<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Liga AZB st. žiactvo

Bratislava (18. 5. 2022)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 18.5.2022 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 0:50.32
2 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 0:51.19
3 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 0:52.29
4 Kondela PavolKondela Pavol 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 0:55.76
5 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 0:58.43
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 18.5.2022 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jursa FilipJursa Filip 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 0:55.25
2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 0:56.65
3 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 0:58.10
4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:59.45
5 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:06.76
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 18.5.2022 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 PB 0:57.56
2 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 0:58.07
3 Černák AndrejČernák Andrej 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:58.71
4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:00.71
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 0:50.32
2 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 0:51.19
3 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 0:52.29
4 Jursa FilipJursa Filip 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 0:55.25
5 Kondela PavolKondela Pavol 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 0:55.76
6 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 0:56.65
7 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 PB 0:57.56
8 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 0:58.07
9 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 0:58.10
10 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 0:58.43
11 Černák AndrejČernák Andrej 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:58.71
12 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:59.45
13 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:00.71
14 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:06.76

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 18.5.2022 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 1:00.97
2 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:01.00
3 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 1:04.05
4 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:06.35
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 18.5.2022 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 1:02.94
2 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 1:05.55
3 Chudíková MartinaChudíková Martina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:14.07
4 Čimborová LeaČimborová Lea 02 02 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 1:16.33
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 1:00.97
2 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:01.00
3 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 1:02.94
4 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 1:04.05
5 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 1:05.55
6 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:06.35
7 Chudíková MartinaChudíková Martina 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:14.07
8 Čimborová LeaČimborová Lea 02 02 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 1:16.33