<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a juniorov

Banská Bystrica (8. 5. 2022)

100 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 8.5.2022 - 10:30) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 11.23 7.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 11.57 5.00
3 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 11.76 4.00
4 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 11.83 3.00
5 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 12.09 2.00
6 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 SB 12.19 1.00
7 4 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 PB 12.54
8 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 12.78
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 8.5.2022 - 10:30) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 11.30 QA
2 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.68 QA
3 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 13.77 qB
4 Šmidovič MichalŠmidovič Michal 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 14.26 qB
Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DQ
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 8.5.2022 - 10:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 11.83 QA
2 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 12.35 QA
3 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.92 qA
4 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 13.70 qB
5 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.98 qB
6 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 14.06 qB
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 8.5.2022 - 10:30) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11.90 QA
2 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 11.98 QA
3 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 12.44 qA
4 10 Gemmel MarianGemmel Marian 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.13 qB
5 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 13.60 qB
6 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 14.10 qB
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 11.30 QA
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 11.83 QA
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 11.90 QA
4 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 11.98 QA
5 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 12.35 QA
6 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 12.44 qA
7 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.68 QA
8 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.92 qA
9 10 Gemmel MarianGemmel Marian 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.13 qB
10 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 13.60 qB
11 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 13.70 qB
12 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 13.77 qB
13 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.98 qB
14 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 14.06 qB
15 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 14.10 qB
16 Šmidovič MichalŠmidovič Michal 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 14.26 qB
Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DQ

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 8.5.2022 - 11:15) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 SB 11.22 11.00
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 11.90 9.00
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.94 8.00
4 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.26 7.00
5 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 12.42 6.00
6 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 12.58 5.00
7 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 SB 12.68 4.00
8 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 12.99 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 8.5.2022 - 11:15) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 13.48 2.00
2 Šmidovič MichalŠmidovič Michal 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 SB 13.86 1.00
3 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 SB 13.89
4 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 14.27
5 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 14.33
Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 DNS
Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DNS
10 Gemmel MarianGemmel Marian 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNF
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 8.5.2022 - 10:40) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 13.47 7.00
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 SB 14.04 5.00
3 Ježíková KatarínaJežíková Katarína 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 14.30 4.00
4 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 14.32 3.00
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 8.5.2022 - 11:20) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 SB 12.72 11.00
MS Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 13.02
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 SB 13.03 9.00
4 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 13.19 8.00
5 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 SB 13.21 7.00
6 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 SB 13.23 6.00
7 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 SB 13.36 5.00
8 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 13.65 4.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 8.5.2022 - 11:20) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 13.43
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 13.46 3.00
3 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 13.62 2.00
4 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.69 1.00
5 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 13.91
6 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 14.06
7 Záborská IzabelaZáborská Izabela 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 14.13
MS Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 14.18
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 8.5.2022 - 10:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 12.73 QA
2 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 13.29 QA
3 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 13.78 qB
4 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 14.13 qB
5 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 14.27 qB
6 Záborská IzabelaZáborská Izabela 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 14.48 qB
7 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 14.56
8 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 15.91
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 8.5.2022 - 10:40) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 13.06 QA
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 13.32 QA
3 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 13.80 qB
4 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 14.06 qB
5 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 14.57
6 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 15.59
Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 DNS
Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 8.5.2022 - 10:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 13.01 QA
2 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.18 QA
3 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 PB 13.46 qA
4 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 13.55 qA
MS Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 13.72 qB
MS Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 14.18 qB
7 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 14.53
8 Vašková KristínaVašková Kristína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 15.19
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 12.73 QA
2 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 13.01 QA
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 13.06 QA
4 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.18 QA
5 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 13.29 QA
6 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 13.32 QA
7 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 PB 13.46 qA
8 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 13.55 qA
9 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 13.72 qB
10 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 13.78 qB
11 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 13.80 qB
12 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 14.06 qB
13 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 14.13 qB
14 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 14.18 qB
15 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 14.27 qB
16 Záborská IzabelaZáborská Izabela 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 14.48 qB
17 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 14.53
18 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 14.56
19 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 14.57
20 Vašková KristínaVašková Kristína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 15.19
21 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 15.59
22 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 15.91
Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 DNS
Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 DNS

200 m - Juniori

(ne, 8.5.2022 - 13:05) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 23.21 7.00
2 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 23.53 5.00
3 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 23.56 4.00
4 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 23.58 3.00
5 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 24.02 2.00
MS Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 24.66
7 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 25.86 1.00
Celkom 7 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 13:05) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 22.23 11.00
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 23.69 9.00
3 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 24.04 8.00
4 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 24.87 7.00
5 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 25.48 6.00
6 8 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 27.09 2.00
7 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 27.38
Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 13:05) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 25.76 4.00
2 2 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 27.22 1.00
3 4 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 28.30
4 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 31.57
5 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 32.40
5 Kršiak FilipKršiak Filip 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 DNS
5 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 8.5.2022 - 13:05) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 25.56 5.00
2 1 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 26.17 3.00
3 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.28
4 1 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 28.40
5 9 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 29.77
6 Šmidovič MichalŠmidovič Michal 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 30.64
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 22.23 11.00
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 23.69 9.00
3 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 24.04 8.00
4 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 24.87 7.00
5 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 25.48 6.00
6 2 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 25.56 5.00
7 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 25.76 4.00
8 1 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 26.17 3.00
9 8 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 27.09 2.00
10 2 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 27.22 1.00
11 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 27.28
12 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 27.38
13 4 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 28.30
14 1 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 28.40
15 9 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 29.77
16 Šmidovič MichalŠmidovič Michal 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 30.64
17 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 31.57
18 Schroder SamuelSchroder Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 32.40
Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNS
5 Kršiak FilipKršiak Filip 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 DNS
5 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 DNF

200 m - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 13:20) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 27.43 7.00
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 28.00 5.00
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 29.42 4.00
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 13:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 26.06 11.00
2 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 26.80 9.00
3 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 26.85 8.00
4 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 26.96 7.00
5 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 27.79 6.00
6 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.82 5.00
7 Klocoková SáraKlocoková Sára 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 28.45 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 13:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 PB 28.88 1.00
2 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 29.43
3 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 30.10
4 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 30.37
5 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 30.46
Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 DNS
Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 8.5.2022 - 13:20) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 28.14
MS Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 30.29
3 Lakotová LenkaLakotová Lenka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 30.59
4 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 31.12
MS 9 Lepeňová KláraLepeňová Klára 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 31.28
6 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 33.46
1 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 8.5.2022 - 13:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 28.06 4.00
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 28.79 2.00
3 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 29.37
4 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 30.24
5 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 30.42
6 2 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 31.66
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 26.06 11.00
2 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 26.80 9.00
3 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 26.85 8.00
4 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 26.96 7.00
5 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 27.79 6.00
6 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.82 5.00
7 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 PB 28.06 4.00
8 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 28.14
9 Klocoková SáraKlocoková Sára 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 28.45 3.00
10 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 28.79 2.00
11 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 PB 28.88 1.00
12 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 29.37
13 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 29.43
14 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 30.10
15 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 30.24
16 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 30.29
17 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 30.37
18 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 30.42
19 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 30.46
20 Lakotová LenkaLakotová Lenka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 30.59
21 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 31.12
22 9 Lepeňová KláraLepeňová Klára 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 31.28
23 2 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 31.66
24 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 33.46
Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 DNS
Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 DNS
1 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 DNS

400 m - Juniori

(ne, 8.5.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 0:51.77 7.00
MS Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:54.20
3 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:54.35 5.00
4 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 1:03.25 4.00
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:55.53 11.00
2 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 0:56.09 9.00
3 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 1:03.26 8.00
4 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:07.88 7.00
5 Šmidovič MichalŠmidovič Michal 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 1:11.45 6.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:22.16 5.00
2 Holma ThobiasHolma Thobias 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:22.53 4.00
3 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 1:23.13 3.00
4 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:27.21 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:55.53 11.00
2 Kiselev VasilyKiselev Vasily 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 0:56.09 9.00
3 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 1:03.26 8.00
4 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:07.88 7.00
5 Šmidovič MichalŠmidovič Michal 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 1:11.45 6.00
6 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:22.16 5.00
7 Holma ThobiasHolma Thobias 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:22.53 4.00
8 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 1:23.13 3.00
9 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:27.21 2.00

400 m - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:00.84 7.00
2 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:03.46 5.00
3 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 1:05.26 4.00
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenky

(ne, 8.5.2022 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 1:01.68 11.00
2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 PB 1:02.67 9.00
3 Klocoková SáraKlocoková Sára 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:02.72 8.00
4 Zohdi SaraZohdi Sara 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 1:10.31 7.00
5 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 1:11.14 6.00
6 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:11.77 5.00
7 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 1:14.21 4.00
8 Vašková KristínaVašková Kristína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:17.38 3.00
Celkom 8 pretekárov

800 m - Juniori

(ne, 8.5.2022 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 3 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:00.97
2 4 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 2:06.01 7.00
3 5 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:08.13 5.00
4 6 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 SB 2:13.14 4.00
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenci

(ne, 8.5.2022 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:10.33 11.00
2 10 Gemmel MarianGemmel Marian 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:13.93 9.00
3 3 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 2:14.96 8.00
4 4 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 2:18.60 7.00
5 2 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:20.78 6.00
6 8 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:27.61 5.00
7 9 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 2:28.44 4.00
8 5 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:34.42 3.00
9 6 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:37.55 2.00
10 7 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:48.63 1.00
Celkom 10 pretekárov

800 m - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 5 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:22.29 7.00
2 4 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:35.46 5.00
3 6 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:43.31 4.00
Celkom 3 pretekári

800 m - Dorastenky

(ne, 8.5.2022 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 3 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 2:31.67 11.00
2 1 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:32.53 9.00
3 2 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 2:32.79 8.00
4 5 Hasprová LauraHasprová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 2:40.14 7.00
5 8 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 2:42.21 6.00
MS 9 Lepeňová KláraLepeňová Klára 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:45.21
7 4 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:54.86 5.00
8 6 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:57.43 4.00
9 7 Chilá TerezaChilá Tereza 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 3:51.66 3.00
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Juniori

(ne, 8.5.2022 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 7 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 4:36.83 7.00
2 8 Slosiar ViliamSlosiar Viliam 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 PB 4:39.11 5.00
Celkom 2 pretekári

1500 m - Dorastenci

(ne, 8.5.2022 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 2 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 4:42.37 11.00
2 3 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 4:50.44 9.00
3 4 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 4:58.10 8.00
4 1 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 5:10.77 7.00
5 6 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 5:24.28 6.00
5 Kršiak FilipKršiak Filip 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 DNS
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 5:39.95 7.00
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky

(ne, 8.5.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 4 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 5:38.61 11.00
2 2 Pňačeková TerezaPňačeková Tereza 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 5:47.87 9.00
3 5 Otrasová AnetaOtrasová Aneta 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 6:17.38 8.00
4 3 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 6:24.73 7.00
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 8.5.2022 - 10:15) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 14.88 11.00
2 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 14.99 9.00
3 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 17.76 5.00
4 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 17.97 4.00
5 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 18.38 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.5.2022 - 10:15) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 16.16 8.00
2 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 17.05 7.00
3 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 17.18 6.00
4 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 18.09 3.00
5 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.04 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 PB 14.88 11.00
2 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 14.99 9.00
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 16.16 8.00
4 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 17.05 7.00
5 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 17.18 6.00
6 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 17.76 5.00
7 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 17.97 4.00
8 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 18.09 3.00
9 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 18.38 2.00
10 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 23.04 1.00

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(ne, 8.5.2022 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 14.63 7.00
2 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 SB 16.28 5.00
Celkom 2 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(ne, 8.5.2022 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 15.57 11.00
2 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 16.98 9.00
3 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 17.20 8.00
4 Dováľ PatrikDováľ Patrik 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 20.78 7.00
5 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 22.09 6.00
6 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 23.50 5.00
Celkom 6 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori

(ne, 8.5.2022 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 1:00.64 7.00
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci

(ne, 8.5.2022 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 1:03.35 11.00
2 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 1:09.87 9.00
3 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 1:11.18 8.00
4 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:35.42 7.00
5 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 1:37.30 6.00
Celkom 5 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(ne, 8.5.2022 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 1:11.75 11.00
2 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 1:15.23 9.00
3 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 1:17.67 8.00
4 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 1:24.47 7.00
5 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:32.41 6.00
6 Kováčiková KláraKováčiková Klára 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 1:41.12 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(ne, 8.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 165 170 175 180 184 188 191 194 Body
MS Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 2 PB 191 - o o o o o xo xxo xo xo xxx
MS Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 1 PB 184 - o o o o o xxo o xxx
3 Staš SebastiánStaš Sebastián
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 3 165 o o o xxo xxx 7.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 8.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 165 170 175 180 Body
1 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 PB 175 o o o o o xo xxx 11.00
2 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 170 o o o xo xxo xxx 9.00
3 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 1 160 o o o xxx 8.00
4 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 2 160 o o xxo xxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 164 168 171 174 176 Body
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 1 160 - - - - - o o xxx 7.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 8.5.2022 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 164 Body
1 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 5 160 - - - o o xo xxo xxx 11.00
2 Hlavatá DianaHlavatá Diana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
06 06 6 155 - - - - o xo xxx 9.00
3 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 2 PB 155 - o xo o xo xxo xxx 8.00
4 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 4 145 o xo o xo xxx 7.00
MS Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 3 140 o o o xxx
6 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 1 135 o xo xxx 6.00
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(ne, 8.5.2022 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220 240 260 280 300 320 340 350 400 430 450 Body
1 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 3 430 - - - - - - - - xo xxo xxx 7.00
MS Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 1 PB 280 - - xo xo xxx
Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 2 NM - - - - - - xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 8.5.2022 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220 240 260 280 300 320 340 350 360 370 393 Body
1 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 3 370 - - - - o o o o o xxo x- 11.00
2 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 2 280 o o o o xxx 9.00
3 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 1 PB 260 o o xxo xxx 8.00
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 250 260 Body
1 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 1 250 o o o xxo xxx 7.00
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(ne, 8.5.2022 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 250 260 280 300 310 320 Body
1 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 4 310 - - - - xxo o o xxo xxx 11.00
2 Valachová VanesaValachová Vanesa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 3 240 xo o xxo - xxx 9.00
3 Juhásová IvanaJuhásová Ivana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 2 220 o o xxx 8.00
4 Záborská IzabelaZáborská Izabela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 1 PB 200 xxo xxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(ne, 8.5.2022 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Franek RichardFranek Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 3 585 -0.6 m/s 583  -1,00 465  -0,60 585  -0,60 585 563  -0,60 398  -0,60 x 7.00
MS Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 1 PB 579 -0.1 m/s x x x - 567  -0,60 x 579  -0,10
3 Staš SebastiánStaš Sebastián
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 2 543 -0.6 m/s 487  -0,60 523  -0,60 543  -0,60 543 x x x 5.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 8.5.2022 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 13 634 -0.5 m/s x 507  0,00 634  -0,50 634 x x x 11.00
2 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 12 574 -0.6 m/s x 559  -0,30 574  -0,60 574 x 535  -0,60 551  -0,60 9.00
3 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 11 566 -0.6 m/s x x 558  -0,90 558 566  -0,60 x x 8.00
4 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 9 PB 546 -0.6 m/s 502  -0,60 x x 502 x 546  -0,60 x 7.00
5 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 10 532 -0.6 m/s 499  -0,30 517  -0,60 497  -0,50 517 527  -0,30 531  -0,60 532  -0,60 6.00
6 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 8 495 -0.6 m/s x x 495  -0,20 495 491  -0,20 495  -0,60 468  -0,20 5.00
7 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 1 PB 487 -0.6 m/s 452  -0,60 487  -0,60 472  -0,60 487 482  -0,20 457  -0,20 453  -0,90 4.00
8 Turčan LukášTurčan Lukáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 5 PB 485 -0.5 m/s x x 485  -0,50 485 438  -0,60 459  -0,40 475  -0,30 3.00
9 9 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
08 08 2 PB 457 -0.5 m/s 415  -0,60 430  -0,60 457  -0,50 457 2.00
10 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 456 -0.6 m/s 428  -0,60 421  -0,50 456  -0,60 456 1.00
11 Wagner MarcusWagner Marcus
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 4 435 -0.5 m/s 430  -0,30 435  -0,50 x 435
12 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 7 432 -0.6 m/s 432  -0,60 405  -0,60 416  -0,40 432
13 Lovíšek DarrenLovíšek Darren
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 3 PB 370 -0.6 m/s 364  -0,50 370  -0,60 - 370
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 2 453 +0.4 m/s x x x - 453  0,40 x 432  0,40 7.00
2 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 1 SB 402 +0.4 m/s 384  0,70 392  0,80 x 392 402  0,40 x x 5.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 8.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 10 503 +0.5 m/s 503  0,50 x x 503 502  0,60 495  0,60 x 11.00
MS Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 11 479 +0.2 m/s 302  0,50 468  0,60 479  0,20 479 468  0,60 478  0,60 475  0,50
3 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 9 477 +0.9 m/s 477  0,90 468  0,30 x 477 x x x 9.00
MS Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 8 476 +0.2 m/s 476  0,20 451  0,30 470  0,50 476 460  0,20 462  0,20 465  0,80
5 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 7 474 +0.3 m/s 446  0,20 474  0,30 423  0,10 474 398  0,50 x 454  0,30 8.00
6 Ďurišová PetraĎurišová Petra
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 6 PB 470 +0.5 m/s 446  0,30 428  0,20 455  0,60 455 453  0,50 457  0,60 470  0,50 7.00
7 Šutarová KláraŠutarová Klára
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 4 440 +0.2 m/s x 440  0,20 x 440 419  0,20 x 426  0,30 6.00
MS Vyletelová LindaVyletelová Linda
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 3 PB 435 +0.3 m/s 426  0,50 435  0,30 432  0,20 435 391  0,50 401  0,60 415  0,20
9 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 2 PB 402 +0.6 m/s 390  0,80 402  0,60 351  0,60 402 5.00
10 Štefániková NinaŠtefániková Nina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 250 +0.3 m/s x 250  0,30 248  0,20 250 4.00
Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 5 NM x x x -
Celkom 11 pretekárov

Trojskok - Juniori

(ne, 8.5.2022 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 1 PB 13.90 -0.9 m/s x 12.84  0,70 13.47  1,60 13.47 13.39  1,50 13.25  2,40 13.90  -0,90
Celkom 1 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 8.5.2022 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 3 PB 11.83 +1.9 m/s 11.63  0,50 x 11.83  1,90 11.83 x x x 11.00
2 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 2 10.98 +0.4 m/s 10.63  1,10 10.98  0,40 10.89  1,80 10.98 x 10.91  -0,20 10.89  -1,40 9.00
3 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 1 PB 09.88 +1.0 m/s 09.88  1,00 09.40  -1,10 - 9.88 - - - 8.00
Celkom 3 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 2 09.89 +2.7 m/s 09.18 +0.8 m/s 08.43  1,80 09.18  0,80 x 9.18 09.89  2,70 - - 7.00
2 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 1 09.09 +1.6 m/s 09.09  1,60 09.06  0,10 08.77  1,40 9.09 09.01  2,60 08.94  1,00 08.80  1,10 5.00
Celkom 2 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 8.5.2022 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 1 PB 10.78 -0.5 m/s 10.45  0,50 10.56  0,80 10.78  -0,50 10.78 10.47  -0,50 10.62  -0,60 10.26  0,90 11.00
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 5 10.18 -0.6 m/s 10.04  0,80 10.10  -0,50 09.89  -0,60 10.10 10.14  0,20 10.09  0,20 10.18  -0,60 9.00
3 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 4 09.42 -0.6 m/s x 08.96  -0,30 x 8.96 09.42  -0,60 09.27  -0,60 - 8.00
4 4 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
05 05 3 08.70 +0.2 m/s 08.53  -0,50 08.70  0,20 08.33  -0,60 8.70 x x 08.54  -0,60 7.00
5 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 2 08.46 +0.3 m/s 08.46  0,30 08.44  0,70 x 8.46 x - - 6.00
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 8.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 16 11.43 10.86 11.30 11.43 11.43 11.16 11.37 x 11.00
2 Smolková SimonaSmolková Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 15 10.73 10.26 10.55 10.25 10.55 09.77 10.34 10.73 9.00
3 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 14 PB 10.72 09.36 10.72 - 10.72 10.67 - - 8.00
4 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 13 09.37 09.37 - - 9.37 - - - 7.00
5 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 12 08.53 08.53 08.36 08.37 8.53 6.00
6 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 10 PB 08.35 08.08 07.44 08.05 8.08 07.99 08.35 08.10 5.00
7 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 11 08.13 08.13 07.60 07.16 8.13 07.46 06.96 07.13 4.00
8 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 9 PB 07.95 07.95 07.76 x 7.95 07.21 07.24 07.13 3.00
9 Komžíková LujzaKomžíková Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 2 PB 07.94 07.58 07.24 07.45 7.58 07.94 07.25 07.56 2.00
10 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 8 07.04 06.64 07.04 06.61 7.04 1.00
11 Lakotová LenkaLakotová Lenka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 3 PB 06.98 06.83 06.98 06.83 6.98
12 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 7 06.26 05.98 06.26 x 6.26
13 7 Chilá TerezaChilá Tereza
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
08 08 6 06.13 05.95 06.00 06.13 6.13
14 Benková LauraBenková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 PB 05.54 05.54 05.05 x 5.54
15 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
05 05 1 PB 05.45 03.58 x 05.45 5.45
16 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 05.42 05.11 x 05.42 5.42
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 1 07.94 07.71 07.94 06.27 7.94 x 07.05 06.79 7.00
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 8.5.2022 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 13 PB 12.85 12.46 12.23 12.85 12.85 12.13 12.22 12.57 11.00
2 Hucan PeterHucan Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 12 PB 12.40 12.40 12.24 12.12 12.40 12.13 12.00 12.02 9.00
3 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 11 11.34 x 10.95 10.69 10.95 10.83 11.34 11.07 8.00
4 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 10 10.29 10.29 09.75 x 10.29 10.25 - - 7.00
5 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 2 PB 09.91 09.12 09.43 x 9.43 09.19 09.91 08.82 6.00
6 Trnkócy MatiasTrnkócy Matias
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 9 09.08 09.08 07.77 07.26 9.08 x x x 5.00
7 Škulec MichalŠkulec Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 8 08.09 07.93 08.02 07.82 8.02 08.09 07.27 08.06 4.00
8 Martinec JakubMartinec Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 6 PB 07.62 06.91 07.62 06.00 7.62 06.98 - - 3.00
9 Mikuš DanielMikuš Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 PB 06.84 05.50 06.79 06.84 6.84 2.00
10 Králik NicolasKrálik Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 PB 05.53 05.53 05.18 05.01 5.53 1.00
11 Biel ŠimonBiel Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 PB 05.32 x x 05.32 5.32
12 Goljan JakubGoljan Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 3 PB 00.00 - x x -
Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 14 DNS
Gembický TimotejGembický Timotej
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 7 NM x x x -
Celkom 14 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(ne, 8.5.2022 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 4 13.30 12.60 13.30 13.25 13.30 12.87 x x 7.00
2 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 3 PB 13.27 11.98 12.36 x 12.36 12.76 12.20 13.27 5.00
3 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 2 10.53 09.88 x 10.53 10.53 08.66 x 09.98 4.00
4 Babic DenisBabic Denis
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 1 07.87 x 06.85 07.86 7.86 07.71 07.87 x 3.00
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 5 29.39 28.39 26.19 x 28.39 x 29.39 x 7.00
2 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 4 PB 27.65 27.65 24.93 24.34 27.65 - - - 5.00
MS Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
01 01 1 PB 26.31 x 25.46 26.28 26.28 26.09 26.31 x
4 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 3 21.22 20.88 17.70 19.62 20.88 x 19.92 21.22 4.00
5 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 2 PB 17.54 x 17.54 x 17.54 16.14 x 14.24 3.00
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 8.5.2022 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 9 PB 30.91 30.91 27.94 28.04 30.91 x 29.87 x 11.00
2 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 10 29.59 29.59 - - 29.59 - - - 9.00
3 Smolková SimonaSmolková Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 8 26.06 25.35 23.23 20.20 25.35 x 26.06 x 8.00
4 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 7 PB 25.39 21.30 25.39 22.81 25.39 24.54 24.11 25.21 7.00
5 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 6 PB 24.66 19.97 24.66 19.09 24.66 21.48 21.36 22.73 6.00
6 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 4 PB 20.64 19.36 17.14 18.37 19.36 18.20 20.64 18.44 5.00
7 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 1 PB 19.95 14.20 17.34 16.00 17.34 17.77 19.42 19.95 4.00
8 Kapiašová BiankaKapiašová Bianka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 5 19.62 18.20 19.62 x 19.62 18.92 18.33 x 3.00
9 Komžíková LujzaKomžíková Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 3 16.91 16.91 14.86 15.67 16.91 2.00
10 Lakotová LenkaLakotová Lenka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 2 PB 14.33 12.85 13.38 14.33 14.33 1.00
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 8.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 10 40.09 39.41 38.57 40.09 40.09 40.08 30.95 38.78 11.00
2 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 9 PB 39.34 38.98 39.34 x 39.34 x 37.54 x 9.00
3 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 8 30.63 27.62 30.63 x 30.63 27.62 28.52 29.81 8.00
4 Trnkócy MatiasTrnkócy Matias
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 6 PB 29.43 29.43 x 25.96 29.43 x x x 7.00
5 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 2 PB 27.91 19.99 21.96 23.36 23.36 20.53 27.91 x 6.00
6 Škulec MichalŠkulec Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 7 21.36 x 17.69 18.08 18.08 20.56 21.36 20.26 5.00
7 6 Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 5 18.43 18.43 17.44 18.27 18.43 - - - 4.00
8 Mikuš DanielMikuš Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 PB 16.57 x 14.14 16.57 16.57 - - - 3.00
9 Králik NicolasKrálik Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 11.41 11.02 11.41 x 11.41 2.00
10 Biel ŠimonBiel Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 PB 11.19 x 11.08 11.19 11.19 1.00
MS Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 11 00.00 -
Celkom 11 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(ne, 8.5.2022 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 5 34.72 33.62 34.72 33.79 34.72 x x x 7.00
2 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 1 PB 30.99 29.87 30.99 30.13 30.99 30.69 x 30.65 5.00
3 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 4 PB 29.13 25.26 x 27.15 27.15 28.09 29.13 25.97 4.00
4 8 Slosiar ViliamSlosiar Viliam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 2 PB 21.30 x x 21.30 21.30 - - - 3.00
5 Babic DenisBabic Denis
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 3 18.55 17.31 17.26 15.62 17.31 16.59 18.55 x 2.00
Celkom 5 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(ne, 8.5.2022 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Smolková SimonaSmolková Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 9 40.42 x x 33.39 33.39 38.10 40.38 40.42 11.00
2 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 7 39.01 36.63 36.45 36.71 36.71 38.19 39.01 38.23 9.00
3 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 6 30.97 28.08 28.99 30.97 30.97 x x x 8.00
4 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 5 27.32 27.32 16.49 26.42 27.32 26.87 x 23.71 7.00
5 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 4 PB 24.56 20.76 21.71 22.86 22.86 24.56 23.32 22.56 6.00
6 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 20.33 20.33 - 19.42 20.33 x 19.74 18.86 5.00
7 Komžíková LujzaKomžíková Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 2 PB 20.21 16.87 18.17 x 18.17 16.06 20.21 16.86 4.00
8 Benková LauraBenková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 1 PB 15.39 13.68 - x 13.68 12.67 13.37 15.39 3.00
Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 8 NM x x x - x x x
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Perryová VictoriaPerryová Victoria
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 PB 44.26 44.26 x x 44.26 x 43.52 38.82 7.00
MS Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
01 01 1 PB 36.12 36.12 33.17 x 36.12 x x x
3 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 5 PB 33.96 x 31.41 x 31.41 33.96 20.50 32.38 5.00
4 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 4 27.18 27.18 x x 27.18 x x x 4.00
5 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 3 21.91 21.64 20.60 20.22 21.64 21.91 21.61 x 3.00
Celkom 5 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(ne, 8.5.2022 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 8 37.96 37.96 x - 37.96 - - - 11.00
2 Škulec MichalŠkulec Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 6 PB 31.22 x 31.22 x 31.22 x x 30.49 9.00
3 Trnkócy MatiasTrnkócy Matias
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 5 PB 28.60 x 25.14 25.62 25.62 x 27.36 28.60 8.00
4 Hucan PeterHucan Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 7 25.86 x x 25.86 25.86 x x x 7.00
5 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 3 PB 22.60 20.88 19.08 x 20.88 21.83 22.60 20.55 6.00
6 Mikuš DanielMikuš Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 PB 14.35 14.35 13.43 x 14.35 13.73 12.37 12.42 5.00
7 Biel ŠimonBiel Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 PB 13.97 11.93 12.91 13.05 13.05 13.97 13.67 - 4.00
8 Králik NicolasKrálik Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 PB 13.76 12.07 13.76 13.35 13.76 13.43 - - 3.00
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(ne, 8.5.2022 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 3 53.17 x 53.12 52.58 53.12 53.17 51.65 52.41 7.00
2 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 1 PB 29.72 29.72 x 27.15 29.72 29.06 x - 5.00
3 Babic DenisBabic Denis
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 2 24.91 23.16 x 24.91 24.91 23.19 x x 4.00
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 8.5.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 16 40.84 40.84 x x 40.84 34.40 x 36.14 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 15 36.80 31.39 x 36.80 36.80 x x 30.80 9.00
3 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 11 PB 31.48 30.31 31.48 26.14 31.48 30.33 27.13 25.59 8.00
4 Podmanická EliškaPodmanická Eliška
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 13 PB 30.61 27.75 28.58 26.65 28.58 24.23 30.61 30.10 7.00
5 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 14 30.38 x x 22.19 22.19 27.41 30.38 27.60 6.00
6 Karásková DianaKarásková Diana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 12 26.61 23.28 24.32 25.71 25.71 24.62 21.83 26.61 5.00
7 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 9 25.39 24.53 25.08 x 25.08 25.39 x x 4.00
8 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 8 24.03 17.76 22.36 x 22.36 20.83 24.03 17.64 3.00
9 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 7 PB 20.37 16.10 20.37 19.24 20.37 2.00
10 Ballová SašaBallová Saša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 6 PB 19.90 x 19.72 19.90 19.90 1.00
MS Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 5 PB 18.92 17.81 17.97 18.92 18.92
12 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 10 18.72 16.92 18.72 16.83 18.72
MS Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 2 PB 17.85 16.04 17.85 x 17.85
14 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 PB 16.33 15.38 16.33 x 16.33
15 Adamcová TeréziaAdamcová Terézia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
05 05 1 PB 15.00 15.00 14.40 14.57 15.00
16 Štefániková NinaŠtefániková Nina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 3 PB 14.99 13.93 14.99 14.53 14.99
Celkom 16 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky

(ne, 8.5.2022 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 1 PB 27.58 27.58 26.30 x 27.58 27.50 26.72 x 7.00
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(ne, 8.5.2022 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rosenberger RomanRosenberger Roman
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 10 46.58 44.07 42.33 46.58 46.58 45.93 41.80 45.82 11.00
2 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 9 42.18 x 36.00 42.18 42.18 x 39.72 35.55 9.00
3 Martinec JakubMartinec Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 7 PB 29.52 20.61 25.16 29.52 29.52 26.72 23.22 x 8.00
4 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 8 27.74 x 27.45 27.74 27.74 24.14 25.78 25.31 7.00
5 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 6 PB 27.60 x 27.60 x 27.60 22.54 x x 6.00
6 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 PB 26.17 26.17 19.10 25.76 26.17 - - - 5.00
7 Holma AlexHolma Alex
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 2 PB 22.13 20.16 21.57 18.11 21.57 22.13 x x 4.00
8 Gembický TimotejGembický Timotej
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 1 PB 21.78 x 14.77 19.09 19.09 x 21.78 20.48 3.00
9 Kasman AurelKasman Aurel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 PB 18.95 12.41 17.95 16.31 17.95 x 16.37 18.95 2.00
10 Holma ThobiasHolma Thobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 14.43 13.55 14.43 12.50 14.43 1.00
Celkom 10 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori

(ne, 8.5.2022 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 2 37.55 x 37.52 x 37.52 24.80 37.55 x 7.00
2 8 Slosiar ViliamSlosiar Viliam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 1 PB 35.50 35.50 29.93 35.39 35.50 - - - 5.00
Celkom 2 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenci

(ne, 8.5.2022 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlík, Schroder, Boško, Martinec Pavlík, Schroder, Boško, Martinec AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:54.43 11.00
2 Holienčík, Wagner, Zigo, Bros Holienčík, Wagner, Zigo, Bros AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 0:54.82 9.00
3 Holma, Kasman, Lovíšek, Valíček Holma, Kasman, Lovíšek, Valíček AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 1:00.26 8.00
Celkom 3 pretekári

4 x 100 m kluby - Dorastenky

(ne, 8.5.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bíziková, Frličková, Hlavatá, Moricová Bíziková, Frličková, Hlavatá, Moricová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:51.40 11.00
2 Hrnčárová, Orelová, Valachová, Klocoková Hrnčárová, Orelová, Valachová, Klocoková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:52.59 9.00
3 Juhásová, Šebešová, Zohdi, Záborská Juhásová, Šebešová, Zohdi, Záborská AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:55.75 8.00
4 Chilá, Kováčiková, Lukašíková, Gerátová Chilá, Kováčiková, Lukašíková, Gerátová Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:02.18 7.00
Štefániková, Benková, Masaryková, Záhradníková Štefániková, Benková, Masaryková, Záhradníková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 DQ
Celkom 5 pretekárov