<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov mladšieho a najml. žiactva

Košice (18. 6. 2022)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.6.2022 - 11:10) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.77 q
2 183 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.88
3 172 Kurimský SaelKurimský Sael 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.89
4 205 Janičo MichalJaničo Michal 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.22
5 200 Brhlík TimotejBrhlík Timotej 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.77
6 124 Dorov MatejDorov Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 09.92
MS 235 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 4 07.70
Poznámky:
Postup do FINÁLE: najlepších 8 časov z rozbehov (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.6.2022 - 11:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 08.01 q
2 90 Mlynár SamuelMlynár Samuel 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.76 q
3 244 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.88
4 178 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.36
5 9 Kiss FloriánKiss Florián 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 10.13
6 89 Lukáč FilipLukáč Filip 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.15
7 174 Mitaľ JakubMitaľ Jakub 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 10.24
Poznámky:
Postup do FINÁLE: najlepších 8 časov z rozbehov (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.6.2022 - 11:10) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 243 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.18 q
2 288 Sopko PavolSopko Pavol 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 08.77 q
3 217 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.85 q
4 216 Torok StanislavTorok Stanislav 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 09.09
5 208 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.17
6 65 Somogyi MaximSomogyi Maxim 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 PB 09.62
7 163 Centko ErikCentko Erik 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 09.82
Poznámky:
Postup do FINÁLE: najlepších 8 časov z rozbehov (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 18.6.2022 - 11:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 147 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 08.29 q
2 83 Javorský TobiasJavorský Tobias 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.54 q
3 126 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 09.01
4 202 Demko DávidDemko Dávid 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 09.22
5 238 Ptáček LuisPtáček Luis 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 10.52
6 211 Rosinský AlexRosinský Alex 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 10.59
Poznámky:
Postup do FINÁLE: najlepších 8 časov z rozbehov (q)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Harkabus MarekHarkabus Marek 08 08 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 4 07.70
2 166 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 08.01 q
3 243 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.18 q
4 147 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 08.29 q
5 83 Javorský TobiasJavorský Tobias 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.54 q
6 90 Mlynár SamuelMlynár Samuel 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.76 q
7 76 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.77 q
7 288 Sopko PavolSopko Pavol 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 08.77 q
9 217 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.85 q
10 183 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 08.88
10 244 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.88
12 172 Kurimský SaelKurimský Sael 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.89
13 126 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 09.01
14 216 Torok StanislavTorok Stanislav 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 09.09
15 208 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09.17
16 205 Janičo MichalJaničo Michal 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.22
16 202 Demko DávidDemko Dávid 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 09.22
18 178 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.36
19 65 Somogyi MaximSomogyi Maxim 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 PB 09.62
20 200 Brhlík TimotejBrhlík Timotej 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.77
21 163 Centko ErikCentko Erik 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 09.82
22 124 Dorov MatejDorov Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 09.92
23 9 Kiss FloriánKiss Florián 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 10.13
24 89 Lukáč FilipLukáč Filip 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.15
25 174 Mitaľ JakubMitaľ Jakub 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 10.24
26 238 Ptáček LuisPtáček Luis 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 10.52
27 211 Rosinský AlexRosinský Alex 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 10.59

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 18.6.2022 - 12:05) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 SB 07.92
2 243 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 SB 08.10
3 147 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 SB 08.25
4 83 Javorský TobiasJavorský Tobias 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.57
5 217 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 SB 08.72
6 288 Sopko PavolSopko Pavol 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 SB 08.75
7 76 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.79
8 90 Mlynár SamuelMlynár Samuel 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.80
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 18.6.2022 - 12:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 08.26
2 108 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 08.41
3 263 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 SB 08.65
4 101 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 SB 08.75
5 106 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.85
6 96 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 08.87
7 221 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 SB 08.95
8 256 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.16
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.6.2022 - 10:50) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.35 q
2 256 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.01 q
3 6 Olexová EmaOlexová Ema 10 10 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 3 09.34
4 112 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.59
5 72 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.60
6 281 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.64
7 102 Kisiday LillyKisiday Lilly 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.10
8 272 Hakulinová VeronikaHakulinová Veronika 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.81
Poznámky:
Postup do FINÁLE: najlepších 8 časov z rozbehov (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.6.2022 - 10:50) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.47 q
2 270 Fedičová MiaFedičová Mia 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.22
3 39 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.40
4 67 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.50
5 110 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.66
6 136 Sapio ChiaraSapio Chiara 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 09.80
7 95 Bujňáková AlexandraBujňáková Alexandra 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.11
8 44 Špirengová NatáliaŠpirengová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.26
Poznámky:
Postup do FINÁLE: najlepších 8 časov z rozbehov (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.6.2022 - 10:50) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 101 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.80 q
2 117 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.30
3 35 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.34
4 273 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.54
5 63 Topoliová EmaTopoliová Ema 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 09.68
6 24 Lešková VivienLešková Vivien 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 09.83
7 118 Šuchaňová SaraŠuchaňová Sara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.03
8 15 Budovská KarinBudovská Karin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 10.09
Poznámky:
Postup do FINÁLE: najlepších 8 časov z rozbehov (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 18.6.2022 - 10:50) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 263 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.71 q
2 221 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.14 q
3 21 Gašpárová NoémiGašpárová Noémi 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 09.30
4 71 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 PB 09.38
5 276 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 09.48
6 282 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 09.62
7 154 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 09.87
8 133 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 10.21
Poznámky:
Postup do FINÁLE: najlepších 8 časov z rozbehov (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 18.6.2022 - 10:50) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 106 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.81 q
2 96 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.95 q
3 70 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 PB 09.18
4 188 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 09.64
5 151 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 09.99
6 68 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 PB 10.15
7 135 Mužíková RadkaMužíková Radka 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 10.16
284 Žoffčáková KristínaŽoffčáková Kristína 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Poznámky:
Postup do FINÁLE: najlepších 8 časov z rozbehov (q)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.35 q
2 108 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.47 q
3 263 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.71 q
4 101 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.80 q
5 106 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.81 q
6 96 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.95 q
7 256 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.01 q
8 221 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.14 q
9 70 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 PB 09.18
10 270 Fedičová MiaFedičová Mia 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.22
11 117 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.30
11 21 Gašpárová NoémiGašpárová Noémi 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 09.30
13 6 Olexová EmaOlexová Ema 10 10 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 3 09.34
13 35 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 09.34
15 71 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 PB 09.38
16 39 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.40
17 276 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 09.48
18 67 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.50
19 273 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.54
20 112 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.59
21 72 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.60
22 282 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 09.62
23 281 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.64
23 188 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 09.64
25 110 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.66
26 63 Topoliová EmaTopoliová Ema 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 09.68
27 136 Sapio ChiaraSapio Chiara 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 09.80
28 24 Lešková VivienLešková Vivien 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 09.83
29 154 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 09.87
30 151 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 09.99
31 118 Šuchaňová SaraŠuchaňová Sara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.03
32 15 Budovská KarinBudovská Karin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 10.09
33 95 Bujňáková AlexandraBujňáková Alexandra 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.11
34 68 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 PB 10.15
35 135 Mužíková RadkaMužíková Radka 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 10.16
36 133 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 10.21
37 44 Špirengová NatáliaŠpirengová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.26
38 102 Kisiday LillyKisiday Lilly 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.10
39 272 Hakulinová VeronikaHakulinová Veronika 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.81
284 Žoffčáková KristínaŽoffčáková Kristína 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS

60 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 10:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 50 Jančár AdamJančár Adam 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 09.97
2 144 Mandula JakubMandula Jakub 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 10.10
3 85 Kazimír MichaelKazimír Michael 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.54
4 86 Kenda OliverKenda Oliver 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.78
5 82 Holomani SamuelHolomani Samuel 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.59
6 129 Siroťák AdamSiroťák Adam 15 15 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 12.22
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 PB 10.05
2 30 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.48
3 87 Kidala JakubKidala Jakub 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.62
4 92 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.83
5 75 Bányai MaximiliánBányai Maximilián 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.36
6 77 Bruňacký RomanBruňacký Roman 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 11.41
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Parkánsky JakubParkánsky Jakub 13 13 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 PB 10.43
2 123 Adzima ŠimonAdzima Šimon 13 13 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 10.52
3 145 Matias FilipMatias Filip 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 10.67
4 99 Levkut OliverLevkut Oliver 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.14
5 125 Jakub Ján MaximiliánJakub Ján Maximilián 13 13 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 11.38
6 236 Bartko RadoslavBartko Radoslav 14 14 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 11.40
7 267 Kuzma MichalKuzma Michal 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.55
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 50 Jančár AdamJančár Adam 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 09.97
2 48 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 PB 10.05
3 144 Mandula JakubMandula Jakub 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 10.10
4 237 Parkánsky JakubParkánsky Jakub 13 13 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 PB 10.43
5 30 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.48
6 123 Adzima ŠimonAdzima Šimon 13 13 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 10.52
7 85 Kazimír MichaelKazimír Michael 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.54
8 87 Kidala JakubKidala Jakub 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.62
9 145 Matias FilipMatias Filip 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 10.67
10 86 Kenda OliverKenda Oliver 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.78
11 92 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.83
12 99 Levkut OliverLevkut Oliver 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.14
13 75 Bányai MaximiliánBányai Maximilián 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.36
14 125 Jakub Ján MaximiliánJakub Ján Maximilián 13 13 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 11.38
15 236 Bartko RadoslavBartko Radoslav 14 14 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 11.40
16 77 Bruňacký RomanBruňacký Roman 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 11.41
17 267 Kuzma MichalKuzma Michal 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.55
18 82 Holomani SamuelHolomani Samuel 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.59
19 129 Siroťák AdamSiroťák Adam 15 15 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 12.22

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.6.2022 - 10:30) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 09.20 q
2 198 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 8 09.21 q
3 29 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 09.26 q
4 84 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.83
5 246 Kravec HugoKravec Hugo 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.87
6 128 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 09.98
7 73 Antoži MatejAntoži Matej 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 11.17
Poznámky:
Postup do FINÁLE: najlepších 8 časov z rozbehov (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.6.2022 - 10:30) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 09.18 q
2 268 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 09.38 q
3 182 Tomaščin TimotejTomaščin Timotej 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 09.39 q
4 31 Takáč AdamTakáč Adam 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 09.90
5 8 Kapitán TomášKapitán Tomáš 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.11
6 88 Krišš PatrikKrišš Patrik 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.22
7 286 Gábor LucasGábor Lucas 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 11.64
143 Lipčák TomášLipčák Tomáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNS
Poznámky:
Postup do FINÁLE: najlepších 8 časov z rozbehov (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.6.2022 - 10:30) official Vietor: +3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.95 q
2 142 Ihnát LukášIhnát Lukáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.27 q
3 14 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 09.45
4 241 Hanko MiroslavHanko Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.47
5 165 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.78
6 66 Svisták BenjamínSvisták Benjamín 11 11 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.79
7 28 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.85
146 Mažerik JurajMažerik Juraj 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Poznámky:
Postup do FINÁLE: najlepších 8 časov z rozbehov (q)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.95 q
2 49 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 09.18 q
3 27 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 09.20 q
4 198 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 8 09.21 q
5 29 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 09.26 q
6 142 Ihnát LukášIhnát Lukáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.27 q
7 268 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 09.38 q
8 182 Tomaščin TimotejTomaščin Timotej 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 09.39 q
9 14 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 09.45
10 241 Hanko MiroslavHanko Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.47
11 165 Frištyk DávidFrištyk Dávid 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.78
12 66 Svisták BenjamínSvisták Benjamín 11 11 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.79
13 84 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.83
14 28 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.85
15 246 Kravec HugoKravec Hugo 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.87
16 31 Takáč AdamTakáč Adam 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 09.90
17 128 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 09.98
18 8 Kapitán TomášKapitán Tomáš 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.11
19 88 Krišš PatrikKrišš Patrik 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.22
20 73 Antoži MatejAntoži Matej 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 11.17
21 286 Gábor LucasGábor Lucas 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 11.64
143 Lipčák TomášLipčák Tomáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNS
146 Mažerik JurajMažerik Juraj 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (so, 18.6.2022 - 11:55) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 SB 09.06
2 27 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 SB 09.15
3 198 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 6 SB 09.21
4 91 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.26
5 29 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.29
6 142 Ihnát LukášIhnát Lukáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.29
7 268 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.40
8 182 Tomaščin TimotejTomaščin Timotej 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.41
Celkom 8 pretekárov

60 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 09:50) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 09.82
2 36 Hinďošová EliškaHinďošová Eliška 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.49
3 121 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 10.83
4 19 Drága ZojaDrága Zoja 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 11.58
5 271 Hakulinová LenkaHakulinová Lenka 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 12.00
6 283 Zahoranská MiaZahoranská Mia 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.17
59 Jasečková MargarétaJasečková Margaréta 13 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 09:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Varga ChristinaVarga Christina 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 10.67
2 148 Alexovičová ZaraAlexovičová Zara 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 10.77
3 160 Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 10.82
4 113 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 11.04
5 38 Komárová BibianaKomárová Bibiana 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 11.40
6 134 Lešková TamaraLešková Tamara 15 15 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 12.09
7 131 Dorovová NelaDorovová Nela 14 14 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 12.10
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 09:50) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 10.14
2 32 Bindasová TimeaBindasová Timea 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.67
3 109 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.67
4 17 Drága DorinaDrága Dorina 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 11.39
5 116 Sedláková SimonaSedláková Simona 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 11.65
6 239 Bartková MartinaBartková Martina 13 13 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 11.87
7 137 Savková LeaSavková Lea 15 15 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 12.87
Poznámky:
št.č.32: 10,661 sec; št.č.19: 10,663 sec;
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 09.82
2 20 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 10.14
3 36 Hinďošová EliškaHinďošová Eliška 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.49
4 120 Varga ChristinaVarga Christina 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 10.67
4 32 Bindasová TimeaBindasová Timea 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.67
4 109 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.67
7 148 Alexovičová ZaraAlexovičová Zara 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 10.77
8 160 Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 10.82
9 121 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 10.83
10 113 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 11.04
11 17 Drága DorinaDrága Dorina 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 11.39
12 38 Komárová BibianaKomárová Bibiana 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 11.40
13 19 Drága ZojaDrága Zoja 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 11.58
14 116 Sedláková SimonaSedláková Simona 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 11.65
15 239 Bartková MartinaBartková Martina 13 13 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 11.87
16 271 Hakulinová LenkaHakulinová Lenka 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 12.00
17 134 Lešková TamaraLešková Tamara 15 15 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 12.09
18 131 Dorovová NelaDorovová Nela 14 14 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 12.10
19 283 Zahoranská MiaZahoranská Mia 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.17
20 137 Savková LeaSavková Lea 15 15 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 12.87
59 Jasečková MargarétaJasečková Margaréta 13 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.6.2022 - 10:10) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 09.47 q
2 105 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.67
3 156 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.81
4 98 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.19
5 139 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 10.21
6 45 Urdová TimeaUrdová Timea 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 10.89
7 46 Vaňová LaylaVaňová Layla 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 11.23
Poznámky:
Postup do FINÁLE: najlepších 8 časov z rozbehov (q)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.6.2022 - 10:10) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.33 q
2 140 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 09.72
3 107 Kováčová LuckaKováčová Lucka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.87
4 275 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 10.00
5 162 Sedláková KláraSedláková Klára 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 10.29
6 40 Partilová ElenaPartilová Elena 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 10.54
7 111 Michalčíková ViktóriaMichalčíková Viktória 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.87
103 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Poznámky:
Postup do FINÁLE: najlepších 8 časov z rozbehov (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.6.2022 - 10:10) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.88 q
2 277 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 09.30 q
3 269 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 09.83
4 285 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 ZŠ s MŠ VlachovoZŠ s MŠ Vlachovo 3 09.85
5 138 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 10.05
6 253 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.11
7 43 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 10.33
MS 226 Jassušová NelaJassušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.40
Poznámky:
Postup do FINÁLE: najlepších 8 časov z rozbehov (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 18.6.2022 - 10:10) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 09.39 q
2 4 Fabinyová MichaelaFabinyová Michaela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 PB 09.49 q
3 278 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.61
4 279 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.78
5 3 Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 PB 09.79
6 42 Petrová HankaPetrová Hanka 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 10.15
7 47 Vargušová MiaVargušová Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 10.20
8 5 Fabinyová PetronelaFabinyová Petronela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 PB 10.25
Poznámky:
Postup do FINÁLE: najlepších 8 časov z rozbehov (q)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 18.6.2022 - 10:10) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.20 q
2 41 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 09.36 q
3 61 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 PB 09.92
4 37 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 10.08
5 257 Laktičová PavlínaLaktičová Pavlína 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 10.29
6 193 Olejníková PavlínaOlejníková Pavlína 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 10.42
7 119 Varga BenettaVarga Benetta 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 11.85
153 Halická LuciaHalická Lucia 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNS
Poznámky:
Postup do FINÁLE: najlepších 8 časov z rozbehov (q)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.88 q
2 122 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.20 q
3 277 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 09.30 q
4 97 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.33 q
5 41 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 09.36 q
6 34 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 09.39 q
7 141 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 09.47 q
8 4 Fabinyová MichaelaFabinyová Michaela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 PB 09.49 q
9 278 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.61
10 105 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.67
11 140 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 09.72
12 279 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.78
13 3 Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 PB 09.79
14 156 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.81
15 269 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 09.83
16 285 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 ZŠ s MŠ VlachovoZŠ s MŠ Vlachovo 3 09.85
17 107 Kováčová LuckaKováčová Lucka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.87
18 61 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 PB 09.92
19 275 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 10.00
20 138 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 10.05
21 37 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 10.08
22 253 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.11
23 42 Petrová HankaPetrová Hanka 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 10.15
24 98 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.19
25 47 Vargušová MiaVargušová Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 10.20
26 139 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 10.21
27 5 Fabinyová PetronelaFabinyová Petronela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 PB 10.25
28 162 Sedláková KláraSedláková Klára 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 10.29
28 257 Laktičová PavlínaLaktičová Pavlína 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 10.29
30 43 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 10.33
31 226 Jassušová NelaJassušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.40
32 193 Olejníková PavlínaOlejníková Pavlína 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 10.42
33 40 Partilová ElenaPartilová Elena 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 10.54
34 45 Urdová TimeaUrdová Timea 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 10.89
35 46 Vaňová LaylaVaňová Layla 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 11.23
36 119 Varga BenettaVarga Benetta 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 11.85
37 111 Michalčíková ViktóriaMichalčíková Viktória 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.87
103 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
153 Halická LuciaHalická Lucia 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 18.6.2022 - 11:50) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.95
2 122 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 09.17
3 41 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 SB 09.20
4 277 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 09.27
5 141 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 SB 09.30
6 34 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 SB 09.39
7 97 Hintošová SoňaHintošová Soňa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.44
8 4 Fabinyová MichaelaFabinyová Michaela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 09.65
Celkom 8 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 18.8
2 248 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.1
3 243 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 19.3
4 164 Čopák AdamČopák Adam 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 19.8
5 147 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 20.4
6 244 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21.4
7 183 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 22.1
Poznámky:
ručné časy
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Moravčík DanielMoravčík Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21.3
2 76 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.6
3 74 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.9
4 126 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 22.2
5 216 Torok StanislavTorok Stanislav 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 22.7
6 209 Mruz PavolMruz Pavol 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 22.7
208 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
Poznámky:
ručné časy
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Mlynár SamuelMlynár Samuel 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 21.3
2 288 Sopko PavolSopko Pavol 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 21.9
3 13 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 23.0
4 210 Preverčík MarekPreverčík Marek 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 25.8
5 127 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 26.1
6 211 Rosinský AlexRosinský Alex 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 27.5
215 Štec DenisŠtec Denis 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
11 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 DNS
Poznámky:
ručné časy
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 18.6.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Trembuľák RamónTrembuľák Ramón 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 20.5
2 65 Somogyi MaximSomogyi Maxim 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 23.2
3 205 Janičo MichalJaničo Michal 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 23.4
4 89 Lukáč FilipLukáč Filip 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.5
5 7 Gedeon GregorGedeon Gregor 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 25.3
200 Brhlík TimotejBrhlík Timotej 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
Poznámky:
ručné časy
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 166 Frištyk PavolFrištyk Pavol 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 18.8
2 248 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.1
3 243 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 19.3
4 164 Čopák AdamČopák Adam 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 19.8
5 147 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 20.4
6 218 Trembuľák RamónTrembuľák Ramón 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 20.5
7 175 Moravčík DanielMoravčík Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21.3
7 90 Mlynár SamuelMlynár Samuel 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 21.3
9 244 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21.4
10 76 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.6
11 74 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.9
11 288 Sopko PavolSopko Pavol 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 21.9
13 183 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 22.1
14 126 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 22.2
15 216 Torok StanislavTorok Stanislav 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 22.7
15 209 Mruz PavolMruz Pavol 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 22.7
17 13 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 23.0
18 65 Somogyi MaximSomogyi Maxim 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 23.2
19 205 Janičo MichalJaničo Michal 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 23.4
20 89 Lukáč FilipLukáč Filip 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.5
21 7 Gedeon GregorGedeon Gregor 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 25.3
22 210 Preverčík MarekPreverčík Marek 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 25.8
23 127 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 26.1
24 211 Rosinský AlexRosinský Alex 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 27.5
208 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
215 Štec DenisŠtec Denis 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
11 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 DNS
200 Brhlík TimotejBrhlík Timotej 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.1
2 93 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 19.4
3 101 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 20.7
4 96 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.0
5 192 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 21.5
6 231 Popiková BiankaPopiková Bianka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 22.2
7 159 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 22.5
228 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
Poznámky:
ručné časy
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 22.3
2 270 Fedičová MiaFedičová Mia 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.8
3 136 Sapio ChiaraSapio Chiara 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 23.4
4 150 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.1
5 133 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 25.2
6 44 Špirengová NatáliaŠpirengová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 25.8
276 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
284 Žoffčáková KristínaŽoffčáková Kristína 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Poznámky:
ručné časy
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 21.7
2 273 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.9
3 154 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.8
4 68 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 25.1
5 225 Janičová DanielaJaničová Daniela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 25.2
6 16 Dohányos AmelieDohányos Amelie 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 25.4
149 Calleku ElinaCalleku Elina 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNS
Poznámky:
ručné časy
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 18.6.2022 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 22.1
2 39 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 22.7
3 71 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 23.5
4 67 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 23.9
5 157 Muliková MartinaMuliková Martina 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.0
6 72 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 25.0
7 15 Budovská KarinBudovská Karin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 25.6
Poznámky:
ručné časy
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.1
2 93 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 19.4
3 101 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 20.7
4 96 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 21.0
5 192 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 21.5
6 104 Kobová NinaKobová Nina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 21.7
7 35 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 22.1
8 231 Popiková BiankaPopiková Bianka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 22.2
9 117 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 22.3
10 159 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 22.5
11 39 Onďáková AnettaOnďáková Anetta 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 22.7
12 270 Fedičová MiaFedičová Mia 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.8
13 273 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.9
14 136 Sapio ChiaraSapio Chiara 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 23.4
15 71 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 23.5
16 67 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 23.9
17 157 Muliková MartinaMuliková Martina 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.0
18 150 Dendešová LenkaDendešová Lenka 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.1
19 154 Ljubarská AlexandraLjubarská Alexandra 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.8
20 72 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 25.0
21 68 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 25.1
22 133 Kretovičová ViktóriaKretovičová Viktória 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 25.2
22 225 Janičová DanielaJaničová Daniela 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 25.2
24 16 Dohányos AmelieDohányos Amelie 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 25.4
25 15 Budovská KarinBudovská Karin 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 25.6
26 44 Špirengová NatáliaŠpirengová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 25.8
228 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
276 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
284 Žoffčáková KristínaŽoffčáková Kristína 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
149 Calleku ElinaCalleku Elina 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 22.2
2 49 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 22.5
3 27 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 22.7
4 250 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.7
5 1 Chobot MichalChobot Michal 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 25.2
6 81 Hakulin MartinHakulin Martin 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.8
7 25 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 27.1
146 Mažerik JurajMažerik Juraj 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS
Poznámky:
ručné časy
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 198 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 8 23.1
2 142 Ihnát LukášIhnát Lukáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.4
3 29 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 25.2
4 31 Takáč AdamTakáč Adam 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 25.5
5 28 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 25.6
6 66 Svisták BenjamínSvisták Benjamín 11 11 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 25.8
7 26 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 27.1
Poznámky:
ručné časy
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 22.2
2 49 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 22.5
3 27 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 22.7
4 198 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 8 23.1
5 142 Ihnát LukášIhnát Lukáš 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.4
6 250 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.7
7 1 Chobot MichalChobot Michal 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 25.2
7 29 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 25.2
9 31 Takáč AdamTakáč Adam 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 25.5
10 28 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 25.6
11 81 Hakulin MartinHakulin Martin 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.8
11 66 Svisták BenjamínSvisták Benjamín 11 11 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 25.8
13 25 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 27.1
13 26 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 27.1
146 Mažerik JurajMažerik Juraj 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.7
2 122 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.3
3 3 Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 23.0
4 107 Kováčová LuckaKováčová Lucka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 23.8
5 103 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.1
6 158 Nováková HanaNováková Hana 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.4
7 156 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 24.4
94 Bogová SáraBogová Sára 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
Poznámky:
ručné časy
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 275 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.6
2 5 Fabinyová PetronelaFabinyová Petronela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 25.3
3 162 Sedláková KláraSedláková Klára 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 26.1
4 195 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.6
5 43 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 26.7
6 46 Vaňová LaylaVaňová Layla 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 29.2
153 Halická LuciaHalická Lucia 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
111 Michalčíková ViktóriaMichalčíková Viktória 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
Poznámky:
ručné časy
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 22.3
2 4 Fabinyová MichaelaFabinyová Michaela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 22.5
3 278 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 24.0
4 140 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 24.5
5 269 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.0
6 64 Weagová VioletWeagová Violet 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 26.6
7 40 Partilová ElenaPartilová Elena 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 27.3
Poznámky:
ručné časy
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 18.6.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 22.9
2 41 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 23.8
3 42 Petrová HankaPetrová Hanka 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 25.2
4 47 Vargušová MiaVargušová Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 25.4
5 45 Urdová TimeaUrdová Timea 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 26.9
98 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
226 Jassušová NelaJassušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Poznámky:
ručné časy
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.7
2 122 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.3
2 141 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 22.3
4 4 Fabinyová MichaelaFabinyová Michaela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 22.5
5 34 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 22.9
6 3 Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 23.0
7 107 Kováčová LuckaKováčová Lucka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 23.8
7 41 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 23.8
9 278 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 24.0
10 103 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.1
11 158 Nováková HanaNováková Hana 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.4
11 156 Matiasová NelaMatiasová Nela 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 24.4
13 140 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 24.5
14 275 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.6
15 269 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.0
16 42 Petrová HankaPetrová Hanka 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 25.2
17 5 Fabinyová PetronelaFabinyová Petronela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 25.3
18 47 Vargušová MiaVargušová Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 25.4
19 162 Sedláková KláraSedláková Klára 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 26.1
20 195 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.6
20 64 Weagová VioletWeagová Violet 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 26.6
22 43 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 26.7
23 45 Urdová TimeaUrdová Timea 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 26.9
24 40 Partilová ElenaPartilová Elena 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 27.3
25 46 Vaňová LaylaVaňová Layla 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 29.2
94 Bogová SáraBogová Sára 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
153 Halická LuciaHalická Lucia 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
111 Michalčíková ViktóriaMichalčíková Viktória 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
98 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
226 Jassušová NelaJassušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS

600 m - Mladší žiaci

(so, 18.6.2022 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 247 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 1:47.4
2 164 Čopák AdamČopák Adam 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 1:51.2
3 13 Rácz ViliamRácz Viliam 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 1:54.3
4 80 Eštok MichalEštok Michal 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 1:55.2
5 242 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 1:59.7
6 287 Kolačkovský OliverKolačkovský Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 2:01.1
7 172 Kurimský SaelKurimský Sael 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 2:12.1
8 163 Centko ErikCentko Erik 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10 2:14.8
9 127 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 2:20.3
10 130 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 9 2:21.6
11 174 Mitaľ JakubMitaľ Jakub 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 2:29.4
12 11 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 2:37.4
Poznámky:
ručné časy
Celkom 12 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(so, 18.6.2022 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 196 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 1:53.9
2 280 Sovová MartinaSovová Martina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:55.5
3 33 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 1:56.2
4 262 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:58.3
5 62 Straková DorotaStraková Dorota 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 1:58.8
6 115 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 2:01.3
7 197 Trusová MichaelaTrusová Michaela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:04.7
8 21 Gašpárová NoémiGašpárová Noémi 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 10 2:12.1
9 151 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 2:15.7
10 118 Šuchaňová SaraŠuchaňová Sara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11 2:30.7
11 24 Lešková VivienLešková Vivien 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 9 2:31.8
Poznámky:
ručné časy
Celkom 11 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(so, 18.6.2022 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 57 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 1:53.24
2 252 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 2:02.54
3 203 Hreňko MartinHreňko Martin 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 2:02.91
4 241 Hanko MiroslavHanko Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 2:10.84
5 265 Adam JakubAdam Jakub 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 2:11.62
6 182 Tomaščin TimotejTomaščin Timotej 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12 2:12.64
7 29 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 2:13.48
8 26 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 2:14.53
9 84 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11 2:16.04
10 53 Varga DanielVarga Daniel 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 13 2:17.43
11 25 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 2:20.49
12 28 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 2:20.53
13 55 Varga SimonVarga Simon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 14 2:22.12
14 8 Kapitán TomášKapitán Tomáš 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 2:33.79
Celkom 14 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(so, 18.6.2022 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 41 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 2:07.09
2 234 Vajdová OlíviaVajdová Olívia 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 PB 2:08.47
3 23 Karaffová TatianaKaraffová Tatiana 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 2:12.16
4 285 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 ZŠ s MŠ VlachovoZŠ s MŠ Vlachovo 5 2:26.89
5 94 Bogová SáraBogová Sára 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 2:26.92
Celkom 5 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci

(so, 18.6.2022 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 27 Lipták JánLipták Ján 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 3:38.05
2 51 Jančár LadislavJančár Ladislav 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 3:41.95
3 78 Dunák LukášDunák Lukáš 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 3:43.92
4 31 Takáč AdamTakáč Adam 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 3:44.87
5 56 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 9 3:45.48
6 79 Dunák SamuelDunák Samuel 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 3:46.74
7 266 Adam JaroslavAdam Jaroslav 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 3:58.16
8 14 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 4:14.39
9 88 Krišš PatrikKrišš Patrik 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 4:15.19
Celkom 9 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 18.6.2022 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 232 Sikorai NelaSikorai Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 4:09.51
2 119 Varga BenettaVarga Benetta 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 5:19.74
Celkom 2 pretekári

1500 m - Mladší žiaci

(so, 18.6.2022 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 168 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 5:30.17
2 178 Sosa TaaviSosa Taavi 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 5:53.98
3 7 Gedeon GregorGedeon Gregor 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 6:01.85
4 9 Kiss FloriánKiss Florián 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 6:58.65
220 Vinc LukášVinc Lukáš 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 18.6.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 60 Pencáková PaulínaPencáková Paulína 09 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 5:42.90
2 35 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 6:28.42
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.6.2022 - 09:40) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 249 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 10.56 q
2 247 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 10.69 q
3 242 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 11.27 q
4 2 Kordovaník JurajKordovaník Juraj 09 09 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 PB 11.88 q
5 168 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.11 q
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.6.2022 - 09:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.37 q
2 177 Plavnický OliverPlavnický Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.26 q
3 170 Hoger MarekHoger Marek 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.42 q
4 287 Kolačkovský OliverKolačkovský Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 12.95
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.37 q
2 249 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 10.56 q
3 247 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 10.69 q
4 242 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 11.27 q
5 2 Kordovaník JurajKordovaník Juraj 09 09 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 PB 11.88 q
6 168 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.11 q
7 177 Plavnický OliverPlavnický Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.26 q
8 170 Hoger MarekHoger Marek 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.42 q
9 287 Kolačkovský OliverKolačkovský Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 12.95

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 18.6.2022 - 11:25) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 SB 10.10
2 249 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 SB 10.25
3 247 Labanc PeterLabanc Peter 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 SB 10.58
4 242 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 SB 11.08
5 2 Kordovaník JurajKordovaník Juraj 09 09 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 SB 11.74
6 170 Hoger MarekHoger Marek 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 SB 11.74
7 168 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 12.27
8 177 Plavnický OliverPlavnický Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 12.33
Poznámky:
št.č.2: 11,731 sec; št.č.170: 11,734 sec
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 18.6.2022 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 10.48
2 274 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 10.63
3 70 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 11.48
4 196 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 SB 11.70
5 254 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 12.00
6 110 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.37
60 Pencáková PaulínaPencáková Paulína 09 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 DNS
197 Trusová MichaelaTrusová Michaela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.6.2022 - 09:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 10.41 q
2 254 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 11.57 q
3 110 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 13.12 q
4 197 Trusová MichaelaTrusová Michaela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13.63 q
5 187 Fejková LauraFejková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 13.79
6 194 Pervanová TamaraPervanová Tamara 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 14.17
7 185 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 14.37
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.6.2022 - 09:30) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 274 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 10.74 q
2 70 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 11.25 q
3 60 Pencáková PaulínaPencáková Paulína 09 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 11.82 q
4 196 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 12.10 q
5 282 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 16.17
6 191 Kustrová MichaelaKustrová Michaela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 19.30
228 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 10.41 q
2 274 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 10.74 q
3 70 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 11.25 q
4 254 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 11.57 q
5 60 Pencáková PaulínaPencáková Paulína 09 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 11.82 q
6 196 Štofanová LauraŠtofanová Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 12.10 q
7 110 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 13.12 q
8 197 Trusová MichaelaTrusová Michaela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 13.63 q
9 187 Fejková LauraFejková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 13.79
10 194 Pervanová TamaraPervanová Tamara 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 14.17
11 185 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 14.37
12 282 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 16.17
13 191 Kustrová MichaelaKustrová Michaela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 19.30
228 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(so, 18.6.2022 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 214 Širochman OliverŠirochman Oliver 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 07:38.2
2 206 Kuljovský JakubKuljovský Jakub 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 07:50.3
3 201 Coranič MatúšCoranič Matúš 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 07:56.7
4 54 Varga MatúšVarga Matúš 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 08:49.1
Poznámky:
ručné časy
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 18.6.2022 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 37 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 06:55.9
2 193 Olejníková PavlínaOlejníková Pavlína 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 07:45.7
3 222 Grunská MichaelaGrunská Michaela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 07:57.9
4 223 Hajdúková AlexandraHajdúková Alexandra 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 09:20.7
Poznámky:
ručné časy
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 18.6.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 170 Hoger MarekHoger Marek 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12:10.5
2 175 Moravčík DanielMoravčík Daniel 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 12:32.3
3 207 Laporčák MatúšLaporčák Matúš 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 13:40.1
Poznámky:
ručné časy
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(so, 18.6.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 155 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 13:52.1
2 187 Fejková LauraFejková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 15:40.8
230 Pekarovicsová LenkaPekarovicsová Lenka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Poznámky:
ručné časy
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 18.6.2022 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130 135 138 141 144 147 150 155 157
1 248 Lenárt PatrikLenárt Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 9 PB 155 - - o o o xo o o o o o xxo xxx
2 247 Labanc PeterLabanc Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 8 PB 150 - - o o o o o o o xo o xxx
3 74 Babuščák MarekBabuščák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 7 PB 141 - o o o o o o o xxx
4 176 Papcun MartinPapcun Martin
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 6 PB 141 - o o o o o xxo xxo xxx
5 218 Trembuľák RamónTrembuľák Ramón
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
09 09 3 PB 138 - o o o xo xo o xxx
6 249 Paľuv OliverPaľuv Oliver
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 5 PB 130 - - o o xxo xxx
7= 10 Páll DávidPáll Dávid
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 2 SB 120 o o xo xxx
7= 124 Dorov MatejDorov Matej
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
10 10 1 PB 120 o o xo xxx
9 177 Plavnický OliverPlavnický Oliver
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 4 SB 115 o xo xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 18.6.2022 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130 133 136 140 143
1 33 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
09 09 12 140 o - - - xo xo o xxo xxx
2 189 Kovalíková JankaKovalíková Janka
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 11 PB 133 o o o xo o o xxx
3 264 Vasilišinová AlexandraVasilišinová Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 2 PB 133 - o o o xo xo xxx
4 255 Kendrová KarolínaKendrová Karolína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 8 PB 133 - o xo o xo xo xxx
5 194 Pervanová TamaraPervanová Tamara
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 9 PB 130 o o xo o o xxx
6 106 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 10 PB 130 o o o o xxo xxx
7= 150 Dendešová LenkaDendešová Lenka
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 4 PB 125 o o o xo xxx
7= 159 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
09 09 6 PB 125 o o o xo xxx
9 186 Domaničová LíviaDomaničová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
10 10 7 PB 125 o o xxo xo xxx
10 6 Olexová EmaOlexová Ema
AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov
10 10 5 PB 125 o xo o xxo xxx
11 191 Kustrová MichaelaKustrová Michaela
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
09 09 3 PB 120 xo o xxo xxx
227 Majchráková SimonaMajchráková Simona
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
10 10 1 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 18.6.2022 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 90 95 100 105 110 115 120
1 214 Širochman OliverŠirochman Oliver
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 4 115 o o o o xo o xxx
2= 165 Frištyk DávidFrištyk Dávid
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
11 11 2 PB 110 o o o o xo xxx
2= 182 Tomaščin TimotejTomaščin Timotej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
11 11 3 110 - o o o xo xxx
4 201 Coranič MatúšCoranič Matúš
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
11 11 1 PB 105 o xo o xxo xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 18.6.2022 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 90 95 100 105 110 115
1= 158 Nováková HanaNováková Hana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
11 11 7 110 o o o o o xxx
1= 257 Laktičová PavlínaLaktičová Pavlína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
11 11 4 PB 110 o o o o o xxx
3 23 Karaffová TatianaKaraffová Tatiana
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
11 11 2 PB 110 xo o o o o xxx
4 97 Hintošová SoňaHintošová Soňa
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 1 PB 110 o o o o xxo xxx
5 105 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka