00
13 57 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 12.13 366.00
15 26 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 12.21 355.00
16 68 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 12.25 349.00
17 27 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.38 332.00
18 13 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.39 331.00
19 11 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 12.40 329.00
20 34 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 12.43 325.00
21 32 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 12.61 302.00
22 47 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 12.63 300.00
23 6 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 12.65 297.00
23 76 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 12.65 297.00
25 4 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 12.73 287.00
26 87 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 12.86 271.00
27 95 Výbohová DanielaVýbohová Daniela 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13 13.05 249.00
28 48 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.09 244.00
29 66 Leskóová NinaLeskóová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 13.11 242.00
30 88 Tutková TamaraTutková Tamara 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 12 13.14 239.00
31 89 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 15 13.15 237.00
32 46 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 13.31 220.00
33 82 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 13.38 212.00
34 78 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.43 207.00
35 98 Lejčíková NelaLejčíková Nela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.58 191.00
36 81 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.60 189.00
37 58 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 13.65 184.00
38 90 Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 13.66 183.00
38 94 Lovásová NinaLovásová Nina 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.66 183.00
40 41 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 13.74 175.00
41 49 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13.78 171.00
42 67 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12 14.05 145.00
43 21 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 14.08 143.00
44 37 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 14.09 142.00
45 92 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 14.23 130.00
46 56 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 14.32 122.00
47 53 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.33 121.00
48 97 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 14.36 119.00
49 84 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.45 111.00
50 69 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 14.65 96.00
51 54 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13 14.81 84.00
52 96 Zacharovská ZoeZacharovská Zoe 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 14.83 83.00
53 65 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 14.93 76.00
54 85 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 15.27 54.00
55 28 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 15.41 46.00
56 25 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 15.42 46.00
57 77 Novýsedláková PatríciaNovýsedláková Patrícia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 16.35 9.00
58 83 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 16.61 3.00

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Skupina)

Skupina 01 (ne, 19.6.2022 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 101 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 12 492 +4.9 m/s 417 +1.3 m/s 477  3,30 417  1,30 492  4,90 492 367.00
2 109 Šupina VladimírŠupina Vladimír
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 1 466 +4.6 m/s 411 +1.1 m/s 411  1,10 462  6,00 466  4,60 466 319.00
3 111 Kováčik OliverKováčik Oliver
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 11 466 +2.1 m/s 459  2,60 385  2,20 466  2,10 466 319.00
4 108 Krutošík AndrejKrutošík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 10 459 +4.2 m/s 408  3,30 436  3,60 459  4,20 459 306.00
5 138 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 8 418 +5.0 m/s 415  3,90 413  2,80 418  5,00 418 235.00
6 132 Haninec AndrejHaninec Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 409 +3.7 m/s 397 +2.0 m/s 409  3,70 394  3,10 397  2,00 409 220.00
7 130 Mamoň MatúšMamoň Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
10 10 4 405 +2.3 m/s 405  2,30 x 363  2,80 405 214.00
8 112 Šuvara PatrikŠuvara Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 9 395 +3.5 m/s 356  3,50 x 395  3,50 395 198.00
9 110 Konušík MatejKonušík Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 6 389 +4.1 m/s 293  3,10 342  3,60 389  4,10 389 188.00
10 134 Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 3 383 +3.1 m/s 337 +1.3 m/s 337  1,30 371  2,80 383  3,10 383 179.00
11 128 Ivan TobiasIvan Tobias
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 7 371 +3.6 m/s 337 +1.4 m/s 337  1,40 358  2,80 371  3,60 371 161.00
12 135 Konušík JakubKonušík Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 5 338 +3.4 m/s 335 +0.5 m/s 335  0,50 x 338  3,40 338 114.00
Celkom 12 pretekárov
Skupina 02 (ne, 19.6.2022 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 156 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 11 407 +5.9 m/s 407  5,90 399  3,70 x 407 217.00
2 150 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 12 398 +3.6 m/s 386  3,00 377  3,10 398  3,60 398 203.00
3 145 Húdek ŠimonHúdek Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 9 370 +4.0 m/s 364  3,10 355  4,70 370  4,00 370 159.00
4 146 Krátky AndrejKrátky Andrej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 3 367 +2.8 m/s 350  2,40 355  3,00 367  2,80 367 155.00
5 143 Daraboš SamuelDaraboš Samuel
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 10 362 +4.5 m/s 324  3,20 360  2,70 362  4,50 362 147.00
6 144 Jurga LeonardJurga Leonard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 7 347 +2.7 m/s 333 +1.9 m/s 344  2,80 333  1,90 347  2,70 347 126.00
7 151 Muška MatejMuška Matej
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 6 344 +4.1 m/s 341  2,70 344  4,10 x 344 122.00
8 148 Banáry ThomasBanáry Thomas
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 1 335 +2.4 m/s 309  4,20 311  2,80 335  2,40 335 110.00
9 155 Králik MartinKrálik Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 8 331 +4.3 m/s 331  4,30 312  3,00 325  4,00 331 104.00
10 153 Šidlovský MartinŠidlovský Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 4 331 +3.5 m/s 331  3,50 x x 331 104.00
11 154 Styk FilipStyk Filip
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 5 306 +2.5 m/s x 306  2,50 x 306 73.00
12 142 Grigoryan MichaelGrigoryan Michael
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 2 298 +5.3 m/s 258  5,50 296  2,50 298  5,30 298 63.00
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Skupina)

Skupina 01 (ne, 19.6.2022 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 13 451 +4.1 m/s 451  4,10 449  3,40 439  3,00 451 431.00
2 8 Valašíková LuciaValašíková Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 3 446 +2.4 m/s 446  2,40 437  3,00 396  5,10 446 418.00
3 12 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 11 445 +4.3 m/s 444 +1.0 m/s 445  4,30 442  2,00 444  1,00 445 416.00
4 2 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 8 442 +2.4 m/s 410  5,30 441  2,50 442  2,40 442 408.00
5 4 Kurimská SimonaKurimská Simona
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 7 441 +2.9 m/s 398 +1.9 m/s 441  2,90 418  2,70 398  1,90 441 406.00
6 1 Beňušková HanaBeňušková Hana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 4 439 +3.5 m/s - 430  2,80 439  3,50 439 401.00
7 3 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 12 434 +1.9 m/s 431  5,90 434  1,90 430  1,90 434 388.00
8 6 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 14 422 +2.5 m/s 420  3,50 412  2,10 422  2,50 422 359.00
9 10 Stejskalová KláraStejskalová Klára
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 2 401 +3.0 m/s 390 +1.7 m/s 401  3,00 390  1,70 387  7,70 401 310.00
10 7 Polónyová NinaPolónyová Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 6 PB 399 +1.7 m/s 367  3,70 368  3,10 399  1,70 399 306.00
11 5 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 5 395 +5.5 m/s 368 +2.0 m/s 368  2,00 388  2,20 395  5,50 395 296.00
12 11 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 10 392 +4.6 m/s 363 +2.0 m/s 391  3,50 392  4,60 363  2,00 392 290.00
13 13 Brzá EmaBrzá Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 9 380 +2.4 m/s - - 380  2,40 380 263.00
14 21 Kureková KatarínaKureková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 1 368 +3.1 m/s 343  5,20 368  3,10 346  3,80 368 237.00
Celkom 14 pretekárov
Skupina 02 (ne, 19.6.2022 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 24 Revajova RomankaRevajova Romanka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 11 407 +3.2 m/s 407  3,20 x x 407 324.00
2 31 Halašová MiaHalašová Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 3 405 +2.3 m/s 405  2,30 397  5,30 286  3,40 405 319.00
3 47 Póchová MáriaPóchová Mária
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
10 10 9 403 +3.9 m/s 394  3,70 403  3,90 396  2,10 403 315.00
4 26 Predmeská LuciaPredmeská Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 10 400 +3.2 m/s 400  3,20 392  4,20 345  3,90 400 308.00
5 27 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 2 PB 377 +1.2 m/s x 348  2,90 377  1,20 377 257.00
6 32 Havrillová MelániaHavrillová Melánia
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
09 09 4 370 +3.5 m/s 358 +1.3 m/s 370  3,50 x 358  1,30 370 242.00
7 37 Spišiaková SáraSpišiaková Sára
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 13 362 +4.2 m/s 362  4,20 323  3,10 356  3,40 362 225.00
8 34 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 5 360 +2.4 m/s 355  2,90 x 360  2,40 360 220.00
9 49 Štípalová LIndaŠtípalová LInda
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 14 353 +2.2 m/s 349  3,00 340  2,30 353  2,20 353 206.00
10 46 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 12 343 +3.7 m/s 343  3,70 340  3,50 326  4,30 343 186.00
11 41 Libiaková LeonaLibiaková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 8 324 +3.7 m/s x x 324  3,70 324 150.00
12 48 Chobotová LindaChobotová Linda
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 7 307 +5.3 m/s 291 +1.9 m/s 291  1,90 307  5,30 299  3,00 307 119.00
13 28 Husková LauraHusková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 6 PB 304 +1.8 m/s 304  1,80 294  2,80 294  3,70 304 114.00
Celkom 13 pretekárov
Skupina 03 (ne, 19.6.2022 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 54 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 13 PB 401 +1.4 m/s 377  5,70 376  2,70 401  1,40 401 310.00
2 68 Nemcová SoňaNemcová Soňa
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 9 389 +3.1 m/s 363  3,00 389  3,10 358  2,20 389 283.00
3 56 Dobáková ZaraDobáková Zara
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 2 383 +3.9 m/s 371 +2.0 m/s 341 371  2,00 383  3,90 383  3,00 270.00
4 58 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 6 378 +3.0 m/s 361  4,30 329  3,10 378  3,00 378 259.00
5 59 Letková NatáliaLetková Natália
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 8 373 +4.7 m/s 353 +1.3 m/s 373  4,70 353  1,30 348  3,30 373 248.00
6 69 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 14 370 +1.7 m/s 370  2,80 352  4,10 370  1,70 370 242.00
7 57 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 4 361 +2.2 m/s 361  2,20 x 357  2,60 361 223.00
8 78 Halmešová NellyHalmešová Nelly
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 3 358 +3.3 m/s 358  3,30 328  2,50 345  2,50 358 216.00
9 66 Leskóová NinaLeskóová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 7 PB 346 +1.9 m/s 346  1,90 336  2,20 337  6,20 346 192.00
10 76 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 11 345 +2.7 m/s 340  4,60 345  2,70 344  2,30 345 190.00
11 75 Vanfleteren ElisaVanfleteren Elisa
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 15 342 +2.2 m/s 307 +1.4 m/s 342  2,20 312  4,10 307  1,40 342 184.00
12 53 Kánová MichaelaKánová Michaela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 5 321 +2.6 m/s 316  4,80 321  2,60 135  3,30 321 144.00
13 65 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 1 311 +2.6 m/s 294 +1.9 m/s 294  1,90 305  4,30 311  2,60 311 126.00
14 77 Novýsedláková PatríciaNovýsedláková Patrícia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 10 307 +3.3 m/s 287 +1.5 m/s 307  3,30 287  1,50 x 307 119.00
67 Paučová NicolePaučová Nicole
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 12 NM x x x -
Celkom 15 pretekárov
Skupina 04 (ne, 19.6.2022 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 82 Gembická MelániaGembická Melánia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 1 382 +2.9 m/s 376 +1.3 m/s 376  1,30 382  2,90 351  3,80 382 267.00
2 90 Pračková EmmaPračková Emma
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 7 372 +3.4 m/s 352 +1.7 m/s 345  2,30 372  3,40 352  1,70 372 246.00
3 89 Žiačková MiriamŽiačková Miriam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 15 372 +3.2 m/s 347  3,50 372  3,20 351  4,00 372 246.00
4 81 Martinková SimonaMartinková Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 5 367 +3.8 m/s 341 +1.9 m/s 341  1,90 339  2,60 367  3,80 367 235.00
5 95 Výbohová DanielaVýbohová Daniela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 13 360 +4.1 m/s 311  3,40 325  3,40 360  4,10 360 220.00
6 84 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
10 10 3 PB 344 +2.0 m/s 334  1,80 332  4,10 344  2,00 344 188.00
7 98 Lejčíková NelaLejčíková Nela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 2 338 +4.7 m/s 311  2,10 338  4,70 327  4,00 338 176.00
8 96 Zacharovská ZoeZacharovská Zoe
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 14 337 +4.5 m/s 337  4,50 314  2,20 300  3,50 337 174.00
9 97 Michaličková NinaMichaličková Nina
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 6 333 +2.4 m/s 318 +0.9 m/s 322  2,10 318  0,90 333  2,40 333 167.00
10 94 Lovásová NinaLovásová Nina
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 4 332 +2.9 m/s 327  2,30 318  4,80 332  2,90 332 165.00
11 92 Tóthová NinaTóthová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
10 10 11 326 +4.0 m/s x 321  2,80 326  4,00 326 153.00
12 87 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 8 319 +3.4 m/s 312  3,80 319  3,40 312  3,00 319 140.00
13 83 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
10 10 9 318 +2.2 m/s 230  2,40 318  2,20 298  3,90 318 139.00
14 88 Tutková TamaraTutková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 12 PB 317 +1.7 m/s 281  3,50 317  1,70 313  3,90 317 137.00
15 85 Suržinová SarahSuržinová Sarah
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 10 288 +3.0 m/s 268  4,60 285  2,30 288  3,00 288 87.00
Celkom 15 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (Skupina)

Skupina 01 (ne, 19.6.2022 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 111 Kováčik OliverKováčik Oliver
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 6 PB 40.02 0.0 224.00
2 135 Konušík JakubKonušík Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 4 PB 35.99 0.0 191.00
3 108 Krutošík AndrejKrutošík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 8 PB 35.01 0.0 183.00
4 110 Konušík MatejKonušík Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 5 PB 33.59 0.0 172.00
5 112 Šuvara PatrikŠuvara Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 12 SB 32.49 0.0 163.00
6 138 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 1 SB 31.97 0.0 159.00
7 128 Ivan TobiasIvan Tobias
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 3 PB 31.82 0.0 158.00
8 101 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 11 PB 31.37 0.0 154.00
9 134 Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 7 PB 30.21 0.0 145.00
10 109 Šupina VladimírŠupina Vladimír
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 10 SB 28.53 0.0 132.00
11 132 Haninec AndrejHaninec Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 PB 23.88 0.0 96.00
12 130 Mamoň MatúšMamoň Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
10 10 9 PB 23.55 0.0 93.00
Celkom 12 pretekárov
Skupina 02 (ne, 19.6.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 144 Jurga LeonardJurga Leonard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 12 PB 48.30 0.0 293.00
2 146 Krátky AndrejKrátky Andrej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 5 PB 38.33 0.0 210.00
3 143 Daraboš SamuelDaraboš Samuel
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 10 PB 29.75 0.0 141.00
4 145 Húdek ŠimonHúdek Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 11 29.44 0.0 139.00
5 151 Muška MatejMuška Matej
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 6 PB 26.64 0.0 117.00
6 154 Styk FilipStyk Filip
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 7 PB 23.28 0.0 91.00
7 155 Králik MartinKrálik Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 4 PB 22.83 0.0 88.00
8 150 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 1 PB 22.53 0.0 85.00
9 156 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 3 PB 21.25 0.0 76.00
10 153 Šidlovský MartinŠidlovský Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 8 PB 20.08 0.0 67.00
11 142 Grigoryan MichaelGrigoryan Michael
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 2 PB 17.96 0.0 52.00
12 148 Banáry ThomasBanáry Thomas
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 9 17.87 0.0 51.00
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (Skupina)

Skupina 01 (ne, 19.6.2022 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 14 48.17 0.0 456.00
2 3 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 3 PB 39.40 0.0 348.00
3 1 Beňušková HanaBeňušková Hana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 13 37.99 0.0 331.00
4 12 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 1 PB 35.15 0.0 296.00
5 8 Valašíková LuciaValašíková Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 8 PB 34.83 0.0 293.00
6 4 Kurimská SimonaKurimská Simona
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 5 PB 31.57 0.0 254.00
7 21 Kureková KatarínaKureková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 4 PB 31.17 0.0 249.00
8 9 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 6 PB 30.99 0.0 247.00
9 10 Stejskalová KláraStejskalová Klára
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 10 PB 29.76 0.0 232.00
10 13 Brzá EmaBrzá Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 9 PB 24.55 0.0 172.00
11 11 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 7 PB 22.98 0.0 154.00
12 2 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 11 22.66 0.0 150.00
13 7 Polónyová NinaPolónyová Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 12 21.64 0.0 139.00
14 5 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 SB 18.22 0.0 101.00
Celkom 14 pretekárov
Skupina 02 (ne, 19.6.2022 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 2 PB 34.40 0.0 287.00
2 46 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 12 PB 33.78 0.0 280.00
3 25 Banásová AdrianaBanásová Adriana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 1 PB 30.33 0.0 239.00
4 31 Halašová MiaHalašová Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 3 PB 27.53 0.0 206.00
5 26 Predmeská LuciaPredmeská Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 10 PB 27.40 0.0 205.00
6 32 Havrillová MelániaHavrillová Melánia
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
09 09 4 PB 27.03 0.0 200.00
7 37 Spišiaková SáraSpišiaková Sára
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 13 PB 25.87 0.0 187.00
8 47 Póchová MáriaPóchová Mária
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
10 10 9 PB 25.65 0.0 184.00
9 24 Revajova RomankaRevajova Romanka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 11 PB 25.09 0.0 178.00
10 41 Libiaková LeonaLibiaková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 8 PB 23.01 0.0 154.00
11 49 Štípalová LIndaŠtípalová LInda
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 14 PB 18.66 0.0 106.00
12 34 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 5 PB 18.57 0.0 105.00
13 48 Chobotová LindaChobotová Linda
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 7 PB 18.35 0.0 102.00
14 28 Husková LauraHusková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 6 PB 12.20 0.0 38.00
Celkom 14 pretekárov
Skupina 03 (ne, 19.6.2022 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 66 Leskóová NinaLeskóová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 7 PB 34.90 0.0 293.00
2 56 Dobáková ZaraDobáková Zara
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 2 PB 29.50 0.0 229.00
3 58 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 6 PB 28.89 0.0 222.00
4 67 Paučová NicolePaučová Nicole
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 12 PB 28.09 0.0 213.00
5 59 Letková NatáliaLetková Natália
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 8 PB 26.07 0.0 189.00
6 57 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 4 PB 24.54 0.0 172.00
7 75 Vanfleteren ElisaVanfleteren Elisa
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 15 PB 24.35 0.0 169.00
8 69 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 14 PB 22.70 0.0 151.00
9 68 Nemcová SoňaNemcová Soňa
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 9 PB 22.56 0.0 149.00
10 78 Halmešová NellyHalmešová Nelly
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 3 PB 22.34 0.0 147.00
11 53 Kánová MichaelaKánová Michaela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 5 PB 22.10 0.0 144.00
12 54 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 13 PB 20.53 0.0 126.00
13 77 Novýsedláková PatríciaNovýsedláková Patrícia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 10 PB 20.30 0.0 124.00
14 76 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 11 PB 16.38 0.0 81.00
15 65 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 1 PB 12.57 0.0 41.00
Celkom 15 pretekárov
Skupina 04 (ne, 19.6.2022 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 90 Pračková EmmaPračková Emma
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 7 PB 29.60 - 230.00
2 87 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 8 PB 28.44 - 217.00
3 82 Gembická MelániaGembická Melánia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 1 PB 28.15 - 213.00
4 98 Lejčíková NelaLejčíková Nela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 2 PB 27.15 - 202.00
5 89 Žiačková MiriamŽiačková Miriam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 15 PB 24.85 - 175.00
6 85 Suržinová SarahSuržinová Sarah
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 10 PB 24.29 - 169.00
7 84 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
10 10 3 PB 23.57 - 161.00
8 92 Tóthová NinaTóthová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
10 10 11 PB 23.28 - 157.00
9 88 Tutková TamaraTutková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 12 PB 20.94 - 131.00
10 95 Výbohová DanielaVýbohová Daniela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 13 PB 20.09 - 121.00
11 96 Zacharovská ZoeZacharovská Zoe
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 14 PB 19.62 - 116.00
12 81 Martinková SimonaMartinková Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 5 PB 19.51 - 115.00
13 97 Michaličková NinaMichaličková Nina
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 6 PB 18.79 - 107.00
14 83 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
10 10 9 PB 17.24 - 90.00
15 94 Lovásová NinaLovásová Nina
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 4 PB 13.90 - 55.00
Celkom 15 pretekárov
Päťboj - Mladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2057
2 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1713
3 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1693
4 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1555
5 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1346
6 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1279
7 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1256
8 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1176
9 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0980
10 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0967
11 Daraboš SamuelDaraboš Samuel 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 0833
12 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 0800
13 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0784
14 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0774
15 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0773
16 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 0688
17 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0656
18 Húdek ŠimonHúdek Šimon 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0643
19 Muška MatejMuška Matej 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0595
20 Banáry ThomasBanáry Thomas 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0549
21 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0512
22 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0423
23 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0368
Grigoryan MichaelGrigoryan Michael 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin DNF
Celkom 24 pretekárov
Päťboj - Mladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2452
2 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2322
3 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2295
4 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2280
5 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2198
6= Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2045
6= Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2045
8 Polónyová NinaPolónyová Nina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1993
9 Halašová MiaHalašová Mia 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1925
10 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1858
11 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1849
12 Stejskalová KláraStejskalová Klára 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1838
13 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1762
14 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1749
15 Letková NatáliaLetková Natália 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1733
16 Vanfleteren ElisaVanfleteren Elisa 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1718
17 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1691
18 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1670
19 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1623
20 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1621
21 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1602
22 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1592
23 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1532
24 Nemcová SoňaNemcová Soňa 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1517
25 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1465
26 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1443
27 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1433
28 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1390
29 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1365
30 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1345
31 Leskóová NinaLeskóová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1307
32 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1246
33 Novýsedláková PetronelaNovýsedláková Petronela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1230
34 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1214
35 Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1205
36 Výbohová DanielaVýbohová Daniela 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1192
37 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1183
38 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1168
39 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1138
40 Ševelová AlexandraŠevelová Alexandra 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1137
41 Tutková TamaraTutková Tamara 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1113
42 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1110
43 Lejčíková NelaLejčíková Nela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1088
44 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1085
45 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0996
46 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 0883
47 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0871
48 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0845
49 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0799
50 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0747
51 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0731
52 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0720
53 Novýsedláková PatríciaNovýsedláková Patrícia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0714
54 Lovásová NinaLovásová Nina 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0710
55 Zacharovská ZoeZacharovská Zoe 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0681
56 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0585
57 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0574
Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica DNF
Celkom 58 pretekárov