<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva

Nitra (4. 6. 2022)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.6.2022 - 10:30) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.22
2 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.84 QA
3 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.90 qB
4 18 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.25
5 35 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.56
6 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 10.37
Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.6.2022 - 10:30) official Vietor: -1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 07.81 QA
2 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.47 qB
3 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.62 qB
4 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.67 qB
5 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.02
6 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 09.13
7 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 10.21
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.6.2022 - 10:30) official Vietor: -1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Staš SebastiánStaš Sebastián 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 07.81
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 07.83 QA
3 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.15 qA
4 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.76 qB
5 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.00 qB
6 17 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.41
7 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.71
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.6.2022 - 10:30) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 07.92 QA
2 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.16 qA
3 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 08.76 qB
4 16 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.03
5 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 09.56
6 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.87
7 24 Krahulec JánKrahulec Ján 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.89
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 4.6.2022 - 10:30) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.06 QA
2 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.26 qA
3 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.97 qB
4 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.27
5 Kabát AdrianKabát Adrian 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.81
6 Ličák SamuelLičák Samuel 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 10.22
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.22
2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 07.81 QA
2 Staš SebastiánStaš Sebastián 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 07.81
4 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 07.83 QA
5 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 07.92 QA
6 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.06 QA
7 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.15 qA
8 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.16 qA
9 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.26 qA
10 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.47 qB
11 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 08.62 qB
12 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 08.67 qB
13 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 08.76 qB
13 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 08.76 qB
15 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.84 QA
16 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.90 qB
17 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.97 qB
18 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.00 qB
19 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.02
20 16 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.03
21 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 09.13
22 18 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.25
23 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.27
24 17 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.41
25 35 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.56
25 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 09.56
27 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.71
28 Kabát AdrianKabát Adrian 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.81
29 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.87
30 24 Krahulec JánKrahulec Ján 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.89
31 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 10.21
32 Ličák SamuelLičák Samuel 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 10.22
33 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 10.37
Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 4.6.2022 - 11:45) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 SB 07.73 11.00
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 SB 07.74 9.00
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 SB 07.86 8.00
4 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 08.01 7.00
5 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 SB 08.11 6.00
6 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 SB 08.12 5.00
7 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 SB 08.14 4.00
8 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 SB 08.67 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 4.6.2022 - 11:45) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 08.41 2.00
2 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 08.59 1.00
3 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 SB 08.65
4 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 SB 08.65
5 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 SB 08.69
6 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 SB 08.81
7 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 SB 08.87
8 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 SB 08.90
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 4.6.2022 - 11:55) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 SB 08.00 11.00
2 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 SB 08.19 9.00
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 SB 08.25 8.00
4 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 SB 08.29 7.00
5 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 08.41 6.00
6 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.51 5.00
7 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 08.62 4.00
8 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 08.70 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 4.6.2022 - 11:55) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 SB 08.58 2.00
2 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 SB 08.60 1.00
3 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 SB 08.68
4 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.68
5 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.70
6 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.82
7 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.83
8 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.87
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.6.2022 - 10:50) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.26 qA
2 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.72 qB
3 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.82 qB
4 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.53
5 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.54
6 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.81
7 Giertlová LuciaGiertlová Lucia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 10.14
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.6.2022 - 10:50) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 08.05 qA
2 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.92
3 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.03
4 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 09.09
5 Belková AlexandraBelková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.91
6 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 10.39
Očovská EmaOčovská Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.6.2022 - 10:50) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.25 qA
2 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 08.69 qB
3 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 08.83 qB
4 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 09.01
5 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.45
MS Sojková SilviaSojková Silvia 08 08 Obyčajný človek Hontianske MoravceObyčajný človek Hontianske ... 1 10.82
7 Černáková LenkaČernáková Lenka 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 11.14
Teplanová NatáliaTeplanová Natália 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.6.2022 - 10:50) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.42 qA
2 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.61 qB
MS Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný človek Hontianske MoravceObyčajný človek Hontianske ... 1 08.95
4 27 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.98
5 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.33
6 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.67
7 Fehérová LeaFehérová Lea 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.89
8 Husárová TamaraHusárová Tamara 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 10.96
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 4.6.2022 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.37 qA
2 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.56 qA
3 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 08.91
4 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 08.99
5 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 09.39
6 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.43
7 29 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.63
8 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.81
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 4.6.2022 - 10:50) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.50 qA
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.59 qA
3 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 08.61 qB
4 Hamžíková PaulínaHamžíková Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 09.05
5 Richterová KristínaRichterová Kristína 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.30
6 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 09.31
7 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.62
Krivanská VeronikaKrivanská Veronika 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 4.6.2022 - 10:50) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.63 qB
2 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.70 qB
3 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.17
4 16 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.26
5 32 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.51
6 Betková LindaBetková Linda 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 09.57
7 Orosiová EmmaOrosiová Emma 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.62
Chilá TerezaChilá Tereza 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 08.05 qA
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.25 qA
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.26 qA
4 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.37 qA
5 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.42 qA
6 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.50 qA
7 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.56 qA
8 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.59 qA
9 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.61 qB
9 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 08.61 qB
11 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.63 qB
12 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 08.69 qB
13 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.70 qB
14 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.72 qB
15 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.82 qB
16 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 08.83 qB
17 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 08.91
18 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.92
19 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný človek Hontianske MoravceObyčajný človek Hontianske ... 1 08.95
20 27 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 08.98
21 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 08.99
22 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 09.01
23 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.03
24 Hamžíková PaulínaHamžíková Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 09.05
25 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 09.09
26 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.17
27 16 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.26
28 Richterová KristínaRichterová Kristína 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.30
29 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 09.31
30 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.33
31 Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 09.39
32 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.43
33 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 09.45
34 32 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.51
35 Spišáková NelaSpišáková Nela 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.53
36 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.54
37 Betková LindaBetková Linda 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 09.57
38 Vranová LíviaVranová Lívia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.62
38 Orosiová EmmaOrosiová Emma 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.62
40 29 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.63
41 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.67
42 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 09.81
42 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.81
44 Fehérová LeaFehérová Lea 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.89
45 Belková AlexandraBelková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.91
46 Giertlová LuciaGiertlová Lucia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 10.14
47 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 10.39
48 Sojková SilviaSojková Silvia 08 08 Obyčajný človek Hontianske MoravceObyčajný človek Hontianske ... 1 10.82
49 Husárová TamaraHusárová Tamara 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 10.96
50 Černáková LenkaČernáková Lenka 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 11.14
Očovská EmaOčovská Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
Teplanová NatáliaTeplanová Natália 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Krivanská VeronikaKrivanská Veronika 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNS
Chilá TerezaChilá Tereza 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.6.2022 - 13:40) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 17.85 11.00
2 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 18.77 9.00
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 18.78 8.00
4 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 19.04 7.00
5 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 19.15 6.00
6 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 20.05 3.00
7 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 20.29 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 4.6.2022 - 13:40) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 19.65 4.00
2 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 20.65 1.00
3 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 21.24
4 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 21.27
5 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 21.30
6 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 21.34
7 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 21.53
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 4.6.2022 - 13:40) official Vietor: +2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 21.41
2 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 21.42
3 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.85
4 1 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 22.85
5 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 25.12
6 Ličák SamuelLičák Samuel 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.59
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 4.6.2022 - 13:40) official Vietor: +2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 16.46
2 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 19.47 5.00
3 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 21.51
4 24 Krahulec JánKrahulec Ján 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 23.48
Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 DNS
Gronsky JakubGronsky Jakub 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 16.46
2 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 17.85 11.00
3 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 18.77 9.00
4 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 18.78 8.00
5 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 19.04 7.00
6 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 19.15 6.00
7 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 19.47 5.00
8 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 19.65 4.00
9 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 20.05 3.00
10 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 20.29 2.00
11 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 20.65 1.00
12 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 21.24
13 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 21.27
14 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 21.30
15 Murgaš MarekMurgaš Marek 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 21.34
16 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 21.41
17 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 21.42
18 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 21.51
19 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 21.53
20 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.85
20 1 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 22.85
22 24 Krahulec JánKrahulec Ján 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 23.48
23 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 25.12
24 Ličák SamuelLičák Samuel 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.59
Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 DNS
Gronsky JakubGronsky Jakub 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.6.2022 - 14:00) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 19.04 11.00
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 19.29 9.00
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 19.57 8.00
4 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 19.64 7.00
5 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 20.30 6.00
6 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 20.42 5.00
MS Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.69
8 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 20.82 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.6.2022 - 14:00) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 21.16 2.00
2 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 21.30 1.00
3 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 21.45
4 Hamžíková PaulínaHamžíková Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 22.06
5 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.26
6 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 22.29
7 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 23.14
8 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 23.90
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.6.2022 - 14:00) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 PB 20.77 4.00
2 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 21.95
MS Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 21.97
4 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 22.14
MS Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 SB 22.57
6 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.93
7 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 23.31
8 Fehérová LeaFehérová Lea 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 24.48
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 4.6.2022 - 14:00) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 22.86
2 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 22.93
3 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 23.28
4 Farmadinová VivienFarmadinová Vivien 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 23.78
5 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 24.18
6 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 24.38
7 Giertlová LuciaGiertlová Lucia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 24.91
Jakabová ElenaJakabová Elena 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DQ
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 4.6.2022 - 14:00) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.05
MS Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný človek Hontianske MoravceObyčajný človek Hontianske ... 1 21.81
3 Orosiová EmmaOrosiová Emma 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 23.86
4 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 25.44
5 Vlčeková SimonaVlčeková Simona 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 25.98
MS Sojková SilviaSojková Silvia 08 08 Obyčajný človek Hontianske MoravceObyčajný človek Hontianske ... 8 26.40
7 24 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 27.53
Krivanská VeronikaKrivanská Veronika 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 19.04 11.00
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 19.29 9.00
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 19.57 8.00
4 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 19.64 7.00
5 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 20.30 6.00
6 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 20.42 5.00
7 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.69
8 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 PB 20.77 4.00
9 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 20.82 3.00
10 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 21.05
11 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 21.16 2.00
12 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 21.30 1.00
13 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 21.45
14 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný človek Hontianske MoravceObyčajný človek Hontianske ... 1 21.81
15 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 21.95
16 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 21.97
17 Hamžíková PaulínaHamžíková Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 22.06
18 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 22.14
19 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.26
20 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 22.29
21 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 SB 22.57
22 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 22.86
23 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.93
23 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 22.93
25 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 23.14
26 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 23.28
27 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 23.31
28 Farmadinová VivienFarmadinová Vivien 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 23.78
29 Orosiová EmmaOrosiová Emma 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 23.86
30 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 23.90
31 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 24.18
32 Turičíková VeronikaTuričíková Veronika 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 24.38
33 Fehérová LeaFehérová Lea 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 24.48
34 Giertlová LuciaGiertlová Lucia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 24.91
35 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 25.44
36 Vlčeková SimonaVlčeková Simona 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 25.98
37 Sojková SilviaSojková Silvia 08 08 Obyčajný človek Hontianske MoravceObyčajný človek Hontianske ... 8 26.40
38 24 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 27.53
Jakabová ElenaJakabová Elena 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DQ
Krivanská VeronikaKrivanská Veronika 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.6.2022 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 44.36 9.00
2 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 44.81 8.00
3 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 45.22 7.00
4 2 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 45.32 6.00
5 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 54.37 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 4.6.2022 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 PB 41.48 11.00
2 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 46.67 5.00
3 Jančovič MatúšJančovič Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 48.15 4.00
MS 15 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 49.28
5 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 50.96 3.00
6 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 52.82 2.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 PB 41.48 11.00
2 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 44.36 9.00
3 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 44.81 8.00
4 Frančák JakubFrančák Jakub 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 45.22 7.00
5 2 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 45.32 6.00
6 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 46.67 5.00
7 Jančovič MatúšJančovič Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 48.15 4.00
8 15 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 49.28
9 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 50.96 3.00
10 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 52.82 2.00
11 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 54.37 1.00

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.6.2022 - 13:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 46.01 9.00
2 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 46.82 7.00
MS Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 46.83
4 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 46.84 6.00
5 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 47.08 5.00
MS Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 49.26
Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 DNS
Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.6.2022 - 13:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 45.89 11.00
2 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 49.13 3.00
3 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 49.68 2.00
4 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 51.40
5 Betková LindaBetková Linda 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 53.06
6 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 53.21
7 Lakosilová Zoja DanaeLakosilová Zoja Danae 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 55.38
8 Belková AlexandraBelková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 57.47
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.6.2022 - 13:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 46.77 8.00
2 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 48.61 4.00
3 26 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 50.74 1.00
4 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 52.85
5 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 53.32
6 Gajdošová LianaGajdošová Liana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 53.69
7 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 55.90
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 45.89 11.00
2 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 46.01 9.00
3 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 46.77 8.00
4 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 46.82 7.00
5 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 46.83
6 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 46.84 6.00
7 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 47.08 5.00
8 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 48.61 4.00
9 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 PB 49.13 3.00
10 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 49.26
11 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 49.68 2.00
12 26 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 50.74 1.00
13 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 51.40
14 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 52.85
15 Betková LindaBetková Linda 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 53.06
16 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 53.21
17 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 53.32
18 Gajdošová LianaGajdošová Liana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 53.69
19 Lakosilová Zoja DanaeLakosilová Zoja Danae 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 55.38
20 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 55.90
21 Belková AlexandraBelková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 57.47
Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 DNS
Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNF

800 m - Starší žiaci

(so, 4.6.2022 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 2 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 2:22.89 11.00
MS 15 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13 2:27.51
3 16 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 2:28.17 9.00
4 17 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 2:28.79 8.00
5 7 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 2:31.92 7.00
6 21 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 2:42.92 6.00
7 24 Krahulec JánKrahulec Ján 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 2:43.33 5.00
8 1 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 PB 2:44.51 4.00
9 18 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:45.40 3.00
10 5 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 PB 2:50.72 2.00
11 23 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:51.86 1.00
12 9 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 PB 3:17.36
13 11 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 3:24.40
Celkom 13 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(so, 4.6.2022 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 23 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:47.29 11.00
2 27 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:48.97 9.00
3 28 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:49.02 8.00
4 16 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 2:49.53 7.00
5 26 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 2:49.78 6.00
6 29 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 2:52.71 5.00
7 35 Otrasová AnetaOtrasová Aneta 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:53.40 4.00
8 32 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 PB 2:58.54 3.00
9 31 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 3:08.69 2.00
Očovská EmaOčovská Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
Celkom 10 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky

(so, 4.6.2022 - 12:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 32 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 7:44.66 11.00
2 27 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 7:44.72 9.00
3 35 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 8:10.60 8.00
4 9 Pňačeková TerezaPňačeková Tereza 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 8:39.97 7.00
5 26 Ištvánová NelaIštvánová Nela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 8:40.29 6.00
6 2 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 9:26.41 5.00
7 29 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 10:23.11 4.00
8 24 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 10:32.32 3.00
Teplanová NatáliaTeplanová Natália 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 DNS
Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 DNS
16 Malárová KatarínaMalárová Katarína 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DNF
Celkom 11 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(so, 4.6.2022 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 29 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10:56.69
2 35 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11:58.56 11.00
3 31 Mikuš DanielMikuš Daniel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 13:14.63 9.00
4 28 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13:20.99 8.00
15 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.6.2022 - 10:00) official Vietor: -2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.90 11.00
2 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 15.57 9.00
3 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 15.63 8.00
4 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 15.73 7.00
5 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 16.99 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 4.6.2022 - 10:00) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.77 5.00
2 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.81 4.00
3 21 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 20.37 3.00
4 9 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 21.08 2.00
5 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 21.48 1.00
6 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 22.01
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 14.90 11.00
2 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 15.57 9.00
3 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 15.63 8.00
4 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 15.73 7.00
5 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 16.99 6.00
6 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.77 5.00
7 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.81 4.00
8 21 Bruncko RastislavBruncko Rastislav 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 20.37 3.00
9 9 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 21.08 2.00
10 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 21.48 1.00
11 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 22.01

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.6.2022 - 10:15) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 15.35 11.00
2 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 16.18 9.00
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 16.28 8.00
4 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 20.71 5.00
Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 4.6.2022 - 10:15) official Vietor: -2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 20.30 7.00
2 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 20.70 6.00
3 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 21.74 4.00
4 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 22.13 3.00
5 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 22.14 2.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 15.35 11.00
2 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 16.18 9.00
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 16.28 8.00
4 31 Gašpercová AgátaGašpercová Agáta 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 20.30 7.00
5 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 20.70 6.00
6 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 20.71 5.00
7 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 21.74 4.00
8 Banásová AdrianaBanásová Adriana 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 22.13 3.00
9 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 22.14 2.00
Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 DNF

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.6.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:48.02 11.00
2 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 0:50.84 9.00
3 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:55.40 7.00
4 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 1:01.01 4.00
5 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 1:03.19 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 4.6.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:55.15 8.00
2 23 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 0:56.36 6.00
3 7 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 0:56.99 5.00
4 11 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:08.54 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:48.02 11.00
2 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 0:50.84 9.00
3 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:55.15 8.00
4 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:55.40 7.00
5 23 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 0:56.36 6.00
6 7 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 0:56.99 5.00
7 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 1:01.01 4.00
8 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 1:03.19 3.00
9 11 Králik MartinKrálik Martin 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:08.54 2.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(so, 4.6.2022 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 0:51.46 11.00
2 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 0:52.47 9.00
3 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 0:57.30 8.00
4 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:00.27 7.00
5 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:02.75 6.00
6 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 1:05.73 5.00
Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNS
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(so, 4.6.2022 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 17:23.51 11.00
2 18 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 18:48.25 9.00
3 7 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22:58.05 8.00
4 2 Kurucová MichaelaKurucová Michaela 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 23:50.38 7.00
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 4.6.2022 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 169 173 Body
MS Staš SebastiánStaš Sebastián
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 4 169 o o o o o xxo xxx
2 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 155 o o o xxx 11.00
3 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 1 PB 150 o o xxx 9.00
4 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 2 150 xo o xxx 8.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 4.6.2022 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125 130 135 140 145 150 154 158 161 Body
1 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 9 PB 158 - o o o xo xo o xo r 11.00
2 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 10 154 - - o o o xo xo xxx 9.00
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 7 PB 150 o o o o xo xxo xxx 8.00
4 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 5 PB 145 xo o o o o xxx 7.00
5 Grossová MichaelaGrossová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 1 PB 145 - o o o xo xxx 6.00
6 Predmeská LuciaPredmeská Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 6 PB 140 o xxo xo xxo xxx 5.00
7 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 8 135 o xxo xo xxx 4.00
8 Valašíková LuciaValašíková Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 4 PB 135 o o xxo xxx 3.00
9 2 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 130 o xo xxx 2.00
10 Jonášová LuciaJonášová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 2 PB 000 xxr
Celkom 10 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 4.6.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180 200 220 240 260 270 280 290 300 310 320 330 340 Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 3 PB 330 - - - o o o o xo o o o xo xxx 11.00
2 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 2 PB 300 - - - o o o o o xo xxx 9.00
MS Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 4 280 - - - - xxo xo xxo xr
4 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 1 PB 270 - o o xo xxo xxo xxx 8.00
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 4.6.2022 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160 180 200 210 220 230 240 250 260 270 280 Body
1 Macečková BožidaraMacečková Božidara
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 2 280 - - - - xo o o - xo - xo 11.00
2 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 1 PB 240 o o o o o xo o xxx 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 4.6.2022 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Kuzmický LukášKuzmický Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 1 PB 562 +0.5 m/s 499  0,20 488  0,60 506  0,30 506 562  0,50 541  0,90 526  0,70
2 Briš TomášBriš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 22 PB 539 +0.6 m/s x 471  0,30 457  0,60 471 491  0,30 539  0,60 x 11.00
3 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 24 536 +0.6 m/s 477  0,20 536  0,60 495  0,50 536 481  0,30 309  0,60 192  0,60 9.00
4 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 21 PB 495 +0.3 m/s 494  0,50 428  0,60 461  0,70 494 x x 495  0,30 8.00
5 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 19 PB 476 +0.6 m/s 310  0,90 454  0,60 426  0,30 454 x x 476  0,60 7.00
6 Michalko MatejMichalko Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 25 474 +0.5 m/s x 440  0,30 x 440 474  0,50 x x 6.00
7 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 23 467 +0.3 m/s 451  0,30 439  0,90 461  0,30 461 456  0,60 467  0,30 461  0,80 5.00
8 Ambrozy RichardAmbrozy Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 20 457 +0.8 m/s x 449  0,50 420  0,30 449 457  0,80 443  0,60 x 4.00
9 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 18 455 +0.6 m/s 398  0,60 428  0,50 424  0,60 428 455  0,60 429  0,30 437  0,60 3.00
10 Krutošík AndrejKrutošík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 17 427 +0.3 m/s 398  0,30 398  0,60 427  0,30 427 2.00
11 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 16 424 +0.1 m/s 424  0,10 347  0,30 411  0,90 424 1.00
12 17 Červený MartinČervený Martin
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 12 PB 410 +0.9 m/s 336  0,30 410  0,90 x 410
13 16 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 15 407 +0.6 m/s 370  0,50 350  0,60 407  0,60 407
14 Bošanský NicolasBošanský Nicolas
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 26 PB 392 +0.5 m/s 392  0,50 381  0,20 374  0,90 392
15 Bielak MartinBielak Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 9 392 +0.2 m/s 392  0,20 345  0,60 342  0,20 392
16 Brštiak BorisBrštiak Boris
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 8 389 +0.6 m/s 372  0,50 389  0,60 352  0,90 389
17 5 Hriň LukášHriň Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 11 384 +0.1 m/s 384  0,10 367  0,50 369  0,40 384
18 Jančovič MatúšJančovič Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 7 PB 368 +0.6 m/s 361  1,60 368  0,60 310  0,20 368
19 Piala MichalPiala Michal
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 10 364 +0.5 m/s 364  0,50 x 345  0,20 364
20 21 Bruncko RastislavBruncko Rastislav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 13 364 +0.8 m/s x 364  0,80 x 364
21 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 6 PB 361 +0.1 m/s x 343  0,60 361  0,10 361
22 28 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 14 353 +0.3 m/s 344  0,20 353  0,30 326  0,20 353
23 Kabát AdrianKabát Adrian
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 5 PB 350 +0.9 m/s 350  0,90 322  0,60 343  0,60 350
24 Bobák DanielBobák Daniel
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 4 332 +0.6 m/s 321  0,90 332  0,60 321  0,30 332
25 Reguli JakubReguli Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 3 PB 332 +0.6 m/s 314  0,30 301  0,50 332  0,60 332
26 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 2 PB 308 +0.5 m/s 308  0,50 273  0,30 301  0,60 308
Celkom 26 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 4.6.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 29 463 +0.3 m/s 445  0,20 463  0,30 444  0,30 463 x x 11.00
2 Hollá EmaHollá Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 28 458 +0.2 m/s 451  0,10 458  0,20 445  0,20 458 451  0,20 443  0,20 9.00
3 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 23 PB 445 +0.3 m/s 408  0,30 417  0,50 424  0,30 424 392  0,30 445  0,30 8.00
4 Burská LenkaBurská Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 30 444 +0.3 m/s 422  0,30 430  0,80 352  0,30 430 444  0,30 x 7.00
5 Vyletelová LindaVyletelová Linda
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 24 PB 442 +1.0 m/s 442  1,00 406  0,10 399  0,20 442 377  0,60 x 6.00
6 Moricová AlexandraMoricová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 31 439 +0.1 m/s 413  0,20 398  0,20 439  0,10 439 421  0,60 434  0,20 5.00
7 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 25 433 +0.6 m/s 415  0,20 429  0,20 433  0,60 433 425  0,30 426  0,30 4.00
MS Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 26 430 +0.6 m/s x 420  0,30 382  0,20 420 426  0,30 430  0,60
9 Jasenáková SáraJasenáková Sára
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 22 414 +1.3 m/s 414  1,30 409  0,10 412  0,20 414 411  0,20 x 3.00
10 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 19 PB 412 +1.1 m/s 412  1,10 364  0,40 412 2.00
11 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 18 396 +0.8 m/s 374  0,20 396  0,80 396 1.00
12 26 Ištvánová NelaIštvánová Nela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 17 PB 394 +0.3 m/s 382  0,30 394  0,30 394
MS Výbohová SáraVýbohová Sára
Obyčajný človek Hontianske MoravceObyčajný človek Hontianske ...
09 09 4 PB 392 +1.5 m/s 392  1,50 390  0,20 392
14 35 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 15 PB 391 +0.1 m/s 368  0,20 391  0,10 391
15 Predmeská LuciaPredmeská Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 11 PB 386 +0.0 m/s 384  1,50 386  0,00 386
16 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 21 366 +0.1 m/s 366  0,10 364  0,60 366
17 Špilova AlexŠpilova Alex
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 20 360 +1.0 m/s 360  1,00 354  0,60 360
18 Vranová LíviaVranová Lívia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 3 PB 360 +1.6 m/s 360  1,60 x 360
19 Farmadinová VivienFarmadinová Vivien
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 7 PB 358 +1.1 m/s 358  1,10 329  0,90 358
20 Holišíková ZuzanaHolišíková Zuzana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 27 357 +0.2 m/s 357  0,20 345  0,20 357
21 Gáliková LauraGáliková Laura
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 12 PB 355 +0.3 m/s x 355  0,30 355
22 7 Juríková KatarínaJuríková Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 13 PB 354 +0.5 m/s 351  1,00 354  0,50 354
23= Gajdošová LianaGajdošová Liana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 16 354 +0.6 m/s 342  0,20 354  0,60 354
23= Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 2 SB 354 +0.3 m/s 342  1,00 354  0,30 354
25 Jakabová ElenaJakabová Elena
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 10 PB 354 +1.3 m/s 354  1,30 293  0,20 354
26 Jonášová LuciaJonášová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 1 PB 350 +0.2 m/s 350  0,20 309  0,20 350
27 Vlčeková SimonaVlčeková Simona
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 5 PB 319 +1.5 m/s 319  1,50 x 319
28 Fehérová LeaFehérová Lea
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 14 297 +0.1 m/s 297  0,10 x 297
29 16 Malárová KatarínaMalárová Katarína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 9 292 +1.1 m/s 292  1,10 x 292
30 Černáková LenkaČernáková Lenka
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 6 242 +0.6 m/s x 242  0,60 242
Očovská EmaOčovská Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 8 DNS - -
Celkom 31 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 4.6.2022 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 17 09.50 08.02 09.38 08.68 9.38 09.50 09.35 09.49 11.00
2 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 14 PB 08.96 08.41 07.73 07.85 8.41 08.33 08.83 08.96 9.00
3 Kapiašová BiankaKapiašová Bianka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 16 08.90 08.90 x 08.35 8.90 08.62 08.23 08.32 8.00
4 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 1 PB 08.61 08.00 07.79 07.66 8.00 06.66 07.86 08.61 7.00
5 Kupcová KarinKupcová Karin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 12 PB 08.59 07.95 08.04 07.25 8.04 07.76 07.39 08.59 6.00
6 Donovalová SilviaDonovalová Silvia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 7 PB 08.17 08.17 06.81 06.66 8.17 07.14 07.11 07.03 5.00
7 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 15 08.05 08.05 07.95 07.57 8.05 07.50 07.12 07.53 4.00
8 Jonášová LuciaJonášová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 10 PB 08.00 07.47 06.59 07.65 7.65 07.09 08.00 07.74 3.00
9 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 13 07.54 07.35 07.54 07.18 7.54 2.00
10 Beňušková HanaBeňušková Hana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 11 07.45 07.45 06.69 05.98 7.45 1.00
11 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 9 07.34 07.34 07.29 07.01 7.34
12 Slamková NinaSlamková Nina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 2 PB 06.82 05.40 06.27 06.82 6.82
13 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 8 06.81 06.81 06.61 x 6.81
14 Benková LauraBenková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 PB 05.75 05.75 05.69 05.36 5.75
15 Vetráková AdrianaVetráková Adriana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 4 PB 05.57 04.66 04.98 05.57 5.57
16 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 04.98 04.73 04.84 04.98 4.98
Chilá TerezaChilá Tereza
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
08 08 6 DNS
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 4.6.2022 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 9 11.76 11.54 10.47 10.78 11.54 11.52 x 11.76 11.00
2 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 8 11.05 10.94 11.05 x 11.05 10.71 x 10.52 9.00
3 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 6 PB 09.13 08.11 07.76 09.13 9.13 08.27 07.79 x 8.00
4 Schrimpel LiborSchrimpel Libor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 7 08.80 07.61 08.80 08.37 8.80 x 07.59 x 7.00
5 Zdurienčík MiroslavZdurienčík Miroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 08.12 07.71 08.06 07.82 8.06 07.94 07.75 08.12 6.00
6 Podolec ViliamPodolec Viliam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 4 07.35 07.24 06.77 x 7.24 07.35 06.75 x 5.00
7 Hanzel MarekHanzel Marek
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
08 08 1 PB 07.15 06.97 07.13 07.15 7.15 06.81 06.14 06.48 4.00
8 9 Konušík JakubKonušík Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 3 PB 06.86 06.86 06.55 06.54 6.86 - - - 3.00
9 Ragula PatrikRagula Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 PB 06.10 05.93 05.96 06.10 6.10 2.00
Celkom 9 pretekárov

Hod diskom 0,75 kg - Staršie žiačky

(so, 4.6.2022 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 17 PB 28.40 x 26.14 26.14 26.14 22.68 28.40 11.00
2 Kapiašová BiankaKapiašová Bianka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 13 PB 24.72 19.67 x 24.72 24.72 21.35 19.07 9.00
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 6 PB 24.39 19.23 22.81 24.39 24.39 18.83 21.50 8.00
4 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 15 23.57 17.99 20.23 20.23 20.23 23.57 16.83 7.00
MS Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 2 PB 22.57 22.57 18.00 22.57
6 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 10 PB 21.72 19.35 21.72 19.62 21.72 19.24 20.73 6.00
7 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 11 PB 21.43 21.43 21.09 20.37 21.43 20.62 19.76 5.00
8 Kupcová KarinKupcová Karin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 16 21.06 19.51 x 19.51 19.51 18.12 21.06 4.00
9 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 12 19.19 16.26 19.19 15.22 19.19 15.89 15.80 3.00
10 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 8 PB 17.42 17.33 17.42 17.42 2.00
11 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 14 15.65 15.65 15.56 15.65 1.00
12 Tománková EsterTománková Ester
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 9 15.13 15.13 x 15.13
13 Husárová TamaraHusárová Tamara
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 7 15.03 15.03 x 15.03
14 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 5 14.49 14.12 14.49 14.49
15 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 4 11.96 x 11.96 11.96
16 Benková LauraBenková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 1 PB 10.56 x 10.56 10.56
Chilá TerezaChilá Tereza
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
08 08 3 DNS
Celkom 17 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 4.6.2022 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 11 PB 40.11 x 36.89 x 36.89 40.11 x 40.07 11.00
2 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 10 PB 37.68 x 33.31 29.55 33.31 33.71 34.96 37.68 9.00
MS Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 9 31.49 28.41 x 31.23 31.23 31.28 31.49 x
4 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 8 PB 27.29 27.29 23.32 21.84 27.29 23.50 24.66 22.83 8.00
5 31 Mikuš DanielMikuš Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 7 22.68 21.64 20.67 21.41 21.64 19.46 22.68 x 7.00
6 Zdurienčík MiroslavZdurienčík Miroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 22.50 x 17.02 22.50 22.50 20.12 18.34 19.53 6.00
7 Hanzel MarekHanzel Marek
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
08 08 6 20.22 18.01 18.86 20.22 20.22 17.41 x 19.89 5.00
8 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 4 18.92 18.92 14.40 15.10 18.92 x x 17.39 4.00
9 Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 18.37 x x 17.51 17.51 16.62 13.98 18.37 3.00
10 Ambrozy RichardAmbrozy Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 1 SB 17.38 17.38 x x 17.38 2.00
11 Ragula PatrikRagula Patrik