<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Liga AZB mladšie žiactvo

Bratislava (18. 6. 2022)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 2 PB 08.25
2 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 1 08.76
3 497 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.41
Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šišulák MichalŠišulák Michal 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 09.38
2 496 Hladík FilipHladík Filip 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.87
3 498 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.33
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cvik MatejCvik Matej 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 10.35
2 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.44
3 Brix MichalBrix Michal 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 PB 10.82
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 2 PB 08.25
2 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 1 08.76
3 Šišulák MichalŠišulák Michal 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 09.38
4 497 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.41
5 496 Hladík FilipHladík Filip 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.87
6 498 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.33
7 Cvik MatejCvik Matej 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 10.35
8 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.44
9 Brix MichalBrix Michal 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 PB 10.82
Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.78
2 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.83
3 Junekova JohanaJunekova Johana 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 08.87
4 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 08.91
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.77
2 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 08.80
3 489 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.09
4 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 09.33
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 08.91
2 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 09.25
3 Koišová ElizabethKoišová Elizabeth 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 09.39
4 Mikolášiková KláraMikolášiková Klára 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 09.40
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.6.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.61
2 Jursová TerezaJursová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.19
3 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 10.42
4 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 10.43
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 18.6.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 4 09.46
2 Zemánek EmaZemánek Ema 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.26
3 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 10.59
4 494 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 PB 10.82
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 18.6.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janečková ElaJanečková Ela 09 09 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 09.18
2 Barborjaková BibianaBarborjaková Bibiana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 10.13
3 Borovcová NicoletteBorovcová Nicolette 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.27
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 18.6.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.39
2 Köpplová VeronikaKöpplová Veronika 09 09 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 10.49
3 Vavrová HanaVavrová Hana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 10.53
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.77
2 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.78
3 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 08.80
4 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.83
5 Junekova JohanaJunekova Johana 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 08.87
6 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 08.91
6 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 08.91
8 489 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.09
9 Janečková ElaJanečková Ela 09 09 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 09.18
10 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 09.25
11 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 09.33
12 Koišová ElizabethKoišová Elizabeth 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 09.39
13 Mikolášiková KláraMikolášiková Klára 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 09.40
14 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 4 09.46
15 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.61
16 Barborjaková BibianaBarborjaková Bibiana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 10.13
17 Jursová TerezaJursová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.19
18 Zemánek EmaZemánek Ema 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.26
19 Borovcová NicoletteBorovcová Nicolette 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.27
20 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 10.39
21 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 10.42
22 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 10.43
23 Köpplová VeronikaKöpplová Veronika 09 09 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 10.49
24 Vavrová HanaVavrová Hana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 10.53
25 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 10.59
26 494 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 PB 10.82

100 m - Muži (Beh)

Beh (so, 18.6.2022 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 488 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.81
2 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.92
3 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 13.85
Celkom 3 pretekári

100 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 18.6.2022 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 13.52
2 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 14.66
Celkom 2 pretekári

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 2 20.24
2 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 1 21.08
Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vrtík LudekVrtík Ludek 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 25.03
2 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.61
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 2 20.24
2 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 1 21.08
3 Vrtík LudekVrtík Ludek 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 25.03
4 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.61
Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 21.14
2 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 21.34
3 Junekova JohanaJunekova Johana 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 PB 21.47
4 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.89
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 22.16
2 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 22.43
3 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 1 23.75
4 Mikolášiková KláraMikolášiková Klára 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 24.26
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.6.2022 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Koišová ElizabethKoišová Elizabeth 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 23.23
2 490 Žovicová ElaŽovicová Ela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 24.13
3 Jursová TerezaJursová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.59
484 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.6.2022 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 21.42
2 491 Čibová PetraČibová Petra 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 24.64
3 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.63
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 18.6.2022 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janečková ElaJanečková Ela 09 09 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 23.25
2 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 25.91
3 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 26.72
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 21.14
2 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 21.34
3 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 21.42
4 Junekova JohanaJunekova Johana 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 PB 21.47
5 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.89
6 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 22.16
7 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 22.43
8 Koišová ElizabethKoišová Elizabeth 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 23.23
9 Janečková ElaJanečková Ela 09 09 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 23.25
10 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 1 23.75
11 490 Žovicová ElaŽovicová Ela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 24.13
12 Mikolášiková KláraMikolášiková Klára 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 24.26
13 491 Čibová PetraČibová Petra 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 24.64
14 Jursová TerezaJursová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.59
15 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 25.91
16 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.63
17 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 26.72
484 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS

600 m - Muži (Beh)

Beh (so, 18.6.2022 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 488 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:40.45
2 487 Kollár JozefKollár Jozef 77 77 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 1:40.61
Celkom 2 pretekári

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 18.6.2022 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 499 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:51.03
2 500 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:01.65
3 497 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 2:08.89
4 498 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 2:09.36
5 496 Hladík FilipHladík Filip 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 2:09.93
Celkom 5 pretekárov

600 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 18.6.2022 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 452 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 1:54.70
2 486 Markovičová MiškaMarkovičová Miška 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:55.56
Celkom 2 pretekári

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 18.6.2022 - 15:58) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 492 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 1:53.84
2 493 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 PB 1:58.48
3 491 Čibová PetraČibová Petra 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 1:59.74
4 490 Žovicová ElaŽovicová Ela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 1:59.98
5 489 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:23.26
6 494 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 PB 2:28.78
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 18.6.2022 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 495 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 5:56.01
2 485 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 5:56.95
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 18.6.2022 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 10.14
2 499 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 11.15
3 500 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 11.25
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.6.2022 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.43
2 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.47
3 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 11.22
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 18.6.2022 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.36
2 495 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 12.40
3 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.63
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.43
2 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.47
3 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 11.22
4 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.36
5 495 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 12.40
6 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.63

Skok do výšky - Muži

(so, 18.6.2022 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 164 169 174 179 182
1 488 Haramia NicolasHaramia Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 2 PB 179 - o o o o o o xxo xxx
2 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 1 160 o o xxo o xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 18.6.2022 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105 110 115 120 125 130 135
1 499 Babeľa DominikBabeľa Dominik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 PB 130 - o o o o xo xxx
2 500 Šnegoň MartinŠnegoň Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 2 120 - o o xo xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 18.6.2022 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100 105 110 115 120 125 130 135
1 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 PB 130 o xo o o o o o xxx
2 Kučinská BarboraKučinská Barbora
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 6 PB 130 o o o o o o xo xxx
3 489 Dugátová AgátaDugátová Agáta
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 5 PB 125 - - o o xxo xo xxx
4= Lázničková SimonaLázničková Simona
Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma...
09 09 2 PB 120 o o o - o xxx
4= Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 4 PB 120 o o o o o xxx
6 Mravcová OlíviaMravcová Olívia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 3 PB 105 o xo xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 18.6.2022 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 3 432 432 x 420 432 432
2 Brix MichalBrix Michal
Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma...
10 10 2 323 287 x 296 296 323
3 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 1 PB 307 305 x x 305 307
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 18.6.2022 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 21 PB 434 421 434 425 434 393
2 Svobodová NelaSvobodová Nela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 20 427 x 403 427 427 x
3 493 Perknovská LauraPerknovská Laura
Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma...
09 09 19 PB 406 398 386 381 398 406
4 Malíková NellyMalíková Nelly
Longital sport clubLongital sport club
09 09 7 PB 405 405 352 385 405 350
5 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
10 10 16 PB 396 385 396 390 396 385
6 Janečková ElaJanečková Ela
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
09 09 4 PB 389 381 x 389 389 379
7 490 Žovicová ElaŽovicová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 10 PB 374 344 374 x 374
8 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle
Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma...
09 09 15 PB 370 x 370 370 370 367
9 495 Vavricová AlicaVavricová Alica
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 17 368 368 x 348 368 367
10 484 Kalmárová MartinaKalmárová Martina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 PB 366 338 x 353 353 366
11 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 18 356 355 338 345 355 356
12 Zemánek EmaZemánek Ema
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 9 PB 356 x x 356 356 x
13 Koišová ElizabethKoišová Elizabeth
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
10 10 5 PB 347 x 339 340 340 347
14 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 13 PB 347 x 331 x 331 347
15 Kaliská BarboraKaliská Barbora
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 14 334 334 x 308 334 313
16 Jursová TerezaJursová Tereza
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 12 324 324 313 320 324 310
17 Čierna AlexandraČierna Alexandra
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 3 PB 321 296 290 321 321 -
18 Vavrová HanaVavrová Hana
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
10 10 8 PB 296 x x 296 296 276
19 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 11 283 x 283 263 283 -
20 Barborjaková BibianaBarborjaková Bibiana
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
10 10 1 PB 282 282 250 257 282 244
21 Köpplová VeronikaKöpplová Veronika
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
09 09 6 PB 276 276 266 272 276 x
Borovcová NicoletteBorovcová Nicolette
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 2 NM x x x - x
Celkom 22 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Mladšie žiačky

(so, 18.6.2022 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 5 PB 10.45 10.13 10.45 x 10.45 08.20 x 09.82
2 493 Perknovská LauraPerknovská Laura
Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma...
09 09 3 08.83 08.36 08.82 08.26 8.82 08.83 08.35 08.60
3 Kučinská BarboraKučinská Barbora
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 4 08.81 08.53 07.79 07.91 8.53 08.70 08.27 08.81
4 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 PB 05.93 04.30 04.22 04.67 4.67 04.98 05.17 05.93
5 485 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 2 PB 04.83 03.95 04.31 04.46 4.46 04.36 04.83 04.08
Celkom 5 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 18.6.2022 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 7 PB 45.85 45.85 45.85
2 Vrtík LudekVrtík Ludek
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
10 10 5 PB 38.18 38.18 38.18
3 Mešár JakubMešár Jakub
Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač
10 10 2 PB 37.90 37.90 37.90
4 497 Streška FilipStreška Filip
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
10 10 4 SB 36.03 36.03 36.03
5 498 Polkan LeonPolkan Leon
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
10 10 3 PB 31.92 31.92 31.92
6 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 6 28.37 28.37 28.37
7 Matliak AdamMatliak Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 1 PB 20.63 20.63 20.63
Celkom 7 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 18.6.2022 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kosová KarolínaKosová Karolína
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
09 09 6 40.10 35.06 35.06 40.10
2 493 Perknovská LauraPerknovská Laura
Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma...
09 09 4 PB 37.58 37.58 37.58 37.57
3 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 5 37.48 37.05 37.05 37.48
4 484 Kalmárová MartinaKalmárová Martina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 3 PB 36.33 35.06 35.06 36.33
5 485 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 PB 19.77 19.77 19.77 19.77
6 Kaliská BarboraKaliská Barbora
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 2 19.31 19.31 19.31 19.31
Celkom 6 pretekárov